Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 16:44   #3751
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro-Closterbergyt kup sobie kobieto.. bierzesz od 3 dnia miesiaczki przez 5 dni..Ty mieszkasz w anglii???jak u was nie bedzie to Ci kupie..ciąża gwarantowana..rosni e wiecej jajeczek i prawdopodobienstwo zajscia wzrasta i to znacznie..do tego krople mastodynum bo gro kobiet ma problemy z wytworzeniem ciałka żóltego co tez jest wazne gdy probujecie..no i olej z wiesiołka a męzowi proponuje Salfazin.Taki zestaw zaowocuje bejbuiem i oby jednym..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:43   #3752
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

IMIRO-flavo super-polecam,flash ciut mniej bo szczerze az takiego liftingu nie widziałam,a cena szokujaca jak za takie małe buteleczki.Za to serum 8 %,plus krem flavo c i zel z wit k. z aurigi .zestaw jak dla mnie na KCW..teraz Roca mojego z retinolem wyjełam a on ma za zadanie pape o 10 lat odmlodzic ..takze następne na NK zdjatko Michell w pampersie Co do smarowania w ciązy to nie polecam!!! ale moze zanim zajdziesz,zdązysz sie wybielić
zamowilam juz. flavo c forte 15% i flavo c flash oraz dermamelan treatment. zaplace w funtach i wyszlo nie az tak tragicznie duzo.problem jednak mialm taki,ze zamowienie nie chcialo mi przejsc, jak wpisywalam UK, dopiero jak wpisalam Polska, przeszlo, ale czy to dojdzie na podany angielski adres, to juz nie wiem. platne przy odbiorze,wiec w razie czego nic nie trace.
co do ciazy, to sama juz nie wiem,czy chce byc w niej czy nie,zreszta moze juz nie moge, skoro wciaz nie jestem...

a co do blondynek,to ja nią jestem. naturalną niebieskooką [/QUOTE]

Imiro dawaj namiaryKurcze czemu takie ładne jesteściechoc moze to fajnie mnie takie koleżankiNaprawdę super lachony tu mamy
Miszka moze i pytałam o ten tusz ale już o nim zapomniałamLecę do wanny bo kupiłam z Ziajki fajny zel do mycia o zapachu coliBuziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:26   #3753
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś dziękuję za zaproszonko jak to miło Was zobaczyc, co jedna to ładniejsza. Zawsze marzyłam o takich loczkach,jak Twoje, prawdziwa królewna cudenko, ja sie muszę zadowolic moimi prościuchami
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:24   #3754
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witajcie ...nooo nie wiem jak Wasza ale moja ciekawos zostala troszku zaspokojona mowie oczywiscie na podgladaniu sie na naszej klasie
milego wieczorka wszystkim, dobrej nocki , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:08   #3755
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Szatanuś dziękuję za zaproszonko jak to miło Was zobaczyc, co jedna to ładniejsza. Zawsze marzyłam o takich loczkach,jak Twoje, prawdziwa królewna cudenko, ja sie muszę zadowolic moimi prościuchami
Niestety nie masz mi czego zazdrościć bo to sztuczne loki i bardzo kłopotliwe do tego strasznie niszczą włosyale moje są nijakie więc tylko trwała mi zostaje....Lecę do pracki.Buziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:28   #3756
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej lasencjeKawa??????? ???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 08:01   #3757
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek , kawka a jak pijemy razem
milego dnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 08:53   #3758
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
doberek , kawka a jak pijemy razem
milego dnia
Doberek
Widzę, że mnie ominęło weekendowe szaleństwo ujawniania swojego prawdziwego lica
Ja jedynie Michelkę widziałam na NK, oooojjjjj......cudo
Od killu dni stosuję serum Drula intensive na plamiska...hhhmmmm.....na szczęście nie jest lepiące, ale nic nie czuję (podrażnienia, tym bardziej schodzenia skórki...itd), za miesiąc będę u mojej dermatolog, ma popatrzeć i "coś" wymyśleć (tak mówiła przez telefon)....
Cudowanego tygodnia
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:23   #3759
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

lekkoplamista dawaj namiar swoj na privie to siem obejrzym na NK
pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 18:08   #3760
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Imiro-Closterbergyt kup sobie kobieto.. bierzesz od 3 dnia miesiaczki przez 5 dni..Ty mieszkasz w anglii???jak u was nie bedzie to Ci kupie..ciąża gwarantowana..rosni e wiecej jajeczek i prawdopodobienstwo zajscia wzrasta i to znacznie..do tego krople mastodynum bo gro kobiet ma problemy z wytworzeniem ciałka żóltego co tez jest wazne gdy probujecie..no i olej z wiesiołka a męzowi proponuje Salfazin.Taki zestaw zaowocuje bejbuiem i oby jednym..



Michell
bardzo Ci dziekuję za chęc pomocy. za jakis tydzien zrobie test i jesli znow bedzie negatywny, to popytam tu w aptekach, a jak nie bedzie, to bede w Polsce za 2 miesiace i tam sprobuje. dobrze wiedziec,ze jest cos takiego. jeszcze raz dziekuje

zamowienie mi anulowali,bo za granice to tylko przelew lub karta, a ja chcalam placic przy odbiorze, bo tutaj listonosze sa niesolidni,nie przekazuja paczki do rak wlasnych, tylko zostawiaja komu bądź, wiec sie boje,ze ja zaplace, a przeslylke wezmie ko inny, zwlaszcza,ze juz nie raz listy do nas dostawali sasiedzi wrrr


p.s. nie mam strony na NK
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 12:36   #3761
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A co tu tak cicho ? laski porwali Was czy co?
usciski przesyłam na obiadek dla wszystkich cosmelanowych pięknośći
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 14:26   #3762
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Panie Szanowne,

ja też chcę Was pooglądać!!!!! Koniecznie;-) Musiałąm konto zlikwidować na naszej klasie;-(((. Podeślijcie fotki na priva plissssss daisy761@gazeta.pl Obiecuję swoje podesłać również. A wieczorkiem postaram się tu wkleić swoje fotki z WYLINKI w 5 dzień po masce. Na razie zeszło mi ok 70% skóry na buzi takim jakby ciągiem, a teraz kolejne warstwy miejscowo ale już jak ŁUPIEŻ blee...
Przy myciu buzi troszkę samo złazi. Koło nosa i na brodzie strasznie czerwona skóra po myciu i osuszeniu, podrażniona i sucha jak pieprz, więc 2 razy po myciu posmarowałam na chwilę kremikiem z zestawu i potem zmyłam przed nałożeniem cos2, muszę chyba ominąć na noc te miejsca, bo za bardzo podrażnione, a poza tym tam przebarwień nie mam
Poniżej jeszcze jedna fotka, poniewż pisałyście, że moich przebarwień nie widać. Tutaj po wstaniu z łóżka, masakra..wybaczcie. Na czole po prawej (patrząc na fotkę) moja największa plama, która zbiegiem lat z centrum przesunęła się na lewo
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:44   #3763
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Call....następna Blondi...Miszka się będzie cieszyć
Gdzieś mam swoje fotki ale nie mam czasu szukać.
Imiro dam Ci namiar na NK a Ty potem na @ wyślesz mi swoją fotkę
Codziennie dwa razy dziennie przecieram się platyną.Odkad mam Biodermę tonującą nie używam podkładuMiłego wieczorku Kobietki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 18:16   #3764
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro -służe pomocą w razie WUCame-gdzie PietruchaTy Go bierz apa do fotek buziolki dziewuszki ide posapać na steperzeLekus Ty bys mi sie przydała do lepszej mobilizacji nie mam zamiaru zeby mi dupa zwiedła i wisiala po kolana Szatanko Ty mi tak słodż:c mok:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 18:24   #3765
april31
Raczkowanie
 
Avatar april31
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do april31
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, jakiś czas temu już coś tu pisałam i znów mam do Was kilka pytań.. Cosm.stosuję od miesiąca, od ok. 2 tyg.smaruję się tylko na noc(do tej pory było raz dziennie), trochę się jeszcze złuszczam, ale niewiele no i niestety zauważyłam,że znikła mi do tej pory tylko 1 plamka i to taka tycia a reszta jak siedziała tak siedzi.. Podobno pełny efekt miał być po miesiącu... Czy to znaczy,że już nic nie zejdzie? Ach, no i kończy mi się cos.2 i nie wiem, czy warto kupować nowy..
buziaki
april31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 18:42   #3766
marta14114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam "cosmelanowe panienki",
od pewnego czasu czytam dużo o cosmelanie. Liczę na Waszą radę. Czy po zabiegu da się chodzić do pracy, czy raczej trzeba przesiedzieć w domu tę parę dni? Chodzi mi o to czy wygląda się znośnie, czy raczej się straszy wzbudzając sensację wśród otoczenia?
marta14114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:34   #3767
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, obiecałam, więc wklejam fotki z wylinki, mało wyraźne, ale coś tam widać, zdjęcia robione po zmyciu cos2, tam gdzie jasne plamy-po wylince, tam gdzie ciemne-jeszcze przed...plus wiszące skórki;-))))) Przypominam, że to 5 dzień po masce, system 2 tygodnie 2 razy na dobę cos2, hydrovital faktor tylko jak mnie przypili, po 2 tyg. cos2 tylko na noc plus filterek avene 50plus na dzień i NAWILŻANIE
Ktoś jeszcze coś wklei czy tylko ja się wysilam?? Chętnie zobaczyłabym efekty wylinki innych pań...plisssss
pozdrawiam wieczorową porą
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:53   #3768
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Marta14114, lepiej wez tydzien wolnego po cosmelanie, bo twarz jest bardzo czerwona i schodzi zniej skora, jest sie opuchnietym i troche boli twarz, ale po tygodniu, a nawet po okolo 5 dniach mozna sie ludziom pokazac,jest sie tylko rozowym.

Michell,jeszcze raz raz bardzo dziekuje. niestety nawet testu nie musze robic, wiem,ze znowu nici

Szatanka, wygladasz super obejrzałam Cie z konta męża.

Callmedaisy,plam nie widze, tylko ładna blondyneczkę

pozdrawiam wszytskie pieknosci!
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 21:13   #3769
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez april31 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś czas temu już coś tu pisałam i znów mam do Was kilka pytań.. Cosm.stosuję od miesiąca, od ok. 2 tyg.smaruję się tylko na noc(do tej pory było raz dziennie), trochę się jeszcze złuszczam, ale niewiele no i niestety zauważyłam,że znikła mi do tej pory tylko 1 plamka i to taka tycia a reszta jak siedziała tak siedzi.. Podobno pełny efekt miał być po miesiącu... Czy to znaczy,że już nic nie zejdzie? Ach, no i kończy mi się cos.2 i nie wiem, czy warto kupować nowy..
buziaki
No niestety nie u wszystkich cosmelanek efekt jest 100%,u mnie plamy zeszły tak na "oko" w 70% i więcej ani drgnie,a jestem juz 2,5 miesiąca po cosm. najważniejsze,że jestem zadowolona. Co do kolejnego słoiczka,ja bym kupiła,ale decyzje musisz podjąć sama . Robiłaś wcześniej maskę?czy używasz samego cosm.2? bo może w tym tkwi problem, moze nie każdemu wystarczy sam cosm.2
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 07:06   #3770
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

vivaxyz
Robiłaś wcześniej maskę?czy używasz samego cosm.2? bo może w tym tkwi problem, moze nie każdemu wystarczy sam cosm.2
........................

doberek ja juz po kawce a Wy ?
zgadzam sie nie kazdej pomaga sam cosmelan2 , ja tez musze maske robic bo sama 2 nic mi nie zmienia na twarzy
sie przymierzac zaczynam do kolejnego zabiegu - 3 juz z reszta
milego dnia dziewczeta
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 09:45   #3771
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro to idę luknąć na NKCzy Twój mąż ma inicjały AG?
Call ja nie mam czego wklejać bo nie cosmelanie się a po platynie nie widać zmian.
Miszka ja biegam wieczorem bo też mi tyłek więdnie
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-09 o 09:54
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 09:55   #3772
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam wszystkie Panie,
ja się nadal łuszczę w 6 dzień po masce, taki łupież na buzi mam...Buzia ściągnięta, jedynie po zmyciu cos2 mocniej czerwona, STRASZNIE SUCHA miejscami zwariować można, dlatego na noc koło nosa i wokół ust hydro nałożyłam, a cos2 odpuściłam na te miejsca. Właściwie po nałożeniu cos2 wyglądam jakbym problemy z wątrobą miała;-))))))))))) mój synuś przy bardzo wysokiej bilirubinie tak wyglądał.
Lapiel, podziwiam Cię, że robisz kolejny zabieg, ja raczej poprzestanę na jednym, mam nadzieję, że plamy choć trochę drgną, na razie nie widzę, żeby cokolwiek się rozjaśniło...Wiem, że moje przebarwienia nie są jakieś tragiczne, ale SĄ i mnie denerwują i musiałam podjąć próbę walki. Hormonów nie odstawię, bo nie wyobrażam sobie innej antykoncepcji. Trudno, najwyżej znowu przebarwienia wyjdą (o ile wcześniej znikną;-)
Szatanka, mam nadzieję, że platyna jednak zadziała i niedługo zobaczymy tego efekty, trzymam kciuki;-)
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:06   #3773
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czytając Call już wiem że cosm nie jest dla mnie chyba że na urlopie :0
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:20   #3774
Alena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam dziewczyny. ja wam powiem ze jestem 7 dni po cosmelanie i widze efekty....co prawda twarz jest czerwona i skora bardzo sie luszczy ale efekt jest...dodam ze przed nalozeniem maski cosmelan mialam zrobiona mikrodermobrazje aby maska wnikla glebiej w skore i ja efekty widze.....jestem ciekawa czy jak przestane uzywaz cosmelan 2 plamy wroca.....pozdrawiam was i zycze milego dnia
Alena1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 11:04   #3775
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
vivaxyz
Robiłaś wcześniej maskę?czy używasz samego cosm.2? bo może w tym tkwi problem, moze nie każdemu wystarczy sam cosm.2
........................

doberek ja juz po kawce a Wy ?
zgadzam sie nie kazdej pomaga sam cosmelan2 , ja tez musze maske robic bo sama 2 nic mi nie zmienia na twarzy
sie przymierzac zaczynam do kolejnego zabiegu - 3 juz z reszta
milego dnia dziewczeta

Lapi my to możemy sobie ręce podać ja też sie przymierzam do 3 zabiegu. mam nadzieję, że 5 miesięcy przerwy wystarczy miedzy zabiegami? oczywiście nadal stosuję cosm.2 2x w tyg. niby więcej się nic nie rozjasnia,ale i nowe plamidła nie wyłażą ,a to juz coś.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:04   #3776
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Imiro to idę luknąć na NKCzy Twój mąż ma inicjały AG?
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Call ja nie mam czego wklejać bo nie cosmelanie się a po platynie nie widać zmian.
Miszka ja biegam wieczorem bo też mi tyłek więdnie



Szatanka, ja Ci wysłałam moje 2 zdjecia na maila. zdjecia tydzien po drmamelanie. Twoje zdjecia na NK obejrzałam z konta męża, ale u niego to nic bys nie obejrzala, bo on ma tam wszytsko zablokowane(sama blokowalam to wiem)
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:05   #3777
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość


Szatanka, ja Ci wysłałam moje 2 zdjecia na maila. zdjecia tydzien po drmamelanie. Twoje zdjecia na NK obejrzałam z konta męża, ale u niego to nic bys nie obejrzala, bo on ma tam wszytsko zablokowane(sama blokowalam to wiem)
Dzięki zaraz luknę na pocztę.
Pytałam o Twojego męża bo jakiś facet oglądał mój profil,potem pomyślałam że to Ty
Faktycznie Imiro to blondyneczka i to w dodatku bez plamZresztą jak mam być szczera to u żadnej z Was tych plam nie widziałam
Idę pobiegać
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-09 o 19:13
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 07:31   #3778
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejz kawusia witam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 07:44   #3779
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejCo prawda kawy nie pijam ale witam z ranaMiszka co Ty tak ostatnio mało tu bywasz?A może bywasz tylko nie piszesz?Ja za chwilę lecę do pracy więc życzę Wam miłego dnia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:26   #3780
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Co ja bywam to nikogo nie maTroche praca,dzieci-absorbujace zajeciaa TZ jeszcze no,ile ja bidula mam na glowie Buziaki dla wszystkich
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.