NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-01, 18:00   #1321
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
no właśnie ja się obawiam, dlatego też nie kupuję kosmetyków na A. wolę dołożyć trochę więcej, ale mieć pewność, że to orginalny produkt.
Ja także.
Wole mieć zafoliowany oryginalny i świeży produkt
Zawsze sobie mówię, że następnym razem zamówię na A.
Ale kapituluję i wybieram drogerię.
Kupiłam kilka razy tusze na A i zawsze po 2 tygodniach zasychały i nie nadawały się do użytku

Anetko, śliczne zbiorki
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:08   #1322
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy nie boicie się, że kosmetyki, które kupujecie na allegro( itp) to podróbki??? Moja kolezanka ma znajomego, który sprzedaje podrabiane kosmetyki- porównywałam z moimi kupionymi w taxfree i są identyczne(opakowania, kolory).Tylko potem blakna, utleniaja się lub z trwałośią nie tak
poruszylas bardzo mnie nekajacy temat...
nawet myslalam zeby o tym zalozyc watek
(ale niewiem,moze juz takowy istnieje)
otoz ja tez mam znajomych ktorzy wciskaja takie niewypaly na A. i ludzie to biora...
podobno koszty takich podrobek to sa groszowe sprawy a sprzedawane sa po o wiele wyzszej cenie,wiec wiadomo czego sie mozna p takiej podrobce spodziewac...tylko samych neprzyjemnych rzeczy...
moja kolezanka sie kiedys zachwycala,ze zachwala sobie cienie Clinique ktore kupila na A. za 15zl... niewiem czy te jej zachwyty to czasem placebo nie bylo...bo to co kupila to w 95%byla podrobka...
ja tez uwazam ze lepiej zaoszczedzic i kupic cos porzadnego(pewnego) niz potem biegac po lekarzach...


Vril czy to prawda ze na truskawie teraz nie wysylaja juz do Polski??? podobno jakies zadluzenia podatkowe mieli i tylko po stanach wysylaja...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:24   #1323
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy nie boicie się, że kosmetyki, które kupujecie na allegro( itp) to podróbki??? Moja kolezanka ma znajomego, który sprzedaje podrabiane kosmetyki- porównywałam z moimi kupionymi w taxfree i są identyczne(opakowania, kolory).Tylko potem blakna, utleniaja się lub z trwałośią nie tak
No niestety na A. aż się roi od podrób. Ale jest reż wielu sprzedawców, którzy mają pewne i świeże kosmetyki. Trzeba po prostu bardzo uważać u kogo się kupuje no i mieć dużo szczęscia Kupuję tam i jeszcze się nie nacięłam na kolorówce.
Z jednym wyjątkiem. Zrezygnowałam z kupna na A. tuszy do rzęs. Często są zaschnięte. Choć wśród zakupionych w sklepie też zdarzają mi się takie egzemplarze

A Truskawa chyba działa normalnie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:29   #1324
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
poruszylas bardzo mnie nekajacy temat...
nawet myslalam zeby o tym zalozyc watek
(ale niewiem,moze juz takowy istnieje)
otoz ja tez mam znajomych ktorzy wciskaja takie niewypaly na A. i ludzie to biora...
podobno koszty takich podrobek to sa groszowe sprawy a sprzedawane sa po o wiele wyzszej cenie,wiec wiadomo czego sie mozna p takiej podrobce spodziewac...tylko samych neprzyjemnych rzeczy...
moja kolezanka sie kiedys zachwycala,ze zachwala sobie cienie Clinique ktore kupila na A. za 15zl... niewiem czy te jej zachwyty to czasem placebo nie bylo...bo to co kupila to w 95%byla podrobka...
ja tez uwazam ze lepiej zaoszczedzic i kupic cos porzadnego(pewnego) niz potem biegac po lekarzach....
Ale wiesz co, trzeba też rozgraniczyć dwie sprawy, jeżeli ktoś kupuję kosmetyk za kilkanaście zł, który w drogerii kosztuje np 120, to nie oszukujmy się, jest naiwny.
Ale, jeżeli na aukcji np puder Clinique kosztujący 12o zł osiąga cenę np. 70 zł, to już można sądzić że jest to oryginał, oczywiście należy sprawdzać komentarze i ewentualnie wysyłać maile do kupujących.
Bo z tymi komentarzami też bywa różnie.
Ktoś może dostać podróbkę a będzie super hiper zadowolony i wystawi dobry komentarz.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:02   #1325
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Pomadko, podziwiam Twój minimalizm. Ja choćbym nie wiem jak się starała to bym tak w przypadku kolorówki nie umiała Ale zbiorek super, taki... do jakiego powinnam dążyć. Chyba na pulpit sobie ustawię
Zbiorek skromny bez szaleństwa, oczywiście kolorówka mnie kusi nieziemsko, ale jakoś staram się nie kupować ponad normę, bo i tak wszystkiego nie zużyję na raz.

Ana ślicznie wyszłaś na zdjęciu, taką Ciebie zapamiętałam.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Pomadko bardzo lubie ta szminke. Drobinki ma, pojedyncze zostaja po starciu sie szminki (ale na ustach nie na calej twarzy) i nie sa nachalne. Dobrze sie rozprowadza trwalosc tez w porzadku. Bardzo ja lubie Niestety porownac do diamentowej Avonu nie moge bo jej nigdy nie mialam okazji uzyc
Dzięki Kasiu.

Szkoda, że jej nie możesz przyrównać do diamentowej z Avonu, bo tę bardzo lubię, ale ją wycofali z katalogu, więc szukam jakiejś godnej następczyni diamentowej pomadki.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Pomadko, bardzo ładny zbiorek
Jak ci się używa cienia L'oreal Platinum?
Dziękuję, cień bardzo lubię i używam go dość często.
Ma dobrą trwałość, nie roluje się, wydajny, bardzo ładnie wygląda na powiece, zwłaszcza w sztucznym świetle. Czasami się coś delikatnie posypie na policzki, ale i temu da się zaradzić.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pomadko, mogłabyś napisać coś o tym rozświetlaczu? Ma duże drobiny? Typowo różowe czy i srebrzyste też się znajdą?
O jej, z tym rozświetlaczem to jest mały zakręt, bo on ma spore, srebrne drobinki, ale jak dobrze go nałożyć i mocniej omieść poliki pędzlem, to on te drobinki zbierze i na policzkach zostaje dość intensywne [chyba chłodne] różowosrebrne rozświetlenie, które mnie odpowiada. Tylko kwestia tych drobinek, na którymi trzeba popracować...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pomadko fajne JT
A dzięki.

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Pomadko, ciekawi mnie kolor blyszczyka Addict Diora
Na zdjeciu wyglada rewelacyjnie
Zdradzisz jaki to kolor ?
Bardzo lubię ten błyszczyk, bardzo mi się podoba. Daje mocne winylowe usta, aż żałuję że mam tak mało okazji aby się nim malować.
Kolor nr 854.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy nie boicie się, że kosmetyki, które kupujecie na allegro( itp) to podróbki??? Moja kolezanka ma znajomego, który sprzedaje podrabiane kosmetyki- porównywałam z moimi kupionymi w taxfree i są identyczne(opakowania, kolory).Tylko potem blakna, utleniaja się lub z trwałośią nie tak
Nie, nie boję się kupować, ale robie to z głową i rozeznaniem w temacie. Gdy nie jestem pewna jakiegoś produktu to po prostu rezygnuję z zakupu i czekam aż się pojawi towar, który nie wzbudza podejrzeń.
Oczywiście ryzyko zakupu podrobionego bubla istnieje zawsze...

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ale wiesz co, trzeba też rozgraniczyć dwie sprawy, jeżeli ktoś kupuję kosmetyk za kilkanaście zł, który w drogerii kosztuje np 120, to nie oszukujmy się, jest naiwny.
Ale, jeżeli na aukcji np puder Clinique kosztujący 12o zł osiąga cenę np. 70 zł, to już można sądzić że jest to oryginał, oczywiście należy sprawdzać komentarze i ewentualnie wysyłać maile do kupujących.
Bo z tymi komentarzami też bywa różnie.
Ktoś może dostać podróbkę a będzie super hiper zadowolony i wystawi dobry komentarz.
Sorry, ale myślę że nie masz bladego pojęcia o sprawie.

Ja 2 ze swoich JT kupiłam chyba za 20 zł i nie powiedziałabym, że mam podróbkę-wierz mi na słowo, ani, że wystawiłam pozytywne komentarze naiwnie wierząc, że ktoś mi sprzedał podrobiony błyszczyk jako oryginał.

Gdybyś czasami kupowała na Allegro to wiedziałabyś, że cena czasami nie ma żadnego znaczenia, która tutaj tak się podpierasz.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-10-01 o 19:06 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i MULTIcytowania.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:12   #1326
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ale wiesz co, trzeba też rozgraniczyć dwie sprawy, jeżeli ktoś kupuję kosmetyk za kilkanaście zł, który w drogerii kosztuje np 120, to nie oszukujmy się, jest naiwny.
Ale, jeżeli na aukcji np puder Clinique kosztujący 12o zł osiąga cenę np. 70 zł, to już można sądzić że jest to oryginał, oczywiście należy sprawdzać komentarze i ewentualnie wysyłać maile do kupujących.
Bo z tymi komentarzami też bywa różnie.
Ktoś może dostać podróbkę a będzie super hiper zadowolony i wystawi dobry komentarz.
tak,zgadzam sie
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:12   #1327
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Meri, Maju - bardzo dziękuję za odpowiedzi
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 19:21   #1328
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Vril czy to prawda ze na truskawie teraz nie wysylaja juz do Polski??? podobno jakies zadluzenia podatkowe mieli i tylko po stanach wysylaja...
Ja sciagam przez Dobre Dusze tylko kolorowke, ktora idzie z HK i dostaje ja zawsze w ciagu 4 dni. Ostatni zakup robilam tydzien temu i nie bylo problemu.
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie, nie boję się kupować, ale robie to z głową i rozeznaniem w temacie. Gdy nie jestem pewna jakiegoś produktu to po prostu rezygnuję z zakupu i czekam aż się pojawi towar, który nie wzbudza podejrzeń.
Oczywiście ryzyko zakupu podrobionego bubla istnieje zawsze...
Dokladnie.
Ja bardzo starannie "przemysluje" kazda aukcje i jak dotad zaliczylam tylko jedna wpadke ale zakonczona zwrotem, wiec OK. Gdy mi cos nie gra, to tak jak Pomadka rezygnuje i czekam na inna okazje. Ryzyko istnieje gdy sie zaczyna od nowego kupujacego ale jak juz sie ma stalych, sprawdzonych kontrahentow, to jest to sama przyjemnosc oszczedzac na All. Poza tym ja jestem anty-sklepowiec (nie cierpie robic zakupow, a juz do pasji doprowadza mnie przymierzanie ubran), wiekszosc rzeczy kupuje przez neta i gdybym tylko mogla to makaron i krowki tez bym ta droga zdobywala
Aha - oczywiscie mam liste rzeczy, ktorych za szlabana na necie nie kupie i jest to, tak jak u dziewczyn wyzej - tusz. Nigdy nie kupilam i wiem, ze nie kupie - mam schize, ze na mur-marmur bedzie zaschniety. Ogolnie z kolorowki i pielegnacji boje sie plynnych mazidel, ciagle mam wrazenie, ze moge w oryginalnym opakowaniu od zelu do twarzy, na ten przyklad dostac plyn do naczyn marki Ludwik
Zawsze przy tym budza moj niesmak aukcje z wystawianymi "smieciami" typu - pusty sloiczek po kremie, tudziez po innym podkladzie. I ktos to kupuje!!!
Biore tylko wtedy jak znam sprzedajacego, a najczesciej gdy sama zamawiam taka aukcje i wiem, co, od kogo i na jakich warunkach.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 19:37   #1329
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Sorry, ale myślę że nie masz bladego pojęcia o sprawie.

Ja 2 ze swoich JT kupiłam chyba za 20 zł i nie powiedziałabym, że mam podróbkę-wierz mi na słowo, ani, że wystawiłam pozytywne komentarze naiwnie wierząc, że ktoś mi sprzedał podrobiony błyszczyk jako oryginał.

Gdybyś czasami kupowała na Allegro to wiedziałabyś, że cena czasami nie ma żadnego znaczenia, która tutaj tak się podpierasz.
Ok, wyraziłam na temat Allegro swoje zdanie, nie musisz zaraz tak mocno mnie atakować.
Skoro tobie udało się udało kupić za 20 zł - Twoje szczęście.
Jednak nikt nie wmówi mi że jeżeli ktoś sprzedaje masowo kosmetyki Chanel czy Clinique za 14, 20 zł - to są to oryginały.
Aż taka łatwowierna nie jestem.
Tak samo z perfumami, Nie wierzę że za 20 zł mozna kupić oryginał

I zgodzę się że znasz się na kosmetykach i wystawiasz w pełni autentyczne komentarze, nie kwestionuję tego.
ale jest gro osób które nie odróżniaja podróbek od oryginałów i są zachwycone błyszczykiem Diora za 15 zł.
I choćby była to podróbka najgorsza na świecie takie osoby nie odróżnią tego, bo się na tym nie znają. I wystawią pozytywny komentarz.
Nie trzeba było mojej wypowiedzi odbierać tak osobiście
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:15   #1330
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ok, wyraziłam na temat Allegro swoje zdanie, nie musisz zaraz tak mocno mnie atakować.
Skoro tobie udało się udało kupić za 20 zł - Twoje szczęście.
Jednak nikt nie wmówi mi że jeżeli ktoś sprzedaje masowo kosmetyki Chanel czy Clinique za 14, 20 zł - to są to oryginały.
Aż taka łatwowierna nie jestem.
Tak samo z perfumami, Nie wierzę że za 20 zł mozna kupić oryginał

I zgodzę się że znasz się na kosmetykach i wystawiasz w pełni autentyczne komentarze, nie kwestionuję tego.
ale jest gro osób które nie odróżniaja podróbek od oryginałów i są zachwycone błyszczykiem Diora za 15 zł.
I choćby była to podróbka najgorsza na świecie takie osoby nie odróżnią tego, bo się na tym nie znają. I wystawią pozytywny komentarz.
Nie trzeba było mojej wypowiedzi odbierać tak osobiście
Nie atakuję CIę, skądże znowu.

Oczywiście, że na Allegro jest wysyp podrób i masa ludzi która to kupuje, będąc podniecona, że udało jej się zdobyć markowa rzecz za niewielką sumę... Temu nie zaprzeczam, ale i mam namacalne dowody oryginalnych kosmetyków z Allegro [czasami za nieduże pieniądze].
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 20:23   #1331
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
kasienka.b, jak się spisuje Vertigo nr 58 (Inglot)- kolor żółty? czytałam kiedyś wypowiedź jednej z wizażynek (nie pamiętam której), która stwierdziła, że akurat ten kolor bardzo jej się osypuje. Czy Tobie też? Czy po prostu jej się trafiło takie opakowanie?

Z góry dziękuje za odpowiedź
Mojego uzywam glownie do pstrokatych letnich makijazy i nie narzekam na niego. na bazie ArtDeco trzyma sie caly dzien (podobnie jak inne Ingloty) i nie zauwazylam, zeby sie osypywal jakos szczegolnie lub roznil wlasciwosciami od 2 pozostalych posiadanych przezemnie Vertigo.
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 20:27   #1332
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Vril czy to prawda ze na truskawie teraz nie wysylaja juz do Polski??? podobno jakies zadluzenia podatkowe mieli i tylko po stanach wysylaja...

Nie wiem kto Ci takich rzeczy naopowiadał,bo na stronach Truskawki nie ma informacji o tym,że do Polski nie wysyłają. Jedyne co można przeczytać to,że nie wysyłają do Niemiec, Francji, Włoch i Monako.

Q. Do you ship to my country?

A.
Yes. We can ship to anywhere on the planet that receives regular postal services.
(Please note that we're currently unable to ship to addresses in France, Italy, Monaco and Germany.)
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:09   #1333
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie atakuję CIę, skądże znowu.

Oczywiście, że na Allegro jest wysyp podrób i masa ludzi która to kupuje, będąc podniecona, że udało jej się zdobyć markowa rzecz za niewielką sumę... Temu nie zaprzeczam, ale i mam namacalne dowody oryginalnych kosmetyków z Allegro [czasami za nieduże pieniądze].
A to wybacz, źle odebrałam Twoje słowa
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:21   #1334
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie wiem kto Ci takich rzeczy naopowiadał,bo na stronach Truskawki nie ma informacji o tym,że do Polski nie wysyłają. Jedyne co można przeczytać to,że nie wysyłają do Niemiec, Francji, Włoch i Monako.

Q. Do you ship to my country?

A.
Yes. We can ship to anywhere on the planet that receives regular postal services.
(Please note that we're currently unable to ship to addresses in France, Italy, Monaco and Germany.)
Slyszalam od meza mojej siostry (wczoraj) ktory czesto tam przebywa...
zapytalam sie tylko...
moze to jemu sie cos pomylilo,ja niesprawdzalam tej informacji...
moze napisali tylko do tych panstw a kiedy chce sie zamowic to oznajmiaja ze do pl tez nie moga...niewiem...
moze dostalam bledna informacje.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:37   #1335
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Pomadko a moglabys opisac troche kolor tego blyszczyka Addict Diora? Czy jest zimny/cieply oraz czy bardzo ostry czy moze stonowany, jak kolor rzeczywisty ma sie do tego na Twoim zdjeciu? Bo wyglada cudownie, ale niestety nie mam gdzie sprawdzic jak jest rzeczywiscie i "strzelalabym" w ciemno.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:57   #1336
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A to wybacz, źle odebrałam Twoje słowa
Absolutnie nic się nie stało.
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Pomadko a moglabys opisac troche kolor tego blyszczyka Addict Diora? Czy jest zimny/cieply oraz czy bardzo ostry czy moze stonowany, jak kolor rzeczywisty ma sie do tego na Twoim zdjeciu? Bo wyglada cudownie, ale niestety nie mam gdzie sprawdzic jak jest rzeczywiscie i "strzelalabym" w ciemno.
TO błyszczyk z serii Plastic Gloss, więc dość mocny w barwie i nasyceniu, gęsty, jak emalia. Winyl w czystej postaci.


Dam fotki [tak będzie najlepiej], które dość dobrze oddają kolor na moim monitorze. Mam nadzieję, że u was nie będzie przekłamanego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1 dior.jpg (19,4 KB, 129 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 22:05   #1337
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziekuje bardzo

No i wpadlam, musze go miec Wlasnie czegos takiego szukalam.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:55   #1338
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Aklat to puder brązujący w kulkach, chyba wiosenna kolekcja. Cienie też Sephora, ta sama kolekcja.
dzieki
aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:49   #1339
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Slyszalam od meza mojej siostry (wczoraj) ktory czesto tam przebywa...
Tam czyli gdzie?

Cytat:
zapytalam sie tylko...
moze to jemu sie cos pomylilo,ja niesprawdzalam tej informacji...
moze napisali tylko do tych panstw a kiedy chce sie zamowic to oznajmiaja ze do pl tez nie moga...niewiem...
moze dostalam bledna informacje.
Ja wczoraj złożyłam zamówienie i dziś będzie wysyłka do Polski,więc nie ma problemów z zamówieniami do naszego kraju
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 19:51   #1340
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Tam czyli gdzie?



Ja wczoraj złożyłam zamówienie i dziś będzie wysyłka do Polski,więc nie ma problemów z zamówieniami do naszego kraju
tam, czyli na strawberry...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:11   #1341
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

U mnie w kolorówce trochę się zmieniło. Część skączyło się, cześć poszła w Polskę poprzez all.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to i owo 244.jpg (89,5 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 246.jpg (47,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 240.jpg (86,5 KB, 211 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:22   #1342
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
U mnie w kolorówce trochę się zmieniło. Część skączyło się, cześć poszła w Polskę poprzez all.
hej
a co kryje pastelowa tubka w środku? i poczworne cienie, jakiej sa firmy?
aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:28   #1343
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
U mnie w kolorówce trochę się zmieniło. Część skączyło się, cześć poszła w Polskę poprzez all.
Dziewczyno, ja chcialabym wiedziec jaki konkretnie kolor ma podklad Lirene Naturalny?
Jasny, sredni, ciemny? W jakiej tonacji? Cieplej, zimnej? Czy ma w sobie roz czy bez?
Moze moglabym liczyc na fotke ?

Bo ostatnio chcialam go przetestowac,ale akyrat tego testera nie bylo
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:07   #1344
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

co to są za kuleczki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00878.JPG (119,9 KB, 191 załadowań)
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:09   #1345
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Rei, to Meteoryty Guerlain... Pytasz o któryś konkretny kolor?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:12   #1346
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Rei, to Meteoryty Guerlain... Pytasz o któryś konkretny kolor?
ten na dole po lewej str. śliczne
dziękuję za odp.
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:16   #1347
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Nie mam pewności, ale to chyba tego/zeszłoroczna limitowanka, z czerwonymi i srebrnymi kulkami... Poprawcie jak głupoty plotę
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:21   #1348
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie mam pewności, ale to chyba tego/zeszłoroczna limitowanka, z czerwonymi i srebrnymi kulkami... Poprawcie jak głupoty plotę
tak tylko.. jak zobaczyłam cene (na allegro i KWC) to aż mnie zatkało.. ojj nie na studencki to budżet :p może kiedyś aleee naprawde pieknie sie prezentujją

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:23   #1349
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
ten na dole po lewej str. śliczne
dziękuję za odp.
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie mam pewności, ale to chyba tego/zeszłoroczna limitowanka, z czerwonymi i srebrnymi kulkami... Poprawcie jak głupoty plotę
Perles de Velours.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:33   #1350
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Perles de Velours.
dzia
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.