Essence cz. VIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 18:40   #4021
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
Bez przesady macie mac'a, body shop'a i catrice! A w Poznaniu brak :(

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



na pocieszenie dodam że się na niego nie czaję, gdyż mam taki z inglota... więc jeden więcej do kupienia Ale mieszkam przy city parku i jak zobaczę to szybciutko doniosę
ahahaha ja też mieszkam koło city parku - ahahaha

a co do podkreślonego - dokładnie to samo chciałam napisać. A catrice to mają nawet w 2 miejscach podobno - rozpustnicy jedni!! na stos!!
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:40   #4022
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niezniszczalna Pokaż wiadomość
Bez przesady macie mac'a, body shop'a i catrice! A w Poznaniu brak

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



na pocieszenie dodam że się na niego nie czaję, gdyż mam taki z inglota... więc jeden więcej do kupienia Ale mieszkam przy city parku i jak zobaczę to szybciutko doniosę
a u nas.. matko
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

były tylko po 2 te nowe pomadki także masz ty i mam ja
a co do macania to n/c.
pędzelków nie było do smołki??

Kaszo chyba to ty prosiłaś o swatche. wklejam, ale są beznadziejne bo nie oddają kolorów (są bardziej ciepłe i chyba intensywniejsze). i sorrka za jakość, oswajam się z telephonem nowym (nie wnikajcie jak moje usta i okolice wyglądają)
1. in the nude (światło naturalne, z fleshem)
2. all about cupcake (j.w.)
matko szmineczki boskie
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:45   #4023
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Yhym, nadzieja matką głupich . A jak wytłumaczymy Douglasa?
Wrocław niby duże miasto, a jak co do czego przyjdzie to jesteśmy ze wszystkim bardziej do tyłu niż ustawa przewiduje.

ojjjjjj grzeszycie tak pisząc... na moim zadupiu ani Natury, ani Douglasa, ani Essence, ani Catrice..... nic a nic.... jeno trzy Rossmanny
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:45   #4024
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
o. Odpowiedź spadła z nieba

To może nowe pytanie-czy ktoś był w City Forum?
Cytat:
Napisane przez LeChatBlanc Pokaż wiadomość
w city forum w gdańsku są już cienie holograficzne i podwójne jak byłam tam ok.16 to stały przed szafą siateczki z kosmetykami essence ale nie widziałam czy to nowości czy nie bo były w jakiś siateczkach
Byłam w City forum przed 18 i nic a nic nie było z nowości, a jak pytałam panią, to mówiła, że wkrótce nowości mają dotrzeć, ale że jeszcze nie ma, ech te panie z natur
LeChatBlanc udało Ci się coś kupić? A te siateczki to chodzi Ci o te reklamówki co stały w kartonach pod szafą? Bo ja tam się im przyglądałam i widziałam tylko szminki i cienie Bell. Oby jutro lub w piątek już coś w końcu było, bo już tracę cierpliwość. Wszyscy już mają, tylko Gdańsk taki zacofany
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:48   #4025
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

były tylko po 2 te nowe pomadki także masz ty i mam ja
a co do macania to n/c.
pędzelków nie było do smołki??

Kaszo chyba to ty prosiłaś o swatche. wklejam, ale są beznadziejne bo nie oddają kolorów (są bardziej ciepłe i chyba intensywniejsze). i sorrka za jakość, oswajam się z telephonem nowym (nie wnikajcie jak moje usta i okolice wyglądają)
1. in the nude (światło naturalne, z fleshem)
2. all about cupcake (j.w.)
w realu cupkake jest bardziej jak na 1szym czy 2gim zdjęciu? [bardziej różowa czy bardziej naturalna? ]
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:04   #4026
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam w Douglasie na Czyżynach i nabyłam pędzelek do linera Po moim wyjściu zostały jeszcze 2. Pędzelka do smoka niestety nie było a bardzo bym go chciała W ogóle było dzisiaj sporo nowości - lakiery, pędzelki do eyelinera, linery - chyba wszystkie, cienie, nowy MA i pewnie jeszcze coś na co nie zwróciłam uwagi Zakochałam się dzisiaj w nowym pomarańczowo-arbuzowym cieniu. Co prawda nie kupiłam go bo nie mam kasy ale ciągle o nim myślę i nie wiem czy w sobotę sie jednak na niego nie skuszę
Ale nie ma tam puderków z Sun Club?
A kredki metaliczne, lakiery Special Topper, pękające, ogólnie te rzeczy z drugiej szafy ,ich nie ma?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:08   #4027
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. VIII

A u mnie ni ma nic
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 19:09   #4028
faile
Przyczajenie
 
Avatar faile
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: k/kraków
Wiadomości: 19
GG do faile
Dot.: Essence cz. VIII

Dziś odwiedziłam Douglasa w Bonarce licząc że jakims cuden ostanie się jakiś pędzelek i niestety;( Chciałam eyeliner ale został tylko brazowy i jakiś dziwny ;(
Na pocieszenie kupiłam bialego kajala i nowy korektor stay all day. Nawet ochroniarz nie był taki nadretny co zawsze odstrasza mnie od takich sklepów.

Jakie było moje zdziwienie kiedy po godzinie łażenia po galerii chcąc zbadac korektor patrze i widzę że to nie mój odcień zgroza musiało być poplatane na stojaku a nie zwróciłam uwagi...biegnę i modle się czy można zamienieć. Panie dość miłe Bogu dzieki mówia że muszą zrobić zwrot a że kartą było płacone to że kasa dojdzie jutro ( ja sobie myśle mam w ręku dobry odcien i musze kolejne dziś 10,99 bo zachciało mi się kartą płacić) naszczęscie druga pani mówi że jak należność jest ta sama to obejdzie się bez ceregieli z bankiem i platnosciami i po pospisaniu zwrotu dostałam mój odcień ufff
Następnym razem bede stała przed szafąi milion razy sprawdzała co mam w koszyczku ;DD

swoją drogą nie wiedziałam że kosmetyki można zwracać wogóle bo jak by nie patrzeć przez tą godzinę mogło się z nim różnie dziać, a w takim rossmanie czy naturze można zwracać, wiecie jak to wygłada?
faile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:21   #4029
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Essence cz. VIII

Na Floriańskiej ponownie uzupełniona pełna szafa wraz ze wszystkimi nowościami
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:29   #4030
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Essence cz. VIII

A ktoś może widział nowości w Szczecinie?
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:29   #4031
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VIII

W Olsztynie dalej nic... Jak do niedzieli nic się nie pokaże to chyba padnę trupem, bo jadę do Warszawy wyprztykać się z kasy. I będzie jak we wrześniu - ja się obkupię jak szalona kilkaset kilometrów od domu, a zaraz potem mi wszystko na tacy wystawią w Olku.

Ale jakoś mam wrażenie, że do niedzieli to mi nikt najmniejszej nowości nie wystawi...

Jak w Złotych Tarasach się sprawa nowości ma?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 19:34   #4032
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VIII

in the nude bardzo jest nude, czy taka raczej transparentna?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:38   #4033
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Essence cz. VIII

Dziewczyny a jest tu któraś z Częstochowy ?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:38   #4034
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence cz. VIII

Mam nadzieję że jutro wszystko będzie bo w piątek pracuję i będę mogła objechać wszystko dopiero koło 18, a jak jakieś nawiedzone maniaczki essence mi wszystko zabiorą to smutno :<
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:40   #4035
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ale nie ma tam puderków z Sun Club?
A kredki metaliczne, lakiery Special Topper, pękające, ogólnie te rzeczy z drugiej szafy ,ich nie ma?
Puderków nie było, kredek metalicznych też nie ale były na Floriańskiej, był jeden pękający lakier. Tyle pamiętam...

Cytat:
Napisane przez faile Pokaż wiadomość
Dziś odwiedziłam Douglasa w Bonarce licząc że jakims cuden ostanie się jakiś pędzelek i niestety;( Chciałam eyeliner ale został tylko brazowy i jakiś dziwny ;(
Na pocieszenie kupiłam bialego kajala i nowy korektor stay all day. Nawet ochroniarz nie był taki nadretny co zawsze odstrasza mnie od takich sklepów.

Jakie było moje zdziwienie kiedy po godzinie łażenia po galerii chcąc zbadac korektor patrze i widzę że to nie mój odcień zgroza musiało być poplatane na stojaku a nie zwróciłam uwagi...biegnę i modle się czy można zamienieć. Panie dość miłe Bogu dzieki mówia że muszą zrobić zwrot a że kartą było płacone to że kasa dojdzie jutro ( ja sobie myśle mam w ręku dobry odcien i musze kolejne dziś 10,99 bo zachciało mi się kartą płacić) naszczęscie druga pani mówi że jak należność jest ta sama to obejdzie się bez ceregieli z bankiem i platnosciami i po pospisaniu zwrotu dostałam mój odcień ufff
Następnym razem bede stała przed szafąi milion razy sprawdzała co mam w koszyczku ;DD

swoją drogą nie wiedziałam że kosmetyki można zwracać wogóle bo jak by nie patrzeć przez tą godzinę mogło się z nim różnie dziać, a w takim rossmanie czy naturze można zwracać, wiecie jak to wygłada?
Jak wrócisz z kosmetykiem tego samego dnia albo zaraz po zakupie to Ci wymienią ( zarówno w Rossmanie jak i w Naturze) ale jakbyś się zapomniała i chciała wymienić następnego dnia to nie ma szans Jak wygląda kwestia zwrotów to nie wiem ale wydaje mi się, ze nie robią

Dziewczynki zrobiłam dzisiaj pierwszy krok w kierunku własnej działalności bloggowej - założyłam profil na Bloggerze
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:42   #4036
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez faile Pokaż wiadomość
swoją drogą nie wiedziałam że kosmetyki można zwracać wogóle bo jak by nie patrzeć przez tą godzinę mogło się z nim różnie dziać, a w takim rossmanie czy naturze można zwracać, wiecie jak to wygłada?
Ja w Rossmannie kiedyś wymieniałam coś, ale zwrotów nie było.
Za to w Douglasie przyjęli mi raz do zwrotu lakier do paznokci, sama się zdziwiłam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:42   #4037
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. VIII

Byłam dziś w kefirku na karmelickiej po lakier w WB granatowy - wzięłam ostatni
już miałam iść do kasy ale patrzę przecież SĄ NOWOŚCI ogarniam szafę wzrokiem ,ale pędzelków do smokey brak - zresztą miejsca na nie też, na pocieszenie wzięłam błyszczyk SWM ale szła taka miłą Pani, pytam się o pędzelki, poszła do drugiej i przyniosła cały woreczek pędzelków więc wzięłam dwa a błyszczyk jednak odłożyłam bo mam tego miziadła trochę
z szoku nie spytałam o blossoms
nie wiem czy te pędzelki włożyła od razu do szafy, ja byłam tam ok godz 14
nie było jeszcze szminek, były za to właśnie błyszczyki, cienie, lakiery C&G tusz do smokey (i różowy MA też był)
chyba tyle zauważyłam
aha co do korektora nowego to jak ja go kupowałam to był w drugiej szafie więc nie wiem czy te co mają dostęp do tylko do pierwszej będą mogły go kupić (nie wiem czy ktoś o tym wspominał)

jestem usatysfakcjonowana
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:42   #4038
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
ahahaha ja też mieszkam koło city parku - ahahaha

a co do podkreślonego - dokładnie to samo chciałam napisać. A catrice to mają nawet w 2 miejscach podobno - rozpustnicy jedni!! na stos!!
w jednym mamy, w jednym
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:49   #4039
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w jednym mamy, w jednym
W dwóch . Catrice jest w Magnolii i od niedawna w Astrze :P.

A co mi po The Body Shop i Mac skoro i tak nic nigdy tam nie kupię? :P Ja nawet tam nie wchodzę bo wiem, że chciałabym wszystko a nigdy niczego bym nie kupiła z bardzo prostego względu... :P

A jak Douglasy tłumaczyć? Odnoszę wrażenie, że oni po prostu wycofują się z Essence i tyle. Douglas to ekskluzywna marka (przynajmniej w teorii) i nie opłaca im się karmienie essencomaniaczek ;P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 19:50   #4040
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Na Floriańskiej ponownie uzupełniona pełna szafa wraz ze wszystkimi nowościami

Nie ze wszystkimi - nie było pędzelków


Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Byłam dziś w kefirku na karmelickiej po lakier w WB granatowy - wzięłam ostatni
już miałam iść do kasy ale patrzę przecież SĄ NOWOŚCI ogarniam szafę wzrokiem ,ale pędzelków do smokey brak - zresztą miejsca na nie też, na pocieszenie wzięłam błyszczyk SWM ale szła taka miłą Pani, pytam się o pędzelki, poszła do drugiej i przyniosła cały woreczek pędzelków więc wzięłam dwa a błyszczyk jednak odłożyłam bo mam tego miziadła trochę
z szoku nie spytałam o blossoms
nie wiem czy te pędzelki włożyła od razu do szafy, ja byłam tam ok godz 14
nie było jeszcze szminek, były za to właśnie błyszczyki, cienie, lakiery C&G tusz do smokey (i różowy MA też był)
chyba tyle zauważyłam
aha co do korektora nowego to jak ja go kupowałam to był w drugiej szafie więc nie wiem czy te co mają dostęp do tylko do pierwszej będą mogły go kupić (nie wiem czy ktoś o tym wspominał)

jestem usatysfakcjonowana
Zatem musiałam być po Tobie bo byłam tam ok.14.30 ale z nowości w szafie były tylko błyszczyki. Stałam chyba 5minut przed szafą oglądając ją i nie było wyłożonych lakierów, cieni, tuszu a tym bardziej pędzelków na które tak strasznie polowałam Buuu! Będę płakać bo do soboty pewnie już ich nie będzie;(
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:00   #4041
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
W dwóch . Catrice jest w Magnolii i od niedawna w Astrze :P.

A co mi po The Body Shop i Mac skoro i tak nic nigdy tam nie kupię? :P Ja nawet tam nie wchodzę bo wiem, że chciałabym wszystko a nigdy niczego bym nie kupiła z bardzo prostego względu... :P

A jak Douglasy tłumaczyć? Odnoszę wrażenie, że oni po prostu wycofują się z Essence i tyle. Douglas to ekskluzywna marka (przynajmniej w teorii) i nie opłaca im się karmienie essencomaniaczek ;P.
Haha! widzicie jakie mam swieże informacje :P
Czy ja wiem czy im się nie opłaca - raczej stoi trochę w sprzeczności z wizerunkiem marki. Ja nie zauważyłam żeby douglasy w poznaniu się wycofywały z essence - może po prostu u nas jest większa sprzedaż :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:03   #4042
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Nie ze wszystkimi - nie było pędzelków




Zatem musiałam być po Tobie bo byłam tam ok.14.30 ale z nowości w szafie były tylko błyszczyki. Stałam chyba 5minut przed szafą oglądając ją i nie było wyłożonych lakierów, cieni, tuszu a tym bardziej pędzelków na które tak strasznie polowałam Buuu! Będę płakać bo do soboty pewnie już ich nie będzie;(
Ja na pewno byłam przed 14.30 myślę że najpóźniej wyszłam stamtąd o 14.10 i widziałam lakiery z naklejką NEW ale się specjalnie nie przyglądałam jakie kolory bo nie byłam zainteresowana, i napewno były cienie podwójne z nalepkami i tusz MA do smokey też,

szkoda że nie spytałaś o pędzelki to Pani by Ci podała tak jak mnie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:10   #4043
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Ja na pewno byłam przed 14.30 myślę że najpóźniej wyszłam stamtąd o 14.10 i widziałam lakiery z naklejką NEW ale się specjalnie nie przyglądałam jakie kolory bo nie byłam zainteresowana, i napewno były cienie podwójne z nalepkami i tusz MA do smokey też,

szkoda że nie spytałaś o pędzelki to Pani by Ci podała tak jak mnie
No to albo muszę wymienić okulary albo wszystko znikło

No szkoda straszna. Miałabym już oba pędzelki a tak do d..a zbita No ale może jutro się po niego wybiorę. Zobaczymy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:12   #4044
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Essence cz. VIII

Nie wiecie jak tam sytuacja w Skoczowie, albo w Bielsku-Białej w Sferze?
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:32   #4045
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VIII

Poznań Pestka/Plaza nic nowego!
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:35   #4046
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ammannka0 Pokaż wiadomość
byłam dziś w Douglasie w Rybniku i zakupiłam lakier magnetyczny i pomadkę all about cupcake są tam chyba wszystkie nowości, chociaż dokładnie się nie przyglądałam. ale nie kupiłam magnesu do lakieru tylko próbuje takim z lodówki i słabo te wzorki są widoczne, macie na to jakiś patent?
ps czy któraś ma ten puder z sun club ten w pasiaki i jaki jest? warto?
Warto, ale raczej na lato, w słońcu robi lepsze wrażenie Ja go używam jak różu, na policzki. Poszukaj swatchy w necie, bo to nie jest nowy produkt
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

były tylko po 2 te nowe pomadki także masz ty i mam ja
a co do macania to n/c.
pędzelków nie było do smołki??

Kaszo chyba to ty prosiłaś o swatche. wklejam, ale są beznadziejne bo nie oddają kolorów (są bardziej ciepłe i chyba intensywniejsze). i sorrka za jakość, oswajam się z telephonem nowym (nie wnikajcie jak moje usta i okolice wyglądają)
1. in the nude (światło naturalne, z fleshem)
2. all about cupcake (j.w.)
Dziękuję za swatche kurczę, u Ciebie in the nude wygląda zupełnie inaczej, niż myślałam Masz bardzo blade usta?

Alleluja, reszta nowości doszła do jednej z "moich" drogerii, kupiłam 2 linerki (czarny i brązowy) i srebrny brokatowy lakier Colour & Go. Pędzelki do linerów i cieni wymiotło przed moim przyjściem, paletki cieni Sun Club też. Na puder rozświetlający się nie skusiłam, pomadek nie dołożyli.

Nie jest źle tym bardziej, że w drugiej z drogerii jeszcze nowości nie ma .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:46   #4047
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
in the nude bardzo jest nude, czy taka raczej transparentna?
Średnio na jeża, jakieś tam krycie ma, ale raczej chodzi o połysk Ale ćśśśś, nie może się wydać, że pomadki też kupiłam
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:46   #4048
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

W Rzeszowie wiatr hula po szafach i douglasowej szafeczce takowoż
Boże, ja się pierwej chyba przekręcę niż tych nowości uświadczę w moich drogeriach. Wszyscy już maja a zapyziały Rz-ów nadal nie.
Ja nie wiem czy to tak trudno wsadzić w dostawę chociaż trochę tych nowości, żeby się dziołchy cieszyły... i będą na facebooku pier*****ć że jest na co w kwietniu czekać. Jestem już zła i zmęczona tym wszystkim, co doprowadziło do tego że większą część pieniędzy odłożonych na essence wydałam dziś na paletę z inglota. Nie chce essence, tudzież cosnova zarobić, to kto inny z pocałowaniem ręki weźmie foch!
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:50   #4049
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Średnio na jeża, jakieś tam krycie ma, ale raczej chodzi o połysk Ale ćśśśś, nie może się wydać, że pomadki też kupiłam
powiedzialabym,ze i tak kupie,ale ciii nie odpowiada mi, nie kupuje,oszczedzam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:53   #4050
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Essence cz. VIII

Dopatrzyłam w wątku swatchowym tusz Esence Stay on, nie znalazłam go na KWC, to jakas nowość? Ma ktoś jakąś opinie już? Bo ma szczoteczke jakiej szukam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.