Jak to jest z tymi prostownicami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 23:35   #1
codergirl
Raczkowanie
 
Avatar codergirl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do codergirl
Question

Jak to jest z tymi prostownicami?


Witam,
mam włosy, które się kręcą, a przy odrobinie wilgoci skręcają się niemiłosiernie. Na codzień są takie dziwne ani proste ani kręcone. Kupiłam sobie prostownicę, ale nie ceramiczną tylko z takimi metalowymi wkładkami. Moje włosy wogóle na to nie reagują, mogę 100 razy przejechać po nich tą prostownicą a one dalej żyją swoim życiem... Dzisiaj kuzynka poradziła mi, że jak kupię sobie z ceramicznymi wkładkami to będę miała włosy proste jak druty. Czy to prawda? Czy kupując sobie taką prostownicę na allegro za np 39 zł (ceramiczną) osiągnę pożądany efekt? Proszę wyjaśnijcie mi bo nie chcę na darmo wydać tylu pieniędzy.
codergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:41   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Jak to jest z tymi prostownicami?

Prostownice z metalowymi płytkami rzeczywiście dają marny efekt, a dodatkowo niemiłosiernie niszczą włosy, więc akurat to nie był trafiony zakup.
Nie wiem jak jest z prostownicami za 39zł, być może można trafić na dobrą, chociaż ja w zeszłym roku w Anglii kupiłam niby Babylissa za 5 czy 6 funtów, i z bardziej kręconymi włosami mogłaby sobie nie poradzić, mimo że jest ceramiczna.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 00:12   #3
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Jak to jest z tymi prostownicami?

Watpie zebys osiagneła. Ja sie w każdym razie przejechałam - pieniądze wyrzucone w błoto. Warto przed zakupem zorientować sie co do opinii innych użytkowniczek modelu Po co kupować w ciemno?

Za taka która ładnie mi prostuje ( z płynami, lakierami - nawet bardzo ładnie) zapłaciłam na allegro 140zł. Warto zainwestować w dobra - bo prostownica to morderca zdrowych włosów. Po takim tanim byle czym czesto używanym to tylko maszynka do golenia zostaje .
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.