Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 17:20   #3361
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

uff w końcu przeczytałam cały watek.
a zamówienie to zrobiłam w zeszłym tygodniu- czekam cierpliwie.
ciesze się strasznie że już niedługo będę mogła testować
na początek skromnie: HA, olejki, hydrolaty i kwas ..
pozdrawiam wszystkie "mazidlanki"
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:55   #3362
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez bachab Pokaż wiadomość
Psycha, jak postępujesz z lecytyną HLB7 w serum z wit. C? Bo ja co zrobię coś z tą lecytynką to nie chce mi się ona za skarby rozpuścić i zawsze coś pływa w tym serum. A zdecydowanie bardziej mi ona pasuje niż HLB 4.

Co do szybkości realizacj zamówienia to ostatnio zrobiłam małe zakupy na mazidłach i nie czekałam długo na przesyłkę. Równo po tygodniu otrzymałam wszystko i oczywiście próbeczki o które prosiłam a nawet więcej
Nie ciesz się tak z tych próbek Ja poprosiłam o tamanu no i niestety wpadłam - buźka po nim jak pupcia niemowlaka, wydaje się tłusty, ale przy tym dobrze się wchłania i wszystko ładnie łagodzi.
Teraz kombinuję kiedy będę mogła zamówić

Natomiast problem mam z bromelaina - nie ma młynka, więc płatków nie zmiele, mąki owsianej nigdzie nie znalazłam, mogą być może otręby owsiane? Wyglądają na drobniutkie, tylko nie wiem czy będą się dobrze trzymały na twarzy.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:51   #3363
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie może jakiś taki swój półprodukt z mazideł, bez którego nie możecie się obejść?

Dla mnie takim niezbędnikiem jest hydrolat różany, który dodaję do prawie wszystkich upatrzonych przeze mnie formacji i d-pantenol - sprawdził się zarówno na super zniszczonych włosach jak i na przesuszonej i podrażnionej buzi i też go będę wszędzie lała
Dla mnie niezbędnikiem jest kwas HA i aloes. O olejach nie wspomnę, bo to oczywiste, ale oleje kupuję w różnych sklepach.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 10:14   #3364
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dla mnie niezbędnikiem jest kwas HA i aloes. O olejach nie wspomnę, bo to oczywiste, ale oleje kupuję w różnych sklepach.
niezmienna a powiedz prosze;czy czy mówisz o hydrolacie aloesowym?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 10:26   #3365
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Zapewne gdyby Niezamiennej chodziło o hydrolat aloesowy to właśnie tak by napisała... A tak to raczej miała na myśli... Active - Aloe, czyli po prostu aloes
http://mazidla.com/index.php?option=...d=41&Itemid=10
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:17   #3366
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1148482 2]Zapewne gdyby Niezamiennej chodziło o hydrolat aloesowy to właśnie tak by napisała... A tak to raczej miała na myśli... Active - Aloe, czyli po prostu aloes
http://mazidla.com/index.php?option=...d=41&Itemid=10[/quote]
dziękuję jestem początkująca w tych sprawach
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:28   #3367
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Psychodelio, dzięki, czytasz w moich myślach
Tak, chodziło mi o koncentrat z aloesu - używam i mazidlanego, i ZySK-owego, i oba bardzo lubię.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 16:11   #3368
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja na żaden aloes nigdy się nie skuszę, bo jestem na niego uczulona Ale chyba jako jedyna... Olejki zapomniałam ostatnio zamówić, ale oczywiście to nadrobię, bo tezmi ich brakuje...

Ciekawa jestem, co jeszcze jest waszym mazidełkowym niezbędnikiem ?
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:56   #3369
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Przepraszam a jak robicie żel aloesowy? tak jak w przepisie Mazidłowym?
Ja nie mam składników więc na 95ml wody daję 0,45ml aloesu, ale mi się wydaje, że to strasznie słabe jest, niby 100% ale kurcze chyba zacznę ze 3 razy tyle dodawać tego Aloesu, może na włosy może być większe stężenie ?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:42   #3370
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

no dostałam swoją paczkę
i muszę się was podpytać o kwas HA, bo trzeba go trzymać w lodówce, czy mogę mała porcje przelać i trzymać w szafce w łazience? dla potrzeb serum błyskawicznego
pamiętam że coś takiego było wspominane ale nie kojarze już o jaki produkt chodzi i czy przypadkiem nie w BU.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:55   #3371
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, co jeszcze jest waszym mazidełkowym niezbędnikiem ?
Moje: spirulina, kwasy, serum do włosów z kreatyną, jedwabiem, hydromanilem i witaminą, algi, macerat brzozowy, serum z pine bark, olej jojoba - i z tego na pewno będę korzystać w przyszłości, i jestem w pełni zadowolona, są widoczne efekty, lepsze niż przypuszczałam.
Olej kokosowy, bromelaina też ok, i pewnie kupię, chociaż dopiero zaczęłam używać. Hydrolaty nie robią mi nic dobrego, ale też nic złego, i mam poczucie "lepszego" dbania o siebie, więc również kupię
Jeszcze mam kilka produktów do przetestowania w domu, więc pewnie moja lista się poszerzy. Kocham mazidła
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 21:48   #3372
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Przepraszam a jak robicie żel aloesowy? tak jak w przepisie Mazidłowym?
Ja nie mam składników więc na 95ml wody daję 0,45ml aloesu, ale mi się wydaje, że to strasznie słabe jest, niby 100% ale kurcze chyba zacznę ze 3 razy tyle dodawać tego Aloesu, może na włosy może być większe stężenie ?
No mi właśnie też wydaje się, że to trochę słabe jest Przynajmniej nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego łagodzenia/nawilżenia Może rzeczywiście warto spróbować większe stężenie? Tylko czy wtedy nie będzie podrażniać
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 06:50   #3373
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Przepraszam a jak robicie żel aloesowy? tak jak w przepisie Mazidłowym?
Ja nie mam składników więc na 95ml wody daję 0,45ml aloesu, ale mi się wydaje, że to strasznie słabe jest, niby 100% ale kurcze chyba zacznę ze 3 razy tyle dodawać tego Aloesu, może na włosy może być większe stężenie ?
Gdy byłam mała, tata smarował mi włosy i skórę głowy sokiem z aloesu - prosto z liścia, 100%.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 15:38   #3374
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Czy ktoras z was juz sie skusila na te nowa postac witaminy C? Ja chyba sie jej nie opre, tylko nie pojawily sie niestety na stronie zadne receptury z jej uzyciem, a ja nie bardzo wiem niestety, jak ja stosowac
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:52   #3375
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was juz sie skusila na te nowa postac witaminy C? Ja chyba sie jej nie opre, tylko nie pojawily sie niestety na stronie zadne receptury z jej uzyciem, a ja nie bardzo wiem niestety, jak ja stosowac
Podłączam się pod pytanie rocki. Też chciałabym wypróbować tą olejową wersję wit.C, mniej kombinowania przy kręceniu serum, po prosty wpakowałabym ją do oleju i mieszała przed użyciem z HA..tylko nie wiem czy można ja łączyć z każdym olejem
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:52   #3376
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was juz sie skusila na te nowa postac witaminy C? Ja chyba sie jej nie opre, tylko nie pojawily sie niestety na stronie zadne receptury z jej uzyciem, a ja nie bardzo wiem niestety, jak ja stosowac
no ja się skusiłam, tylko że póki co walczę z alergicznym zapaleniem na twarzy, więc z eksperymentami musiałam przystopować

wcześniej używałam tej wit. rozpuszczonej po prostu w oleju (lub mieszance olejów), z dodatkiem wit. A i E

zorza 83, pomysł wydaje mi się dobry; z tego co się orientuję, to wit. C rozpuszczalną w olejach można dodać praktycznie do każdej formulacji - nie ma takich ograniczeń jak przy kwasie l-askorbinowym, więc wolna wola
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:51   #3377
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Testowalam dzisiaj Lecytyne hlb7 w mazidelku ekspresowym, dodalam do oleju taman+mango i nie chciala sie rozpuscic a mieszalam dosc dlugo, zostaly takie miniaturowe grudeczki, co mozna z tym zrobic? moze lepiej dodawac do fazy wodnej?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 06:53   #3378
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
no ja się skusiłam, tylko że póki co walczę z alergicznym zapaleniem na twarzy, więc z eksperymentami musiałam przystopować

wcześniej używałam tej wit. rozpuszczonej po prostu w oleju (lub mieszance olejów), z dodatkiem wit. A i E

zorza 83, pomysł wydaje mi się dobry; z tego co się orientuję, to wit. C rozpuszczalną w olejach można dodać praktycznie do każdej formulacji - nie ma takich ograniczeń jak przy kwasie l-askorbinowym, więc wolna wola
W takim razie też rozpuszczę ją w oleju, na stronie opisu wit. nie ma żadnych przeciwwskazań, tylko może w jakimś neutralnym oleju jak jojoba, albo konopny, bo tak tamanu z wit. C jakoś mi nie pasuje
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:08   #3379
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Testowalam dzisiaj Lecytyne hlb7 w mazidelku ekspresowym, dodalam do oleju taman+mango i nie chciala sie rozpuscic a mieszalam dosc dlugo, zostaly takie miniaturowe grudeczki, co mozna z tym zrobic? moze lepiej dodawac do fazy wodnej?
LouLou, osobiście zawsze lecytynę hlb7 dodaję do wody i rozpuszcza się pięknie
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 12:45   #3380
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Na uporczywe grudki, nie ważne w jakim mazidle świetnie spisuje się moździerz. Idzie dostać na allegro już za jakieś 15 zł. Całą miksturkę można w nim przygotowywać, mój mieści tak z 30ml (żeby spokojnie, komfortowo szło machać tłuczkiem i się nie ulewało) więc w sam raz na jakiś kremik, na ciepło pognieść tłuczkiem i gładki jak sklepowy o, nawet za 13 zł http://www.allegro.pl/item567070941_...wyprzedaz.html
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:48   #3381
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
LouLou, osobiście zawsze lecytynę hlb7 dodaję do wody i rozpuszcza się pięknie
Sprobuje tak zrobic wieczorem, dolozylam wczoraj do tej lecytyny mix ha (duzy + maly) i dzisiaj wygladam jak zombie skora wysuszona i podrazniona, jakies przebarwienia mi wyszly, a wygladalo to dokladnie tak: oleje+ mix ha, niacynamid i colostrum i podejrzewam wlasnie ten maloczasteczkowy ha
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:02   #3382
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

hehe, myślę, że tego, co ja mam w tej chwili na twarzy, nic chyba nie pobije.. ostatnie eksperymenty skończyły się leczeniem sterydowymi maściami;

co do małego HA, to zauważyłam, że nie mogę z nim przesadzać - zdecydowanie lepiej mi służy 0.5% niż 1
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:43   #3383
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

KKZJ - wspolczuje Ci czym sie tak zalatwilas?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:03   #3384
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dziękuję zaczynam już wychodzić na prostą, ale mazidełka poleżą jeszcze trochę odłogiem
cóż, okazuje się, że moja skóra po tretinoinie źle znosi zyskowe ekstrakty liposomowe - tak przynajmniej podejrzewam; po wyleczeniu buzi nie omieszkam tego zweryfikować
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:18   #3385
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Natomiast problem mam z bromelaina - nie ma młynka, więc płatków nie zmiele, mąki owsianej nigdzie nie znalazłam, mogą być może otręby owsiane? Wyglądają na drobniutkie, tylko nie wiem czy będą się dobrze trzymały na twarzy.
Ja bromelainę tuż przed użyciem rozpuszczam w mleczku roślinnym albo jogurcie naturalnym i jest ok.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:28   #3386
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Natomiast problem mam z bromelaina - nie ma młynka, więc płatków nie zmiele, mąki owsianej nigdzie nie znalazłam, mogą być może otręby owsiane? Wyglądają na drobniutkie, tylko nie wiem czy będą się dobrze trzymały na twarzy.
Alkaxy mąkę owsianą powinnaś dostać w większości sklepów ze zdrową żywnością
A co do otrębów to myślę, że możesz spróbować... moja mama kiedyś często robiła sobie maseczkę: łyżka otrębów zalana 2 łyżkami ciepłej wody. Chociaż gwarancji, że otręby owsiane sprawdzą się w peelingu z bromeliną, nie daję.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 23:18   #3387
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Parę razy już zadawałam tu pytania, może tym razem ktos odpowie
Kupiłam keratyne, dodałam ją do gotowej odzywki w sprayu no i została mi jeszcze cała butelka....do czego moge ją jeszcze uzyc?
Z czym, nie mazidłowym, tylko takim domowym mogę jeszcze ją rozcienczyc?
Wydaje mi sie tez ze jest dobra dla paznokci ale jak jej uzywac?

Gdybym wiedziala ze tak smierdzi to w ogole bym jej nie zamawiala,bo normalnie na wymioty mi sie zbiera, chyba, ze zauwaze jakas duza poprawe, wtedy bede chodzila ze spinaczem na nosie
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 23:29   #3388
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

ja robie sobie maske na wlosy : zoltko, olej rycynowy i troche keratyny,a z jaka odzywka sklepowa mozna to zmieszac nie mam pojecia, moze z kazda tuz przed nalozeniem? do paznokci moze byc dobra, tylko ze sugerowane stezenie jest do 5 % .

tu jest prosty przepis http://mazidla.com/index.php?option=...d=287&Itemid=2

jesli nie masz to pomin d-pantenol a hydrolat zastap woda destylowana, moze na paznokcie tez taka mieszanka podziala...
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:37   #3389
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

O super, tylko ten zapach, czy mozna dodawac jakichs zwyklych pachnacych olejkow ze sklepu czy to musi byc cos specjalnego??
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:48   #3390
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Te sklepowe są głównie do kominków, myślę, że mogą mieć działanie drażniące na skórę. Większość tych o leczniczych właściwościach, dostępnych w zielarskich/aptekach do stosowania na skórę śmierdzi. Chociaż ja zapach olejku z drzewa herbacianego lubię. Znowu mi się spóźnia paczka z mazideł, ale teraz jak już jest wysłana to wina poczty. Edycja: Tak marudziłam na pocztę, a akurat przyszedł włochaty posthipisowaty pan z paczuszką Jupi

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

No i już nie mogę kolejny raz edytować. Drugi raz nie dostałam zasugerowanych próbek... A już przy następnym zamówieniu pracownik miał pamiętać o ich umieszczeniu. No cóż, może nie będę musiała czekać do jeszcze kolejnego zamówienia i dostane w międzyczasie.

Edytowane przez Dronf
Czas edycji: 2009-03-20 o 13:41
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.