Prace pseudostylistek. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 13:58   #4591
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Prace pseudostylistek.

I pomyślec jakie te dziewczyny mogą sobie i innym ( !) zrobić krzywdę
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:35   #4592
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: Prace pseudostylistek.

Mamy kolejną pseudo... Była ale odzewu nie widziałam
http://nasza-klasa.pl/profile/9523287/gallery/album/3
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:43   #4593
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
kiedy utwardzasz żel w lampie, po wyciągnięciu żel rzeczywiście sie lepi ponieważ zostaje tzw warstwa dyspersyjna(czyli lepka warstwa). I wtedy należy przetrzeć to cleanerem, ale możesz również nałożyć kolejną warstwę żelu bez przemywania tej warstwy.
Aaaaaa... faktycznie coś mi teraz świta bo co nieco czytałam.
Dziękuję.



Ech, pomijając fakty techniczne, których one nie znają to przecież to estetyczne nawet nie jest.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:45   #4594
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Prace pseudostylistek.

hmm.tak przegladam ten watek od poczatku i az mi sie rwie na usta pytanie o te darmowe kursy...co prawda panie z owiatowego urzedu pracy moga wyslac wybrana 10 na taki kurs w ramach walki z bezrobociem,ale jak tutaj dziewczyny, jestem zdania ze kurs daje podstawy,reszta to praktyka....
co do zlosliwosci co poniektorych pseudostylistek(chodzi o rekcje na negatywne komentarze)to uwazam ze kazda stylistka po kursie pokazujaca swoje prace na szerszym forum powinna liczyc sie z tym ze jej prace nie sa idealne a wrecz powinna byc wdzieczna ze koleznka starsza stazem zwraca jej grzecznie uwage i wytyka bledy...a poza tym jesli ktoras z tych dziewczyn po kursien czuje sie urazona to jesli byly na kursie ,szanujacy sie instruktor zapewnia opieke po kursie,czyli cos ci nie pasuje dzwonisz umawiasz sie z instruktorem i smigasz z milionem pytan a jego zdaniem jest rozwiac twoje watpliwosi i pomoc...wiec nie ma co zwalac na poczatki..albo chce sie dojsc do perfekcji albo sie liczylo na szybki zysk ...
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:46   #4595
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez asia_ai8 Pokaż wiadomość
Mamy kolejną pseudo... Była ale odzewu nie widziałam
http://nasza-klasa.pl/profile/9523287/gallery/album/3
Było było. Były poszczególne prace tej pani.
Najlepszy jest kamuflaż Ten na tle listków.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:32   #4596
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Prace pseudostylistek.

[QUOTE=jola26;16390278]przeglądam sobie ostatnio różne strony dotyczące stylizacji paznokci. I o zgrozo znalazłam takie coś:
I. "Hej kupilam sobie zestwik i robie sobie sama paznokcie
ale cos jest nie tak
1 piluje caly paznokiec
2 przyklejam tips
3 piluje go nakladam clenaer
4 pozniej primer na natur.czesc paznokcia
5 zel 4razy i po 2min do lapmy
6 cleaner
i po 2dnaich wystepuja peczerzyki nie wiem juz sam co robie zle…
Robie na gabrielli hmm kolezanka tez na niej robi i jej sie nic takiego nie dzieje…prosze o pomoc z gory dziekuje"


II.
czy francuski paznokiec metoda zelowa mozna zrobic przyklejajac poprostu bialy tips,zpilowac roznice,i nalozyc bezbarwny i rozowy zel??? czy trzeba tylko bialym zelem?? prosze o odp

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

nie mam pytan...wlasnie powalono mnie na lopatki....
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:31   #4597
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.


Nie zdążyłam obejrzeć i filmiki zostały usunięte przez użytkownika.
A miałam nadzieję, że czegoś się nauczę. ;(
Tak bardzo chciałam zobaczyć jak wygląda KLAJNER!

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 18:31   #4598
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez jola26 Pokaż wiadomość
przeglądam sobie ostatnio różne strony dotyczące stylizacji paznokci. I o zgrozo znalazłam takie coś:
I. "Hej kupilam sobie zestwik i robie sobie sama paznokcie
ale cos jest nie tak
1 piluje caly paznokiec
2 przyklejam tips
3 piluje go nakladam clenaer
4 pozniej primer na natur.czesc paznokcia
5 zel 4razy i po 2min do lapmy
6 cleaner
i po 2dnaich wystepuja peczerzyki nie wiem juz sam co robie zle…
Robie na gabrielli hmm kolezanka tez na niej robi i jej sie nic takiego nie dzieje…prosze o pomoc z gory dziekuje"


II.
czy francuski paznokiec metoda zelowa mozna zrobic przyklejajac poprostu bialy tips,zpilowac roznice,i nalozyc bezbarwny i rozowy zel??? czy trzeba tylko bialym zelem?? prosze o odp

III.
witam. mam problem. kupiłam sobie sprzęt do paznokci żelowych, gdy wszystko już zrobię, nałożę wszystkie żele itp okazuje się, że żel nie stwardniał tylko się lepi. Czy to moja wina? Może lampy? A może moich żeli ponieważ są bardzo gęste i jak zamoczę w nich pędzelek to bardzo się ciągną.. :/
proszę o pomoc
To rozwaliło mmnie chyba najbardziej
Sama jestem początkująca niedawno ukończyłam kurs. Ale to to juz przesada
na pewno ma przepalone żarówki
ja tam się nie śmieję z nie wiedzy bo nikt się genialny nie urodził ale wystarczyłoby przejrzeć choćby wizaż, żeby wiedzieć co nie co.
Bardziej od braku kursu przeraża mnie brak ambicji...
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:39   #4599
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
Bardziej od braku kursu przeraża mnie brak ambicji...
I brak umiejętności szukania oraz brak potrzeby czytania.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:00   #4600
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Nie zdążyłam obejrzeć i filmiki zostały usunięte przez użytkownika.
A miałam nadzieję, że czegoś się nauczę. ;(
Tak bardzo chciałam zobaczyć jak wygląda KLAJNER!


Kurcze, to szybko usuneła filmik,pewnie zauważyła że znalazł się w wątku o pseudo

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

http://nicoole.pinger.pl/

Dziewczyna skrzętnie usuwa i moje komentarze, no cóż nie znosi słów krytyki

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

http://galeria-aleksandry-r.blog.onet.pl/
Nie wiem czy był ten blog, ale dziewczyna nie dość że robi kiepskie paznokcie to w tle widac markowe ciuchy albo perfumy hmmmm być może chce żebyśmy widzieli tło a nie kiepskie paznokcie
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:17   #4601
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość

http://galeria-aleksandry-r.blog.onet.pl/
Nie wiem czy był ten blog, ale dziewczyna nie dość że robi kiepskie paznokcie to w tle widac markowe ciuchy albo perfumy hmmmm być może chce żebyśmy widzieli tło a nie kiepskie paznokcie

Jaki laaaannns.
Losie.


Najlepszy jest napisa na górze bloga: "Nie sztuką jest ozdobić piękne paznokcie. Sztuką jest te brzydkie uczynić pięknymi"
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 20:54   #4602
nadya181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Prace pseudostylistek.

Wiecie co? Nie mogę się powstrzymać aby napisać kilka słów.

Byliczka! Pokaż swoje początkowe prace także się pośmiejemy No pewnie...nie masz odwagi pokazać swoich bułek bo po co? Dlaczego masz robić sobie opinie pseudo stylistki? Przecież możesz być kochaną zakompleksioną lansiarą nieprawdaż?

Dziewczyny czy wy naprawdę nie macie za krzty godności? Ładnie to tak naśmiewać się ludzi? Jedna zapoczątkowała mułowatą opowieść a wy jak młode pelikany wszystko kopiujecie, powtarzacie bez zastanowienia. Dno totalne. To się nazywa dobra kopiarka jexmarka

Kogo to interesuje, że ktoś nie potrafi wymówić czegoś tam .Kogo to interesuje, że ktoś nie wie tak naprawdę jak rzeczy nazwać po imieniu? Każda szanująca się osoba nie będzie się czepiać takich banałów, ponieważ wie o co dokładnie chodzi. Wie tak naprawdę, iż przyjdzie czas że uczeń przerośnie mistrza.

Większość z was były w szkole faworyzowane. Większość z was ma pracę ale zjada tyle stresu, że musi się wyładować na słabszych. To wy jesteście pseudo stylistki!!!

Kiedy piszecie cokolwiek patrzycie na klawe czy nie robicie błędów. Nie potraficie obsługiwać kompa bez myszki, nie wiecie co to jest pulpit zdalny czy nawet szperanie w biosie. Większość z was mocna w gębie jest tylko w necie anonimowo. Promujecie swoje oklepane umiejętności i cieszycie się z każdej kreski wymalowanej na kawłku plastiku, który w naszym świecie jest mało ważny.
Macie tyle zachłanności w sobie i pogardy dla innych, że wstyd w ogóle czytać co wy tutaj wypisujecie. TANDETA i ŻENADA.
Większość z was zesrałoby się gdyby anglik o drogę zapytał. Umiałybyście tylko wyjaśnić co to jest krzywa ale kogo to obchodzi?

Zachowujecie się ja zwierzyna. Polujecie na słabszych rozszarpujecie i szukacie nowych zdobyczy. Pokazujecie jakie wy Polki naprawdę jesteście. Zamiast podać rękę, pomóc wytłumaczyć to robicie z siebie pośmiewisko. No tak....potem się burzycie, że jesteście stereotypem tipsiar. Wykłócacie się w wniebogłosy jakie wy to mądre jesteście, jakich macie rodziców na stanowiskach, jakie to prace macie. Czy naprawdę kasa, zdolności manualne są ważne? Czy na kasę łapiecie facetów czy może na EDGE w stylu Russian?

Wychodzę wam na przeciw. Zrobiłam błąd wchodząc w takie słodkie i niewinne towarzystwo. Słaba zakompleksiona płeć. Ty jesteś gruba, a Ty masz pryszcze, a Ty robisz kijowe paznokcie...Bożeeeeee dziewczyny czy to jest ważne?
Co jest naprawdę ważne? Nie boicie się, że ktoś was zgwałci i zeszmaci przed qmplami? Nie boicie się, że świat tak jak wy stanie murem aby was poniżyć? Nie boicie się o własne dzieci, które mogą nie dojść ze szkoły do domu?
Róbcie dalej te swoje głupie miny i piszcie dalej kto robi super paznokcie. Piszcie komentarze jaka to ja zła, bo zwróciłam wam uwagę jak niegodnie się zachowujecie. Nie jesteście kobietami tylko zapłakanymi dziećmi wołający o pomoc. Nikt was nigdy nie zauważał. Machają na was ręką i tak naprawdę nie wiedzą kim jesteście i po co. Zróbcie coś abyście były z siebie dumne oraz abyście mogły przekazać to waszym potomkom.
Zabójstwa, gwałty zaczyna się właśnie od was czyli istnej faworyzacji ludności.

Po co robić coś dla siebie? Lepiej pokazać się ludziom "jestem lepsza od Ciebie".

Żal mi osób, z których się naśmiewacie bo właśnie przez was popadają one w paranoje, przez was psycholog ma zajęty terminarz na cały rok, przez was te osoby sie zmieniają w bezduszne hieny i ranią waszych najbliżych.
Pamiętajcie.....jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Jak śmiejecie się z innych oni pokażą wam swoje rogi. Bo granica wytrzymałości jest krótka.

P.S mam nadzieję, że Karma dopadnie was szybciej niż wy zdążycie zaprzeć się nogami i pokazać majtki SZANEL!!!!!!
nadya181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:18   #4603
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Prace pseudostylistek.

nadya181 widzę że ktoś Ciebie chyba mocno skrzywdził, no cóż zdarza się. Dziewczyno o czym Ty w ogóle piszesz????? Zapomniałaś wziąć tabletek? A może za mała dawka? Nikt tu się z nikogo nie naśmiewa tylko pokazuje rzeczywistość a jeżeli Tobie to nie pasuje to nie czytaj, nie wchodź i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Być może nie znamy tych terminów informatycznych ale się tym nie zajmujemy i nie jest nam to potrzebne do życia a jestem pewna że i ty jeżeli chodzi o angielski to nie umiesz słowa wydąsać. Powodzenia trzymaj tak dalej!
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:23   #4604
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.


Łódź, dnia 11.01.2010r.

OŚWIADCZENIE

W związku z powyższym tekstem zamieszczonym przez NADYA181 oświadczam, że jej słowa mnie poruszyły. Zrozumiałam swój błąd i zamierzam odejść z forum. Za wszystkie moje komentarze, które mogły kogoś wpędzić w depresję bardzo serdecznie przepraszam. Rodziny osób, które na skutek moich komentarzy straciły kogoś bliskiego z całego serca przepraszam.

Chcę się nawrócić i wejść na prawidłową drogę. Nie chcę być już taka jak reszta osób na tym forum. Chcę się odłączyć aczkolwiek obawiam się o swoje zdrowie i życie a także o bezpieczeństwo moich bliskich.

Po przeanalizowaniu wszystkich postów odniosłam wrażenie, że wszystkie osoby udzielające się na tym wątku prawdopodobnie tworzy sektę i po cichu zabija słabsze jednostki, w ten sposób składając swoją ofiarę jedynemu bogu w jakiego wierzą WIZAŻ.pl

Nie chcę się z tym identyfikować. NADYA181, pokazała mi jaki błąd popełniłam zapisując się to owego wątku.

Policję proszę o przyznanie mi 24 godzinnej ochrony, ponieważ jak wspomniałam obawiam się o bezpieczeństwo bliskich jak i swoje.
Sekta prawdopodobnie nie pozwoli mi odejść stąd żywej.

Z poważaniem

Alexandraa
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:25   #4605
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
nadya181 widzę że ktoś Ciebie chyba mocno skrzywdził, no cóż zdarza się. Być może nie znamy tych terminów informatycznych ale się tym nie zajmujemy i nie jest nam to potrzebne do życia a jestem pewna że i ty jeżeli chodzi o angielski to nie umiesz słowa wydąsać. Powodzenia trzymaj tak dalej!
no no ja swoj pierwszy komputer sama zlozylam i dziala do dzis tylko stary juz jest....

ktos ma dola i tyle
proponuje nie odpowiadac bo czuje prowokacje
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:28   #4606
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nadyo nie rozumiem jednego... Do której części wątku w tym momencie się ustosunkowujesz? Bo opisujesz coś co w moim mniemaniu przypomina jakiś zbiorowy społeczny lincz na jakiejś osobie i tak na prawdę zastanawiam się czy jesteśmy na tej samej planecie? W ostatnich kilkudziesięciu postach jedyne zarzuty jakie są stawiane, stawiane są w kwestii stylizacji, terminologii i tym podobne, nie ma ani słowa o jakiejkolwiek osobie pod względem jej wnętrza.
I zupełnie nie rozumiem jakim prawem oceniasz to jakie jesteśmy w stosunku do innych ludzi. Myślisz że moje życie zamyka się za drzwiami gabinetu? Otóż widzisz, życie lubi zaskakiwać, NIE. I jeśli kiedykolwiek będziesz chciała powiedzieć na mój temat cokolwiek, to zacznij najpierw od dowiedzenia się dlaczego robię licencjat z pedagogiki społecznej a magistra będę robić z resocjalizacji. Nie będę wspominać o tym, że język angielski znam w stopniu zaawansowanym, podobnie jak niemiecki, a o podstawach włoskiego i francuskiego nie wspomnę. Nigdy w życiu nie wykłócałam się jakich mam wysoko postawionych rodziców, bo mimo tego gdzie i jak są postawieni całe życie uczyli mnie że do czegokolwiek dojść można wyłącznie ciężką pracę, a widzę że Twoje podejście jest takie, że należy zrobić z siebie ofiarę, uronić nad sobą łzę i czekać na litość innych, po drodze oczerniając wszystkich których tylko spotkasz na swojej drodze.
Paznokciami póki co zajmuje się hobbystycznie bo cały czas wolny pochłaniają studia pedagogiczne, ale przecież Ty nie masz o tym zielonego pojęcia. Wrzuciłaś wszystkie dziewczyny do plastikowego pudełka zwanego tipsiarami, posłużyłaś się nędznym stereotypem i dodatkowo masz spore problemy z rozumieniem tekstu czytanego, gdzie tutaj naśmiewanie się z jakichkolwiek osób?
Być może Ty jeszcze jesteś w tym wieku że facetów łapiesz, widzisz, tak się składa że od 5 lat jestem w stałym związku i nie mam potrzeby łapania nikogo.. O czym Ty również nie wiesz, bo nie znasz mnie, a jedynie przeczytałaś kilka postów.
Jeśli chcesz obejrzeć moje początki, odrobina inteligencji i umiejętność obsłużenia forum, a do tego dojdziesz, żadem problem

Kończąc wypowiedź zaznaczę że płaczem o pomoc jest jedynie Twój post. Morze żalu i kompleksów wylane zupełnie bezpodstawnie.
Mam nadzieję że to odrobinę Cię uspokoiło i zaśniesz dzisiaj spokojnie.
A na ostudzenie emocji: wdech... wydech... wdech... wydech...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:36   #4607
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Nadyo nie rozumiem jednego... Do której części wątku w tym momencie się ustosunkowujesz? Bo opisujesz coś co w moim mniemaniu przypomina jakiś zbiorowy społeczny lincz na jakiejś osobie i tak na prawdę zastanawiam się czy jesteśmy na tej samej planecie? W ostatnich kilkudziesięciu postach jedyne zarzuty jakie są stawiane, stawiane są w kwestii stylizacji, terminologii i tym podobne, nie ma ani słowa o jakiejkolwiek osobie pod względem jej wnętrza.
I zupełnie nie rozumiem jakim prawem oceniasz to jakie jesteśmy w stosunku do innych ludzi. Myślisz że moje życie zamyka się za drzwiami gabinetu? Otóż widzisz, życie lubi zaskakiwać, NIE. I jeśli kiedykolwiek będziesz chciała powiedzieć na mój temat cokolwiek, to zacznij najpierw od dowiedzenia się dlaczego robię licencjat z pedagogiki społecznej a magistra będę robić z resocjalizacji. Nie będę wspominać o tym, że język angielski znam w stopniu zaawansowanym, podobnie jak niemiecki, a o podstawach włoskiego i francuskiego nie wspomnę. Nigdy w życiu nie wykłócałam się jakich mam wysoko postawionych rodziców, bo mimo tego gdzie i jak są postawieni całe życie uczyli mnie że do czegokolwiek dojść można wyłącznie ciężką pracę, a widzę że Twoje podejście jest takie, że należy zrobić z siebie ofiarę, uronić nad sobą łzę i czekać na litość innych, po drodze oczerniając wszystkich których tylko spotkasz na swojej drodze.
Paznokciami póki co zajmuje się hobbystycznie bo cały czas wolny pochłaniają studia pedagogiczne, ale przecież Ty nie masz o tym zielonego pojęcia. Wrzuciłaś wszystkie dziewczyny do plastikowego pudełka zwanego tipsiarami, posłużyłaś się nędznym stereotypem i dodatkowo masz spore problemy z rozumieniem tekstu czytanego, gdzie tutaj naśmiewanie się z jakichkolwiek osób?
Być może Ty jeszcze jesteś w tym wieku że facetów łapiesz, widzisz, tak się składa że od 5 lat jestem w stałym związku i nie mam potrzeby łapania nikogo.. O czym Ty również nie wiesz, bo nie znasz mnie, a jedynie przeczytałaś kilka postów.
Jeśli chcesz obejrzeć moje początki, odrobina inteligencji i umiejętność obsłużenia forum, a do tego dojdziesz, żadem problem

Kończąc wypowiedź zaznaczę że płaczem o pomoc jest jedynie Twój post. Morze żalu i kompleksów wylane zupełnie bezpodstawnie.
Mam nadzieję że to odrobinę Cię uspokoiło i zaśniesz dzisiaj spokojnie.
A na ostudzenie emocji: wdech... wydech... wdech... wydech...



---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
no no ja swoj pierwszy komputer sama zlozylam i dziala do dzis tylko stary juz jest....

ktos ma dola i tyle
proponuje nie odpowiadac bo czuje prowokacje
Nie zaprzeczam ale to nie jest forum o komputerach!!! Także uwagi na temat terminologii informatyki niech koleżanka gdzieś indziej zamieści
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:37   #4608
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

I zapomniałam dodać jeszcze jedno, nie myśl sobie Nadyo że skoro to internet, to jesteś anonimowa, bo za takie teksty spokojnie mogę Cię pociągnąć do odpowiedzialności karnej za zniesławienie, nie ma czegoś takiego jak internetowa anonimowość. 5 minut i odpowiedni ludzie znają Twój adres i w ciągu 48 godzin na Twój adres leci pozew. Także pamiętaj o tym, kiedy jeszcze kiedykolwiek wyskoczysz z takimi hasłami w stosunku do osób które będą mniej tolerancyjne niż ja.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:22   #4609
nadya181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
I zapomniałam dodać jeszcze jedno, nie myśl sobie Nadyo że skoro to internet, to jesteś anonimowa, bo za takie teksty spokojnie mogę Cię pociągnąć do odpowiedzialności karnej za zniesławienie, nie ma czegoś takiego jak internetowa anonimowość. 5 minut i odpowiedni ludzie znają Twój adres i w ciągu 48 godzin na Twój adres leci pozew. Także pamiętaj o tym, kiedy jeszcze kiedykolwiek wyskoczysz z takimi hasłami w stosunku do osób które będą mniej tolerancyjne niż ja.
wybacz:pros i:
nadya181 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 00:02   #4610
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Prace pseudostylistek.

To chyba jakis trol, albo klon szalejacej ostatnio zielonki (czy jakos tak)
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 00:03   #4611
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Prace pseudostylistek.

__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 00:32   #4612
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Prace pseudostylistek.

ale sie dziewczynka zapedzila.....no coz male istotki ktore sa totalnie zakompleksione i nie maja ambicji musza gdzies wylac swoje zale,niewyszlo Ci w zyciu??? to masz problem,nikt nie powiedzial ze bedzie latwo,co do rodzicow moi nie sa wysoko postawienie w domu sie nieprzelewalo a wyszlam na ludzi skonczylam studia(pracowalam i studiowalam),angielski znam biegle w mowie i pismie,wiec pomysl nad tym co piszesz bo my tutaj nikomu nie ublizamy a ty nam tak,przykro tylko ze taki znawca komputerow nieznalazl w necie bardziej odpowedniego miejsca...no a podobno to my poza "tipsami" nic nie widzimy....

Edytowane przez karinka711
Czas edycji: 2010-01-12 o 00:33
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:44   #4613
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.



Nie no uśmiałam się po prostu maksymalnie.
Chociaż po moim oświadczeniu nie wiem czy powinnam się wypowiadać na forum.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 08:00   #4614
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość


Nie no uśmiałam się po prostu maksymalnie.
Chociaż po moim oświadczeniu nie wiem czy powinnam się wypowiadać na forum.

W tym temacie to już w ogóle! Gdzie ta skrucha?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:10   #4615
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
W tym temacie to już w ogóle! Gdzie ta skrucha?

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:31   #4616
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

zero godności
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:34   #4617
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
zero godności



Byli pokazałaś PAZURKI.
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 09:44   #4618
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez nadya181 Pokaż wiadomość
Kiedy piszecie cokolwiek patrzycie na klawe czy nie robicie błędów. Nie potraficie obsługiwać kompa bez myszki, nie wiecie co to jest pulpit zdalny czy nawet szperanie w biosie. Większość z was mocna w gębie jest tylko w necie anonimowo. Promujecie swoje oklepane umiejętności i cieszycie się z każdej kreski wymalowanej na kawłku plastiku, który w naszym świecie jest mało ważny.
ja wiem co to jest pulpit zdalny i wiem co to 'szperanie' w biosie ;d

kazdy zna się na tym czego sie wyuczył ! dziewczyno. nie można być dobrym ze wszytskiego ;d bez przesady. ;d niektóre dziewczyny pasjonują paznokcie, inne informatyka. rozmawiamy o tym co dziewczyny robią źle i co powinny poprawić bo mogą zrobić krzywdę innym! wiesz ile chorób rodzi się przez własnie te "zle zrobione paznokcie". One się tego uczą latami. tak jak inni. Po co im w zyciu bios? jak coś się dzieje to od tego jest serwis. tak samo z paznokciami. jak się nie potrafi to idzie się do stylistki. A W REGULAMINIE PISZE WYRAŹNIE: NA FORUM NIE UCZYMY PRZEDŁUZANIA PAZNOKCI. proste. trzeba najpierw umieć czytać ze zrozumieniem a później mieć wielkie pretensje do całego świata. jak nam zazdrościsz to idz na kurs, później drugi, ćwicz i wtedy będziesz mogła się o nas wypowiadać. ahh i jezeli dla Ciebie paznokcie są mało ważne Twoja sprawa. każda kobieta powinna wiedzieć, że to właśnie dłonie są jej wizytówką. Wstyd mi było by podać komuś rękę z obgryzionymi paznokciami. To świadczy o danej osobie.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 10:45   #4619
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
ja wiem co to jest pulpit zdalny i wiem co to 'szperanie' w biosie ;d

kazdy zna się na tym czego sie wyuczył ! dziewczyno. nie można być dobrym ze wszytskiego ;d bez przesady. ;d niektóre dziewczyny pasjonują paznokcie, inne informatyka. rozmawiamy o tym co dziewczyny robią źle i co powinny poprawić bo mogą zrobić krzywdę innym! wiesz ile chorób rodzi się przez własnie te "zle zrobione paznokcie". One się tego uczą latami. tak jak inni. Po co im w zyciu bios? jak coś się dzieje to od tego jest serwis. tak samo z paznokciami. jak się nie potrafi to idzie się do stylistki. A W REGULAMINIE PISZE WYRAŹNIE: NA FORUM NIE UCZYMY PRZEDŁUZANIA PAZNOKCI. proste. trzeba najpierw umieć czytać ze zrozumieniem a później mieć wielkie pretensje do całego świata. jak nam zazdrościsz to idz na kurs, później drugi, ćwicz i wtedy będziesz mogła się o nas wypowiadać. ahh i jezeli dla Ciebie paznokcie są mało ważne Twoja sprawa. każda kobieta powinna wiedzieć, że to właśnie dłonie są jej wizytówką. Wstyd mi było by podać komuś rękę z obgryzionymi paznokciami. To świadczy o danej osobie.
Wróżko, jak Ty sobie wyobrażasz to, że pospolity Kowalski nie będzie potrafił zrobic operacji na otwartym sercu, wymienic rozrządu w samochodzie, wyłożyc dachu dachówką, nauczyc funkcji młodzież w liceum, hodowac trufli i zrobic łuku na paznokciach? No trochę wiary w ludzi!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 11:02   #4620
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Wróżko, jak Ty sobie wyobrażasz to, że pospolity Kowalski nie będzie potrafił zrobic operacji na otwartym sercu, wymienic rozrządu w samochodzie, wyłożyc dachu dachówką, nauczyc funkcji młodzież w liceum, hodowac trufli i zrobic łuku na paznokciach? No trochę wiary w ludzi!

Ja nie wiem jak Wy ale ja np. to wszystko potrafię.
Co za problem zrobić operację na otwartym sercu?!
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.