Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 08:09   #721
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kolor jest ok, ale faktycznei musisz pokombinować z doczyszczaniem linii skórek
Kombinuję dziękuję
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 08:38   #722
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Z Miał Za to, że się ośmieliła Uprzedzam: ja rezerwuję jej lakiery
dobra dobra, Miał już przekresliła nadzieje twe

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Szorowałam i zeszły dopiero po kolejnej próbie wyczyszczenia zmywaczem, peelingu, kilku kąpielach i trzykrotnym myciu naczyń
A jak już zeszły to zmywam i maluję na coś innego
no to nieźle

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dorzucam dzisiejsze. Taki trochę brzydal z Garden of Colour. Pewnie Wam się nie spodoba, ale mnie uwiódł tylko jeszcze myślę czy zostawić go samego czy dorzucić mu jakąś mgiełkę, czy jakieś kropki, paski, czy coś
Kolor jest bardzo dziwny, szary z nutą brązu.. sama nie wiem
kolor fajny, resztę już wiesz uwalone skórki to niekoniecznie dosłownie, ale właśnie taka poszarpana linia psuje efekt. Sprzętu do czyszczenia Ci nie brak z tego co piszesz to tylko ćwiczyć i ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję Strasznie mi się podoba jego odcień.
no śliczny i kształt tu m się bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja pomalowałam Candy Shop nr 1, lamperii brak Kolor absolutnie genialny, a niby taki zwykły Dawno nie czułam się tak dobrze w żadnym lakierze
o, super

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam niedzielny spam. Orly - na blogu kilka słów (dosłownie ).
śliczny no i znowu zdjęcia takie ładne na tle roślinek
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 08:43   #723
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kolor fajny, resztę już wiesz uwalone skórki to niekoniecznie dosłownie, ale właśnie taka poszarpana linia psuje efekt. Sprzętu do czyszczenia Ci nie brak z tego co piszesz to tylko ćwiczyć i ćwiczyć
Do mnie trzeba dosłownie uwalone skórki to uwalone skórki, nierówno coś to nierówno muszę wiedzieć nad czym mam pracować

Kochane jesteście dziewczyny, dziękuję za wszystkie rady tylko teraz to mi wstyd wstawiać te swoje paskudy ;<
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:09   #724
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Yen - pierwsze mani wolę bez tuningu, a orzełek bardzo ładny . I nawet długość dla mnie znośna ale mam wrażenie, że na pierwszym zdjęciu z orzełkiem widać, że maluch ma jakby przesunięty środek? Ale może to palec jest lekko pod kątem.
dzięki
maluch, to raczej kwestia zdjęcia/ułożenia palca.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

super ciemniuszek


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Bry
ale upalnie u mnie
wczoraj 50 km na rowrze zrobiłam, ekstra dzień

Yen super, podbają mi się obie wersje, lakier jak pisałam ciekawy, w sklepie nie zwróciłabym na niego uwagi,
ooo mani z Orly urywa jajca... wróć cycki, urywa cycki...

Bry
u mnie też gorąco

dziękuję

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczny no i znowu zdjęcia takie ładne na tle roślinek
dziękuję
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:24   #725
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hm.. póki co nadal jestem ogromną fanką Poshe, jakoś bardziej odpowiada mi jego formuła, SH jest rzadki, taki lejący, czasami ciężko mi złapać tą jedną, idealną kropelkę, która starczy na cały paznokieć. ale spełnia swoje zadanie, wysusza w czasie podobnym do Poshe/SV, można powiedzieć, że nie zauważyłam różnicy i ostatnie mani wytrzymało 6 dni
To chyba jednak pozostanę przy Poshe
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję Strasznie mi się podoba jego odcień.
Łiiiii jak cudnie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja pomalowałam Candy Shop nr 1, lamperii brak Kolor absolutnie genialny, a niby taki zwykły Dawno nie czułam się tak dobrze w żadnym lakierze
Pokazuj
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Czyli mam bardziej "odbijać" od skórek?
Ja też nie raz miałam uwalone skórki że godzine spędzałam na ich myciu.Teraz to godzinę zajmuję mi całe mani(nie ważne czy 2 warstwy lakieru czy 4).Ja robię tak że jak pomaluje jedną warstwą to czyszczę tą linie przy wale paznokcia i już następne warstwy staram się nakładać na tą pierwszą - wyczyszczoną
Trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć pamiętam moję początki - masakra skórki albo w ogóle nie wyczyszczone albo kilometrowy odstęp.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale i tak warto go kupić wg mnie
dziękuję Chu
Nie to miałaś powiedzieć
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam niedzielny spam. Orly - na blogu kilka słów (dosłownie ).
Cudownie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pięknie jest. Uroczy kształt masz
Kształtu i tak nie widać dokładnie przez brokat,ale dziękuje

Strasznie szybko mi paznokcie kształt tracą kiedyś piłowałam co drugie-trzecie mani a teraz muszę przed każdym mani lekkie poprawki robić.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:33   #726
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Bry
W cieniu, u mnie teraz 25 stopni, w nocy była taka burza, że na kościelnej wierzy zegar stanął Jeszcze takiego hałasu i błyskawic nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję po całym tygodniu przerwy. Lovelek, na blogu szczegóły
i plus tuning Cały tydzień nosiłam - od niedzieli do wtorku sam, od środy tuning.
Pięknie po tuningu i przed

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dorzucam dzisiejsze. Taki trochę brzydal z Garden of Colour. Pewnie Wam się nie spodoba, ale mnie uwiódł tylko jeszcze myślę czy zostawić go samego czy dorzucić mu jakąś mgiełkę, czy jakieś kropki, paski, czy coś
Kolor jest bardzo dziwny, szary z nutą brązu.. sama nie wiem
Kolorek suuuper

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Serio mam uwalone skórki? bo ja nie widzę, serio o.O nie wiem może dla mnie uwalone skórki to co innego. Poważnie pytam widzę jedynie kropkę na faku i ciut na serdecznym, Zażółcone są po tym cieniowaniu w ogóle nie chce to puścić żółty i zielony lakier mi po prostu zafarbował i nie chce puścić ani zmywaczem, ani peelingiem, próbowałam też odmoczyć i wyczyścić i nic
Ja wiem, że do takiego perfekcyjnego malowania jak Ty to mi jeszcze daleko, ale w sumie takie jak wrzuciłam tak pomalowałam i tak jest znacznie lepiej, nawet zadowolona byłam z siebie, że nie musiałam czyścić, bo nie uwaliłam a tu klops
Już wyczyściłam to co było widoczne
Ja robię tak- nabieram na pędzelek-mam taki skośny, dużą kroplę zmywacza i daję między skórki a lakier. On rozlewa się dookoła pazurka ( boki i skórki przy samym wale). Odczekuję chwileczkę, żeby zmywacz zmiękczył lakier i jadę pędzelkiem. Po każdym użyciu pędzelka wycieram go w papier z resztek . Rozpuszczony lakier schodzi nawet z boków pazurka a przy okazji równasz też linię lakieru. Taką metodę sobie wypracowałam, najlepiej się u mnie sprawdza

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję Strasznie mi się podoba jego odcień.
Cudowna płytka i mani

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam niedzielny spam. Orly - na blogu kilka słów (dosłownie ).
Twój kolorek ewidentnie


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Bry
ale upalnie u mnie
wczoraj 50 km na rowrze zrobiłam, ekstra dzień

Aguś Ty też taką stopę masz? i coś powiesz konkretniej? w necie za dużo nic na ten temat znaleźć nie mogę,też nie zgłębiałam się mocno, bo czasu mi brak
powiem Ci że bosko sie biega w tych butach,
nie zdawałam sobie sprawy, że to ma takie znaczenie, kolano mniej boli, a dopiero dwa razy biegałam
podziwiam

Alutek, u mnie to wykryli studenci, jak do liceum przychodzili na praktyki. Ludziska z Awf-u, bo ortopeda na badaniach, do karty zdrowia sportowca w życiu . Ja w ogóle mam dziwne stopy bo ze śladu wyglądają na supinujące ale buty miałam zawsze pozdzierane jak przy pronujących Do butów treningowych kupowałam wkładki żelowe a wcześniej , jak nie było żelowych to chyba korkowe szczerze powiem nie wiem z czego były - w sklepach z akcesoriami ortopedycznymi, takie wyższe z jednej strony a cieńsze z drugiej. Pomagały przy bardzo intensywnym wysiłku stóp, nie bolały kolana i kostki i biodra. Teraz to już buty sportowe można kupić więc jest luzik.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Kochane jesteście dziewczyny, dziękuję za wszystkie rady tylko teraz to mi wstyd wstawiać te swoje paskudy ;< [/FONT]
Ćwicz i wstawiaj fociachy, będziesz widziała postępy
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:58   #727
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46808039]To chyba jednak pozostanę przy Poshe

Ja też nie raz miałam uwalone skórki że godzine spędzałam na ich myciu.Teraz to godzinę zajmuję mi całe mani(nie ważne czy 2 warstwy lakieru czy 4).Ja robię tak że jak pomaluje jedną warstwą to czyszczę tą linie przy wale paznokcia i już następne warstwy staram się nakładać na tą pierwszą - wyczyszczoną

Strasznie szybko mi paznokcie kształt tracą kiedyś piłowałam co drugie-trzecie mani a teraz muszę przed każdym mani lekkie poprawki robić.[/QUOTE]


ja jak skończę SH to wracam do Poshe

robię identycznie jak Ty i jeszcze czasami jakieś poprawki już po pomalowaniu, ale niewielkie

mam wrażenie, że kiedyś moje paznokcie trzymały kształt przez tydzień, do kolejnego piłowania, a teraz czasami w środku tygodnia poprawki robię


hej
rozpuszczę się zaraz normalnie.. przykręci ktoś ten grzejnik
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 10:14   #728
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!


Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:17   #729
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!

Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej

od poniedziałku ładne rzeczy do oglądania
piękny kolor

wracaj do zdrowia
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:22   #730
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

podziwiam

Alutek, u mnie to wykryli studenci, jak do liceum przychodzili na praktyki. Ludziska z Awf-u, bo ortopeda na badaniach, do karty zdrowia sportowca w życiu . Ja w ogóle mam dziwne stopy bo ze śladu wyglądają na supinujące ale buty miałam zawsze pozdzierane jak przy pronujących Do butów treningowych kupowałam wkładki żelowe a wcześniej , jak nie było żelowych to chyba korkowe szczerze powiem nie wiem z czego były - w sklepach z akcesoriami ortopedycznymi, takie wyższe z jednej strony a cieńsze z drugiej. Pomagały przy bardzo intensywnym wysiłku stóp, nie bolały kolana i kostki i biodra. Teraz to już buty sportowe można kupić więc jest luzik.
A mnie kolega wysłał do sklepu dla biegaczy, zrobili mi wymiar nogi i powiedzieli co i jak
tylko u mnie śmiesznie, bo ja żadnych butów nie ścieram,
przy chodzeniu nie miałam i nie mam problemów,
wyszło wszystko przy bieganiu

całe życie się człowiek uczy
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:23   #731
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

ja robię kilka dni paznokciom wolne będę nakładać odżywki i olejować, a zachwycać się waszymi


te patenty z pędzelkiem muszę sama wypróbować
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 10:30   #732
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
robię identycznie jak Ty i jeszcze czasami jakieś poprawki już po pomalowaniu, ale niewielkie

mam wrażenie, że kiedyś moje paznokcie trzymały kształt przez tydzień, do kolejnego piłowania, a teraz czasami w środku tygodnia poprawki robię
Mhm zostają wtedy niewielkie poprawki u mnie to głównie gdzieś z boku mała plamka

Też tak mam,nie wiem czemu
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!

Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
Pamięta,pamięta

Świetne mani i paznokcie

Zdrówka
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:33   #733
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dlatego mówię, że zaczęłam na to zwracać uwagę i jakkolwiek o to dbać w momencie kiedy dołączyłam do Was, wcześniej jak pomalowałam tak były, co się doczyściło samo to się doczyściło, a drobnych rzeczy nikt nie widział
No to jak już wszystko wiesz (gdzie co powinno być równo itp) i wszystko masz - to tylko ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rozpuszczę się zaraz normalnie.. przykręci ktoś ten grzejnik
pogadaj z Prezesem, noże da się coś zrobić

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!

Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
No Kochana, jak można zapomnieć, no jak!

Fajny kolorek

A czemu tam zdychasz? Chora?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:34   #734
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46808039]Ja też nie raz miałam uwalone skórki że godzine spędzałam na ich myciu.Teraz to godzinę zajmuję mi całe mani(nie ważne czy 2 warstwy lakieru czy 4).Ja robię tak że jak pomaluje jedną warstwą to czyszczę tą linie przy wale paznokcia i już następne warstwy staram się nakładać na tą pierwszą - wyczyszczoną
Trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć pamiętam moję początki - masakra skórki albo w ogóle nie wyczyszczone albo kilometrowy odstęp.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja robię tak- nabieram na pędzelek-mam taki skośny, dużą kroplę zmywacza i daję między skórki a lakier. On rozlewa się dookoła pazurka ( boki i skórki przy samym wale). Odczekuję chwileczkę, żeby zmywacz zmiękczył lakier i jadę pędzelkiem. Po każdym użyciu pędzelka wycieram go w papier z resztek . Rozpuszczony lakier schodzi nawet z boków pazurka a przy okazji równasz też linię lakieru. Taką metodę sobie wypracowałam, najlepiej się u mnie sprawdza
Dziękuję Kochane przy każdym mani będę próbować Waszych patentów teraz musi się udać!
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!

Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
Paznokcie bardzo fajne, ale jakoś tak średnio na jeża mi dzisiaj leży ten odcień (ale nie przejmuj się, może mi się podoba, ale mój PMS go nie akceptuje)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:41   #735
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46808039]
Nie to miałaś powiedzieć

Cudownie


Strasznie szybko mi paznokcie kształt tracą kiedyś piłowałam co drugie-trzecie mani a teraz muszę przed każdym mani lekkie poprawki robić.[/QUOTE]

haha, sorry

dziękuję

mi też.. ja nawet nie co mani, ale czasem co dzień.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
W cieniu, u mnie teraz 25 stopni, w nocy była taka burza, że na kościelnej wierzy zegar stanął Jeszcze takiego hałasu i błyskawic nie widziałam


Pięknie po tuningu i przed


Twój kolorek ewidentnie
Bry! No u nas na razie cisza...

dziękuję

dobrze się w nim czuję

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!


Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
Hej!

Paznokcie piękne a kolor raczej nie mój.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:41   #736
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
od poniedziałku ładne rzeczy do oglądania
piękny kolor

wracaj do zdrowia

Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej, nie daję już rady:<
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46808929]


Pamięta,pamięta

Świetne mani i paznokcie

Zdrówka [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

No Kochana, jak można zapomnieć, no jak!

Fajny kolorek

A czemu tam zdychasz? Chora?

Boxowy od Nefty

Chora to mało powiedziane. Poskładało mnie jak origami

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Paznokcie bardzo fajne, ale jakoś tak średnio na jeża mi dzisiaj leży ten odcień (ale nie przejmuj się, może mi się podoba, ale mój PMS go nie akceptuje)
No czemu mam się przejmować, każdy lubi co innego
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:46   #737
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46808929]Mhm zostają wtedy niewielkie poprawki u mnie to głównie gdzieś z boku mała plamka

Też tak mam,nie wiem czemu [/QUOTE]


dokładnie, wtedy łatwiej to doczyścić niż jak całe skórki zacipane do granic możliwości

wytłumaczenie jest jedno - szybciej rosną nam paznokcie


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pogadaj z Prezesem, noże da się coś zrobić

na pewno, w końcu to Prezes


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej, nie daję już rady:<

musi być lepiej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:07   #738
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wytłumaczenie jest jedno - szybciej rosną nam paznokcie
Mi na szerokość zamiast na długość
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:12   #739
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Do mnie trzeba dosłownie uwalone skórki to uwalone skórki, nierówno coś to nierówno muszę wiedzieć nad czym mam pracować

Kochane jesteście dziewczyny, dziękuję za wszystkie rady tylko teraz to mi wstyd wstawiać te swoje paskudy ;<
a tam wstyd, wiesz co i jak to będzie tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!
jak nie pamięta jak pamięta
fajny kolor zdrowiej!


Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 11:16   #740
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Anula ale super, letnio, kolorowo
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:17   #741
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46809438]Mi na szerokość zamiast na długość [/QUOTE]


mi na długość


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa

OBS
zatkało mnie i nie wiem co powiedzieć.. jak to zobaczyłam to myślałam, że to nie Twoje paznokcie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:20   #742
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Coooone - piękne pazurki jak zawsze, może linia lakieru przy skórkach mogłaby być odrobinę bardziej dopracowana, ale jak na to, jaka jesteś teraz biedna to i tak rewelka

Anula - kapitalne! Takie pozytywne, bardzo mi się podobają
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:28   #743
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;46809578]Anula ale super, letnio, kolorowo [/QUOTE]

no dokładnie dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

OBS
zatkało mnie i nie wiem co powiedzieć.. jak to zobaczyłam to myślałam, że to nie Twoje paznokcie
o masz, a czemu nie poznałaś? dzięki

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Anula - kapitalne! Takie pozytywne, bardzo mi się podobają
dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:32   #744
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o masz, a czemu nie poznałaś? dzięki

to chyba przez to zdjęcie trzy lakiery w łapce, te kolory, naklejki..
ciesz się, będziesz bogata, nie poznałam Twoich paznokci
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:43   #745
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to chyba przez to zdjęcie trzy lakiery w łapce, te kolory, naklejki..
ciesz się, będziesz bogata, nie poznałam Twoich paznokci
no zdjęcie faktycznie mogło zmylić, rzadko takie robię
ale kolory i naklejki to nie bardzo, przeca czasem takie noszę

ooo czemu nie, niech się spełni!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:53   #746
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chora to mało powiedziane. Poskładało mnie jak origami
o mamo... no to strasznie współczuję
Zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa
x 12896234515 Ale super to wyszło, no!!! A te naklejki!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 12:37   #747
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Prześliczne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
bo na razie nie ma co pokazywać i wiem, że większości kształt by się nie spodobał dopracuję go i pokażę
No weeeeź! Pokaż Ja nawet z niewiadomoczym wyskakiwałam :P
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Piękny jest i bardzo Ci w nim ładnie
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Amela, śliczny kolor Nawet przekłamany nieco
Dziękuję
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;46805272]piękny delikatny kolorek

[/QUOTE]
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
cudowne
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oh, świetny



Mam niedzielny spam. Orly - na blogu kilka słów (dosłownie ).


Świetny jest! Te fotki na blogu, które są mega przybliżone są świetne
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o mamo jak pięknie!!!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Amelko dziękuję, Twoje kwadraciaki też śliczne, mani podoba mi się bardzo,w sam raz na lato, takie mieniące
oo róż, qrde podoba mi się ten kolor, róż mi się podoba? coś szalonego... idealny dla Ciebie
O masz! Jeszcze zaczniesz nosić barbiowy róż! Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fantastycznie to mani wyszło. tak delikatnie


Cudny kolor, ale mam wrażenie, że nie Twój
Dziękuję

A ja mam zupełnie odwrotne zdanie świetnie się w nim czuje i cała łapka wygląda super
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 12:43   #748
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no śliczny i kształt tu m się bardziej podoba

Dziękuję Są już bardziej kwadratowe

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;46808039]Łiiiii jak cudnie
[/QUOTE]
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
W cieniu, u mnie teraz 25 stopni, w nocy była taka burza, że na kościelnej wierzy zegar stanął Jeszcze takiego hałasu i błyskawic nie widziałam

Cudowna płytka i mani
Faaajnie
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!

Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
Stęskniłam się za Twoimi kwadratami Piękny lakier
Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa
Na początku nie poznałam, bo fotka z lakierami... i myślałam, że te naklejki to malunki Zresztą znając Twoją precyzję nie miałabyś z takimi problemu. To jedno z Twoich najlepszych połączeń
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 12:43   #749
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa

Wszystko mi opadło jak to zobaczyłam
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 13:03   #750
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Han, ale ja tam miałam kształt za który dostałabym czerwoną kartkę
bla, bla jasne
pokaż mani dla mnie


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam niedzielny spam. Orly - na blogu kilka słów (dosłownie ).
mrr wamp

[QUOTE=Śniegowa;46807110]Ups/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!


Sorki za duże zdjęcie:<
Buzi buzi, idę zdychać dalej
hej cudeńko

wracaj do zdrowia

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa
jaaaaaa idealne i te kolory dlaczego ja myślałam, że Ibiza to zwykłe lakiery, a nie piaski?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No weeeeź! Pokaż Ja nawet z niewiadomoczym wyskakiwałam :P
jak ogarnę jakiś mani, to pokażę, ale nie wiem kiedy
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 12:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.