Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 11:55   #451
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: zmarszczki w mlodym wieku-efekt naturalny???

mam kolezanke (23 lata) która prowadzi zdrowy tryb zycia (nie pali, nie pije, zdrowo sie odzywia, uzywa dobrych kosmetyków i czesto odwiedza kosmetyczke) a zmarszczki ma potworne....
ja mam 27 i nie mam nawet kurzych lapek w kacikach oczu. moja mama miala zmarszczki dopiero w wieku 40 lat, wiec mysle ze to kwestia genów...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 13:30   #452
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: zmarszczki w mlodym wieku-efekt naturalny???

Eh ja mam 19 i juz mam zmarszczki mimiczne. A najgorsze jest to ze jestem alergiczka i nie moge uzywac wszystkich kremow bo po wiekszosci mam opuchniete oczy...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:46   #453
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

Tak jak w temacie. Chcialabym sie dowiedziec,czy ktoras z Was wygrala z nimi wojne. Ja od kilku miesiecy zauwazylam zmarszczki na czole, pod oczami i w ich kacikach oraz kreche od nosa do ust. Robie wszystko, co moge - rzucilam palenie,zmienilam diete, stosuje wysokie filtry,serum z witc c i e, co trzecia noc kwasy bha i nic. Zmarszczki jak byly, tak sa. Wydaje mi sie,ze jak sie ma 21 lat i stosuje odpowiednia kuracje,to mozna sie ich pozbyc,albo chociaz troche splycic. Prosze,nie wyprowadzajcie mnie z bledu i powiedzcie,ze Wam sie udalo... ? Mozecie polecic jakies kosmetyki ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:42   #454
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

Przyłączam się do pytania. Sama się z nimi borykam mimo tłustej cery i 16 wiosen W ogóle wydaje mi się, że mam o wiele za dużo skóry na twarzy, ale nie mam pojęcia co z tym zrobić Dodam, że ani mama ani tata wielkich zmarszczek nie mają mimo przekroczonych 40-stek ?
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 06:06   #455
himerna
Przyczajenie
 
Avatar himerna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 9
Dot.: zmarszczki w mlodym wieku-efekt naturalny???

dziekuje za odpowiedzi przyznam ze sie uspokoilam,jesli chodzi o kremy pod oczy to nie mam o niech zielonego pojecia jak na razie stosuje terpoline czasem cos nawilzajacego,wiec ide kupic kremik pod oczy bo do tej pory byl on raczej od przypadku do przypadku w mojej kosmetyczce.Jesli chodzi o laser pod oczy to byl to zabieg fizyczny przy uzyciu jakiej konkretnej koncowki(nie znam sie na tym),no ale nie polecam zabiegi bardzo drogie a efektow brakwiec chyba rzeczywiscie musze sie przyzwyczaic do swoich sincow Przy wybieraniu kremiku na pewno bede stosowala sie do wskazowek Ray,a zmarszki mimiczne tez mam choc czasem odnosze wrazanie ze jak mam dobrze nawilzona skore ona znikaja ale mimo wszystko powiem Wam ze zle sie czuje z pierwszymi oznakami starzenia.Bro tak jak powiedzialas trzeba z nimi walczyc chyba zaczne od dobrego kremu i rzucenia palenia, kurcze ale jak to drugie zrobicPozdrawia m goraco
himerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 18:49   #456
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

Nikt nie chce sie wypowiedziec?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:22   #457
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

Bo juz bylo sporo watkow o zmarszczkach mimicznych.Tutaj np jest sporo info:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zczki+mimiczne

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 22:27   #458
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Bo juz bylo sporo watkow o zmarszczkach mimicznych.Tutaj np jest sporo info:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zczki+mimiczne

Ja chcialam po prostu stworzyc watek,w ktorym kazdy by sie wypowiedzial, czy cos mu pomoglo i ewentualnie podal dany kosmetyk. Krotko,zwiezle i na temat
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 23:18   #459
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

Przyłaczam sie tez zauwazylam pierwsze zmarszczki pod oczami ktore strasznie uwydatniaja sie podczas usmiechu...
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:47   #460
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ZMARSZCZKI MIMICZNE - czy jest na nie rada?

trzeba uwazac na mimikę, dobrze dbac o skorę, zmarszczki mimiczne nadają wyraz naszej twarzy, calkowite ich usunięcie jest nie mozliwe.
ja nie mam, ale jak sie usmiecham owszem- jednak to normalne - tuchy mięsni twarzy .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 17:42   #461
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

No to ja napisze co sie u mnie sprawdzilo:
-zalozenie filtra na prysznic(woda jest miekka i nie wysusza mi skory-widze duza poprawe w gladkosci skory)
-Filtry(Loreal Ombrelle spf 60- dobry ale szukam lepszego)
-Serum z 10% vit C Orangedaily(b mocne-zamierzam sie przerzucic na mniejsze stezenie-ale bardzo pomoglo-wygladzilo skore i pogrubilo ja jakby)
-delikatne mleczka lub zele do mycia twarzy bez sls(bez zmywania woda-ja myje woda twarz tylko raz dziennie-rano- natomiast makijaz(jezeli jest)zmywam mleczkiem/zelem bez wody)
-uzywam do mycia twarzy tylko letniej wody(nie moze byc zbyt goraca bi to tez wysusza skore)
-Frownies(pomagaja ale sa dla cierpliwych)
-kwasy(Alpha hydrox 12 % aha-wygladzaja)
-wazne(nie wysuszac skory kosmetykami)ja jak tylko zauwaze ze jakis produkt mnie wysusza-ostawiam.
-unikam alkohol denat i sls w skladach kosmetykow.

No i chyba tyle.
-zapomialabym o najwazniejszym-woda-pije codzinnie conajmniej 8 szklanek dziennie- zawsze jak gdzies wychodze to mam w torbie wielka butle wody przy sobie-pomaga bardzo

ostatnio stosuje tez :
olejek rozany pod oczy i na suche partie twarzy(swietnie nawilza i wygladza)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-06-22 o 18:37
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 20:42   #462
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Elfik,super,wlasnie o cos takiego mi chodzilo. Juz wiem,na co zwracac uwage. Na pewno zamierzam sprobowac frownies i kremu RoCa retn ox. Zastanawiam sie tylko,czy w tak mlodym wieku (21 lat) moge uzyc tego kremu? Juz kilka razy wyczytalam na wizazu,ze retinol to tak od 25 lat. Prawda to?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:58   #463
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Czy zmarszczki mimiczne moga pojawic sie w wieku 18 lat? Bo ostatnio zauwazyłam u siebie cos co wyglada jak poczatek zmarszczek mimicznych przy oczach i w okolicy ust, to pewnie od usmiechania sie
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:35   #464
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Elfik,super,wlasnie o cos takiego mi chodzilo. Juz wiem,na co zwracac uwage. Na pewno zamierzam sprobowac frownies i kremu RoCa retn ox. Zastanawiam sie tylko,czy w tak mlodym wieku (21 lat) moge uzyc tego kremu? Juz kilka razy wyczytalam na wizazu,ze retinol to tak od 25 lat. Prawda to?
Ja tez sie czaje na ROC-a juz od jakiegos czasu-moim zdaniem jak skora potrzebuje kremu to nalezy go kupic-ja nie wierze w przedzialy wiekowe
Roc jest podobno skuteczny.

Cytat:
Napisane przez Margo007 Pokaż wiadomość
Czy zmarszczki mimiczne moga pojawic sie w wieku 18 lat? Bo ostatnio zauwazyłam u siebie cos co wyglada jak poczatek zmarszczek mimicznych przy oczach i w okolicy ust, to pewnie od usmiechania sie
W Twoim wieku to pewnie wynik przesuszenia skory no i od mimiki-nawilzaj cere i pij duzo wody.Zmarszczki od usmiechania maja nawet male dzieci
Zreszta to tak jest ze kazda z nas w lustrze widzi jakies zmarszczki-a jak sie zapytamy kolezanek to one nic nie widza.Mi sie wydaje ze polowe tych zmarszczek to sobie wmawiamy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 22:50   #465
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja tez sie czaje na ROC-a juz od jakiegos czasu-moim zdaniem jak skora potrzebuje kremu to nalezy go kupic-ja nie wierze w przedzialy wiekowe
Roc jest podobno skuteczny.
Tez wlasnie slyszalam o nim same dobre rzeczy. Jednak dalej sie zastnawiam... Nie chce zapeszac,ale wydaje mi sie,ze moja skora zaczela w koncu troszke lepiej wygladac. Minal ponad miesiac odkad zaczelam sie bawic w filtry,kwasy i te inne takie i nie bylo zadnego rezultatu. Zaczynalam watpic,ale tak od wczoraj jakby cos "ruszylo". Moze jednak daruje sobie ten retinol poki co?

Cytat:
Zreszta to tak jest ze kazda z nas w lustrze widzi jakies zmarszczki-a jak sie zapytamy kolezanek to one nic nie widza.Mi sie wydaje ze polowe tych zmarszczek to sobie wmawiamy
Ja zaczynam podejrzewac u siebie jakas paranoje na tym punkcie. To juz jest niezdrowe,co chwila biegac do lustra,maziac sie czym popadnie i przygladac twarzy przez 10 minut i badac glebokosc kazdej kreseczki. Zamiast tego usiadlabym porzadnie do ksiazek i sesje zdala w terminie,o !
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 23:07   #466
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Tez wlasnie slyszalam o nim same dobre rzeczy. Jednak dalej sie zastnawiam... Nie chce zapeszac,ale wydaje mi sie,ze moja skora zaczela w koncu troszke lepiej wygladac. Minal ponad miesiac odkad zaczelam sie bawic w filtry,kwasy i te inne takie i nie bylo zadnego rezultatu. Zaczynalam watpic,ale tak od wczoraj jakby cos "ruszylo". Moze jednak daruje sobie ten retinol poki co?





Ja zaczynam podejrzewac u siebie jakas paranoje na tym punkcie. To juz jest niezdrowe,co chwila biegac do lustra,maziac sie czym popadnie i przygladac twarzy przez 10 minut i badac glebokosc kazdej kreseczki. Zamiast tego usiadlabym porzadnie do ksiazek i sesje zdala w terminie,o !
Jak widzisz poprawe to poczekaj jeszcze-kwasy i filtry wymagaja czasu-szczegolnie kwasy.Ja tak zauwazylam na moim przykladzie.Mozesz sprobowac jeszcze vit c-naprawde daje efekty

Mam to samoTez spogladam co kilka minut w lustro i wyszukuje nowosci na zmarchy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 23:37   #467
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Jak widzisz poprawe to poczekaj jeszcze-kwasy i filtry wymagaja czasu-szczegolnie kwasy.Ja tak zauwazylam na moim przykladzie.Mozesz sprobowac jeszcze vit c-naprawde daje efekty
Skoro tak mowisz,to poczekam!
Co do witaminy c, to codziennie klade serum z Biochemii Urody pod filtry.
Nie wiem,czy dziala... Pewnie wszystko naraz

Cytat:
Napisane przez Elf
Mam to samoTez spogladam co kilka minut w lustro i wyszukuje nowosci na zmarchy
Straszne to. Ja nie wiem,czy my tym stresowaniem sie nie zapewniamy sobie tylko pogorszenia sprawy
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:42   #468
Sandy13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Dziedziczne zmarszczki !!

Mam problem !!
Mam 14lat, a pod oczami mam zmarszczki !!
zawsze myslałam że są one spowodowane malowaniem sie, ale gdy spojrzalam na brata (16 lat) to zauważyłam że on też takie ma !!
Z moich rodziców to tata tylko posiada takie "prawdziwe" zmarszczki.
Czy to jest możliwe że odziedziczyłam je po nim ?
A nawet jesli ......... to czy istnieje jakiś sposób żeby sie ich pozbyc ??
Chciałam stosować jakies kremy przeciwzmarszczkowe, ale nie wiem jak one wpłyną na moją młodą cere
Prosze pomóżcie !!!!!!!!!
Nie chce wyglądać jak stara babka ;(;(;(
Sandy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:54   #469
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Exclamation Dot.: Dziedziczne zmarszczki !!

kremy przeciwzmarszczkowe nie są wskazane w twoim wieku moga tylko pogorszyć stan twojej cery:/Musisz codziennie dobrze nawilżać cere , i przede wszystkim nie malowac się!
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 21:34   #470
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Dziedziczne zmarszczki !!

Od malowania się robią się zmarszczki? Wątpię...
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 08:45   #471
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Dziedziczne zmarszczki !!

Ja słyszałam, że jeśli chodzi o zmarszczki,to nie mamy patrzeć na rodziców, tylko na dziadków...
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:56   #472
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Dziedziczne zmarszczki !!

Ja natomiast mam dwie paskudne zmarchy na czole między oczami, które stają się widoczne gdy się opalę ( bo marszczę czoło gdy się opalam na słońcu). Czy może któraś z drogich koleżanek zna jakiś dobry krem na zmarszczki mimiczne? Zaznaczam, że mam 22 lata.
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:37   #473
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Dziedziczne zmarszczki !!

Cytat:
Napisane przez M-lenka Pokaż wiadomość
Ja natomiast mam dwie paskudne zmarchy na czole między oczami, które stają się widoczne gdy się opalę ( bo marszczę czoło gdy się opalam na słońcu). Czy może któraś z drogich koleżanek zna jakiś dobry krem na zmarszczki mimiczne? Zaznaczam, że mam 22 lata.
przejrzyj kwc.
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 23:47   #474
kasienka1984
Raczkowanie
 
Avatar kasienka1984
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gubin
Wiadomości: 46
GG do kasienka1984
Zmarszczki mimiczne

Mam 23 lata, mam delikatne kreski na czole i dosc intesywne krechy kolo ust i nosa( to od intensywnego smiania sie) chcialabym zebyscie mi polecily jakis dobry i niedrogi krem do cery mieszanej. Chce abyscie mi podaly konkretna nazwe kremu ktorego bym mogla uzywac.
kasienka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:08   #475
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

podbijam wątek bo zastanwiam się czy ktoś już znalazł jakiś skuteczny sposób na zwarszczki pod oczami - mam na mysli kremik, który można bezpiecznie stosować bez filtrów.
Od siebie dodam,że obecnie pomaga mi sztyft z Avonu na pierwsze oznaki starzenia, mam też kremik Anew taki brązowy pod oczka, kiedyś użyłam płatków kolagenowych Soraya i też zauważyłam poprawę, optyczne spłycenie i rozjaśnienie skóry.
A teraz zabieram się do lektury wątku o tych zmarszczakach w młodości NIE. Pozdrawiam
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:41   #476
Arletka17
Raczkowanie
 
Avatar Arletka17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 135
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

witam was wszystkie
ja mam siedemnascie lat zmarszczki mam straszne dziwne na prawde znaczy wokol oczu dziwne ze juz mam takie zmarszczki a najgorsze sa mimiczne od nosa do brody w sumie wiem czego to moze byc wina mianowicie nosze na noc aparat ortodontyczny ;/ i jeszcze dlugo ponosze i tu moje pytanie czy sa dla mnie jakies kremy albo cos co moge stosowac w takim wieku??? czekam na odpowiedz
Arletka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:08   #477
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

czytam i czytam i nie mogę się zdecydować - chcę kupić jeden z dwóch wychwalanych przez Wizażanki kremów pod oczy: Avene Ystheal albo LRP Active C. Mam nawet takie średnie zmarszczki pod oczami, bo ostatnio się mniej uśmiecham..mam też cienie pod oczami. Czy Avene z racji, że ma pochodną wutaminy A jest silniejszy od LRP? Czy może powinnam zacząć od Active C i jak mi nie będzie pomagać to dopiero Avene? Proszę o odpowiedz
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:06   #478
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
czytam i czytam i nie mogę się zdecydować - chcę kupić jeden z dwóch wychwalanych przez Wizażanki kremów pod oczy: Avene Ystheal albo LRP Active C. Mam nawet takie średnie zmarszczki pod oczami, bo ostatnio się mniej uśmiecham..mam też cienie pod oczami. Czy Avene z racji, że ma pochodną wutaminy A jest silniejszy od LRP? Czy może powinnam zacząć od Active C i jak mi nie będzie pomagać to dopiero Avene? Proszę o odpowiedz
Mialam LRP active C ale mnie po nim wysypalo-chyba za mocny.Z Avene mam probke Ystheal ale jeszcze nie probowalam-najlepiej jakbys zdobyla probki obu produktow i wtedy zobaczylabys co Ci bardziej odpowiada-kazda skora jest inna niestety.

Ja od kilku dni sie budze z gleboka zmarcha miedzy brwiami(powstaje w nocy bo mam ostatnio duzo stresow) ale kupilam sobie znowu Frownies i jest ok.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:08   #479
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cały problem jest w tym, że u mnie kremów nie ma w aptece, trzeba zamawiac, wiec probek tez niestety nie ma
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:24   #480
cutme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 51
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

o matko, juz calkiem sie pogubilam w tych retinoidach, wit c i filtrach. mam 21 lat i moja skora pod oczami jest w fatalnym stanie. mam naprawde widoczne zmarszczki, skora nie jest napieta no i jeszcze do tego od zawsze mam paskudne cienie. uzywam thermal fix vichy, ale nic on nie daje, nawet nie nawilza. fajnie wrazenie zrobil tylko na poczatku. teraz zastanawiam sie nad active c i ysthealem, tylko nie wiem czy moge te kremy stosowac zamiennie. z tego co sie zorientowalam to retinoidy, czyli ystheal na noc, a wit C czyli active c na dzien i na niego filtr? tylko jaki filtr bedzie dobry pod oczy? nie uzywam zadnego filtru, wiec jestem w tym temacie zielona (tak wiem, ze to zbrodnia, zwlaszcza, ze na noc uzywam effaclara k, ale mam bardzo tlusta cere i przeraza mnie mysl wklepywania w buzie codziennie rano ogromnej ilosci tlustego kremu)
a i jeszcze pytanie: jaka konsystencje maja active c i ystheal? sa dosc tluste, czy raczej sa to szybko wchlaniajace sie zele?
__________________

cutme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.