Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 18:49   #1
asia1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Thumbs down

Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!


Hej mam pewien problem. Moj naturalny kolor wlosow to jasny brąz, mam baaardzo ciemną oprawe oczu wiec przefarbowalam na ciemny braz, pozniej czarmy. Mialam zrobiony styling ok 1,5 roku temu (b. zaluje bo mam zniszczone wlosy troche przez to). W sobote jade do fryzjera bo chce troche zmienic fryzure no i przede wszystkim chce zmienic kolor. Slyszalam że na czarnych włosach żadna farba sie nie przyjmie i trzeba je najpierw rozjaścic i pozniej nalozyc wlasciwy kolor. Troche obawiam sie ze to rozjasnianie moze mi kompletnie zniszczyc wlosy... ale z drugiej strony mam dosc tego czarnego koloru bo widac bardzo odrosty + chcialabym jakąs zmiane.

Co mam zrobic? Czy wlosy mi nie wypadna bo mialam wczesniej robiony styling? a no i jakich kosmetykow powinnam uzywac jesli juz zdecyduje sie na ten krok (prosze o konkretne nazwy )


z gory dzieki
Asia
asia1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:01   #2
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

strasznie bedziesz miala zniszczone a nie lepiej na poczatek z gory zrobic Ci kilka pasemek? n jakis tam kolor ?? szkoda wlosow, ten czarny bedzie cI sie zmywal i wtedy kombinuj
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:34   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Z ciemnego koloru tak szybko sie nie pozbedziesz albo fryzjerka zrobi ci balejaz z rozjasniacza lub dekoloryzacje.Ja bym jednak zdecydowala sie na ta dekoloryzacje,puzniej nalozy Tobie farbe jaka bedziesz chciala najlepiej gdyby nalozyla podobna do Twojego naturalnego.Bedziesz musiala dobrze pielegnowac wlosy. Wiecej poczytaj w tym linku w ktorym zalaczylam tam masz opisane jak przejsc z ciemnego Pozdrawiam i zycze wytrwalosci
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259&page=77
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:38   #4
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

nie nie nie tylko nie rozjaśnianie... ja po rozjaśnianiu ciemnych włosów kompeltnie sobie z nimi nie radze i wydaje pełno kasy na regeneracje zrób lepiej pasemka... lepiej bedzie wyglądać
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 21:13   #5
asia1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

dzięki dziewczyny za rady pasemka to niezly pomysl ale mialabym problem zdobraniem koloru pasemek... a co do dekoloryzacji, mam nadzieje ze to bedzie dobre rozwiazanie bo chyba sie na nie zdecyduje :p
asia1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:32   #6
Mess
Przyczajenie
 
Avatar Mess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do Mess
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

hej asia! ja miałam taką samą sytuację mam czarne włosy i chciałam je sobie rozjaśnić więc postanowiłam, że zrobię sobie pasemka- i całe szczęście, że nie rozjaśniłam sobie wszystkich naraz, bo nie doszłabym z nimi do ładu niestety moje włosy bardzo się zniszczyły, trudno się rozczesują i to nie jest juz to co kiedyś czas leci i moje włosy powolutku odrastają, nie przejmuj się kiedyś ta czarna farba zejdzie- tak jak na moich ale naprawdę ostrzegam z rozjaśnianiem

POWODZENIA
Mess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 13:21   #7
Mess
Przyczajenie
 
Avatar Mess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do Mess
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

aha, i dodam, że jedyna odżywka, która naprawdę daje radę na moje włoski to zwykła ziaja- czarna rzepa!! potrafi zdziałać cuda i pięknie pachnie
__________________
Full Erwtevmenos...
Mess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 13:25   #8
legumina80
Raczkowanie
 
Avatar legumina80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszowskie klimaty
Wiadomości: 58
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

styling + rozjaśnianie = hmm?!!
legumina80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:56   #9
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Styling wg mojego fryzjera trzyma się około 3-6 miesięcy więc prawdopodobnie juz nic z nego nie zostało. Poza zniszczonymi włosami.
Nie wiem co ci doradzić bo z jednej strony myślę że po dekoloryzacji i nałożeniu jednego koloru efekt będzie lepszy, ładniejszy, bo pasemka na tak ciemnych włosach przynajmniej mnie nie bardzo sie podobają (zależy od tego jak jasne chcesz je mieć). Może warto zdekoloryzować włosy ale dopiero po bardzo intensywnej ich regeneracji? Kolejny kolor nie przyjmie się dobrze na bardzo zniszczonych włosach. Polecam olejek rycynowy - niezastąpiony.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:20   #10
asia1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

hej dziewczyny! dzięki za takie zainteresowanie byłam u fryzjera i po zobaczeniu moich włosów sie załamał. powiedział że dekoloryzacja to tylko na moją odpowiedzialnosc, bo wlosy mi się wykruszą. zrobil mi odrosty w kolorze ciemnego brązu i powiedzial zebym juz z tym czarnym dala spokoj, i robila odrosty na brąz. ściełam duzo wlosow bo byly tak zniszczone... ale jest duuuzo lepiej. kupilam sobie henna treatment wax, podobno jest dobre na zniszczone farbowaniem wlosy. zobaczymy jak to będzie...


dzieki za rady!

pozdrawiam,
asia
asia1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:25   #11
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

witam
mam podobny problem farbowalam sie na braz az pewnego razu fryzjerce wyszedł czarny.... bylo to we wrzesniu wiec juz troche czasu mineło ale byłam załamana!! teraz mam juz spoory odrost jasny i juz sa prawie w 99% zregenerwoane bo były okropnie zniszczone chyba spalone farba...
niedlugo scinam do polowy szyj mam za ramiona i nie chcem czarnego koloru widzec nigdy na mojej glowie ;P tez mysle o kilku pasemkach blond hm
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 10:47   #12
paulinkamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Mam poważny problem poradźcie coś
W ubiegłym roku w lipcu rozjaśniłam moje włosy średni blond pasemkami w odcieniu platyny u fryzjerki. Nie rozjaśniałam ich ani nie farbowałam aż do kwietnia tego roku. Mianowicie w kwietniu fryzjerka nałożyła mi na włosy kolor kasztanowy i zrobiła kilka jasnych pasemek. Za ponad miesiąc pod koniec maja na włosy nałożyła mi czekoladę, która bardzo szybko się zmyła. Drugi raz nałożyła mi czekoladę 30-tego lipca. Tym razem czekolada już nie chciała się zmywać, a ja znów zapragnęłam mieć włosy blond. Dwa dni temu odwiedziłam fryzjerkę. Nie mogła mi zdjąć farby, bo miałam rozjaśniane włosy, więc nałożyła na pasma moich włosów rozjaśniacz. Jedne pasemka miały być jaśniejsze, drugie bardziej złote i zostawiła też pasma z tą czekoladą. Teraz mam niektóre rude i zółte pasma co zrobić, żeby wrócić do jakiegokolwiek blondu? pomóżcie jestem zrospaczona jak patrze na swoje włosy
paulinkamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:34   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

z ciemnych a juz zwlaszcza czarnych zawsze trudno zejsc, rety, ile to razy juz sobie obiecalam,ze nie farbuje na czarno, bo pozniejsze rozjasnianie niszczy wlosy...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:22   #14
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Ja miałam właśnie taka przygodę Z czarnego na brąz...

Minęło już 9 miesięcy a po dekoloryzacji moje włosy strasznie się puszą,są bardzo suche,łamliwe...Ale nie żałuję,bowiem czarny nie był "moim" kolorem.
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:51   #15
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

moze cos zaradzicie mialam wlosy sredni blond przefarboalam je na ciemny braz wyszly czarne przez jakis czas malowlam odrosty teraz chcialam wrocic do blond i mam fryzjerka 2 razy mi sciagala kolo i mam bardzo trawiaste wlosy suche i w jednym miejscu wykruszone ale nie mam jeszcze do konca blondu co pomoze je zregenerowac???pomozcie:c onfused:
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 21:15   #16
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Spróbuj z odżywką i szamponem L'oreal elseve re-nutrition z mleczkiem królewskim Takie w białym opakowaniu. Naprawdę polecam, sama schodziłam z czarnego na brąz, później na blond i po żadnej innej odżywce moje włosy nie są tak gładkie,sypkie i łatwo je rozczesać zupełnie jakbym nigdy ich nie farbowała:p
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:15   #17
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Dziekuje Barzdo sprobuje ale watpie one sa wykruszone w jednym miejscu tak bardxo popalone za szybko je rozjasnilam i dlatego i nie sa jeszcze do konca blond koncowki rude musze cos jeszcze zrobic tylko co?????
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:52   #18
AnVsi4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 5
GG do AnVsi4
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Mam podobna sytuacje. Mój kolor włosów to ciemny popielaty blond. Od roku je farbuję, na początku na jasny brąz, później trochę jaśniejsze farby, aby powrócić do blondu, ale zawsze sama. Już niewiele brakowało mi do naturalnego. Ostatnio poszłam do fryzjera aby wyrównała mi kolor. powiedziałam ze chce mniej więcej taki kolor jak mój naturalny. Niestety wyszłam z ciemnym brązem na włosach, który w ogóle do mnie nie pasuje.

Co mam teraz zrobić, aby jak najszybciej i jak najmniej niszcząc włosy (bo i tak mam już zniszczone od prostowania) rozjaśnić włosy?
AnVsi4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:52   #19
cygaretka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Hej,
moje naturalne włosy mają kolor jasnobrązowy, taki mysi. Od bardzo dawna farbowałam się na ciemny brąz lub czarny. Dwa tygodnie temu postanowiłam zaszaleć, a ponieważ od zawsze marzyłam o blondzie, podjęłam decyzję o rozjaśnieniu. Moja fryzjerka rozjaśniała mi pasemkami. Po pierwszej wizycie miałam 50/50 pasemek z kolorze złoty blond i tych farbowanych wcześniej, czyli brąz (lekko sprany). Po 5 dniach poszłam do niej ponownie, tym razem zrobiła mi pasemka na pozostałych ciemnych włosach, wyłapała ich tyle, ile się dało. Wyszłam od fryzjera jako 90% blondynka, bo gdzieniegdzie mam jeszcze brązowe pasemka. Na następny dzień położyłam na włosach GENIALNĄ farbę L'oreala Preference kolor D2g Berlin Jasny złocisty opalizujący blond, kolor przepiękny, wyszedł identyczny, jak na próbniku, teraz mam piękne włosy w kolorze słomkowo-złotego blondu. W słońcu wygląda bosko, bardzo naturalnie i nie tandetnie. Pokochałam tą farbę, mimo wysokiej ceny pozostanę jej na zawse wierna.
Jeśli rozjaśnianie ciemnych włosów to tylko pasemkami.
cygaretka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 19:15   #20
aaania90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Witam!
Jestem po rozjaśnianiu włosów z czarnych farbowanych na blond.
Fryzjerka doradziła mi przechodzenie pasemkami wiec tak zrobiła.
Najpierw jedna dawka pasemek, a po kilku dniach kolejna na pozostałych ciemnych włosach. (tak jak kolezanka powyzej)
Niestety zostało mi jeszcze troche tych ciemnych pasemek... i koncówki mam trochę pomarańczowe:/ i tu moje pyt.?? czy mogę na te włosy połozyć farbę blond np. Loreala? czy w miare równomiernie pofarbuje mi włosy i pokryje pozostałą niewielka ilość ciemnych pasemek.

Edytowane przez aaania90
Czas edycji: 2010-11-25 o 19:16
aaania90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 16:59   #21
Dzaria
Przyczajenie
 
Avatar Dzaria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Exclamation Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Witam.
Podpisuje się pod wątek.
A więc tak... 2 razy farbowałam włosy aksamitną czernią z Palette ;/
Teraz chcę pozbyc się tego koloru i wócić do swojego naturalnego czyli średniego brązu. Po przeczytaniu chyba wszystkich forów Zdecydowałam sie na dekoloryzacje. Renee Blanche-chcę uzyć tego dekoloryzatoru. Mam zamair zrobic to sama a podobno ten nieniszczy tak bardzo włosów. Ale czytając forum naczytałam się o jakiś oxydantach mieszanych z rozjaśnaiczem i szczeże mówiąc nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Czy ktoś mógł by mi to wyjaśnić?
i jeszcze jedno czy po dekoloryzacji mogę wyfarbowac włsoy szamponem koloryzującym do 24 myć? chwyci?
Dzaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 22:41   #22
aaOlkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Dziewczyny! Miałam ten sam problem. Włosy naturalne ciemny siwy blond farbowane na mocny brąz. Później chciałam jasny blond, probowałam dwoma farbami i nic nie chwyciły. I wtedy kupiłam rozjaśniacz I pieknie rozjaśnił moje farbowane na ciemny brąz włoski. Kolor jest taki złocisty, jak były mokre to wydawał sie troche pomarańczowy ale to znikło jak wyschły. Nic prostszego A już miałam isc do fryzjera i wydac kupe kasy na dekoloryzacje...
aaOlkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:28   #23
patuss1920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

czesc wszystkim. Miałam do niedawna taki sam problem: moj naturalny kolor wlosow to ciemny braz, a pozniej zafarbowany czarny. zapragnelam zmiany na blond. Uzylam 2 rozjasniaczy co bardzo zniszczylo moje wlosy. Wkoncu poszlam po rade do kolezanki fryzjerki ktora mi pomogla: miesiac pozniej sciagnela mi kolor i zafarbowala na blond a od spodu zostawila czarny kolor. Jakoś po pol roku znowu mi sciagnela kolor z tej dolnej czesci i mam jasny blond! oplacalo sie tyle czekac bo efekt jest naprawde cudowny !
patuss1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:36   #24
paulilien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry.
Wiadomości: 3
Smile guzik prawda.

Na wakacje w 2011 roku miałam kaprys przejścia z farbowanej czerni na blond. Byłam w kilku salonach, ale nikt się nie chciał podjąć próby rozjaśniania. Poszczęściło mi się w ostatnim. Fryzjerka powiedziała mi spokojnie, że może mi zrobić dekoloryzację i nałożyć farbę. Bardzo się ucieszyłam i zgodziłam się. Po wyjściu z salonu miałam piękny blond na głowie, a moje włosy były o wiele bardziej delikatne i ich kondycja się poprawiła. Choć sama myślałam, że to niemożliwe to jednak przekonałam się na własnych włosach, że można. Chodzi tu jedynie o dobrego fryzjera, który zna się na rzeczy. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki!
paulilien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:47   #25
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: guzik prawda.

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-11-18 o 15:35
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:00   #26
Mirror Queen
Przyczajenie
 
Avatar Mirror Queen
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: guzik prawda.

Mam włosy grube, gęste, długie do pasa. Od 10 lat farbowane granatową czernią - często kładziona farba na całość a nie tylko na odrosty. Zapragnęłam być ruda. Żaden fryzjer nie chciał się podjąć zadania. Jeden wprost mi powiedział, że mu się nie chce, bo z takimi włosami jest za dużo roboty. Odbarwiłam sama (w domu, w pojedynkę nakładałam wszystko na włosy-ale ja zawsze sama kładłam sobie farbę więc to nie była dla mnie nowość) Joanną (Intensiv Blond (Intensywny rozjaśniacz)). Po 40 minutach od nałożenia na całość włosów (od końcówek z tyłu w górę) - na czubku głowy żółtko jajka, reszta rudo-złota. Nałożyłam miedziany mahoń i jestem zadowolona. Włosy wcześniej szybko mi się przetłuszczały, teraz nie mam tego problemu, musiałam tylko podciąć końcówki (ale nie robiłam tego od roku, więc i tak był im czas już . Generalnie nie polecam osobom z bardzo cienkimi, słabymi włosami. Moje rady dla tych, którzy jednak się zdecydują:
- na moje włosy potrzebnych było 7 opakowań Joanny i 4 farby na wyrównanie koloru.
- trzeba nakładać naprawdę grubo rozjaśniacz.
- rozjaśniacz będzie śmierdział, szczypał i podgrzewał włosy - mogą być nawet mocno ciepłe.
- jeżeli mamy włosy dość przetłuszczone, ew. używamy sporo środków do pielęgnacji typu pianki, lakiery, gumy polecam wbrew ulotce umyć i wysuszyć włosy przed odbarwieniem. Inaczej może nierówno złapać.
- po odbarwieniu i ufarbowaniu nałożyć dodane do farb odżywki na co najmniej pół godziny na włosy, po spłukaniu zastosować maskę i też potrzymać pół godziny/godzinę.
- Jeżeli ktoś ma problem z rozczesywaniem włosów powinien zainwestować w odżywkę w sprayu taką dwufazową do używania na suche i mokre włosy.
- Najlepiej odbarwić włosy np w piątek i kolor nałożyć w niedzielę, żeby zrobić włosom trochę przerwy. Ja zrobiłam wszystko jednego dnia po pracy. Zajęło mi to ok 3 godzin w sumie.
Włosy sa odrobinę zniszczone, ale nie żałuję. Odżywiam je teraz domową maseczką oliwa z oliwek+olej rycynowy+żółtko+nafta kosmetyczna i nie żałuję nic a nic
__________________
Mirror, mirror on the wall

Who is the fairest of them all?
Mirror Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.