Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 15:55   #3361
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam Was, do dawna przeglądam ten wątek, dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam
Dzięki Wam zaczęłam zwracać dużą uwagę na kolo podkładów i pudrów. Zamówilam niedawno Revlon Colorstay 150 buff, tak zachwalany na KWC.

Ogólnie Wasze propozycje są bardzo ciekawe dla tak bladolicej jak ja
Pamiętam, że w tym wątku był poruszany kiedyś temat cudownego różu, w sam raz dla białych czyli Essence Cute as Hell.
Wiadomo seria limitowana, a szkoda - to ja jednak znalzałam do niego bardzo podobny z firmy Wibo.
Byłam zachwycona efektem nie sądziłam, że taki.. cukierkowy? kolor może wyglądać tak fajnie na jasnej skórze. Wcześniej używałam ceglastych kolorów i widzę, że to był ogromny błąd

Już wcześniej chciałam to napisać, ale jakoś zawsze kończyło się na przeglądaniu postów: Dziewczyny jesteście śliczne! Wasze zdjęcia mnie zawsze zachwycają a zwłaszcza Wasz kolor skóry, coś cudownego
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:11   #3362
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

illegale czy jest możliwość uzyskania henną jaśniejszego odcienia rudego? A może na moich blond włosach wyszedłby jaśniejszy?
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:32   #3363
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witajcie dziewczyny, wracam z informacją, że wybieram się jutro na dermabrazje. Trzymajcie kciuki. Troche boję się, że nie będę mogła się ludziom pokazać po niej? A niestety na dzien nastepny do szkoły.
A coz to za róż? Bardzo mnie zaintrygowałaś, ponieważ! We wtorek wybieram się do fryzjera, zmieniam kolor na blond, przy tym blada twarz ... wypadałoby znaleźć jakieś pastelowe kolory na twarz
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 16:45   #3364
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Róż Wibo z jedwabiem i wit. E. Chętnie podałabym Ci numer tego koloru, ale z tego co widzę to go nie ma na opakowaniu
A to co można znaleźć na KWC o nim. Jak dla mnie to strzał w 10! U mnie trzyma się cały dzień, nie znika.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...witamina-E.htm
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:51   #3365
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Róż Wibo z jedwabiem i wit. E. Chętnie podałabym Ci numer tego koloru, ale z tego co widzę to go nie ma na opakowaniu
A to co można znaleźć na KWC o nim. Jak dla mnie to strzał w 10! U mnie trzyma się cały dzień, nie znika.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...witamina-E.htm
Mam ten róż Wibo a'la Cute As Hell i to jest numer 10. Jest na spodzie, tylko ciężko załapać, że to numer koloru.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:57   #3366
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Róż Wibo z jedwabiem i wit. E. Chętnie podałabym Ci numer tego koloru, ale z tego co widzę to go nie ma na opakowaniu
A to co można znaleźć na KWC o nim. Jak dla mnie to strzał w 10! U mnie trzyma się cały dzień, nie znika.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...witamina-E.htm
lecę po niego do rossmana teraz uzyam bronzera z chanel w charakterze różu (i tak moj roz musi byc ceglasty, wiec to wygrzebany w domu zamiennik :P ) ale potrzebuje czegos nowego.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 18:04   #3367
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Zajrzałam tu, ale niestety nie mają Inglota, którego odcien LW200 jest dla mnie idealny, ale sam podkład mi nie odpowiada - wchodzi w pory i podkreśla suche skórki. Ostatnio jak sobie myślałam o podkładzie idealnym, doszłam do wniosku, że powinien mieć:
- odcień Inglota LW200
- trwałość Revlona CS
- przyjemność "noszenia", ogólny wygląd na twarzy i pozostałe właściwości Burżuja HM

pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 18:07   #3368
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
illegale czy jest możliwość uzyskania henną jaśniejszego odcienia rudego? A może na moich blond włosach wyszedłby jaśniejszy?
W prawdzie ja nie illegale, ale doswiadczenie z henna mam dosc spore, wiec pozwole sobie odpowiedziec na Twoje pytanie.
Kolor henny bardzo zalezy od wyjsciowego koloru wlosow - im jasniejszy kolor, tym jasniejszy odcien czerwnieni/rudosci uzyskasz (ale zeby byl czewony to nie moze byc sama henna - ja mam taka z dodatkiem amli i hibiskusa i jakichs jeszcze ziolek, ktorych nazw nie chcialo mi sie tlumaczyc). Poza tym, na jasnych wlosach kolor zazwyczaj wychodzi intensywniejszy i widac wieksza roznice w stosunku do koloru wyjsciowego niz w przypadku wlosow o ciemniejszym odcieniu.

Bardzo duze znaczenie ma rowniez fakt, czy mieszanka (jesli mowimy o naturalnej, proszkowanej hennie a nie gotowych mieszankach z dodatkiem henny) jest prawidlowo przygotowana. Woda, uzyta do jej przygotowania nie moze byc ani za goraca, ani za zimna. Poza tym, zawsze mozna dodac cos od siebie, i to tez bedzie mialo wplyw na kolor - np. niektorzy mieszaja henne z wywarem czarnej herbaty zamiast z czysta woda. Kolor powinien wyjsc w tym przypadku nieco intensywniejszy, glebszy, ale i ciut ciemniejszy.

Kolejna bardzo wazna rzecz - ile czasu bedziemy trzymac na glowie henne. Ja najlepsze rezultaty uzyskuje po calonocnym hennowaniu - bez obaw, nie niszczy wlosow. Jednakze takie dlugie trzymanie na glowie tych ziolek, moze dac nieco ciemniejszy odcien (albo bedzie sie wydawal ciemniejszy, przez swa intensywnosc). Minimum to chyby ok. 30 min. (w moim przypadku, po tak krotkim zabiegu jest jedynie efekt delikatnej poswiaty widocznej w sloncu albo innym intensywnym oswietleniu).


Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2010-10-25 o 18:13
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:15   #3369
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
illegale czy jest możliwość uzyskania henną jaśniejszego odcienia rudego? A może na moich blond włosach wyszedłby jaśniejszy?
już masz odpowiedź
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:19   #3370
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No cóż raczej mnie trochę przestraszyłaś. Strasznie skomplikowane się to wydaje, zwłaszcza że nie mam żadnego doświadczenia z henną. Boję się, że coś skonce i nie wiadomo jakie licho mi na głowie wyjdzie. Żałuję, że nie znam nikogo kto mógłby mi taką henne zrobić.
Na razie znalazłam coś takiego w necie http://tagomago.pl/produkt/3336/NJD/...-Miedz/Cuivre/
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:38   #3371
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
No cóż raczej mnie trochę przestraszyłaś. Strasznie skomplikowane się to wydaje, zwłaszcza że nie mam żadnego doświadczenia z henną. Boję się, że coś skonce i nie wiadomo jakie licho mi na głowie wyjdzie. Żałuję, że nie znam nikogo kto mógłby mi taką henne zrobić.
Na razie znalazłam coś takiego w necie http://tagomago.pl/produkt/3336/NJD/...-Miedz/Cuivre/
No cos Ty, nie jest to wbrew pozorom az tak skomplikowane. Zeby sprawdzic, jaki odcien Ci wyjdzie sprobuj najpierw na cienkim pasemku wlosow - sprobuj na ok.1-2godz. (optymalny czas) i zobacz, czy chcesz mocniej, czy slabiej (bedziesz wiedziala ile trzymac na calych wlosach).

Woda (skoro chcesz miec jasny kolor to raczej nie mieszaj henny z herbata) do sporzadzenia mieszanki powinna byc przegotowana, goraca, ale nie wrzaca (tak zeby dotykajac jej paluszkiem czuc nieprzyjemne goraca, ale sie nie poparzyc). Nie za duzo nie za malo - stopniowo dolewasz te wode, do uzyskania blotnej, niezbyt rzadkiej konsystcencji (sama zauwazysz, kiedy mieszanka bedzie sie nadawala do nalozenia - jak przesadzisz z woda, to zawsze mozesz dosypac jeszcze troche henny - dlatego dobrze miec pod reka jeszcze jedno, "rezerwowe" opakowanie).

Nakladanie jest najmniej skomplikowanym elementem calej procedury, naprawde. Moze troche nieporeczne, i prawie na pewno gdziesz naciapiesz (dlatego warto odpowiednio wczesniej pomyslec o gazetach (ja mam juz taka wprawe, ze pomijam ten element), a takze, jak przy "klasycznym" farbowaniu, o posmarowaniu twarzy, uszu i szyli jakims tlustym kremem oraz o zakryciu ramion jakims starym recznikiem). Nakladanie przypomina, moim zdaniem, mycie wlosow albo tez nakladanie maski.

Najlepiej, przed zawinieciem w recznik owinac wlosy jakas folia (np. zwykla reklamowka, co sama praktykuje) badz zalozyc czepek foliowy.

Aha, no i henne mozna nakladac tez na mokre wlosy (moim zdaniem wtedy jest latwiej). Najlepiej po prostu umyc wlosy, poczekac az troche podeschna (mozna w tym czasie przygotowac mieszanke, co by nie proznowac), nalozyc henne, potrzymac na wlosach, w zaleznosci od preferencji (pod folia i recznikiem), splukac.
Ot, cala filozofia.

Nie boj sie tak

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2010-10-25 o 19:42
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 20:21   #3372
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, wracam z informacją, że wybieram się jutro na dermabrazje. Trzymajcie kciuki. Troche boję się, że nie będę mogła się ludziom pokazać po niej? A niestety na dzien nastepny do szkoły.
A coz to za róż? Bardzo mnie zaintrygowałaś, ponieważ! We wtorek wybieram się do fryzjera, zmieniam kolor na blond, przy tym blada twarz ... wypadałoby znaleźć jakieś pastelowe kolory na twarz
to zależy jaka dermabrazja - ja robiłam sobie oxybrazję i po niej luz, zero podrażnienia i zaczerwienienia, a i łuszczenie minimalne
podobno po diamentowej jest trochę więcej podrażnienia, bo się drapie przecież czymś tam po buźce, ale i po takiej widziałam koleżankę i też nie było tragicznie
ale przyznam szczerze, że ja nawet po kwasie migdałowym nie wyglądałam źle, tylko wylinka straszna, i komicznie wyglądałam z tą złażącą skórą (i to już na drugi dzień) - skóra wyglądała miejscami jak taka stara łuszcząca się tapeta (nomen omen )
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:21   #3373
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Mam ten róż Wibo a'la Cute As Hell i to jest numer 10. Jest na spodzie, tylko ciężko załapać, że to numer koloru.
No widzisz.. Nie sądziłam, ze toto to numer koloru
A róż polecam.

Co do henny niedawno sama chciałam użyć jej ale na rzęsy by nie malować.. Chociaż naturalnie mam ciemne, aczkolwiek chciałam żeby były bardziej wyraziste i ładnie wyglądać bez makijażu przy TŻ Ale jakoś, sama nie wiem czego, zrezygnowałam z tego pomysłu. Chyba się troche bałam
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:41   #3374
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
No widzisz.. Nie sądziłam, ze toto to numer koloru
A róż polecam.

Co do henny niedawno sama chciałam użyć jej ale na rzęsy by nie malować.. Chociaż naturalnie mam ciemne, aczkolwiek chciałam żeby były bardziej wyraziste i ładnie wyglądać bez makijażu przy TŻ Ale jakoś, sama nie wiem czego, zrezygnowałam z tego pomysłu. Chyba się troche bałam
miałam henne na brwi i rzęsy, i powiem ci ze o ile na brwi jest rzeczywiscie efekt, to na rzesy widac cos dopiero jak sie jest blondynka albo ma po prostu jasna oprawe oczu (czyli długie, ale jasne rzesy albo długie rzesy o jasnych koncówkach. przy ciemnych rzesach nie ma w sumie róznicy. jest to własciwie logiczne - przeciez henna nic nie wydłuża, a jedynie przyciemnia. wiec jesli masz ciemne natury rzesy (nie mowie tu o jakiejś czerni, ale po prostu nie sa blond) to nie polecam henny na rzęsy, bo jej najzwyczajniej w swiecie nie widac

btw, byłam dzisiaj u manikiurzystki, mam piekne, nowe, akrylowe paznokcie w kolorze bloody red - babka powiedziała ze tylko taki kolor nadaje sie dla dziewczyn z tak sino białymi dłońmi jak moje
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:51   #3375
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
No widzisz.. Nie sądziłam, ze toto to numer koloru
A róż polecam.

Co do henny niedawno sama chciałam użyć jej ale na rzęsy by nie malować.. Chociaż naturalnie mam ciemne, aczkolwiek chciałam żeby były bardziej wyraziste i ładnie wyglądać bez makijażu przy TŻ Ale jakoś, sama nie wiem czego, zrezygnowałam z tego pomysłu. Chyba się troche bałam
też o tym myślałam, o rzęsach. mam naturalnie prawie czarne, ale po lecie mam jakby wypłowiałe końcówki... Ale zastanawiam sie, czy o ile henna dobrze robi włosom, to czy czasem nie osłabi rzęs?

...uwielbiam słodko-różowy róż na policzkach daje taką świezość i ożywia twarz, zupełnie inaczej, niż przygaszone kolory... (ja jestem posiadaczką cudownego CAH Essence - dorwany na stoisku z wyprzedażami, uwielbiam go ten kolor tak na mnie dziwnie działa, że mogłabym otworzyć sobie pudełeczko, położyć na stole i się godzinami na niego gapić...)

edit: little witch mnie uprzedziła i rozwiała moje wątpliwości czyli pozostaję przy smarowaniu rzęs i brwi olejkiem rycynowym z nadzieją, że się wzmocnią i przy okazji przyciemnią
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-10-25 o 20:55
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:53   #3376
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
miałam henne na brwi i rzęsy, i powiem ci ze o ile na brwi jest rzeczywiscie efekt, to na rzesy widac cos dopiero jak sie jest blondynka albo ma po prostu jasna oprawe oczu (czyli długie, ale jasne rzesy albo długie rzesy o jasnych koncówkach. przy ciemnych rzesach nie ma w sumie róznicy. jest to własciwie logiczne - przeciez henna nic nie wydłuża, a jedynie przyciemnia. wiec jesli masz ciemne natury rzesy (nie mowie tu o jakiejś czerni, ale po prostu nie sa blond) to nie polecam henny na rzęsy, bo jej najzwyczajniej w swiecie nie widac

btw, byłam dzisiaj u manikiurzystki, mam piekne, nowe, akrylowe paznokcie w kolorze bloody red - babka powiedziała ze tylko taki kolor nadaje sie dla dziewczyn z tak sino białymi dłońmi jak moje

W takim razie szkoda kasy na hennę Mam dość ciemne rzęsy, ale krótkiee cóż, cudów nie ma..

brzmi to trochę przerażająco . Ale wyobrażam sobie efekt.. Na pewno jest powalający.. może wrzucisz zdjęcie? Poochwal sie
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:54   #3377
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

szmyrk wielkie dzięki jak znajdę jaką koleżankę, która pomoże mi henną wysmarować włoski to będziecie podziwiać mnie w odcieniu miedź. Raz się żyje
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:28   #3378
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
szmyrk wielkie dzięki jak znajdę jaką koleżankę, która pomoże mi henną wysmarować włoski to będziecie podziwiać mnie w odcieniu miedź. Raz się żyje
Polecam sie na przyszlosc
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:28   #3379
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Illegale, BOSKIE masz włosy! Właśnie taki kolor chcę, jest idealny
W ogóle jesteś śliczna i cudownie blada!

Powzięłam decyzję, jutro będę ruda Przynajmniej trochę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 22:29   #3380
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wrzucam swatche all in one face base z Body Shopu, na prośbę wody sodowej
jedno to ja nim umalowana, porównanie do burżuja HM 51 korektora (srodkowe) i podkladu (dolne). cieżko tez jest porównywać, bo to jedna nie podkład, tylko podklad w pudrze, i ma troszkę inna konsystncję, ale mam nadzieje ze ten swath coś rozjasni. dodam tez, ze gabeczka jest biała, więc widać stopień jasności
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 22:48   #3381
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Little Witch, fajny ten puder! Zwłaszcza, że lubię podkłady w pudrze
A Twoja uroda jest jak z dawnych obrazów
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 23:04   #3382
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Little witch - masz piekne brwi.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 23:05   #3383
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Little Witch, fajny ten puder! Zwłaszcza, że lubię podkłady w pudrze
A Twoja uroda jest jak z dawnych obrazów
natrix, jest naprawde fajny i jasny
i baaaardzo, bardzo mi miło ze tak mówisz, chociaż przyznam ze słysze to często, ale to tez pewnie z powodu sposobu ubierania: nie mam ani jednej pary spodni, na co dzień chodzę w sukienkach z lat 50., cienkich rajstopach i szpilkach z paseczkiem na klamerkę

a chciałabym wyglądać TAK:
http://images2.fanpop.com/images/pho...20-300-400.jpg

jak Klariss zapewne wie, to oczywiscie Sophie Anne Laclerq z Tru Blada
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 23:16   #3384
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
natrix, jest naprawde fajny i jasny
i baaaardzo, bardzo mi miło ze tak mówisz, chociaż przyznam ze słysze to często, ale to tez pewnie z powodu sposobu ubierania: nie mam ani jednej pary spodni, na co dzień chodzę w sukienkach z lat 50., cienkich rajstopach i szpilkach z paseczkiem na klamerkę

a chciałabym wyglądać TAK:
http://images2.fanpop.com/images/pho...20-300-400.jpg

jak Klariss zapewne wie, to oczywiscie Sophie Anne Laclerq z Tru Blada
Hyhy, nie dziwię się, że to słyszysz, skoro właśnie tak wyglądasz
Ja też jestem fanką sukienczyn Tylko ja każdą zakładam na spodnie, bo nie pokazuję nóg
A od tej pani ze zdjęcia, uważam, że jesteś znacznie ładniejsza i delikatniejsza

Szmyrk, ja też bardzo dziękuję za szczegółowy opis obchodzenia się z henną
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 23:30   #3385
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mała Wiedźmo - z każdym dniem mnie zaskakujesz
Rude włosy, niesamowita uroda i elektryzujące spojrzenie a teraz jeszcze mówisz, że nosisz się w stylu lat 50. Jak od dwóch lat bezskutecznie poszukuję takich sukienek, spódnic. Gdzie Ty to kupujesz????? Bo ja już w desperacji jestem.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 08:24   #3386
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wrzucam swatche all in one face base z Body Shopu, na prośbę wody sodowej
jedno to ja nim umalowana, porównanie do burżuja HM 51 korektora (srodkowe) i podkladu (dolne). cieżko tez jest porównywać, bo to jedna nie podkład, tylko podklad w pudrze, i ma troszkę inna konsystncję, ale mam nadzieje ze ten swath coś rozjasni. dodam tez, ze gabeczka jest biała, więc widać stopień jasności
Wydaje sie jasniutki i zoltawy, takie wlasnie lubie
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:48   #3387
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej

Dziewczyny używa któraś z Was tego podkładu miss sporty ?? ja ostatnio widziałam go właśnie w rossmanie w niskiej cenie. Tylko czy w ogóle watro go kupić??
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:08   #3388
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mała Wiedźmo - z każdym dniem mnie zaskakujesz
Rude włosy, niesamowita uroda i elektryzujące spojrzenie a teraz jeszcze mówisz, że nosisz się w stylu lat 50. Jak od dwóch lat bezskutecznie poszukuję takich sukienek, spódnic. Gdzie Ty to kupujesz????? Bo ja już w desperacji jestem.
hymh, szukajcie a znajdziecie ten rok jest akurat łaskawy,bo sie moj styl zrobił modny (po paru latach podsmiewania nareszcie mam to co wszyscy, a raczej - oni mają to co ja, hihi). więc tak, w Zarze są akurat w tym roku fajne spódnice (kupiłam sobie 3, są swietne, rozszerzane i plisowane). a tak w ogole, to zaopatruje się raczej w simplu... tam jest tak ze jak wchodzę to sie ślinię, naprawdę. i mimo ze to impreza dosc droga (od 300 zł za sukienkę), to jest jeszcze alegro, ebay, no i moja ukochana strona: pinupgirlclothing.com/daydress.html

polecam, moze wrzuce pare swoich ciuchów tutaj (chociaz to pewnie byłby offtop wszechczasów, od tego są watki na stylizacji )

dziewczyny, my się zaraz zasłodzimy na śmierć, moze niech przyjdzie jakas solara na forum i powie nam ze jestesmy nienormalne i wygladamy jak zombie, tak dla zmiany atmosfery? :P
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 12:16   #3389
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
hymh, szukajcie a znajdziecie ten rok jest akurat łaskawy,bo sie moj styl zrobił modny (po paru latach podsmiewania nareszcie mam to co wszyscy, a raczej - oni mają to co ja, hihi). więc tak, w Zarze są akurat w tym roku fajne spódnice (kupiłam sobie 3, są swietne, rozszerzane i plisowane). a tak w ogole, to zaopatruje się raczej w simplu... tam jest tak ze jak wchodzę to sie ślinię, naprawdę. i mimo ze to impreza dosc droga (od 300 zł za sukienkę), to jest jeszcze alegro, ebay, no i moja ukochana strona: pinupgirlclothing.com/daydress.html

polecam, moze wrzuce pare swoich ciuchów tutaj (chociaz to pewnie byłby offtop wszechczasów, od tego są watki na stylizacji )

dziewczyny, my się zaraz zasłodzimy na śmierć, moze niech przyjdzie jakas solara na forum i powie nam ze jestesmy nienormalne i wygladamy jak zombie, tak dla zmiany atmosfery? :P
Ja to chyba ślepa jestem zatem :P
Simple to faktycznie nie półka dla mnie - ale Zara - pójdę oblukac.

Przy zamówieniach z tej stronki nie miałaś żadnych problemów?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 12:18   #3390
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nie wywołujcie wilka z lasu Pamiętacie jak był u nas wysyp dziewczyn, które chciały nas nawracać?

Te sukienki są
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.