Nie potrafie sie ubrać....:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 08:00   #1
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8

Nie potrafie sie ubrać....:(


Witam Drogie Panie

Potrzebuje pomocy.kompletnie nie potrafię się ubrać.Nie umiem dobrać do siebie stylu. Mam 19 lat. Próbowałem już na skate'a , punka potem pomieszałem te dwa style
(i wyszło ło bosze....)Mam dziewczynę która wzoruje się na stylu emo i próbowaliśmy ubrać mnie jakoś pod ten styl to wyszło jeszcze gorzej niż wyżej. Teraz ubieram sie w stylu "obo" czyli zakładam obojętnie co pierwsze wyciągne z szafy zwylke sa to obdarte dżinsy koszulka z lumpeksu i zwykłe trampki ...ja jestem wogóle dziwny i brzydki...muzyka jakiej słucham to punk (różne odmiany pop punk, ska punk, emo punk itp), rock alternatywny,rock progresywny jak nie mam humoru to gustuje w cięższych klimatach typu slipknot...lubie tez wtedy smentów słuchać...Nie mam na kim sie wzorować bo nie mam jakiś idoli telewizyjnych czy muzycznych.Ze styli które podobają mi się to punk,emo, rockowy,moze coś w stylu guns and rouses...

Nie potrafie sie ubrać i tyle jestem "Obo"....Prosze o pomoc nie długo wstawie kilka zdjęć. Dziękuję i pozdrawiam
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:04   #2
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Myślę, że "obo" to Twój styl. Nie ma co na siłę się przebierać.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:13   #3
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Ale nie chciałbym być "obo" chciałbym wyrazić siebie, chciałbym zostać zauważony ..
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:15   #4
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Cytat:
Napisane przez wallrun Pokaż wiadomość
Ale nie chciałbym być "obo" chciałbym wyrazić siebie, chciałbym zostać zauważony ..
Najwidoczniej w ten sposób wyrażasz siebie. A to, że ubierzesz się jak emo, punk, skinhead czy jeszcze inaczej, będzie wyrażało Ciebie? Będziesz taki sam jak oni, zero wyróżnienia.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:31   #5
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Myślę, że "obo" to Twój styl. Nie ma co na siłę się przebierać.
Ale ja nie chce się przebrać tylko ubrać.
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:04   #6
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Cytat:
Napisane przez wallrun Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie

Potrzebuje pomocy.kompletnie nie potrafię się ubrać.Nie umiem dobrać do siebie stylu. Mam 19 lat. Próbowałem już na skate'a , punka potem pomieszałem te dwa style
(i wyszło ło bosze....)Mam dziewczynę która wzoruje się na stylu emo i próbowaliśmy ubrać mnie jakoś pod ten styl to wyszło jeszcze gorzej niż wyżej. Teraz ubieram sie w stylu "obo" czyli zakładam obojętnie co pierwsze wyciągne z szafy zwylke sa to obdarte dżinsy koszulka z lumpeksu i zwykłe trampki ...ja jestem wogóle dziwny i brzydki...muzyka jakiej słucham to punk (różne odmiany pop punk, ska punk, emo punk itp), rock alternatywny,rock progresywny jak nie mam humoru to gustuje w cięższych klimatach typu slipknot...lubie tez wtedy smentów słuchać...Nie mam na kim sie wzorować bo nie mam jakiś idoli telewizyjnych czy muzycznych.Ze styli które podobają mi się to punk,emo, rockowy,moze coś w stylu guns and rouses...

Nie potrafie sie ubrać i tyle jestem "Obo"....Prosze o pomoc nie długo wstawie kilka zdjęć. Dziękuję i pozdrawiam

Po pierwsze nie Guns and rouses tylko Guns And Roses. Po mimo że kocham ten zespół miłością bezgraniczną i nie polecę Ci ubierania się w ich stylu ? Why ? Bo ich ubrania są genialnymi strojami scenicznymi, niestety trochę dziwnie wyglądającymi na codzień. Hmm, jeśli już bardzo chcesz ich stylu to stare znoszone dżinsy, jakaś koszulka z napisami i na to taka zwykła zapinana na guziki koszula w kratę flanelowa albo jakaś. I jakieś trampki, względnie glany. Ahaa i nie zapomniej o okularach aviatorach takie zgrabne połączenia stylu Axla Slasha Duffa i Izziego

Wychodzę z założenia że nie warto ubierać się na siłę. A szczególnie nie polecam Ci kopiowania jakichś stylów bo to śmieszne przebierać sie za kogoś kim nie jesteś, albo przebierać się w ciuchy subkultury której muzy w ogóle nie czujesz. To tak jak ja słuchając gotyku ubrałabym się whiphopwoe ciuszki


Ojojoj a łączenia prawdziwego punka i emo-punka może być niebezpieczną mieszanką, lepiej nie mów o tym prawdziwym punkom

Nie ma stylu rockowego: jest albo styl metalowy albo gotycki. Rock jako taki nie ma swojego stylu ubierania tak samo jak nie ma subkultury rockersów czy jakkolwiek inaczej to nazwać.

Gotyku nie radzę Ci się czepiać bo ja zmagam się z tym co dzień I to nie jest łatwy styl Wszystko musisz dopasowywać itp Poza tym u faceta wydaje mi się dosyć śmieszny.

Albo zainwestuj w uniwersalny styl: Czarne spodnie bojówki albo w wojskowym kolorze, koszulka ulubionego zespołu, torba chlebaczek i dajesz czadu
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:05   #7
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Wiesz, na pewno jak my Ci powiemy jak masz sie ubrać i Ty się tak ubierzesz, to nie będziesz wyrażał siebie.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 09:09   #8
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

załącz fotki, będzie łatwiej
__________________
"I jeśli odejdziesz ja odejdę z Tobą. I jeśli umrzesz ja umrę z Tobą"

matura
dbam o paznokcie przynajmniej się staram..


cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:37   #9
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Anathalla dziekuję za wypowiedź się trochę nauczyłem i Twoja propozycja co do bojówek itd bardzo mnie zaciekawiła bo ostatnio myślałem właśnie o tym. Mógłbym do tego trampki nosić?jakieś dodatki? a te okulary aviatory by pasowały do tego? a czy bojówki bym mógł wkładać do trampek ?bo lubie takie trampki które wystają troche poza kostki.
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 10:37   #10
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

a wedlug mnie styl Guns;n'Roses dla faceta na codzien cudo! tzn nie doslowny ale elementy. no ale to trzeba byc wprawionym

i nie podoba mi sie opcja bojowki + koszulka zespolu. tzn nie jest zla, ale to zaden problem sie tak ubrac.

probowales rurek albo prostych nogawek? jak jestes w miare szczuply to swietnie wygladaja. trampki to wiadomo, te okularki aviatorki sa boskie, kup pare t-shirtow fajnych, na rockowo to odcienie szarosci pasuja (polecam Carlings, dla facetow jest dobry) czerwienie itd. do tego cos fajnego na glowe i dobrze skrojona kurtka typu bomber jacket i wygladasz super.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 10:46   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

wallrun sciagaj zdjecia, duzo zdjec gwiazd, chocby gnr, ogladaj je i po 20 razy, wena przyjdzie sama
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 10:51   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Kurczę, ale czemu koniecznie chcesz się wpasować w jakiś (czyjś) styl? Nie lepiej ubierać się tak, jak Ci się podoba? Chcesz wyrażać siebie, ale jednocześnie szukasz wytycznych jak masz się ubrać. Raczej nie zbudujesz własnego stylu w taki sposób.

Moim zdaniem jeśli nie należysz to żadnej subkultury, to będziesz wyglądał i pewnie też czuł się śmiesznie, jak się wystroisz w jakieś punkowe/emo/gotyckie rzeczy. Lepiej postaw na coś uniwersalnego. Przynajmniej nie okaże się, że jeśli za jakiś czas będziesz chciał zmienić styl - będziesz musiał wywalić całą zawartość szafy

Moim zdaniem faceci wyglądają fajnie ubrano dość prosto.
Czyli jakieś spodnie (ciemne/beżowe bojówki albo jakieś fajne jeansy - byle bez nadmiaru ozdóbek, bo to wygląda głupio, zwłaszcza na facecie, nogawki zależnie od sylwetki) plus pasek, jakiś skórzany, pasujący kolorem do ubioru.
Do tego koszulka (może byś z jakimiś nadrukami, może być bez jeśli wolisz).
Jeśli jest chłodno to bluza/kurtka/w przypadku trochę "grzeczniejszego" ubioru sweter.
Jakieś buty w lekko sportowym stylu (ale na pewno nie jakieś adidasy przeznaczone do gry w kosza - stawiaj na buty "miejskie", trampki są ok).
Plecak albo jakiś typ męskiej torby, nie znam się na nich za bardzo, więc nie doradzę

Do tego dobrze jest mieć jakąś fryzurę, ładnie dobraną, byle nie zgolone włosy - fryzjer na pewno potrafi coś doradzić.

Taki styl jest dość uniwersalny, fajny, wygodny i praktyczny. Na pewno nie wygląda śmiesznie, ale tak, hm, męsko i stylowo Pasuje i na miasto, i na wakacje, i na uczelnię/do szkoły, i na wypad ze znajomymi, i na wycieczkę za miasto. I na pewno nikt nie powie, że jesteś "przebrany".
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:49   #13
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

A ja mysle ze jeansy troche wytarte z prostymi nogawkami do tego jakas fajna koszulka z nadrukiem z krotkim rekawkiem, jesli jest chlodno to pod to jakas koszulka w innym kolorze z dlugim rekawem, albo koszula. Obuwie najlepsze trampki converse, jakies okularki najlepiej te aviatorki. W lato podobaja mi sie spodenki za kolano, jakies japonki i jakas fajna koszulka polo - przynajmniej moj maz tak sie ubiera. Przejzyj stronke http://www.zipia.net/ tam masz meskie ubrania, mnie podoba sie ten styl, ale kazdy ma inne gusta
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:47   #14
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kurczę, ale czemu koniecznie chcesz się wpasować w jakiś (czyjś) styl? Nie lepiej ubierać się tak, jak Ci się podoba? Chcesz wyrażać siebie, ale jednocześnie szukasz wytycznych jak masz się ubrać. Raczej nie zbudujesz własnego stylu w taki sposób.

Moim zdaniem jeśli nie należysz to żadnej subkultury, to będziesz wyglądał i pewnie też czuł się śmiesznie, jak się wystroisz w jakieś punkowe/emo/gotyckie rzeczy. Lepiej postaw na coś uniwersalnego. Przynajmniej nie okaże się, że jeśli za jakiś czas będziesz chciał zmienić styl - będziesz musiał wywalić całą zawartość szafy

Moim zdaniem faceci wyglądają fajnie ubrano dość prosto.
Czyli jakieś spodnie (ciemne/beżowe bojówki albo jakieś fajne jeansy - byle bez nadmiaru ozdóbek, bo to wygląda głupio, zwłaszcza na facecie, nogawki zależnie od sylwetki) plus pasek, jakiś skórzany, pasujący kolorem do ubioru.
Do tego koszulka (może byś z jakimiś nadrukami, może być bez jeśli wolisz).
Jeśli jest chłodno to bluza/kurtka/w przypadku trochę "grzeczniejszego" ubioru sweter.
Jakieś buty w lekko sportowym stylu (ale na pewno nie jakieś adidasy przeznaczone do gry w kosza - stawiaj na buty "miejskie", trampki są ok).
Plecak albo jakiś typ męskiej torby, nie znam się na nich za bardzo, więc nie doradzę

Do tego dobrze jest mieć jakąś fryzurę, ładnie dobraną, byle nie zgolone włosy - fryzjer na pewno potrafi coś doradzić.

Taki styl jest dość uniwersalny, fajny, wygodny i praktyczny. Na pewno nie wygląda śmiesznie, ale tak, hm, męsko i stylowo Pasuje i na miasto, i na wakacje, i na uczelnię/do szkoły, i na wypad ze znajomymi, i na wycieczkę za miasto. I na pewno nikt nie powie, że jesteś "przebrany".
Lexie dobrze mówi!!! Od siebie dodam, że jeżeli chcesz jakoś wyrazić siebie - rozumiem że chcesz wykazać swój związek z muzyką, której słuchasz - to kup koszulki zespołów - BYLE NIE WORKOWATE!!!! Taką koszulkę (one z reguły mają duże, kolorowe aplikacje) noś już do prostych rzeczy - dżinsów (tylko może nie do rurek ) czy bojówek. Nie jestem zwolenniczką glanów, choć sama kiedyś nosiłam. Polecam Ci trampki: conversy najlepiej ale one drogie lub 'miejskie' wersje adidasów czy innych najków Do tego jakiś dodatek, ale nie przesadzaj: fajny pasek plus zegarek. I jesteś cool. Resztę napisała Lexie.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:46   #15
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

może tak?
Tak ubieram mojego TŻ

img-thing.png img-thing2.png img-thing3.png 4.png
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:00   #16
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Paniom za wypowiedzi Jest tutaj tyle pomysłów które zainspirowały mnie na pewno teraz nie będę miał problemu z doborem stroju dla siebie. Jeżeli ktoś jeszcze będzie chciał coś dodać to proszę bardzo. Z chęcią poczytam DZIĘKUJĘ
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:48   #17
dagus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 273
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Z tego co doradzają Ci tutaj dziewczyny, wydaje mi się, że to trochę w stylu Adama Brody, więc może przejrzyj jego fotki i coś Cię "natchnie"
dagus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:55   #18
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

A ja nie rozumiem po co na siłę robiłeś z siebie skate'a, punka czy emo. Jeśli chcesz wyróżniać się subkulturą, to wiedz, że to nie tylko styl ubioru.
Ja bym nie kombinowała na twym miejscu z żadnymi emo czy coś tam jeszcze. Nawet jeśli byłbyś 'obo' to mógłbyś ciuchy dobierać tak, że byś się wyróżniał ; )) . Jakieś nowe ciuchy, które Ci się podobają, trochę kombinacjii i już wyjdzie całkiem nieźle.
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:53   #19
whoai
Zakorzenienie
 
Avatar whoai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 657
GG do whoai
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Cytat:
Napisane przez wallrun Pokaż wiadomość

Teraz ubieram sie w stylu "obo" czyli zakładam obojętnie co pierwsze wyciągne z szafy zwylke sa to obdarte dżinsy koszulka z lumpeksu i zwykłe trampki ...
mnie sie to podoba trampki -super. zmieniłabym jedynie obdarte jeansy na jakies porządne (: a no i t-shirty z lumpeksu tez nie są złe.(w załączniku dodaje takie, ktore wg. mnie do tego zestawu pasuja, ale nie koniecznie musisz mnie sluchac, wiadomo) do tego aviatory i jest świetnie

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
probowales rurek albo prostych nogawek? jak jestes w miare szczuply to swietnie wygladaja.
rurek raczej nie próbuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wrang.JPG (23,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 165228_hgra_main.jpg (8,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 164874_gray_main.jpg (10,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 164542_blac_main.jpg (9,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3783.jpg (34,9 KB, 68 załadowań)
__________________
odzież
kosmetyki


zapraszam


A tak sobie fotografuję : klik
whoai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 19:51   #20
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

rurki u facetow sa super
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:28   #21
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

a sprobuj cos takiego - styl Grunge - dla mnie facet musi byc facetem a nie metro:
http://www.dosomething.org/files/Images/EddieVedder.jpg

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...33#post8550933
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:04   #22
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Jeszcze mam pytanie . A co z chłodniejszymi dniami jesień, zima.....jakie bluzy do tego??chodzi mi o bojówki bo zdecydowałem sie na nie myśle jeszcze nad rurkami bo nosze czasami.Jakie bluzy do bojówek i jakie do rurek?
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:12   #23
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

przepraszam ze post pod postem ale przypomniało mi sie jeszcze.Doradzacie torbe czy plecak?Prosze o jakies propozycje.
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:26   #24
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

torba lagodzi, wiec jesli jestes typem slodkiego, inteligentnego miska (misiek nie znaczy gruby), bedziesz fajnie wygladac z torba, ale nie jesli masz szersze biodra niz barki!
jesli jestes bardziej sportowcem, to zdecydowanie plecak

moj do bojowek nosi zwykla czarna bluze z kapturem, a do dzinsow skorę, lub koszule, zawsze dopasowane, ale nie za ciasne

dzisiaj przytargal piekne skorzane spodnie i kazalam mu zalozyc biala koszulke bez rekawow (ladniejsza wersja mlodego hetfielda) i moj ciezki, brazowy pas z duza klamra

czekaj szefie, a napisz cos o swojej figurze, wygladzie, bo tak trudno uniwersalnie facetowi dobierac, bo jeden bedzie wygladal dobrze, drugiemu podkresli ten sam stroj wszelkie wady.
Mam np kumpla z nogami prostowanymi na beczce zakochaego w rurkach

jesli jestes niski, odpadaja kurtki wojskowe, ktore zagralyby dobrze z bojowkami, bo sa dlugie, a nie chcesz byc chodzacym plaszczem jak pewien moj znajomy

dobrze zawsze wyglada polsportowy kroj, teraz tego pelno, taka ze sciagaczem w pasie, ale nie za duza! unikaj rzeczy bezplciowych - bezowa kurtka z napisem diverse nie doda ci stylu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:47   #25
wallrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Nie potrafie sie ubrać....:(

Hmm co do mojej figury no to tak . jestem szczupły 178cm wzrostu uprawiam sport ale nie mam bioder szerszych od barków czyli jestem słodki misiu
wallrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.