DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 09:24   #2551
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Skoro fryzjer, to umow sie na farbowanie odrostow i tyle. Pewnie polozy Ci rozjasniajaca farbe. Albo najpierw rozjasniacz,a potem farbe. Zalezy od wlosow.
Dziękuję za informację. Nawet nie wiedziałam, że taka farba istnieje....
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 15:11   #2552
rudablondyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dekoloryzacja.

Witam.
Od dłuższego czasu farbowałam się na ciemny blond. To kolor odpowiedni dla mnie, nie tylko ja tak uważałam. No ale, czasami lubię zaszaleć z kolorem włosów. Spodobał mi się rudy. Taki też sama próbowałam uzyskać w sobotę... Wyszedł pomarańcz. Przy moich niebieskich oczach wyglądało to gorzej niż źle, wybrałam się do sklepu po kolejną farbę.. syoss ciemny blond tego samego dnia farbowałam.. wyszedł bardzo ciemny machoń jestem załamana, zawsze miałam jasne włosy... i nie mogę się przekonać do tego koloru... nie wiem co robić, dekoloryzacja? Niech ktoś mi doradzi proszę Dodam że mam cienkie włosy, z tendencją do wypadania... Jestem na siebie wściekła, miałam takie ładne włosy Proszę o radę Z góry dziękuję
rudablondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:07   #2553
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez rudablondyna Pokaż wiadomość
Witam.
Od dłuższego czasu farbowałam się na ciemny blond. To kolor odpowiedni dla mnie, nie tylko ja tak uważałam. No ale, czasami lubię zaszaleć z kolorem włosów. Spodobał mi się rudy. Taki też sama próbowałam uzyskać w sobotę... Wyszedł pomarańcz. Przy moich niebieskich oczach wyglądało to gorzej niż źle, wybrałam się do sklepu po kolejną farbę.. syoss ciemny blond tego samego dnia farbowałam.. wyszedł bardzo ciemny machoń jestem załamana, zawsze miałam jasne włosy... i nie mogę się przekonać do tego koloru... nie wiem co robić, dekoloryzacja? Niech ktoś mi doradzi proszę Dodam że mam cienkie włosy, z tendencją do wypadania... Jestem na siebie wściekła, miałam takie ładne włosy Proszę o radę Z góry dziękuję
Skoro dopiero farbowalas, to kolor sie troche wyplucze. Sprobuj myc szamponem przeciwlupiezowym, on to przyspieszy. Jesli wczesniej rozjasnialas wlosy, to farba nie powinna se trzymac zbyt uparcie Ja bym troche pomysla tym szamponem, a potem polozyla jakis popielaty blond, zeby zniwelowac rudosc...ale najpierw musialabym zobaczyc zdjecie Twojego koloru.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 14:08   #2554
leonsja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam, potrzebuję porady Moja przygoda z dekoloryzacją zaczęła się kilka lat temu, od mniej więcej 10 lat farbuję włosy na czarno, ale od dłuższego czasu marzy mi się zimny jasny brąz, bo już przez tą czerń się czuję przytłoczona. Pierwsza próba, jakieś 3 lata temu u fryzjera, skończyła się dramatycznie - spalił mi włosy, wyszły koloru słomy, a rano przez tą słomę przebijała dodatkowo marchewka, więc poleciałam do innego fryzjera żeby mnie ratował i położył mi ciemny brąz, ale ciągle miałam rude refleksy i po kilku kolejnych miesiącach i farbowaniach, wróciłam z powrotem do czarnego. Włosy po tym pierwszym rozjaśnianiu ratowałam ponad 2 lata, były tak suche, że jedynym wyjściem było systematyczne podcinanie co kilka miesięcy po kilka cm aż ścięłam wszystko co zostało spalone.
Od jakiegoś czasu więc włosy mam w raczej dobrej kondycji, nigdy nie miałam problemów z rozdwajaniem końcówek czy wypadaniem, są raczej grube, od kilku miesięcy farbowałam je średnim brązem pallette w nadziei na to, że jakieś brązowe refleksy przebiją się przez tą czerń. Nadzieja matką głupich. Idzie lato i postanowiłam je rozjaśnić, bo nie mogę patrzeć już na czerń. Po mojej przygodzie ze ściąganiem koloru u fryzjera, chcę tym razem zrobić to sama.Trafiłam tu na wątki o dekoloryzacji, przez dwa dni poczytałam no i dzisiaj stało się. Najpierw dekoloryzator Renee Blanche na 20 minut, później kąpiel rozjaśniająca, niestety Delią bo nie mogłam znaleźć nic innego (wymieszałam z maseczką i szamponem - trzymałam to 35 minut) i efekt...cóż, liczyłam się z różnymi możliwościami - od żółci przez pomarańcze do czerwieni, a to co mi wyszło trochę mnie zaskoczyło. Otóż włosy od skóry na odcinku kilku centymetrów - te farbowane od kilku miesięcy średnimi brązami, wyszły w kolorze jaśniejszego fajnego brązu, natomiast czarnej reszty nie ruszyło nic.

Pytanie co mogę zrobić teraz? Skoro ani dekoloryzator ani rozjaśniacz nie rozjaśniły tej czerni nawet o ton to czy jest szansa, że po czymś to kiedyś zejdzie, czy pozostaje mi czekanie kolejnych miesięcy (a raczej lat, bo włosy mi rosną raczej wolno) i stopniowe podcinanie?

Włosy o dziwo nie są jakoś mocno przesuszone, nałożyłam odżywkę po rozjaśniaczu a potem maskę na prawie godzinę i w dotyku są naprawdę ok. Korci mnie spróbowanie z innym rozjaśniaczem, np. polecanym tu Vincentem za jakiś tydzień - dwa, bo postanowiłam na razie nie kłaść farby ani tonera, mimo, że kolor góry dość mocno odbiega od reszty, będę je spinać i jakoś się przemęczę, muszę się pozbyć tej czerni
Załączam 2 zdjęcia tego jak to teraz wygląda, a obok tego co mi się marzy ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek uzyskała taki kolor...
Poradźcie, proszę, co powinnam teraz zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01052.jpg (78,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01089.jpg (111,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38a6f98af7797e199e4f2e82108474a3c4195eee.jpg (38,1 KB, 31 załadowań)
leonsja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 14:40   #2555
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leonsja Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję porady Moja przygoda z dekoloryzacją zaczęła się kilka lat temu, od mniej więcej 10 lat farbuję włosy na czarno, ale od dłuższego czasu marzy mi się zimny jasny brąz, bo już przez tą czerń się czuję przytłoczona. Pierwsza próba, jakieś 3 lata temu u fryzjera, skończyła się dramatycznie - spalił mi włosy, wyszły koloru słomy, a rano przez tą słomę przebijała dodatkowo marchewka, więc poleciałam do innego fryzjera żeby mnie ratował i położył mi ciemny brąz, ale ciągle miałam rude refleksy i po kilku kolejnych miesiącach i farbowaniach, wróciłam z powrotem do czarnego. Włosy po tym pierwszym rozjaśnianiu ratowałam ponad 2 lata, były tak suche, że jedynym wyjściem było systematyczne podcinanie co kilka miesięcy po kilka cm aż ścięłam wszystko co zostało spalone.
Od jakiegoś czasu więc włosy mam w raczej dobrej kondycji, nigdy nie miałam problemów z rozdwajaniem końcówek czy wypadaniem, są raczej grube, od kilku miesięcy farbowałam je średnim brązem pallette w nadziei na to, że jakieś brązowe refleksy przebiją się przez tą czerń. Nadzieja matką głupich. Idzie lato i postanowiłam je rozjaśnić, bo nie mogę patrzeć już na czerń. Po mojej przygodzie ze ściąganiem koloru u fryzjera, chcę tym razem zrobić to sama.Trafiłam tu na wątki o dekoloryzacji, przez dwa dni poczytałam no i dzisiaj stało się. Najpierw dekoloryzator Renee Blanche na 20 minut, później kąpiel rozjaśniająca, niestety Delią bo nie mogłam znaleźć nic innego (wymieszałam z maseczką i szamponem - trzymałam to 35 minut) i efekt...cóż, liczyłam się z różnymi możliwościami - od żółci przez pomarańcze do czerwieni, a to co mi wyszło trochę mnie zaskoczyło. Otóż włosy od skóry na odcinku kilku centymetrów - te farbowane od kilku miesięcy średnimi brązami, wyszły w kolorze jaśniejszego fajnego brązu, natomiast czarnej reszty nie ruszyło nic.

Pytanie co mogę zrobić teraz? Skoro ani dekoloryzator ani rozjaśniacz nie rozjaśniły tej czerni nawet o ton to czy jest szansa, że po czymś to kiedyś zejdzie, czy pozostaje mi czekanie kolejnych miesięcy (a raczej lat, bo włosy mi rosną raczej wolno) i stopniowe podcinanie?

Włosy o dziwo nie są jakoś mocno przesuszone, nałożyłam odżywkę po rozjaśniaczu a potem maskę na prawie godzinę i w dotyku są naprawdę ok. Korci mnie spróbowanie z innym rozjaśniaczem, np. polecanym tu Vincentem za jakiś tydzień - dwa, bo postanowiłam na razie nie kłaść farby ani tonera, mimo, że kolor góry dość mocno odbiega od reszty, będę je spinać i jakoś się przemęczę, muszę się pozbyć tej czerni
Załączam 2 zdjęcia tego jak to teraz wygląda, a obok tego co mi się marzy ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek uzyskała taki kolor...
Poradźcie, proszę, co powinnam teraz zrobić
Na jakiej wodzie zrobilas kapiel?
Zrob za jakis czas druga na Vincencie i wodzie 6%, dodaj szamponu o prostym skladzie, moze byc jakis ziolowy. Naloz na to cimniejsze i trzymaj max 40-50 minut. Ja farbowalam na granatowa czern 10 lat, teraz jestem blondynka, ale nadal wychodza mi cieple tony, choc rozjasniam wlosy systematycznie od roku. Kondycja srednia, ale obiecuje sobie, ze jak tylko uzyskam pozadany odcien to przestane farbowac cale
Ty chcesz miec braz, wiec sprawa jest o wiele latwiejsza

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-05-01 o 14:42
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 15:53   #2556
leonsja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Czyli to po prostu najprawdopodobniej kwestia wody - robiłam 3%, bo po poprzednich doświadczeniach strasznie się bałam spalenia, a pomyślałam, że w połączeniu z dekoloryzacją, te 3% w zupełności wystarczy. Dzięki za radę, spróbuję faktycznie z 6%, zaraz zamówię też Vincenta Pocieszyłaś mnie, że jednak można
U mnie się niestety bez farbowania w dalszej perspektywie nie obędzie, już mam za dużo siwych włosów
leonsja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 17:16   #2557
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leonsja Pokaż wiadomość
Czyli to po prostu najprawdopodobniej kwestia wody - robiłam 3%, bo po poprzednich doświadczeniach strasznie się bałam spalenia, a pomyślałam, że w połączeniu z dekoloryzacją, te 3% w zupełności wystarczy. Dzięki za radę, spróbuję faktycznie z 6%, zaraz zamówię też Vincenta Pocieszyłaś mnie, że jednak można
U mnie się niestety bez farbowania w dalszej perspektywie nie obędzie, już mam za dużo siwych włosów
3% i w dodatku kapiel to za malo, nie dziwne, ze nie ruszylo koloru. A deko wielu dziewczynom nie daje upragnionego efektu.
Kup sobie zielonego Vincenta, on daje rade
Ja siwych wlosow nie mam, ale sam odrost bede musiala rozjasniac, bo za bardzo go widac. Jednak dlugosci nie rusze, bo w koncu wylysieje.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 17:42   #2558
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hej dziewczyny
proszę o pomoc co mam zrobić z moimi włosami, byłam dziś u fryzjera i wyszłam z jakim czymś na głowie,
jaką farbę nałożyć?wiem, nie powinnam ich już męczyć ale nie wyjdę tak do ludzi, myślałam o czymś jak na zdjęciach lub nie wiem coś ciemniejszego ;/
myślałam o syoss lub casting ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mandy.jpg (10,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mandy-Moore.jpg (17,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1758.jpg (76,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1761.jpg (81,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1769.jpg (72,9 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez marta200
Czas edycji: 2013-05-02 o 17:49
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:09   #2559
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny
Pilnie potrzebuję pomocy
Pierwsze zdjęcie to moje brązowe włosy ze stycznia, jakoś w marcu użyłam zmywacza farb do włosów firmy Uber, który niestety koloru nic nie ruszył, może pojaśniał o 0,5 tonu i wymył ciepły pigment z włosów i nic więcej. W kwietniu zrobiłam kąpiel rozjaśniającą użyłam rozjaśniacz z Welli profesjonalnej "Blondor" i wodę 6% po kąpieli włosy miałam ciemno rude w kolorze karmelu, na naturalny odrost nie nakładałam. Dwa dni temu znowu zrobiłam kąpiel taką samą jak wcześniej i włosy są jaśniejsze, ale bardzo pomarańczowe, mają też żółty odcień (zdjęcie drugie). Na zdjęciu tego nie widać, ale w rzeczywistości wyglądają bardzo nienaturalnie, kolor jest intensywny..
I moje pytanie: Co dalej? Nie mam pojęcia co nałożyć, czytałam różne posty, blogi i mam mętlik. Bardzo mi zależy żeby nie było tego intensywnego żółto-pomarańczowego koloru, chciałabym blondzik na poziomie 8, może być to ciepły kolor, miodowy tylko żeby wyglądał naturalnie, a nie jak skórka pomarańczy Dodam, że moje naturalne włosy są w kolorze blond, szybko się rozjaśniają, mam odrost ok. 3-4 cm.
Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosybraz.jpg (25,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.1.jpg (30,9 KB, 28 załadowań)
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:32   #2560
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Wrzucam zdjecia przed i po. Wlosy rozjasniane deko renee blanche i elgonem za kazdym razem ciemniely. Udalo mi sie je rozjasnic rozjasniaczem vincent ledier SILVER woda 6 trzymalam jakas godzinke, po 2 tg polozylam farbe garniera rozjasniajaca nr 111. Oto efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0366.jpg (84,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0463.jpg (51,3 KB, 36 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:52   #2561
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny chcialam sie z wami podzielic moja wczorajsza przygoda z pierwsza w zyciu dekoloryzacja. Deko robilam 2X elgonem (uzylam po 2 komplety na kazda deko na moje dosc dlugie wlosy choc niezbyt grube i bylo ok). kolor sciagnal sie tak srednio jak widac na zdjeciach: nr2 - po 1 deko i nr.3 po dwoch deko, na zdjeciu nr.1 byly moje wlosy wczesniejsze, byla to w sumie czerwiec ktora aplikowlam na czern od jakichs 2 lat i mozna powiedziec ze sladu za bardzo po czerni nie bylo (fakt ze zdjecie zrobione w swietle dziennym, w swietle sztucznym byly duzo ciemniejsze). czerwien na dlugosci jeszcze mam,natomiast na odrostach juz raczej nie widac. po tych dwoch deko nalozylam natural dark blonde z poziemu 7 garniera i kolor docelowy widac na ostatnich dwoch zdjeciach. na dlugosci jeszcze bije czerwienia. ogolnie chcialam uzyskac taki jasny brazik wiec w sumie mozna powiedziec ze jest ok,tyle ze ten kolor troszke mnie rozczarowal jest taki nijaki:/
I teraz mam pytanie, czy robic kapiel rozjasniajaca nast.razem gdy bede chciala uzyskac jeszcze jasniejszy braz,a nawet blond, czy zrobic jeszcze dekoloryzacje?
Musze powiedziec ze moje wlosy sa w lepszej kondycji niz byly przezd deko i farbowaniem a to chyba za sprawa maski gliss kur do wlosow bardzo zniszczonych-takie czarne pudeleczko polecam
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 11:02   #2562
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

oto fotki
dodalo mi tylko 2:/
po dwoch deko i gotowy rezultat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_001316.jpg (92,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_001317.jpg (113,7 KB, 37 załadowań)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:04   #2563
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
oto fotki
dodalo mi tylko 2:/
po dwoch deko i gotowy rezultat
Do lepszego efektu dekoloryzacji polecam Ci bardzo delikatny rozjasniacz Vincent Leadier Silver. Sama nim rozjasnialam efekt jest mega zachwycajacy W watku wymiankowym mam sporo saszetek do wymiany
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:32   #2564
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

milka, malamyszka20, ale Wam ślicznie wyszło! brawo i jak równiutko.

malamyszka, jak będziesz chciała mieć jaśniejszy kolor to nie rób już dko bo sztuczny pigment pewnie po dwóch już uleciał. zdecydowałabym się na kąpiel

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Pilnie potrzebuję pomocy
Pierwsze zdjęcie to moje brązowe włosy ze stycznia, jakoś w marcu użyłam zmywacza farb do włosów firmy Uber, który niestety koloru nic nie ruszył, może pojaśniał o 0,5 tonu i wymył ciepły pigment z włosów i nic więcej. W kwietniu zrobiłam kąpiel rozjaśniającą użyłam rozjaśniacz z Welli profesjonalnej "Blondor" i wodę 6% po kąpieli włosy miałam ciemno rude w kolorze karmelu, na naturalny odrost nie nakładałam. Dwa dni temu znowu zrobiłam kąpiel taką samą jak wcześniej i włosy są jaśniejsze, ale bardzo pomarańczowe, mają też żółty odcień (zdjęcie drugie). Na zdjęciu tego nie widać, ale w rzeczywistości wyglądają bardzo nienaturalnie, kolor jest intensywny..
I moje pytanie: Co dalej? Nie mam pojęcia co nałożyć, czytałam różne posty, blogi i mam mętlik. Bardzo mi zależy żeby nie było tego intensywnego żółto-pomarańczowego koloru, chciałabym blondzik na poziomie 8, może być to ciepły kolor, miodowy tylko żeby wyglądał naturalnie, a nie jak skórka pomarańczy Dodam, że moje naturalne włosy są w kolorze blond, szybko się rozjaśniają, mam odrost ok. 3-4 cm.
Pomocy
ale zmiana koloru. żółte tony możesz wytępić fioletową płukanką. możesz też zrobić jeszcze jedną kąpiel na 6, ale tylko na ciemniejsze partie. i potem żeby zgasić niepożądane tony zarzucić chłodną farbę- z popielem czy perłą np. albo czymś bardzo jasnym srebrnawym, szarawym. powinno ładnie jasno wyjść
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:48   #2565
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Do lepszego efektu dekoloryzacji polecam Ci bardzo delikatny rozjasniacz Vincent Leadier Silver. Sama nim rozjasnialam efekt jest mega zachwycajacy W watku wymiankowym mam sporo saszetek do wymiany
Myślałam właśnie o kąpieli na vincencie zielonym,ale panicznie się boje zniszczenia włosów. Myślałam też o tym dekoloryzatorze loreal efassor używał ktoś? Na dole mam jeszcze czerwień widoczna wiec trzeba bedzie coś pokombinowac;-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:51   #2566
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zielony nie niszczy tak mocno, miałam. dopiero za 3 razem ciut przesuszył. tego drugiego nie używałam. a czerwień zgasisz zieloną płukanką.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:13   #2567
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Myślałam właśnie o kąpieli na vincencie zielonym,ale panicznie się boje zniszczenia włosów. Myślałam też o tym dekoloryzatorze loreal efassor używał ktoś? Na dole mam jeszcze czerwień widoczna wiec trzeba bedzie coś pokombinowac;-)
Zielona saszetke tez mam chociaz silver jest polecana do kazdego typu wlosow tak, ze zadnej roznicy nie widze. Naprawde uwiez mi mialam na wlosach 3 dekoloryzatory kazdy mi ciemnial i nie rozjasnial wlosów jak trzeba... Po tych nie udanych zabiegach polozylam vincenta i wreszcie wyszlo nie masz czego sie obawiac naprawde polecam
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 22:04   #2568
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
zielony nie niszczy tak mocno, miałam. dopiero za 3 razem ciut przesuszył. tego drugiego nie używałam. a czerwień zgasisz zieloną płukanką.
dzieki za rady a co to za plukanka?mozna cos wiecej na ten temat?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Zielona saszetke tez mam chociaz silver jest polecana do kazdego typu wlosow tak, ze zadnej roznicy nie widze. Naprawde uwiez mi mialam na wlosach 3 dekoloryzatory kazdy mi ciemnial i nie rozjasnial wlosów jak trzeba... Po tych nie udanych zabiegach polozylam vincenta i wreszcie wyszlo nie masz czego sie obawiac naprawde polecam
dziekuje ci kochana ale ja nie prowadze watku wymiankowego,poza tym przebywam w uk wiec przesylka bylaby drozsza niz caly rozjasniacz. wlasciwie i tak bede zamawiala z polski bo tutaj nie ma vincenta, pewnie sobie poczekam troche na przesylke,a chcialam przed urlopem sie pofarbowac ale zobaczymy

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Dziewczyny myslicie ze na wodzie 6% bedzie ok?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 22:16   #2569
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Moze od razu tez zapytam marzy mi sie taki kolorek, co to moze byc za kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (48,5 KB, 29 załadowań)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 06:56   #2570
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Moze od razu tez zapytam marzy mi sie taki kolorek, co to moze byc za kolor?
8.13 z tego co mi wiadomo Tzn. jasny beżowy blond
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:20   #2571
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny macie pojecie co to za kolorek? Nie jestem fanka Britney, ale przyznam kolor jest sliczny Moze akurat zakryl ty ta moja rudawa poswiate. Mogly byscie mi cos doradzic z farb profesjonalnych ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 222fba08b4b4c4ce32b9d35b7f46ae826185bdbf.jpg (35,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 199fe83ca047d7c3f319b65993436d3c52d15ed3.jpg (68,3 KB, 17 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:02   #2572
mimossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Kochane, potrzebuje porady.
Zgodnie z zaleceniami forum zrobilam sobie kapiele rojasniajace, przeszlam kolejno etapy od ciemnorudego, przez jasny rudy az do terazniejszego zoltego. Klasyka po prostu
Nie wiem, co teraz, zyly sobie chyba podetne, bo calosc jest paskudna. Przynajmniej do mojej twarzy. W poniedzialek mam uczelnie, a ja wygladam potwornie. W ogole wlosy sa zdecydowanie bardziej zolte niz na zdjeciu wyszly.
Chcialabym jakis kolor naturalnego bezowego blondu, moze byc sredni. Tylko boje sie, zeby nie wyszedl znowu zielony Moze excellence 8.13? Bo pewnie 8.1 to wyjdzie niebieski na tych zmeczonych klakach...
Blagam o pomoc.
Chcialabym taki jak ma sienna miller...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy biale1.jpg (42,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium-blonde-hairstyles-4.jpg (79,1 KB, 22 załadowań)
__________________
Nie mam polskich czcionek, a na literke 'e' wylal mi sie sok i nie zawsze owa literka da sie wcisnac Z gory wszystkich przepraszam za dyskomfort w czytaniu
mimossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 18:18   #2573
ewi156
Raczkowanie
 
Avatar ewi156
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 112
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny Nie pierwszy raz zwracam sie do was z prośbą o pomoc i liczę, że i tym razem mnie nie zawiedziecie Otoż około 2 miesięcy temu robilam deko z brązu na średni blond. Kolor sie ładnie wypłukał i obecnie mam coś w stylu jasny rudy/jasny brąz trudno określić I teraz pytanie czy jesli położę na to farbę jasny blond to czy złapie czy nie obejdzie sie bez kąpieli rozjaśniającej?
__________________
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej..." - Magik.





`Mógłby być już piątek`
ewi156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 00:49   #2574
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewi156 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie pierwszy raz zwracam sie do was z prośbą o pomoc i liczę, że i tym razem mnie nie zawiedziecie Otoż około 2 miesięcy temu robilam deko z brązu na średni blond. Kolor sie ładnie wypłukał i obecnie mam coś w stylu jasny rudy/jasny brąz trudno określić I teraz pytanie czy jesli położę na to farbę jasny blond to czy złapie czy nie obejdzie sie bez kąpieli rozjaśniającej?
Za dobrze by bylo tez mam od polowy kudłów rudzielca juz raz kladlam farbe rozjasniajaca z garniera 111. Efekto gora jasne a reszta rudych kosmykow gdzie nie gdzie zmienila kolor na blond. Czeka mnie kąpiel rozjasniajaca innej opcji nie widze
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 16:49   #2575
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Za dobrze by bylo tez mam od polowy kudłów rudzielca juz raz kladlam farbe rozjasniajaca z garniera 111. Efekto gora jasne a reszta rudych kosmykow gdzie nie gdzie zmienila kolor na blond. Czeka mnie kąpiel rozjasniajaca innej opcji nie widze
1 Probowalas deko effasor l'oreal czy elumen? Nie dzialalo?
Moze sprobuj farby koleston 12/1 lub 12/11 na te rudosc - podwojna popiel powinna uspokoic rudosc. Jak nie masz odrostow jeszcze, mozesz te farbe przeciagnac na odwrot - wpierw traktujesz rudzielce, a potem pod koniec kladziesz te farbe na blond czesc na krotko. Calosc bedzie popielata, ale przynajmniej rowniejsza.

2. Jesli bys decydowala sie na 12/1 to nawet lepiej dla tej czesci blond. Do czesci rudej moglabys dodac troche korektora 2 cm 0/11 (podwojna popiel). Ten korektor jest bardzo wydajny.

Trzecia opcja: wziac 12/11 na rudosc, a na blond na troche 12/1 z kapka 12/11 (jakies 15 ml bym dala)

Czwarta: kladziesz tylko 12/1 na rude i potem sie zastanawiasz co dalej .

Koleston to bardzo dobra marka - przewidywalna i niezawodna. Z braku innych dostepnych farb (Szwecja, gdzie istnieje zakaz sprzedazy profesek) praktykuje na tej i nie czuje ochoty na zmiany
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 17:28   #2576
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewi156 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie pierwszy raz zwracam sie do was z prośbą o pomoc i liczę, że i tym razem mnie nie zawiedziecie Otoż około 2 miesięcy temu robilam deko z brązu na średni blond. Kolor sie ładnie wypłukał i obecnie mam coś w stylu jasny rudy/jasny brąz trudno określić I teraz pytanie czy jesli położę na to farbę jasny blond to czy złapie czy nie obejdzie sie bez kąpieli rozjaśniającej?
rudości pokryje Ci blond maksymalnie na poziomie 8. jaśniejszy nistety nie sama testowałam. także robiłabym kąpiel.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:23   #2577
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
rudości pokryje Ci blond maksymalnie na poziomie 8. jaśniejszy nistety nie sama testowałam. także robiłabym kąpiel.
Dokładnie.

Ale wg. mnie powinnaś robić ciemniejszym poziomem, nie ma szans żeby jasny blond to pokrył, albo nawet średni, ze względu na to że na głowie jest brązik, nie ważne że jasny, ważny że brąz. Także wg. mnie kąpiel to minimum a i tak uzyskasz ciemny/średni blond max. Jak od razu chcesz jasny blond proponowałabym garniera 111 i to conajmniej 2 razy w odstępie np. 3 -4tyg
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 18:33   #2578
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Czy wie ktos moze jaki to kolorek? sliczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e218.jpg (38,1 KB, 12 załadowań)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 18:34   #2579
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam Was dziewczyny. Nigdy nie podejrzewałam, że znajdę się w wątku o dekoloryzacji.. ale jednak. Po głębszych namysłach, poszłam do fryzjera i zdekoloryzowałam swoje ciemnobrązowe włosy. Wyszło kurczakowato-rude, wiec Pani nałożyła na to średni popielaty blond.
Wyszło coś takiego jak na 2 pierwszych zdjęciach...

Po miesięcznym odżywianiu włosów... poszłam kolejny raz do fryzjera. Chciałam mieć jaśniejsze włosy. Pani stwierdziła, ze musiałabym je znowu zdekoloryzować, ale się tego nie podejmie bo za krotki okres czasu minął, powiedziała ze jedynie może mi rozjaśnić jeszcze dol i zrobić blond refleksy na gorze, żeby czuprynę trochę ożywić. Tak tez zrobiła. Teraz mam problem.. nie chce już iść do fryzjera (kiepskie efekty, a wysokie ceny), a widzę ze moje włosy są blond-rudo-karmelowe.

Chce osiągnąć jednolity kolor włosów w odcieniu miodowego, złotego blondu albo coś w tym stylu. Coś a la ten odcień w świetle, z rozjaśnionym dołem i refleksami na gorze. Załączam wiele zdjęć, bo jak sama widzicie kolor jest bardzo przekłamany i wygląda rożnie w zależności od światła.. dol jest jeszcze bardzo ciemny, góra już się odznacza. Chciałabym rozjaśnić całość jakoś farbą, może być superrozjasniajaca itd. Koleżanka kupiła jakiś wellaton jasny blond i na brąz włosy nałożyła i wyszedł jej miód prawie. Jaka farbę musiałabym nałożyć ażeby rozjaśnić włosy ale i także ochłodzić kolor, a w szczególności pozbyć się tych rudości?? I żebym nie miała zielonych włosów! Mam zamiar ponownie farbować pod koniec miesiąca. DZIEWCZYNY POMOCY!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0226.jpg (20,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0218.jpg (23,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0269.jpg (19,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0324.jpg (23,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0328.jpg (23,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0331.jpg (22,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0332.jpg (25,2 KB, 7 załadowań)
__________________






Edytowane przez coolasana
Czas edycji: 2013-05-13 o 18:38 Powód: zmiana rozmiaru zdjęć
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:40   #2580
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Nigdy nie podejrzewałam, że znajdę się w wątku o dekoloryzacji.. ale jednak. Po głębszych namysłach, poszłam do fryzjera i zdekoloryzowałam swoje ciemnobrązowe włosy. Wyszło kurczakowato-rude, wiec Pani nałożyła na to średni popielaty blond.
Wyszło coś takiego jak na 2 pierwszych zdjęciach...

Po miesięcznym odżywianiu włosów... poszłam kolejny raz do fryzjera. Chciałam mieć jaśniejsze włosy. Pani stwierdziła, ze musiałabym je znowu zdekoloryzować, ale się tego nie podejmie bo za krotki okres czasu minął, powiedziała ze jedynie może mi rozjaśnić jeszcze dol i zrobić blond refleksy na gorze, żeby czuprynę trochę ożywić. Tak tez zrobiła. Teraz mam problem.. nie chce już iść do fryzjera (kiepskie efekty, a wysokie ceny), a widzę ze moje włosy są blond-rudo-karmelowe.

Chce osiągnąć jednolity kolor włosów w odcieniu miodowego, złotego blondu albo coś w tym stylu. Coś a la ten odcień w świetle, z rozjaśnionym dołem i refleksami na gorze. Załączam wiele zdjęć, bo jak sama widzicie kolor jest bardzo przekłamany i wygląda rożnie w zależności od światła.. dol jest jeszcze bardzo ciemny, góra już się odznacza. Chciałabym rozjaśnić całość jakoś farbą, może być superrozjasniajaca itd. Koleżanka kupiła jakiś wellaton jasny blond i na brąz włosy nałożyła i wyszedł jej miód prawie. Jaka farbę musiałabym nałożyć ażeby rozjaśnić włosy ale i także ochłodzić kolor, a w szczególności pozbyć się tych rudości?? I żebym nie miała zielonych włosów! Mam zamiar ponownie farbować pod koniec miesiąca. DZIEWCZYNY POMOCY!
Po prostu - zrob moze kapiel rozjasniajaca na rudzielce, a potem poloz na nie jakis zloty karmelek (zloto i bez po kropce, ew. z domieszka naturalnego) - ale jasniejszy od oczekiwanego. W ten sposob troche oslabisz te rudosc przez jej rozjasnienie . Pozniej mozesz tylko przeciagac te farba przy farbowaniu odrostow albo kupic toner miodowy, ktorym bedziesz farbowac tylko te rudosc na slabej wodzie.

Nie radzilabym kladzenia popieli w celu zabicia rudosci, jesli docelowo chcesz miec na glowie zloto-miod.

Ps. Deko mozna robic czesciej jesli to deko, a nie rozjasniacz. Wielu fryzjerow myli pojecia..
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.