Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 23:56   #2821
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
Korah
dzięki Twoim radom zmienię cała swoją dotychczasową pielęgnację
serdecznie dziękuję za analizę
Raczej nie mam wrażliwej cery, więc wypróbuję Serum Lemon


chciałam się jeszcze pochwalić, że moja skóra powoli przyzwyczaja się do lotionu BD

Polecam wyprobować takze 2 inne wątki, w tym jeden nowo utworzony:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62875
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519783
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 06:39   #2822
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Godny wyprobowania, warto.
To super. A czy mogłabym go używać czasem zamiast babydream? Czy jednak babydream posiada lepszy, bezpieczniejszy skład? A może są na tym samym poziomie?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 07:06   #2823
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dzięki, mam nadzieję że rzeczywiście cera mi sie przyzwyczai, bo mam dość tego że cokolwiek użyje nowego to mnie zapycha! tylko ten lotion BB nie zapchał ale on dość słabo nawilża
chodziło ci o tonik nie peeling, prawda? a jakie tam sa watpliwe składniki? wydaje się być w miarę naturalny....

a widziałąs kapsułki do paznokci z keratyną? wszyscy polecają....

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Gelatin, Glycerin, Oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Water, Parfum, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, CI 42051, Titanum dioxide, Mica
zacytowałam siebie samą
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 09:58   #2824
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Znalazłam na stronie apteki doz coś, co nazywa się Oczar płyn spray.
Skład: Hamamelis virginian distilate (14% alcohol).

Zastanawiam się, czy ten alkohol nie szkodzi? Nie wyobrażam sobie psikać tym twarzy, ale producent obiecuje łagodzenie, uszczelnianie naczyń, itp.
Co o tym myślicie?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:21   #2825
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To super. A czy mogłabym go używać czasem zamiast babydream? Czy jednak babydream posiada lepszy, bezpieczniejszy skład? A może są na tym samym poziomie?


Raczej są na równym poziomie, Babydream ma ciut mniej detergentów w sobie.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dzięki, mam nadzieję że rzeczywiście cera mi sie przyzwyczai, bo mam dość tego że cokolwiek użyje nowego to mnie zapycha! tylko ten lotion BB nie zapchał ale on dość słabo nawilża
chodziło ci o tonik nie peeling, prawda? a jakie tam sa watpliwe składniki? wydaje się być w miarę naturalny....

a widziałąs kapsułki do paznokci z keratyną? wszyscy polecają....

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Gelatin, Glycerin, Oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Water, Parfum, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, CI 42051, Titanum dioxide, Mica

zacytowałam siebie samą

Tonik Ziaja Pro
tonik:
Skład: Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Panthenol, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Citric Acid.


A te kapsulki z keratyną bardzo fajne, rzeczywiście poewinny się dobrze spisywać. Świetny sklad.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Znalazłam na stronie apteki doz coś, co nazywa się Oczar płyn spray.
Skład: Hamamelis virginian distilate (14% alcohol).

Zastanawiam się, czy ten alkohol nie szkodzi? Nie wyobrażam sobie psikać tym twarzy, ale producent obiecuje łagodzenie, uszczelnianie naczyń, itp.
Co o tym myślicie?


Tego alkoholu nie ma w sobie dużo, jednak są produkty oczarowe bez alkoholu np hydrolat na biochemiaurody.pl
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:32   #2826
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dramat!!! Same silikony i konserwanty. Może zużyj na końcówki, bo jednak silikony dobrze sklejają i chronią przed rozdwojeniem, ulatwiają rozczesywanie.
Tak też zrobię, żałuję tylko, że kupiłam 2 sztuki, skuszona niską ceną. No ale nic, może dam radę. Dzięki
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 12:20   #2827
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Tego alkoholu nie ma w sobie dużo, jednak są produkty oczarowe bez alkoholu np hydrolat na biochemiaurody.pl
Znam hydrolat z BU, używałam go ten jest jednak dostępny w aptece, bez wysyłki, dlatego się zainteresowałam.
Czyli skoro nie dużo, znaczy, że nie powinien podrażnić twarzy?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 12:36   #2828
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Znam hydrolat z BU, używałam go ten jest jednak dostępny w aptece, bez wysyłki, dlatego się zainteresowałam.
Czyli skoro nie dużo, znaczy, że nie powinien podrażnić twarzy?


To zależy, jak bardzo wrażliwą masz cerę, jeżeli jest naprawdę delikatna i często źle reaguje na chemię, to nie warto.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 12:44   #2829
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Uff Witam i ja

Do włosów używam samą naturę,ale jakoś o reszcie nie pomyślałam
Moja pielęgnacja to w sumie kosmetyki clinique i jakoś dopiero teraz mnie natchnęło,żeby sprawdzić co w nich siedzi

Część kosmetyków już sobie w wątku wyszukałam,ale chyba jeszcze podkład almost analizowany nie był...

Korah jeśli można to poproszę o analize

Skladniki aktywne: titanium dioxide 13%, octinoxate 2%

Sklad: talc, dimethicone, nylon-12, silica, squalane, boron nitride, vinyl dimethicone/methicone silsesquioxane crosspolymer, cetyl caprylate, diisostearyl malate, phytosteryl/isostearyl/cetyl/stearyl/behenyl dimer dilinoleate, methicone, aluminum hydroxide, glycerin, sodium hyaluronate, magnesium palmitoyl glutamate, sodium palmitoyl sarcosinate, palmitoyl proline, alumina, tocopherol, palmitic acid, 1,2-hexanediol, ascorbyl tetraisopalmitate, tin oxide, sodium dehydroacetate, [+/- iron oxides (ci 77499, ci 77492, ci 77491), mica, titanium dioxide (ci 77891)]


już znalazłam kilka stron wcześniej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-04-02 o 13:33
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 15:08   #2830
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

dziękuję za polecenie wątków

Korah a co myślisz na temat tego kremu?
Krem przeciwtrądzikowy 20 / 20 z krzemem

Aqua, Paraffinum liq., Petrolatum, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Propylen Glycol, Zinc Oxite, Sulfur Sublimate, Sylicic Acid-Anhydride, Metyl Paraben, Ethyl Paraben, Propyl Paraben, Perfum.

aaa i jeszcze chciałam zapytać o krem koloryzujący Casting Creme Gloss czy nie niszczy aż tak włosów jak inne ale składu nie mogę znaleźć
mam nadzieję, że jeszcze znajdę i wkleję
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 16:55   #2831
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

szukam idealnego kremu nawilżającego dlatego jeszcze raz ci zawróce głowe
Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme
Skład: Aqua, Urea, Glycerin, Caprylic/Capric Trigliceride, Cyclomethicone, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Triisostearin, Cetyl Alkohol, Sodium Lactate, Grycelyl Stearate, Benzyl Alkohol, PEG-40, Stearate, Biosaccharide Gum-1, Methylparaben, Lactid Acid, Lanolin Alcohol, Phenoxyethanol.

chodzi mi o nawilżenie odwodnionej differinem cery trądzikowej.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc Korah podziwiam twoją wiedze i chęc pomocy mniej doświadczonym
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 17:46   #2832
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

To ja idąc za ciosem proszę o analizę 2 produktów clinique,które stanowią między innymi moją pielęgnację.
Tonik clinique 2
Skład: alcohol denat, water purified, witch hazel (hamamelis virginiana), glycerin, menthol, sodium borate, ext. d & c violet no. 2 (ci 60730), d &c red no. 33 (cl 17200), d &c red no. 6 (ci 15850) [iln3714]

krem clinique superdefense

Skład: Oxybenzon, Water, dimethicone, ethyhehyl methoxycinnamate, butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, isononyl isononanoate, silica, benzophenone - 3 ( oxybenzone ), glycerin, polyglyceryl - 2 triisostearate, polysilicone -11, laminaria saccharina extract , triticum vulgare extract, olea europaea ( olive ) fruit extract, coffea robusta seed extract, echinacea pallida ( coneflower ) extract, rosmarinus officinalis ( rosemary ) extract, sea whip extract, adenosine phosphate, trethalose, disodium nadh, creatine, sodium rna, caffeine, nordihydroguaiaretic acid, sodium rna, phytosphingosine, linoleic acid, cholesterol, ferulic acid, ascorbyl tocopheryl maleate, sodium hyaluronate, aminopropyl ascorbyl phosphate, tocopheryl acetate, sucrose, micrococcus lysateastrocaryum murumuru butter, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed soy protein, lecithin, tridecyl trimellitate, hexylene glybol, ethylhexyl stearate, ethylhexyl palmitate, propylene glycol dicaprate, chamomilla recutita, zeolite, maltodextrin, c 1-8 alkyl tetrahydroxycyclohexanoat w, caprylyl glycol, polyethylene, hydroxyethylcelluluose, xanthan gum, sodium chloride, pvp, laureth - 4, laureth - 23 , polysorbate 20 , ammonium acryloyldimethyltaurate / vp copolymer, tromethamine, disodium edta, chlorphenesin, phenoxyethanol, methylparaben
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 19:07   #2833
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To ja idąc za ciosem proszę o analizę 2 produktów clinique,które stanowią między innymi moją pielęgnację.
Tonik clinique 2
Skład: alcohol denat, water purified, witch hazel (hamamelis virginiana), glycerin, menthol, sodium borate, ext. d & c violet no. 2 (ci 60730), d &c red no. 33 (cl 17200), d &c red no. 6 (ci 15850) [iln3714]
Ja tak tylko na chwilę i maleńkim druczkiem. Jeśli chodzi o ten tonik, to na pierwszym miejscu stoi alkohol, którego absolutnie być nie powinno. Miałam nadzieję, że taka marka jak CLINIQUE będzie o tym wiedziała. Tonik zawiera oczar wirginijski, który już sam w sobie ma działanie wysuszające i wybitnie ściągające. Oczar byłby dobry dla cery tłustej, ale ten alkohol... :/ O reszcie składników nie mogę wiele powiedzieć, bo więcej wiem o tych aktywnych, póki co.
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:16   #2834
niepoprawna10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 436
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Uważam, że nie ma żadnych wyjątków, a rozsądna pielęgnacja potrafi zdzialać cuda. Jeśli leki nie pomagają, to oznaka, że skóra po prostu czegoś nie toleruje, czy to kosmetyku, czy to chlorowanej wody, czy to np czegoś co jesz, albo że czegoś potrzebuje, np tluszczu, wody, albo jakichś witamin czy pierwiastków. O ile natluszczanie może się odbywać poprzez skórę od zewnatrz, to cala reszta nie lub tylko polowicznie i należy odżywiac organizm od wewnatrz. Jeśli chodzi o kwasy i retinoidy to absolutnie jestem przeciwko dlugotrwalemu stosowaniu, podobnie jak przeciwko wysokiej ochronie UV, tzw blokerom. Zawsze można, a nawet trzeba o skórę dbać wcale nie inwazyjnymi metodami, lecz najlagodniejszą z możliwych pielęgnacją.

Polecam Babydreamy, Ziaję warto wypróbowac, aczkolwiek nie powala i pewnie na jednej butelce sie skończy. Bialego Jelenia absolutnie nie polecam.
Przyjrzę się dokładniej swojej diecie i sprawdzę również, jakie ewentualnie witaminy, suplementy diety wprowadzić. Dziękuję za rady
Czy warto kupić kolagen w kapsułkach (stosowany od wewnątrz) ?

Kupiłam Babydream zielony Zazwyczaj używałam niebieskiego, ale zapach nieco mnie drażnił. Chciałabym coś bezzapachowego, poszukam jeszcze. Widziałam żel do mycia Alterry bezzapachowy, ale w składzie miał alkohol. Obawiać się go jakoś szczególnie ? Niestety nie mogę znaleźć nigdzie składu :/

Szukam jeszcze mocno nawilżającej odżywki do włosów. Te z Alterry niestety nie dają rady nawilżyć moich włosów. Gdybyś była w stanie polecić coś z głowy, byłabym wdzięczna. Będę szukać w każdym razie

Pozdrawiam.
niepoprawna10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:48   #2835
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Bardzo bym prosiła o analizę tych produktów pod względem wrażliwości na skórę.

Coslys, Pianka Bio do mycia dla dzieci dzieci

Składniki:
Aqua (water), citrus amara flower water* (organic orange tree flower flower water), cocamidopropyl betaine (amphoteric surfactant from coco and palm kernel oil), glycerin (vegetable glycerin), sodium lauryl, glucose carboxylate (anionic surfactant on sugar base), prunus armeniaca fruit extract* (organic apricot extract), lauryl glucoside (non ionic surfactant from glucose), sucrose cocoate (non ionic surfactant on sugar base), bisabolol (natural bisabolol from candeia essential oil), sodium chloride (salt), sodium benzoate (and) potassium sorbate (preservative systems), perfume (100% naturel peach perfume), alcohol (alcohol)

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych


Alphanova bebe, Dermo żel

Składniki:


Aqua (Water), Ammonium lauryl sulfate, Cocamidopropyl betaine, Anthemis nobilis (Chamomille) flower water*, Glycerin, Decyl glucoside, Bisabobol, Calendula officinalis flower extract, Nuphar luteum root extract*, Saponaria officinalis extract, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate

* pochodzi z rolnictwa ekologicznego

Aubrey Organics, naturalne mydło do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Skład (INCI): Aqua, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, oryza sativa (rice) syrup, coco glucoside, glycerin, xanthan gum, aloe barbadensis (aloe) leaf juice, citrus grandis (grapefruit) seed extract, glyceryl linoleate, glyceryl linolenate, alcohol denat. (38b, lavender*), helianthus annuus (sunflower) seed oil*, cinnamomum zeylanicum (cinnamon) leaf oil, citrus sinensis (orange) oil*, cymbopogon martini (palmarosa) oil*, aniba rosaeodora (rosewood) oil, citrus aurantium (neroli) oil, vanilla planifolia oil, pelargonium graveolens roseum (rose geranium) oil, tocopheryl acetate, hamamelis virginiana (witch hazel) water, ascorbic acid (vitamin C), foeniculum vulgare (fennel) fruit extract, humulus lupulus (hops) extract, melissa officinalis (balm mint) leaf extract, viscum album (mistletoe) fruit extract, chamomilla recutita (matricaria – German camomile) extract, achillea millefolium (yarrow) extract, glycine soja (soybean) oil, daucus carota sativa (carrot) root extact, beta-carotene.
* z kontrolowanych upraw biologicznych

Nadają się w ogóle te produkty do stosowania dla dorosłych, nie będą zbyt łagodne albo będą za słabo myły ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:32   #2836
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raczej są na równym poziomie, Babydream ma ciut mniej detergentów w sobie.



A ja wreszcie po tygodniu szukania znalazłam skład pewnego mydła. Warto go używać? Rzekomo jest od pierwsze dnia narodzin.

Oceanic AA, Ja i mama, mydło dla niemowląt i dzieci:
Skład: Sodium palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Elaeis Guineensis Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Elaeis Guineensis, Kernel Acid, paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tetrasodium EDTA, Cl 99891, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool.

Ale już sama widzę Paraffinum Liquidum, więc chyba odpada. Zgadza się?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:38
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:03   #2837
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
dziękuję za polecenie wątków

Korah a co myślisz na temat tego kremu?
Krem przeciwtrądzikowy 20 / 20 z krzemem

Aqua, Paraffinum liq., Petrolatum, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Propylen Glycol, Zinc Oxite, Sulfur Sublimate, Sylicic Acid-Anhydride, Metyl Paraben, Ethyl Paraben, Propyl Paraben, Perfum.

aaa i jeszcze chciałam zapytać o krem koloryzujący Casting Creme Gloss czy nie niszczy aż tak włosów jak inne ale składu nie mogę znaleźć
mam nadzieję, że jeszcze znajdę i wkleję

Ten krem z krzemem to porażka, nic nie wart.
Sama używam Castingu ciemnych odcieni i jest to jedyna farba drogeryjna, po ktorej kolor rzeczywiście wychodzi, a wlosy mi przy tym nie wypadają. Sklad jest na pewno jednym z lagodniejszych, ale nie zachwyca mimo wszystko.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
szukam idealnego kremu nawilżającego dlatego jeszcze raz ci zawróce głowe
Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme
Skład: Aqua, Urea, Glycerin, Caprylic/Capric Trigliceride, Cyclomethicone, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Triisostearin, Cetyl Alkohol, Sodium Lactate, Grycelyl Stearate, Benzyl Alkohol, PEG-40, Stearate, Biosaccharide Gum-1, Methylparaben, Lactid Acid, Lanolin Alcohol, Phenoxyethanol.

chodzi mi o nawilżenie odwodnionej differinem cery trądzikowej.
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc Korah podziwiam twoją wiedze i chęc pomocy mniej doświadczonym

Sklad najgorszy nie jest, może warto się na niego skusić, śerdniozapychający, trzeba cienko nakladać, nie przesadzać z ilością.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To ja idąc za ciosem proszę o analizę 2 produktów clinique,które stanowią między innymi moją pielęgnację.
Tonik clinique 2
Skład: alcohol denat, water purified, witch hazel (hamamelis virginiana), glycerin, menthol, sodium borate, ext. d & c violet no. 2 (ci 60730), d &c red no. 33 (cl 17200), d &c red no. 6 (ci 15850) [iln3714]

krem clinique superdefense

Skład: Oxybenzon, Water, dimethicone, ethyhehyl methoxycinnamate, butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, isononyl isononanoate, silica, benzophenone - 3 ( oxybenzone ), glycerin, polyglyceryl - 2 triisostearate, polysilicone -11, laminaria saccharina extract , triticum vulgare extract, olea europaea ( olive ) fruit extract, coffea robusta seed extract, echinacea pallida ( coneflower ) extract, rosmarinus officinalis ( rosemary ) extract, sea whip extract, adenosine phosphate, trethalose, disodium nadh, creatine, sodium rna, caffeine, nordihydroguaiaretic acid, sodium rna, phytosphingosine, linoleic acid, cholesterol, ferulic acid, ascorbyl tocopheryl maleate, sodium hyaluronate, aminopropyl ascorbyl phosphate, tocopheryl acetate, sucrose, micrococcus lysateastrocaryum murumuru butter, lauryldimonium hydroxypropyl hydrolyzed soy protein, lecithin, tridecyl trimellitate, hexylene glybol, ethylhexyl stearate, ethylhexyl palmitate, propylene glycol dicaprate, chamomilla recutita, zeolite, maltodextrin, c 1-8 alkyl tetrahydroxycyclohexanoat w, caprylyl glycol, polyethylene, hydroxyethylcelluluose, xanthan gum, sodium chloride, pvp, laureth - 4, laureth - 23 , polysorbate 20 , ammonium acryloyldimethyltaurate / vp copolymer, tromethamine, disodium edta, chlorphenesin, phenoxyethanol, methylparaben


Tonik szczerze odradzam, za kilka zl w aptece można kupić roztwór kwasu borowego, bez tych wszystkich niepotrzebnych ulepszaczy o ponad 50% przewadze w skaldzie. Drugi sklad jest bardzo bogaty, wg mnie takie sklady nigdy nie są do końca zbadane pod względem szkodliwości i osobiście radzę je omijać, tym bardziej, że preparat nie jest pozbawiony substancji już samych w sobie drażniących i zapychajacych oraz tworzących idealne zaplecze dla stanów zapalnych skóry, nie mówiac już o tym w jakie wzajemne reakcje wchodzących z taką ilością skladników.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez niepoprawna10 Pokaż wiadomość
Przyjrzę się dokładniej swojej diecie i sprawdzę również, jakie ewentualnie witaminy, suplementy diety wprowadzić. Dziękuję za rady
Czy warto kupić kolagen w kapsułkach (stosowany od wewnątrz) ?

Kupiłam Babydream zielony Zazwyczaj używałam niebieskiego, ale zapach nieco mnie drażnił. Chciałabym coś bezzapachowego, poszukam jeszcze. Widziałam żel do mycia Alterry bezzapachowy, ale w składzie miał alkohol. Obawiać się go jakoś szczególnie ? Niestety nie mogę znaleźć nigdzie składu :/

Szukam jeszcze mocno nawilżającej odżywki do włosów. Te z Alterry niestety nie dają rady nawilżyć moich włosów. Gdybyś była w stanie polecić coś z głowy, byłabym wdzięczna. Będę szukać w każdym razie

Pozdrawiam.

Pomyśl o odżywkach do wlosów Lush, Urtekram, albo o samorobionych maskach z olejów i masel roślinnych, np kokosowego, avocado, rycynowego, shea.
Niestety nie znam skladu żelu Alterry, alkohol nie powinien szkodzić, jeśli w skladzie jest dużo substancji odżywczych i natluszczających, np oleje, masla, cetearyl alcohol, gliceryna. Wszelkie suplementy diety przynosza efekty pod warunkiem, że zdrowo się odżywiasz. Suplementy nie zrobia nic, jeśli nie będzie prawidlowego odżywiania.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:10   #2838
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Korah dziekuje za odpowiedz w sprawie produktow do demakijazu
A moge tak off topowo spytac czy znasz cos do demakijazu z porzadnym skladem(jak najmniej chemicznym) i w rozsadnej cenie?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:11   #2839
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Bardzo bym prosiła o analizę tych produktów pod względem wrażliwości na skórę.

Coslys, Pianka Bio do mycia dla dzieci dzieci

Składniki:
Aqua (water), citrus amara flower water* (organic orange tree flower flower water), cocamidopropyl betaine (amphoteric surfactant from coco and palm kernel oil), glycerin (vegetable glycerin), sodium lauryl, glucose carboxylate (anionic surfactant on sugar base), prunus armeniaca fruit extract* (organic apricot extract), lauryl glucoside (non ionic surfactant from glucose), sucrose cocoate (non ionic surfactant on sugar base), bisabolol (natural bisabolol from candeia essential oil), sodium chloride (salt), sodium benzoate (and) potassium sorbate (preservative systems), perfume (100% naturel peach perfume), alcohol (alcohol)

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych


Alphanova bebe, Dermo żel

Składniki:


Aqua (Water), Ammonium lauryl sulfate, Cocamidopropyl betaine, Anthemis nobilis (Chamomille) flower water*, Glycerin, Decyl glucoside, Bisabobol, Calendula officinalis flower extract, Nuphar luteum root extract*, Saponaria officinalis extract, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate

* pochodzi z rolnictwa ekologicznego

Aubrey Organics, naturalne mydło do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Skład (INCI): Aqua, sodium cocoyl hydrolyzed soy protein, oryza sativa (rice) syrup, coco glucoside, glycerin, xanthan gum, aloe barbadensis (aloe) leaf juice, citrus grandis (grapefruit) seed extract, glyceryl linoleate, glyceryl linolenate, alcohol denat. (38b, lavender*), helianthus annuus (sunflower) seed oil*, cinnamomum zeylanicum (cinnamon) leaf oil, citrus sinensis (orange) oil*, cymbopogon martini (palmarosa) oil*, aniba rosaeodora (rosewood) oil, citrus aurantium (neroli) oil, vanilla planifolia oil, pelargonium graveolens roseum (rose geranium) oil, tocopheryl acetate, hamamelis virginiana (witch hazel) water, ascorbic acid (vitamin C), foeniculum vulgare (fennel) fruit extract, humulus lupulus (hops) extract, melissa officinalis (balm mint) leaf extract, viscum album (mistletoe) fruit extract, chamomilla recutita (matricaria – German camomile) extract, achillea millefolium (yarrow) extract, glycine soja (soybean) oil, daucus carota sativa (carrot) root extact, beta-carotene.
* z kontrolowanych upraw biologicznych

Nadają się w ogóle te produkty do stosowania dla dorosłych, nie będą zbyt łagodne albo będą za słabo myły ?

Alphanova odradzam, jawna kpina.
Coslys jest bezpieczny, nie moge mu niczego zarzucić, porządny produkt porządnej marki.
Aubrey to jest cudeńko, jednak należy pamietac, że produkty o dlugich skladach mogą kryć substancje uczulajace, np ziola i pylki kwiatowe, woski pszczele itp i tak naprawdę choc produkt jest lagodny jak baranek, to jeśli trafi na niego alergik, nie bedzie wiadomo, co uczulilo z tak bogatego skladu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 23:16   #2840
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Alphanova odradzam, jawna kpina.
Coslys jest bezpieczny, nie moge mu niczego zarzucić, porządny produkt porządnej marki.
Aubrey to jest cudeńko, jednak należy pamietac, że produkty o dlugich skladach mogą kryć substancje uczulajace, np ziola i pylki kwiatowe, woski pszczele itp i tak naprawdę choc produkt jest lagodny jak baranek, to jeśli trafi na niego alergik, nie bedzie wiadomo, co uczulilo z tak bogatego skladu.
Dzięki Pewnie zamówię w takim razie Coslys chyba, że znajdę jeszcze coś równie dobrego i tańszego, bo tak jak już gdzieś pisałam żel Babydream mi nie odpowiada.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:18   #2841
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość



A ja wreszcie po tygodniu szukania znalazłam skład pewnego mydła. Warto go używać? Rzekomo jest od pierwsze dnia narodzin.

Oceanic AA, Ja i mama, mydło dla niemowląt i dzieci:
Skład: Sodium palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Elaeis Guineensis Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Elaeis Guineensis, Kernel Acid, paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tetrasodium EDTA, Cl 99891, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool.

Ale już sama widzę Paraffinum Liquidum, więc chyba odpada. Zgadza się?

substancje zapachowe, parafina, Edta, syntetyczny barwnik i substancja zapachowa, jak tak można żerowac na najmlodszych???!!! Niech ktoś wreszcie coś zacznie robić z tym dziadostwem, bo zwariowac można.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-02 o 23:20
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:22   #2842
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Korah, nie wiem czy nie zauwazyłaś pytania czy zapomniałaś odpisać. Pytałam jeszcze czy te żele do mycia nie będą zbyt łagodne czy nie będą za słabo myć skóry dorosłych, bo wszystkie są przeznaczone dla małych dzieci
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:26   #2843
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Korah dziekuje za odpowiedz w sprawie produktow do demakijazu
A moge tak off topowo spytac czy znasz cos do demakijazu z porzadnym skladem(jak najmniej chemicznym) i w rozsadnej cenie?


Polecam plyny do demakijażu firmy Logona i Argile Provence. Demakijaż oczu można wykonywać olejem roślinnym, np oliwką dla dzieci Hipp lub Babydream. Wcześniej należy tylko namoczyc rzęsy mokrym wacikiem i chwilkę odczekac, nastepnie wacik nasączyć olejem i usunąć mascarę i eyeliner.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 00:05   #2844
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Polecam plyny do demakijażu firmy Logona i Argile Provence. Demakijaż oczu można wykonywać olejem roślinnym, np oliwką dla dzieci Hipp lub Babydream. Wcześniej należy tylko namoczyc rzęsy mokrym wacikiem i chwilkę odczekac, nastepnie wacik nasączyć olejem i usunąć mascarę i eyeliner.
Dziekuje za rady
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 00:31   #2845
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dzięki Pewnie zamówię w takim razie Coslys chyba, że znajdę jeszcze coś równie dobrego i tańszego, bo tak jak już gdzieś pisałam żel Babydream mi nie odpowiada.

Są bardzo lagodne i delikatne, nie wiem czy będą Ci odpowiadac, jeśli lubisz czuć duże uczucie świeżości, tym bardziej że zbliża się lato. BD wcale nie są takie lagodne jak się wydaje, bo jednak mają ze 2-3 detergenty, a w coslysie jest tylko jeden konkretny. Co mogę polecić, to mieszać go z mydlem naturalnym, najpierw na szybko sie namydlic, i nalożyć coslys, albo zmieszac mydl ow plynie z coslysem na dloni.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 07:40   #2846
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Pokaż wiadomość
Ja tak tylko na chwilę i maleńkim druczkiem. Jeśli chodzi o ten tonik, to na pierwszym miejscu stoi alkohol, którego absolutnie być nie powinno. Miałam nadzieję, że taka marka jak CLINIQUE będzie o tym wiedziała. Tonik zawiera oczar wirginijski, który już sam w sobie ma działanie wysuszające i wybitnie ściągające. Oczar byłby dobry dla cery tłustej, ale ten alkohol... :/ O reszcie składników nie mogę wiele powiedzieć, bo więcej wiem o tych aktywnych, póki co.
hehe dzięki o alkoholu sama wiedziałam-ale tylko o nim
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tonik szczerze odradzam, za kilka zl w aptece można kupić roztwór kwasu borowego, bez tych wszystkich niepotrzebnych ulepszaczy o ponad 50% przewadze w skaldzie. Drugi sklad jest bardzo bogaty, wg mnie takie sklady nigdy nie są do końca zbadane pod względem szkodliwości i osobiście radzę je omijać, tym bardziej, że preparat nie jest pozbawiony substancji już samych w sobie drażniących i zapychajacych oraz tworzących idealne zaplecze dla stanów zapalnych skóry, nie mówiac już o tym w jakie wzajemne reakcje wchodzących z taką ilością skladników.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------.
To super kosemtyki za 300złi szkoda,że parę dni temu kupiłam nowetonik odstawie,ale kremem raz na jakiś czas się pacne póki go nie skończe i kończę zabawę z tymi produktami.Najgorsze,że człowiek kupująć myśli,że tak wiele dobrego robi dla swojej cery
korah dziękuje Ci bardzo

i jeszcze czy mogłabyś na pisać czy wartp kupić do buziaka to
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-raspberry.html

i może zamiast toniku "kupnego"kupić hydrolat?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 07:42   #2847
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
substancje zapachowe, parafina, Edta, syntetyczny barwnik i substancja zapachowa, jak tak można żerowac na najmlodszych???!!! Niech ktoś wreszcie coś zacznie robić z tym dziadostwem, bo zwariowac można.
No, no... Jest gorzej niż myślałam.

Korah przepraszam, że znowu cię męczę. Wklejam jeszcze raz skład szmaponu Hipp, bo widzę, że ma teraz inny skład. Niektórych składników nie ma, inne doszły, a reszta jest na innych miejscach.

Skład: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Glycerin, Citric Acid, p-Anisic Acid, Lactic Acid, Parfum.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:11   #2848
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
substancje zapachowe, parafina, Edta, syntetyczny barwnik i substancja zapachowa, jak tak można żerowac na najmlodszych???!!! Niech ktoś wreszcie coś zacznie robić z tym dziadostwem, bo zwariowac można.
Tak z ciekawości, co uznajesz za odpowiedni chelator w mydle?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:13   #2849
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witam serdecznie,
mam pytanie odnośnie dwóch produktów z BU..
mianowicie jestem przed pierwszym zamówienie, a chciałabym do niego dorzucić jakieś serum. Oto moje pytanie: które będzie bardziej odpowiednie dla cery mieszanej, skłonnej do zapychania i podskórnych ropnych wykwitów..
Serum flavo C
czy
serum LEMON EKO?
czy oba będą miały właściwości rozjaśniające i wspomagające przy terapii przeciwtrądzikowej i czy oba nadają sie do stosowania na dzień pod krem bądź filtrem? i czy oba jakby wspomagają działanie filtrów?

tak wiem, że sporo jest napisane o nim na bu, lecz potrzebuję potwierdzenia ze strony Korah
Staram się nie zamęczać Cię ciagłymi pytaniami, lecz są rzeczy których nie mogę roztrzygnąć sama, szczególnie jeśli waham sie miedzy dwoma produktami

i oczywiście z góry dziękuję
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:24   #2850
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten krem z krzemem to porażka, nic nie wart.
Sama używam Castingu ciemnych odcieni i jest to jedyna farba drogeryjna, po ktorej kolor rzeczywiście wychodzi, a wlosy mi przy tym nie wypadają. Sklad jest na pewno jednym z lagodniejszych, ale nie zachwyca mimo wszystko.
tak myślałam, że krem składem nie zachwyca ALE przyznam szczerze, że to jedyny produkt który pomógł mojemu młodszemu bratu pozbyć się trądziku
Kosmetyki przepisywane przez dermatologa nie pomogły a ten krem się sprawdził teraz zostało kilka przebarwień ale może i na to coś poradzimy
Co do Castingu to również używam ciemnego koloru (czarny) i cieszy mnie Twoja opinia, że skład nie jest najgorszy zastanawia mnie fakt, że niby jest do 28 myć a u mnie trzyma się i trzyma
dziękuję serdecznie za analizę
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.