Wieczór Panieński w SPA?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-09, 21:47   #1
milkyywayy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1

Wieczór Panieński w SPA??


Cześć dziewczyny!
Planuję zorganizować wieczór panieński dla przyjaciółki.
Chciałabym, aby zaczął się on od zabiegów relaksujących w SPA, a dopiero potem jakaś impreza
Czy macie jakieś sprawdzone miejsca na takie grupowe babskie wieczory ( ok 5 osób) w Krakowie?
Przeglądałam wiele ofert, jednak nie mogę się zdecydować, a bardzo ciężko znaleźć opinie dotyczące organizowanych wieczorów babskich/ panienskich.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, bo chciałabym, żeby przyjaciółka miło wspominała ten dzień
milkyywayy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 09:48   #2
babysbreath
Raczkowanie
 
Avatar babysbreath
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 89
Dot.: Wieczór Panieński w SPA??

Cytat:
Napisane przez milkyywayy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Planuję zorganizować wieczór panieński dla przyjaciółki.
Chciałabym, aby zaczął się on od zabiegów relaksujących w SPA, a dopiero potem jakaś impreza
Czy macie jakieś sprawdzone miejsca na takie grupowe babskie wieczory ( ok 5 osób) w Krakowie?
Przeglądałam wiele ofert, jednak nie mogę się zdecydować, a bardzo ciężko znaleźć opinie dotyczące organizowanych wieczorów babskich/ panienskich.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, bo chciałabym, żeby przyjaciółka miło wspominała ten dzień
Jeśli chodzi o Kraków, to my rok temu byłyśmy w Belize W cenie były przeróżne zabiegi (dla PM jakieś dodatkowe, ale już nie pamiętam dokładnie), tort i szampan Generalnie bardzo profesjonalna obsługa, PM była w ciąży, a mimo tego panie tam pracujące dobrały dla niej odpowiednie zabiegi Przed rozpoczęciem była przeprowadzona ankieta, tak, żeby nikomu niczym nie zaszkodzić Wyszłyśmy mega zadowolone i zrelaksowane
babysbreath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 16:12   #3
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Wieczór Panieński w SPA??

Moim zdaniem taki wieczór panieński w Spa może być całkiem udany. Wiadomo jednak, że wiąże się z kosztami. Przed organizacją takiego wieczoru warto więc upewnić się, czy wszystkie zaproszone osoby będzie na niego stać.. kiedyś zostałam zaproszona na wieczór panieński na który mieliśmy się składać po 600 zł.... Dla mnie było to zdecydowanie za dużo...
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-23 16:12:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.