Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 12:06   #3721
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez arvenax Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo dobre doświadczenia z Argani. Kupiłam od nich już wiele produktów i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Ponadto wiele razy zadawałam pytania dotyczące kosmetyków, które chciałam kupić i zawsze dostawałam szybką i pomocną odpowiedź. Myślę, że propozycja odesłania kosmetyku i zwrot kosztów jest jak najbardziej uczciwa. Tak przecież załatwia się sprawy we wszystkich sklepach internetowych gdy ktoś chce złożyć reklamację.
Ja na pewno będę z nich korzystać - nie zniechęciłaś mnie
A może to Ty jesteś w argani? Takie posty są mocno podejrzane, uważaj. My nie uważamy, że sklep się wymiguje i nic nie robi w tej sprawie, ale robi wszystko, aby jak najmniej dopłacić przez tą pomyłkę, na niekorzyść klientki. Zniechęcić więc należy, ażeby takie praktyki nie stały się rutyną i porządkiem dziennym dla wszelkich internetowych zakupów. Z jednej strony uczciwie, z drugiej kupujący zostaje na lodzie, bo zostaje z niczym, nie opłaca mu się zamawiać jednego produktu i płacić za przesyłkę gdzie indziej, bo sklep sugeruje, że nie ma więcej tego na stanie i nie będzie mieć, prawdopodobnie po to, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów, i gdzie tu dbałość o klienta, który powinien być na pierwszym miejscu?


[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44155837]Faktycznie, chyba ślepa jestem - a tubkę już wyrzuciłam i cały czas miałam wątpliwości co do tego filtra, bo krem był bardzo lekki ; w takim razie hit wśród filtrów dla mnie (zarówno pod względem działania, jak i ceny ), ale zauważ, że w żadnym innym sklepie nie ma informacji o tym fakcie- kiedyś specjalnie szukałam, a wystarczyło spojrzeć na tubkę
Dzięki za zwrócenie uwagi

Skład to akurat analizowałam i zauważyłam to, ale wydawało mi się, że trochę za daleko w składzie, żeby aż taki wysoki filtr był [/QUOTE]

15 to taki średni filtr bym powiedziała, zazwyczaj właśnie gdzieś w środku składu, czasem na końcu np w podkłądach, wszystko zależy od formuły produktu.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-14 o 14:13
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:20   #3722
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez arvenax Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo dobre doświadczenia z Argani. Kupiłam od nich już wiele produktów i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Ponadto wiele razy zadawałam pytania dotyczące kosmetyków, które chciałam kupić i zawsze dostawałam szybką i pomocną odpowiedź. Myślę, że propozycja odesłania kosmetyku i zwrot kosztów jest jak najbardziej uczciwa. Tak przecież załatwia się sprawy we wszystkich sklepach internetowych gdy ktoś chce złożyć reklamację.
Ja na pewno będę z nich korzystać - nie zniechęciłaś mnie
Ja też kiedyś coś u nich kupowałam i wszystko było ok
Wydaje mi się, że reklamacji nie można załatwić "zaocznie", mimo, że są zdjęcia- one tylko naświetlają problem, a reklamację załatwia się wysyłając kosmetyk na swój koszt, a po pozytywnym jej rozpatrzeniu (wygląda na to, że tak właśnie będzie) sklep zwraca koszty produktu i przesyłki lub wymienia go na pełnowartościowy- w tym przypadku sklep zaznaczył, że nie jest to możliwe i zaproponował zwrot pieniędzy.
Te kwestie są zawarte w regulaminie każdego sklepu, który osoba kupująca zawsze akceptuje, żeby właśnie m.in. tryb rozpatrywania reklamacji był jasny. To, że nie odkręcają wieczek przed wysyłką, to chyba dobrze, bo w ten sposób skracaliby automatycznie okres ważności produktu- wg. mnie tutaj nawalił producent, ale sklep, zgodnie z regulaminem wziął to na siebie, a teraz pewnie będzie reklamował u producenta, dlatego ilość sztuk musi się zgadzać, ale przede wszystkim muszą przedstawić mu naocznie powód reklamacji
Nie ma o co się oburzać- dosyłanie nowego produktu bez odsyłania reklamowanego to tylko dobra wola sklepu i rozpieszczanie klienta; cieszmy się więc, że takie sklepy istnieją i podawajmy je za przykład, bo na to zasługują, ale nie piętnujmy z kolei tych, które sobie na to nie zasłużyły, postępując zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami. Takie wpadki z produktami zdarzają się chyba dość rzadko i trzeba to przyjąć ze zrozumieniem

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 13:12
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:51   #3723
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

a ja uważam, że to bardzo miło ze strony arvenax, że postanowiła zarejestrować się na wizażu i od razu w pierwszym poście wyrazić swój zachwyt konkretnym sklepem.

celowo nie cytuję wypowiedzi ani nie podaję nazwy sklepu, żeby nie wspomagać działań reklamowych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:02   #3724
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja uważam, że to bardzo miło ze strony arvenax, że postanowiła zarejestrować się na wizażu i od razu w pierwszym poście wyrazić swój zachwyt konkretnym sklepem.

celowo nie cytuję wypowiedzi ani nie podaję nazwy sklepu, żeby nie wspomagać działań reklamowych.
Ale zauważ datę rejestracji- 02 2012; specjalnie na to zwróciłam uwagę, żeby od razu nie posądzić kogoś o bycie entuzjastycznym pracownikiem, właścicielem lub fanem sklepu, chociaż możesz mieć tutaj rację , ale to nie zmienia faktu, że sklep nie odbiega zbytnio od standardów- znamy chyba gorsze

Ja też reklamuję tą maskę i musiałam wysłać na własny koszt i muszę czekać teraz 2 tygodnie, a zapłaciłam 90 zł plus przesyłka...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 13:10
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:33   #3725
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44157203]Ale zauważ datę rejestracji- 02 2012; specjalnie na to zwróciłam uwagę, żeby od razu nie posądzić kogoś o bycie entuzjastycznym pracownikiem, właścicielem lub fanem sklepu, chociaż możesz mieć tutaj rację , ale to nie zmienia faktu, że sklep nie odbiega zbytnio od standardów- znamy chyba gorsze

Ja też reklamuję tą maskę i musiałam wysłać na własny koszt i muszę czekać teraz 2 tygodnie, a zapłaciłam 90 zł plus przesyłka...[/QUOTE]

kochana - nie będę wchodzić w dyskusję co do reklamy, czy nie reklamy.
jeszcze się nie daj boże ofuczymy na siebie a sprawa absolutnie tego nie warta za bardzo cię kofam!

zgadzam się, że to standardowa droga reklamacji
ale jednak niesmak zostaje, mając na uwadze stan produktu jaki Nati dostała

odrywając się od tej konkretnej sytuacji - zawsze wydawało mi się, że sklepy na bieżąco uzupełniają swój stały asortyment a ostatnio coraz częściej zdarzają się takie własnie cuda, że nagle produkt się wziął i skończył raz na zawsze.
wiadomo - oddać kasę prościej i taniej, bo nie trzeba drugi raz wysyłać.
proste - tak.
eleganckie - nie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:50   #3726
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kochana - nie będę wchodzić w dyskusję co do reklamy, czy nie reklamy.
jeszcze się nie daj boże ofuczymy na siebie a sprawa absolutnie tego nie warta za bardzo cię kofam!

zgadzam się, że to standardowa droga reklamacji
ale jednak niesmak zostaje, mając na uwadze stan produktu jaki Nati dostała

odrywając się od tej konkretnej sytuacji - zawsze wydawało mi się, że sklepy na bieżąco uzupełniają swój stały asortyment a ostatnio coraz częściej zdarzają się takie własnie cuda, że nagle produkt się wziął i skończył raz na zawsze.
wiadomo - oddać kasę prościej i taniej, bo nie trzeba drugi raz wysyłać.
proste - tak.
eleganckie - nie.
No masz- tej miłości nie zniszczy nic ; możliwe, że poszli po najmniejszej linii oporu, a ponieważ niektóre sklepy tak niemożliwie nas rozpieściły, to teraz my będziemy wyznaczać standardy obsługi w sklepach internetowych- przetrwają tylko te z funkcją dopieszczania klienta (w zakładce)

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 14:09
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:57   #3727
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44157683]No masz- tej miłości nie zniszczy nic ; możliwe, że poszli po najmniejszej linii oporu, a ponieważ niektóre sklepy tak niemożliwie nas rozpieściły, to teraz my będziemy wyznaczać standardy obsługi w sklepach internetowych- przetrwają tylko te z funkcją dopieszczania klienta [/QUOTE]


i to jest standard, do którego dążymy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 13:59   #3728
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Kretko znalazłam coś takiego na suche stopy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...top-i-rak.html
Zna ktoś, miał? Dostałam tego ulotkę przy okazji zakupów ddd, 100% natury
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:02   #3729
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

i to jest standard, do którego dążymy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kretko znalazłam coś takiego na suche stopy: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...top-i-rak.html
Zna ktoś, miał? Dostałam tego ulotkę przy okazji zakupów ddd, 100% natury
Promolcia chyba to ma
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:33   #3730
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez arvenax Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo dobre doświadczenia z Argani. Kupiłam od nich już wiele produktów i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Ponadto wiele razy zadawałam pytania dotyczące kosmetyków, które chciałam kupić i zawsze dostawałam szybką i pomocną odpowiedź. Myślę, że propozycja odesłania kosmetyku i zwrot kosztów jest jak najbardziej uczciwa. Tak przecież załatwia się sprawy we wszystkich sklepach internetowych gdy ktoś chce złożyć reklamację.
Ja na pewno będę z nich korzystać - nie zniechęciłaś mnie
Pachnie trollem na kilometr... Pierwsza wiadomość na forum i to jaka: w obronie, biednego ciemiężonego sklepu. Ktoś ma duże ja: argani z dużej litery ))

Moim celem nie jest zniechęcenie, a pokazanie, co się dzieje, gdy klient styka się z problemem, notabene z winy sklepu. Wnioski niech każdy wyciąga sam.

PS.
Wcale nie chcę REKLAMOWAĆ tyko dostać towar, za którzy zapłaciłam 2 grudnia. Otrzymają go jednak Ci, którzy jeszcze NIE ZAPŁACILI, a ja mogę się co najwyżej cmoknąć. Pani wcale nie była chętna do współpracy, odpisała mi dopiero na drugiego mejla, gdzie byłam bardziej stanowcza.

PS2. Najfajniejsze jest to, że nie usłyszałam nawet jeden raz: przepraszam. Ani razu, mimo kilku wymienianych listów.

PS3. To, że sklep ma zasoby ludzkie i energię widać po poście tutaj. Zamiast jednak wyciągnąć wnioski z tej sytuacji, uderza w pyskówki tu. Nikt na tym nie zyska, a mnie zaczyna to naprawdę mocno irytować, choć osoby udzielające się tutaj, wiedzą, że należę raczej do spolegliwych osób. Mam ochotę zgłosić sklep do organizatorów DDD.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-12-14 o 15:21 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:02   #3731
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Pachnie trollem na kilometr... Pierwsza wiadomość na forum i to jaka: w obronie, biednego ciemiężonego sklepu. Ktoś ma duże ja: argani z dużej litery ))

Moim celem nie jest zniechęcenia, a pokazanie, co się dzieje, gdy klient styka się z problemem, notabene z winy sklepu. Wnioski niech każdy wyciąga sam.
No właśnie tego dokładnie nie wiadomo- odkręcanie produktu przed wysyłką chyba nie jest powszechną praktyką, a przynajmniej nie powinno...
Nie odniosłam wrażenia, że sklep jest "ciemiężony", a raczej dostałam jasny komunikat o domyślnym uznaniu reklamacji i zwrocie poniesionych kosztów klientowi; chodzi mi o to, że sytuacja nie jest do końca jednoznaczna i być może sklep przekłada to na swoją korzyść;- niesmak wtedy niestety zostaje, ale- koniec końców nikt ich za rękę nie złapał odnośnie stwierdzenia nieprawdy. Gdyby np. Ciebie, jeśli byłabyś właścicielką sklepu, spotkała taka sytuacja, że po prostu nie wiedziałabyś, co się kryje pod tą felerną nakrętką i wysłałabyś taki produkt do klienta, to gwarantuję, że byłoby Ci przykro z powodu tak niesprawiedliwego osądu, mimo, że zareagowałaś zgodnie ze swoimi możliwościami (i prawem)- ja nie oczekuję nigdy obsługi ponad standard, a jeśli taka się zdarzy, to bardzo mnie to cieszy, jednak nie osądzam nikogo zbyt surowo, jeśli nie ma 100% pewności...

Edit. Skoro tak sprawy się mają, to jest to zupełnie inny obraz sytuacji- ten sklep widocznie nie ma funkcji dopieszczania klienta w zakładce...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 16:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 15:20   #3732
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44158451]No właśnie tego dokładnie nie wiadomo- odkręcanie produktu przed wysyłką chyba nie jest powszechną praktyką, a przynajmniej nie powinno...
Nie odniosłam wrażenia, że sklep jest "ciemiężony", a raczej dostałam jasny komunikat o domyślnym uznaniu reklamacji i zwrocie poniesionych kosztów klientowi; chodzi mi o to, że sytuacja nie jest do końca jednoznaczna i być może sklep przekłada to na swoją korzyść; niesmak wtedy niestety zostaje, ale- koniec końców nikt ich za rękę nie złapał odnośnie stwierdzenia nieprawdy;- gdyby np. Ciebie, jeśli byłabyś właścicielką sklepu, spotkała taka sytuacja, że po prostu nie wiedziałabyś, co się kryje pod tą felerną nakrętką i wysłałabyś taki produkt do klienta, to gwarantuję, że byłoby Ci przykro z powodu tak niesprawiedliwego osądu, mimo, że zareagowałaś zgodnie ze swoimi możliwościami- ja nie oczekuję nigdy obsługi ponad standard, a jeśli taka się zdarzy, to bardzo mnie to cieszy, jednak nie osądzam nikogo zbyt surowo, jeśli nie ma 100% pewności...[/QUOTE]

Nie wiesz i ja też nie wiem, ile osób dostało towar w takim stanie. To nie stało się wczoraj, co widać po stanie opakowania. Nie miałabym nic przeciwko odkręcaniu tego mydła, bo na nim POWINNA być szczelna folia. Mam wrażenie, że towar przyszedł do nich w takim stanie. O tym zaś, jak zakończy się cały proceder reklamacji dopiero się przekonam.

Prowadzę biznes, co prawda innego rodzaju, ale firmuje go swoim nazwiskiem, jakbym dopuściła do takiej sytuacji robiłabym wszystko, by nie popsuć wizerunku i by klient nie wyszedł niezadowolony. Bo tylko ja na tym stracę. Owszem Pani była "regulaminowa" aż do bólu, Nic empatii i dlatego tam nie wrócę. Wolny rynek zweryfikuje takich sprzedawców. Moje "przykro mi" nie ma tu nic do rzeczy, choć czasem także czuję się niedoceniona przez swoich Klientów. Ale to oni dają mi jeść i opłacają moje rachunki.

Jako przykład podam Pana z allegro, który wysłał mi odżywkę białkową o innym smaku niż dwukrotnie prosiłam. Odżywki zjadam tonami, bo dużo trenuję. Pan nie chciał negatywa i wysłał mi za darmo inny, mój ulubiony smak, mówiąc, że 200 zł (tak, tyle to kosztowało) nie jest warte straconego klienta. Dodam, że robiłam u niego zakupy wielokrotnie. I wrócę do niego, bo zachował się nad podziw elegancko - przeprosił i dołożył do interesu, przyznając się do błędu. Dodam, że felernego smaku nie musiałam mu odsyłać.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:24   #3733
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Może zróbmy jakąś listę sklepów nie polecanych, co? Bo ja na przykład to się trochę gubię
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu już o tym pisałam - moderator nie wyraził zgody na antylistę.
Dziewczyny, jeżeli tak bardzo Wam na tym zależy, skonsultuję się z administracją w sprawie antylisty. Osobiście uważam, że indywidualne negatywne doświadczenia nie uzasadniają piętnowania sklepów poprzez umieszczanie ich na czarnej liście. Opisy w postach powinny wystarczyć, ktoś kto szuka opinii o danym sklepie, natrafi na nie dzięki wyszukiwarce.

Odnośnie krytykowanego sklepu - w pełni zgadzam się z susabee. Nie widzę w ich stanowisku niczego, co by zasługiwało na potępienie. Zasady reklamacji z tytułu niezgodności z umową są zawsze takie same (art. 8 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego): klient odsyła towar i decyduje o wymianie lub naprawie (w przypadku kosmetyków w grę wchodzi jedynie wymiana), sprzedający ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji; brak możliwości naprawy/wymiany uprawnia klienta do odstąpienia od umowy, sprzedający jest zobowiązany do zwrotu kosztów zakupu i odesłania towaru. Jeśli komuś taka procedura nie odpowiada, to nie powinien kupować przez internet.

Sprzedający nie ma obowiązku uznania reklamacji na podstawie zdjęć, takie sytuacje zdarzają się wyjątkowo, np. kiedy jesteśmy stałym klientem lub gdy sprzedający sam się na to zdecyduje, bo bardzo mu zależy na zadowoleniu klienta. Kupuję mnóstwo rzeczy przez internet i niestety często muszę zgłaszać reklamacje. Taki już "urok" zakupów online. Jak sprzedający za bardzo zwleka z rozpatrzeniem reklamacji lub zwrotem pieniędzy, to po prostu więcej u niego nie zamawiam. Ale nie potępiam praktyk, które są zgodne z prawem.

Według mnie, gdyby już miała istnieć jakaś czarna lista, to powinny się na niej znaleźć jedynie sklepy, które ewidentnie łamią prawa konsumenta, a nie takie, które nas nie zadowoliły z różnych względów.

I jeszcze drobna uwaga techniczna. Jak widzicie post budzący podejrzenia o marketing szeptany czy reklamę, nie komentujcie go, tylko zgłaszajcie jako ZP. Trudno usuwać takie wypowiedzi, gdy kilka osób je cytuje.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:28   #3734
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli tak bardzo Wam na tym zależy, skonsultuję się z administracją w sprawie antylisty. Osobiście uważam, że indywidualne negatywne doświadczenia nie uzasadniają piętnowania sklepów poprzez umieszczanie ich na czarnej liście. Opisy w postach powinny wystarczyć, ktoś kto szuka opinii o danym sklepie, natrafi na nie dzięki wyszukiwarce.

Odnośnie krytykowanego sklepu - w pełni zgadzam się z susabee. Nie widzę w ich stanowisku niczego, co by zasługiwało na potępienie. Zasady reklamacji z tytułu niezgodności z umową są zawsze takie same (art. 8 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego): klient odsyła towar i decyduje o wymianie lub naprawie (w przypadku kosmetyków w grę wchodzi jedynie wymiana), sprzedający ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji; brak możliwości naprawy/wymiany uprawnia klienta do odstąpienia od umowy, sprzedający jest zobowiązany do zwrotu kosztów zakupu i odesłania towaru. Jeśli komuś taka procedura nie odpowiada, to nie powinien kupować przez internet.

Sprzedający nie ma obowiązku uznania reklamacji na podstawie zdjęć, takie sytuacje zdarzają się wyjątkowo, np. kiedy jesteśmy stałym klientem lub gdy sprzedający sam się na to zdecyduje, bo bardzo mu zależy na zadowoleniu klienta. Kupuję mnóstwo rzeczy przez internet i niestety często muszę zgłaszać reklamacje. Taki już "urok" zakupów online. Jak sprzedający za bardzo zwleka z rozpatrzeniem reklamacji lub zwrotem pieniędzy, to po prostu więcej u niego nie zamawiam. Ale nie potępiam praktyk, które są zgodne z prawem.

Według mnie, gdyby już miała istnieć jakaś czarna lista, to powinny się na niej znaleźć jedynie sklepy, które ewidentnie łamią prawa konsumenta, a nie takie, które nas nie zadowoliły z różnych względów.

I jeszcze drobna uwaga techniczna. Jak widzicie post budzący podejrzenia o marketing szeptany czy reklamę, nie komentujcie go, tylko zgłaszajcie jako ZP. Trudno usuwać takie wypowiedzi, gdy kilka osób je cytuje.
Chociaż w internecie robię zakupy od 2001 roku, dziękuję Lorri za radę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:31   #3735
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Natuś ja myślę, że niektóre sklepy sądzą, że popyt na ich produkty będzie zawsze.
Są jeszcze niestety tacy sprzedawcy, którzy się zapominają w uwielbieniu do samych siebie
Niesłusznie rzecz jasna.
Wciąż im się wydaje, że jeden niezadowolony klient może im skoczyć i żadna krzywda ich z tego tytułu nie spotka.
Skoro nie doceniają swoich klientów to widocznie na nich nie zasługują - i dlatego właśnie wielu stracą. Klient to inteligenta bestia, co świetnie widać na naszym przykładzie

A kwestię zarezerwowania pozostałych 2 szt. produktu dla klientów, którzy jeszcze nie uiścili za nie zapłaty jest według mnie wyjątkowo nie fair. W takich sytuacji Ty powinnaś mieć absolutne pierwszeństwo.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-14 o 15:37
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:31   #3736
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nie wiesz i ja też nie wiem, ile osób dostało towar w takim stanie. To nie stało się wczoraj, co widać po stanie opakowania. Nie miałabym nic przeciwko odkręcaniu tego mydła, bo na nim POWINNA być szczelna folia. Mam wrażenie, że towar przyszedł do nich w takim stanie. O tym zaś, jak zakończy się cały proceder reklamacji dopiero się przekonam.

Prowadzę biznes, co prawda innego rodzaju, ale firmuje go swoim nazwiskiem, jakbym dopuściła do takiej sytuacji robiłabym wszystko, by nie popsuć wizerunku i by klient nie wyszedł niezadowolony. Bo tylko ja na tym stracę. Owszem Pani była "regulaminowa" aż do bólu, Nic empatii i dlatego tam nie wrócę. Wolny rynek zweryfikuje takich sprzedawców. Moje "przykro mi" nie ma tu nic do rzeczy, choć czasem także czuję się niedoceniona przez swoich Klientów. Ale to oni dają mi jeść i opłacają moje rachunki.

Jako przykład podam Pana z allegro, który wysłał mi odżywkę białkową o innym smaku niż dwukrotnie prosiłam. Odżywki zjadam tonami, bo dużo trenuję. Pan nie chciał negatywa i wysłał mi za darmo inny, mój ulubiony smak, mówiąc, że 200 zł (tak, tyle to kosztowało) nie jest warte straconego klienta. Dodam, że robiłam u niego zakupy wielokrotnie. I wrócę do niego, bo zachował się nad podziw elegancko - przeprosił i dołożył do interesu, przyznając się do błędu. Dodam, że felernego smaku nie musiałam mu odsyłać.
No masz rację, czasami bycie "do bólu regulaminowym" nie wystarczy dla zachowania dobrego wizerunku - trzeba trochę wyczucia, żeby w sytuacjach niestandardowych zachować się tak, aby klient nie poczuł się zlekceważony i po tym, co dopisałaś później, myślę, że tego u tej Pani zabrakło, niestety...

Mam nadzieję, że jednak mu odesłałaś, bo w innym razie Twoje wymagania odnośnie empatii u innych są mocno przesadzone...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 17:32
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:45   #3737
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli tak bardzo Wam na tym zależy, skonsultuję się z administracją w sprawie antylisty. Osobiście uważam, że indywidualne negatywne doświadczenia nie uzasadniają piętnowania sklepów poprzez umieszczanie ich na czarnej liście. Opisy w postach powinny wystarczyć, ktoś kto szuka opinii o danym sklepie, natrafi na nie dzięki wyszukiwarce.

Odnośnie krytykowanego sklepu - w pełni zgadzam się z susabee. Nie widzę w ich stanowisku niczego, co by zasługiwało na potępienie. Zasady reklamacji z tytułu niezgodności z umową są zawsze takie same (art. 8 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego): klient odsyła towar i decyduje o wymianie lub naprawie (w przypadku kosmetyków w grę wchodzi jedynie wymiana), sprzedający ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji; brak możliwości naprawy/wymiany uprawnia klienta do odstąpienia od umowy, sprzedający jest zobowiązany do zwrotu kosztów zakupu i odesłania towaru. Jeśli komuś taka procedura nie odpowiada, to nie powinien kupować przez internet.

Sprzedający nie ma obowiązku uznania reklamacji na podstawie zdjęć, takie sytuacje zdarzają się wyjątkowo, np. kiedy jesteśmy stałym klientem lub gdy sprzedający sam się na to zdecyduje, bo bardzo mu zależy na zadowoleniu klienta. Kupuję mnóstwo rzeczy przez internet i niestety często muszę zgłaszać reklamacje. Taki już "urok" zakupów online. Jak sprzedający za bardzo zwleka z rozpatrzeniem reklamacji lub zwrotem pieniędzy, to po prostu więcej u niego nie zamawiam. Ale nie potępiam praktyk, które są zgodne z prawem.

Według mnie, gdyby już miała istnieć jakaś czarna lista, to powinny się na niej znaleźć jedynie sklepy, które ewidentnie łamią prawa konsumenta, a nie takie, które nas nie zadowoliły z różnych względów.

I jeszcze drobna uwaga techniczna. Jak widzicie post budzący podejrzenia o marketing szeptany czy reklamę, nie komentujcie go, tylko zgłaszajcie jako ZP. Trudno usuwać takie wypowiedzi, gdy kilka osób je cytuje.
Zgadzam się.
I to będzie ciężka sprawa, bo każdy mocno subiektywnie odczuwa załatwianie swojej spraw ze sklepem.
Jeśli mam być szczera, to trochę się ucieszyłam z Twojej odpowiedzi co do czarnej listy..
Początkowo byłam jak najbardziej na tak, ale z czasem zaczęłam obawiać się, że może być ona przyczyną konfliktów na wątku a nie chciałabym, aby nasze problemy ze sklepami nas podzieliły - jedna będzie zdania, że złamano jej prawa jako konsumenta, inna stwierdzi, że nie


Być może będziecie innego zdania, ale ja wolałabym by pozostało jak jest - chwalimy sklepy wymieniając je z nazwy w pierwszym poście a jedziemy po nich w treści wątku.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-14 o 16:10
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:10   #3738
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jeśli komuś taka procedura nie odpowiada, to nie powinien kupować przez internet.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Chociaż w internecie robię zakupy od 2001 roku, dziękuję Lorri za radę.
Mam nadzieję, że nie potraktowałaś tego jako złośliwej uwagi. Stwierdziłam po prostu fakt. Firma działa w granicach obowiązującego prawa. Dogadzanie klientowi i dbanie o wizerunek sklepu to już dobra wola i inicjatywa sprzedającego. Pół biedy jak trzeba odesłać towar na swój koszt i czekać na wymianę/zwrot pieniędzy. Nie brakuje sprzedawców, którzy mają się za nieomylnych i nawet przed odesłaniem towaru zastrzegają, że nie rozpatrzą reklamacji pozytywnie. Albo taki niemiły przypadek jak ostatnio opisywany w wątku Mazideł - klientka nie otrzymała produktu, a sklep twierdzi, że kłamie, bo przecież pracownik zaznaczył ptaszkiem na liście, że spakował wszystko.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:25   #3739
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kawowe mówisz...
to jednak ten głęboki aromat świeżo palonej kawy, o której piszą na stronie, Cię nie zachwycił?
kakaowe pachnie cudnie, ale jeśli rozsmarowywanie shea Cię męczy to z kakaowym równiez nie wróżę sukcesu....
miałam kiedyś masło z avocado - wspominam z czułością
http://ecospa.pl/produkt/maslo-z-awo...tloczone#tabs2
a jak chcesz powalająco pachniec to polecam masło monoi z biochemii urody
na ecospa jest tez masło z mango, całkiem nienajgorsze, ale powyższe dwa fajniejsze

orange energy pachnie tak jak Jadzia napisała
Dziękuję Chyba na to avocado się skuszę jednak. Monoi też brałam pod uwagę..ale ten słoiczek śliczny..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
No on ma taką normalno-sucho-tłustą Nie lubi jak mu się twarz świeci, ale jednocześnie lekkie, żelowe kremy są za lekkie i przesuszają mu skórę.
Sobie bym chętnie wzięła nawilżający do suchej, kusi...
Wymieszaj shea z olejem Będzie bardziej miękkie i łatwiej się smaruje, dużo łatwiej. Z kokosem do tego ładnie pachnie
Nie chce mi się bawić..wolę gotowce Na szczęście mam tylko 100 g shea więc szybko zużyję i zakupię avocado. Używałam tych maseł z Planety Organici ale zapragnęłam czegoś o prostszym skłądzie. Chociaż one były całkiem całkiem. Jak ja kocham nowości!!!!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
facetowi to weź beautiful face - ze słoika czuć tea tree, a przy nakładaniu gorzkimi ziołami.
Fuujjjj Serio? Taki śmierdziuszek????

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, przepraszam, że tak wpadam ni z gruchy, ni z pietruchy, ale podczytywałam Was swego czasu i niektóre z Was lubią kosmetyki Sylveco: spieszę donieść, że w Lublinie zrobili nieprzyzwoitą promocję: zestaw krem nagietkowy lekki, krem brzozowo-nagietkowy, żel do mycia twarzy rumiankowy, pomadka brzozowa, pomadka rokitnikowa za 56 zł. Poszłam po sam krem i byłam w ciężkim szoku, oczywiście wzięłam całość. Daty ważności standardowe (rok i więcej), pojemności też. Drogeria ekologiczna (nazywa się chyba Cosmeticus?) na Krakowskim Przedmieściu.
No ja z Lublina..na Sylveco jakoś nigdy ochoty nie miałam, ale że taka drogeria jest to nie wiedziałam Muszę się udać na rozeznanie...

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
j
mam obecnie i shea i kakaowe, masło kakaowe jak już dziewczyny pisały jest bardzo twarde (mam w bloku), żeby je użyć trzeba kawałek odkroić nożem (twarde jak mydło) lub zetrzeć na tarce i podgrzać w kąpieli wodnej, moje pachnie pięknie surowym kakao; masło shea jest plastyczne i żeby lepiej się rozsmarowywało na ciele warto je najpierw porządznie rozgrzać w dłoniach
Tak też uczynię Dziekuję



Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Bardzo łatwo mozna zrobić swoje masełko,ja do ciała balsamów i kermów nie kupuję ostatnio ukręciłam-roztopiłam shea wosk pszczeli,masło kokosowe po przestudzeniu dodałam olej z krokosza,buriti ,manoi de thaiti,olej z zielonej kawy ,z zielonego ogórka,arganowy witaminę C rozpuszczalną w tłuszczach ,wit A(troszkę) wit E i ulubione olejki eteryczne.
Całość przełożyłam do kąpieli z lodem i zmiksowałam wyszedł cudowny mus
buriti nadał pięknego koloru.
Zawsze robię masełka z tego co mam na stanie np; kokos,wosk szczeli olej dyniowy(który zawsze mam w kuchni i uzywam do sałatek owocowych i zupy dyniowej) lniany i olejki eter. zawsze dodaje wit E która zapobiega jełczeniu.

Dziewczyny napiszcie coś więcej o peelingu Make Me bio
[/COLOR]
Brzmi cudownie!!!!!!!
A co do Peelingu Make Me Bio to jestem jego szczęśliwą posiadaczką. Jest baaaardzo delikatny. Ma to swoje plusy, bo mozna go częściej stosować. Pachnie cynamonem, barwy beżowej. Po zmieszaniu z wodą ma konsystencję takiej papki. Mam wrażenie że zmiękcza skórę. Efekt jest delikatny, ale zauważalny. Do tej pory lubiłam mocne zdzieraki, ale ten jest megaaaaa!!!!!


[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44134303]Wyobraź sobie, że ja kupiłam kiedyś balsam do stóp firmy Kneipp, która w końcu okazała się jednak nienaturalna (niektóre produkty zawierają pegi, a żel pod prysznic SLS ), który śmierdział starymi skarpetkami-w przypadku takiego produktu to chyba najmniej oczekiwany zapach Na szczęście było to opakowanie testowe (15 ml) i od razu wylądowało w koszu
Z gotowców, które mają wszystkie pożądane przez Ciebie cechy polecam to http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=670 - pachnie kakao, łatwo się rozsmarowuje i zawiera shea
[/QUOTE]Podoba mi się !!!! I co tu teraz zamawiać??? To chyba coś dla mnie
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 17:34   #3740
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia u fryzjera z botoxem do włosów? Wczoraj byłam i zaproponował mi zabieg, ale nie ampułkowy plus sauna, tylko skoncentrowana ampułka plus prostownica. W ampułce jest keratyna, argan, kwas hialuronowy i coś jeszcze, nie pamiętam. Daje bardzo elastyczne, wypełnione od środka włosy na 3 miesiące.

Przyznam, że znam Loreala z botoxem do włosów, ale w formie sauny, a nie z prostownicą. Trzyma się ją pod pewnym kątem (prostownicę), tylko chwilę, nie tak, jak przy prostowaniu keratynowym i przeciąga cieniutkie pasmo raz. Boję się,bo to jednak inwazyjne, a fryzjer kusi.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-12-14 o 18:34 Powód: bląd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:35   #3741
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Popełniłam małe zamówienie..ale ciiiii
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:50   #3742
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Popełniłam małe zamówienie..ale ciiiii
nikomu nie powiem, jak napiszesz co zamówiłaś

a krem pachnie ładnie
tea tree i gorzkie zioła to ładne zapachy.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia u fryzjera z botoxem do włosów? Wczoraj byłam i zaproponował mi zabieg, ale nie ampułkowy plus sauna, tylko skoncentrowana ampułka plus prostownica. W ampułce jest keratyna, argan, kwas hialuronowy i coś jeszcze, nie pamiętam. Daje bardzo elastyczne, wypełnione od środka włosy na 3 miesiące.

Przyznam, że znam Loreala z botoxem do włosów, ale w formie sauny, a nie z prostownicą. Trzyma się ją pod pewnym kątem (prostownicę), tylko chwilę, nie tak, jak przy prostowaniu keratynowym i przeciąga cieniutkie pasmo raz. Boję się,bo to jednak inwazyjne, a fryzjer kusi.
nic nie zrozumiałam z tego co napisałas
ja fryzjerowi pozwalam tylko obcinać włosy
myć włosy musi mi szybko i bez nadmiernego gmerania (bo jak mnie za mocno obmaca po włosach to mi łeb pęka) i nie daje sobie nakładać żadnych środków stylizujących ani uzywac sprzętu innego niż suszarka i okrągła szczotka .
no i nożyczki rzecz jasna ale tylko te proste, degażówek juz nie wolno......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:04   #3743
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nic nie zrozumiałam z tego co napisałas
ja fryzjerowi pozwalam tylko obcinać włosy
myć włosy musi mi szybko i bez nadmiernego gmerania (bo jak mnie za mocno obmaca po włosach to mi łeb pęka) i nie daje sobie nakładać żadnych środków stylizujących ani uzywac sprzętu innego niż suszarka i okrągła szczotka .
no i nożyczki rzecz jasna ale tylko te proste, degażówek juz nie wolno......
Mam to samo - jedynie końcówki, żadnych degażówek plus suszarka i to zimnym nawiewem i do domu. Ale ja lubię gadać na wizycie i dowiedzaiłam się o tym zabiegu. Tyle, że prostownica w składzie mnie lekko przeraża. Ponoć ciepło z niej wtłacza ampułkę głębiej w trzon włosa i mamy elastyczne, ujędrnione, grube i lśniące włosy. Moje są wysokoporowate i od połowy długości puszą się, stąd zainteresowanie, ale przekopałam internet i nic nie znalazłam o botoksie do włosów wtłaczanym prostownicą. Ampułka z botoksem plus sauna tak, ale ampułka plus prostownica nic. Wielkie nic...

Śmieszna sytuacja - wczoraj na siłowni spotkałam koleżankę i mówię, ze botoks chcę sobie zrobić, jeszcze nie dokończyłam, że to zabieg na włosy, a ona od razu tekst: gdzie chcesz sobie wstrzelić ten botoks? Sportowiec.. Oni chyba wszytko w każdych ilościach Nawet nie chyba, wiem to i była całkiem zainteresowana
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-12-14 o 19:25
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:25   #3744
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nikomu nie powiem, jak napiszesz co zamówiłaś

a krem pachnie ładnie
tea tree i gorzkie zioła to ładne zapachy.[COLOR="Silver"]
.
No dobra powiem
Masło polecane przez Susabee :-* z orzechami makadamia i shea Organic Shop. Juz czuję jak pięknie pachnie No i żeby takie samotne nie było, to dołożyłam peeling ze słodkim migdałem tej samej firmy. Przyzwoicie mi wyszło, bo był rabat 15% na zakupy na lawendowej szafie, a do tego mogę odebrać osobiście za free
A masełko Awokado w następnej kolejności.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:39   #3745
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam to samo - jedynie końcówki, żadnych degażówek plus suszarka i to zimnym nawiewem i do domu. Ale ja lubię gadać na wizycie i dowiedzaiłam się o tym zabiegu. Tyle, że prostownica w składzie mnie lekko przeraża. Ponoć ciepło z niej wtłacza ampułkę głębiej w trzon włosa i mamy elastyczne, ujędrnione, grube i lśniące włosy. Moje są wysokoporowate i od połowy długości puszą się, stąd zainteresowanie, ale przekopałam internet i nic nie znalazłam o botoksie do włosów wtłaczanym prostownicą. Ampułka z botoksem plus sauna tak, ale ampułka plus prostownica nic. Wielkie nic...

Śmieszna sytuacja - wczoraj na siłowni spotkałam koleżankę i mówię, ze botoks chcę sobie zrobić, jeszcze nie dokończyłam, że to zabieg na włosy, a ona od razu tekst: gdzie chcesz sobie wstrzelić ten botoks? Sportowiec.. Oni chyba wszytko w każdych ilościach Nawet nie chyba, wiem to i była całkiem zainteresowana
świetny tekst
ale jesteśmy zacofane....
laski na botoksie w twarzy jadą a my nawet nie wiemy o co chodzi z botoksem do włosów
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No dobra powiem
Masło polecane przez Susabee :-* z orzechami makadamia i shea Organic Shop. Juz czuję jak pięknie pachnie No i żeby takie samotne nie było, to dołożyłam peeling ze słodkim migdałem tej samej firmy. Przyzwoicie mi wyszło, bo był rabat 15% na zakupy na lawendowej szafie, a do tego mogę odebrać osobiście za free
A masełko Awokado w następnej kolejności.
masło z macadamią super wybór - uwielbiam je!
czekamy na zdjęcia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:12   #3746
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
świetny tekst
ale jesteśmy zacofane....
laski na botoksie w twarzy jadą a my nawet nie wiemy o co chodzi z botoksem do włosów
Ba, żeby tylko na botoksie! Jeśli widzicie te wszystkie super wysportowane laski z kaloryferem na brzuchu, odstającym tyłkiem - to wiedzcie, że to nie z ćwiczeń. Tutaj ruch i dieta są jedynie dodatkiem. Żeby było zabawniej te panny mają 20, 20 -kilka lat! Ostatnio się dowiedziałam, ze większość bierze i to nie tylko związana zawodowo ze sportem. A ja głupia zastanawiałam się po co zamykają się w solarium dwaj panowie, czy dwie panie...

Jak idiotka dymam te przysiady ze sztangą 50 kg, robię żywy trening funkcjonalny i jedynie wspomagam się CLA i paroma innymi suplementami...

O d... potłuc, choć przyznam, że zad zrobił mi się fantastyczny. Co rano budzę się i napawam jego "konsystencją" Że nie wspomnę o TŻ
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:29   #3747
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Brzmi cudownie!!!!!!!
A co do Peelingu Make Me Bio to jestem jego szczęśliwą posiadaczką. Jest baaaardzo delikatny. Ma to swoje plusy, bo mozna go częściej stosować. Pachnie cynamonem, barwy beżowej. Po zmieszaniu z wodą ma konsystencję takiej papki. Mam wrażenie że zmiękcza skórę. Efekt jest delikatny, ale zauważalny. Do tej pory lubiłam mocne zdzieraki, ale ten jest megaaaaa!!!!!
Czuje się skuszona ale kliknę po nowym roku,wezmę jeszcze od nich szampon/żel do mycia dla dzieci i jakąś pomadkę.
Nie wiesz czy można u nich kupić próbki(lub wydębić) jakoś kusi mnie ten krem ma fajny skład nie ma w nim shea i tryglicerydów czyli raczej nic mnie nie zapcha KLIK
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:10   #3748
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Czuje się skuszona ale kliknę po nowym roku,wezmę jeszcze od nich szampon/żel do mycia dla dzieci i jakąś pomadkę.
Nie wiesz czy można u nich kupić próbki(lub wydębić) jakoś kusi mnie ten krem ma fajny skład nie ma w nim shea i tryglicerydów czyli raczej nic mnie nie zapcha KLIK
Kupić nie można. Pytałam.Przy składaniu zamówienia poproś o próbkę.
Ja kupiłam u nich puder myjący i Pani Anna obiecała dołożyć próbkę kremu. Dam znać jak przyjdzie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:31   #3749
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Kupić nie można. Pytałam.Przy składaniu zamówienia poproś o próbkę.
Ja kupiłam u nich puder myjący i Pani Anna obiecała dołożyć próbkę kremu. Dam znać jak przyjdzie.
Czekam z niecirpliwością na recenzje również
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 08:58   #3750
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ba, żeby tylko na botoksie! Jeśli widzicie te wszystkie super wysportowane laski z kaloryferem na brzuchu, odstającym tyłkiem - to wiedzcie, że to nie z ćwiczeń. Tutaj ruch i dieta są jedynie dodatkiem. Żeby było zabawniej te panny mają 20, 20 -kilka lat! Ostatnio się dowiedziałam, ze większość bierze i to nie tylko związana zawodowo ze sportem. A ja głupia zastanawiałam się po co zamykają się w solarium dwaj panowie, czy dwie panie...

Jak idiotka dymam te przysiady ze sztangą 50 kg, robię żywy trening funkcjonalny i jedynie wspomagam się CLA i paroma innymi suplementami...

O d... potłuc, choć przyznam, że zad zrobił mi się fantastyczny. Co rano budzę się i napawam jego "konsystencją" Że nie wspomnę o TŻ
no cóż - zostaje nam zazdrościc i gratulować
ciekawe jak te laski będa wyglądały za kolejne 20 lat
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Kupić nie można. Pytałam.Przy składaniu zamówienia poproś o próbkę.
Ja kupiłam u nich puder myjący i Pani Anna obiecała dołożyć próbkę kremu. Dam znać jak przyjdzie.
o super
koniecznie daj znać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.