Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 15:04   #1501
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
No właśnie ja też jakaś podrażniona jestem, aż boję się używać nowości, gdyż nie chcę nieobiektywnie oceniać, więc wszystko stoi i czeka grzecznie. Boję się tylko o daty ważności szczególnie tych półproduktów, olei itp, no ale zawsze można zużyć niekoniecznie do twarzy. No i mam coraz większa chrapkę na te kremiki z gaia.. A wiecie co najbardziej do mnie przemawia, a ten podpis mój własny kremik Cudownie mieć coś takiego na półce
Gaią nie mogę przestać się zachwycać. Pamiętam przed zakupem dziewczyny przestrzegały mnie przed tymi kremikami, bo to w zasadzie są oleje. Dzisiaj bardzo się cieszę, że zaryzykowałam. Moja skóra zdaje się bardzo lubi oleje. Jestem po odstawieniu pigułki już jakiś czas i w zasadzie powinien być wysyp i trądzik jak u nastolatki. A tu zaskoczenie, skóra gładka, wygląda lepiej niż w trakcie brania pigułki. Teraz jeszcze ukojenie policzków Tomcia. "ach ach"

Jestem bardzo ciekawa jak kremik sprawuje się u Anuli. Bardzo zależałoby mi żeby była zadowolona. Zrobiłam tyle szumu, a tu się okaże że kremik nie będzie służył
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:32   #1502
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Gaią nie mogę przestać się zachwycać. Pamiętam przed zakupem dziewczyny przestrzegały mnie przed tymi kremikami, bo to w zasadzie są oleje. Dzisiaj bardzo się cieszę, że zaryzykowałam. Moja skóra zdaje się bardzo lubi oleje. Jestem po odstawieniu pigułki już jakiś czas i w zasadzie powinien być wysyp i trądzik jak u nastolatki. A tu zaskoczenie, skóra gładka, wygląda lepiej niż w trakcie brania pigułki. Teraz jeszcze ukojenie policzków Tomcia. "ach ach"

Jestem bardzo ciekawa jak kremik sprawuje się u Anuli. Bardzo zależałoby mi żeby była zadowolona. Zrobiłam tyle szumu, a tu się okaże że kremik nie będzie służył
Nic się nie martw kochana - na razie jest ok . Pouzywam dłużej razem z Młodą to powiem coś więcej
Tak, ten podpis na kremiku jest boski

Ja jestem własnie po peelingu 20% migdałem i póki co łuszczę się tylko na obszarze wokół ust - wielkości kufla do piwa wiecie jak w reklamach piwa mieli nieopalone ryjki od kufli, to ja w tym obszarze sie łuszczę
Wiem, że nie powinno sie zrywac tych odstajacych skórek przy złażeniu skóry po peelingu, ale jechałam dzisiaj z Młodą do szpitala no i musialam jakoś wyglądać...... i pozrywałam a teraz mam zaogniona, czerwona skóre w tych miejscach, kiepsko to wyglada


Za egzaminy, matury i badania -
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:28   #1503
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
P.S.
Jutro idziemy z Nikola na kontrolę, będzie miała robione badanie słuchu, trzymajcie kciuki
Mocno trzymam kciuki za córcię.

Oraz za maturzystów i gimnazjalistów.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 23:19   #1504
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

wizażowe trzymanie kciuków zawsze się sprawdza więc ja też trzymam mocno za egzaminy i wyniki badań

Zuzia przez Ciebie cenne pieniążki wydałam na zapachowe woski zamiast na kosmetyki...mam nadzieję, że będą tego warte powinny jutro przyjść

Dziewczyny czy macie może jakieś pomysły na ciekawe studia i dobrą pracę w kierunkach ścisłych? ( moja siostra też maturzystka szuka dodatkowych inspiracji)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 00:31   #1505
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Zuzia przez Ciebie cenne pieniążki wydałam na zapachowe woski zamiast na kosmetyki...mam nadzieję, że będą tego warte powinny jutro przyjść

Dziewczyny czy macie może jakieś pomysły na ciekawe studia i dobrą pracę w kierunkach ścisłych? ( moja siostra też maturzystka szuka dodatkowych inspiracji)
A ja ostatnio kupę czasu oglądałam i czytałam o tych woskach Yankee Candle i przyznam, że pokusa niesamowita. Jakie zapachy zamówiłaś?

Jak przeglądam oferty pracy, to na pewno rzuca się w oczy jeden zawód - informatyk (najczęściej programista). Nic dziwnego, w tym momencie przyda się taki chyba wszędzie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 05:26   #1506
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy macie może jakieś pomysły na ciekawe studia i dobrą pracę w kierunkach ścisłych? ( moja siostra też maturzystka szuka dodatkowych inspiracji)
[/COLOR]
Jak kierunki ścisłe ją interesują, to już połowa sukcesu
Teraz to przyszłość maja tylko konkretne techniczne zawody. Wykształcenie uniwersyteckie można se ogólnie rzecz biorąc wsadzić
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 07:22   #1507
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
wizażowe trzymanie kciuków zawsze się sprawdza więc ja też trzymam mocno za egzaminy i wyniki badań

Zuzia przez Ciebie cenne pieniążki wydałam na zapachowe woski zamiast na kosmetyki...mam nadzieję, że będą tego warte powinny jutro przyjść

Dziewczyny czy macie może jakieś pomysły na ciekawe studia i dobrą pracę w kierunkach ścisłych? ( moja siostra też maturzystka szuka dodatkowych inspiracji)
mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wosków, bo ja tak pokusiłam, a wiem o nich tylko tyle, ile przeczytałam . Ale może dzisiaj się zbiorę i pójdę kupić domek i jeden (dwa) woski na próbę.

A co do kierunków, to ja sama nie szukałam niczego stricte ścisłego, ale z tego co pamiętam, znajomi z klas matematycznych jak lwy walczyli o miejsca na budownictwie. No i właśnie informatyka. Nie wiem, jak u siostry z biologią, ale mam znajomą na bioinformatyce w Poznaniu, wydaje mi się, że to przyszłościowy kierunek.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 08:43   #1508
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jak kierunki ścisłe ją interesują, to już połowa sukcesu
Teraz to przyszłość maja tylko konkretne techniczne zawody. Wykształcenie uniwersyteckie można se ogólnie rzecz biorąc wsadzić
Oj to prawda Ja wprawdzie nie miałam po germanistyce problemów z pracą, miałam doświadczenie w pracy jako tłumacz i z młodzieżą na warsztatach pol-niem. Moi znajomi troszkę dłużej szukali pracy. Chociaż po studiach językowych w zasadzie nie ma problemu z zatrudniemiem. Nie polecam natomiast kierunków ekonomicznych. Zarówno znajomi, jak i moi późniejsi uczniowie długo nie mogli czegoś znaleźć. Wielu musiało poszukać czegoś w zupełnie innej dziedzinie. Absolwenci politechniki szybko znajdują pracę. Dodatkowym atutem, a w zasadzie kluczowym jest odbyty staż. Mój mąż często zatrudnia na wakacje stażystów, którym praktycznie od razu oferuje się stałą pracę. Często mają kilka propozycji, mogą sobie pozwolić na kręcenie nosem. Jednak nie polecam kierunków politechnicznych typu matematyka, fizyka. Kluczowe jest kształcenie w kierunku "zawodowym".

Na jeszcze jedno chciałabym zwrócić uwagę. Wielu absolwentów ma bardzo przerośnięte ambicie i chcieliby przy okazji pierwszej pracy sięgnąć bardzo wysoko. Chcieliby od razu pracować jako inżynier, kierownik, menager itd. Niestety często, bardzo często trzeba zacząć od podstaw
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:08   #1509
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A ja ostatnio kupę czasu oglądałam i czytałam o tych woskach Yankee Candle i przyznam, że pokusa niesamowita. Jakie zapachy zamówiłaś?



Jak przeglądam oferty pracy, to na pewno rzuca się w oczy jeden zawód - informatyk (najczęściej programista). Nic dziwnego, w tym momencie przyda się taki chyba wszędzie.
cinnamon stick
sweet strawberry
fruit fusion
sand & sun
vanilla satin
warm spice
fluffy towels

informatyka jest brana pod uwagę

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jak kierunki ścisłe ją interesują, to już połowa sukcesu
Teraz to przyszłość maja tylko konkretne techniczne zawody. Wykształcenie uniwersyteckie można se ogólnie rzecz biorąc wsadzić
ja mam uniwersyteckie i jak na razie mi się przydaje ale faktycznie techniczne wydaje się bardziej praktyczne

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wosków, bo ja tak pokusiłam, a wiem o nich tylko tyle, ile przeczytałam . Ale może dzisiaj się zbiorę i pójdę kupić domek i jeden (dwa) woski na próbę.

A co do kierunków, to ja sama nie szukałam niczego stricte ścisłego, ale z tego co pamiętam, znajomi z klas matematycznych jak lwy walczyli o miejsca na budownictwie. No i właśnie informatyka. Nie wiem, jak u siostry z biologią, ale mam znajomą na bioinformatyce w Poznaniu, wydaje mi się, że to przyszłościowy kierunek.
budownictwo też bierzemy pod uwagę
Poznań bardzo chętnie, bym ściągnęła siostrę do siebie a gdzie na bioinformatyka na UAM?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj to prawda Ja wprawdzie nie miałam po germanistyce problemów z pracą, miałam doświadczenie w pracy jako tłumacz i z młodzieżą na warsztatach pol-niem. Moi znajomi troszkę dłużej szukali pracy. Chociaż po studiach językowych w zasadzie nie ma problemu z zatrudniemiem. Nie polecam natomiast kierunków ekonomicznych. Zarówno znajomi, jak i moi późniejsi uczniowie długo nie mogli czegoś znaleźć. Wielu musiało poszukać czegoś w zupełnie innej dziedzinie. Absolwenci politechniki szybko znajdują pracę. Dodatkowym atutem, a w zasadzie kluczowym jest odbyty staż. Mój mąż często zatrudnia na wakacje stażystów, którym praktycznie od razu oferuje się stałą pracę. Często mają kilka propozycji, mogą sobie pozwolić na kręcenie nosem. Jednak nie polecam kierunków politechnicznych typu matematyka, fizyka. Kluczowe jest kształcenie w kierunku "zawodowym".

Na jeszcze jedno chciałabym zwrócić uwagę. Wielu absolwentów ma bardzo przerośnięte ambicie i chcieliby przy okazji pierwszej pracy sięgnąć bardzo wysoko. Chcieliby od razu pracować jako inżynier, kierownik, menager itd. Niestety często, bardzo często trzeba zacząć od podstaw
a możesz nam zdradzić albo mi na PW w jakiej branży pracuje Twój mąż?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:19   #1510
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ja się właśnie ubrałam i idę do sklepu YC
a z tą informatyką to dziwna sprawa, bo to jest wspólny kierunek UAMu i PP
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:05   #1511
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja się właśnie ubrałam i idę do sklepu YC
a z tą informatyką to dziwna sprawa, bo to jest wspólny kierunek UAMu i PP
A czy ta znajoma ma jakieś informacje na temat pracy w polsce? bo ja mam paru znajomych po przyszłościowych kierunkach jak nanotechnologia czy inżynieria materiałowa ( tkankowa) i w polsce niestety nie ma dla nich miejsc pracy. Pracy w zawodzie trzeba szukać za granicą.

Mnie się wydaje, że bardzo fajnym kierunkiem jest fizyka medyczna, ale w polsce też różnie z pracą, bo na razie lekarze nie chcą pozwolić obsługiwać urządzeń fachowcom, którzy znają ich możliwości tylko sami chcą to robić z różnym efektem...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 13:37   #1512
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

szczerze mówiąc, nie mam pojęcia z pracą po tym kierunku.

wróciłam ze sklepu YC. Wybór ogroomny, nie mogłam się na nic zdecydować Ostatecznie wzięłam woski Pink Sand, Soft Blanket, Fruit Salad, Coastal Waters, Midnight Jasmine. Teraz używam Pink Sand i jestem pod wrażeniem mocy zapachu- mam taki katar, że nie czuję praktycznie żadnych zapachów, smaku potraw, które jem, też nie, a wosk czuję z drugiego końca pokoju i to bardzo dokładnie!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:20   #1513
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc, nie mam pojęcia z pracą po tym kierunku.

wróciłam ze sklepu YC. Wybór ogroomny, nie mogłam się na nic zdecydować Ostatecznie wzięłam woski Pink Sand, Soft Blanket, Fruit Salad, Coastal Waters, Midnight Jasmine. Teraz używam Pink Sand i jestem pod wrażeniem mocy zapachu- mam taki katar, że nie czuję praktycznie żadnych zapachów, smaku potraw, które jem, też nie, a wosk czuję z drugiego końca pokoju i to bardzo dokładnie!
A jak Ci się podoba ten zapach?
Ja odebrałam dzisiaj przesyłkę i obwąchałam wszystko ale używać będe wieczorem dopiero
sweet strawberry - śliczna słodka truskaweczka
cinnamon stick - typowy cynamon
fruit fusion - słodkie owoce tropikalne
vanilla satin - fajnie złamana wanilia nie za słodka
warm spice - ciepło, pierniczkowo
fluffy towels - 100% zapachu świeżego prania

pierwsze wrażenie bardzo dobre, zobaczymy jaki będzie efekt w kominku
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:31   #1514
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
cinnamon stick
sweet strawberry
fruit fusion
sand & sun
vanilla satin
warm spice
fluffy towels
Daj znać, jak się spisują. Co do siostry - zgadzam się z Małgosią. To, że ja w ogóle interesują ścisłe kierunki, to już połowa sukcesu.

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że bardzo fajnym kierunkiem jest fizyka medyczna, ale w polsce też różnie z pracą, bo na razie lekarze nie chcą pozwolić obsługiwać urządzeń fachowcom, którzy znają ich możliwości tylko sami chcą to robić z różnym efektem...
Masz na myśli inżynierię biomedyczną? Wśród znajomych z liceum mojej siostry panowała "moda" na ten kierunek i kilka osób go studiuje, nawet ze sporymi sukcesami. Mogę poprosić, żeby popytała, jak wyglądają perspektywy pracy.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wróciłam ze sklepu YC. Wybór ogroomny, nie mogłam się na nic zdecydować Ostatecznie wzięłam woski Pink Sand, Soft Blanket, Fruit Salad, Coastal Waters, Midnight Jasmine. Teraz używam Pink Sand i jestem pod wrażeniem mocy zapachu- mam taki katar, że nie czuję praktycznie żadnych zapachów, smaku potraw, które jem, też nie, a wosk czuję z drugiego końca pokoju i to bardzo dokładnie!
Te woski coraz bardziej do mnie przemawiają. To zresztą fajny pomysł na prezent. Chyba kupię na najbliższą okazję babci (bo też jest takim "węchowcem" jak ja) i wtedy będę miała pretekst, żeby kupić też dla siebie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:31   #1515
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ja wzięłam ten pink sand z dwóch względów- kosztował 4,5 , poza tym wg mnie pachnie baardzo podobnie do peelingu cukrowego Organique, którego zapach lubię.
fluffy towels- zgadzam się, że pachnie jak świeże pranie chciałam wziąć zawieszkę do samochodu o takim zapachu, z zamiarem powieszenia w szafie, ale nie było.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:44   #1516
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Daj znać, jak się spisują. Co do siostry - zgadzam się z Małgosią. To, że ja w ogóle interesują ścisłe kierunki, to już połowa sukcesu.


Masz na myśli inżynierię biomedyczną? Wśród znajomych z liceum mojej siostry panowała "moda" na ten kierunek i kilka osób go studiuje, nawet ze sporymi sukcesami. Mogę poprosić, żeby popytała, jak wyglądają perspektywy pracy.


Te woski coraz bardziej do mnie przemawiają. To zresztą fajny pomysł na prezent. Chyba kupię na najbliższą okazję babci (bo też jest takim "węchowcem" jak ja) i wtedy będę miała pretekst, żeby kupić też dla siebie.
u nas w domu wszyscy są ściśli więc nie miała wyboru ( ja jestem totalnym humanistycznym beztalęciem).

mam na myśli inżynierię materiałową na AGH a dokładniej biomateriały.
Ja wiem, że po tym w Polsce pracy za bardzo nie ma. Kumpela siedzi w UK i jest zachwycona swoją pracą.


Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja wzięłam ten pink sand z dwóch względów- kosztował 4,5 , poza tym wg mnie pachnie baardzo podobnie do peelingu cukrowego Organique, którego zapach lubię.
fluffy towels- zgadzam się, że pachnie jak świeże pranie chciałam wziąć zawieszkę do samochodu o takim zapachu, z zamiarem powieszenia w szafie, ale nie było.
do szafy byłaby idealna wyciągać z szafy zawsze świeże pranie...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:10   #1517
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
u nas w domu wszyscy są ściśli więc nie miała wyboru ( ja jestem totalnym humanistycznym beztalęciem).

mam na myśli inżynierię materiałową na AGH a dokładniej biomateriały.
Ja wiem, że po tym w Polsce pracy za bardzo nie ma. Kumpela siedzi w UK i jest zachwycona swoją pracą.
Chodziło mi o "fizykę medyczną", o której pisałaś. Ale to jednak dwa różne (choć podobne) kierunki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:26   #1518
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Chodziło mi o "fizykę medyczną", o której pisałaś. Ale to jednak dwa różne (choć podobne) kierunki.
a niedoczytałam, którą cześć mojej wypowiedzi zacytowałaś.

Fizyka medyczna to jest konkretna nazwa kierunku. Jest taki zawód jak fizyk medyczny osoba znająca się na urządzeniach służących do diagnostyki czy podczas operacji.
tutaj więcej na temat
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:27   #1519
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

jest jeszcze inżynieria biomedyczna, też ciekawie brzmi.

dziewczyny, znacie jakieś dania z kuskusem? ja w ramach zmiany trybu życia robię dzisiaj to https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=2539 i szukam przepisów na przyszłość
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 16:30   #1520
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jest jeszcze inżynieria biomedyczna, też ciekawie brzmi.

dziewczyny, znacie jakieś dania z kuskusem? ja w ramach zmiany trybu życia robię dzisiaj to https://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=2539 i szukam przepisów na przyszłość
Na stronach firmy Kupiec jest wiele przepisów. Ja często przygotowuję kuskus - bo można to zrobić błyskawicznie Polecam także różne kasze.

Fiolka mój mąż pracuje w przemyśle.


Znacie może krążki sojowe living light candles? Bardzo mi się podobają.
http://www.minejo.home.pl/pl/c/Akcesoria-i-inne/20
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:34   #1521
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
a niedoczytałam, którą cześć mojej wypowiedzi zacytowałaś.

Fizyka medyczna to jest konkretna nazwa kierunku. Jest taki zawód jak fizyk medyczny osoba znająca się na urządzeniach służących do diagnostyki czy podczas operacji.
tutaj więcej na temat
Już wiem, ale jest też inżynieria biomedyczna, o której właśnie pisze Zetuzetia.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Na stronach firmy Kupiec jest wiele przepisów. Ja często przygotowuję kuskus - bo można to zrobić błyskawicznie Polecam także różne kasze.
Kupiec ma moim zdaniem najlepszy kuskus. Właśnie dzisiaj jadłam na obiad jako zwykły dodatek do kotletów. Ale jadam na rozmaite sposoby - z gulaszem, z chińszczyzną itp. Pyszne są także sałatki z kuskusem.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-19 o 16:36
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:38   #1522
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kupiec ma moim zdaniem najlepszy kuskus. Właśnie dzisiaj jadłam na obiad jako zwykły dodatek do kotletów. Ale jadam na rozmaite sposoby - z gulaszem, z chińszczyzną itp. Pyszne są także sałatki z kuskusem.
i polecam z Rossmanna ekologiczny
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:25   #1523
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
i polecam z Rossmanna ekologiczny
O, nie jadłam, muszę spróbować.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:32   #1524
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zrobiłam kuskus z przepisu, który linkowałam i bardzo mi smakował . popróbuję jeszcze innych wersji.

O, i pochwalę się moimi woskami i domkiem
(soft blanket wzięłam dla uroczej nalepki . ale zapach też mi się podoba, będzie do sypialni )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000342.jpg (87,7 KB, 28 załadowań)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:45   #1525
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zuziu, jakie to ładne (gdzie człowiek nie wejdzie, to jakieś zakupowe fotki
A i chciałam napisać, że ja dziś miałam na obiad kuskus właśnie - ten bio z rossmana
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:49   #1526
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zuziu, jakie to ładne (gdzie człowiek nie wejdzie, to jakieś zakupowe fotki
A i chciałam napisać, że ja dziś miałam na obiad kuskus właśnie - ten bio z rossmana
o, to Cię pomęczę jak przygotowujesz kuskus? robi za główne danie, czy tylko jako dodatek?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:01   #1527
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
o, to Cię pomęczę jak przygotowujesz kuskus? robi za główne danie, czy tylko jako dodatek?
Nie no co Ty, głównie danie? Dla chłopów???
Chyba by mnie śmiechem zabili

Robię zgodnie z przepisem na opakowaniu i daję zawsze jako dodatek do obiadu... takie zastępstwo dla kaszy, ryżu czy ziemniaków, kiedy mam mało czasu
Dziś była ryba mintaj z sosem estragonowym i fasolka do tego...

Kiedyś robiłam takie danie z pomidorami, papryką, ziołami i oliwkami chyba, takie jakby risotto na tej kaszy (kaszotto)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:42   #1528
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no co Ty, głównie danie? Dla chłopów???
Chyba by mnie śmiechem zabili


Robię zgodnie z przepisem na opakowaniu i daję zawsze jako dodatek do obiadu... takie zastępstwo dla kaszy, ryżu czy ziemniaków, kiedy mam mało czasu
Dziś była ryba mintaj z sosem estragonowym i fasolka do tego...

Kiedyś robiłam takie danie z pomidorami, papryką, ziołami i oliwkami chyba, takie jakby risotto na tej kaszy (kaszotto)



I zawsze Ci wychodzi sypki? Co robisz, żeby nie posklejała się ta kasza?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Zrobiłam kuskus z przepisu, który linkowałam i bardzo mi smakował . popróbuję jeszcze innych wersji.

O, i pochwalę się moimi woskami i domkiem
(soft blanket wzięłam dla uroczej nalepki . ale zapach też mi się podoba, będzie do sypialni )
O jakie śliczne
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:42   #1529
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no co Ty, głównie danie? Dla chłopów???
Chyba by mnie śmiechem zabili


Robię zgodnie z przepisem na opakowaniu i daję zawsze jako dodatek do obiadu... takie zastępstwo dla kaszy, ryżu czy ziemniaków, kiedy mam mało czasu
Dziś była ryba mintaj z sosem estragonowym i fasolka do tego...

Kiedyś robiłam takie danie z pomidorami, papryką, ziołami i oliwkami chyba, takie jakby risotto na tej kaszy (kaszotto)
no tak, nie pomyślałam
poszukam jakichś przepisów, bo zazwyczaj nie lubię gotować tutaj dla siebie samej, ale kuskus się na tyle szybko przygotowuje, że nawet mnie się chce
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:04   #1530
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


I zawsze Ci wychodzi sypki? Co robisz, żeby nie posklejała się ta kasza?
To, czy wychodzi sypki, w znacznym stopniu zależy od rodzaju kaszy - ta z Rossa bio jest dośc kleista.
Żeby był sypki, to trzeba mniej wody, za to dłużej trzeba parować
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.