Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 14:28   #901
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Nie miałam takiego problemu, ale jeśli się nie da tego w żaden sposób zrobić, to opisz to w okienku, w którym wpisuje się uwagi podczas składania zamówienia. Może zwrócą pieniądze na konto albo jakiś gratis dadzą.
Jeśli składasz zamówienie powyżej 30 $, w tym samym okienku wpisz, jaki cień chciałabyś dostać.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:31   #902
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

A to narazie nie bede go wpisywac ani nic pisac bo w sumie narazie biore tylko 3 probki a pozniej jak mi teraz to nie odliczylo to moge go jeszcze kiedys wykorzystac czy juz nie?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:48   #903
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Niestety, obowiązuje przy pierwszych zakupach.
The coupon code for first time orders is: Friend enter that at checkout and you get a 5% discount off your first order!
Powyżej 10 $ dają wybrany przez nich prezent Przemyśl to pierwsze zamówienie, ja zwariowałam na ich punkcie. W ciągu miesiąca złożyłam dwa większe zamówienia i już myślę nad trzecim. Mają świetne błyszczyki i szminki, bardzo lubię też ich cienie. Teraz czekam na pudry i duże pudła korektorów.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:07   #904
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Powyżej 10 $ dają wybrany przez nich prezent .
Serio dają prezentale taki pełnowymiarowy?
To się tyczy tylko pierwszego zamówienia?
a ten prezent to gdzie trzeba wpisać?
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:34   #905
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Serio Przy pierwszych zakupach wpisujesz kod Friend - to daje 5% mniej za zakupy. Przy każdych zakupach za 10$ (nie wliczając w to wysyłki) prezent, który SN przydziela. Opisany jest zwykle na głównej stronie, choć często mają nieaktualne dane. Ostatnio dostałam bardzo ładny malutki cień w trzygramowym słoiczku. Potem był chyba puder, a ostatnio znowu cień. Tego nie wpisujesz nigdzie, bo zależy od tego, co przygotowało SN. Dodatkowo za każde 30$ dostajesz cień w pięciogramowym słoiczku, czyli pełnowymiarowy (SN ma mniejsze cienie niż inne firmy). Przy składaniu zamówienia, gdy przejdziesz do zapłaty, pojawi się ramka na komentarz, tam wpisujesz nazwę wybranego cienia.
Jeszcze jest prezent za wydanie 100 $ Zliczane są punkty z wszystkich zamówień. Poczytaj sobie informacje na ich stronie i pierwszy post w tym wątku.

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2011-02-24 o 17:37
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:43   #906
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez paooolka23 Pokaż wiadomość
ja dalej robie proby z serum green tea&aloe i niestety chyba sie nie polubimy
moja skóra wyglada po nim jak poparzona, wczoraj zmieszałam kropelke z olejem i efekt taki sam. mimo nalozenia kremu nawilzajacego a pozniej czegos tłusciejszego efekt sie utrzymuje
no coz chyba serum trafi na wymianke
Też go już z tydzień testuję i nie widzę żadnych efektów, ani na minus, ani na plus, nie nawilża, nic nie robi po prostu. Wyskoczyło mi kilka maleńkich krostek, ale to być może nie od niego, bo dawno toniku z kwasami nie używałam(mrozy) to mi cera szaleć zaczyna. Jeszcze czeka mnie testowanie serum z wit C.

Mam za sobą też testowanie cremy concealer extra light peach (fantastyczne jest w minerałach to, że do wszystkiego prawie są próbki) i nie wiem sama co o nim myślec. Kryje tak jak zwykły podkład mineralny, czyli nie za mocno, z drugiej strony korektorów pod oczy nie używam zwykle, tylko sam podkład, a od niego jest lepszy bo nie wysuszy, także raczej się skuszę na pełnowymiarowe pudełeczko, ale osobom oczekującym krycia konkretnych cieni pod oczami, a nie samego wyrównania koloru, to nie polecam.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Niestety, obowiązuje przy pierwszych zakupach.
The coupon code for first time orders is: Friend enter that at checkout and you get a 5% discount off your first order!
Powyżej 10 $ dają wybrany przez nich prezent Przemyśl to pierwsze zamówienie, ja zwariowałam na ich punkcie. W ciągu miesiąca złożyłam dwa większe zamówienia i już myślę nad trzecim. Mają świetne błyszczyki i szminki, bardzo lubię też ich cienie. Teraz czekam na pudry i duże pudła korektorów.
Mi też nie naliczyło tego 5% mimo, że wpisywałam kod, ale już po ptakach, bo zamówienie dawno odebrałam Mimo tego ogólnie na plus zamówienie, bo całkiem miło dostac coś gratis, a dostałam cień i woreczkową próbkę pudru(a zamawiałam tylko na 15$)

Zastanawiam się właśnie nad ich szminkami i błyszczykami. Miałaś w łapkach jakiś który możesz polecić kolorek, szukam czegoś czerwonego?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:18   #907
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Jeszcze czeka mnie testowanie serum z wit C.

Mam za sobą też testowanie cremy concealer extra light peach (fantastyczne jest w minerałach to, że do wszystkiego prawie są próbki) i nie wiem sama co o nim myślec. Kryje tak jak zwykły podkład mineralny, czyli nie za mocno, z drugiej strony korektorów pod oczy nie używam zwykle, tylko sam podkład, a od niego jest lepszy bo nie wysuszy, także raczej się skuszę na pełnowymiarowe pudełeczko, ale osobom oczekującym krycia konkretnych cieni pod oczami, a nie samego wyrównania koloru, to nie polecam.
Zgadzam się, sama go testowałam (pisałam już o tym kiedyś-chyba), a mam duże cienie. Niby jak się więcej nałoży, to jest ok, ale za chwile jakoś wszystko zaczyna ciężko wyglądać, no i przebijają cienie. Miał być moim zamiennikiem Erase Paste Benefita, ale zostaję nadal przy Beneficie.

A tak w ogóle- strasznie twardy był (miałam sampel).

Wypowiedz się jak potestujesz serum z Vit C (o ile chodzi o Vitamin C peptide serum). Ja nadal nie wiem co o nim myśleć, zamawiałam jedynie w próbkach, bo używam raz na jakiś czas, a on ma niby żywotność 2-3 miesiące (tak to zrozumiałam). Po nałożeniu na twarz ściąga ją, mam zaczerwienioną. Później większość znika, ale w niektórych miejscach się utrzymuje. Oczywiście nic mnie nie szczypie, ani nie piecze, jedynie ciągnie . Na pełnowymiarowe się nie skuszę, będę "jechała" na próbkach, chciałam co jakiś czas "wzmocnić" skórę-naczynka.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-02-24 o 20:19
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 20:29   #908
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:

Mi też nie naliczyło tego 5% mimo, że wpisywałam kod, ale już po ptakach, bo zamówienie dawno odebrałam Mimo tego ogólnie na plus zamówienie, bo całkiem miło dostac coś gratis, a dostałam cień i woreczkową próbkę pudru(a zamawiałam tylko na 15$)

Zastanawiam się właśnie nad ich szminkami i błyszczykami. Miałaś w łapkach jakiś który możesz polecić kolorek, szukam czegoś czerwonego?
No mi wlasnie tez i juz przepadlo... ja zamowilam 3 probki serum jedno Green tea & Aloe drugie Oil Control i trzecie DMAE, jak mi ktores przypasuje to juz sie kusze zeby zamowic cala buteleczke i jakies balsamy do ust
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:30   #909
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;25338610]Zgadzam się, sama go testowałam (pisałam już o tym kiedyś-chyba), a mam duże cienie. Niby jak się więcej nałoży, to jest ok, ale za chwile jakoś wszystko zaczyna ciężko wyglądać, no i przebijają cienie. Miał być moim zamiennikiem Erase Paste Benefita, ale zostaję nadal przy Beneficie.

A tak w ogóle- strasznie twardy był (miałam sampel).

Wypowiedz się jak potestujesz serum z Vit C (o ile chodzi o Vitamin C peptide serum). Ja nadal nie wiem co o nim myśleć, zamawiałam jedynie w próbkach, bo używam raz na jakiś czas, a on ma niby żywotność 2-3 miesiące (tak to zrozumiałam). Po nałożeniu na twarz ściąga ją, mam zaczerwienioną. Później większość znika, ale w niektórych miejscach się utrzymuje. Oczywiście nic mnie nie szczypie, ani nie piecze, jedynie ciągnie . Na pełnowymiarowe się nie skuszę, będę "jechała" na próbkach, chciałam co jakiś czas "wzmocnić" skórę-naczynka.[/QUOTE]

Też miałam wrażenie, że był taki twardy, to chyba przez to że jest na maśle avokado, a masła to raczej twarde są. Myślałam, że ja tylko mam problem z twardością, bo mam zawsze zimne ręce i dopiero na twarzy mi się rozpuszczał, a tak to paznokciem go musiałam dłubać, co przy całym opakowaniu higieniczne by nie było, ale nie wyobrażam sobie go nałożyć pędzelkiem.

Tak to serum będę testowała od jutra. Jak mi podejdzie to też będę na próbkach jechać, bo nie zużyję całego pudełka przez 2 miesiące, skoro lekko na 2 tygodnie próbka starcza. Zdam relacje z używania
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:44   #910
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Narjia,

dziwne, że nie zadziałał. A na pewno wpisałaś Friend, a nie Friends? Ja nie miałam żadnego problemu.

Dostałam jeszcze mikroskopijną próbkę Afterglow, ale nie dla mnie ona, bo cieplutka.

Mam: Berry Nice, Azalea, Reddy, Fashionista, Wistaria, Very Berry i Figment.

Czerwona jest Reddy. To chłodna czerwień, taka klasyczna, nasycona. Na moich ustach wygląda na ciemną. Jest raczej kryjąca. Ładnie komponuje się z eleganckimi ciuchami Z reguły maluję usta na różne odcienie różu, ale ta czerwień mi się podoba.

Kapkę czerwonego tonu ma Berry Nice, ale przeważa jednak róż.
Pozostałe to róże, niekiedy z odrobiną śliwki. Zdziwił mnie tylko rzeczywisty odcień Fashionisty, na ręce jest zupełnie inny niż na zdjęciach (mimo że tam też był na rękach pokazywany), taki rudo-pomarańczowawy ton się pojawia w nim. Na ustach wygląda lepiej, róż robi się bardziej widoczny i wydaje mi się, że z upływem czasu wybija się coraz mocniej, ale to jeszcze muszę sprawdzić

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2011-02-24 o 20:46
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:58   #911
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Narjia,

dziwne, że nie zadziałał. A na pewno wpisałaś Friend, a nie Friends? Ja nie miałam żadnego problemu.

Dostałam jeszcze mikroskopijną próbkę Afterglow, ale nie dla mnie ona, bo cieplutka.

Mam: Berry Nice, Azalea, Reddy, Fashionista, Wistaria, Very Berry i Figment.

Czerwona jest Reddy. To chłodna czerwień, taka klasyczna, nasycona. Na moich ustach wygląda na ciemną. Jest raczej kryjąca. Ładnie komponuje się z eleganckimi ciuchami Z reguły maluję usta na różne odcienie różu, ale ta czerwień mi się podoba.

Kapkę czerwonego tonu ma Berry Nice, ale przeważa jednak róż.
Pozostałe to róże, niekiedy z odrobiną śliwki. Zdziwił mnie tylko rzeczywisty odcień Fashionisty, na ręce jest zupełnie inny niż na zdjęciach (mimo że tam też był na rękach pokazywany), taki rudo-pomarańczowawy ton się pojawia w nim. Na ustach wygląda lepiej, róż robi się bardziej widoczny i wydaje mi się, że z upływem czasu wybija się coraz mocniej, ale to jeszcze muszę sprawdzić
Na pewno wpisywałam friend, ale pojawił mi sie wtedy komunikat, że juz wykorzystałam kupon , miałam wtedy wolny internet z iplusa, to może stronę odświeżyłam czy coś takiego, ale końcem końców kod zadziałac nie chciał.

Właśnie nad reddy się głównie zastanawiałam, więc chyba się na nią zdecyduje przy następnych zakupach, skoro piszesz, że chłodna to tym bardziej dla mnie będzie odpowiednia.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:23   #912
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Na pewno wpisywałam friend, ale pojawił mi sie wtedy komunikat, że juz wykorzystałam kupon , miałam wtedy wolny internet z iplusa, to może stronę odświeżyłam czy coś takiego, ale końcem końców kod zadziałac nie chciał.

Właśnie nad reddy się głównie zastanawiałam, więc chyba się na nią zdecyduje przy następnych zakupach, skoro piszesz, że chłodna to tym bardziej dla mnie będzie odpowiednia.
Jeśli wybierasz wg zasady zimne-neutralne-ciepłe, to oglądaj w SN strony porównawcze. Gdy otworzysz wszystkie produkty z danego działu, zauważysz nad zdjęciami napis See the product comparison page. Po kliknięciu otwiera się zestawienie z wieloma informacjami, m.in. o tym, czy odcień jest ciepły, chłodny czy neutralny. Tak można łatwo sprawdzić, który róż czy błyszczyk będzie odpowiedni.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:45   #913
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Jeśli wybierasz wg zasady zimne-neutralne-ciepłe, to oglądaj w SN strony porównawcze. Gdy otworzysz wszystkie produkty z danego działu, zauważysz nad zdjęciami napis See the product comparison page. Po kliknięciu otwiera się zestawienie z wieloma informacjami, m.in. o tym, czy odcień jest ciepły, chłodny czy neutralny. Tak można łatwo sprawdzić, który róż czy błyszczyk będzie odpowiedni.
Widziałam, ale zawsze wole kogoś kto naocznie widział zapytać, bo np na stronie o tym kolorze http://host.silknaturals.com/creb/fr...ink-p-617.html pisze, ze cool, a widać, że to pomarańczowo złote, zresztą nawet w nazwie ma miedź. Tak więc różnie to bywa z tymi opisami
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:11   #914
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Widziałam, ale zawsze wole kogoś kto naocznie widział zapytać, bo np na stronie o tym kolorze http://host.silknaturals.com/creb/fr...ink-p-617.html pisze, ze cool, a widać, że to pomarańczowo złote, zresztą nawet w nazwie ma miedź. Tak więc różnie to bywa z tymi opisami
Faktycznie. Nie wiem, dlaczego na podstawie tego "delikatnego śladu różu" został zaliczony do zimnych.

Spróbuję w weekend zrobić jakieś sensowne fotki. Reddy po zakupie wydawała się (i nadal wydaje) chłodna. Teraz roztarłam ją mocno na ręce i ma wyraźnie chłodny, różowy ton w sobie. Sprawdzę jeszcze raz jutro w dziennym świetle, żebyś była całkiem pewna.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:17   #915
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Serio Przy pierwszych zakupach wpisujesz kod Friend - to daje 5% mniej za zakupy. Przy każdych zakupach za 10$ (nie wliczając w to wysyłki) prezent, który SN przydziela. Opisany jest zwykle na głównej stronie, choć często mają nieaktualne dane. Ostatnio dostałam bardzo ładny malutki cień w trzygramowym słoiczku. Potem był chyba puder, a ostatnio znowu cień. Tego nie wpisujesz nigdzie, bo zależy od tego, co przygotowało SN. Dodatkowo za każde 30$ dostajesz cień w pięciogramowym słoiczku, czyli pełnowymiarowy (SN ma mniejsze cienie niż inne firmy). Przy składaniu zamówienia, gdy przejdziesz do zapłaty, pojawi się ramka na komentarz, tam wpisujesz nazwę wybranego cienia.
Jeszcze jest prezent za wydanie 100 $ Zliczane są punkty z wszystkich zamówień. Poczytaj sobie informacje na ich stronie i pierwszy post w tym wątku.
dzięki, już doczytałam
Fajowe to jest, dziś składam pierwsze zamówienia:
- 2 sample korektorów
- 5 sampli róży
i puder Tempt Tryst
będzie wielkie testowanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:17   #916
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Widziałam, ale zawsze wole kogoś kto naocznie widział zapytać, bo np na stronie o tym kolorze http://host.silknaturals.com/creb/fr...ink-p-617.html pisze, ze cool, a widać, że to pomarańczowo złote, zresztą nawet w nazwie ma miedź. Tak więc różnie to bywa z tymi opisami
Możesz spokojnie zamawiać Reddy, ma chłodną tonację. Sprawdziłam w dziennym świetle i jeszcze porównałam z kartami makijażu.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dzięki, już doczytałam
Fajowe to jest, dziś składam pierwsze zamówienia:
- 2 sample korektorów
- 5 sampli róży
i puder Tempt Tryst
będzie wielkie testowanie
A jakie korektory i róże zamówiłaś? Ja mam sypki zielony. Jest lepszy niż EDM, bo nie podrażnia, i lepszy niż Lily Lolo, bo nie wysusza tak mocno. Jedynym problemem jest to, że dużo go się zużywa, tak jakby znikał w pędzlu. Nakładam flat topem Pixie. Chyba kupię też kabuki, może będzie lepszy do korektora. No i czekam na zielony kremowy.

Nad tym pudrem też się zastanawiałam. Kolorystycznie bardziej by mi odpowiadał Liberty, ale Temp Tryst ma chyba mniej wysuszający skład.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:51   #917
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Możesz spokojnie zamawiać Reddy, ma chłodną tonację. Sprawdziłam w dziennym świetle i jeszcze porównałam z kartami makijażu.
Dziękuję to dziś sobie przeleję kasę na paypala a jak dojdzie to biorę Reddy(i coś jeszcze pewnie).
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:07   #918
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

A jakie korektory i róże zamówiłaś? Ja mam sypki zielony. Jest lepszy niż EDM, bo nie podrażnia, i lepszy niż Lily Lolo, bo nie wysusza tak mocno. Jedynym problemem jest to, że dużo go się zużywa, tak jakby znikał w pędzlu. Nakładam flat topem Pixie. Chyba kupię też kabuki, może będzie lepszy do korektora. No i czekam na zielony kremowy.

Nad tym pudrem też się zastanawiałam. Kolorystycznie bardziej by mi odpowiadał Liberty, ale Temp Tryst ma chyba mniej wysuszający skład.[/QUOTE]

Korektorki zamówiłam:
- Extra Light Peach Creamy Undereye Concealer ( szukam czegoś kremowego pod oczy, bo niestety już zmarszczki jakieś są i obecny ( EDM Sunlight) troszkę mi je potrafi uwydatnić

- Sleep in a Jar- Light Peach -a ten to widziałam że ma bardzo dobre opine więc trzeba przetestować

a z róży:
Lovelace,
Babydoll
Flare
Cosmic
Stellar
róze to ja naprawdę lubię więc już nie mogę się doczekać
Ja korektor nakładam kabuki i jest dobrze, flat topów to w ogóle nie używam gdyż zdecydowanie nie potrafię się nim umalować ( tapeta gwarantowana).
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:10   #919
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość

Korektorki zamówiłam:
- Extra Light Peach Creamy Undereye Concealer ( szukam czegoś kremowego pod oczy, bo niestety już zmarszczki jakieś są i obecny ( EDM Sunlight) troszkę mi je potrafi uwydatnić

- Sleep in a Jar- Light Peach -a ten to widziałam że ma bardzo dobre opine więc trzeba przetestować

a z róży:
Lovelace,
Babydoll
Flare
Cosmic
Stellar
róze to ja naprawdę lubię więc już nie mogę się doczekać
Ja korektor nakładam kabuki i jest dobrze, flat topów to w ogóle nie używam gdyż zdecydowanie nie potrafię się nim umalować ( tapeta gwarantowana).
O Babydoll i Cosmic też myślę. Ciekawa jestem, jak się sprawdzą te kremowe korektory SN. Na razie mam tylko próbki Pixie. Opisz, gdy przetestujesz.
Używam flat topa, bo zależy mi na mocnym kryciu, ale chyba sprawdzę też kabuki.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 21:28   #920
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

cześć dziewczyny.
Ja niedawno zamówiłam pierwsze próbki silk naturals no i jestem już po pierwszych testach

z róży zamówiłam:
lovelace - kolor jest śliczny, na swatchu na ręce widać go ładnie a na twarzy jakoś zupełnie znika. praktycznie jest niewidoczny, mogę go używać jako zewnętrzną warstwę na jakiś inny róż jako rozświetlacza i jeszcze na dodatek rozsypałam połowę sampla. Mam nadzieję że jeszcze wymyślę jak go używać żeby było go widać

poppy - dla mnie super, na mojej skórze wygląda bardzo naturalnie, jak dotąd najlepszy jaki używałam

dla porównania wklejam zdjęcie jeszcze z różem poppy ale lumiere, który jak dla mnie jest za zimny i na mojej skórze wchodzi w lekko sinawe tony.

ogólnie zauważyłam dziwny efekt podczas nakładania róży SN tzn pierwsze muśnięcie pędzlem nie daje żadnego efektu, dopiero kilkukrotne pomazianie sprawia, że pojawia sie kolor.
W sumie dzięki temu efekt jest bardziej naturalny i granice nałożenia koloru bardziej rozmyte ale przez to za pierwszym razem nałożyłam go duuzo za dużo, bo wydawało mi się że go nie widać, nabrałałam więcej na pędzel, pomiziałam chwilę i nagle zrobiło się za różowo

róż poppy trzyma się ładnie cały dzień, chyba zamówię biga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RÓZE SWATCH.jpg (45,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RÓŻE SN I LUMIERE.jpg (118,1 KB, 43 załadowań)
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 07:05   #921
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
Ja niedawno zamówiłam pierwsze próbki silk naturals no i jestem już po pierwszych testach

z róży zamówiłam:
lovelace - kolor jest śliczny, na swatchu na ręce widać go ładnie a na twarzy jakoś zupełnie znika. praktycznie jest niewidoczny, mogę go używać jako zewnętrzną warstwę na jakiś inny róż jako rozświetlacza i jeszcze na dodatek rozsypałam połowę sampla. Mam nadzieję że jeszcze wymyślę jak go używać żeby było go widać

poppy - dla mnie super, na mojej skórze wygląda bardzo naturalnie, jak dotąd najlepszy jaki używałam

dla porównania wklejam zdjęcie jeszcze z różem poppy ale lumiere, który jak dla mnie jest za zimny i na mojej skórze wchodzi w lekko sinawe tony.

ogólnie zauważyłam dziwny efekt podczas nakładania róży SN tzn pierwsze muśnięcie pędzlem nie daje żadnego efektu, dopiero kilkukrotne pomazianie sprawia, że pojawia sie kolor.
W sumie dzięki temu efekt jest bardziej naturalny i granice nałożenia koloru bardziej rozmyte ale przez to za pierwszym razem nałożyłam go duuzo za dużo, bo wydawało mi się że go nie widać, nabrałałam więcej na pędzel, pomiziałam chwilę i nagle zrobiło się za różowo

róż poppy trzyma się ładnie cały dzień, chyba zamówię biga
Super porównanie, ja aktualnie jestem fanką Lumierowego Poppy.
A Lovelace wygląda ślicznie ( też go sobie zamówiłam teraz tylko trzeba poczekać aż doleci)

A to że nie są "mocne"te róże to dla mnie b.dobrze, bo jak się rano maluję w łazience przy sztucznym świetle to z takimi mocniejszymi można sobie niezłe kuku zrobić.
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:13   #922
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

to jeszcze pochwalę tę bazę pod cienie klik, dzięki której właściwie każdy cień można użyć jako eye linera.
Nakładam niewielką ilość na górnej powiece i pędzelkiem do eyelinera nakładałam na to dowolny cień i efekt był taki jakbym namalowała kreskę normalnym eyelinerem. Moim zdaniem bardzo praktyczny kosmetyk.

zamówiłam tez próbkę kremowego eyelinera klik, i równie przyjemnie mi się go stosowało.
Teraz się zastanawiam czy spróbować z innych firm żelowy linery czy kupić od razu ten kremowy...

posiadam też próbkę oil control primer klik, jest całkiem przyzwoity ale jeszcze idealnego matującego primera nie znalazłam.

ultimate luxury powder klik używam jako pudru wykończeniowego i właściwie niewiele mogę powiedzieć, jakoś nie widzę za bardzo różnicy w końcowym efekcie, wydaje że wszystkie pudry dają podobny efekt. Na pewno nie jest zły ale wielkich efektów też nie ma. Chyba nie kupiłabym całego słoiczka

a i jeszcze nawilżacze i serum. No na mojej skórze niestety nie za dobrze się sprawują.

raspberry moisturizer - podrażniał mi skórę, wyskakiwały czerwone placki po drugim dniu stosowania. Próbowałam dwa razy i za sytuacja się powtórzyła

intensive moisturizer - nie podrażnił skóry, ale też niewiele dobrego zrobił.

Vitamin C peptide serum - też bez rewelacji

ogólnie nie odpowiada mi ichwodnisto żelowa konsystencja, to że po chwili skóra staje się sściągnięta - trzeba by je mieszać z jakimś olejem chyba. ogólnie wole nasze polskie mazidła

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2011-02-26 o 22:20
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:39   #923
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ultimate luxury powder klik używam jako pudru wykończeniowego i właściwie niewiele mogę powiedzieć, jakoś nie widzę za bardzo różnicy w końcowym efekcie, wydaje że wszystkie pudry dają podobny efekt. Na pewno nie jest zły ale wielkich efektów też nie ma. Chyba nie kupiłabym całego słoiczka
Może nie ma wielkich efektów, ponieważ takie użycie to nie jest główne przeznaczenie tego pudru? Ultimate Luxury Treatment Powder to raczej puder do stosowania na noc lub jako primer. Być może wtedy bardziej będziesz z niego zadowolona?

W każdym razie jako pudry wykończeniowe polecałabym raczej Perfecting Powders.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:41   #924
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

próbowałam go używać też jako primera i niestety za strefa T zaczynała się szybko świecić.
dzięki za radę może w takim razie będę go stosować na noc albo samodzielnie w wolne dni, gdy nie robię makijażu
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:12   #925
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie się zastanawiam nad zamówieniem z SN, i interesuje mnie puder Tempt Tryst- Golden Perfecting Powder.
Czy któraś z was może go używała ? Jak się sprawował?(...)
123sciri, mam Tempt Tryst i Date Bait i oba uwielbiam Optycznie wygładzają skórę, sprawiają, że wygląda na zdrową, a buzia promienieje.
Tempt Tryst jest złocisty, Date Bait jasnoróżowy, ale musiałabyś naprawdę nałożyć ich baaaardzo dużo, by zostawiły "kolor" na skórze.

Na zdjęciach (z lampą i bez):
DB w małym słoiczku,
z lewej Splendid, z prawej TT
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sn.jpg (39,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sn2.jpg (33,1 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez martysek
Czas edycji: 2011-02-27 o 20:21
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:14   #926
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Zamowienie zrobilam w czwartek rano i ciagle mam pending... ile mniej wiecej czeka sie na wysylke bo czytalam ze nawet na drugi dzien byly wysylane przesylki
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:36   #927
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Zamowienie zrobilam w czwartek rano i ciagle mam pending... ile mniej wiecej czeka sie na wysylke bo czytalam ze nawet na drugi dzien byly wysylane przesylki

Ja miałam wysłane po 2 dniach
Jeśli to Ty w avatarze to masz fantastyczne włosy
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:17   #928
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

To ciekawe kiedy bedzie moje wyslane
Tak ja, tylko ze je obcielam (glupia bylam) i teraz ubolewam i sie modle zeby jak najszybciej urosly
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:43   #929
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja z tej firmy bardzo sobie chwalę cienie i kremowy eyeliner,którego mam tylko próbkę ale on się nie kończy!zamówiłam więc reszte kolorówa róże kocham są poprostu super

ultimate luxury powder dla mnie jest za mało miałki więc też nie planuję jego zakupu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:04   #930
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
123sciri, mam Tempt Tryst i Date Bait i oba uwielbiam Optycznie wygładzają skórę, sprawiają, że wygląda na zdrową, a buzia promienieje.
Tempt Tryst jest złocisty, Date Bait jasnoróżowy, ale musiałabyś naprawdę nałożyć ich baaaardzo dużo, by zostawiły "kolor" na skórze.

Na zdjęciach (z lampą i bez):
DB w małym słoiczku,
z lewej Splendid, z prawej TT
no to fajowo,
zamówiłam już sobie próbkę Tempt Tryst.
Czyli on jest bardziej transparentny - troszkę szkoda bo na lekki kolorek liczyłam.
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.