Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 07:48   #3481
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
może ja jestem dziwna, ale nie wycinałabym żadnych pieprzyków bez wyraźnego powodu/zalecenia lekarsiego - np. że jest wypukły i narażony na urazy
a swoje blizny lubię, naprawdę, mam sporo, z czego połowa to pamiątki z dzieciństwa (szczególnie jedna, podłużna na kolanie, jak mam rajstopy, to słyszę, że mi 'oczko jedzie') i często są w widocznych miejscach

no, ale co tam komu pasuje lub przeszkadza
pieprzyk pieprzykiem, gorzej gdy jest wystający. zawsze jest jakiś pieprzyk matka i potem jest większe prawdopodobieństwo, że będzie więcej wystających, ja na szyi mam 2 wystające od dziecka, ale widzę, że zaczynają mi kiełkować kolejne. moja mama też kiedyś miała 2, dziś ma na samej szyi chyba ze 30, większych i mniejszych. śmieję się, że całą rodzinkę ;-) wygląda to nieładnie. poza tym też mam na głowie, między włosami, ale jest ogromny, ma może ze 2 cm średnicy. jego boję się najbardziej wyciąć. ale zbieramy się z mamą i idziemy niebawem. chyba, że spanikujemy

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-08-31 o 07:50
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 08:04   #3482
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
pieprzyk pieprzykiem, gorzej gdy jest wystający. zawsze jest jakiś pieprzyk matka i potem jest większe prawdopodobieństwo, że będzie więcej wystających, ja na szyi mam 2 wystające od dziecka, ale widzę, że zaczynają mi kiełkować kolejne. moja mama też kiedyś miała 2, dziś ma na samej szyi chyba ze 30, większych i mniejszych. śmieję się, że całą rodzinkę ;-) wygląda to nieładnie. poza tym też mam na głowie, między włosami, ale jest ogromny, ma może ze 2 cm średnicy. jego boję się najbardziej wyciąć. ale zbieramy się z mamą i idziemy niebawem. chyba, że spanikujemy
no ja własnie napisałam, że jak wystające i narażone na urazy, to rozumiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 08:15   #3483
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mój mąż miał usuwane na szyi pieprzyki, laserowo. Usuwał dlatego, że były bardzo wystające i umiejscowione tak, że były naruszane np. łańcuszkiem czy kołnierzykiem koszuli i zaczęły się rozsiewać. Usunięto mu te największe. W zasadzie małe blizenki widać, ale u faceta to nie problem . Na twarzy jednak takich blizenek wolałabym nie mieć .

Ja mam od dziecka tylko jeden taki bardziej wystający pieprzyk, na szyi, z boku, powyżej linii, na której układają się łańcuszki. Nie wiem czemu, ale od kilku lat zaczęły się wokół niego pojawiać inne pieprzykowate zmiany (przez 30 lat nic się nie rozsiewało), ale są małe, bledsze i bardziej płaskie. Nie są bardzo widoczne, więc na razie nic z tym nie robię. Mam jeszcze (też od urodzenia) taki jakby pieprzyk na skrzydełku nosa, ale tego boję się ruszać.
Generalnie też jestem zdania, że jeśli nic złego się nie dzieje, a pieprzyk nie jest duży czy bardzo szpecący, no i nie rozmnaża się , to lepiej dobrze się zastanowić, zwłaszcza, jeśli jest na twarzy. Ale tu każdy sam wybiera .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 08:26   #3484
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W zasadzie małe blizenki widać, ale u faceta to nie problem . ..
a wręcz czasem bywa zaletą, jak dla mnie ofkors
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 08:32   #3485
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a wręcz czasem bywa zaletą, jak dla mnie ofkors
Dla mnie też, zdecydowanie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 10:50   #3486
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no ja własnie napisałam, że jak wystające i narażone na urazmy, to rozumiem
Widziałam misianko tylko najpierw napisałam większość wypowiedzi a dopiero później wstęp zapominając że przecież napisalas Ty to samo. Wybacz

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-08-31 o 10:51
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 10:55   #3487
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Why?
A propo - ja byłam "kroić" na kasę chorych i terminy miałam takie, jak Ty podajesz u prywatnego. Jak poszłam do dermatologa, to też nie czekałam na wizytę, wkręciłąm sie z miejsca.
Tez bym tak chciala A do dermatologa to nie wiem, pewnie terminów nie ma, ale ja wole pojsc prywatnie, mam wtedy jakies uczucie, ze lepiej sie mna zajmą

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
może ja jestem dziwna, ale nie wycinałabym żadnych pieprzyków bez wyraźnego powodu/zalecenia lekarsiego - np. że jest wypukły i narażony na urazy
a swoje blizny lubię, naprawdę, mam sporo, z czego połowa to pamiątki z dzieciństwa (szczególnie jedna, podłużna na kolanie, jak mam rajstopy, to słyszę, że mi 'oczko jedzie') i często są w widocznych miejscach

no, ale co tam komu pasuje lub przeszkadza
Mi też moje nie przeszkadzaja Mam równiez kilka i tak:

- na czole centralnie na środku prawie - od ospy, bo jak byłm mała to drapalam, w ogole jej nie zauwzam, bo mam ja "od zawsze",
- na łydce z przodu taką 1-2 cm - jak byłam na wakacjach u babci to zahaczyłam noga o bardzo wysoki krawęznik
- na dekolcie cieniutka jak niteczka blizne długosci na pewno ponad 5 cm - znow wakacje u babci, wziełam na ręce dorosłego królika, a jemu sie to nei spodobalo (te blizny lubie, bo wakacje u babci, to był piękny czas)
- na palcu wskazującym mam blizne jakies 2cm, cienka, znowu u babci, tym razem u innej, wziełam taki ogromny nóz i próbowałam sobie zrobić dziurke w kapslu od oranżady, Oczywiscie jedyne co zrobiłam to dziurke w palcu, choc wczesniej wiele razy sie udawalo, mialam chyba z 8 lat (tez ja lubię oczywiscie, nawet bardzo, mozna powiedziec, ze to moja "ulubiona " blizna),
- kilka blizn po udziabaniu przez moje szczurki, które kiedys mialam (tez nie mam nic przeciwko, jedna to nawet wiem ktory mi zrobił, taka pamiątka, choc juz dawno ich nie ma).
- Jedyne blizny których nie lubie to 3 niewielkie blizny po wypadku, pewnie wlasnie przez nienajlepsze okolicznosci powstania.

Jakie tam pomniejsze inne tez są, ale ich pochodzenia nie pamietam


Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
pieprzyk pieprzykiem, gorzej gdy jest wystający. zawsze jest jakiś pieprzyk matka i potem jest większe prawdopodobieństwo, że będzie więcej wystających, ja na szyi mam 2 wystające od dziecka, ale widzę, że zaczynają mi kiełkować kolejne. moja mama też kiedyś miała 2, dziś ma na samej szyi chyba ze 30, większych i mniejszych. śmieję się, że całą rodzinkę ;-) wygląda to nieładnie. poza tym też mam na głowie, między włosami, ale jest ogromny, ma może ze 2 cm średnicy. jego boję się najbardziej wyciąć. ale zbieramy się z mamą i idziemy niebawem. chyba, że spanikujemy
Ja najbardziej prob lematyczny mam wlasnie ten jeden, choc kilka innych tez jest wypukłych, ale nie jakos bardzo. Do tego są niewielkie i nie rozsiewają sie. Może ze dwa nowe mi sie pojawiło.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a wręcz czasem bywa zaletą, jak dla mnie ofkors
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-08-31 o 11:21
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 11:25   #3488
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny spotkałyście sie z sytuacją, że w Marionaud zrealizowaliby ten czek który sie dostaje za punkty, ale przeterminowany o kilka dni ?
Może są tacy pro konsumenccy ?

Kurcze bo nie korzystam w ogóle Marionaud, a szukam jak najtaniej bronzera the balm i sobie przypomniałam, że mi kiedyś przyszedł czek na 35 zł. Naszukałam się, a tu przeterminowany o 3 dni faczek !!
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:12   #3489
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio wszyscy rozpiescili :P I z Sephory dostałam sms i z D. 10% urodzinowe w stacjonarnych i wysyłkowych.
Problem tylko taki jest, ze mnie tam nie ciągnie. W ogole jakos straciłam natchnienie. Jedynie Maczek jakie takie emocje wzbudza, ale tez bez szału jakiegos.

Trzymajcie za mnie kciuki w poniedziałek, bo ide wycinac pieprzyka. Niby nic takiego, ale troche sie boje, bo miejsce nienajszczesliwsze Dzis sie zdecydowalam w koncu dziada usunac, niech mnie juz nie straszy
Przy okazji pojde na kontrole z innymi pieprzykami. Bedzie mial Pan Doktor co oglądac, bo mam ich chyba ponad 100
kciuki trzymam
Ja miałam usuwane 2 pieprzyki z twarzy i ramienia, robił to chirurg plastyczny(chyba tak się to pisze), ale i tak mam blizny, ponieważ były bardzo głębokie. Było to bardzo traumatyczne przezycie i jakoś nie mogę sie zebrać żeby usunąć kolejne.

To moje jedyne blizny, ale za to mam krzywe palce u rąk, bo miałam wszystkie wybite albo połamane

A teraz sie chwalę mam 2 nowe szczoty:
TT, którą uwielbiam i żałuje, ze dopiero teraz kupiłam oraz Clarisonica, która zacznę używać jak wrócę z urlopu.
Poza tym zdenkowałm 2 cienie z Maca, 3 pudry prasowane, 1 bronzer i 1 podkład i jestem z siebie bardzo dumna

PS kłamałam: mam jeszcze bliznę na palcu, bo prawie go sobie odcięłam nożem do masła
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2013-08-31 o 13:14
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:53   #3490
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mój mąż miał usuwane na szyi pieprzyki, laserowo. Usuwał dlatego, że były bardzo wystające i umiejscowione tak, że były naruszane np. łańcuszkiem czy kołnierzykiem koszuli i zaczęły się rozsiewać. Usunięto mu te największe. W zasadzie małe blizenki widać, ale u faceta to nie problem . Na twarzy jednak takich blizenek wolałabym nie mieć .

Ja mam od dziecka tylko jeden taki bardziej wystający pieprzyk, na szyi, z boku, powyżej linii, na której układają się łańcuszki. Nie wiem czemu, ale od kilku lat zaczęły się wokół niego pojawiać inne pieprzykowate zmiany (przez 30 lat nic się nie rozsiewało), ale są małe, bledsze i bardziej płaskie. Nie są bardzo widoczne, więc na razie nic z tym nie robię. Mam jeszcze (też od urodzenia) taki jakby pieprzyk na skrzydełku nosa, ale tego boję się ruszać.
Generalnie też jestem zdania, że jeśli nic złego się nie dzieje, a pieprzyk nie jest duży czy bardzo szpecący, no i nie rozmnaża się , to lepiej dobrze się zastanowić, zwłaszcza, jeśli jest na twarzy. Ale tu każdy sam wybiera .
To pieprzyki się rozsiewają? Nie słyszałam nigdy o czymś takim. Sama też planuję pousuwać kilka - babcia zmarła na czerniaka więc lepiej nie ryzykować.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:56   #3491
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja miałam usuwane 2 pieprzyki z twarzy i ramienia, robił to chirurg plastyczny(chyba tak się to pisze), ale i tak mam blizny, ponieważ były bardzo głębokie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 16:03   #3492
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To pieprzyki się rozsiewają? Nie słyszałam nigdy o czymś takim. Sama też planuję pousuwać kilka - babcia zmarła na czerniaka więc lepiej nie ryzykować.

Zrob sobie badania na marker Białko S 100, to prognostyczny marker czerniaka złośliwego. Cena to jakies 150 zł, a wiedza bezcenna
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-08-31 o 16:06
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:50   #3493
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dla mnie też, zdecydowanie .
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Widziałam misianko tylko najpierw napisałam większość wypowiedzi a dopiero później wstęp zapominając że przecież napisalas Ty to samo. Wybacz
przecież nie ma za co

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość




Ola i Pi3ska - cieszę się ze nie jestem sama w swoim fetyszyźmie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 17:51   #3494
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To pieprzyki się rozsiewają? Nie słyszałam nigdy o czymś takim. Sama też planuję pousuwać kilka - babcia zmarła na czerniaka więc lepiej nie ryzykować.
Nie jestem dermatologiem i być może nie rozróżniam we właściwy sposób rodzajów znamion, pieprzyków, brodawek itp., ale wg moich obserwacji i tego, co miał mój mąż jest tak, że jeśli taki wypukły pieprzyk/brodawkę uszkodzisz, to wokół tego pojawiają się kolejne, taka rodzinka (jak ktoś to tu ujął).

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Ola i Pi3ska - cieszę się ze nie jestem sama w swoim fetyszyźmie



Pin3sko - trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-08-31 o 17:53
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:28   #3495
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zrob sobie badania na marker Białko S 100, to prognostyczny marker czerniaka złośliwego. Cena to jakies 150 zł, a wiedza bezcenna
Też sobie zrobię takie badanie bo mam świra na tym punkcie, ciągle myślę, że mogę zachorować na nowotwór. Swego czasu robiłam nawet markery raz w roku
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:52   #3496
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Też sobie zrobię takie badanie bo mam świra na tym punkcie, ciągle myślę, że mogę zachorować na nowotwór. Swego czasu robiłam nawet markery raz w roku
No wlasnie ja tez sie wybieram, wczoraj sie dowiedziałam, ze takie cos w ogole jest kiedy szukałam gdzie by pieprza wyciachac

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie jestem dermatologiem i być może nie rozróżniam we właściwy sposób rodzajów znamion, pieprzyków, brodawek itp., ale wg moich obserwacji i tego, co miał mój mąż jest tak, że jeśli taki wypukły pieprzyk/brodawkę uszkodzisz, to wokół tego pojawiają się kolejne, taka rodzinka (jak ktoś to tu ujął).

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------





Pin3sko - trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło


Tż dzis błysnał żartem że będę miała tanim kosztem lifting cycka jak mi troche skóry wytną Szkoda, ze tylko jednego
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:03   #3497
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Tak straszycie tymi pieprzykami , że chyba udam się do dermatologa zwłaszcza , że firma płaci mi dodatkowy najwyższy pakiet ubezpieczenia .
Mam ich - pieprzyków - mega dużo : na plecach ( akurat na linii stanika
(wystające ) no i ten najgorszy na twarzy a'la Cindy Crawford .
Żeby nie było tylko ot - w tym roku ostre słońce nie wywołało plam na mej twarzy dzięki filtrom 50 Ziaji + podkładowi Shiseido
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:26   #3498
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No wlasnie ja tez sie wybieram, wczoraj sie dowiedziałam, ze takie cos w ogole jest kiedy szukałam gdzie by pieprza wyciachac





Tż dzis błysnał żartem że będę miała tanim kosztem lifting cycka jak mi troche skóry wytną Szkoda, ze tylko jednego
Narysuj sobie drugiego przy drugiej piersi i powiedz, że chcesz wyciąć obydwa .
No dobra, kończę z głupimi żartami, bo mężowi tego rodzaju żarty można wybaczyć, ale ja tu zaraz zbiorę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:46   #3499
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Narysuj sobie drugiego przy drugiej piersi i powiedz, że chcesz wyciąć obydwa .
No dobra, kończę z głupimi żartami, bo mężowi tego rodzaju żarty można wybaczyć, ale ja tu zaraz zbiorę

To mi sie nie oplaca, bo mi podwojnie policzy :P
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 20:39   #3500
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
To mi sie nie oplaca, bo mi podwojnie policzy :P
Usuwanie pieprzyków i tak pewnie tańsze, niż lifting cycków
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 01:43   #3501
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zrob sobie badania na marker Białko S 100, to prognostyczny marker czerniaka złośliwego. Cena to jakies 150 zł, a wiedza bezcenna
Dzięki. Sprawdzę to, ale nie powiem, że się nie boję wyniku.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:17   #3502
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
kciuki trzymam
Ja miałam usuwane 2 pieprzyki z twarzy i ramienia, robił to chirurg plastyczny(chyba tak się to pisze), ale i tak mam blizny, ponieważ były bardzo głębokie. Było to bardzo traumatyczne przezycie i jakoś nie mogę sie zebrać żeby usunąć kolejne.

To moje jedyne blizny, ale za to mam krzywe palce u rąk, bo miałam wszystkie wybite albo połamane

A teraz sie chwalę mam 2 nowe szczoty:
TT, którą uwielbiam i żałuje, ze dopiero teraz kupiłam oraz Clarisonica, która zacznę używać jak wrócę z urlopu.
Poza tym zdenkowałm 2 cienie z Maca, 3 pudry prasowane, 1 bronzer i 1 podkład i jestem z siebie bardzo dumna

PS kłamałam: mam jeszcze bliznę na palcu, bo prawie go sobie odcięłam nożem do masła
Gratuluje Ja ostatnio stwierdziłam ze tez musze cos zdenkowac w koncu, i puder mi sie potłukł ale nie wiem czy sie liczy jako zdenkowany
Co do szczotki TT, to w czerwcu była ładna cena na e-glamour i w dodatku przesyłka 1zł do paczkomatów. Żałuje ze nie wziełam jej wtedy, jak znowu tylko bedzie promocja na wysyłke to biore odrazu. Stwierdziłąm ze jak mi nie podpasuje to oddam siostrze.
Ps: Czy sa jakies wachania cisnienia w Polsce albo biomet niekorzystny? Od dwoch dni (czyli od powrotu do Polski) czuje sie koszmarnie, głowa mi peka, i zbiera sie na wymioty. Albo polski klimat mi nie słuzy, albo zaczyna mi chłopa barkowac
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:40   #3503
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zrob sobie badania na marker Białko S 100, to prognostyczny marker czerniaka złośliwego. Cena to jakies 150 zł, a wiedza bezcenna
dziękuję, muszę sobie też to badanie zrobić, jakoś do tej pory żaden lekarz o tym nie wspomniał.
Niestety mam dużo znamion, onkolog powiedział, że tym samym "bardzo duże szanse na czerniaka".

Co do wycinania znamion, popełniłam ten błąd w zeszłym roku, w centrum onkologii na NFZ. Mimo, ze same pieprzyki nie były duże, to wycięto mi sporo tkanki z tzw. marginesem, przez dobre kilka miesięcy miałam spore wgłębienie na przedramieniu a w efekcie końcowym mam dwa piękne duże bliznowce, a nigdy nie miałam do nich skłonności
Wyleczyło mnie to na jakiś czas z usuwania, a jeśli się zdecyduję to tylko u dermatologa, najchętniej laserowo, nawet jeśli jest to bez badania histopatologicznego.


w temacie promocji, w D. znowu widziałam promocję Nouby.
Drugi produkt za złotówkę, chyba wycofują je z oferty.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:56   #3504
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

Co do wycinania znamion, popełniłam ten błąd w zeszłym roku, w centrum onkologii na NFZ. Mimo, ze same pieprzyki nie były duże, to wycięto mi sporo tkanki z tzw. marginesem, przez dobre kilka miesięcy miałam spore wgłębienie na przedramieniu a w efekcie końcowym mam dwa piękne duże bliznowce, a nigdy nie miałam do nich skłonności
Bardzo wspolczuje. Okropna historia .

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
w temacie promocji, w D. znowu widziałam promocję Nouby.
Drugi produkt za złotówkę, chyba wycofują je z oferty.
We Wroclawiu juz cala Noube wycofali.
-------------------------------------------------------------------
Na Grouponie peeling Collistar (wersja ze zlotem).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 12:37   #3505
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Witajcie dziewczyny. Co nowego i ciekawego jest w Douglasie, moze mi cos polecicie?

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-09-02 o 21:52
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 14:44   #3506
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja oczywiście wszystkie usuwałam takie, które były przeszkadzające, nie dlatego że miałam kaprys (we włosach dyży wiadomo-grzebień zawsze poruszył, dwa na biuście bałam się że mi dziecko przy karmieniu drapnie, dwa pod pachami akurat tam gdzie stanik dotykał, jeden tuż pod zapięciem stanika, kolejne dwa na tzw "boczkach" więc znów podrażniane ubraniem, dwa na rosnącym brzuszku, itd itp. Mojego miliona pozostałych nie mogłabym ruszyc bo by mi skóry w końcu zabrakło niestety w warszawie tego nie robiłam a dermatolog tu też by mi się przydał bo dawno nie byłam, więc jak ktoś ma fajnego to się chwalcie
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-09-01 o 14:47
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 17:56   #3507
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jakie macie doswiadczenia z beautybay?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 18:07   #3508
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W Poznaniu w St. Browarze Nouba 50% taniej
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 19:24   #3509
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

taka mnie refleksja mnie naszła tuszowa
od kilku dni mam miniaturkę poczciwego, starego Hypnose Lancome i jednak jest to mój Graal
kiedyś myślałam, że to przez sentyment go tak cenię (to mój pierwszy górnopółkowiec był ), ale nie - robi mi dokładnie taki wypas rzęsowy, jakiego oczekuję

Pingu - to żeśmy siostry w bliznach - też mam piękną bliznę na palcu wskazującym po nożu, tylko 'nóż ten był do chleba' i też w sumie dobrze, że tylko tak się skończyło
ale na tym samym palcu mam i drugą, po żyletce, którą cieniowałam włosy koleżanki w nastoletnim czasie. no ale koleżanka fryz miała zarąbisty, bo mimo rany dałam radę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 20:14   #3510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
taka mnie refleksja mnie naszła tuszowa
od kilku dni mam miniaturkę poczciwego, starego Hypnose Lancome i jednak jest to mój Graal
kiedyś myślałam, że to przez sentyment go tak cenię (to mój pierwszy górnopółkowiec był ), ale nie - robi mi dokładnie taki wypas rzęsowy, jakiego oczekuję
Miałam ten tusz dwukrotnie w miniaturze i dwukrotnie się go pozbywałam, chociaż były momenty, ze go lubiłam, ale było ich zdecydowanie duzo mniej, niż tych w których go nie cierpiałam
Jedyne co mu dobrze wychodziło, to rozdzielenie rzęs w sumie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.