kolor włosów i makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 18:36   #1
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305

kolor włosów i makijaż


Dziewczyny, potrzebuję rady.
Chciałabym zrobić coś z kolorem włosów. W tej chwili wróciłam do naturalnego koloru, to jakiś taki jasny brąz, trudno określić kolor. Odcień zdecydowanie chłodny.
Przez ostatnich sześć lat miałam na głowie wszystkie dostępne odcienie rudego, natomiast w wakacje byłam blondynką. Nie mam pojęcia, jaki kolor teraz wybrać. Może coś doradzicie?

Mam też problem z makijażem. Maluję się od lat tak samo - mocno podkreślam rzęsy i używam koralowego błyszczyka. Bardzo to lubię, ale jak pojawia się jakaś specjalna okazja nie mam pojęcia, co ze sobą zrobić. Mam szare oczy, tuż przy źrenicy są zielone, im bliżej brzegu tęczówki, tym bardziej niebieskie się stają. Rzęsy naturalnie mam gęste, ciemne i długie, brwi również są czarne i bardzo wyraziste.

Jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0295.jpg (21,1 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0296.jpg (21,9 KB, 216 załadowań)
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:35   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: kolor włosów i makijaż

Wydaje mi się, że bardzo ładnie wyglądałabyś z grzywką. Na bok lub prostą- chyba obie Ci pasują.


Co do koloru, to może jakiś karmelowy?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:32   #3
Madziula_90
Raczkowanie
 
Avatar Madziula_90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: kolor włosów i makijaż

Oj faktycznie grzyweczka by się przydała ( w załączniku dodaje foto w jakiej grzywce bym Cie widziała)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka.jpg (21,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt


Madziula_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:44   #4
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: kolor włosów i makijaż

Makijaż: polecam podkład (bo widzę, że tu i ówdzie pryszcz lub maleńkie zaczerwienienie) + korektor pod oczy. Od wielkiego dzwonu oczy wystarczy pociągnąć brązową/czarną kredką tuż przy rzęsach, łuk brwiowy oraz wewnętrzny kącik oka rozświetlić jakimś perłowym cieniem. Do tego czerwona szminka. Jeśli chodzi o kolory cieni do oczu to musiałabyś się umalować i ocenić w jakich czułabyś się very dobrze. A ponieważ jesteś (chyba, na 100% nigdy nie wiem) chłodnym typem urody to proponuję: szarości, odcienie różowe i fiolet.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:26   #5
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: kolor włosów i makijaż

zdecydowanie grzywka, nie za krótka, pocieniowana i na bok, mam podobny kolor oczu do Twojego, najfajniej komponują się z chłodnym fioletem i przydymionem grafitem.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 03:28   #6
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: kolor włosów i makijaż

Na włosach się z abardzo nie znam, ale gołym okiem widać, że masz wysokie czoło i lepiej by było z grzywką na bok. Tak patrzę na Twoją buzię, to ja bym włosy przyciemniła - myślę, że bardziej by Cię było widać (ale też nie za ciemny, na pewno nie czerń). Tak jak Sorbet proponuję podkład i korektor pod oczy, bo masz parę drobnych miejsc na buzi. Jeśli chodzi o makijaż to nie jestem w 100% pewna czy doradzałabym Ci koralową szminkę... musiałabyś wrzucić zdjęcia umalowana. Mimo wszystko widzę Cię w odcieniach brązu i chłodnego beżu, nie w fioletach, nie wiem, może mi się wydaje, ale jak dla mnie może trochę nie współgrać z Twoją karnacją (ale tu niech mnie poprawią profesjonalistki, bo ja amator jestem). Do tego dałabym cienką kreskę eyelinerkiem.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.