Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 15:03   #3481
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Soena- Dziekuje kochana.. w takim razie tą mila musze komuś oddać a tamtą zakupię zobaczymy czy warto
Ned- pięknie
Enn- ja też bym tak chciała... :brzyda l: ale powiem jedno że po odzywce i szamponie gliss kura (różowy i czerwony) miałam dość fajne włosy prócz puchu.. dlatego przeszłam na bez silikonowe.. bo ten puch drażni mnie jak nie wiem.. w sumie do dziś troche mam ale duuużo mniej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:47   #3482
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
No dokładnie, kiedy miałam zdrowsze włosy to myłam wszystkim i odżywiałam drogeryjnie, a było ok.
Kwestia włosa oraz prób i błędów, ale można szukać pewnych prawidłowości w relacji składu do efektów używania.

A teraz czekam na farbowanie w sobotę (duet siostry sistars i wzajemne nakładanie sobie farby). Trochę się zaczęlam martwić przejściem z 6% na 9% w farbie... myślicie, że to mi mocno trzepnie włosy? Kondycja nie jest zła, to może przeżyją...
Ja ostatnio po raz pierwszy użyłam 9% utleniacza i nic się z włosami nie stało złego. Nawet nie poczuły różnicy.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:07   #3483
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jakimś trafem znalazłam się na Waszym wątku w lutym, i od tej pory kolor czerwony, w bardzo różnych odcieniach, gości na mojej głowie. Farbuję włosy Garnierem Color Naturals 660 płomienna czysta czerwień, ale kolor ma ciepły odcień i jakoś go nie lubię toteż szybko łapię się za szamponetki. Malinowa/ wiśniowa czerwień z Joanny. Niestety nie chwyta ona odrostów więc znowu farbuję Garnierem. Macie jakąś godną polecenia trwałą farbę w chłodnych odcieniach? Mam dość tych ryżych refleksów
PS: Wszystkie macie cudowne kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74867b2e3451.jpg (55,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020712153621 - Kopia.jpg (43,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 032712173521.jpg (78,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ColorTouch-1333031148877.jpg (42,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0604.jpg (69,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0500.jpg (39,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0811.jpg (121,5 KB, 58 załadowań)
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:02   #3484
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Joanna Burgund/machoń i dojżała wiśnia są fajne ciemne i z tego co wiem sie fajnie trzyma kiedys ich uzywałam i bardzo je chwaliłam
http://www.goldmax.pl/farba-joanna-n...nia-p-825.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:08   #3485
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Szatanica z Eden, masz przepiękne oczy i bardzo podoba mi się ten kolor co masz na czwartej fotce
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:38   #3486
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Sugar - a to bądź takim testerem za 2 euro + przesyłka, to jeszcze nie majątek, a my będziemy wiedziały, co jest nowego i ciekawego, ja jestem za ;>

@Benek - właśnie jestem ciekawa, na ile to w ogóle cokolwiek zmieni w kolorze, taka przesiadka. Bo nie ukrywam że mam etap 'e, ten czerwony jednak nie taki znów konkretny' czyli standardowe opatrzenie się. Jeśli te 3% zrobi różnicę w nasyceniu, ale włosa nie skrzywdzi, to jestem za

@Szatanica - witamy To ciekawe, jak wyraziście Ci wychodzą drogeryjne farby, masz naturalny kolor jasny? Jeśli nie boisz się szamponetek i tańszych farb, to spróbuj Joanny Porzeczkę, ona mi wyszła chłodna. Tylko przesuszyła włosy, ale wtedy i tak miałam na głowie siano, więc być może sama farba jednak nie jest zła?
Też nie lubię rudości w tonie, jak chyba większośc z nas. Słyszałam, że dodatek fioletowego toneru do maski czy odżywki ochładza odcień (tylko zebrać się nie mogę do kupienia).
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:45   #3487
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość

@Benek - właśnie jestem ciekawa, na ile to w ogóle cokolwiek zmieni w kolorze, taka przesiadka. Bo nie ukrywam że mam etap 'e, ten czerwony jednak nie taki znów konkretny' czyli standardowe opatrzenie się. Jeśli te 3% zrobi różnicę w nasyceniu, ale włosa nie skrzywdzi, to jestem za
Ja na swoich widzę różnicę - czerwień jest bardziej intensywna.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 20:51   #3488
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja na swoich widzę różnicę - czerwień jest bardziej intensywna.
Brzmi super, wobec tego nie mogę się doczekać, dzięki!
A jak tam Twoje włosy i ich kondycja? Dawno nie wklejałaś tych loków, może i dobrze, bo znów będę mieć doła na ten widok... nie no, żart, żart ;p Mam nadzieję, że majicontrast Ci posłużył
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 21:09   #3489
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Brzmi super, wobec tego nie mogę się doczekać, dzięki!
A jak tam Twoje włosy i ich kondycja? Dawno nie wklejałaś tych loków, może i dobrze, bo znów będę mieć doła na ten widok... nie no, żart, żart ;p Mam nadzieję, że majicontrast Ci posłużył
Bardzo służy Nie wklejałam, bo właśnie czekam na mój majicontrast. Zamówiłam z Allegro i liczyłam że przyjdzie wcześniej. Miałam dziś farbować włosy (odrosty), ale nadal nie mam farby
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 21:40   #3490
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Meadow ten kolor to zasługa wiśniowej czerwieni z joanny^^ ubóstwiam

@sonea8 mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond- chłodny brąz http://www.vsg.pl/farby/cameleo7_1_big.gif . Czerwień wzięła mi bez wachania, z czekoladowego brązu z refleksami. na dole zdjęcie dzień przed farbowaniem

@SugarbabyLove chciałabym coś jaśniejszego, ciemne kolory mnie dołują soczysta malina z tej serii wygląda obiecująco. jutro po maturze chyba pobiegnę do sklepu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 020612145640 - Kopia.jpg (45,6 KB, 25 załadowań)
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 22:02   #3491
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

soena- tak tak jak kase ustukam to kupie ta maseczke.. mam kupe rzeczy do sprzedania jeszcze.. hehe
Uolcia- kochana jak tam paczuszka? bo ja jutro wysyłam truskawce juz a dla meadow czekam az sie kartonik taki maly trefi

Szatanica- hmm takie jaśniejsze drogeryjne to tez to ty uzywałam garnier 6,60 i pozatym to w profesionalnych Kadus mi jasno nawet wyszedł i ten allwaves z tym ze on i scandic dają róż ale wypłukują sie na rudo..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 09:22   #3492
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Sugar... tak się zastanawiałam - piszesz o puszeniu się włosów, a Ty je czeszesz jakoś? Bo np. ja mam taki naturalny skręt i w ogóle nie tykam szczotki, poza rozczesywaniem do mycia, inaczej mam na głowie wronie gniazdo. Ale odkryłam rewelacyjną rzecz do czesania. Kupiłam w sumie po to, żeby nie szarpać się ze zbitymi lokami, ale wyszło, że ona świetnie sobie radzi z puszeniem właśnie, wygładza włos, jest ewidentnie bardziej błyszczący i gładszy. To nie reklama, żeby nie było, nic z tego nie mam ;p po prostu chcę się podzielić 'tipem' o fajnym produkcie - to daj znać, jak coś, rzucę Ci linka.

@Szatanica - tylko weź pod uwagę, że drogeryjna farba mocno łapie naturalny kolor włosa, ale z farbowanym już tak dobrze nie jest... na pewno Ci go nie rozjaśni. Jeśli masz w tej chwili pofarbowane, a rozumiem, że tak, to nadasz włosom odcień, ale nie będą jaśniejsze. Odrost będzie.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 12:34   #3493
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Sugar... tak się zastanawiałam - piszesz o puszeniu się włosów, a Ty je czeszesz jakoś? Bo np. ja mam taki naturalny skręt i w ogóle nie tykam szczotki, poza rozczesywaniem do mycia, inaczej mam na głowie wronie gniazdo. Ale odkryłam rewelacyjną rzecz do czesania. Kupiłam w sumie po to, żeby nie szarpać się ze zbitymi lokami, ale wyszło, że ona świetnie sobie radzi z puszeniem właśnie, wygładza włos, jest ewidentnie bardziej błyszczący i gładszy. To nie reklama, żeby nie było, nic z tego nie mam ;p po prostu chcę się podzielić 'tipem' o fajnym produkcie - to daj znać, jak coś, rzucę Ci linka.

@Szatanica - tylko weź pod uwagę, że drogeryjna farba mocno łapie naturalny kolor włosa, ale z farbowanym już tak dobrze nie jest... na pewno Ci go nie rozjaśni. Jeśli masz w tej chwili pofarbowane, a rozumiem, że tak, to nadasz włosom odcień, ale nie będą jaśniejsze. Odrost będzie.
mam szeroki grzebien do czesania i czesze je po myciu a potem tylko wtedy gdy na prawde musze a tak to nie ew. palcami przeczesze szczoty nie ruszam a coto za rewelacyjna rzecz? i gdzie mozna zakupic?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 12:54   #3494
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mam szeroki grzebien do czesania i czesze je po myciu a potem tylko wtedy gdy na prawde musze a tak to nie ew. palcami przeczesze szczoty nie ruszam a coto za rewelacyjna rzecz? i gdzie mozna zakupic?
Też mam szeroki i używam doraźnie, żeby zachować kształt loków, bo tutaj ten gadżet nie pomoże; ale kiedy już muszę rozczesać konkretnie, to łapię za to: http://www.tangle-teezer.pl/ Tam kupowałam i pewnie znajdziesz na eBayu. Nie jest tanie, ale wcześniej przetestowałam i mi się sprawdza, nawet recenzję napisałam w KWC ;p I wtedy wyszło, że sporo fanów ma ta szczotka, to w sumie takie zgrzebło bardziej, jak dla konia
Autentycznie gładsze włosy są, może któregoś dnia zrobię 'swatcha' z pasmem po tej szczotce i po zwykłej ;p
Fajny produkt dla wszystkich ...-włosych, to czemu mam się nie podzielić

Ale już nie offtopuję, a o czerwieni dziś nic nie mam do powiedzenia, jutro będę miała po tym 9% ;>
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:20   #3495
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Też mam szeroki i używam doraźnie, żeby zachować kształt loków, bo tutaj ten gadżet nie pomoże; ale kiedy już muszę rozczesać konkretnie, to łapię za to: http://www.tangle-teezer.pl/ Tam kupowałam i pewnie znajdziesz na eBayu. Nie jest tanie, ale wcześniej przetestowałam i mi się sprawdza, nawet recenzję napisałam w KWC ;p I wtedy wyszło, że sporo fanów ma ta szczotka, to w sumie takie zgrzebło bardziej, jak dla konia
Autentycznie gładsze włosy są, może któregoś dnia zrobię 'swatcha' z pasmem po tej szczotce i po zwykłej ;p
Fajny produkt dla wszystkich ...-włosych, to czemu mam się nie podzielić

Ale już nie offtopuję, a o czerwieni dziś nic nie mam do powiedzenia, jutro będę miała po tym 9% ;>
dzieki kochana na ebay sa za 15 euro...
ale moze mnie bedzie w przyszlym tyg stac


pomóżcie plis znowu ze składem..
Splend'Or Crema Ristrutturante
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, octyl, Stearate,
Polyquaternium-32, Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifera, Bambusoidea, Parfum, Propylene Glycol, PPG-1
Trideceth-6, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne,
Methylisothiazolinone.

a pozatym któraś uzywała odzywki alterry z morela ?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 20:54   #3496
exitium77
Przyczajenie
 
Avatar exitium77
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam wszystkie czerwonowłose (:

Zakupiłam dziś farbę Reene Blanche 6.5RS http://aidem.eu/index.php?page=shop....mart&Itemid=58 z utleniaczem 6% Joanny w kremie. Będzie to moje pierwsze farbowanie fryzjerskim specyfikiem, dlatego wolę zapytać bardziej doświadczone użytkowniczki, żeby jakiejś tragedii na głowie nie ujrzeć.

Wystarczy zmieszać oksydant z farbą (tak radziła sprzedawczyni), nic więcej?

Odrosty mam w kolorze blondu. Po ostatnim farbowaniu całych włosów w kolorze spranej czerwienii, odrost wyszedł pomarańczowy, a reszta rudoczerwona. W związku z tym, żeby teraz wyszło równo, na odrostach potrzymać tę farbę dłużej, tak?
Przykładowo, gdybym na całe włosy miała trzymać 40 minut (podobno trzyma się tą farbę 30-40 minut), to na samych odrostach ile?
Nie bardzo wiem, jak się za to pierwszy raz zabrać, żeby uzyskać dobry efekt.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
exitium77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 20:58   #3497
Violet666
Przyczajenie
 
Avatar Violet666
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuję za wszystkie rady odnośnie czerwonych włosów, były bardzo pomocne
Dlatego mam jeszcze pytanie. Tym razem chodzi mi o ziołowy płyn do trwałej ondulacji, Herbal Wave normal do włosów m.in farbowanych. Czy stosuje się ten płyn tak po prostu na włosy i on sam skręca te włosy, a to jak mocno, zależy od czasu trzymania na włosach?????????Czy któraś z forumowiczek używała może tego cuda Jak to działa???
Violet666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:27   #3498
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zrobiłam w końcu to zdjęcie
to jak myślicie pasuje mi ten czerwony? myślałam jeszcze o rudym, ale nie znam się na zasadach co komu kiedy pasuje i dlatego się tak waham...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CSC_0010.jpg (51,5 KB, 52 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:43   #3499
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Zrobiłam w końcu to zdjęcie
to jak myślicie pasuje mi ten czerwony? myślałam jeszcze o rudym, ale nie znam się na zasadach co komu kiedy pasuje i dlatego się tak waham...
Moim zdaniem zdecydowanie powinnaś celować w chłodne kolory.
Załączam szybkie przeróbki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meadow.jpg (52,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meadow3.jpg (51,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meadow2.jpg (52,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meadow4.jpg (49,5 KB, 30 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 21:50   #3500
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zdecydowanie powinnaś celować w chłodne kolory.
Załączam szybkie przeróbki.
ale fajnie czyli jakbym miała taką czerwień wpadającą w róż to byłoby ok? moja babcia zawzięcie twierdzi, że byłoby mi ładnie w takim kolorze jak dałam w załaczniku, taki kolor miałam po loreal mango kiedyś ale nie wiem czy mi pasował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg seksowny-rudzielec_3479_11.jpg (37,1 KB, 18 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:53   #3501
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja myślę, że by Ci to nie pasowało, wyglądasz - przynajmniej na tym zdjęciu - na chłodny typ urody.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 06:02   #3502
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zdecydowanie powinnaś celować w chłodne kolory.
Załączam szybkie przeróbki.
w tych ostatnich mi sie najbardziej podoba
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 12:22   #3503
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

znalazłam zdjęcia stare, pare lat temu miałam rude stonowane i jaskrawsze to pokażę
jeszcze na trzecim efekt po jakiejś wiśniowej czerwieni, ale to była szamponetka w sumie to podobało mi się w tym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b9cc5cfc6c.jpg (91,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59aee2b5ad.jpg (59,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a9276a29c2.jpg (95,7 KB, 40 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:11   #3504
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny mam pytanie, utleniacz 9% bardzo zniszczy mi włosy? Mam je 100% zdrowe i szkoda byłoby mi pogarszać dramatycznie ich stan. Mam ciemne brązowe kłaki, wiec sprzedawczyni zaproponowała mi tą 9%, ale dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że to mi naprawdę rozjaśni te włosy. Zależy mi na ciemnej wiśni na głowie, sprzedawczyni zaproponowała geneze ultra jasną czerwień i, że powinien mi taki kolor wyjść.
Trochę się boje tej zmiany, bo to mój pierwszy raz w sumie. Gdybym zafarbowała już i pojawiłyby mi się odrostu, to jechałabym na nich taka 9, a na resztę 'rozjaśnionych' już 6? albo i mniej? Chociaż myślałam też o szamponetce marion, dziewczyny doradźcie, bo dopiero zaczynam przygodę z czerwonymi włosami
http://www.kosmiks.pl/pozycja/Inebry...ia-Kromask-300 używał ktoś tej maski?
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:35   #3505
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, utleniacz 9% bardzo zniszczy mi włosy? Mam je 100% zdrowe i szkoda byłoby mi pogarszać dramatycznie ich stan. Mam ciemne brązowe kłaki, wiec sprzedawczyni zaproponowała mi tą 9%, ale dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że to mi naprawdę rozjaśni te włosy. Zależy mi na ciemnej wiśni na głowie, sprzedawczyni zaproponowała geneze ultra jasną czerwień i, że powinien mi taki kolor wyjść.
Trochę się boje tej zmiany, bo to mój pierwszy raz w sumie. Gdybym zafarbowała już i pojawiłyby mi się odrostu, to jechałabym na nich taka 9, a na resztę 'rozjaśnionych' już 6? albo i mniej? Chociaż myślałam też o szamponetce marion, dziewczyny doradźcie, bo dopiero zaczynam przygodę z czerwonymi włosami
http://www.kosmiks.pl/pozycja/Inebry...ia-Kromask-300 używał ktoś tej maski?
mi sie wydaje ze 6 tez moze byc ale ogólnie 9 tak nie niszczy włosów.. nie martw się
coo do ciebie Meadow nie pasuje ci rudy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:57   #3506
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Właśnie nikt, też pytałam kilka razy, bo chciałam kupić. Ale zainwestowałam w Chroma Care L'Oreala i jak na razie sprawdza się super. Tylko drogi :/
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 23:05   #3507
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, utleniacz 9% bardzo zniszczy mi włosy?
Mi nie niszczy, nie czuję żadnej różnicy pomiędzy 6% a 9% utleniaczem. Farbuję na naolejowane wcześniej włosy i jest super.

Doszedł wreszcie mój majicontrast, więc dziś pofarbowałam włosy
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 06:32   #3508
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mi nie niszczy, nie czuję żadnej różnicy pomiędzy 6% a 9% utleniaczem. Farbuję na naolejowane wcześniej włosy i jest super.

Doszedł wreszcie mój majicontrast, więc dziś pofarbowałam włosy
ooo! i ja wyszło?! fotyyy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 08:54   #3509
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nedera rzeczywiście bardzo drogi, ale czy jest może wydajny? Na ile Ci starcza? Bo skusiłaś mnie tym odświeżaczem

I jakie są najlepsze farby drogeryjne do farbowanych? Czy polecacie bardziej te z sklepy fryzjerskiego?
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 08:57   #3510
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ooo! i ja wyszło?! fotyyy
Fotki będą potem, ale to już moje drugie farbowanie majicontrastem Tym razem odrosty tylko.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.