Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 11:07   #3961
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A jakie polecacie kremy do stóp nawilżające? Te sole do stóp z Flos-leku jakoś pomagają?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 11:20   #3962
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ode mnie- rossmanowski z łojem jelenia, często też paćkam stopy na noc kremem do rąk Isana z mocznikiem A jeśli chodzi o sole, dużo dobrego słyszałam o cynamonowej.

Mój patent- Dermogal A+E, ten sam, którego niektóre z Was używają na paznokcie
Mam cerę mieszaną, atopową, skłonną do alergii, jednocześnie w suchych strefach naczynkową- okropnie ciężko jest jej dogodzić Dermogal ma naturalny skład: olej z wiesiołka, żelatyna, gliceryna, wit. A i E. Świetnie nawilża, nie zapycha, u mnie łagodzi trądzik i uczulenia, nie podrażnia. Jest bardzo tłusty, więc kładę tylko na noc. Naprawdę bardzo polecam


Dziewczyny- kiedyś ktoś tu pisał o mieszance na zaskórniki (petroleum + olejek pichtowy). Używam od jakichś dwóch tygodni wieczorem, co drugi dzień głównie na nos, bo właściwie tylko tam mam zaskórniki. I faktycznie, efekty są, zaskórniki są mniejsze i znikają, ale jednocześnie mimo porządnego nawilżania bardzo łuszczy mi się skóra na nosie

I tu moja wątpliwość: gdzieś na początku wątku wyczytałam, że " zaskórniki trzeba po prostu złuszczać aż znikną". To znaczy, że dobrze się dzieje i nie powinnam "przeszkadzać" skórze natłuszczaniem?
Skórę ma mieszaną, tłustą w strefie T.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2011-01-23 o 12:34
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:42   #3963
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zadam trochę głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem: Jak wyglądają zaskórniki?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:09   #3964
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A jakie polecacie kremy do stóp nawilżające? Te sole do stóp z Flos-leku jakoś pomagają?
cynamonowa rozgrzewa, pięknie pachnie i delikatnie zmiękcza skórę. Po jej użyciu o wiele łatwiej jest mechanicznie zetrzeć zrogowacenia.

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Zadam trochę głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem: Jak wyglądają zaskórniki?
zaskórniki to takie czarne kropeczki najczęściej na nosie
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:21   #3965
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Ode mnie- rossmanowski z łojem jelenia, często też paćkam stopy na noc kremem do rąk Isana z mocznikiem A jeśli chodzi o sole, dużo dobrego słyszałam o cynamonowej.

Mój patent- Dermogal A+E, ten sam, którego niektóre z Was używają na paznokcie
Mam cerę mieszaną, atopową, skłonną do alergii, jednocześnie w suchych strefach naczynkową- okropnie ciężko jest jej dogodzić Dermogal ma naturalny skład: olej z wiesiołka, żelatyna, gliceryna, wit. A i E. Świetnie nawilża, nie zapycha, u mnie łagodzi trądzik i uczulenia, nie podrażnia. Jest bardzo tłusty, więc kładę tylko na noc. Naprawdę bardzo polecam


Dziewczyny- kiedyś ktoś tu pisał o mieszance na zaskórniki (petroleum + olejek pichtowy). Używam od jakichś dwóch tygodni wieczorem, co drugi dzień głównie na nos, bo właściwie tylko tam mam zaskórniki. I faktycznie, efekty są, zaskórniki są mniejsze i znikają, ale jednocześnie mimo porządnego nawilżania bardzo łuszczy mi się skóra na nosie

I tu moja wątpliwość: gdzieś na początku wątku wyczytałam, że " zaskórniki trzeba po prostu złuszczać aż znikną". To znaczy, że dobrze się dzieje i nie powinnam "przeszkadzać" skórze natłuszczaniem?
Skórę ma mieszaną, tłustą w strefie T.
Wcale jej nie przeszkladzasz,trzeba skórę dobrze natłuszczać,a peeling tak 2razy w tygodniu,albo może używaj maseczki zmiękczająco-złuszczającej. A dermogal nie pomaga ci na tą łuszczącą się skórę? ja właśnie dermogal uzywam w zimie,gdy mam suche skórki na nosku i nie pomaga złuszczanie i potem skóra jest dobrze nawilzona i się nie łuszczy. Być może sucha skóra na nosie jest przez tą twoją walkę z zaskórnikami, może używasz jakichś produktów które bardzo wysuszają skórę?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
A tymczasem: mam problem Ćwiczę sztukę walki, w której generalnie nie nosi się butów- tak więc ponad 4 godziny tygodniowo spędzam tupiąc i gniotąc stopy o drewnianą podłogę. Już genetycznie mam skłonności do mocnego rogowacenia skóry i zawsze miałam problem z twardymi piętami i podbiciem, ale od kiedy trenuję- to już naprawdę istna masakra Macie jakieś sprawdzone sposoby na uchowanie stópek w jako-takim stanie?
2 razy w tygodniu namocz na 20 min nogi w ciepłej wodzie z solą(może byc ta z rossmana),a potem zrób co tzreba pumeksem. Skóra jest miękka więc będzie łatwo ale trzeba sie trochę postarać.No i można po porannym prysznicu nogi tez chwilke poszorować tarką taką specjalną czy czymś ^^ ja przez cała zimę nie dbałam o nóżki, ale niedługo mam bal więc codziennie nawilżam i dbam zeby ładnie wyglądać w pantofelkach
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:50   #3966
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziękuję Ja muszę się porządnie wziąć za stopy, bo niestety z okazji zimy i tym samym braku okazji, żeby gdzieś gołe nogi pokazać, zapuściłam je nieziemsko
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:18   #3967
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też, ostatnio się trochę za nie wzięłam, ale najlepiej nie jest
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 13:34   #3968
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ych, przymierzam się do zamówienia oleju kokosowego- nie znoszę kupować w internecie, ale w żadnej z 3 aptek w których byłam nie mieli, i panie farmaceutki były bardzo zdziwione, o co ja pytam... A na stronie DOZ przecież jest

Ale kupiłam sobie przynajmniej Mypę
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:31   #3969
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny coś super mocno nawilżającego pod oczy!!! Co stosujecie? Używam niemożliwe ilości korektora każdego dnia, i mam brzydką, przesuszoną skórę pod oczami.. potrzebuję jakiejś kuracji na prawdę intensywnie nawilżającej :P Polećcie coś, plis <3
Zastanawiam się jeszcze jakby stosować ten cevikap w mniejszym stężeniu, bo mam wrażenie że w tak dużym w ogóle mojej skórze nie służy....
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:50   #3970
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Olej kokosowy jest naprawdę fajny i pachnie jak Princessa
Jak nakładacie puder bambusowy? Niestety, średnio jestem z niego zadowolona. Bieli twarz, a poza tym zauważyłam, że szybko zaczynam się świecić i to nawet dwa razy bardziej! Używam tłustego kremu na zimę, ale gdy nakładałam mieszankę z glinki i skrobii to nie świeciłam się mocniej, a po bambusie tak.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:25   #3971
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na dozie można dostać olej kokosowy? Kiedyś znalazłam w sklepie zielarskim, ale okazało się, że przeterminowany i od tamtej pory nie mogę znaleźć.
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 20:34   #3972
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Wiem, że na mazidłach i BU na 100% można kupić olej kokosowy
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:15   #3973
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jest na dozie też

Ishani ja smaruję olejkiem Juvit wit.C, i póki co skóra wygląda dobrze Smarowanie tym samym kremem co do reszty twarzy (o ile nie zawiera alkoholu i generalnie jest nieofensywny) też powinno pomóc...
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2011-01-25 o 21:16
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:18   #3974
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A mogłabyś dać link, ponieważ nie mogę znaleźć?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:22   #3975
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja miałam olej kokosowy z BU i szczerze mówiąc jak dla mnie kompletnie nie opłaca się tyle płacić za taką ilość. i do tego ten niewygodny słoiczek

Jak będę kupować go znowu, to na pewno na allegro np. firmy parachute. Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę i zobaczycie jakie tam można kupić duże ilości po takich samych cenach jak na BU :P

dance makabre ja też stosuję juvit, i coś ostatnio nie jestem z niego zadowolona..ponadto prawie za każdym razem dostaje mi się do oczy i szczypie NIEMIŁOSIERNIE.

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2011-01-25 o 21:24
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:43   #3976
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A mogłabyś dać link, ponieważ nie mogę znaleźć?
Kurczę, nie mogę go znaleźć- a wydawało mi się, że był :/ Ale możesz kupić jojoba albo ze słodkich migdałów- też są świetne na włosy

Ishani dziwne, nie wiem jak on Ci może wchodzić do oczu, przecież taki olejek ma prawo spływać tylko w dół
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:45   #3977
angellina
Raczkowanie
 
Avatar angellina
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 86
GG do angellina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Od podstawówki miałam trądzik, stosowałam wiele kosmetyków przeznaczonych do tego problemu, ale nic nie pomogło, dopiero kuracja antybiotykowa u dermatologa. Brrr cała twarz była w okropnych gulowatych pryszczach. Niestety późno do mnie dotarło, że na to pomoże dermatolog i się tak męczyłam do liceum.
Jak wyleczyłam sobie trądzik to miałam mnóstwo zaskórników i na to pomógł mi wizaż . Na pierwszy ogień poszedł tonik pichtowy (nafta + olejek pichtowy), Effaclar K, filtr BD pozbyłam się zaskórników otwartych, ale zostały mi rozszerzone pory i tłusta cera. Tłustej cery już nie mam, ale została mi mniejsza część rozszerzonych porów.
Obecnie stosuję: krem z filtrem BD, Effaclar K (wieczorem), myję twarz i ciało BD (tylko po tym nie mam wysypki na ciele), potem na mokre ciało oliwka, tonik z octu jabłkowego, stosuję co jakiś czas kurację maseczką aspirynową, 1-2 w miesiącu maseczka z glinki, na rzęsy i brwi olejek rycynowy, skrobia na dzień, żeby zmatowić twarz.
Zamierzam w najbliższym czasie wypróbować metodę mycia twarzy OCM (był pierwszy raz i jest ok, ale o skuteczności można mówić po jakimś czasie), jak już zrobię makijaż to chcę minerałami (na razie wgłębiam się w tym temacie, bo jestem "zielona"), spróbować słynne serum Basi z wit. C, zwalczyć problem tłustych włosów, ale chyba tylko dermatolog mi został, sińce pod oczami.

Trochę się rozpisałam i na pewno część moich sposobów na "bycie naj" się powtórzyła. Mam 29 lat, cera bliżej normalnej niż tłustej, trochę rozszerzonych porów.
angellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:38   #3978
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a Twój tonik z octu jabłkowego to po prostu ten ocet czy z czymś go mieszasz? Jak on ma działać na cerę?

Ja słyszałam, ze krem barwy siarkowa moc jest bardzo dobry, ale sama po sobie nie wiem, bo jeszcze nie stosowałam..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:48   #3979
angellina
Raczkowanie
 
Avatar angellina
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 86
GG do angellina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ocet jabłkowy z rossmana, leje "na oko" trochę octu jabłkowego ok. jednej czwartej porcji co robię i więcej wody (destylowana lub przegotowana lub mineralna). jak mnie szczypie to sobie dolewam wody. tonik przechowywać w lodówce do 2 tyg.

podaję link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72028

jeszcze do moich patentów nie dodałam peelingu z kawy do ciała.
angellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:05   #3980
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Pytałam na zbiorach kosmetycznych, ale zapytam i tutaj
Znacie dobry bezzapachowy antyperspirant? Najlepiej do 20 zł.
Obecnie używam deo w kamieniu Reutter'a i czasem zawodzi, choć nigdy nie miałam problemów z poceniem.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:55   #3981
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Pytałam na zbiorach kosmetycznych, ale zapytam i tutaj
Znacie dobry bezzapachowy antyperspirant? Najlepiej do 20 zł.
Obecnie używam deo w kamieniu Reutter'a i czasem zawodzi, choć nigdy nie miałam problemów z poceniem.
Antidral- większa, tańsza i lepsza wersja Etiaxilu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:58   #3982
90samotna
Raczkowanie
 
Avatar 90samotna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraina marzeń <3
Wiadomości: 320
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Antidral- większa, tańsza i lepsza wersja Etiaxilu

tylko niezle swędzi , piecze i poddraznia ;/
90samotna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:58   #3983
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Antidral- większa, tańsza i lepsza wersja Etiaxilu
A on nie będzie... za mocny? Etiaxil nie jest czasem na nadpotliwość?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:04   #3984
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez 90samotna Pokaż wiadomość
tylko niezle swędzi , piecze i poddraznia ;/
Ja go stosuję 2 razy w tygodniu na noc i tyle mi w zupełności wystarcza. Podrażnia w momencie, gdy nakładamy na świeżo ogoloną skórę.

paula, na nadpotliwość też ale jeśli mniej się pocisz to stosujesz rzadziej-tak jak ja Ja go dorwałam za 20zł, więc myślę, że warto chociażby spróbować..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:19   #3985
90samotna
Raczkowanie
 
Avatar 90samotna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraina marzeń <3
Wiadomości: 320
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja go stosuję 2 razy w tygodniu na noc i tyle mi w zupełności wystarcza. Podrażnia w momencie, gdy nakładamy na świeżo ogoloną skórę.

paula, na nadpotliwość też ale jeśli mniej się pocisz to stosujesz rzadziej-tak jak ja Ja go dorwałam za 20zł, więc myślę, że warto chociażby spróbować..

ja niestety nie dam rady go uzywac;/ a szkoda bo gdy pierwszy raz uzyłam było suchutko
ale za drugim razem myslałam ze nie wytrzymam , bo tak szczypało i swędziało ;/
90samotna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:25   #3986
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja go stosuję 2 razy w tygodniu na noc i tyle mi w zupełności wystarcza. Podrażnia w momencie, gdy nakładamy na świeżo ogoloną skórę.

paula, na nadpotliwość też ale jeśli mniej się pocisz to stosujesz rzadziej-tak jak ja Ja go dorwałam za 20zł, więc myślę, że warto chociażby spróbować..
On działa jak bloker, tak? W ciągu dnia nie muszę się niczym smarować, czy jak to jest?
No, nie wiem...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:58   #3987
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez 90samotna Pokaż wiadomość
ja niestety nie dam rady go uzywac;/ a szkoda bo gdy pierwszy raz uzyłam było suchutko
ale za drugim razem myslałam ze nie wytrzymam , bo tak szczypało i swędziało ;/
znam to
na kwc bardzo chwala ziaja bloker bodajze, kosztuje jakos 7 zl, sama gdy skoncze antidral mam zamiar go kupic, jesli zawiedzie, nie bedzie duzo pieniedzy wyrzuconych w bloto, ale patrzac po opiniach to jest hitem
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:11   #3988
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Antidral- większa, tańsza i lepsza wersja Etiaxilu
Najnowszym zamiennikiem dla Antidralu jest Bloker firmy Ziaja. Mnie mniej podrażania, niż Antidral (choć też na świeżo ogolone pachy nie polecam), a kosztuje ok 6-7zł
Link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:28   #3989
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Też polecam bloker, antidral mnie niemiłosiernie podrażnił, ethaxil podobnie, a jego "wrażliwa" wersja- nie działała.
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:39   #3990
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A gdzie można kupić Antidral lub Ziaję?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.