Kosmetyki M.A.C - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 11:18   #3361
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Fajne te nowinki Ja poki co czekam na niedziele, moze juz bedzie nowa kolekcja.

Tymczasem niesamowicie sie ciesze z nowych nabytkow Wczoraj, dzieki uprzejmosci osoby z wizazu (jeszcze raz dziekuje), kupilam pedzle: 116, 134, 168, 272, 219, 217, 239 oraz pigment Naked. Jestem w niebie
Jaka piękna pędzlowa kolekcja Gratuluję zakupów! Napisz koniecznie jak się sprawują w użytkowaniu bo sama mam tylko 2 ale parę kolejnych w planie.

karinkaa - pytałaś o zwykłe czy beauty powder? Ja polecam ich "zwykłe" róże. Efekt w zależności od typu (matte, frost, satin, sheertone i sheertone shimmer). Mam 4 i je uwielbiam ze względu na wybór kolorów i to że nie da się sobie nimi krzywdy zrobić - przy dobrym pędzlu zawsze wyjdzie ok

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-01-31 o 11:22
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 11:21   #3362
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Co do tych aukcji to ja już miałam rozmowę by email z pracownikiem tego Pana.
Uparcie twierdzą, ze to są oryginały, więc poprosiłam o skan dokumentów potwierdzających ich oryginalność... Nie otrzymałam oczywiście

Skończyło się na tym, że zaoferowano mi próbki za darmo, zebym oceniła czy są to oryginały cze też nie.
Podziękowałam i zasugerowałam, zeby więcej nie kupowali od osoby, która sprzedała im te "błyszczące" pigmenty... Bo na niektórych aukcjach jak same widzicie nakrętki się nie świecą.
Mam wrażenie, że ktoś im wcisnął podróby i tyle... a oni uparcie twierdzą, ze to oryginały bo tak naprawdę w ogóle się na tym nie znają
dzięki za dokładne info
Może faktycznie kupowali z różnych źródeł, część to podróbki, cześć nie, sami się nie znają, nie wiedzą.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 11:33   #3363
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
dzięki za dokładne info
Może faktycznie kupowali z różnych źródeł, część to podróbki, cześć nie, sami się nie znają, nie wiedzą.
W takie bajki nie wierze - można nie wiedzieć jak się sprzedaje parę produktów ale nie przy takiej ilości. Niech przedstawi dokumenty zakupu albo niech nie pisze bzdurnych opisów na aukcji. Sorry, ale mnie takie rzeczy denerwują.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:50   #3364
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.youtube.com/watch?v=lcuSa...e=channel_page - o fałszywych kosmetykach mac
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 19:41   #3365
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Odpowiem hurtem, bo coś się stało z multicytowaniem i nie da się odpowiadać na poszczególne posty.

KUpowałam na Allegro odsypki, ponoć to sprawdzona aukcja, więc odrzucam prawdopodobieństwo fałszywego towaru.
Mam 7 kolorów:
fuksja, steel blue, pink bronze, electirc coral, rose, cooper sparkle i faircośtam.
Robiłam makijaż z Electrica, Steel BUle, Fuksji, Coopera-ten zachowywał się najbardziej przyzwoicie, reszta nie do końca. Inne kolory używałam w jakiejś tam kombinacji typu cienka kreseczka... Słabe napigmentowanie-pół kryjące kolory, kijowa trwałość-zbieranie się w załamaniach i znikający kolor...
Generalnie makijaż początkowo wygląda dość ładnie, ale niestety jakoś to nie idzie w parze z jakością.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2009-01-31 o 19:43
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 20:49   #3366
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Prawda jest taka, że nie każdemu pasują pigmenty i już.
Ja mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i mnie każde cienie znikają z oczu po godzinie bez odpowiedniej bazy.

Tak samo było z pigmentami, które znikały jeszcze szybciej.
W Wigilię postanowiłam się pomęczyć i zrobić makeup porządny, z bazą i użyłam 4 brązowych pigmentów.
Nie mogłam ich zmyć po wieellu godzinach.
Nie wiem od czego to zależy?
Może od bazy?
Ja na przykład przeklinam cienie pojedyncze HR, które nawet na bazie mi się nie trzymają.
Dla mnie to szajs za ogromne pieniądze
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 01:15   #3367
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jaka piękna pędzlowa kolekcja Gratuluję zakupów! Napisz koniecznie jak się sprawują w użytkowaniu bo sama mam tylko 2 ale parę kolejnych w planie.
Poki co jestem z nich zadowolona. To najlepsze pedzle jakie mialam, a testowalam wczesniej inglota, sephore, TBS, guerlaina. Jeszcze ich nie pralam, wiec nie wiem jak sie beda sprawowac po czyszczeniu.

BTW dzis pierwszy luty, ktoras sie wybiera do MACa? Ja licze na to, ze bedzie nowa kolekcja
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 08:07   #3368
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
BTW dzis pierwszy luty, ktoras sie wybiera do MACa? Ja licze na to, ze bedzie nowa kolekcja
Arwena nowa kolekcja już jest od wczoraj, ale nie była jeszcze wyjęta ! Dziś już ma być! Ale ja się już od wczoraj nią cieszę !!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:02   #3369
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja sie wybieram po południu, może się tam spotkamy, hahahaha
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:09   #3370
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
ja sie wybieram po południu, może się tam spotkamy, hahahaha
Dziewczyny to koniecznie zdajcie relacje I jakbyście mogły to zobaczcie czy jest ten nowy pędzelek 226 i w jakiej cenie
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:20   #3371
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

luuddyyy, dziewczyny nie kuście.... Mam szczerą nadzieję, że to paskudna kolekcja i zupełnie nie moje kolory
Pędzelek też mnie mocno interesuje...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:35   #3372
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Pielgrzymki do sanktuarium MAC ZT

spójrzcie na strone www.maccosmetics.de maja już nowe podkłady i kremowe błyszczyki i pomadki

coraz czesciej myśle o wypadzie na weekend do berlina
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:53   #3373
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Pielgrzymki do sanktuarium MAC ZT

spójrzcie na strone www.maccosmetics.de maja już nowe podkłady i kremowe błyszczyki i pomadki

coraz czesciej myśle o wypadzie na weekend do berlina

W Niemczech już reklamują a w USA jeszcze nie? Czy to nie dziwne?

Ja nie mogę dziś do MACa, bo egzamin mam jutro, ale po egzaminie obowiązkowy wypad
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:27   #3374
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Poki co jestem z nich zadowolona. To najlepsze pedzle jakie mialam, a testowalam wczesniej inglota, sephore, TBS, guerlaina. Jeszcze ich nie pralam, wiec nie wiem jak sie beda sprawowac po czyszczeniu.

BTW dzis pierwszy luty, ktoras sie wybiera do MACa? Ja licze na to, ze bedzie nowa kolekcja
Po czyszczeniu na pewno będą ok Ja ze swoich jestem bardzo zadowolona - są warte swojej ceny

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
W Niemczech już reklamują a w USA jeszcze nie? Czy to nie dziwne?

Ja nie mogę dziś do MACa, bo egzamin mam jutro, ale po egzaminie obowiązkowy wypad
Daj znać jak wygląda sytuacja we Wrocławiu bo ja mogę jechać dopiero w 2 połowie tygodnia.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:51   #3375
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Kosmetyki M.A.C

witam,

przymierzam sie sie zkupu bazy Mac z filtrem 50, na kwc opinie są bardzo podzielone, część osob uważa ze jest swietna a czesc ze to zbedny wydatek.Czy faktycznie ten filtr to tylko pic?? czy dla Was ta baza to must have?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:53   #3376
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wlasnie wrocilam z zakupow w MACu i musze ponarzekac nieco Dostali po 3 (slownie TRZY) sztuki pedzli z kazdego rodzaju. Mojego 214 juz w Zlotych Tarasach nie bylo, udalo mi sie zamowic przedostatni w Arkadii. Takze macie jeszcze szanse sie na jeden zalapac Pedzel fajny, testowalam go chwilke, latwo sie nim robi kreski. Cena: 105zl.

Ten do cieniowania (226?) tez fajny, chociaz ja wole moj 217, ma bardziej miekkie wlosie.

Poza tym upolowalam 2 MSFy (blonde i redhead), sliczne kolory, cudo i blyszczyk peroxide.

Jestem w niebie

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
witam,

przymierzam sie sie zkupu bazy Mac z filtrem 50, na kwc opinie są bardzo podzielone, część osob uważa ze jest swietna a czesc ze to zbedny wydatek.Czy faktycznie ten filtr to tylko pic?? czy dla Was ta baza to must have?
Mam ta baze i dla mnie jest idealna. Podklad trzyma sie caly dzien, nie swiece sie (choc bez bazy mi sie to zdarza okazjonalnie), twarz wyglada ladniej. Jesli chodzi o filtr, to nie mam pojecia. Kupilam zima i mam cicha nadzieje, ze ten filtr jednak nie dziala Nie chce miec latem bialej twarzy i ciemniejszej szyi.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:03   #3377
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z zakupow w MACu i musze ponarzekac nieco Dostali po 3 (slownie TRZY) sztuki pedzli z kazdego rodzaju. Mojego 214 juz w Zlotych Tarasach nie bylo, udalo mi sie zamowic przedostatni w Arkadii. Takze macie jeszcze szanse sie na jeden zalapac Pedzel fajny, testowalam go chwilke, latwo sie nim robi kreski. Cena: 105zl.

Ten do cieniowania (226?) tez fajny, chociaz ja wole moj 217, ma bardziej miekkie wlosie.

Poza tym upolowalam 2 MSFy (blonde i redhead), sliczne kolory, cudo i blyszczyk peroxide.

Jestem w niebie



Mam ta baze i dla mnie jest idealna. Podklad trzyma sie caly dzien, nie swiece sie (choc bez bazy mi sie to zdarza okazjonalnie), twarz wyglada ladniej. Jesli chodzi o filtr, to nie mam pojecia. Kupilam zima i mam cicha nadzieje, ze ten filtr jednak nie dziala Nie chce miec latem bialej twarzy i ciemniejszej szyi.
A pamiętasz może cenę tego pędzla 226 ?To muszę jutro predko koleżankę posłać do arkadii,mam nadzieje ze jeszcze ten pedzel bedzie
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:08   #3378
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
A pamiętasz może cenę tego pędzla 226 ?To muszę jutro predko koleżankę posłać do arkadii,mam nadzieje ze jeszcze ten pedzel bedzie
Niestety nie pamietam. W USA kosztuje 24,5. 214 w Polsce kosztuje 105zl, w USA 23$. Wiec mysle ze 226 bedzie kosztowal u nas ok 120zl.

Jesli chcesz go dostac, to najlepiej zadzwon i zarezerwuj.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-02-01 o 18:30
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:22   #3379
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ah... z tej kolekcji poluję na tylko 1 rzecz (226) i coś czuję że się na niego nie załapię bo w tym tygodniu dosłownie nie mam chwili żeby do Wrocławia podjechać

Baza SPF50 + StudioFix świetnie się sprawdza przy mieszanej cerze. Moja ulubiona baza Nie wiem jak z filtrami bo dla mnie najważniejsza była trwałość (na słońce się nie wystawiam) - i na to nie narzekam.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 19:14   #3380
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Powiedzcie mi,który z pigmentów mac nadałby się jako dodatek do pudru matującego...marzy mi się dobry puder matujący z drobinkami rozswietlającymi...odpowi ednik gentle light glow. Dobry puder juz mam..brakuje tylko drobinek
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:34   #3381
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi,który z pigmentów mac nadałby się jako dodatek do pudru matującego...marzy mi się dobry puder matujący z drobinkami rozswietlającymi...odpowi ednik gentle light glow. Dobry puder juz mam..brakuje tylko drobinek
Moze Naked? Jest neutralny ma delikatne drobinki.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:58   #3382
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Daj znać jak wygląda sytuacja we Wrocławiu bo ja mogę jechać dopiero w 2 połowie tygodnia.
Dam znać

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Moze Naked? Jest neutralny ma delikatne drobinki.
też o nim pomyślałam, tylko trzeba go dać mało
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 21:53   #3383
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jestem zafascynowana MACiem jednakże szkoda mi pieniędzy na ich produkty (zmieni się to w przyszłości).

Jednakże, na urodziny dostałam bazę Prep + Prime Eye Light ale na moich powiekach się nie sprawdza, niestety, użyta parę razy, nawet nie zużyłam 96 %. Jest sens wymieniać? I za co? Nie była tania. O dziwo na moich powiekach sprawdza się baza Sorayi do cery suchej, taki ot paradoks.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:10   #3384
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziekuje za odpowiedzi co do bazy. chyba sie skuszę
chcialam jeszcze zapytać jakiego podkładu używacie do tej bazy? czy podkladami MAC tez jestescie zachwycone?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:33   #3385
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Jestem zafascynowana MACiem jednakże szkoda mi pieniędzy na ich produkty (zmieni się to w przyszłości).

Jednakże, na urodziny dostałam bazę Prep + Prime Eye Light ale na moich powiekach się nie sprawdza, niestety, użyta parę razy, nawet nie zużyłam 96 %. Jest sens wymieniać? I za co? Nie była tania. O dziwo na moich powiekach sprawdza się baza Sorayi do cery suchej, taki ot paradoks.
Mialas pecha, ta baza ma kiepskie opinie. Makijazysci z MACa (warszawskiego) tez jej nie uzywaja, korzystaja z Paint Pota.

Wymieniac w jakim sensie? Na wizazu? Jesli tak, to juz Twoja decycja, czy jest sens, a juz tym bardzije Twoja za co... Jesli chodzi Ci o zwrot do salonu MACa, to nie ma szans.

malwiiina - podklad mam Revlona i Diora Forever, MACa nie testowalam. Ale ja mam bardzo jasna karnacje, MAC jest dla mnie zdecydowanie za ciemny.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-02-01 o 22:34
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 23:14   #3386
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ahhhh ta mania MAC'owa , mnie kolekcja BBR rozczarowała moze poza błyszczykiem Peroxide (chociaż nieco podobny do Luminary) i najjasniejszy cień dla rudej tez mi sie podoba, ale że mam podobny to nie będzie mój czekam na Cream Team o ile dotrze do Polski
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:23   #3387
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://allegro.pl/item544828613_mac_...am_do_ust.html


Jak myslicie oryginal?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 13:59   #3388
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że nie każdemu pasują pigmenty i już.
Ja mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i mnie każde cienie znikają z oczu po godzinie bez odpowiedniej bazy.

Tak samo było z pigmentami, które znikały jeszcze szybciej.
W Wigilię postanowiłam się pomęczyć i zrobić makeup porządny, z bazą i użyłam 4 brązowych pigmentów.
Nie mogłam ich zmyć po wieellu godzinach.
Nie wiem od czego to zależy?
Może od bazy?
Ja na przykład przeklinam cienie pojedyncze HR, które nawet na bazie mi się nie trzymają.
Dla mnie to szajs za ogromne pieniądze
U mnie Black Soul, nawet bez bazy cięzko zmyć. Głownie z tego powodu używam go okazyjnie Jest to najtrwalszy cien jaki kiedykolwiek miałam, pod względem trwałości bije nawet cienie Clinique, których jestem wielką fanką.
Mam nadzieję że Naked będzie równie trwały...



Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Moze Naked? Jest neutralny ma delikatne drobinki.
Dziękuje Zdam relację.. planuję zmieszać go z podkładem mineralnym i blended face powder


EDIT: Czy jest możliwe , aby pigment Sweet Sienna wpadał lekko w fiolet ?

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2009-02-02 o 15:23
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:19   #3389
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam wszystkich MAC-omaniaków, ja też pokochałam kosmetyki tej firmy, postaram się niedługo wkleić swoją MAC-ową kolekcję

A tymczasem mam pytanie, czy ktoś z was wie może, czy kolekcja Well Defined będzie dostępna w Polsce? Jeśli tak to kiedy mniej więcej? I czy te podkłady i korektory wejdą na stałe do oferty, bo na stronie niemieckiej nie pisze, żeby była to seria limitowana
Sporo pytań ale może ktoś z was jest lepiej poinformowany ode mnie.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 17:39   #3390
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość

EDIT: Czy jest możliwe , aby pigment Sweet Sienna wpadał lekko w fiolet ?
U mnie Sweet sienna ewidentnie wpada w brąz, a Marcia ( ma ode mnie odsypke ) wpada w zieleń Chyba zalezy od osoby ( chyba, że masz niepewny pigment)
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.