Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-26, 19:15   #511
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcia - miesiąc temu a teraz
jak widać efekty po miesiącu olejowania są . używałam w tym czasie wielu rzeczy - regenerum (porzuciłam po tygodniu, bo masakrycznie wysuszało mi skórki), odżywkę Nail Tek Foundation II (która zgęstniała i musiałam ją wyrzucić, choć zużyłam tylko 1/3 buteleczki ), Eveline 8w1 (stosuję ją teraz jako bazę pod lakier), teraz smaruję codziennie paznokcie wibo serum wzmacniające z wapniem i witaminą C. łykałam Capivit total action, teraz przerzuciłam się na Revalid. a co do olejków to jak wspominałam wcześniej w postach - na początku olej jojoba, a obecnie olejek z drzewa herbacianego, który pewnie za ok. 2 tygodnie mi się skończy (jak nie wcześniej :p ), to już druga buteleczka olejku herbacianego, więc czas na zmianę i sprawię sobie chyba zachwalany często i gęsto Babydream

co sądzicie o efektach po miesiącu?

wrzucam też fotkę lakieru jaki dzisiaj sobie kupiłam (czas w końcu przestać gapić się codziennie na przyrost przez bezbarwny lakier ) - cudowny wibo granite sand nr 35 (z efektem "piasku"). w rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej, jest ciut ciemniejszy, przypomina kolorem koktajl jagodowy http://2.bp.blogspot.com/-Rucymi8QEN...0/DSC_0014.JPG . zdjęcia nie oddają tego, że ma on tysiące malutkich iskrzących drobinek, takich "zgrabnych", lepiej oddaje to zdjęcie z internetu: http://1.bp.blogspot.com/-do8v3RtNIr...0/granite2.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie1-horz.jpg (30,1 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wibo1.jpg (32,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wibo2.jpg (27,1 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2014-09-26 o 19:29
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:47   #512
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Lavender Widać różnicę i to dużą ! jest coraz lepiej, oby tak dalej. Różowa część widocznie się powiększyła.
Lakier piękny, ale czemu tak elegancko zalałaś skórki ?

Zobacz jakie są efekty po miesiącu, to pomyśl jakie będą za pół roku.



Widać że przyrost rośnie - masz około milimetra takiego szarego mięska przy białej końcówce, w końcu będzie to piękny rożowy przyrost, widać że olejek herbaciany działa !
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś

Edytowane przez fartuch
Czas edycji: 2014-09-26 o 19:50
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:49   #513
Martyna991
Raczkowanie
 
Avatar Martyna991
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

lavender08 świetny efekt, widać ogromną różnicę!
zmotywowałaś mnie i zaraz pójdę wetrzeć olej
Też mam ten lakier z Wibo, ale jeszcze nie użyłam
Martyna991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:25   #514
SYLWIA160577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam,a co kiedy po miesiącu olejowania paznokcie dalej sie rozdwajaja?Czy któraś z was tak miała może?
Pozdrawiam
SYLWIA160577 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:37   #515
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Sylwia, to normalne. w miesiąc cały paznokieć nie odrośnie. cały czas to ta stara część sprzed olejowania. musisz poczekać aż odrośnie cały paznokieć faszerowany olejami
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:47   #516
SYLWIA160577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witaj
w sumie to paznokci nigdy nie miałam mocnych,były zawsze miekkie i cienkie i oczywiście rozdwajające się Ostatnio je zajechałam w lipcu robiąc sobie wpierw paznokcie żelowe potem akryle i to była najgorsza decyzja jaką podjęłam w swoim życiu w sumie paznokcie prawie odrosły ,ale na końcówkach się rozdwajają niestety.Olejki wcieram przeważnie na noc bo w ciągu dnia nie mam za bardzo kiedy,chociaz staram się w wolnych chwilach chociaż posmarować olejkiem odrobinkę ,ale widzę różnice w skórkach nie zarastaja tak jak kiedyś
SYLWIA160577 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:56   #517
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez SYLWIA160577 Pokaż wiadomość
Witam,a co kiedy po miesiącu olejowania paznokcie dalej sie rozdwajaja?Czy któraś z was tak miała może?
Pozdrawiam
Pisalam wczesniej. Ja juz kilka miesiecy olejuje, a dalej mi sie lamia i rozdwajaja, pomimo tego, ze 'nowy paznokiec', ten od olejowania, juz mi odrosl...
Takze musisz poczekac
Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 22:12   #518
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Lavender Widać różnicę i to dużą ! jest coraz lepiej, oby tak dalej. Różowa część widocznie się powiększyła.
Lakier piękny, ale czemu tak elegancko zalałaś skórki ?

Zobacz jakie są efekty po miesiącu, to pomyśl jakie będą za pół roku.



Widać że przyrost rośnie - masz około milimetra takiego szarego mięska przy białej końcówce, w końcu będzie to piękny rożowy przyrost, widać że olejek herbaciany działa !
nie będzie za pół roku efektów, bo nie pierwszy raz zapuszczam i nie pierwszy raz olejuję paznokcie i zawsze zatrzymywały się na tym etapie... w sensie część różowa już nie rosła, tylko biała ;/

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Martyna991 Pokaż wiadomość
lavender08 świetny efekt, widać ogromną różnicę!
zmotywowałaś mnie i zaraz pójdę wetrzeć olej
Też mam ten lakier z Wibo, ale jeszcze nie użyłam
dziękuję wcieraj wcieraj
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 17:23   #519
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48304859]nie będzie za pół roku efektów, bo nie pierwszy raz zapuszczam i nie pierwszy raz olejuję paznokcie i zawsze zatrzymywały się na tym etapie... w sensie część różowa już nie rosła, tylko biała ;/

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------
[/QUOTE]

Tylko tak Ci się wydaje- uwierz mi moje paznokcie olejuje od roku. Do teraz lubią się czasem rozdwoić czy ułamać. Też wydawało mi się że przyrost stoi w miejscu a tak wcale nie było! On tam sobie spokojnie rósł na swój sposób Odkąd zaczęłam olejowac przyrosło mi mniej wiecej 2-3 mm na każdy paznokieć (na wskazującym prawej ręki jest większy). Teraz po ściągnięciu hybryd paznokcie mam poszczerbione, ale w większości już sobie z tym poradziłam za pomocą olejku herbacianego i rycynowego. Wiem, że na pewno już nikt mnie nie naciągnie na żele/hybrydy itp. Co swoje to swoje, a przyrost się pojawi mimo to. Zapewne niepostrzeżenie, jak się nie bedzie aż tak zwracac na niego uwagi
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 20:18   #520
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Tylko tak Ci się wydaje- uwierz mi moje paznokcie olejuje od roku. Do teraz lubią się czasem rozdwoić czy ułamać. Też wydawało mi się że przyrost stoi w miejscu a tak wcale nie było! On tam sobie spokojnie rósł na swój sposób Odkąd zaczęłam olejowac przyrosło mi mniej wiecej 2-3 mm na każdy paznokieć (na wskazującym prawej ręki jest większy). Teraz po ściągnięciu hybryd paznokcie mam poszczerbione, ale w większości już sobie z tym poradziłam za pomocą olejku herbacianego i rycynowego. Wiem, że na pewno już nikt mnie nie naciągnie na żele/hybrydy itp. Co swoje to swoje, a przyrost się pojawi mimo to. Zapewne niepostrzeżenie, jak się nie bedzie aż tak zwracac na niego uwagi
twoje słowa podniosły mnie na duchu, naprawdę!! dziękuję
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 20:52   #521
talaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Moim największym przełomem w tej sprawie było znalezienie tego wątku. Gdy zobaczyłam paznokcie Majowej na pierwszym zdjęciu myślałam, że umrę z zazdrości
powinien powstać wątek: efekty czytania "efekty olejowania paznokci" - zaprzestanie obgryzania i rozpoczęcie pielęgnacji paznokci Dzięki za podpowiedź z tym masowaniem paznokci

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48302138]zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcia - miesiąc temu a teraz
co sądzicie o efektach po miesiącu?
[/QUOTE]
Niezłe efekty Widać różnicę

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Widać że przyrost rośnie - masz około milimetra takiego szarego mięska przy białej końcówce, w końcu będzie to piękny rożowy przyrost, widać że olejek herbaciany działa !
A wiesz może po jakim czasie zamiast tego "szarego mięska" pojawia się różowy przyrost? Właśnie u siebie takie coś zaobserwowałam i mam nadzieję
talaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 21:04   #522
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Tylko tak Ci się wydaje- uwierz mi moje paznokcie olejuje od roku. Do teraz lubią się czasem rozdwoić czy ułamać. Też wydawało mi się że przyrost stoi w miejscu a tak wcale nie było! On tam sobie spokojnie rósł na swój sposób Odkąd zaczęłam olejowac przyrosło mi mniej wiecej 2-3 mm na każdy paznokieć (na wskazującym prawej ręki jest większy). Teraz po ściągnięciu hybryd paznokcie mam poszczerbione, ale w większości już sobie z tym poradziłam za pomocą olejku herbacianego i rycynowego. Wiem, że na pewno już nikt mnie nie naciągnie na żele/hybrydy itp. Co swoje to swoje, a przyrost się pojawi mimo to. Zapewne niepostrzeżenie, jak się nie bedzie aż tak zwracac na niego uwagi
A ja już poważnie nad hybrydami myślałam, bo wszyscy zachwalają i ze niby paznokci nie niszczą To jednak odmówię i sama bawię się w malowanie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 22:35   #523
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A ja już poważnie nad hybrydami myślałam, bo wszyscy zachwalają i ze niby paznokci nie niszczą To jednak odmówię i sama bawię się w malowanie
Kurde a ja bym choć raz chciała piękne hybrydy chyba poczekam do odpowiedniej dł i zrobie bo strasznie mnie kuszą.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 23:09   #524
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

hybrydy nie niszczą paznokci jeśli wybierzecie się do dobrej profesjonalnej kosmetyczki
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 00:54   #525
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

lavendero dzieki za fotki paznokcie masz bardzo podobne do moich amizda bo wy twierdzicie ze przyrost jest od malowania a ja ze od olejowania
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 09:55   #526
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Tylko tak Ci się wydaje- uwierz mi moje paznokcie olejuje od roku. Do teraz lubią się czasem rozdwoić czy ułamać. Też wydawało mi się że przyrost stoi w miejscu a tak wcale nie było! On tam sobie spokojnie rósł na swój sposób Odkąd zaczęłam olejowac przyrosło mi mniej wiecej 2-3 mm na każdy paznokieć (na wskazującym prawej ręki jest większy). Teraz po ściągnięciu hybryd paznokcie mam poszczerbione, ale w większości już sobie z tym poradziłam za pomocą olejku herbacianego i rycynowego. Wiem, że na pewno już nikt mnie nie naciągnie na żele/hybrydy itp. Co swoje to swoje, a przyrost się pojawi mimo to. Zapewne niepostrzeżenie, jak się nie bedzie aż tak zwracac na niego uwagi
Widocznie źle trafiłaś. Jeżeli hybryda będzie odpowiednio nałożona i ZDJĘTA rzede wszystkim, to nie ma mowy o niszczeniu paznokci. Ja noszę od pół roku bez przerwy hybrydy i olejuję i dzięki temu moje paznokcie są dłuuuuugie jak nigdy dotąd. Nie niszczą się tak jak "gołe" paznokcie lub ze zwykłymi lakierami, hybryda je dodatkowo umacnia.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A ja już poważnie nad hybrydami myślałam, bo wszyscy zachwalają i ze niby paznokci nie niszczą To jednak odmówię i sama bawię się w malowanie
Jak wyżej :p hybryda nie niszczy paznokci jeśli jest odpowiednio zdjęta

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kurde a ja bym choć raz chciała piękne hybrydy chyba poczekam do odpowiedniej dł i zrobie bo strasznie mnie kuszą.
Nie zawiedziesz się :P

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48315974]hybrydy nie niszczą paznokci jeśli wybierzecie się do dobrej profesjonalnej kosmetyczki [/QUOTE]

Dokładnie tak

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
lavendero dzieki za fotki paznokcie masz bardzo podobne do moich amizda bo wy twierdzicie ze przyrost jest od malowania a ja ze od olejowania

Powtórzę się jeszcze raz....NIKT tu nie pisał, że przyrost rośnie od malowania, znajdź mi post, w którym było to powiedziane .... było tylko pisane, że pomalowane paznokcie sprawiają, że się pod nimi nie grzebie a co za tym idzie nie niszczy się przyrostu, no i pomalowane są bardziej chronione, co sprawia, że paznokcie się nie "wyginają" - przyrost się nie odrywa. Proste i logiczne - pomalowane paznokcie pomagają w pojawieniu się przyrostu, ale on sam z siebie się nie pojawi - trzeba olejować. Nie wiem jak inaczej Ci to wyjaśnić
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 10:57   #527
Asiunka15
Przyczajenie
 
Avatar Asiunka15
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam!
Chciałabym przyłączyć się do tematu Ja olejuję paznokcie od ponad roku Regenerum i odżywką Gal i są dosyć skuteczne. Zawsze marzył mi się przyrost (śmiesznie to zabrzmiało) i myślałam, że nie ma sposobu, by go uzyskać. Ale od dziś zaczynam smarować olejkami pod paznokciami i czekam na wyniki Marzą mi się paznokcie z długą różową częścią i 2-3 mm białą Niestety dodatkowo muszę zmagać się z białymi plamkami na paznokciach ale kupię sobie migdały i będę dostarczać organizmowi cynku i wapnia

Edytowane przez Asiunka15
Czas edycji: 2014-09-28 o 11:01
Asiunka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 12:12   #528
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jeszcze miesiąc i minie u mnie rok olejowania Nigdy się nie spodziewałam, że na tak długo się wciągnę Jakiś tydzień temu wymyśliłam, żeby regularnie, nawet codziennie, robić sobie "maseczki" na skórki z kremów do rąk. Dziewczyny, już dawno nie miałam tak idealnie nawilżonych skórek Jako, że niewygodnie mi się kremy nakładało na palce, uciapana cała byłam więc w takiej większej butelce po kroplach do oczu, zakończonej "dzióbkiem", zrobiłam sobie mieszankę dwóch ulubionych kremów do rąk i dodałam do nich ze dwie pompki ulubionej Alterry. Porządnie wymieszałam i "włala" Trzymam mazidło na skórkach od kilku do kilkunastu minut, a potem wcieram resztę w dłonie. Polecam
Fotki: na paznokciach dwie warstwy Eveline 8 w 1, skórki ponad tygodniowe (wcześniej po takim czasie wyglądały już okropnie, były strasznie narośnięte), paznokcie piłowane dwa tygodnie temu, już wołają o skrócenie i nadanie im kształtu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0448.jpg (39,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0449.jpg (37,5 KB, 152 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 14:42   #529
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Jeszcze miesiąc i minie u mnie rok olejowania Nigdy się nie spodziewałam, że na tak długo się wciągnę Jakiś tydzień temu wymyśliłam, żeby regularnie, nawet codziennie, robić sobie "maseczki" na skórki z kremów do rąk. Dziewczyny, już dawno nie miałam tak idealnie nawilżonych skórek Jako, że niewygodnie mi się kremy nakładało na palce, uciapana cała byłam więc w takiej większej butelce po kroplach do oczu, zakończonej "dzióbkiem", zrobiłam sobie mieszankę dwóch ulubionych kremów do rąk i dodałam do nich ze dwie pompki ulubionej Alterry. Porządnie wymieszałam i "włala" Trzymam mazidło na skórkach od kilku do kilkunastu minut, a potem wcieram resztę w dłonie. Polecam
Fotki: na paznokciach dwie warstwy Eveline 8 w 1, skórki ponad tygodniowe (wcześniej po takim czasie wyglądały już okropnie, były strasznie narośnięte), paznokcie piłowane dwa tygodnie temu, już wołają o skrócenie i nadanie im kształtu.
O ciekawe! Tylko kurde ja mam krople w bardzo małym opakowaniu w dodatku są prawie całe...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 15:18   #530
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Jeszcze miesiąc i minie u mnie rok olejowania Nigdy się nie spodziewałam, że na tak długo się wciągnę Jakiś tydzień temu wymyśliłam, żeby regularnie, nawet codziennie, robić sobie "maseczki" na skórki z kremów do rąk. Dziewczyny, już dawno nie miałam tak idealnie nawilżonych skórek Jako, że niewygodnie mi się kremy nakładało na palce, uciapana cała byłam więc w takiej większej butelce po kroplach do oczu, zakończonej "dzióbkiem", zrobiłam sobie mieszankę dwóch ulubionych kremów do rąk i dodałam do nich ze dwie pompki ulubionej Alterry. Porządnie wymieszałam i "włala" Trzymam mazidło na skórkach od kilku do kilkunastu minut, a potem wcieram resztę w dłonie. Polecam
Fotki: na paznokciach dwie warstwy Eveline 8 w 1, skórki ponad tygodniowe (wcześniej po takim czasie wyglądały już okropnie, były strasznie narośnięte), paznokcie piłowane dwa tygodnie temu, już wołają o skrócenie i nadanie im kształtu.
wow, piękne masz paznokcie !!! gratuluję wytrwałości
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 16:32   #531
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Lavender08, dziękuję

Smerfetko, moja butelka jest z jakichś nawilżajacych kropli, dostępnych bez recepty. Podobne, tylko bardziej przeźroczyste, mam po Visine. Dużo osób używa takich specyfików do oczu, więc może popytaj wśród znajomych, a nuż ktoś ma Dzióbki mają też butelki po wodzie utlenionej czy spirytusie salicylowym. Ale one są już duże, bo 100 gramowe, a moja ma jakieś 20 ml. Odkleiłam nalepkę, a nie pamiętam po jakim leku jest, więc nie sprawdzę dokładnej pojemności. Ale jeśli ktoś chce swojej mieszanki używać też na codzień, jako kremu do rąk, to można sobie zrobić i większą ilość.
A, butelka po żelu do usuwania skórek Sally Hansen (29,5 ml) też będzie idealna
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-09-28 o 16:37
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 16:54   #532
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Lavender08, dziękuję

Smerfetko, moja butelka jest z jakichś nawilżajacych kropli, dostępnych bez recepty. Podobne, tylko bardziej przeźroczyste, mam po Visine. Dużo osób używa takich specyfików do oczu, więc może popytaj wśród znajomych, a nuż ktoś ma Dzióbki mają też butelki po wodzie utlenionej czy spirytusie salicylowym. Ale one są już duże, bo 100 gramowe, a moja ma jakieś 20 ml. Odkleiłam nalepkę, a nie pamiętam po jakim leku jest, więc nie sprawdzę dokładnej pojemności. Ale jeśli ktoś chce swojej mieszanki używać też na codzień, jako kremu do rąk, to można sobie zrobić i większą ilość.
A, butelka po żelu do usuwania skórek Sally Hansen (29,5 ml) też będzie idealna
Skończę krople i jakoś kremy i olejek tam upcham
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 17:33   #533
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48302138]zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcia - miesiąc temu a teraz
jak widać efekty po miesiącu olejowania są . używałam w tym czasie wielu rzeczy - regenerum (porzuciłam po tygodniu, bo masakrycznie wysuszało mi skórki), odżywkę Nail Tek Foundation II (która zgęstniała i musiałam ją wyrzucić, choć zużyłam tylko 1/3 buteleczki ), Eveline 8w1 (stosuję ją teraz jako bazę pod lakier), teraz smaruję codziennie paznokcie wibo serum wzmacniające z wapniem i witaminą C. łykałam Capivit total action, teraz przerzuciłam się na Revalid. a co do olejków to jak wspominałam wcześniej w postach - na początku olej jojoba, a obecnie olejek z drzewa herbacianego, który pewnie za ok. 2 tygodnie mi się skończy (jak nie wcześniej :p ), to już druga buteleczka olejku herbacianego, więc czas na zmianę i sprawię sobie chyba zachwalany często i gęsto Babydream

co sądzicie o efektach po miesiącu?

wrzucam też fotkę lakieru jaki dzisiaj sobie kupiłam (czas w końcu przestać gapić się codziennie na przyrost przez bezbarwny lakier ) - cudowny wibo granite sand nr 35 (z efektem "piasku"). w rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej, jest ciut ciemniejszy, przypomina kolorem koktajl jagodowy http://2.bp.blogspot.com/-Rucymi8QEN...0/DSC_0014.JPG . zdjęcia nie oddają tego, że ma on tysiące malutkich iskrzących drobinek, takich "zgrabnych", lepiej oddaje to zdjęcie z internetu: http://1.bp.blogspot.com/-do8v3RtNIr...0/granite2.jpg[/QUOTE]

Widać bardzo dużą różnicę! Brawo i oby tak dalej! Ja po ponad tygodniu zauważyłam większe nawilżenie płytki i mam wrażenie, że szybciej rosną
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 18:09   #534
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja ostatnio kupiłam sobie buteleczkę plastikową z pompką w rossmanie, kosztowała chyba złotówkę. Typowa butelka do samolotu - 100 ml. Bardzo poręczna i wygodna. Daje trochę więcej olejku przy jednym pompowaniu niż alterra, ale mi to odpowiada, bo to idealna ilość na zamoczenie wszystkich paznokci plus ładne pokrycie mieszanką dłoni.
Moja aktualna mieszanka to dużo kokosowego, migdał i papaja, babydream, rycynowy i arganowy. Trochę tego jest ale to chyba najlepsza z moich dotychczasowych mieszanek.
Kremu do rąk używam sporadycznie, ale nie narzekam na suche dłonie czy skórki.

Ktoś tu pytał po jakim czasie lekko zarysowany przyrost staje się trwały. U mnie na początku jest tylko błonka przyklejona do paznokcia, potem stopniowo rośnie mięsko i u mnie jest mega delikatne. Ale po około 2-3 tygodniach widzę, że to mięsko jest już twarde i nic go nie ruszy chyba że metalowa końcówka pilniczka

Ja z natury cierpię na bezsenność i potrafię nawet 3-4 razy w nocy nakładać oleje.

Zauważyłam też, że gdy często nakładam olej, skóra jest taka fajnie spulchniona i mięciutka, wtedy pewnie skóra bardziej przylega do paznokcia i powstaje przyrost nie wiem czy wytłumaczyłam to sensownie, wybaczcie
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 18:52   #535
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

tez bym chciała pokazac swoje pazurki ale sie nie da jak ktos moze podac maila albo gg wysle swoje pazurki a ktos je tutaj w moim imieniu była bym wdzieczna
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:24   #536
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewuchy ja jutro idę po babydream
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:48   #537
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

taka owaka, wysłałam Ci pare dni temu nr gg w prywatnej wiadomości na wizażu.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:51   #538
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48323398]dziewuchy ja jutro idę po babydream [/QUOTE]
tylko kup olejek, nie balsam na rozstępy, tak jak ja
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:56   #539
Martyna991
Raczkowanie
 
Avatar Martyna991
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Jeszcze miesiąc i minie u mnie rok olejowania Nigdy się nie spodziewałam, że na tak długo się wciągnę Jakiś tydzień temu wymyśliłam, żeby regularnie, nawet codziennie, robić sobie "maseczki" na skórki z kremów do rąk. Dziewczyny, już dawno nie miałam tak idealnie nawilżonych skórek Jako, że niewygodnie mi się kremy nakładało na palce, uciapana cała byłam więc w takiej większej butelce po kroplach do oczu, zakończonej "dzióbkiem", zrobiłam sobie mieszankę dwóch ulubionych kremów do rąk i dodałam do nich ze dwie pompki ulubionej Alterry. Porządnie wymieszałam i "włala" Trzymam mazidło na skórkach od kilku do kilkunastu minut, a potem wcieram resztę w dłonie. Polecam
Fotki: na paznokciach dwie warstwy Eveline 8 w 1, skórki ponad tygodniowe (wcześniej po takim czasie wyglądały już okropnie, były strasznie narośnięte), paznokcie piłowane dwa tygodnie temu, już wołają o skrócenie i nadanie im kształtu.
Piękne paznokcie Moje przy takiej długości już się łamią przy różowej części i z tego co zauważyłam ostatnio to częściej u prawej dłoni niż lewej

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam sobie buteleczkę plastikową z pompką w rossmanie, kosztowała chyba złotówkę. Typowa butelka do samolotu - 100 ml. Bardzo poręczna i wygodna. Daje trochę więcej olejku przy jednym pompowaniu niż alterra, ale mi to odpowiada, bo to idealna ilość na zamoczenie wszystkich paznokci plus ładne pokrycie mieszanką dłoni.
Moja aktualna mieszanka to dużo kokosowego, migdał i papaja, babydream, rycynowy i arganowy. Trochę tego jest ale to chyba najlepsza z moich dotychczasowych mieszanek.
Dobry pomysł z tą mieszanką, muszę sobie taką wykombinować

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48323398]dziewuchy ja jutro idę po babydream [/QUOTE]

Ten niebieski czy dla kobiet w ciąży?
Martyna991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:58   #540
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Czy oleje z Joanny te trzy nowe co wyszły nadają się? Bo mam migdałowy i macadamie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.