Kto pomoze zaprojektowac prosta wizytowke ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 08:40   #1
ja aniool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2

Kto pomoze zaprojektowac prosta wizytowke ?


witam
mam wielka potzebe wykonania wizytowki czytlenej z 3 zdjeciami na niej ale zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac czy znajdzie sie ktos kto pomoze ? z gory dziekuje
ja aniool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:21   #2
ola_2801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 78
Dot.: Kto pomoze zaprojektowac prosta wizytowke ?

jeśli chcesz to zrobić sama to najłatwiejszy jest microsoft publisher. klikasz,że chcesz wizytówkę i wszystkie rzeczy pojawiają się same wszystko jest tam takie proste, robię tam sobie kalendarze
a jak chcesz je porządnie wydrukować w porządnej drukarni, to oni robię projekty za free, liczy się dla nich tylko ile chcesz tych wizytówek i jakich
ola_2801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:34   #3
ja aniool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kto pomoze zaprojektowac prosta wizytowke ?

chodzi dokladnie o to ze kilka znajomych osob chce zrobic taki zbiorczy plakat/reklame i kazdy ma tam miejsce na nazwe firmy dane i z 3 zdjecia to ma byc forma wizytowki i wlansie nie wiem jak to zrobic zeby bylo przyjemne dla oka itd co do fotek to wstawic zaden problem ale przydaloby sie do tego wstawic jakies naprawde fajne reamki czy cos i to kolejne schodzy :/
ja aniool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:46   #4
ola_2801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 78
Dot.: Kto pomoze zaprojektowac prosta wizytowke ?

ok, rozumiem. mimo to dla początkujących i tak polecam microsoft 2007 lub wyższy. nawet w wordzie możesz dodać super ramkę do każdego zdjęcia, przyciemnić je, zrobić, żeby wyglądało jak stare zdjęcie lub by miało taką ramkę jak wywołane zdjęcie z kilkunastu lat wstecz. to też możesz pożyczyć z clipartu - jest duży wybór. no i wszystko skopiować do publishera, tam ustawić jak chcesz i wysłać do tego, kto robi ten plakat. on na pewno to robi w corelu lub photoshopie, więc sobie skopiuje, ale wizję już będzie miał.
bo jak ramka to schody, to microsoft jest banalny
ola_2801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.