Essence cz. VI - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 19:00   #3571
asiek1989
Rozeznanie
 
Avatar asiek1989
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 720
GG do asiek1989
Dot.: Essence cz. VI

Hej Dziewczyny Czytając Wasze forum w poniedziałek pójdę do Natury i z pewnością coś sobie kupię z Essence- najprawdopodobniej tusz i jakieś cienie, bo akurat mi się kończą
BTW: mam takie małe pytanie: mówicie o jakichś limitowankach? Co to właściwie, bo przeszukując tak z grubsza wątki, nie wyłapałam o co chodzi Wybaczcie dla blondynki

Aha, i jeszcze jedno pytanie: czy tusze Essence się nie osypują/kruszą? Bo dla mnie to jest największym problemem- pilnowanie, czy nie pojawiła się żadna nowa czarna podkówka :/
__________________


Edytowane przez asiek1989
Czas edycji: 2010-11-11 o 19:04
asiek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:08   #3572
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie dobijaj mnie shimmerem Moonloght, bo ugryzę
Ja stosuje tą z My secret i nie jest zła,a le tez nie rewelacyjna. Nie lubię zastanawiać się w połowie dnia : dziś działa, czy może już mi się zrolowały?
Z tej marki co ja pamiętam takie cienie, trzeba było lekko docisnąć do powieki(nie aż tak żeby nam oko wypłynęło), przez co się rozgrzewało produkt i lepiej się przenosił.
Ja dostałam kiedy w gratisie, już nie pamiętam gdzie, ale jak mówiłam produkt odbiera radość. Nie dałabym za niego nawet 2 zł.
Wczoraj przypomniało mi się o tej bazie i jej użyłam (w końcu trzeba ją kiedyś zużyć ), zgodzę się, że z bazą My Secret nic nigdy nie wiadomo: jak z rosyjską ruletką - czy tym razem cienie wytrzymają czy się zrolują po 3 h...
Zauważyłam coś dziwnego (śmiesznego?), zrobiłam sobie wczoraj taki oto makijaż:
- kremowy cień z Inglota na całą powiekę (nie pamiętam numerka, ale to były cienie trójki-mozaikowe)
- brązowy liner RtP
- MA różowy
- i oczywiście baza pod spód - z MS

I chociaż cienie się nie zrolowały (przetrwały cały dzień ), liner nie starł, za to zrobiło mi się wzorcowe ksero na górnej części powieki Po linerze z RtP, pięknie odbita kreska, która trzymała się powieki jak przyspawana Nijak nie dałam rady jej zetrzeć, bo tak trzymała się na bazie MS... zeszła dopiero przy demakijażu.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-11-11 o 19:11
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:22   #3573
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiek1989 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Czytając Wasze forum w poniedziałek pójdę do Natury i z pewnością coś sobie kupię z Essence- najprawdopodobniej tusz i jakieś cienie, bo akurat mi się kończą
BTW: mam takie małe pytanie: mówicie o jakichś limitowankach? Co to właściwie, bo przeszukując tak z grubsza wątki, nie wyłapałam o co chodzi Wybaczcie dla blondynki

Aha, i jeszcze jedno pytanie: czy tusze Essence się nie osypują/kruszą? Bo dla mnie to jest największym problemem- pilnowanie, czy nie pojawiła się żadna nowa czarna podkówka :/
Limitowanki to są zestawy limitowane Essence, które wypuszcza co jakis czas. Różnią się od siebie kolorami, konsystencją, raz jest puder, raz róż. Produkują wyznaczona ilość i nie robią następnej serii. Dlatego dziewczyny polują na samym początku żeby nikt nie wykupił fajnych rzeczy. Czasami jeśli produkt sprzedaje sie dobrze, wprowadzają go do oferty normalnej w innym opakowaniu. Po prostu limitek nie ma w stałej ofercie.
Wszystko zależy od rodzaju cienia. Ja mam z Essence cienie z Eclipse, które utrzymują się na powiece bardzo długo, ale brokat się troche osypuje. Za to fiolet z zestawu Smokey set zostaje nienaruszony.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A nie boję się:P Przez komputer mnie nie ugryziesz a co najwyżej zniszczysz sobie klawiaturę i jak będziesz pisała?
Ja mam bazę APC - wygląda jak wazelina i trzeba nabrać wprawy w stosowaniu ale jest przezroczysta (można stosować na lub pod podkład a nawet jak się go nie używa i nie widać), bardzo dobrze się sprawdza no i kosztuje ok.11zł. Działa cały dzień i tylko 1mój cień do powiek z nią nie chciał współpracować ale już się skończył na szczęście.

Jutro muszę chyba iść do Natury z zamkniętymi oczyma żeby się nie obkupić essence
Spokojnie.Ja cie wyśledzę i ugryzę na żywo
Musze sie zastanowić nad ta z APC, ale nie wiem gdzie ja można dostać. A ty gdzie swoja nabyłaś?
Ja idę do Natury z otwartymi oczami, a co tam, do odważnych Świat należy

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wczoraj przypomniało mi się o tej bazie i jej użyłam (w końcu trzeba ją kiedyś zużyć ), zgodzę się, że z bazą My Secret nic nigdy nie wiadomo: jak z rosyjską ruletką - czy tym razem cienie wytrzymają czy się zrolują po 3 h...
Zauważyłam coś dziwnego (śmiesznego?), zrobiłam sobie wczoraj taki oto makijaż:
- kremowy cień z Inglota na całą powiekę (nie pamiętam numerka, ale to były cienie trójki-mozaikowe)
- brązowy liner RtP
- MA różowy
- i oczywiście baza pod spód - z MS

I chociaż cienie się nie zrolowały (przetrwały cały dzień ), liner nie starł, za to zrobiło mi się wzorcowe ksero na górnej części powieki Po linerze z RtP, pięknie odbita kreska, która trzymała się powieki jak przyspawana Nijak nie dałam rady jej zetrzeć, bo tak trzymała się na bazie MS... zeszła dopiero przy demakijażu.
To nieźle
Myślałam, ze tylko ja jestem tak lewa i ta baza u mnie dobrze nie działa.

Myślałam o bazie z AD, ale podobno z KOBO ma takie samo działanie, a jest o połowę tańsza.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-11 o 19:25
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:30   #3574
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiek1989 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Czytając Wasze forum w poniedziałek pójdę do Natury i z pewnością coś sobie kupię z Essence- najprawdopodobniej tusz i jakieś cienie, bo akurat mi się kończą
BTW: mam takie małe pytanie: mówicie o jakichś limitowankach? Co to właściwie, bo przeszukując tak z grubsza wątki, nie wyłapałam o co chodzi Wybaczcie dla blondynki

Aha, i jeszcze jedno pytanie: czy tusze Essence się nie osypują/kruszą? Bo dla mnie to jest największym problemem- pilnowanie, czy nie pojawiła się żadna nowa czarna podkówka :/
Witamy na forum Na początku rzetelnie ostrzegamy, że przebywanie tutaj grozi ciężkim uzależnieniem i mocnym uszczerbkiem na finansach
Jak tusz wszystko - robiący to różowy Multi Acton:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra.html&next=1
a jak ma nie robić pandy to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1

Limitowanka to edycja limitowana, którą essence wypuszcza co jakiś czas ale dość nie regularnie. Obecna wygląda tak:
http://www.essence.eu/pl/products/tr...s/out-now.html

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Wczoraj przypomniało mi się o tej bazie i jej użyłam (w końcu trzeba ją kiedyś zużyć ), zgodzę się, że z bazą My Secret nic nigdy nie wiadomo: jak z rosyjską ruletką - czy tym razem cienie wytrzymają czy się zrolują po 3 h...
Zauważyłam coś dziwnego (śmiesznego?), zrobiłam wczoraj taki oto makijaż:
- kremowy cień z Inglota na całą powiekę (nie pamiętam numerka, ale to były cienie trójki-mozaikowe)
- brązowy liner RtP
- Ma różowy
- i oczywiście baza pod spód - z MS

I chociaż cienie się nie zrolowały (przetrwały cały dzień ), liner nie starł, za to zrobiło mi się wzorcowe ksero na górnej części powieki Po linerze z RtP, pięknie odbita kreska, która trzymała się powieki jak przyspawana Nijak nie dałam rady jej zetrzeć, bo tak trzymała się na bazie MS... zeszła dopiero przy demakijażu.
No to widać, że działa Może to jest taka baza do efektów specjalnych

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Spokojnie.Ja cie wyśledzę i ugryzę na żywo
Musze sie zastanowić nad ta z APC, ale nie wiem gdzie ja można dostać. A ty gdzie swoja nabyłaś?
Ja idę do Natury z otwartymi oczami, a co tam, do odważnych Świat należy
Ojj! Strach się Ciebie bać

Ja nabyłam swoją w najzwyklejszej drogerii. Są 2rodzaje - 1.wygląda jak błyszczyk a druga jak wazelina w pudełeczku od cieni do powiek Ja mam tę drugą:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zy.html&next=1
Tak, świat należy do odważnych ale pieniądze już nie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:04   #3575
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
[COLOR=SeaGreen]


No to widać, że działa Może to jest taka baza do efektów specjalnych

Baza z MS jest ogólnie rzecz biorąc średnia, ale jest jeden rodzaj cieni, które na niej właśnie trzymają mi się jak przyspawane - mineralne. Na KOBO się rozjeżdżają, na Joko lubią się rolować, ale na tej MS trzymają się cudnie. I to tak jakby koniec zalet. I jedyny powód, dla którego tej bazy jeszcze nie wywaliłam do smieci - używam jej wyłącznie jak mam w planach makijaż oczu EDM.

Dalej podtrzymuję uwielbienie dla shimerka RtP.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:07   #3576
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny wie ktoś jaka jest sytuacja z roświetlaczem w Bielsku?

i jak myślicie, który odcień będzie dobry dla jasnej, żółtej cery?
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:38   #3577
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Witamy na forum Na początku rzetelnie ostrzegamy, że przebywanie tutaj grozi ciężkim uzależnieniem i mocnym uszczerbkiem na finansach
Jak tusz wszystko - robiący to różowy Multi Acton:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra.html&next=1
a jak ma nie robić pandy to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1

Limitowanka to edycja limitowana, którą essence wypuszcza co jakiś czas ale dość nie regularnie. Obecna wygląda tak:
http://www.essence.eu/pl/products/tr...s/out-now.html



No to widać, że działa Może to jest taka baza do efektów specjalnych

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------



Ojj! Strach się Ciebie bać

Ja nabyłam swoją w najzwyklejszej drogerii. Są 2rodzaje - 1.wygląda jak błyszczyk a druga jak wazelina w pudełeczku od cieni do powiek Ja mam tę drugą:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zy.html&next=1
Tak, świat należy do odważnych ale pieniądze już nie
Bo ja groźna kobieta jestem Kurcze, szkoda, ze ja u siebie nie widziałam. Chyba, ze starczy mi kasy i zrobie w końcu ten obchód po Rydzowej zeby jej poszukać i twojego cienia
Niestety. Pieniądze rzecz nabyta i z tego powodu lubią się kończyc.
Znacie jakis dobry cień pod oczy na sińce i opuchnięcia?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 20:48   #3578
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny, czy możecie porozwijać te wszystkie skróty ktorych używacie odnośnie produktów Essence?? AOH, RtP.. Pewnie nie jedna z nowych zastanawia się. A tak btw, kupiłam przyjaciółce tusz MU różowy na urodziny, wniebowzięta
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:53   #3579
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Bo ja groźna kobieta jestem Kurcze, szkoda, ze ja u siebie nie widziałam. Chyba, ze starczy mi kasy i zrobie w końcu ten obchód po Rydzowej zeby jej poszukać i twojego cienia
Niestety. Pieniądze rzecz nabyta i z tego powodu lubią się kończyc.
Znacie jakis dobry cień pod oczy na sińce i opuchnięcia?
Straszliwie groźna
Ja też jej u siebie nie widziałam. tę co mam kupiłam w Zawierciu.
Coś czuję, że nie znajdziesz takiego cienia a potem nastąpi Metalics i już niczego nie będę chciała
U mnie pieniądze tak samo - raz są a zaraz potem ich nie ma...


---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie porozwijać te wszystkie skróty ktorych używacie odnośnie produktów Essence?? AOH, RtP.. Pewnie nie jedna z nowych zastanawia się. A tak btw, kupiłam przyjaciółce tusz MU różowy na urodziny, wniebowzięta
AOH - All Over Highlighter - puder rozświetlający
Rtp - Return to Paradise - najnowsza edycja limitowana
CaC - limitka Crazy about Colour
pasiak CaC - multicolour blush z Crazy about Colour
CaH - Cute as Hell - edycja limitowana

Tusz MA (Multi Actions) a nie MU.

Jak poczytasz trochę forum to szybko się wprawisz i nie będziesz miała problemów ze skrótami
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:55   #3580
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Straszliwie groźna
Ja też jej u siebie nie widziałam. tę co mam kupiłam w Zawierciu.
Coś czuję, że nie znajdziesz takiego cienia a potem nastąpi Metalics i już niczego nie będę chciała
U mnie pieniądze tak samo - raz są a zaraz potem ich nie ma...
A gdzieś ty ją tu dorwała? Szukam czegoś fajnego pod cienie, UD mnie kusi, ale jak zwykle funduszy brak
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:07   #3581
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
A gdzieś ty ją tu dorwała? Szukam czegoś fajnego pod cienie, UD mnie kusi, ale jak zwykle funduszy brak
A byłam u kuzynki i pojechałyśmy tam na zwiady zakupowe

Kupiłam ją na takiej hali "centrum" (?) koło dworca. Na piętrze po lewej od schodów są takie stoiska z ciuchami i między nimi jest takie maleńkie stoisko z kosmetykami i tam ją właśnie nabyłam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 21:11   #3582
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
A gdzieś ty ją tu dorwała? Szukam czegoś fajnego pod cienie, UD mnie kusi, ale jak zwykle funduszy brak
Tez myslałam o UD, ale podobno nie sprawuje się jednak tak dobrze. To był taki początkowy zachwyt jak dwufazówką Ziaja. Jednak jak trafi się jakaś super okazja to kupię
Jak dorwiesz tą co mówi SexiChick to chyba sie do Ciebie szeroko uśmiechne o zakup, jak u siebie nie znajdę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:16   #3583
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tez myslałam o UD, ale podobno nie sprawuje się jednak tak dobrze. To był taki początkowy zachwyt jak dwufazówką Ziaja. Jednak jak trafi się jakaś super okazja to kupię
Jak dorwiesz tą co mówi SexiChick to chyba sie do Ciebie szeroko uśmiechne o zakup, jak u siebie nie znajdę
Tam, gdzie kupiłam tę moją była jeszcze taka w opakowaniu jak błyszczyk. Też APC i w podobnej cenie. Może działa jak ten UD
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:28   #3584
polka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 157
Dot.: Essence cz. VI

Witajcie dziewczyny -mam prosbę - czy któraś z was mogłaby mi kupić rozświetlacz RtP -pieniądze zaraz przeleję -no chyba że ktoś chce się go pozbyć to chętnie odkupię -bardzo mi na nim zależy a nawet 2 sztuki- u mnie NIGDZIE nie ma essence -najbliżej Ostrów wlkp. lub Kluczbork tam mam ciotkę do której już dzwoniłam w tej sprawie -może któraś z Was przy okazji swoich zakupów ?
polka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:40   #3585
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wie ktoś jaka jest sytuacja z roświetlaczem w Bielsku?

i jak myślicie, który odcień będzie dobry dla jasnej, żółtej cery?
To chyba of top trochę, bo podkłady raczej nie z essence? Mam jasną cerę o żółtych tonach, z essence mogę polecić najjaśniejszy mus, bo jest naprawdę jasny (chociaż w opakowaniu wygląda na ciemny).

Aha, to dermacol. Polecam 210 którego tutaj nie ma. Jeśli będziesz chciała to mogę Ci wysłać na pw jakieś zdjęcia
__________________


Edytowane przez littlesmallfrog
Czas edycji: 2010-11-11 o 21:45
littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:46   #3586
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez polka_ Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny -mam prosbę - czy któraś z was mogłaby mi kupić rozświetlacz RtP -pieniądze zaraz przeleję -no chyba że ktoś chce się go pozbyć to chętnie odkupię -bardzo mi na nim zależy a nawet 2 sztuki- u mnie NIGDZIE nie ma essence -najbliżej Ostrów wlkp. lub Kluczbork tam mam ciotkę do której już dzwoniłam w tej sprawie -może któraś z Was przy okazji swoich zakupów ?
Ja jutro jadę na zakupy to mogę kupić jak jeszcze będą.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:53   #3587
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
To nieźle
Myślałam, ze tylko ja jestem tak lewa i ta baza u mnie dobrze nie działa.

Myślałam o bazie z AD, ale podobno z KOBO ma takie samo działanie, a jest o połowę tańsza.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No to widać, że działa Może to jest taka baza do efektów specjalnych
No tak, działa temu nie można zaprzeczyć. Nigdy nie wiadomo, czego się po niej można spodziewać Dlatego używam jej dość rzadko, i tylko na co dzień tzn. na zwykły dzień. Kiedy mi zależy na trwałym makijażu oka, żeby cienie nie rozmazały się po kilku h, to używam Virtual. Chociaż ta baza jet okropna pod względem aplikacji to nie można odmówić jej trwałości.
Zastanawiam się nad zakupem bazy Kobo, macałam tester i konsystencja jest bajeczna Jeśli będzie tak trwała jak virtualka to już w ogóle Cenowo też jest jeszcze do zniesienia (ale zobaczymy jak z jakością ).
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-11-11 o 21:54
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:53   #3588
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cześć laski!
Ach, jak dobrze być w Giżycku: jutro wybieram się na łowy Essencowe do Natury (są dwie szafy). Mam chcice na zakupy
Musze Wam się z czegoś wyspowiadać. Ostatnio rozmawiałam z nowo poznaną znajomą i chyba mogę powiedzieć, że kolejna essesomaniaczka nam rośnie :P Otóż na początku podeslałam jej link z limitki Mettalics - była wniebowzięta, wypytywała się gdzie to kupić itp. Potem wysłałam jej cała stronę essence, a gdy zobaczyła lakiery C&G oniemiała. - wybrała 5 kolorów, które kupi. umówiłysmy się już na maraton po gdańskowych Naturach
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:01   #3589
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Cześć laski!
Ach, jak dobrze być w Giżycku: jutro wybieram się na łowy Essencowe do Natury (są dwie szafy). Mam chcice na zakupy
Musze Wam się z czegoś wyspowiadać. Ostatnio rozmawiałam z nowo poznaną znajomą i chyba mogę powiedzieć, że kolejna essesomaniaczka nam rośnie :P Otóż na początku podeslałam jej link z limitki Mettalics - była wniebowzięta, wypytywała się gdzie to kupić itp. Potem wysłałam jej cała stronę essence, a gdy zobaczyła lakiery C&G oniemiała. - wybrała 5 kolorów, które kupi. umówiłysmy się już na maraton po gdańskowych Naturach
To cudownie znaleźć taką bratnią duszę kosmetykoholiczną Bez skrępowania pogadać o nowinkach kosmetycznych (któż tak dobrze zrozumie, jak nie druga kosmetykoholiczka, no któż... ) albo udać się na wspólne łowy.... sasasasasa
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 22:21   #3590
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
To cudownie znaleźć taką bratnią duszę kosmetykoholiczną Bez skrępowania pogadać o nowinkach kosmetycznych (któż tak dobrze zrozumie, jak nie druga kosmetykoholiczka, no któż... ) albo udać się na wspólne łowy.... sasasasasa
Ja zaraziłam moją kumpelę. Teraz o wszystko mnie pyta i chce więcej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:23   #3591
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
AOH - All Over Highlighter - puder rozświetlający
Rtp - Return to Paradise - najnowsza edycja limitowana
CaC - limitka Crazy about Colour
pasiak CaC - multicolour blush z Crazy about Colour
CaH - Cute as Hell - edycja limitowana

Tusz MA (Multi Actions) a nie MU.

Jak poczytasz trochę forum to szybko się wprawisz i nie będziesz miała problemów ze skrótami
Wielkie dzięki. Oczywiście literówkę zrobiłam
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:02   #3592
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez polka_ Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny -mam prosbę - czy któraś z was mogłaby mi kupić rozświetlacz RtP -pieniądze zaraz przeleję -no chyba że ktoś chce się go pozbyć to chętnie odkupię -bardzo mi na nim zależy a nawet 2 sztuki- u mnie NIGDZIE nie ma essence -najbliżej Ostrów wlkp. lub Kluczbork tam mam ciotkę do której już dzwoniłam w tej sprawie -może któraś z Was przy okazji swoich zakupów ?

Widziałam ich troche w Olsztynie, mogę kupić ale w sklepie będę najwcześniej w poniedziałek.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:37   #3593
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

A z mojej dzisiejszej wyprawy do Bochni wyszły nici Znaczy się nie pojechałam Źle mi z tym ale przynajmniej portfel trochę odpocznie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:50   #3594
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny czy ma może któraś z Was lakier C&G nr 19 (taki wściekły różyk) na wymianę?
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:07   #3595
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Limitowanki to są zestawy limitowane Essence, które wypuszcza co jakis czas. Różnią się od siebie kolorami, konsystencją, raz jest puder, raz róż. Produkują wyznaczona ilość i nie robią następnej serii. Dlatego dziewczyny polują na samym początku żeby nikt nie wykupił fajnych rzeczy. Czasami jeśli produkt sprzedaje sie dobrze, wprowadzają go do oferty normalnej w innym opakowaniu. Po prostu limitek nie ma w stałej ofercie.
Wszystko zależy od rodzaju cienia. Ja mam z Essence cienie z Eclipse, które utrzymują się na powiece bardzo długo, ale brokat się troche osypuje. Za to fiolet z zestawu Smokey set zostaje nienaruszony.

.
no i czasami limitki sie powtarzaja, ale pod inna nazwa znaczy sie, pare razy powtorzyly sie puderki ale to jest roznica 3-2 lat zazwyczaj

zastanawiam sie, czy sie nie wrocic po cienie z RtP
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:26   #3596
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A z mojej dzisiejszej wyprawy do Bochni wyszły nici Znaczy się nie pojechałam Źle mi z tym ale przynajmniej portfel trochę odpocznie
A ja się wybrałam. Zakupiłam trzy lakiery : sun downer( pomieszanie pomarańczy i czerwonego), zdecydowanie lepszy odcień niż ten jaśniejszy, oczywiście my little orchid*fiolet) i back to paradise(zieleń). Miałam kupic jeszcze brązowy i może ten jasny, ale jakos kolory do mnie nie przemówiły. Mam nadzieje, ze nie będę żałować. Do tego (jednak!!!) wzięłam błyszczyk, 02, najciemniejszy. Jeśli ktoś żałował ze nie kupić Eclipse, tego ciemnego, to ten daje bardzo podobny efekt. Ma nawet taki sam aplikator i zapach. Poza tym fioletowy eyeliner dla siostry.
Stan był taki sam jak wtedy kiedy kupowałam swoje produkty.
Czyli wszystko.4 rozświetlacze. Miałam kupic dla Was dziewczyny, ale totalnie sie spłukałam i nie miałam za co::
Wzięłam jeszcze ten puszek z promocji, Antyperspirant z promocji Nivea, pacynek nie było. I zakupiłam do kolekcji kokosowy mus do ciała z Sweet Secret. Mam już całą kolekcję
Miałam tez kupić Delie micelarke i dwufazówke, ale jeszcze mam. Promocje na nie wyskakują co jakieś 2 miechy, więc dam radę
To tyle. Jak łodzianki mają pytania do pisać

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i czasami limitki sie powtarzaja, ale pod inna nazwa znaczy sie, pare razy powtorzyly sie puderki ale to jest roznica 3-2 lat zazwyczaj

zastanawiam sie, czy sie nie wrocic po cienie z RtP
Tez się nad tym zastanawiam, ale nie Musze być silna. Podobają mi się, ale mam podobne. Za to 10 nzł zakupiłam sobie w aptece olejek rycynowy, maść z witamina a i krem pod oczy ze świetlikiem i babką lancetowatą
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:44   #3597
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A ja się wybrałam. Zakupiłam trzy lakiery : sun downer( pomieszanie pomarańczy i czerwonego), zdecydowanie lepszy odcień niż ten jaśniejszy, oczywiście my little orchid*fiolet) i back to paradise(zieleń). Miałam kupic jeszcze brązowy i może ten jasny, ale jakos kolory do mnie nie przemówiły. Mam nadzieje, ze nie będę żałować. Do tego (jednak!!!) wzięłam błyszczyk, 02, najciemniejszy. Jeśli ktoś żałował ze nie kupić Eclipse, tego ciemnego, to ten daje bardzo podobny efekt. Ma nawet taki sam aplikator i zapach. Poza tym fioletowy eyeliner dla siostry.
Stan był taki sam jak wtedy kiedy kupowałam swoje produkty.
Czyli wszystko.4 rozświetlacze. Miałam kupic dla Was dziewczyny, ale totalnie sie spłukałam i nie miałam za co::
Wzięłam jeszcze ten puszek z promocji, Antyperspirant z promocji Nivea, pacynek nie było. I zakupiłam do kolekcji kokosowy mus do ciała z Sweet Secret. Mam już całą kolekcję
Miałam tez kupić Delie micelarke i dwufazówke, ale jeszcze mam. Promocje na nie wyskakują co jakieś 2 miechy, więc dam radę
To tyle. Jak łodzianki mają pytania do pisać
Czyli wszystko OK bo essence został dzisiaj odwiedzone przynajmniej przez jedną z Wizażanek
Ja ma wyrzuty sumienie bo nie zakupiłam jednej z wizażanek pudru z RtP ale z drugiej strony się cieszę bo bym się pewnie obkupiła jak głupia, a tak to trochę zaoszczędziłam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:49   #3598
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A ja się wybrałam. Zakupiłam trzy lakiery : sun downer( pomieszanie pomarańczy i czerwonego), zdecydowanie lepszy odcień niż ten jaśniejszy, oczywiście my little orchid*fiolet) i back to paradise(zieleń). Miałam kupic jeszcze brązowy i może ten jasny, ale jakos kolory do mnie nie przemówiły. Mam nadzieje, ze nie będę żałować. Do tego (jednak!!!) wzięłam błyszczyk, 02, najciemniejszy. Jeśli ktoś żałował ze nie kupić Eclipse, tego ciemnego, to ten daje bardzo podobny efekt. Ma nawet taki sam aplikator i zapach. Poza tym fioletowy eyeliner dla siostry.
Stan był taki sam jak wtedy kiedy kupowałam swoje produkty.
Czyli wszystko.4 rozświetlacze. Miałam kupic dla Was dziewczyny, ale totalnie sie spłukałam i nie miałam za co::
Wzięłam jeszcze ten puszek z promocji, Antyperspirant z promocji Nivea, pacynek nie było. I zakupiłam do kolekcji kokosowy mus do ciała z Sweet Secret. Mam już całą kolekcję
Miałam tez kupić Delie micelarke i dwufazówke, ale jeszcze mam. Promocje na nie wyskakują co jakieś 2 miechy, więc dam radę
To tyle. Jak łodzianki mają pytania do pisać

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------


Tez się nad tym zastanawiam, ale nie Musze być silna. Podobają mi się, ale mam podobne. Za to 10 nzł zakupiłam sobie w aptece olejek rycynowy, maść z witamina a i krem pod oczy ze świetlikiem i babką lancetowatą
tez wzielam ten lakier zielony i pomarancze ale troche sie boje lakierow z limitowanek bo te wszystkie, ktore mam to sa troche kijowe:/
to zaszalalas za te 10zl
heh cos mi sie wydaje, ze te paletki sobie troche posiedza ladne kolorki maja, ale no....trzeba na czyms zaoszczedzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:06   #3599
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Jestem po testach shimmerka z RtP i jestem zachwycona - stosuję go jako róz i w ten sposób spisuje się znakomicie. Nadaje śliczny, delikatny rumieniec porcelanowej laleczki. Z początku bałam się tych drobinek (wyglądały na duże w kartoniku) jednak na buzi efekt jest zachwycający, widać tylko delikatne drobinki i w sumie podoba mi się taki efekt - jestem sroka, lubię jak się świeci
Testowałam go także jako jaśniejszy róż w duecie z CAH - bardzo ładnie się ze sobą zgrały i byłam zaskoczona, jak takie połączenie zastępuje praktycznie cały makijaż - buźka była świeża, promiennie wyglądająca i jakby troszkę odmłodzona (choć młoda jeszcze jestem ). Bardzo mi się podoba i nie żałuję, że go posiadam.

Ciągle jednak opłakuję linerek... <chlip>
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:16   #3600
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Essence cz. VI

Poznanianki, była dzisiaj któraś w Pestce? Odnalazł się zaginiony stand?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.