Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 16:56   #1711
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wg mnie renee jest bardzo dobry mam porównanie z elgonem i z matrixem tylko.
za 2 razem już kładziesz taką farbkę jaką chcesz. za pierwszym razem dużo jaśniejszą, ważne aby miała niską wodę % i żeby była trzymana na włosach krótko. ja tak robie i nic złego się nie dzieje poza jednym razem gdy nałozyłem na zdekoloryzowane włosy odcień ciemny popielaty blond i uzyskałem czerń
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:40   #1712
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja mam zamiar użyć tego skandynawskiego blondu palett, który polecałeś
Ale tyle się słyszy, ze to najgorsze farby. Farbowałam nią kilka razy na ciemny brąz, i włoski wyszły czarne.A od ostatniego roku farbuję Garnierem ciemny brąz do 28 myć. Do syoss'a jakoś nie mam przekonania.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:55   #1713
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja syossa nie używałam nigdy, ale podoba mi się ich gama kolorów, mają takie ciepłe blondy...

fryz5 a mógłbyś mi powiedizeć ktory według Ciebie odcien syoss byłby najlepszy??? i od razu powiem że ja muszę uzyć dwóch farb, więc wolałabym pochodzić troche z tym co użyje po dekoloryzacji i dopiero po jakimś czasie poamlować na wymarzony i nie chcę być ruda ani blondyna straszna
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:25   #1714
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

kolorki wyglądają ładnie na opakowaniu, i to jest ten problem, bo w praktyce zawsze na głowie wychodzi co innego. Też jestem ciekawa syossa, jeśli się zdecydujesz, napisz jakie efekty, i czy warto
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:34   #1715
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

na pewno sie zdecyduje na syoss tylko teraz nie wiem jaki odcien, zeby mi nie wyszedł rudy, bo juz wole blond niż rudy... a tak jak mówię nie mogę sobie pozwolić na dekoloryzacje, malowanie jedno i jeszcze malowanie 2 farba tego samego dnia, bo nie wyrobię z kasą to 2 nałożenie farby musze sobie zostawić na kolejne malowanie, więc chcialabym wygladać jak człowiek po dekoloryzacji i malowaniu...

chyba zdecyduję sie na średni blond http://www.syoss.pl/index.php?id=131
albo ten jasny blond http://www.syoss.pl/index.php?id=132

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-03-24 o 19:00
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:57   #1716
Paolka1601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej laseczki, tak czytam o tych eksperymentach i sama nie wiem co robic...przez jakies dwa lata maluje włosy na brązy-to jasny, to ciemny- to kasztanowy...- obudziłam sie któregoś dnia i pomyślałam ze chce mi sie blondu...-idę we wtorek na dekoloryzację do fryzjera, byłam dzisiaj pytać czy moje włosy w ogóle nadaja sie do dekoloryzacji i odpowiedz uzyskałam jak najbardziej pozytywną. mam nadzieje ze wyjdzie mi upragniony karmelowy blond. do wakacji chcę mieć bardzo jasne włosy. jestem dobrej myśli... pozdrawiam forumowiczki
Paolka1601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 18:59   #1717
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Paolka napisz pozniej jak Ci to wyszlo, i jaką farbę miałas położoną po dekoloryzacji fotki mile widziane
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 20:46   #1718
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
na pewno sie zdecyduje na syoss tylko teraz nie wiem jaki odcien, zeby mi nie wyszedł rudy, bo juz wole blond niż rudy... a tak jak mówię nie mogę sobie pozwolić na dekoloryzacje, malowanie jedno i jeszcze malowanie 2 farba tego samego dnia, bo nie wyrobię z kasą to 2 nałożenie farby musze sobie zostawić na kolejne malowanie, więc chcialabym wygladać jak człowiek po dekoloryzacji i malowaniu...

chyba zdecyduję sie na średni blond http://www.syoss.pl/index.php?id=131
albo ten jasny blond http://www.syoss.pl/index.php?id=132
ja bym wziął ten najjaśniejszy czyli 9-1 ale jak wolisz, przy odcieniu 8-6 radze trzymać na włosach naprawde króko. nie ma zabawy w nakładanie jej 20 min. polecam trzymac ją na włosach dosłownie kilka min. nie powiem Ci ile bo nie wiem co wyjdzie, musisz obserwowac i zmyć jak zobaczysz że już ciemnieją. w takiej sytuacji ja bym mieszał farbkę w miseczce i bym "pacnął" poprostu na włosy wsyztsko i dokładnie rozmasował, bo na prawde włosy szybko chłoną farbę po deko i nie ma czasu na powolne nakładanie.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 08:46   #1719
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hm... a jeśli np zrobię dekoloryzację ok. 3 razy??? wtedy już ten kolor będzie na serio wyprany, wtedy tęz mam sie spodziewać efektu ciemnienia włosów... ???
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:06   #1720
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a ja szukam dobrego fryzjera w warszawie ktory zrobi zrobi z mojego bardzo ciemnego brazu ciemny blond..
ponizej zalaczalm zdjecia wlosow jak chcialabym uzyskac.. od kilku lat farbuje wlosy szamponem koloryzujacym palette braz ale wlosy sa prawie czarne.. tak naprawde cena nie gra roli poprostu zalezy mi zeby wlosy sie nie zniszczyly za bardzo, zebym nie musiala ich skracać no i zeby kolorek byl mniej wiecej taki jak na zdjeciach czy jest tu jakis fryzjer ktory moze mi to zrobic albo jakies dziewczyny ktore robily w warszawie dekoloryzacje i moga mi polecic konkretny salon i konkretnego fryzjera ? dodam ze mam wlosy za dlugie do lopatek w dobrej kondycji .. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (45,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d8_500x640.jpg (44,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tlo2.jpg (49,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna-sos-400a072307.jpg (30,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg POZ_0883.jpg (87,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a7f195c0000ca4874c3c3fe6.jpg (39,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba.jpg (29,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba13.jpg (54,2 KB, 12 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 21:16   #1721
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczęta, podczytuje Was troszkę i dziś śmignęłam sobie dekoloryzację Renee Blanche ( od 6 lat farbowałam włosy na czarno , mój naturalny to zimny ciemny blond, a chce karmelkowego koloru coś jak Żmuda-Trzebiatowska ) moja fryzjerka kazała trzymać mi preparat co najmniej godzinę, trzymałam 2 od góry zeszło mi pięknie na rudo a dół na ciemny rudy, nałożyłam na to farbę capuccino z Joanny bodajze i ryp u góry piękny kolor, gdzie niegdzie prześwity też brązik a reszta ciemna:/ Farbe trzymałam całe 10 minut :/Wlosy mam kompletnie nie zniszczone, śliskie w dotyku, troszkę więcej mi wypadło przy czesaniu ale u mnie to norma przy malowaniu. Jutro mam zamiar powtórzyć dekoloryzację i tu moje pytanie do Was, co zrobić żeby kolor uzyskać jasny kolor po dekoloryzacji? może lepiej żebym położyła na włosy szampon koloryzujący do 24 myć niż farbę trwałą?
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 09:23   #1722
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czy naprawde nie ma tu zadnej dziewczyny ktora mogla by mi polecic experta od dekoloryzacji w wawie ? .. uwazam ze na wlasna reke nie ma co robic.. bo efekt moze byc tragiczny..
wciaz czekam na jakies namiary
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:54   #1723
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a swoja droga to sablewska sobie w ostatnim czasie pięknie rozjasniła wlosy i to z czarnych!..
Gdybym miala namiar ja jej fryzjera...
w zalaczniku załączam jej wlosy przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db12ac3de86aa5888eb61bc05be13fe3,35,1.jpg (26,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110220-sablewska.jpg (19,9 KB, 40 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:06   #1724
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
hm... a jeśli np zrobię dekoloryzację ok. 3 razy??? wtedy już ten kolor będzie na serio wyprany, wtedy tęz mam sie spodziewać efektu ciemnienia włosów... ???
nawet po 10krotnym położeniu mozesz się tego spodziewać

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Dziewczęta, podczytuje Was troszkę i dziś śmignęłam sobie dekoloryzację Renee Blanche ( od 6 lat farbowałam włosy na czarno , mój naturalny to zimny ciemny blond, a chce karmelkowego koloru coś jak Żmuda-Trzebiatowska ) moja fryzjerka kazała trzymać mi preparat co najmniej godzinę, trzymałam 2 od góry zeszło mi pięknie na rudo a dół na ciemny rudy, nałożyłam na to farbę capuccino z Joanny bodajze i ryp u góry piękny kolor, gdzie niegdzie prześwity też brązik a reszta ciemna:/ Farbe trzymałam całe 10 minut :/Wlosy mam kompletnie nie zniszczone, śliskie w dotyku, troszkę więcej mi wypadło przy czesaniu ale u mnie to norma przy malowaniu. Jutro mam zamiar powtórzyć dekoloryzację i tu moje pytanie do Was, co zrobić żeby kolor uzyskać jasny kolor po dekoloryzacji? może lepiej żebym położyła na włosy szampon koloryzujący do 24 myć niż farbę trwałą?
o boże co to za fryzjerka ;/ nie słuchaj jej więcej. renee blanche trzyma się 20 min, potem nie ma sensu bo nic się nie dzieje, słodkie cappucino jest za ciemne na włosy po dekoloryzacji, nałóż sobie hm....jeśli chcesz joannę to szlachetną perłę, i trzymaj króciutko jak zobaczysz ze ciemnieją włosy to zmywaj.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:22   #1725
MonicMon
Raczkowanie
 
Avatar MonicMon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TG :}
Wiadomości: 47
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny pisza ze niewiadomo czym by pofarbowaly wloski to zawsze im wyjdzie kolor wysciowy, to moze nie farbowac po dekoloryzacji wloswo wcale??
MonicMon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:27   #1726
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny...
dekolryzowałam się już ze trzy razy, za każdym razem ciemnieją mi włosy po myciu.
Wiem że ktoś tu kiedyś pisał co trzeba robić żeby nie ciemniały ale nie pamiętam a szukać w tylu wątkach jest ciężko.
Pomóżcie...bo kurna, po ostatniej dekoloryzacji miałam śliczny, wręcz idealny dla mnie kolor który zmienił się w jakąś paskudną sracz.kę tylko dlatego że je umyłam... ;/
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:45   #1727
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

to nałóż na nie jaśniejszą farbę z niską wodą % i trzymaj ją 5 min.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 18:20   #1728
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
a swoja droga to sablewska sobie w ostatnim czasie pięknie rozjasniła wlosy i to z czarnych!..
Gdybym miala namiar ja jej fryzjera...
w zalaczniku załączam jej wlosy przed i po
Nie poznałam jej, tragicznie wyglądała w tych włoskach! Ciemny kolor postarza Teraz wygląda o wiele lepiej, ale i tak Alba ma ładniejsze włosy. Właśnie taki kolorek bym chciała.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to nałóż na nie jaśniejszą farbę z niską wodą % i trzymaj ją 5 min.
A co to jest ta niska woda? tzn ile. Nigdy nie rozjaśniałam włosów, zawsze przyciemniałam i nie mam pojęcia o co chodzi z tą woda.
Zamawiam 2 dekoloryzatory, mam nadzieję ze mi starczą i eksperyment się powiedzie
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:06   #1729
izolcia
Rozeznanie
 
Avatar izolcia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 609
Exclamation dekoloryzacja.. doradzcie mi

Witam was Mam na Imię Iza, liczę na wasze porady , bo już sama jestem niezdecydowana. Dzisiaj umówiłam się do fryzjerki na dekoloryzację włosów z koloryzacją i strzyżeniem , ALE boje sie , że bede miała strasznie zniszczone włosy. Moje naturalne włosy to ciemny blond, do tej pory zawsze malowałam na ciemny brąz ewentualnie ciemna czekolada, ale efekt był czarnych włosów. Teraz tego okropnie żaluje chcialabym mieć włosy koloru rdzawego brązu coś w tym stylu. Jak myślicie , czy to jest możliwe ? Strasznie mi na tym zależy , ponieważ mam już dosyć moich włosów. I nie chcę potem żałować , że tyle kasy w błoto wywaliłam. Dziękuję za porady i liczę na to , że dowiem się czegoś na temat tej dekoloryzacji
izolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 19:13   #1730
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Assathra a Ty jakim kolorem zamierzasz farbować ?? po deko??? ja już się przekonuję powoli do tych najjaśniejszych kolorów. Kiedy robisz deko??? bardzo jestem ciekawa efektów ja dopiero za miesiąc, ale już się doczekać nie mogę
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:36   #1731
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: dekoloryzacja.. doradzcie mi

Cytat:
Napisane przez izolcia Pokaż wiadomość
Witam was Mam na Imię Iza, liczę na wasze porady , bo już sama jestem niezdecydowana. Dzisiaj umówiłam się do fryzjerki na dekoloryzację włosów z koloryzacją i strzyżeniem , ALE boje sie , że bede miała strasznie zniszczone włosy. Moje naturalne włosy to ciemny blond, do tej pory zawsze malowałam na ciemny brąz ewentualnie ciemna czekolada, ale efekt był czarnych włosów. Teraz tego okropnie żaluje chcialabym mieć włosy koloru rdzawego brązu coś w tym stylu. Jak myślicie , czy to jest możliwe ? Strasznie mi na tym zależy , ponieważ mam już dosyć moich włosów. I nie chcę potem żałować , że tyle kasy w błoto wywaliłam. Dziękuję za porady i liczę na to , że dowiem się czegoś na temat tej dekoloryzacji
A przeczytałaś ten wątek? Piszesz, że liczysz na to, że dowiesz się czegoś więcej o dekoloryzacji no do jasnej anielki, a o czym niby jest ten wątek? Ty akurat idziesz do fryzjerki, a nikt w tym wątku raczej nie ma zdolności jasnowidzenia i nie wie, co Twoja fryzjerka nałoży Ci włosy.


Assathra - pytasz, o co chodzi z tą niską wodą - w farbie, którą kupujesz, masz zawsze saszetkę/butelkę z emulsją aktywującą/utleniaczem ( zwał jak zwał) o określonej "mocy", która podobno jest za wysoka do włosów po dekolorze ( zazwyczaj to 9%). Przykład: po jednej z dekoloryzacji nalożyłam na włosy wellaton o numerku 12 ( nie pamiętam czy 12/0 czy 12/1), w każdym bądź razie jeden z najjaśniejszych blondów. Na saszetce z utleniaczem było napisane wlaśnie 9%. No i pasemko sczerniało po tym niby superjasnym blondzie momentalnie.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015

Edytowane przez anetka832
Czas edycji: 2011-03-26 o 19:42
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 21:04   #1732
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
Assathra a Ty jakim kolorem zamierzasz farbować ?? po deko??? ja już się przekonuję powoli do tych najjaśniejszych kolorów. Kiedy robisz deko??? bardzo jestem ciekawa efektów ja dopiero za miesiąc, ale już się doczekać nie mogę
Ja na pewno szybciej, bo juz się doczekać nie mogę. Myślałam o farbie rozjaśniającej (2-4 tony) z Palette jakiś jasny blond. Jak zrobię to dam zdjęcia

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
A przeczytałaś ten wątek? Piszesz, że liczysz na to, że dowiesz się czegoś więcej o dekoloryzacji no do jasnej anielki, a o czym niby jest ten wątek? Ty akurat idziesz do fryzjerki, a nikt w tym wątku raczej nie ma zdolności jasnowidzenia i nie wie, co Twoja fryzjerka nałoży Ci włosy.


Assathra - pytasz, o co chodzi z tą niską wodą - w farbie, którą kupujesz, masz zawsze saszetkę/butelkę z emulsją aktywującą/utleniaczem ( zwał jak zwał) o określonej "mocy", która podobno jest za wysoka do włosów po dekolorze ( zazwyczaj to 9%). Przykład: po jednej z dekoloryzacji nalożyłam na włosy wellaton o numerku 12 ( nie pamiętam czy 12/0 czy 12/1), w każdym bądź razie jeden z najjaśniejszych blondów. Na saszetce z utleniaczem było napisane wlaśnie 9%. No i pasemko sczerniało po tym niby superjasnym blondzie momentalnie.
Czyli 9% to za dużo? nie wiem czy dobrze zrozumialam.. A gdyby tak zamienić na 3% albo chociaż 6% wodę. Chciałabym wiedzieć od czego to zależy że włosy jednym ciemnieją,a innym nie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

I chyba większe jest prawdopodobieństwo że ściemnieją tak czy siak, bo jednak większość pisze o tym problemie powracającej czerni. No ale trudno zaryzykuję
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 21:39   #1733
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no najlepiej z wodą 3%, jak masz w opakowaniu wodę 9% to poprostu ją rozcieńcz z wodą z kranu , ja tak robię jak zaobserwujesz sie ciemnieją to szybko zmywaj
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 22:18   #1734
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no najlepiej z wodą 3%, jak masz w opakowaniu wodę 9% to poprostu ją rozcieńcz z wodą z kranu , ja tak robię jak zaobserwujesz sie ciemnieją to szybko zmywaj
A jeśli przy farbowaniu zaczną ciemnieć i uda mi się to zahamować. To czy przy kolejnym farbowaniu, dajmy na to miesiąc po dekol. włosy nie zaczną znowu ciemnieć?

oby nie, bo za sam dekol. dałam stówe, i do tego jeszcze dojdzie farba, jak mi nie wyjdzie to się wkurze.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 22:42   #1735
akszek
Raczkowanie
 
Avatar akszek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Drogie Wizażanki. Jestem naturalną ciemną blondynką, później zachciało mi się rozjaśniania (miałam zrobione u fryzjera pasemka, które wyszły koszmarnie jasne i robiły brzydki kontrast z moimi własnymi włosami, po czym na całą długość fryzjerka nałożyła mi farbe w kolorze zbliżonym do mojego własnego). Zaczął pojawiać się odrost, po czym kilkakrotnie farbowałam sama włosy szamponem l'oreal casting perłowy blond. Kolor był bardzo ładny, praktycznie jedynie troszeczke jaśniejszy od naturalnego, włosy wyglądały zdrowo, ale coś mnie wczoraj podkusiło i postanowiłam zmienić się w brunetkę. Najpierw nałożyłam l'oral casting czekolada. Efekt był koszmarny, bo wlosy wyszły mahoniowe. Zaraz po tym nałożyłam l'oreal casting jasny brąz. Kolor wyszedł ładny, ale nie mogę się do niego przyzwyczaić i chcę wrócić do mojego ciemnego blondu. I teraz zwracam się do Was z pytaniem jak mam to zrobić? Dekoloryzacja np. Subtil Color Out czy rozjaśniacz jakiś zastosować, a potem nałożyć jakiś spokojny kolor tez jako szampon chociażby znów ten perłowy blond(nie chce traktować tych moich i tak już biednych wlosków jakąś farbą, dlatego chyba jakiś szampon byłby w tej sytuacji lepszy)? Najbardziej chcę uniknąć posiadania koloru rudego, bo bardzo mi on nie pasuje. Pomóżcie, bo źle się czuję w tych wlosach i az plakać mi się chce jaką sobie krzywde wyrządziłam jedną głupią decyzją
akszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 23:11   #1736
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
A jeśli przy farbowaniu zaczną ciemnieć i uda mi się to zahamować. To czy przy kolejnym farbowaniu, dajmy na to miesiąc po dekol. włosy nie zaczną znowu ciemnieć?

oby nie, bo za sam dekol. dałam stówe, i do tego jeszcze dojdzie farba, jak mi nie wyjdzie to się wkurze.
tylko pierwsze farbowanie takie jest
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 09:20   #1737
butterfly__24
Przyczajenie
 
Avatar butterfly__24
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa-Trójmiasto
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Czy naprawde nie ma tu zadnej dziewczyny ktora mogla by mi polecic experta od dekoloryzacji w wawie ? .. uwazam ze na wlasna reke nie ma co robic.. bo efekt moze byc tragiczny..
wciaz czekam na jakies namiary

Jak już wczesniej pisalam ... jakieś 5 tyg. temu, ja robiłam w Legionowie, też próbowałam poszukać kogos kto zrobi to dobrze - obojetnie gdzie w Wawie bo moge dojechac i w cenie nie wiecej niz 400zl. ale odpowiedziala mi w sumie tylko Gwiazdka26- kolorek miala sliczny- czerwien-poszukaj sobie,ale w tym jej salonie wlosy dekoloryzują matrixem, co mnie odstraszylo po opiniach na Wizaz. Mieszkam niedaleko Legionowa, wiec zajrzalam do salonu w centrum handlowym Maxim - czy w ogole sie tego podejmą (w FM w Arkadii gdzie pracuja na Matrixe odmowili mi!! )- Pan mowil,ze w ogole nie ma problemu, nie zniszcza sie mocno - pracują na L'orealu. z wielkim strachem - ale poszlam. Efekt byl ok, ale poniewaz kiedys juz robilam dekolor- wiem ze nie ma cudow. Zostały czerwienie, bo brąz sie wyplukal po ok. 2tyg. ale bylam zadowolona. Farba je troszke stłumiła,ale kolor nie byl jednolity. góra była jasniejsza, ale Fryzjer powiedzial,ze po prostu nie chce mi zniszczyc dolnej czesci wlosow dekolorem, majac na uwadze,ze nie ma mowy o podcieciu nie scinam i juz
aaa... ja farbowalam wczesniej 3 lata cholerną Cece na brąz nr 4- czyli masakra.


zauwazylam, ze jednak stracily na kondycji ;/ zaopatrzylam sie w ampulki kerastase- bomba i mleczko nawilzajace- taka maska kokosowa -super(cale 8zl) i nie jest zle. poniewaz wlosy mam cienkie i bardzo dlugie - przetrzymalam mozliwie najdluzej i dopiero teraz ide do P.Rafała na ponowne farbowanie- teraz spodziewam się juz super efektu. Farba powinna lepiej chwycic.
no i za dekolor zaplacilam chyba jakies 260zl. wiec przyzwoicie.
Daj znac jak juz w koncu sie zdecydujesz i wybierzesz salon

p.s. Maja efekt ma swietny, ale zauwaz, ze ma 3 wlosy na krzyz. mysle,ze to wlasnie efekt dekoloru. Edytka probowala ja skopiowac i tez ma rozjasniane koncowki, Marina chyba tez nawet, ale Edytka to ma ewidentnie siano teraz
butterfly__24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 14:56   #1738
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hejka, jeśli kogoś to zainteresuje przedstawiam efekty mojej dekoloryzacji:
1 - przed, ciemny, bardzo nierównomierny brąz
2 - zaraz po dekolorze
3 - po dekolorze, farbie rozjaśniającej i odcieniu 8/0

Dążę do jasnego blondu z poziomu 9. W tym tygodniu idę do fryzjera na farbowanie, bo minął już prawie miesięc od dekolorki i włoski trochę odpoczęły. Nam nadzieje, że farba blond z wyższym oxydantem chociaż trochę ten kolor ruszy. Jak myślicie?

Sorki za jakość zdjęć, robione telefonem.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-03-29 o 22:59
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:22   #1739
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

myślę ze mogłabyś sama spróbować garnierem nutrisse odcień 111
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:12   #1740
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hejka, jeśli kogoś to zainteresuje przedstawiam efekty mojej dekoloryzacji:
1 - przed, ciemny, bardzo nierównomierny brąz
2 - zaraz po dekolorze
3 - po dekolorze, farbie rozjaśniającej i odcieniu 8/0

Dążę do jasnego blondu z poziomu 9. W tym tygodniu idę do fryzjera na farbowanie, bo minął już prawie miesięc od dekolorki i włoski trochę odpoczęły. Nam nadzieje, że farba blond z wyższym oxydantem chociaż trochę ten kolor ruszy. Jak myślicie?

Sorki za jakość zdjęć, robione telefonem.
rockandrollqueen jakiej farby użyłaś po dekoloryzacji? napisz jak włoski zniosły ten zabieg i w jakiej są kondycji. Efekt super nio i jaki to dekoloryzator?
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.