On + jego była = wspólne wakacje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-21, 06:45   #31
Sylianna
Raczkowanie
 
Avatar Sylianna
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 37
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Nie ma co polemizować na tym etapie tej relacji. Autorko zajmij się sobą a jak wróci do czas pokaże czy z tej mąki będzie chleb.
Sylianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 06:57   #32
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez ShakeTheDisease Pokaż wiadomość
Na pytania w stylu "dlaczego ona", powiedział, że wyjazd jest kosztowny, a już kilka tysięcy poszło, a on leci do rodziny i że w ostatnim czasie zapomniał o tym wyjeździe (apotem wyłapałam, że od jakiegoś czasu ona się odzywa do niego w sprawie wyjazdu, więc chyba aż tak do końca nie zapomniał), ale ogólnie przeprasza mnie, że dopiero teraz mi to mówi. Zapaliła mi się żółta lampka...
Też by mi się zapaliła. Nie dlatego, że to wyjazd z eks, nie dlatego, że bym sobie wyobrażała ich w łóżku, tylko dlatego, że tak kombinował z powiedzeniem Ci o tym. Nie lubię krętaczy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:27   #33
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Facet kombinuje i kręci. Autorko, Ty też korzystaj z lata, a może poznasz kogoś bez takiego bagażu komplikacji? Ja bym się moooooocnooo zdystansowała.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:55   #34
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Jest jeszcze kwestia wizy. Do USA nie da się wjechać z palcem w nosie, więc po pierwsze nowa dziewczyna musiałaby zdobyć wizę (w mniej niż miesiąc), po drugie eks musiałaby odpuścić wizę, którą już jej przyznano - niezbyt kusząca wizja, bo za darmo tego nie rozdają i z papierami też trzeba się nachodzić.
A przebukowanie na inne nazwisko lotu transatlantyckiego na miesiąc przed to też nie są wcale zabawne pieniądze.
Więc w ogóle nie dziwię się im obojgu, że chcą pojechać na wakacje, w które wpompowali masę kasy i formalności. Choćbym miała zgrzytać zębami cały wyjazd to też bym pojechała.
A, to nie doczytałam, że wyjazd za miesiąc.

I znowu ukryte koszty, o których nawet nie pomyślałam. Tym bardziej rozumiem, że jadą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:08   #35
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

A ja nadal nie rozumiem tego wyjazdu. Sprawę można było zacząć załatwiać kilka miesięcy temu, kiedy zerwali. Wtedy nie byłoby miesiąca na akcję. Po drugie, koszty i formalności są duże, wyjazd mógł być marzeniem, racja, ale eks nie musi się na miejscu trzymać faceta. Przylecieć żeby nie zmarnować biletu i wizy i zwiedzać na własną rękę. Dlatego spytałam co ma opłacone, bo jeśli wypożyczone auto na oboje, jakieś wejściówki itd to byłoby bardziej zrozumiałe, że muszą trzymać się razem. Jeśli tylko lot, to inna sprawa.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:47   #36
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Ja tez rozumiem jego i eks, ze z wyjazdu nie chcą rezygnowac. Ale już nie chciałabym się spotykać z tym facetem. Tez bym myslala, ze będzie seks, a jak się z kimś spotykam, nawet na początku, to wolę, żeby nie było żadnych fizycznych kontaktów z innymi ludźmi. Mam spokojnie czekać cały miesiąc, aż on się wybawi z eks i normalnie kontynuować relacje po jego powrocie? Dziękuje za takie coś...

Oczywiście żadnego seksu może nie być, ale chyba nie dałabym rady w to uwierzyć. Niektórym tez może nie przeszkadzać, ze facet na początku sypia z innymi, spoko, każdy ma inne podejście. Ale ja bym sobie z tym nie poradziła i podziękowałam za kontynuowanie romantycznej relacji. Trudno, czasem nie wychodzi, bywa.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Facet kombinuje i kręci. Autorko, Ty też korzystaj z lata, a może poznasz kogoś bez takiego bagażu komplikacji? Ja bym się moooooocnooo zdystansowała.
No, to było tylko kilka randek, jest chemia, ale nie było wspomniane, ze są już jakieś uczucia. Skupiłabym się na sobie i innych relacjach, bez bólu serca.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

I tez chyba największy minus za kłamstwa. Tak wielki, ze aż nie do przeskoczenia. Ma już od pół roku zaplanowany wyjazd, regularnie rozmawia o tym z eks, ale ZAPOMNIAŁ mimo ze cały czas eks mu przypomina

Dobre.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:52   #37
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

No kurde, przy ustaleniu, że się będzie rozwijać znajomość z nową dziewczyną, powinien moim zdaniem zaznaczyć, że taki mały powrót do przeszłości jeszcze mu się zdarzy. A tu takie małe dawkowanie informacji, bo zapomniał. Tja, zapomniał
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 10:55   #38
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No kurde, przy ustaleniu, że się będzie rozwijać znajomość z nową dziewczyną, powinien moim zdaniem zaznaczyć, że taki mały powrót do przeszłości jeszcze mu się zdarzy. A tu takie małe dawkowanie informacji, bo zapomniał. Tja, zapomniał
Wyglada na to, ze najpierw chciał się pospotykac, trochę już „zauroczyć” autorkę, a dopiero po tym zrzucić bombę. Bardzo nieładnie mi to wyglada.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 11:05   #39
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Ewentualnie nie wiedział jak to powiedzieć, żeby autorka nie dała nogi od razu i wybrał jedną z gorszych opcji. Bo mógł jeszcze w ogóle nie mówić
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 11:07   #40
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Najlepiej, autorka by się dowiedziała, jak była oznaczałaby go na wspólnej fotce z wyjazdu

Pewnie pomyślał o tym, ze może się wydać i tylko dlatego powiedział
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 11:15   #41
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Ktoś tu bedzie miał rogi jak się zgodzi

Nie rób za frajera jak ktoś juz napisał.

Swoją drogą facet ma tupet.


Nie pozwól sobie niczego wmówić dziewczyno
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 11:26   #42
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ktoś tu bedzie miał rogi jak się zgodzi

Nie rób za frajera jak ktoś juz napisał.

Swoją drogą facet ma tupet.


Nie pozwól sobie niczego wmówić dziewczyno
Ciezko o rogi jesli nie sa para.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 11:57   #43
ShakeTheDisease
Przyczajenie
 
Avatar ShakeTheDisease
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Tylko jak sie z kims spotykasz z zamiarem rozwijania znajomosci to mozna juz wymagac wylacznosci i nie chodzenie do lozka i na radnki z innymi. Przespanoe sie w tym czasie z inna to pp prostu brak lojalnosci i jest slabe
O to, to, to... nie ukrwam, że gdzieś tam z tyłu głowy tego oczekiwałam, ale z racji tego, że nie jesteśmy w związku ze sobą, to mu tego nie mówiłam, bo miałam wrażenie, że wyjdę na jakąś niezrównoważoną, a on mnie zgasi tekstem, że "przecież niczego nie obiecywał".

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z tym wyjazdem tak dokładnie? Lecą tylko i wyłącznie do rodziny? A była musi koniecznie lecieć bo co ma opłacone? Bilet czy coś jeszcze?
Lecą do jego rodziny, pewnie z jakimiś atrakcjami turystycznymi, bo Pan Trudny Przypadek przez moment zastanawiał się, czy wypocznie. Więc tak... rodzina rodziną, ale będą się przemieszczać z miejsca na miejsce.

Jego zdaniem była leci po to, by zobaczyć kawałek świata i dlatego jakby ostatnio ich kontakt się nasilił.

Większość opłat została już dokonana.

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Hohoho, to mi się nie podoba. Rozumiem, że przechodzicie w randkowanie ze stopy koleżeńskiej, ale na moje to ty stanowczo za dużo wiesz o niej, o ich związku i o ich rozstaniu. Przeanalizowałaś już tę dziewczynę na lewo, prawo i na skos, rozkręcasz na części co kto komu powiedział, z jaką intencją i czy na poważnie czy tylko dla zemsty...
Obawiam się, że ta eks może się przerodzić w twoją obsesję, zwłaszcza że oni mają kumpelskie kontakty (w końcu lecą razem do Stanów, muszą się jakoś dogadywać), a ty traktujesz ją jako zagrożenie i lafiryndę, która go będzie ciągnęła do łóżka. Psychicznie to żyjesz na razie w trójkącie, a nie w związku z nim.
Szczerze mówiąc tez się tego trochę obawiam.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość

No, to było tylko kilka randek, jest chemia, ale nie było wspomniane, ze są już jakieś uczucia. Skupiłabym się na sobie i innych relacjach, bez bólu serca.

I tez chyba największy minus za kłamstwa. Tak wielki, ze aż nie do przeskoczenia. Ma już od pół roku zaplanowany wyjazd, regularnie rozmawia o tym z eks, ale ZAPOMNIAŁ mimo ze cały czas eks mu przypomina

Dobre.
Taaak... tez nie wierzę w to, że zapomniał. Nie wydaje mi się, by o tym wyjeździe rozmawiali dosłownie kilka dni przed poinformowaniem mnie o sytuacji (swoją droga i tak miał gest, że to zrobił i że zrobił to na miesiąc przed bo mogłam sobie w tej niewiedzy trwać dalej...).

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Wyglada na to, ze najpierw chciał się pospotykac, trochę już „zauroczyć” autorkę, a dopiero po tym zrzucić bombę. Bardzo nieładnie mi to wyglada.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ewentualnie nie wiedział jak to powiedzieć, żeby autorka nie dała nogi od razu i wybrał jedną z gorszych opcji. Bo mógł jeszcze w ogóle nie mówić
Ale po co i po co... Może aż taką bombą to nie jest, bo miewałam gorsze, ale jakaś większa petarda, to już na pewno. Ale gdyby, to fakt, trochę mu się udało... Od momentu, gdy się o tym dowiedziałam, to trochę psychicznie mi się to męczy. Sugerowałam mu, że jestem osobą, która lubi wiedzieć, na czym stoi, choćby to była najgorsza i bolesna prawa...

Edytowane przez ShakeTheDisease
Czas edycji: 2018-05-21 o 11:58
ShakeTheDisease jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 12:03   #44
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

No cóż, facet trochę ci pokręcił, możliwe tez, ze coś miedzy nimi będzie, a może nie bedzie.

To prawda, para nie jesteście, wiec zdradzić to cię nie zdradzi, nawet jeśli do czegoś dojdzie, ale to już twoja decyzja, czy chcesz cierpliwie czekać i czy jesteś w stanie zaakceptować to, ze nieco kręcił. Jak widzisz, zdania są podzielone (w sensie różne by były nasze, wizazanek, reakcje ), wiec musisz to przemyśleć i zachować się w zgodzie ze sobą. Do niczego zobowiązana nie jesteś i żadne wyjście nie jest lepsze od innych po prostu bądź szczera ze sobą i swoimi uczuciami
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 12:09   #45
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

no cóż... przyjemna sytuacja to to nie jest jednak naprawdę nie warto postrzegać w czarno-białych barwach.


gdybym była w sytuacji tego chłopaka to bym pojechała i naprawdę nie sądzę, że pierwszy co bym zrobiła to bzyknięcie się z byłym dziewczyny, serio? skoro ja taka nie jestem, to na pewno inni ludzie też nie. oczywiście jest to sytuacja słaba, jednak uważam, że autorka powinna porozmawiać na spokojnie z tym chłopakiem. a co on z tym zrobi - na to juz wpływu nie mamy. podczas jego nieobecności oczywiście nie można się dołować, śledzić jego fb itp., po prostu mocno skupić się na sobie i tyle.


tym bardziej, że nie jesteście razem... tu niby kolega, ale już skrajne czarne myśli?! dystans. to trudne, ale tylko dystans i inne spojrzenie jest w stanie tu coś zdziałać, bo on pojedzie.



to jak to się odbije na waszej relacji zalezy takze od ciebie, autorko.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 12:14   #46
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8370376 1]no cóż... przyjemna sytuacja to to nie jest jednak naprawdę nie warto postrzegać w czarno-białych barwach.


gdybym była w sytuacji tego chłopaka to bym pojechała i naprawdę nie sądzę, że pierwszy co bym zrobiła to bzyknięcie się z byłym dziewczyny, serio? skoro ja taka nie jestem, to na pewno inni ludzie też nie. oczywiście jest to sytuacja słaba, jednak uważam, że autorka powinna porozmawiać na spokojnie z tym chłopakiem. a co on z tym zrobi - na to juz wpływu nie mamy. podczas jego nieobecności oczywiście nie można się dołować, śledzić jego fb itp., po prostu mocno skupić się na sobie i tyle.


tym bardziej, że nie jesteście razem... tu niby kolega, ale już skrajne czarne myśli?! dystans. to trudne, ale tylko dystans i inne spojrzenie jest w stanie tu coś zdziałać, bo on pojedzie.



to jak to się odbije na waszej relacji zalezy takze od ciebie, autorko.[/QUOTE]
Ludzie sa rozni, nikt nie jest taki jak ty. Ile bylo tutaj watkow jak pan kochans zdradzal obecna partnerke z ex, bo cos czul. Jego ex moze miec ochote na seks, niekoniecznie na powrot, jesli oboje beda chetni to sie ze soba przespia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 12:18   #47
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Ludzie sa rozni, nikt nie jest taki jak ty. Ile bylo tutaj watkow jak pan kochans zdradzal obecna partnerke z ex, bo cos czul. Jego ex moze miec ochote na seks, niekoniecznie na powrot, jesli oboje beda chetni to sie ze soba przespia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

masz rację. jednak pierwszą myślą po usłyszeniu informacji o wyjeździe było 'pójdą ze sobą do łóżka'. to nie jest normalne. nie chciałabym żeby ktoś tak o mnie myślał. ryzyko jest zawsze. równie dobrze mogę się przespać z kolesiem poznanym w klubie, nie musze jechac na drugi koniec świata.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 12:23   #48
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8370394 1]masz rację. jednak pierwszą myślą po usłyszeniu informacji o wyjeździe było 'pójdą ze sobą do łóżka'. to nie jest normalne. nie chciałabym żeby ktoś tak o mnie myślał. ryzyko jest zawsze. równie dobrze mogę się przespać z kolesiem poznanym w klubie, nie musze jechac na drugi koniec świata.[/QUOTE]
Tylo wez pod uwage, ze dziewczyna z klubu to calkiem co innego niz byla z 5 letniego zwiazku, gdzie planowali przyszlosc, wzieli kredyt, wiec to sugeruje, ze to bylo cos powaznego. Pol roku to malo po tak dlugim stazu, zeby wszystko wygaslo, zeby byla mu obojetna, nie krecila go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 12:27   #49
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Tylo wez pod uwage, ze dziewczyna z klubu to calkiem co innego niz byla z 5 letniego zwiazku, gdzie planowali przyszlosc, wzieli kredyt, wiec to sugeruje, ze to bylo cos powaznego. Pol roku to malo po tak dlugim stazu, zeby wszystko wygaslo, zeby byla mu obojetna, nie krecila go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

niekoniecznie. znam masę przypadków, gdzie pół roku po rozstaniu ludzie mieszkali już z drugim partnerem sama wiesz,że bywa różnie.


mi chodzi tylko o to żeby autorka się nie zadręczała, bo nie ma to sensu. tak zwyczajnie - po co? po co robić sobie krzywdę myśleniem o czymś na co nie ma się już wpływu? pesymistyczne myśli będą,ale po co na siłę zakładać najgorsze.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 12:31   #50
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8370416 1]niekoniecznie. znam masę przypadków, gdzie pół roku po rozstaniu ludzie mieszkali już z drugim partnerem sama wiesz,że bywa różnie.


mi chodzi tylko o to żeby autorka się nie zadręczała, bo nie ma to sensu. tak zwyczajnie - po co? po co robić sobie krzywdę myśleniem o czymś na co nie ma się już wpływu? pesymistyczne myśli będą,ale po co na siłę zakładać najgorsze.[/QUOTE]
Mieszkanie z nowa partnerka czy wejscie w nastepny zwiazek niekoniecznie oznacza, ze ex staje sie obojetna. 5 lat to kupe czasu, dlugoletni zwiazek, sentyment, wspolne plany. U mnie zostla nawet lekki sentyment po gimnazjalnej pierwszej milosci, po tylu latach.

Ja wole zalozyc najgorsze i sie mile zaskoczyc, niz byc optymistka i dostac obuchem w glowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 13:57   #51
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu wstrzymalabym się z rozwijaniem relacji. Za miesiąc wróci i zobaczysz, czy była zawróciła mu w głowie, czy nadal jest Tobą zainteresowany. Nie jesteście w związku, przyjaciółmi też chyba nie, bo nazywasz go kolegą. On nie ma żadnego obowiązku, żeby zmieniać te plany, sugerowanie mu tego jest bardzo zaborcze i obsesyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zgadzam się w zupełności.!!
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 14:02   #52
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Ja tez jakoś nie potrafię optymistycznie założyć, ze ktoś niedługo po rozstaniu na pewno nic nie zrobi z eks podczas wspólnych miesięcznych wakacji może i bym się niepotrzebnie zadręczała, ale u mnie właściwie jedynym wyjściem jest trzymanie się od takich sytuacji z dała. Niektórzy za duzo rozmyślają, tak jak ja, nic na to nie poradzę ale jako ze wiem, jak to na mnie działa, to żyję sobie spokojnie z dała od takich dylematów

A No i przyznam, ze kiedyś coś zrobiłam z byłym po rozstaniu, wiec może patrzę przez pryzmat tego. Zdarza się, rozstałam się, bo już nie kochałam, ale pociąg fizyczny jakiś był. Oczywiście to nie była taka sytuacja, ze szukałam w tym samym czasie kogoś nowego, ale potrafię sobie wyobrazic, że podczas miesięcznych wymarzonych wakacji będzie luz, dobra zabawa i coś bedzie

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Ludzie sa rozni, nikt nie jest taki jak ty. Ile bylo tutaj watkow jak pan kochans zdradzal obecna partnerke z ex, bo cos czul. Jego ex moze miec ochote na seks, niekoniecznie na powrot, jesli oboje beda chetni to sie ze soba przespia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze do tego wakacyjna atmosfera, luz, przygody, nowe, wspólne doświadczenia... różnie może być
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 14:41   #53
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8370376 1]gdybym była w sytuacji tego chłopaka to bym pojechała i naprawdę nie sądzę, że pierwszy co bym zrobiła to bzyknięcie się z byłym dziewczyny, serio? skoro ja taka nie jestem, to na pewno inni ludzie też nie.[/QUOTE]
Tego się raczej nie planuje, to się po prostu dzieje. Ja jednak obstawiam, że to wcale nie jest była.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:18   #54
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Jasne, że mogą się przespać razem lub nie. Ale skoro na razie jest to zamknięty rozdział, on zaczyna się powoli spotykać z inną, to dlaczego kręci?

Sam taki wyjazd dla Autorki może być zbyt dużym obciążeniem zaufania w stosunku do potencjalnego przyszłego partnera, a on do tergo dołożył jeszcze kłamstwo...
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:24   #55
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Autorko, już niezależnie od tego, czy im jednak po drodze do siebie czy nie, czy nie będziesz się potem cały czas zastanawiac, czy coś między nimi nie zaszło na tej wycieczce? Bo jeśli tak, to wg mnie szkoda nerwów na tę znajomość. Lepiej odpuścić, zanim uczucia się rozwiną na dobre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:31   #56
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Autorko, już niezależnie od tego, czy im jednak po drodze do siebie czy nie, czy nie będziesz się potem cały czas zastanawiac, czy coś między nimi nie zaszło na tej wycieczce? Bo jeśli tak, to wg mnie szkoda nerwów na tę znajomość. Lepiej odpuścić, zanim uczucia się rozwiną na dobre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to swoją drogą.

Ja bym na pewno nie dała rady, ale różni są ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:41   #57
ShakeTheDisease
Przyczajenie
 
Avatar ShakeTheDisease
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Dziewczyny, przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i podjęłam decyzję.

Stwierdziłam, że to jest za duży bagaż na moje 24 lata. Tym bardziej, że dzisiaj powiedział mi coś, co upewniło mnie, że to nie jest zakończona sprawa, także... nie podołam temu psychicznie wiedząc, że mogą do siebie wrócić. No to ręce mi opadły.

Na dzień dzisiejszy mówię stanowcze NIE. Za przyszłość nie mogę się wypowiedzieć.

Powiedziałam mu, że na chwilę obecną przyjaźń to jest wszystko, co może być w tej chwili. Nie mówiłam mu tylko tego, że gdyby uporządkował sprawy ze swoją byłą, to byśmy mogli wrócić do tematu, ale póki co wolę się odsunąć i ewentualnie kiedyś być miło zaskoczona, niż myśląc, że jest wszystko w porządku, a potem się rozczarować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ShakeTheDisease
Czas edycji: 2018-05-21 o 15:42
ShakeTheDisease jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:53   #58
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez Cynomya Pokaż wiadomość
Jasne, że mogą się przespać razem lub nie. Ale skoro na razie jest to zamknięty rozdział, on zaczyna się powoli spotykać z inną, to dlaczego kręci?

Sam taki wyjazd dla Autorki może być zbyt dużym obciążeniem zaufania w stosunku do potencjalnego przyszłego partnera, a on do tergo dołożył jeszcze kłamstwo...
Kręci, bo kłamał, ze „zapomniał” o wyjeździe, mimo ze rozmawiał wcześniej o nim z byłą, o to nam chodzi z kręceniem

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Aaaa, sorki, robię kilka rzeczy na raz i myślałam, ze pytasz, dlaczego mówimy, ze kręci teraz zrozumialam
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:55   #59
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez ShakeTheDisease Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i podjęłam decyzję.

Stwierdziłam, że to jest za duży bagaż na moje 24 lata. Tym bardziej, że dzisiaj powiedział mi coś, co upewniło mnie, że to nie jest zakończona sprawa, także... nie podołam temu psychicznie wiedząc, że mogą do siebie wrócić. No to ręce mi opadły.

Na dzień dzisiejszy mówię stanowcze NIE. Za przyszłość nie mogę się wypowiedzieć.

Powiedziałam mu, że na chwilę obecną przyjaźń to jest wszystko, co może być w tej chwili. Nie mówiłam mu tylko tego, że gdyby uporządkował sprawy ze swoją byłą, to byśmy mogli wrócić do tematu, ale póki co wolę się odsunąć i ewentualnie kiedyś być miło zaskoczona, niż myśląc, że jest wszystko w porządku, a potem się rozczarować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej, żebyś nie była zaskoczona, tylko zamknęła ten rozdział, bo czekając teraz na jego łaskawą decyzję stawiasz siebie na przegranej pozycji. Widać, że on właśnie zaczyna kończyć tę znajomość i z dużym prawdopodobieństwem jeszcze się odezwie, licząc na coś bez zobowiązań.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:01   #60
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: On + jego była = wspólne wakacje

Cytat:
Napisane przez ShakeTheDisease Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i podjęłam decyzję.

Stwierdziłam, że to jest za duży bagaż na moje 24 lata. Tym bardziej, że dzisiaj powiedział mi coś, co upewniło mnie, że to nie jest zakończona sprawa, także... nie podołam temu psychicznie wiedząc, że mogą do siebie wrócić. No to ręce mi opadły.

Na dzień dzisiejszy mówię stanowcze NIE. Za przyszłość nie mogę się wypowiedzieć.

Powiedziałam mu, że na chwilę obecną przyjaźń to jest wszystko, co może być w tej chwili. Nie mówiłam mu tylko tego, że gdyby uporządkował sprawy ze swoją byłą, to byśmy mogli wrócić do tematu, ale póki co wolę się odsunąć i ewentualnie kiedyś być miło zaskoczona, niż myśląc, że jest wszystko w porządku, a potem się rozczarować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli to jest jeszcze „nie do końca była”? Była-obecna?

W takim razie dobrze robisz. Nie ma sensu się pakować w znajomość z człowiekiem, który nie potrafi zamknąć jednej znajomosci zanim wejdzie w następną. I na twoim miejscu bym nie czekała, aż się łaskawie zdecyduje jak to mówią - tego kwiatu jest pół światu, nie ma co marnować młodości na takich

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tego się raczej nie planuje, to się po prostu dzieje. Ja jednak obstawiam, że to wcale nie jest była.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Lepiej, żebyś nie była zaskoczona, tylko zamknęła ten rozdział, bo czekając teraz na jego łaskawą decyzję stawiasz siebie na przegranej pozycji. Widać, że on właśnie zaczyna kończyć tę znajomość i z dużym prawdopodobieństwem jeszcze się odezwie, licząc na coś bez zobowiązań.
No i miałaś rację. Zgadzam się w 100%

Nie ma co czekać, aż pan sobie radośnie pobzyka niedoszłą byłą na wakacjach, a później łaskawie przyjdzie kontynuować znajomość.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Z ciekawości, jak zareagował na informację, ze nie ma na co teraz liczyć?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-11 22:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.