Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 22:48   #4321
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Masi to nie jest oskarżenie, nie chcę żebyś tak odebrała moje słowa, to moje obawy dotyczące osób trzecich, których niestety nie znamy.

Wiem, zdaje sobie sprawe, ja też się tego własnie obawiam.
Teraz oprócz nas wątek czyta 4 gosci i 2 osoby które sa zarejestrowane na wizażu ale z róznych powodów nie chcą żeby było je widać ze tu są. Obserwują nas cały czas. Wystarczy policzyć na dole liczbę użytkownikow z liczbą nicków które się wyświetlają. Jakie moga mieć intencje ?

Tak Hexxano, zdaje sobie z tego sprawę, napisałam do tych osób, poinformowałam je i przeprosiłam. Liczę się też z konsekwencjami.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-22 o 22:51
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 22:54   #4322
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Podczas niedzielnej akcji z Natalią broniłam jej, ponieważ wydawało mi się ze nie jest taka jak się ją na forum ocenia. Miałam z nią dużo do czynienia, przez trzy tygodnie razem z mężem pomagałam jej przy komputerze (obecnym i zakupie nowego, mój TŻ siedzi w tym temacie). Natalia pisanie miała bardzo utrudnione, same widziałyście jej krótkie posty, pisałam o nich w niedziele nawet, zadeklarowałam jej pomoc w tym gdy zadzwoniła do mnie, znajdując numer na profilu, ponieważ pisanie nie wychodziło bo za długo by to trwało to się załatwiało telefonicznie. Trwało to trochę długo, a w tym czasie wszyscy się wymieniali fotkami, telefonami itp. oglądali, podziwiali, prawili sobie komplementy i w ogóle. Same wiecie jak to wyglądało. Rozmowa o forum też była i o tym co się na nim pisze. Żal mi się jej zrobiło i gdy powiedziała ze chciałaby zobaczyć Dome zgodziłam się ze jej pokaże jej zdjęcie. Nie miała Dome ani Megi na liście przyjaciół. A chciała zobaczyć jak wyglądają. Podobnie z Anturium i Kamilia, która jednak znalazła się w gronie przyjaciół więc dostęp do fotek miała. Tak samo jak i do innych którzy przyjęli zaproszenie lub do niej wysłali. To wszystko.
.

To teraz ja zapytam poniewaz nurtuje mnie to i nie daje spokoju, skoro ja jestem w porzadku wobec innych to nie rozumiem dlaczego inni nie sa w porzadku w stosunku do mojej osoby - postanowilam o tym napisac.

Oto krotka historia :
W dzien ktory zaprosilam Natalie do grona swoich przyjaciol - pojawil sie komentarz pod jednym z moich zdjec, ktorego autorka byla wlasnie Natalia.
Na drugi dzien, przeczytalam w poscie slowa Natalii ktore informowaly mnie o tym, ze nie latwo jest zostac jej przyjacielem. Ok.
Pytam w takim razie - jakim sposobem Natalia weszla na moj album i zamiescila ow komentarz (do wgladu na moim profilu) skoro nie weszla jeszcze wtedy do grona moich przyjaciol ? dodam,ze komentarz pojawil sie
Czy moglo sie zdarzyc tak, ze poznym wieczorem kiedy wszyscy juz spali (..no tak klimat suspensu sie pojawia..) Natalia przyjela moje zaproszenie -- zamiescila komentarz a potem usunela sie z mojego profilu przyjaciol?

21 grudnia 2008 zamiescilam w poscie 4815 ten wpis :

"Natalio - wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciol..hm zostawilas mi komentarz w albumie..nie chcesz sie ze mna zaprzyjaznic? "

tego samego wieczoru, godzina 21:52, post nr 4820 , Natalia napisala :

"Molly-koło mnie trzeba troche pochodzić,nie jestem łatwa

W albumie to żart,"



I teraz pytam - jakim cudem to sie stalo? czy np ja moge wejsc sobie na profil kogos niezaprzyjaznionego, obejrzec zdjecia i zamiescic komentarz pod zdjeciem?

Usunelam zaproszenie do Natalii ale nie pamietam w ktory dzien , czy bylo to 21 czy juz 22 grudnia? komentarz pojawil sie dokladnie 21 grudnia o godz. 00:12.

Mam do Ciebie pytanie Natalio - jak udalo Ci sie zamiescic ten komentarz pod moim zdjeciem?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:03   #4323
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
T



I teraz pytam - jakim cudem to sie stalo? czy np ja moge wejsc sobie na profil kogos niezaprzyjaznionego, obejrzec zdjecia i zamiescic komentarz pod zdjeciem?

Usunelam zaproszenie do Natalii ale nie pamietam w ktory dzien , czy bylo to 21 czy juz 22 grudnia? komentarz pojawil sie dokladnie 21 grudnia o godz. 00:12.

Mam do Ciebie pytanie Natalio - jak udalo Ci sie zamiescic ten komentarz pod moim zdjeciem?

A na pewno zaznaczylas opcje by zdjecia byly widoczne tylko dla znajomych?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:08   #4324
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hexxana czy istnieje jakiś sensowny powód, dla którego na zdjęciach kopiowanych z albumów znajdują się nicki użytkowników od których są kopiowane?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:12   #4325
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A na pewno zaznaczylas opcje by zdjecia byly widoczne tylko dla znajomych?
Tak i zwrocilam na to szczegolna uwage.
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:20   #4326
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Teraz oprócz nas wątek czyta 4 gosci i 2 osoby które sa zarejestrowane na wizażu ale z róznych powodów nie chcą żeby było je widać ze tu są. Obserwują nas cały czas. Wystarczy policzyć na dole liczbę użytkownikow z liczbą nicków które się wyświetlają. Jakie moga mieć intencje ?
Masi, jestem zapewne jedna z tych 2 osob;nigdy sie nie krylam z tym ze pozostaje niewidoczna. Nie widze w tym niczego nadzwyczajnego, nie mam nic do ukrycia poza faktem, ze nie chce byc caly czas widoczna, jest taka opcja i sobie ja zaznaczylam, nie potrzeba do tego kombinacji alpejskich.
Nie chce byc widoczna bo nie zawsze moge odpisac, zaznaczylam opcje "niewidzialna" poniewaz dziewczyny zwracaja uwage na to kto akurat jest na watku - nie wyobrazam sobie odpisywac na kazdy post skierowany do mnie (wiem to zabrzmialo nieskromnie ale nie mialo tak byc ) bo zamiast pracowac siedzialabym wylacznie na wizazu (nieco przesadzone )
I nie wiem dlaczego sie tlumacze bo to ponoc winni tylko robia
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:23   #4327
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Masi, jestem zapewne jedna z tych 2 osob;nigdy sie nie krylam z tym ze pozostaje niewidoczna. Nie widze w tym niczego nadzwyczajnego, nie mam nic do ukrycia poza faktem, ze nie chce byc caly czas widoczna, jest taka opcja i sobie ja zaznaczylam, nie potrzeba do tego kombinacji alpejskich.
Nie chce byc widoczna bo nie zawsze moge odpisac, zaznaczylam opcje "niewidzialna" poniewaz dziewczyny zwracaja uwage na to kto akurat jest na watku - nie wyobrazam sobie odpisywac na kazdy post skierowany do mnie (wiem to zabrzmialo nieskromnie ale nie mialo tak byc ) bo zamiast pracowac siedzialabym wylacznie na wizazu (nieco przesadzone )
I nie wiem dlaczego sie tlumacze bo to ponoc winni tylko robia

Molly ale są osoby które się z innych powodów ukrywają. Nie miałam na myśli ciebie, choć wiem o tym. Chciałam uswiadomić to innym. Nie ma w tym nic złego jeśli intencje są czyste takie jak twoje.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 23:30   #4328
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

hej! Molly a czego Ty używasz teraz do zmatowienie buzi?odbiegam od tematu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:32   #4329
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

próbowałaś shiseido?Magda go chwali(sun protection liquid foudation)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:49   #4330
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

To się porobiło
Masi- pewnie juz tego nie przeczytasz- ale jest mi bardzo przykro
dlatego ze tak zrobiłas z tymi zdjęciami- niestety zdenerowałabym się podobnie jak Dome.....którą uwielbiałam za poczucie humoru i za klasę
i dlatego że zamiast być z nami na forum to bawiłas sie na PW-
nie cierpię takich babskich plot za plecami
nic wiecej nie powiem- ale moja pamięć dziwnie się odświeżyła - kilkanaście lat wstecz....

czy w tych ostatnich aferach chodziło o to, zeby rozwalić to forum????
komu ono przeszkadzało

nie udało się za pierwszym razem to może drugim.....
idę wykasowac wszystkie moje zdjęcia i zweryfikowac przyjaciól- o ile jeszcze jakis mam....
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:10   #4331
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masi z ciężkim sercem skasowałam Cię z listy moich przyjaciół.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 00:12   #4332
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
idę wykasowac wszystkie moje zdjęcia i zweryfikowac przyjaciól- o ile jeszcze jakis mam....
Ide zrobic to samo. Zreszta juz chyba nie zasne...

Natalia weszla na moj profil ale nie przyjela zaproszenia, obejrzala sobie moje zdjecia, zamiescila ten swoj dziwny komentarz i wyszla nie przyjmujac zaproszenia.
W kilka dni pozniej sama mi je wyslala.
Jestem glupia ze je przyjelam to perfidnosc.
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:14   #4333
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
hej! Molly a czego Ty używasz teraz do zmatowienie buzi?odbiegam od tematu
czesc Miska odpowiem Ci jutro, wybaczysz?
musze zrobic porzadki a potem sprobowac zasna jutro mnie czeka pracowity dzionek.
dobranoc
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 00:17   #4334
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Masi z ciężkim sercem skasowałam Cię z listy moich przyjaciół.

Wiem Anturium, pisałam ci ze masz takie prawo wywalić mnie na zbity pysk i przyjmę to z pochyloną głową.


Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
To się porobiło
Masi- pewnie juz tego nie przeczytasz- ale jest mi bardzo przykro
dlatego ze tak zrobiłas z tymi zdjęciami- niestety zdenerowałabym się podobnie jak Dome.....którą uwielbiałam za poczucie humoru i za klasę
i dlatego że zamiast być z nami na forum to bawiłas sie na PW-
nie cierpię takich babskich plot za plecami
nic wiecej nie powiem- ale moja pamięć dziwnie się odświeżyła - kilkanaście lat wstecz....

czy w tych ostatnich aferach chodziło o to, zeby rozwalić to forum????
komu ono przeszkadzało

nie udało się za pierwszym razem to może drugim.....
idę wykasowac wszystkie moje zdjęcia i zweryfikowac przyjaciól- o ile jeszcze jakis mam....
November mnie nie chodziło o to żeby rozwalić forum, ani wczesniej ani teraz.
Nie wiem o czym mówisz odnośnie kilunastu lat wstecz. Jestem zdenerwowana i nie mam siły się nad tym zastanawiać teraz. Ja nie plotkuję na niczyj temat, miałyście okazję mnie poznać przez czas mojego pobytu na tym forum, mnie interesuje konkret zawsze, obrabianie komuś czterech liter nie jest w moim stylu. Nie rajcuje mnie to.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-23 o 00:21
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 04:33   #4335
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Ja już nie chciałam tu być ,ale w tej sytuacji,nie będe milczeć.

Masima - nie kopiowała zdjęć za darmo.
Zdjęć było dużo,wiem ,że nie tylko do mnie wysyłała.

Dlaczego miałaby to robić za darmo,czy ktoś tu słyszał,żeby Masima mnie lubiła.
Przecież ona perfidnie coś tam skopiowała ,jak dałam jej dostęp do konta,i jeszcze to opisała wszystko-post nr-4287,ostatni akapit.

Pierwsze zdjęcie przysłała mi bezinteresownie,to była dome,ale było gadania itd.
Uzależniła mnie od tych zdjęć ,jak diler co najpierw rozdaje za darmo,a potem ma klientów.

Ja nie miałam zamiaru wydawać Masimy,od razu powiedziała mi,że to nielegalne,i bana dostaniemy obie.

Masima chce wam rozwalić ten wątek.Ona nadal nie wie kto ją tak nazwał,obraźliwie,zahukan ą babą,z podkarpackiej wiochy.

Będziedzie się bały dawać zdjęcia ,będzie nudno,nie będzie o czym gadać,również na pw.

Na koniec was pociesze ,Masima wróci pod innym nickiem,

Myśle,że wiedzą o tym już niekture z Was: Ivonako,Anturium,November ...

Pytanie ,komu teraz uwierzycie?

Czy to nie dziwne,że wszystkie afery wiążą się z Masimą,to haker,tak o sobie mówi ,zrobi z Wami co zechce.

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
gdzie jeszcze teraz Masima znajdę moje prywatne zdjęcia ?????


Dobre pytanie Dome,może na naszej klasie?

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dome ma rację Po co właściwie cały ten pic z prywatnością skoro i tak każdy może nas ogladać Teraz rozumiem ,dlaczego niektóre z nas natychmiast wykasowują zdjęcia.Ja też chyba tak zrobię ...
To nic nie da ,Masima ,kopiuje zdjęcia w sekunde,

tak było ze zdjęciami Kamilii, np.na pomoście z synem,to twoje najładniejsze zdjęcia Kamila.

[quote=dome;10612023]...czyli Masima i ...Natalia ... to jedna i ta sama osoba


to może Ty masz Masima jeszcze drugi komp ... i Ty to kamaplama/rita i jakaś tam



Czasem mam rozdwojenie jaźni,ale serio

To twój najlepszy tekst, Dome

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masime NIKT nie zmuszal ,zeby sie przyznala ,oprocz sumienia.Gdyby Ci nie napisala ,nigdy bys sie o tym nie dowiedziala i nadal zycie bylby rozowe.
Dusilo ja w zoladku i przyznala sie do winy.Ja to uwazam za odwage!!!!!!!!!!!!!!

Chce dodac,ze nie chce tu nikogo bronic! Probuje tylko zrozumiec!

Masima,chce rozwalić wątek,wróci pod innym nickiem,to pewne na 100%.

Boże ,ja nie wiedziałam ,że można zrobić taką afere,
przepraszam ,Cię Buczka,nie wiedziałam z kim się zadaje.

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Widzę Meguś, tak mi potwornie przykro...


Teraz przypominam sobie jak w sprawie kamyplamy Masi pisała, że kamaplama oskarżała Masimę o kopiowanie i przesyłanie jej zdjęć innym forumowiczkom... czy miała podstawy? Co taka osoba jak kamaplama mogła z nimi zrobić?

Brawo Anturium,strzał w dziesiątke

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Nie przekazałam niczego poza tym co już powiedziałam. Powiedziałam o wszystkim skoro podjełam już taką decyzję licząc się z wszystkimi konsekwencjami. Macie prawo do złości w stosunku do mnie ale nie oskarżajcie mnie o rzeczy których nie powiedziałam ani nie zrobiłam.


Kto ci teraz zaufa , Masima

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Ide zrobic to samo. Zreszta juz chyba nie zasne...

Natalia weszla na moj profil ale nie przyjela zaproszenia, obejrzala sobie moje zdjecia, zamiescila ten swoj dziwny komentarz i wyszla nie przyjmujac zaproszenia.
W kilka dni pozniej sama mi je wyslala.
Jestem glupia ze je przyjelam to perfidnosc.


Moly -wykasuj ten głupi komentarz,i będzie po sprawie.Napisałam tak,bo .
poszłam obejrzeć zdjęcia,a dziewczyna na dodatek z Krakowa,którą mam szanse spotkać na zakupach w Sephora,jest na każdym zdjęciu w okularach.
Jak się z nią zaprzyjaźnie,to ona mnie zobaczy,a jej nawet nie rozpoznam,nie podobało mi sie to.Mam do tego prawo ,jestem dorosła,mówie co widze,i czuje,obiecałam na początku,że będe szczera,tu jest ktoś jeszcze szczery,nie sądze,po obejrzeniu zdjęć,sory taka jest prawda,pisze to dla osób, które nie mają możliwości Was zobaczyć.

Spodobała mi sie reakcja Molly,więc wysłałam jej zaproszenie,nie musiała przyjmować,ale przyjęła.Poco? z ciekawości,przeciez nie dlatego ,że mnie lubi.
Na tym polega lista przyjaciół.Nie było zdjęć ,nie było listy przyjaciół.

: bounce:Ostatni post,obiecuje,jestem już zmęczona,ide spać,jak wstane,to już będzie po wszystkim.

Dziewczyny,było mi tu miło,naprawde,inaczej nie siedziałabym tu przez trzy miesiące,pozdrawiam wszystkie,ale musze kogoś wyróżnić:

Madziusia,jesteś piękna nie tylko na zewnątrz ,ale i wśrodku-duży szacun

no i oczywiście -Buczacza,brak mi słów,skąd Ty się wziełaś,podziwiam Cię za wszystko,dużo zdrowia życze.


stało się ,spadło i zbiło się.
nikt z nas nie rozbił szkła ,
to samo stało się.......


Sory, ale na koniec musze sobie puścić żaby,ja je uwielbiam,są takie radosne,dużo radości,życze dla wszystkich........



Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-01-23 o 08:33 Powód: Post pod postem,prosze korzystac z opcji multicytowania
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:26   #4336
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Natalia tak czytam i czytam to co napisałas i totalnie cię nie rozumiem Czy to jakiś twój odwet za to że pisałyśmy niepochlebnie na temt twoich postów - nie wiem. I czy te żabki to z radości bo udaje ci się nas poróznic czy cos w tym stylu nie wiem - i do mnie to nie trafia bo co tam hacker każdy mógł zapisać zdjęcia tylko PO CO I po co takie zamęty:confused : też nie wiem.
a teraz spadam do pracy i podtrzymuje że filtr Iwostinu dla mnie jest the Best
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 07:54   #4337
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Bosheee strach się odezwać
czy one tu jeszcze są?- te wszystkie psychiczne osoby- które brak życia osobistego rekompensują sobie oglądaniem cudzych zdjęć?
ile były warte moje zdjęcia?- pomysły na sztukę? do kopiowania.....
ile jest warta informacja gdzie mieszkam, jaki mam dom, mój prywatny nr telefonu?
gdzie moge się dowiedzieć czy ktoś juz poniósł konsekwencje tego i zostal wyrzucony z forum?
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:04   #4338
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Czesc

To jest jakieś chore....

I tu nachodzi mnie taka refleksja... jak wielkim, potężnym i przede wszystkim niebezpiecznym narzędziem jest internet!!!!

Dziewczyny chrońmy swoje dzieci - to taki mały APEL
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:19   #4339
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

PRZYKRO MI SIĘ ZROBIŁO
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 08:19   #4340
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja już nie chciałam tu być ,ale w tej sytuacji,nie będe milczeć.

Masima - nie kopiowała zdjęć za darmo.
Zdjęć było dużo,wiem ,że nie tylko do mnie wysyłała.

Dlaczego miałaby to robić za darmo,czy ktoś tu słyszał,żeby Masima mnie lubiła.
Przecież ona perfidnie coś tam skopiowała ,jak dałam jej dostęp do konta,i jeszcze to opisała wszystko-post nr-4287,ostatni akapit.

Pierwsze zdjęcie przysłała mi bezinteresownie,to była dome,ale było gadania itd.
Uzależniła mnie od tych zdjęć ,jak diler co najpierw rozdaje za darmo,a potem ma klientów.

Ja nie miałam zamiaru wydawać Masimy,od razu powiedziała mi,że to nielegalne,i bana dostaniemy obie.

Masima chce wam rozwalić ten wątek.Ona nadal nie wie kto ją tak nazwał,obraźliwie,zahukan ą babą,z podkarpackiej wiochy.

Będziedzie się bały dawać zdjęcia ,będzie nudno,nie będzie o czym gadać,również na pw.

Na koniec was pociesze ,Masima wróci pod innym nickiem,

Myśle,że wiedzą o tym już niekture z Was: Ivonako,Anturium,November ...

Pytanie ,komu teraz uwierzycie?

Czy to nie dziwne,że wszystkie afery wiążą się z Masimą,to haker,tak o sobie mówi ,zrobi z Wami co zechce.





Na koniec was pociesze ,Masima wróci pod innym nickiem,

Myśle,że wiedzą o tym już niekture z Was: Ivonako,Anturium,November ...



a tu o co chodzi?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:27   #4341
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Chcialam Was poprosic abyscie dyskusje przeniosly na priva bo w tym momencie zaczyna sie publiczne "pranie brudow",ktore nikomu nie sluzy.

Poinformuje Was dalej co bedzie sie dzialo.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:27   #4342
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
a tu o co chodzi?
Kamilka ja też nie wiem.....o co chodzi:confused : i przykro mi tez
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:31   #4343
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=Megi72;10604889]



Wiiniii co ci będę d... truć pewnie wiesz,że dłubać wolno !!! I można się Kochana do tego przyzwyczaić Mnie oduczyła tego kosmetyczka i powiem szczerze,że od razu przyniosło efekty .Dłubiąc roznosisz bakterie i robią się następne niespodzianki....


aha a jak cie kosmetycza wyleczyła z dłubania?



Michell przyzwyczai się Każdy z TŻ na początku robił sceny,potem zakazywał i szantażował a na końcu kapituluje i się przyzwyczaja






Winii mój Redermic dla cery mieszanej jest super Fajnie zachowuje się tez na dekoldzie,który nie lubi żeby było tłusto

aha mam próbki to se mazne

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
rozumiem ze sypki i do tego mineralny- ale jaka firmaDomcio wiesz coś o tym- bo Megi mnie zignorowała zupełnie i poszła sobie...


Ja ci zaraz dam zignorowała Nie ma takiej opcji Skarbie Puder mineralny Art Deco ot cała filozofia.Ma 5 lub 6 kolorów .Ja oczywiście używam jednego z najciemniejszych




Madziu spokojnie ja ci wierzę bo po 4 mieś stosowania cos. na własnej skórze widzę jak bardzo się zmieniła.Niby nie miałm najgorszej cery, ale rozszerzone pory i wieczne "niespodzianki" psuły mi humor Teraz to całkiem inna sprawa


madziusia777

A w mojej wiosce otwierają Empik i nie będę już musiała jeździć po kulturę do miast .Sama do mnie przyszła
IV a ty masz kulturę
hehehehhe
\
Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Tak zrobię Buczuśposzukam próbki- teraz to ja tylko będę w seforach i innych wypasnych drogeriach siedzieć.
Ale powaznie- jakiś puder sypki muszę chyba zakupic- w domu mama resztkę kulek z Avonu, bo ja to od zawsze taka nienormalnie naturalna byłam- tzn oko i owszem "strzeliłam" jak nalezy, róz na policzki, czy błyszczyk - ale nienawidże podkładów- i stąd tylko od wielkiego świeta- zawsze- pewnie i dlatego, ze nigdy nie miałam dobrze dobranego- czułam się jakbym mache jakaś miała. A poza tym dochodzą jeszcze opory psychiczne- lubię naturalność, nie tylko w kosmetyce, i dlatego tak się ciesze, że buzia bez plam i nie musze korektorami zakrywac plam i ciągłych podskórnych zaskórniaków. Ta naturalność to- gdybym mogła to na kremie Nivea z niebieskim wieczkiem bym przezyła- jak moja mama- a cerę ma cudną mimo swoich lat. Ale nie moge świecić gemba filtrowaną, po świecie chodząc, więc znajde jakiś dobry sypany puder.

A ja tam Madziusi nie zazdoszczę pięknego lica.
Może i nie zabiera za wiele głosu i nie doradza- ale ja też przy was czuję sie jak jakiś tłuk i nieuk kosmetyczny. Np wczoraj po raz pierwszy w życiu poprosiłam w aptece o próbki- pani nawet wyciągneła jakieś - ale nic nie było z tego o czym wczesniej pisałyście.
Więc musze nauczyć sie troszkę inaczej żyć i sporo dowiedzieć- a od kogo jak nie od Was- noeocenione zródło informacji i doświadcze
Może Madziusia- jak pisała - zwyczajnie nie zabiera głosu- bo się na tym wszystkim nie zna.
Ja też w cholerę do wczoraj nie wiedziałam, ze wy tak lecice na firmę z uzdrowiska, którego prezes moim kumplem jest .
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wiinii a czy przypadkiem to nie ja polecalam "Potege podswiadomosci" co?

tak tak , czyta moj Tzik namietnie Ty polecałaśdziekowac


Madzia pisz co dostaniesz na walentynki i co dostaniesz awans?
Trzymam kciuki,Baaardzo mocno

madziusiu ja rozumiem Twoj gniew,ale moze Antek chciala to inaczej powiedziecGdybys jej glosu slyszala,wyraz twarzy widziala moze inaczej bys to zrozumiala Ona jest z tych co nie owijaja w bawelne.Wali prosto z mostu i chwala jej za to.Bo nie ma nic gorszego jak zaklamanie,obluda i falsz( wszystko to jedno i to samo,ale dlugie posty lepiej wygladaja
Mam ´nadzieje,ze szybko to wyjasnicie.
ehhsss, nie powinno byc dziwnych sytuacji na forum , oceniania itp....


Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Listopadku- TAK masz troche racji , troche ze mnie nieuk kosmetyczny- jak to ładnie ujelaś nie mam manii śledzenia składu kosmetyków, wnikania w to czy owo. Ot tak tam sobie czasem coś pocztytam i tylee. Z cosmelanem z początku było nie co inaczej, dużo czytałam , ale z czasem minęło, a teraz to mi sie nie chce i nawet nie mam na to czasu.

Buczka- to nie jets tak jak piszesz zauważylam, że anturek mnie "atakuje" jak tylko cos jej źle sie zaczyna dziać. Pierwszy raz jak było jej źle z cosmelanem, a teraz też pisała, że brzydka i permamenty chwilowo zanika i takie tam, więc podejrzewam że działam jej na nerwy
Poza tym to szlak mnie trafił, bo ktoś zarzuca mi jakieś nieporoszumienia, a nie czyta dokładnie moich postów
Skąd antur wytrzasnął dziś że ja używam kosmetyków(poza filtrem) z iwostinua wcześniej skąd sie wzięło stwierdzenie że mi jedynej plamy nie wrócił o ludzieee czy ja pisze aż tak nie zrozumiale

I nie rozumiem jednego jak ktoś kto pisze: że my kobiety dojrzałe, zajmujące odpowiedzialne stanowiska, mające rodziny itp itd pozwala sobie na puszczanie takich oszczerstw w moim kierunku


Zresztą koniec tematu!!!! Zawsze wchodziłam z uśmiechem tu do Was a dziś mi sie krew burzy!!!
staram sie nie oceniac nikogo


Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No jestem, jestem, ło maaaaaatko, jakbym tyle czasu szczytowała, to chyba bym zeszła z tego szczytu na zawał
Mój Jedrus lezy i zwłoki udaje, kochany Poradniku, czyżby to wybieg, bo ma dosyć szczytowania ???? Ze mną????
Sagusia, hmmmm, co by Ci tu poradzić?... Ja już prawie nie pamiętam jak Ty wyglądasz kochana? I jakie masz te włosy (długość znaczy) i jaką fryzurkę byś chciała? Wrzucisz te fotki co kiedys? Podobnie ma być? Chyba, że masz apetyt na zupełnie coś innego?
CZY WY MAUPY MYSLICIE, ZE JA TU NIE ZAGLADAM???
JAK TYLKO TZ DO KIBLA IDZIE, TO JA ZARAZ LAPTOKA ŁAPIE I WIOOOOOOOOOO NA NASZE FORUM




Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Czesc

To jest jakieś chore....

I tu nachodzi mnie taka refleksja... jak wielkim, potężnym i przede wszystkim niebezpiecznym narzędziem jest internet!!!!

Dziewczyny chrońmy swoje dzieci - to taki mały APEL
mowisz?
kurcze ja za bardzo ufna jestem i wcale nei podejrzliwa

ale sytuacja jest chora rzeczywiscie

generalizując wchodze tu bo plamy mnie wnerwiaja i chce sie dowiedziec licząc na doswiadczeniu madrzejszych osób jak to zrobic to chyba nei przestepstwo
lubie tu równiez poplotkowac o starych polakch o kosmetykach o pielegnacji

o wystroju domu o ksiazce dobrej , pogadac o rodzinie i problemach
po co komu to wykorzystywac
wazne by było tu miło
zeby kazda z nas czuła sie tu poztywnie

nikogo nei wywyzszam ani nie traktuje lepiej
i sama czuje sie tu na równi

jedni wiedza wiecej na ten temat inni mniej
kazda wnosi cos od siebie

strasznie jest mi przykro co sie tu porobiło
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 08:53   #4344
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hexxano wlasnie od pisania na PW zaczelo sie to wszystko!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:00   #4345
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny nie dajmy się
Buczka ma rację- nie na PW
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:23   #4346
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

oj tam dziewczyny
wezmy sie w garsc
i olejmy trolla troleee i piszmy sobie dalej na forum

o wszystkim i o niczym o cosmelanie o doopie marynie itp

__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-23 o 09:27
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:29   #4347
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=wiiniii;10615217]oj tam dziewczyny
wezmy sie w garsc
i olejmy trolla troleee i piszmy sobie dalej na forum

o wszystkim i o niczym o cosmelanie o doopie maryni


Wiinii ja już nie mam siły
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:32   #4348
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Czuję się zmanipulowana i jestem zniesmaczona tym co się dzieje ostatnio na tym forum, a nie mam ochoty być traktowana jak worek treningowy dla czyichś chorych emocji. Nieważne juz teraz, czyich. Bo docierały do mnie wczoraj bardzo sprzeczne informacje na temat działań różnych osób.
Nie rozumiem takiego postępowania i uważam, ze mam prawo nie rozumieć.
Zostawiam sobie jeszcze przywilej pożegnania się z wszystkimi, którym zależało na tym wątku. Życze wszystkim powodzenia i mimo wszystkich - życzliwych ludzi dookoła.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:34   #4349
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Napisalam cos i wymazalam.Czy to wogole ma jakis sens TUTAJ cos pisac?
Zaufanie ktorym darzylam pewne osoby szlag trafil.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:38   #4350
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Czuję się zmanipulowana i jestem zniesmaczona tym co się dzieje ostatnio na tym forum, a nie mam ochoty być traktowana jak worek treningowy dla czyichś chorych emocji. Nieważne juz teraz, czyich. Bo docierały do mnie wczoraj bardzo sprzeczne informacje na temat działań różnych osób.
Nie rozumiem takiego postępowania i uważam, ze mam prawo nie rozumieć.
Zostawiam sobie jeszcze przywilej pożegnania się z wszystkimi, którym zależało na tym wątku. Życze wszystkim powodzenia i mimo wszystkich - życzliwych ludzi dookoła.

chyba nie chcesz,zeby jakas PSYCHOPATKA miala az tak wielka wladze,zebys zrezygnowala z naszej wirtualnej przyjazni?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.