Fryzjer w Katowicach - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 20:01   #721
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Czy zna ktoś salon "Włosy i nożyczki" na Józefowcu? Na fb maja dobre opinie, ale wiadomo facebook to nie wszystko.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 14:58   #722
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja szukam fryzjera do podcięcia końcówek, który wie ile to jest 3cm. I żeby nie skasował mnie tak jak za strzyżenie całej fryzury.
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 08:37   #723
Cecylia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Z Katowic to CoturMilano
Cecylia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 00:08   #724
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez skarbek2012 Pokaż wiadomość
Ja szukam fryzjera do podcięcia końcówek, który wie ile to jest 3cm. I żeby nie skasował mnie tak jak za strzyżenie całej fryzury.
Jest taki salon na Jagiellońskiej (zastrzel, nie wiem, jak się nazywa); w życiu bym tam nie poszła na pielęgnację ani farbę (drogeryjne kosmetyki, brrrr), ale jak się powie 3cm to 3cm i to nawet całkiem równo.
Bywam tylko w stanie większej konieczności i zostawiam tam te 15 czy 20 zł.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 13:15   #725
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja będę na wakacje w Katowicach, zna ktoś dobrego fryzjera od przedłużania włosów? Zwłaszcza chodzi mi o metodę kanapkową, będę musiała przełożyć taśmy....
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 10:06   #726
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Czy któraś ze stałych wizażanek doradzi fryzjera na terenie śląska który bazuje na bardzo dobrych farbach, takich które nie niszczą włosów (albo jak najmniej)? Chce się machnąć na blond
Chodzi mi o dobry salon, ale nie Maniewski, wolałabym się zmieścić ~250zł
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 11:08   #727
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Orientuje się ktoś jak mniej więcej cenowo wychodzi wizyta w in Beaty hair and body? Konkretnie kolor/rozjasniania włosów.
karllii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 21:38   #728
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Re: fryzjer w katowicach lub okolicy

Szukam salonu w Katowicach, najlepiej okolice centrum, w którym robią fajne upięcia, szczególnie ślubne. Ktoś coś?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:07   #729
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja szukam fryzjera w Katowicach, który zna się na cięciu falowanych włosów. Zwłaszcza zależy mi na podcięciu, żeby kręciły się bardziej. Mam dość kapryśne włosy.
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 14:56   #730
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Jeśli chodzi o kolor i wysoką jakość produktów to polecam salon Prowokacja na Porcelanowej w Katowicach. Farba nie wpłynęła na strukturę mojego włosa (a miałam dekoloryzację), farbowanie + olaplex. Pani pracuje na kosmetykach firmy Kevin Murphy
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 16:48   #731
hales
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Był ktoś w ostatnim czasie w Akademii Berendowicz & Kublin na Plebiscytowej?
__________________

hales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 12:32   #732
Tearz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Fryzjer od retro i vintage cięć! Krakow/Kielce/Katowice

Hej! Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł na retro boba, ale nie mam pojęcia kto by umiał to zrobić. Chciałabym żeby fryzura była autentycznie retro, nie chcę aby wyglądała nowocześnie tzn mocne cieniowanie i dobra do lekkiej stylizacji. co rano kręcę włosy więc poświęcenie się dla efektu mi nie straszne. Jeżeli któraś z was słyszała lub zna nawet jakiś mały osiedlowy salonik w którym mi to ładnie zrobią to proszę dać znać. Zależy mi na prawdziwym amerykańskim vintage, nie 2002 z katalogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png IMG_3711.PNG (717,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: png IMG_3713.PNG (519,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: png IMG_3718.PNG (593,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: png IMG_3719.PNG (593,6 KB, 20 załadowań)
Tearz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:00   #733
bigstar02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Warkoczyki afrykańskie

Cześć
Czy mógłby ktoś polecić dobrego fryzjera, który wykonuje, tzw. warkoczyki afrykańskie? Chodzi mi o okolice Opola, bo tam chyba nie ma, czyli Wrocław, Katowice wchodzą w grę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bigstar02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 10:40   #734
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolor i wysoką jakość produktów to polecam salon Prowokacja na Porcelanowej w Katowicach. Farba nie wpłynęła na strukturę mojego włosa (a miałam dekoloryzację), farbowanie + olaplex. Pani pracuje na kosmetykach firmy Kevin Murphy
Brzmi zachęcająco, jakie mają ceny?
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 22:01   #735
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie.
W Fabryce Fryzur Rabenda jakieś 2 lata temu scinalam włosy u Magdy Pawlak. Byłam bardzo zadowolona, nikt juz nie poskromił tak moich włosów jak ona. Niestety już tam nie pracuje,może ktoś wie gdzie teraz można ją namierzyć?
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 17:55   #736
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco, jakie mają ceny?
jeju przepraszam że tak późno odp, ale zapomniałam o tym wątku.
Ceny są niestety dość wysokie. Za kolor+olaplex (oryginalny), na kosmetykach Kevin Murphy = ok. 300zł.
Ale fryzjerka ma "to coś", potrafi dobrać, będzie odradzała (czasami usilnie ) jeśli fryzura lub kolor który chcemy zrobić nie będzie nam pasował

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2017-11-08 o 17:56
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 13:35   #737
Madziara93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziewczyny, czy któraś się orientuje gdzie można zrobić porządne ombre na blond włosach w Katowicach w przystępnej cenie (mam na myśli okolice 200 zł)? Czy to w ogóle możliwe?
Madziara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 16:05   #738
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziewczyny co sądzicie o salonie concept hair? chciałabym się umówić na regenerację włosów ale mają kilka rónych ofert i nie wiem na co sie zecydować. Korzystałyście może? Zależy mi na czymś co da barzdo dobry efekt. I nie pytam o strzyżenie ani farbowanie, tylko sama regeneracja
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 01:41   #739
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Raport blondowy pod wezwaniem "wielkie nadzieje": zdradziłam moje dziewczyny z Podgórnej z Wojtkiem Langosem. Dzisiaj. Póki co jestem zachwycona stopniem wychłodzenia (którego bały się poprzedniczki), podobno jeszcze się rozjaśni za 2-3 mycia. I być może uda się jeszcze coś rozjaśnić. Włosy po farbie się nie plączą, nie są spalone, skóra głowy ok.
Dopiszę coś za 3, może 4 dni.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 18:17   #740
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

UPDATE: jest cudownie. Włosy wyjaśniały jeszcze ze dwa tony, w dalszym ciągu są zimne. Docelowo chciałabym, żeby były jeszcze jaśniejsze, ale spokojnie, pewnie zrobię to po wakacjach, albo na urodziny, jak nie wytrzymam ^^
Ważne info: pan Wojtek, roboczo nazywany przeze mnie Geniuszem Blondu, nie ścina włosów, jeżeli nie jest to konieczne, a końcówki to do 2,5 cm.

Za włosy do pasa ze średniego blondu przy nasadzie i rozjaśnianego na końcach zapłaciłam gdzieś koło 180 zł. Kiedy siedziałam z farbą na głowie zaproponowano mi pomalowanie paznokci gratis, co było super miłe. Ale nie powiem, ile się trzymał lakier, bo zmywam co dwa dni.
__________________
smocza mama

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2018-04-21 o 18:18
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 19:12   #741
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
UPDATE: jest cudownie. Włosy wyjaśniały jeszcze ze dwa tony, w dalszym ciągu są zimne. Docelowo chciałabym, żeby były jeszcze jaśniejsze, ale spokojnie, pewnie zrobię to po wakacjach, albo na urodziny, jak nie wytrzymam ^^
Ważne info: pan Wojtek, roboczo nazywany przeze mnie Geniuszem Blondu, nie ścina włosów, jeżeli nie jest to konieczne, a końcówki to do 2,5 cm.

Za włosy do pasa ze średniego blondu przy nasadzie i rozjaśnianego na końcach zapłaciłam gdzieś koło 180 zł. Kiedy siedziałam z farbą na głowie zaproponowano mi pomalowanie paznokci gratis, co było super miłe. Ale nie powiem, ile się trzymał lakier, bo zmywam co dwa dni.
Nie powiem, ale czuję sie zaciekawiona
Gdzie on ma salon?
I masz jakies zdjęcia i jakie miałas wczesniej włosy - odcien, kolor, jaki masz swój kolor odrostów, na jakim poziomie?
Miałas sama farbą robione, bez rozjasniacza?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 13:30   #742
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Kolor odrostów - średni blond (naturalny), dość chłodny. Bez rozjaśniacza, tylko farba.
Pan Wojtek ma studio na Gliwickiej.

A teraz foteczki, cała droga:
zestawione: pierwsza farba, u pań na Podgórnej, świetna robota na mnóstwie pasemek, ale jednak za ciepło
na dole: fatalne zdjęcie wycinane z małego, ale widać pożółcony kolor i odrost (ok. 8-12 cm, długo nie byłam u fryzjera, bo złamałam obojczyk)
z wyciętą twarzą: wychłodzony blond po 3 myciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włos.jpg (59,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (3,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180423_141712.jpg (78,0 KB, 34 załadowań)
__________________
smocza mama

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2018-04-23 o 13:31
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 15:30   #743
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
Kolor odrostów - średni blond (naturalny), dość chłodny. Bez rozjaśniacza, tylko farba.
Pan Wojtek ma studio na Gliwickiej.

A teraz foteczki, cała droga:
zestawione: pierwsza farba, u pań na Podgórnej, świetna robota na mnóstwie pasemek, ale jednak za ciepło
na dole: fatalne zdjęcie wycinane z małego, ale widać pożółcony kolor i odrost (ok. 8-12 cm, długo nie byłam u fryzjera, bo złamałam obojczyk)
z wyciętą twarzą: wychłodzony blond po 3 myciach
Dziekuje wychłodzony bardzo ładnie
Zazdroszczę ze możesz rzjasnsc farba, u mnie to nie przejdzie, bo raz, ze mam swoje naturalne średni braz to jeszcze na platynę robię, a tu tylko rozjaśniacz i toner daje rade.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:07   #744
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje wychłodzony bardzo ładnie
Zazdroszczę ze możesz rzjasnsc farba, u mnie to nie przejdzie, bo raz, ze mam swoje naturalne średni braz to jeszcze na platynę robię, a tu tylko rozjaśniacz i toner daje rade.
No mam trochę fory od matki natury ale za to włosy są cienkie i nie jest ich specjalnie dużo, więc coś za coś. No i duże szczęście, że znalazłam kogoś, kto "robi" w blondach. Póki co jest zachwyt, ale zawsze zostaje lekka obawa, czy nie pożółknie i nie będę chodzić z koglem-moglem na głowie.

Przepraszam, że dopiero teraz odpisałam, ale musiałam znaleźć jakieś zdjęcia (pan Wojtek tak bardzo był zaaferowany dobraniem koloru, że zapomniał zrobić "przed i po").
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:36   #745
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
No mam trochę fory od matki natury ale za to włosy są cienkie i nie jest ich specjalnie dużo, więc coś za coś. No i duże szczęście, że znalazłam kogoś, kto "robi" w blondach. Póki co jest zachwyt, ale zawsze zostaje lekka obawa, czy nie pożółknie i nie będę chodzić z koglem-moglem na głowie.

Przepraszam, że dopiero teraz odpisałam, ale musiałam znaleźć jakieś zdjęcia (pan Wojtek tak bardzo był zaaferowany dobraniem koloru, że zapomniał zrobić "przed i po").
Ale nie ma żadnego problemu, przecież nikt nikogo nie popędza z odpowiedzią.

Jak zaczynałam rozjaśniać to długo miałam odcień jasnością podobny do Twojego, ale dazylam ciagle do zimnego i białego i troche mi zeszło, bo stopniowo, żeby było bezpiecznie.
Swoich włosów miałam dużo, aż półtora roku temu musiałam zmienić fryzjera i to była tragedia, bo babka popaliła mi włosy tak, ze teraz mam polowe z tego co miałam. Znalazłam innego fryzjera na szczęście ale niestety zostało mi jeszcze z polowe włosów które sa poniszczone, pourywane, popalone przez tamta czekam aż beda do ramion i wtedy zetnę
Przy rozjaśniaczu żółć zawsze niestety wybija, trzeba tonerem potem schładzać, ale i tak z czasem dalej wybija, dlatego to taka walka z wiatrakami troche.
Dodam, ze jak farba fryzjer mi próbował robic to nie byłam zadowolona, bo za ciemne były (poziom 9) i szybko żółkły i ocieplaly sie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-23 o 16:38
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 19:46   #746
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

jak stosuję niebieski szampon, to jakoś dziwne krąży nade mną wizja emerytki z PRL-u

podziwiam za białe włosy i strasznie współczuję doświadczeń (też mi kiedyś spalili, ale tak na maksa i miałam traumę przez kilka lat, dlatego jestem teraz bardzo ostrożna, jak chodzi o fryzjerów i naprawdę są bezsenne noce przed pójściem do kogoś nowego)

Co ile robisz odrosty, tak z ciekawości?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 20:00   #747
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
jak stosuję niebieski szampon, to jakoś dziwne krąży nade mną wizja emerytki z PRL-u

podziwiam za białe włosy i strasznie współczuję doświadczeń (też mi kiedyś spalili, ale tak na maksa i miałam traumę przez kilka lat, dlatego jestem teraz bardzo ostrożna, jak chodzi o fryzjerów i naprawdę są bezsenne noce przed pójściem do kogoś nowego)

Co ile robisz odrosty, tak z ciekawości?
Ja fioletowy i fioletowa odżywkę, ale i tak im dalej od rozjasniania tym żółci więcej.
E tam, skąd taka wizja

Tak to jest, jak sie idzie w ciemno gdzieś zamiast do poleconego fryzjera
I tez jak miałam iść pierwszy raz do tego co teraz chodzę fryzjera to stresowałam sie, wiec Cię rozumiem.
Prawda taka, ze dobrych fryzjerów do blondu jak na lekarstwo

Co 2-2,5 miesiąca. Chciałabym częściej, ale póki mam po tamtej fryzjerce takie zniszczone, to na razie max wydłużam czas miedzy odrostami żeby odetchnęły.
A Ty co ile robisz odrost?

Takie mam teraz, byłam na odrostach właśnie w piątek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3E662ECF-C0EA-4137-872C-D861DC2E2244.jpg (72,5 KB, 28 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-23 o 20:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 10:13   #748
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Fryzjer w Katowicach

A czy któraś z Was była w Salonie Wadas przy ul. Bohaterów Monte Cassino 1? Bardzo zależy mi na intensywnej pielęgnacji zniszczonych włosów, a widzę, że jest to w ofercie widocznej na http://www.salonwadas.pl/ . Ktoś coś może powiedzieć na temat tego salonu?
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 09:27   #749
Li999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Pilnie szukam fryzjera w Katowicach, który dobrze obcina włosy. Bez żadnych udziwnień, farbowania, trymowania itp. Kogo polecacie?
Li999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 12:02   #750
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Li999 Pokaż wiadomość
Pilnie szukam fryzjera w Katowicach, który dobrze obcina włosy. Bez żadnych udziwnień, farbowania, trymowania itp. Kogo polecacie?
Art Fryz na Osiedlu Tysiąclecia KLIK. Jedyny znany mi na przestrzeni chyba 20 lat salon, gdzie rozumieją, że są pośrednie opcje pomiędzy chamskim cięciem na garnek a jeszcze bardziej chamskim cieniowaniem od skóry głowy. Panowie mają też pojęcie o pielęgnacji i nie wciskają namolnie rozwiązań, których klientka nie akceptuje.
Ten salon poleciła mi kiedyś jedna Wizażanka i bardzo chętnie polecam go dalej.

Inna Wizażanka polecała mi z kolei Express Beauty Bar (podobalo mi się jej cięcie), ale po tym jak się wyprowadzili z centrum na Panewniki zrezygnowałam z wizyty, bo to dla mnie za daleko.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-06-29 o 12:07
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.