Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 12:40   #3631
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaaaaa, paczcie!
zabiłabym
Nie no... Nie możliwe. To fake.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
jaja mi urwało przez to Wasze pisanie.....
A nie cycki?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:41   #3632
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaaaaa, paczcie!
zabiłabym

żeby lakiery trzeba było trzymać pod kluczem
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:42   #3633
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A który? Sensique?
Tak. Zużyłam chyba 3 waciki i tyyle zmywacza. Rossmanowym by sprawniej poszło, ale się mi teraz skończył.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
w załączniku wrzucam to, jak powinno być zapisane zadanie, ja uznałam, że to bez sensu jest, bo przecież wszystko się poskraca i to skreśliłam..

wizaż mi zasłonił

Poskracać się wszystko nie poskraca. Rozpisujesz ze wzoru na kombinacje. Potem to co da się skrócić skracasz, ale to strasznie duża liczba wychodzi. Może w tym zadaniu chodziło tylko o to żeby zapisać to co masz w załączniku, ewentualnie rozpisać silnia to silnia tamto.


Ile wy się naprodukowałyście
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:48   #3634
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie no... Nie możliwe. To fake.

no jakoś mi się nie wydaje.. czytałam już historie o bachorach niszczących kolekcje płyt i pamiątek Jacksona i zestawy drogich kredek, pędzli i innych przyborów do malowania ludzie są dużo gorsi niż może się wydawać..


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

żeby lakiery trzeba było trzymać pod kluczem

i to jeszcze przed rodziną..


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36648636]Poskracać się wszystko nie poskraca. Rozpisujesz ze wzoru na kombinacje. Potem to co da się skrócić skracasz, ale to strasznie duża liczba wychodzi. Może w tym zadaniu chodziło tylko o to żeby zapisać to co masz w załączniku, ewentualnie rozpisać silnia to silnia tamto. [/QUOTE]


nam babka kazała to policzyć o_o kurde, a ja to wszystko skreśliłam, bo głupia uznałam, że się poskraca i napisałam inaczej i zrobiłam źle..
ogólnie zadania były banalne, w jednym było policzenie 3!, a w drugim 4! tak łatwe, że aż podchwytliwe..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:49   #3635
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

To ja tak dla odmiany paznokcie wrzucę

Jakieś smutne kolory wychodzą mi tym Samsungiem
Te rozmazane na środkowym już poprawiłam Skórki na zdjęciu też do końca jeszcze nie wytarte

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-09-20 o 12:50
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:50   #3636
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
mój jest taki uzupełniany i dolewa się z małej flaszeczki rozcieńczalnika..


Tutaj opis (on jest z przodu/ nie ten z tyłu) i okładka i tytuł jak pierwszy raz zobaczyłam jakoś mnie skusiły i bardzo podobała mi się ta książka.

No kolorek to takie do biurowej pracy, tak mi się kojarzył jak go oglądałam w necie kiedyś..

nooooo w moim przypadku to nie jest prawda, ja mam kształt wypracowany..
rzadko to robię ale wstawię Wam moje paznokciowe początki ku potomności i ku pokrzepieniu serc

oooo to witaj moja bratnia duszo...

OK tutaj Mgiełka w paznokciowych początkach! Na dowód, ze kształt na prawdę można WYPRACOWAĆ..

zdj 1 to pierwsze publicznie pokazane zdjęcie zdaje się "właściwości" twierdzą, ze jest z 9.01.2011
zdj 2 to ola boga moje kwadraty... to dowód, ze są paznokcie stworzone do migdałków i to są moje właśnie!
zdj 3 moje długie kwadraty dlaczego nikt mi nie powiedział, zę są okropne?!
zdj 4 obecnie
przy czym muszę zaznaczyc, ze droga do takich migdałków jak mam teraz to też dłuuuuuga droga. Na początku nie były ani takie smukłe ani takie ładne i równe.
Sorki, ze się tak wetnę, ale jak Ty to robisz ze masz takie czyste skórki i równiutko pomalowane? Ja za chiny nie moge pomalowac idealnie równo przy skórkach, próbowałam czyscic te nierówności pędzelkiem ale lipa wyszla
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:55   #3637
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36648809]To ja tak dla odmiany paznokcie wrzucę

Jakieś smutne kolory wychodzą mi tym Samsungiem
Te rozmazane na środkowym już poprawiłam Skórki na zdjęciu też do końca jeszcze nie wytarte [/QUOTE]

Miła odmiana

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
Sorki, ze się tak wetnę, ale jak Ty to robisz ze masz takie czyste skórki i równiutko pomalowane? Ja za chiny nie moge pomalowac idealnie równo przy skórkach, próbowałam czyscic te nierówności pędzelkiem ale lipa wyszla

EE Mgieła... Ona to fotoszopem wszystko, a potem nam próbuje wmówić, że maluje paznokcie.

Żart oczywiście.

A serio, to kwestia wprawy.

Wkupne paznokcie prosimy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 13:46   #3638
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Karola jaki podpis
Ej, mam go już kawał czasu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O, przypomniałaś mi o filmie Labirynt Fauna
Też mam na płycie ale pożyczyłam cały segregator z filmami bratu...I jakos tak sie doczekac nie mogę żeby mi oddał i wiele filmów czeka aż je obejrzę. m.in. ten

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
TŻ chciał ostatnio zakupić polski serial Ratownicy oglądał ktoś, poleca
Oglądałam jeden odcinek bo niczego innego nie było w TV.
Mnie nie urzekł ale może Wam się spodoba

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaaaaa, paczcie!
zabiłabym
Ja bym zrównała z ziemią. Nie dość, że lakiery, czyliświętość... To co to w ogóle za rozporządzanie czyimiś rzeczami

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36648809]To ja tak dla odmiany paznokcie wrzucę
[/QUOTE]
O jeja!! Ale super!
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:08   #3639
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jak mi zimno,i jak mnie swedzi ta wysypka,i chce mi sie spac od leków.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:18   #3640
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Przepadłam na chwilę, bo byłam w OBI Po żwir dla kotów...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wolę zagraniczne i na kompie
Ja też W tv nie oglądam żadnych seriali, ale internetowo i owszem Teraz na przykład oglądam Copper, Zakazane Imperium i chyba tyle. A hitem tegorocznego lata był Carnivale

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nigdy nie czytałam "książek dla nastolatek". nawet jak byłam nastolatką. Nie czytałam i nie czytam żadnych romansów, historyjek miłosnych ani niczego takiego. jakoś mnie nie ciągnie i nie potrafię się wczuć i zaraz mi się nudzi
Wstydź się! Jeżycjady nie znać?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
On lubi takie wojenne jak np Pacyfik,
Jest tam scena gdzie jeden żołnierz bierze do ręki kamyczki i słychać co chwila dość miarowe plum, plum... z nudów. Drugi siedzi tuż obok i wcina nożem konserwę. Po odjeżdzie kamery widzimy , ze to plum, to słychać wtedy, gdy kamyk trafia do wnętrza czaszki leżącego obok świeżego trupa. Wybuch odciął mu cześć głowy jak puszkę... To na faktach oparte.
Tamtej jesieni oglądałam, po Kompanii Barci. Nie lubię mówić o takich tematach, jakie są świetne, bo myślę, że nie wypada, ale seriale oba - pierwsza klasa.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale "6 stóp pod ziemią" rządzi!
Ooo taak!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
'Dziadów' nie przeczytałam, a Walenroda nie przerabiałam
'Kordiana' miałam, Wertera, ale to cienkie było, więc przeczytałam ciekawa jestem, jak zmęczę 'Przedwiośnie', bo z 'Lalki' przeczytałam 5 rozdziałów początkowych..
niektóre lektury staram się zmęczyć, klasa maturalna, niektóre są krótkie, więc czemu nie chociaż szczerze.. 'Ludzie bezdomni' mi się spodobali, a sorka zaciekawiła mnie opisem 'Granicy'
Przedwiośnie wcale nie jest takie złe (miałam je pierwotnie w pracy maturalnej, ale wywaliłam, bo za długa była), ale już Ludzi bezdomnych nie zdzierżyłam

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Noo... historia jest nudna jak flaki z olejem. Jeszcze teraz to średniowiecze. Dużo bardziej wolę czytać o tym książki, niż uczyć się na pamięć dwudziestu dat, które i tak potem wylecą mi z głowy
Ojj tak, zgadzam się! Teraz, już wspominałam, kończę tzw Trylogię husycką - przygody głównego bohatera są fikcyjne, ale tło historyczne to żywa historia unii polsko-litewskiej, Śląska, Czech, husyckich rejz i odwetów papistów. Może żeby całkiem się orientować trzeba by przeczytać trylogię co najmniej dwa razy, ale, mimo wszystko, taka nauka jest o wiele ciekawsza!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dziadów tez nie czytałam, ale planuję nadrobić tą zaległośc Ciekawe czy starczy mi chęci
Dziady są dobre na listopadowe wieczory, bardzo klimatyczne

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A jak przy Wilsonie jesteśmy. Oglądałyście "Stowarzyszenie umarłych poetów" ?
Uwielbiam. I mam właśnie wypożyczoną książkę z biblio i czeka na swoją kolej
Oglądały, oglądały i czytały
I znam jeszcze jeden świetny film z nim Dzieci Swinga (Swing Kids)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:35   #3641
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
CZY MOŻECIE NA CHWILĘ PRZESTAĆ?
MATKOBOSKACZĘSTOCHOWSKA.. .

Nie oglądałam (nie czytałam również) HP, WP, Zmierzchu ani House'a i podobnych. Film Avatar obejrzałam pierwszy raz w piątek
Możecie mnie teraz zjeść
heheheh aż strach odejść nie?

Mniam
ale poważnie to tutaj są wszystkie gusta pod słońcem chyba dozwolone

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaaaaa, paczcie!
zabiłabym
ałaaaaa!
pożarłabym za coś takiego..

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36648809]To ja tak dla odmiany paznokcie wrzucę
[/QUOTE] przygody z sondą część dalsza Fajnie wyszło, szkoda że trochę się pociągnęło topem..

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
Sorki, ze się tak wetnę, ale jak Ty to robisz ze masz takie czyste skórki i równiutko pomalowane? Ja za chiny nie moge pomalowac idealnie równo przy skórkach, próbowałam czyscic te nierówności pędzelkiem ale lipa wyszla
pisałam gdzieś dzisiaj w tym kilkustronicowym spamie
U mnie to dużo wprawy, na pewno ale głównie korektor lakieru z Donegala. Można nim bez problemu jakieś nierówności podczyścić. Wiadomo, totalnie zalanych skórek nic nie domyje chyba, ale ja lubię miec idealne półkole przy skórkach i tu korektor mi pomaga.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
EE Mgieła... Ona to fotoszopem wszystko, a potem nam próbuje wmówić, że maluje paznokcie.
aaaaa no tak to wersja oficjalna
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 14:40   #3642
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
prawda? Totalnie nie mój klimat... a jednak mnie wzięło. Za to nie tknęłam żadnych innych seri w stylu true blood Harrisa...
tylko jakiś 4pak z kerfura za 6,99 sztuka o demonach ale to jako lekkie czytadło..


kiedyś coś słyszałam, ze z tym piłowaniem boczków trzeba uważać, ale u siebie nie zauwazyłam jakiś niepożądanych efektów..
Harris - to pani Ja czytałam Lekkie, nie-takie-grzeczne, fajne. Pamiętam, że odstresowywałam się tym podczas zeszłorocznych Świąt Wielkanocnych

A boczki kiedyś sobie tak wypiłowałam, że zupełnie zgubiłam tunel. Później musiałam hodować miesiąc chyba

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ojesu To by było zbyt piękne
I ulica Pokątna ze wszystkimi sklepami
Kuźwa. Przypomniało mi się jak kiedyś mięliśmy 3 godziny okienka na studiach i ze znajomymi pojechaliśmy do OBI bo kumpel chciał kupic leżak do ogrodu. Wchodzimy do środka a tam zaraz przy wejściu były wystawione takie ogromne grille ogrodowe, takie do zabudowy (wmurowania) i naokoło jakieś kamyczki, kwiatki dla ozdoby itd. Ja i moje 161 cm. wzrostu idealnie pasowałam do środka. Wlazłam do jednego tego grilla, nabrałamw garśc kilka kamyków, rzucam i tekst "Na Pokątną"
Myslałam, że się posikają ze mnie
Aaaa, chciałabym to zobaczyć!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Obstawiam, ze dlatego bo "czyde".
Czyde czy nie, ja i tak wolę Władce pierścieni jeśli chodzi o efekty specjalne i plenery

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaaaaa, paczcie!
zabiłabym

Co za tupet!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36648809]To ja tak dla odmiany paznokcie wrzucę

Jakieś smutne kolory wychodzą mi tym Samsungiem
Te rozmazane na środkowym już poprawiłam Skórki na zdjęciu też do końca jeszcze nie wytarte [/QUOTE]
Smutne kolory, bo smutna pogoda, ale paznokcie są świetne!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:45   #3643
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36648809]To ja tak dla odmiany paznokcie wrzucę

Jakieś smutne kolory wychodzą mi tym Samsungiem
Te rozmazane na środkowym już poprawiłam Skórki na zdjęciu też do końca jeszcze nie wytarte [/QUOTE]


o boże, chcę takie zagapię, jak już będę miała tą sondę w końcu
przecudowne są!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:50   #3644
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheheh aż strach odejść nie?

Mniam
ale poważnie to tutaj są wszystkie gusta pod słońcem chyba dozwolone



Pewnie, żartowałam tylko WP obejrzę na pewno, ale nie wiem kiedy
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:10   #3645
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeee a ja zmierzch pochłonęłam, podobał mi się... beczałam sobie nad tym nawet... jezu to były pierwsze ksiązki jakie KUPIŁAM swoje własne...
jestem beznadziejna

Ja do dzisiaj nie wiem jak to się skończyło...

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-09-20 o 15:12
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:17   #3646
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Oooo, Lolli nadrabia? :P
Mgiełka, wciąż zapominam o tym Twoim zestawie Donegal tylko ja nie wiem gdzie tu go dorwę, bo Leclerca nie mam w pobliżu...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:24   #3647
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Nadrobiłam wszystko.

Lolli nie lubi czytać. Niecierpi. Kino owszem, ale z seriali tylko Z Archiwum X, Twin Peaks, Riget, widziałam Rose Red, ale to raczej miniseria. No i pingwiny z Madagaskaru:P.

DMciu - lolli jeszcze niestety żyje

Cooone - idziemy jutro wieczorem na piwo? Jestem w radomiu
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:28   #3648
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nadrobiłam wszystko.

Lolli nie lubi czytać. Niecierpi. Kino owszem, ale z seriali tylko Z Archiwum X, Twin Peaks, Riget, widziałam Rose Red, ale to raczej miniseria. No i pingwiny z Madagaskaru:P.
No co Ty

Cytat:
DMciu - lolli jeszcze niestety żyje
Na szczęście!

Cytat:
Cooone - idziemy jutro wieczorem na piwo? Jestem w radomiu
Jaciejacie, jaka propozycja! Cooone, idź!!!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:36   #3649
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Oszalały?!

Jedynie kqq ratuje honor wątku Zresztą fajne kropki
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 16:12   #3650
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
przygody z sondą część dalsza Fajnie wyszło, szkoda że trochę się pociągnęło topem..
Wiem wiem z tym topem, za szybko chciałam. Ale z daleka nie rzuca się to w oczy
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o boże, chcę takie zagapię, jak już będę miała tą sondę w końcu
przecudowne są!
To nie sonda Jeszcze nie posiadam czegoś takiego. Zużyty korektor i zużyty długopis
A zgapiaj, sama użyłam google grafika

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Oszalały?!

Jedynie kqq ratuje honor wątku Zresztą fajne kropki
Dzięki Jeszcze Mgiełka coś wrzucała

Dzisiaj straszę Amlą rodzinę. Mama pół dnia łazienkę wietrzyła. Chyba trochę mi nie podpasowała tak do końca tzw za bardzo wzmacnia skręt i są napuszone trochę, może jak dłuższe trochę będą Te 100 ml jakoś wymęczę

Ogólnie to nie mogą mi się paznokcie połamać. Za 1,5 tygodnia na studia, będę nimi szpanować przy klawiaturze Tylko że w pierszym semestrze nie wiem czy wogóle usiądę do komputera sama matma.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-09-20 o 16:17
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:18   #3651
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

oho, czeka mnie miła lektura
robię kawę i lecę nadrabiać poza tym... kupiłam lakier i krem po krem GP jeszcze jeden albo i ze dwa polecę, są fajniutkie, a poza tym ja chcę więcej stoisk Golden Rose
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:19   #3652
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Cooone - idziemy jutro wieczorem na piwo? Jestem w radomiu
Do kiedy zostajesz? Jutro jestem umówiona już
Postaram się odkręcić, ale może być ciężko bo przyjaciółka na jeden dzień tylko przyjeżdża
Błagam, nie pisz, że jedziesz w sobotę

Chyba, że masz czas tak koło czternastej?:prosi :
Albo napisz mi o której Ci pasuje to postaram się coś zakombinować.

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-09-20 o 16:26
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:29   #3653
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Mogę też dzisiaj, zaraz, a jutro koło 14.30 najwcześniej, bo o 14 idę po dyplom. Nie wiem jeszcze czy będę w sobotę, jutro będę wiedzieć.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:34   #3654
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36653166]To nie sonda Jeszcze nie posiadam czegoś takiego. Zużyty korektor i zużyty długopis
A zgapiaj, sama użyłam google grafika [/QUOTE]


o rany! a są takie równe, jak robione sondą trzeba sobie radzić, jak się nie ma potrzebnych akcesoriów
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:35   #3655
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Siedzę i boję się zamknąć oczy, żeby nie zacząć myśleć.
Taki żal, że aż fizycznie wszystko mnie boli...

Co nie zmienia faktu, że wszystkim Wam życzę miłego dnia
jejku, ale mi Ciebie szkoda, nie łam się Kochana


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36642196]Wczoraj zabłysłam inteligencją.Jestem u tego lekarza,gadka szmatka i on do mnie z pytaniem "Gdzie się pani uczy?!"
Jak odpowiedziałam "w szkole..."
Popatrzył na mnie i się zaśmiał.Czasami nie myślę [/QUOTE]




[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3664235 2]

Ja tak kiedyś kolegę z boxu obok przestraszyłam... Lśnienie sobie czytał Coś jest na rzeczy z tym Kingiem... swoją drogą - lubię [/QUOTE]

King......
a zaraz dalej Cook


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Nie-ee, nie jest fuj, nie taka z mlekiem i cynamonem Ale muszę się pochwalić, że przez ostatni miesiąc wypiłam chyba z pięć tylko w ramach oczyszczania (oczyszczanie kawowe, oczyszczanie słodyczowe/ drożdżówkowe/ i ogólnie-pycha)
ooo moja ukochana kawka z mlekiem i cynamonem, pyyycha!


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ulubionymi pozycjami ze zbiorów Kinga są:
- Lśnienie Które uwielbiam i mogłabym czytać w pętli. No i film Jack Nicholson był fenomenalny w tej produkcji. Dosłownie miał obłęd w oczach
- Ręka mistrza Też mogę czytać cały czas. Akcja od początku do końca. bardzo zaskakująca i nieprzewidywalna I... No boska po prostu. Nie chcę spoilerować, bo może chcecie przeczytać. Serdecznie polecam

Lubię też Deana Koontza i Grahama Mastertona
zdecydowanie moje klimaty, a Lśnienie jest niesamowite


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
A co do kawy... Kot mi wsadził ogon do kubka.
aż moja mi prawie wypadła ze smiechu


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Także godna polecenia
O zapomniałabym: Wielki marsz, Zielona mila, Skazani na Shawshank - jak dla mnie lektura obowiązkowa (Kinga, oczywiście)
Wielki Marsz....... druga książka, którą przeczytałam i naprawdę mam do niej sentyment, co rok, dwa zawsze do niej wracam, czytałam już ze 4 razy
a pierwsza to Worek Kości. też sentyment mam do niej, chociaż drugim razem nie zmęczyłam całości.

idę dalej nadrabiać
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:38   #3656
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka mnie zmobilizowała i też wygrzebałam kilka zdjęć pt. moja paznokciowa historia
Zaczynałam od:
P1030387 kopia.jpg
Tak tak, miałam takie w marcu 2010.

Takie miałam, kiedy zaczęłam interesować się pazurkowym wątkiem (bajdełej, Gra anioła w tle):
P1040600.jpg
A to moje pierwsze, które wstawiłam do wątku:
P1040724.jpg
I przez jakiś czas miałam takie paskudne kwadraty - zawijające się, a w dodatku kompletnie nieodpowiedniej długości:
P1040805 - Kopia.jpg
Przyszedł przełom i zrobiłam moje pierwsze długie migdały (ta, to ten sam mani):
P1040813 - Kopia.jpg
Dopracowałam trochę kształt:
4.jpg
W marcu tego roku, znowu spiłowałam na kwadraty, trochę ładniejsze niż poprzednie:
1.jpg
A później nosiłam sobie najczęściej takie:
P1060100.jpg

Jutro może wstawię obecne, w nowym lakierze. Może nawet postaram się, żeby nie było bąbli (jakieś cieńsze warstwy czy coś)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:38   #3657
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzisiaj to nie dam rady dojechać bo trzydzieści godzin nie spałam i strach komunikacją jeździć Ja jutro prawdopodobnie jadę przed południem z koleżanką do Radomia, tak o 15-stej wstępnie by mi pasowało to wieczorem bym się zdążyła spotkać z przyjaciółką
Dogadam się z nią wieczorem i dam Ci znać
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:40   #3658
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mgiełka mnie zmobilizowała i też wygrzebałam kilka zdjęć pt. moja paznokciowa historia
Zaczynałam od:
Załącznik 4893968
Tak tak, miałam takie w marcu 2010.

Takie miałam, kiedy zaczęłam interesować się pazurkowym wątkiem (bajdełej, Gra anioła w tle):
Załącznik 4893969
A to moje pierwsze, które wstawiłam do wątku:
Załącznik 4893970
I przez jakiś czas miałam takie paskudne kwadraty - zawijające się, a w dodatku kompletnie nieodpowiedniej długości:
Załącznik 4893971
Przyszedł przełom i zrobiłam moje pierwsze długie migdały (ta, to ten sam mani):
Załącznik 4893972
Dopracowałam trochę kształt:
Załącznik 4893973
W marcu tego roku, znowu spiłowałam na kwadraty, trochę ładniejsze niż poprzednie:
Załącznik 4893974
A później nosiłam sobie najczęściej takie:
Załącznik 4893975

Jutro może wstawię obecne, w nowym lakierze. Może nawet postaram się, żeby nie było bąbli (jakieś cieńsze warstwy czy coś)

o rany, cudowna przemiana
i ta panda i krówka, urzekło mnie to
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 16:47   #3659
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Harris - to pani Ja czytałam Lekkie, nie-takie-grzeczne, fajne. Pamiętam, że odstresowywałam się tym podczas zeszłorocznych Świąt Wielkanocnych

A boczki kiedyś sobie tak wypiłowałam, że zupełnie zgubiłam tunel. Później musiałam hodować miesiąc chyba
oooo pani faktycznie heheh a zmylił mnie mój przedstawiciel handlowy wczoraj jak je ściągaliśmy to zwracał się do niech per "pan". "wszystkie te Harrisy ściągamy!"
A ja nie czytałam to nie zwróciłam uwagi serial oglądałam tylko, ale ehhhh mam zasade ze nie zostawiam żadnego serialu tylko oglądam do końca, ale momentami było ciężki przy True Blood..

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pewnie, żartowałam tylko WP obejrzę na pewno, ale nie wiem kiedy
ja nie oglądałam... za to mam koleżankę z wersją reżyserską więc kiedyś... może..

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja do dzisiaj nie wiem jak to się skończyło...
heheheh

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mgiełka, wciąż zapominam o tym Twoim zestawie Donegal tylko ja nie wiem gdzie tu go dorwę, bo Leclerca nie mam w pobliżu...
może w drogeriach też będzie... u mnie ostatnio w leclercu nie ma go..

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Cooone - idziemy jutro wieczorem na piwo? Jestem w radomiu
Lolli przyjedź do Zamoscia co? Ty tak lubisz pociągi...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jedynie kqq ratuje honor wątku Zresztą fajne kropki
ja też wstawiałam dzisiaj

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36653166]

Dzięki Jeszcze Mgiełka coś wrzucała
[/QUOTE]no właśnie

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mgiełka mnie zmobilizowała i też wygrzebałam kilka zdjęć pt. moja paznokciowa historia
oooo kurde... to nawet chyba większa przemiana niż u mnie!
Ładnie ci w migdałkach takich dopracowanych ale drugie kwadraty tez nieźle. Chociaż zawijają ci się boczki ewidentnie. (u mnie rak zawija się wskazujący a reszta jest płaska więc kwadraty u mnie to takie flare wychodzą... bleee). I pipki ostatnie tez rozkoszne

Ale widzę cie w migdałkach takich umiarkowanie długich, zdecydowanie pamietasz jak je uwielbiałam
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-09-20 o 16:48
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:01   #3660
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Najwyższy czas zakupić zmywacz w pisaku
też to dzisiaj rozważałam i choruję na kremy Green Pharmacy i chyba polecę jutro do Natury ...
te z essence są znośne?


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja bym go przygarnęła
jaki ja przeżywam ból ze względu na te braki pieniędzy, a tyle lakierów krzyczy 'mamo'
a znowu ja z wielką chęcią idę po zakup a wychodzę z niczym w domu wszystkie bym wzięła, w sklepie... żadnego. coś mi sie poprzestawiało.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
OK tutaj Mgiełka w paznokciowych początkach! Na dowód, ze kształt na prawdę można WYPRACOWAĆ..
o wow
migdałki Twoje kocham


Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
To mi by było potrzebne z 5 toaletek
mi też.. a w sobotę przemycę krem do rąk, na tygodniu może jakąś odżywkę do włosów albo szampon, a to perfumę jakąś i no.. nie mieszkamy razem, ale muszę mieć u swojego faceta troche kosmetyków, nie?!


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dr House jest, był i będzie moją miłością
i mą tyż.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3664598 8]
A moim zdaniem House był zarąbisty tylko do czasu psychiatryka. Potem już takie to było... bleah. Oglądałam bo oglądałam... ale bardziej z przyzwyczajenia niż z ciekawości...[/QUOTE]

do czasu kiedy była 13


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Baaardzo lubię. Polecam też "Grę Anioła" tego samego autora. podobała mi się nawet bardziej niż Cień...
I poluję teraz na "Więzień nieba", też Zafona, ale jeszcze nie ma w mojej bibliotece
podpisuję się pod grą anioła!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie lubiłam Cameron ta jej fiolka z nasieniem męża, dżizys, ona chyba nigdy prawdziwie nie kochała Chase'a. aż mi się przypomniał jego wieczór kawalerski

Trzynastka
cycki 13
13
Cameron mi taka mdła się wydaje, za to TŻ tylko Cameron i Cameron
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.