Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 16:03   #4141
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cloche, gratuluję daru przekonywania a Bio oilu używałam w ciąży (bo się nie znałam) i rewelacji nie było, potrafił wręcz wysuszać, jeśli stosowałam solo przez kilka dni tylko jego. Przereklamowany.
nie dziwi mnie to wcale. tozto parafina tylko pochrzczona jakimis sensownymi skladnikami wczesniej skladu nie pisali konkretnie, tylko rozbijali go: najpierw wymieniali skladniki aktywne i same cuda, a potem napisali baza: bla bla... no, i tyle na temat

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no podstawowy argument: ale ja się pocę z tym dezodorantem!
Oczywiście moim kontrargumentem jest, że pocenie się jest naturalnym i potrzebnym procesem fizjologicznym, ale nie bardzo to trafia do tej rozpuszczonej konsumpcyjnie młodzieży
przyjda z podkulonym ogonem, jak im rexony za jakis czas nie dosc ze nie zahamuja pocenia, to jeszcze zaczna podrazniac pachy. i smrod bedzie, ciuchy pod pachami poniszczone... i bedziesz mogla sie wykazac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 17:41   #4142
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie dziwi mnie to wcale. tozto parafina tylko pochrzczona jakimis sensownymi skladnikami wczesniej skladu nie pisali konkretnie, tylko rozbijali go: najpierw wymieniali skladniki aktywne i same cuda, a potem napisali baza: bla bla... no, i tyle na temat
O właśnie, pamiętam, że wtedy gdzieś tam usłyszałam, że kobiety w ciąży muszą uważać na niektóre kosmetyki, zaczynałam się też interesować pielęgnacją maluszka i byłam, że tak powiem zeschizowana, bo nie dość, że byłam za granicą i nie znałam tych wszystkich obcych marek, to były też takie same jak w Polsce, które znałam z nie najlepszej strony, kompletnie więc byłam w "dziurze" i chwyciłam ten bio oil, bo był taki chwalony, wtedy właśnie promowany, nie miał składu inci tylko wymienione ingredients z parafiną na szarym końcu i też wymienionymi jej rzekomymi pozytywnymi właściwościami, dopiero potem się okazało, że ilość substancji jest w odwrotnej kolejności do napisanej, w sklepach bio oile miały wtedy swoje osobne, specjalne stanowiska, no cud malina Do tego używałam też Palmersów, też wg mnie przereklamowane, w Pl to jeszcze względna nowość. I tak uważam nieźle trafiłam, mogłam gorzej, jeśli o składy się rozchodzi.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-08-30 o 17:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 17:56   #4143
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O właśnie, pamiętam, że wtedy gdzieś tam usłyszałam, że kobiety w ciąży muszą uważać na niektóre kosmetyki, zaczynałam się też interesować pielęgnacją maluszka i byłam, że tak powiem zeschizowana, bo nie dość, że byłam za granicą i nie znałam tych wszystkich obcych marek, to były też takie same jak w Polsce, które znałam z nie najlepszej strony, kompletnie więc byłam w "dziurze" i chwyciłam ten bio oil, bo był taki chwalony, wtedy właśnie promowany, nie miał składu inci tylko wymienione ingredients z parafiną na szarym końcu i też wymienionymi jej rzekomymi pozytywnymi właściwościami, dopiero potem się okazało, że ilość substancji jest w odwrotnej kolejności do napisanej, w sklepach bio oile miały wtedy swoje osobne, specjalne stanowiska, no cud malina Do tego używałam też Palmersów, też wg mnie przereklamowane, w Pl to jeszcze względna nowość. I tak uważam nieźle trafiłam, mogłam gorzej, jeśli o składy się rozchodzi.
a owszem, gorsze sklady tez widuje ale przekret z ta parafina na koncu zrobili niezly. palmersy tez bez sensu. zachwalaja maslo kakaowe, a sklad poza nim to ... no coz.

dziewczyny, bo cos o zmarszczkach bylo... no wiec jesli to mimiczne i nie da sie odzwyczaic, to botoks profilaktycznie, a juz istniejace trzeba ostrzykac kwasem hialuronowym no, takze tego, bez strzykawki sie nie obejdzie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 18:54   #4144
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

U mnie w Tk maxx nieznana mi marka naturalna z eco cert z Hiszpanii
http://www.naobay.com/

jest krem odżywczy (69,99 zł), peeling do twarzy (34,99 zł),
szampon i żel pod prysznic 29,99 zł za 250 ml
szampon dla dzieci 200 ml za 24,99 zł

Stara mydlarnia ma nowości z serii eco receptura:
odzywkę i szampon z witaminą C
http://www.mydla.pl/p/18039/vitamin-...eratyna-300-ml
http://www.mydla.pl/p/18040/vitamin-...eratyna-300-ml

Niestety składów INCI nie ma na stronie, ale pójdę stacjonarnie, to obadam. choć mam arganowy z serii eco receptura i skład choć nie 100% naturalny to całkiem dobry, a szampon spisuje sie super:
http://www.mydla.pl/p/3036/szampon-d...12-ziol-500-ml

są u mnie też stacjonarnie (perfumeria yasmeen) kosmetyki lilla mai. są testery (kremy do twarzy, pasty do zębów i peelingu).
są też testery kremów do twarzy make me bio.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-08-30 o 18:55
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:16   #4145
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

dziewczyny, bo cos o zmarszczkach bylo... no wiec jesli to mimiczne i nie da sie odzwyczaic, to botoks profilaktycznie, a juz istniejace trzeba ostrzykac kwasem hialuronowym no, takze tego, bez strzykawki sie nie obejdzie
Chętnie bym ostrzyknęła swego lwa na czole, ale się boję... I cały czas sobie wmawiam, że mam czas, a wiem, że nie mam, bo ostrzykują się już 20-latki

Cloche, gratuluję akcji w Rossie Oczyma wyobraźni widziałam ją, jakbym tam była
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:46   #4146
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Chętnie bym ostrzyknęła swego lwa na czole, ale się boję... I cały czas sobie wmawiam, że mam czas, a wiem, że nie mam, bo ostrzykują się już 20-latki

Cloche, gratuluję akcji w Rossie Oczyma wyobraźni widziałam ją, jakbym tam była
no zebys wiedziala, tez slyszalam od wielu kobit przed 30tka, ktore juz sie daly ostrzykac. ale wlasnie podkreslaly zawsze, ze botoks trzeba zawczasu uzyc, bo jak juz zmarszczki sa, to to nic nie da botoksu tez bym sie bala, a swego czasu by mi sie przydala niewielka dawka wlasnie miedzy brwi, bo od wiecznego ryku mi sie tam zrobil row, no ale nie myslalam o sobie i nie zrobilam... ryk sie skonczyl i zmarchy zniknely. a hialuronem tez nic nie robilam wiec sprasowalo sie samo, mimo ze juz mam 3ke z przodu jednak sa zalety tlustej, pryszczatej skory no ale do czego daze - jak by mi ta zmarcha zostala tam, to mysle, ze hialuronowym bym ja sobie ostrzykala. to juz co innego niz botoks, a wlasnie fajnie podbija, wypelnia i wypycha zmarchy i jak by nie bylo - w skorze wystepuje i jak sie da i sie ma kase, to czemu by sie nie wspomoc...

dziekuje - ale wierzcie mi, kazda z was by na moim miejscu zrobila to samo! ten facet byl taki zagubiony... az zaluje, ze nie bylam lepiej przygotowana. jak sobie to wszystko przemysle, to mialabym przynajmniej jeszcze kilka propozycji dla niego.

---
wyprobowalam jakis czas temu to serum z orchidea alterra i stwierdzam, ze tez mi sie podoba fajnie nawilza, nie obciaza skory i nie powoduje u mnie pogorszenia na froncie pryszczowym. w ogole powoli teraz ogarniam te pryszcze i juz na dzien wystarczy mi krem bb (bardzo dobrze sprawuje sie lavera!) i na to - uwaga uwaga, ja, totalne beztalencie mineralne - stosuje mineraly! znaczy sie zuzywam probki, odsypki itp. ale tak to chyba zadna sie nie maluje... jak bym szla wg instrukcji, to w sumie moge od razu olac sprawe. nie, ja biore kabuki, maczam go w mineralach, i taka gruba warstwe sobie nakladam. potem oczywiscie rozprowadzam, ale kilka razy umoczyc musze i nie, nie ma zadnej maski.

z alterry juz ktorys raz kupilam teraz szampon z kofeina. stosuje na zmiane z lagodniejszymi (np. healthy scalp z 100%pure ). i teraz mam ich zel pod prysznic grapefruit + kwiat pomaranczy. baaardzo udany. wzielam dzisiaj wersje z limetka. w duecie z rekawicami dobra rzecz na szybki, efektywny prysznic.

a wlasnie, u nas alterra ma krem bb, ale sklad chyba niebardzo dla mnie... nie wiem w sumie... ale maja tez krem witaminowy w wersji tonujacej. i tutaj sklad zupelnie inny i mnie kusi... zaluje, ze nie ma probek, to bym sobie przetestowala... a tak to wole sie trzymac lavery, ktora jest jednak naprawde uniwersalna, bo i w fazach suchej i podraznionej cery i teraz, w fazie tlustej, swietnie sie spisuje i nadaje piekny kolorek
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:51   #4147
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tez mam mimiczne zmarszczki, a nic sobie ostrzykiwac nie chce
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 20:03   #4148
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tez wlaśnie słyszałam o tej zależności, kiedy hialuron a kiedy botoks

A moje zdanie jest takie, że zmarszczki są piękne, u zadbanej kobiety zmarszczki tylko dodają uroku. Myślcie se co chcecie, ale widziałam na żywo laskę z botoksem i pomimo że nie przesadziła z ilością, to TO widać! Widać, że twarz nie porusza się, mimika jak u ufoludka, nie z tej Ziemi Wolę zmarchy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:05   #4149
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Mhm
Cloche świetna akcja


Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecam płyn do prania Vinnie's. Jest tani, płaciłam jakieś 15 zł za 750 ml! Ubrania są mięciutkie i nie muszę używać żadnego płynu do płukania. A jak ciuchy pięknie pachną, bajka
mogę prosić o jakis link, bo mi wujek nie wyszukał
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No i to lubię, z resztą nie dalej, jak dzisiaj Mhm też wrzucała zakupy, m.in rossmannowe, uwielbiam, jak jest o czym pogadać, bo bym nie strawiła, jakby nikt nie pisał o rzeczach dostępnych na wyciągnięcie ręki, ile perełek mogłoby mi przejść koło nosa niezauważonych, dzięki postowi Promolci odkryłam m.in ukochane serum Alterry, a tak to bym nigdy nie zwróciła na nie uwagi I bardzo lubię wpisy Beeets o nowościach w TK.

Kupiłaś moją ulubioną odżywkę, ale nie wiem czy na krótkiej fryzurze Ci się sprawdzi, myślę, że tak, tylko trzeba ją dokladnie spłukać

To myjadełko do twarzy chyba jednak nie dla mnie, ale to już wiesz a ze szczoteczek masz na myśli taką manualną czy elektryczną? z manualnych tutaj kiedyś Melya chwaliła szczoteczkę Schiseido, ale kosztuje sobie, ponoć jednak jest delikatna jak pędzel do pudru. Kiedyś używałam tej z For Your Beauty, zużyłam kilka sztuk, nawet byłam zadowolona, ale potem stała się dla mnie za ostra. Przerzuciłam się na ściereczki.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



Ja z Alterry mam swoje perełki, ale też dużo rzeczy się nie sprawdziło. Podobnie z Alverde, nie ma reguły.
Miałam ten płyn BD fur mama, fajny, ale mnie lubił przesuszać, dlatego stosowałam jako typowy płyn do kąpieli, nie bezpośrednio na skórę. Lubię zapach tej serii, a olejek do ciała to mistrzostwo świata.
serum z orchideą alterra jest bardzo fajne , kiedyś narzekałabym, że zbyt glicerynowe a od jakiegoś czasu jak cera się unormowała i quenching się skończył to orchidea jest praktycznie w stałym użyciu i bardzo się lubimy, kupiona daaawno temu jak w rossie było -40 na całą pielęgnację więc już w ogóle za grosze, uważam, że to dobry i tani zamiennik quenchinga

też się myję w bejbidrimie dla brzuchatych i w połączeniu z tymi rękawiczkami drapiącymi za 4 zł to ostatnio mój najulubieńszy prysznic, olejku nie miałam bo olejów u mnie aż nadto, ale jak polecacie to na pewno się zaopatrzę

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-08-30 o 20:13
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:11   #4150
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tez wlaśnie słyszałam o tej zależności, kiedy hialuron a kiedy botoks

A moje zdanie jest takie, że zmarszczki są piękne, u zadbanej kobiety zmarszczki tylko dodają uroku. Myślcie se co chcecie, ale widziałam na żywo laskę z botoksem i pomimo że nie przesadziła z ilością, to TO widać! Widać, że twarz nie porusza się, mimika jak u ufoludka, nie z tej Ziemi Wolę zmarchy.
Ja nie chcę botoksu, ino hialuron jeśli już. Tylko i wyłącznie. Te zbotoksowane wyglądają wszystkie, jak kalki - kacze dzioby i twarz kompletnie bez mimiki. Wszystkie inne zmarszczki akceptuję, choć ich jeszcze nie mam, ale lwiej nie, dodaje mi groźnej aury, a taka nie jestem
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:12   #4151
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wyprobowalam jakis czas temu to serum z orchidea alterra i stwierdzam, ze tez mi sie podoba fajnie nawilza, nie obciaza skory i nie powoduje u mnie pogorszenia na froncie pryszczowym. w ogole powoli teraz ogarniam te pryszcze i juz na dzien wystarczy mi krem bb (bardzo dobrze sprawuje sie lavera!) i na to - uwaga uwaga, ja, totalne beztalencie mineralne - stosuje mineraly! znaczy sie zuzywam probki, odsypki itp. ale tak to chyba zadna sie nie maluje... jak bym szla wg instrukcji, to w sumie moge od razu olac sprawe. nie, ja biore kabuki, maczam go w mineralach, i taka gruba warstwe sobie nakladam. potem oczywiscie rozprowadzam, ale kilka razy umoczyc musze i nie, nie ma zadnej maski.

z alterry juz ktorys raz kupilam teraz szampon z kofeina. stosuje na zmiane z lagodniejszymi (np. healthy scalp z 100%pure ). i teraz mam ich zel pod prysznic grapefruit + kwiat pomaranczy. baaardzo udany. wzielam dzisiaj wersje z limetka. w duecie z rekawicami dobra rzecz na szybki, efektywny prysznic.

a wlasnie, u nas alterra ma krem bb, ale sklad chyba niebardzo dla mnie... nie wiem w sumie... ale maja tez krem witaminowy w wersji tonujacej. i tutaj sklad zupelnie inny i mnie kusi... zaluje, ze nie ma probek, to bym sobie przetestowala... a tak to wole sie trzymac lavery, ktora jest jednak naprawde uniwersalna, bo i w fazach suchej i podraznionej cery i teraz, w fazie tlustej, swietnie sie spisuje i nadaje piekny kolorek
W pl nie ma bb ale jest tonujący ten brzoskwiniowy chyba.

Fajnie, że Ci pasuje serum, od paru miesięcy to mój niezbędnik. I też mi pasuje szampon kofeinowy

Widzisz Kretko?! Widzisz?!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 20:16   #4152
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Szkoda, ze nie ma u nas bb. Chociaz jak maja typowe kolory to niech ida z nimi... daleko

Widze Jutro obfoce zbiory, inwentaryzacja bedzie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:18   #4153
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
serum z orchideą alterra jest bardzo fajne , kiedyś narzekałabym, że zbyt glicerynowe a od jakiegoś czasu jak cera się unormowała i quenching się skończył to orchidea jest praktycznie w stałym użyciu i bardzo się lubimy, kupiona daaawno temu jak w rossie było -40 na całąpielęgnację więc już w ogóle za grosze, uważam, że to dobry i tani zamiennik quenchinga

też się myję w bejbidrimie dla brzuchatych i w połączeniu z tymi rękawiczkami drapiącymi za 4 zł to ostatnio mój najulubieńszy prysznic, olejku nie miałam bo olejów u mnie aż nadto, ale jak polecacie to na pewno się zaopatrzę
I ja to samo myślę, dopóki nie wycofają Alterry na pewno nie wrócę do Quenchinga. I dzięki dobra kobieto za polecenie go

Olejek koniecznie wypróbuj. Rękawiczki tez uwielbiam, odkąd je odkryłam przez Cloche peelingi mogą dla mnie nie istnieć, chociaż teraz męczę Organique.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja nie chcę botoksu, ino hialuron jeśli już. Tylko i wyłącznie. Te zbotoksowane wyglądają wszystkie, jak kalki - kacze dzioby i twarz kompletnie bez mimiki. Wszystkie inne zmarszczki akceptuję, choć ich jeszcze nie mam, ale lwiej nie, dodaje mi groźnej aury, a taka nie jestem
Kacze dzioby to są jak się przesadzi, a ja mam na myśli dobrą robotę specjalisty. I tak widać, że było majstrowane przy twarzy, naprawdę mimika wyraz twarzy stają się bardzo nienaturalne od Botoksu, efekt po Ha pewnie jest naturalniejszy

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Widze Jutro obfoce zbiory, inwentaryzacja bedzie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:23   #4154
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tak chwalicie to serum, na stowe je kupie, napalilam sie na Quenching, a jak zaoszczedze

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Kupilam probke kremu bbb jasnego od Pata i jest ciemny Widac wyraznie, ze mam twarz "opalona". Nie umiem sie malowac podkladami, raz w zyciu na slub mnie kosmetyczka podkladem wymalowala - ponoc najlzej jak tylko dala rade - bo nie pozwolila mi z samymi pomalowanymi oczami isc. Miala co prawda racje, oko mialam bardzo mocne, w czerni, granatach i rozach, a tego dnia skore w czerwone ciapki, przynajmniej bardziej jednolicie wygladalam. Ale to z Pata przeciez bb jest, powinien sie stapiac ze skora.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-08-30 o 20:32
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:35   #4155
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

dodam tylko, że ja teraz używam toniku mocno podrasowanego HA, na to serum orchidea alterra wymieszane z olejem pukka i na to krem i to najlepiej stosunkowo bogaty typu just face cream z herbfarmacy kiedyś takie połączenie byłoby zabójcze dla mojej tłustej i pryszczatej gęby...a teraz...ledwo wystarcza...tyle suplementów łykam, ale skórze się chyba nadal nic nie dostaje...wszystko zżera ten mój mały pasożyt, potrzeby ma tak duże, że przez ostatnie 3 tyg przytyłam 4 kg jestem przerażona co to dalej będzie

dla mnie ten jasny bbb pat też jest za ciemny i też nie stapia się ze skórą

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-08-30 o 20:37
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:48   #4156
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

nie no, po hialuronie podobno nic nie widac, jak dobrze i z umiarem zastosowany oczywiscie, bo on nie jest trucizna i tylko podbic zmarche ma
i tak jak natkaa pisze - ogolnie troche kurzych lapek - to od usmiechu, takie sympatyczne zmarszczki sa. ale ta lwia miedzy brwiami to tak troche groza powiewa a ja np. wcale grozna nie jestem... chociaz w sumie nie zaszkodzi, jak w pracy co niektorzy beda tak myslec, ha

promolcia, ciaza to taki okres, ze tyc wolno! ba, nalezy! i ciesz sie, ze mlody bierze i pochlania wszystko co dobre niech rosnie chlopak zdrowo! moj wlasnie bardzo przystopowal w ostatnim trymestrze, i dopiero po porodzie okazalo sie, dlaczego... no niestety, najczesciej nic dobrego to nie wrozy. wiec skaczemy z radosci, ze u ciebie waga idzie w dobra strone po porodzie pokarmisz i kilogramy poleca, ze hej!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:49   #4157
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

promolcia, ale jaki nawilzony i odzywiony bedzie! Jaki sliczny!
Jak podrasowac tonik HA? Mozna to zrobic zelem?

Nie wiem co za odcienie oni robia. Myslalam, ze nie jestem az tak jasna, ze mam "umiarkowany" odcien skory. A tutaj dupa blada
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:51   #4158
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

aa, a co do ciazowej pielegnacji... bosz, jak ja kochalam krem rozany martiny gebhardt... w sumie dalej kocham, tylko ze teraz nie potrzebuje go, a przynajmniej nie tak czesto. moja skora w ciazy go spijala! i w ogole taka pikna wtedy bylam, ech...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 20:59   #4159
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Jak w ciazy wysychacie to ja sie rozsypie Mam nadzieje, ze to w dwie strony dziala. Ze ja przestane sie np. smarowac, o.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 21:21   #4160
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, po hialuronie podobno nic nie widac, jak dobrze i z umiarem zastosowany oczywiscie, bo on nie jest trucizna i tylko podbic zmarche ma
i tak jak natkaa pisze - ogolnie troche kurzych lapek - to od usmiechu, takie sympatyczne zmarszczki sa. ale ta lwia miedzy brwiami to tak troche groza powiewa a ja np. wcale grozna nie jestem... chociaz w sumie nie zaszkodzi, jak w pracy co niektorzy beda tak myslec, ha

promolcia, ciaza to taki okres, ze tyc wolno! ba, nalezy! i ciesz sie, ze mlody bierze i pochlania wszystko co dobre niech rosnie chlopak zdrowo! moj wlasnie bardzo przystopowal w ostatnim trymestrze, i dopiero po porodzie okazalo sie, dlaczego... no niestety, najczesciej nic dobrego to nie wrozy. wiec skaczemy z radosci, ze u ciebie waga idzie w dobra strone po porodzie pokarmisz i kilogramy poleca, ze hej!


ale jak człowiek patrzy w lustro i widzi słonia to to przerażające jest...zważywszy na to, że od ok 15 lat wagę miałam niezmienną...
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
promolcia, ale jaki nawilzony i odzywiony bedzie! Jaki sliczny!
Jak podrasowac tonik HA? Mozna to zrobic zelem?

Nie wiem co za odcienie oni robia. Myslalam, ze nie jestem az tak jasna, ze mam "umiarkowany" odcien skory. A tutaj dupa blada
właśnie tak do gotowego toniku różanego martiny g wlałam dość dużo żelowego kwasu hialuronowego i w tej odsłonie wydaje mi się lepsiejszy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 21:24   #4161
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


ale jak człowiek patrzy w lustro i widzi słonia to to przerażające jest...zważywszy na to, że od ok 15 lat wagę miałam niezmienną...

właśnie tak do gotowego toniku różanego martiny g wlałam dość dużo żelowego kwasu hialuronowego i w tej odsłonie wydaje mi się lepsiejszy
Slonia, ja Ci dam slonia Choc z drugiej strony slonie to piekne, inteligentne stworzenia, wiec to komplement jak juz

Podrasuje wode rozana, a co Zebym tylko nie przesadzila.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 22:01   #4162
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dodam tylko, że ja teraz używam toniku mocno podrasowanego HA, na to serum orchidea alterra wymieszane z olejem pukka i na to krem i to najlepiej stosunkowo bogaty typu just face cream z herbfarmacy kiedyś takie połączenie byłoby zabójcze dla mojej tłustej i pryszczatej gęby...a teraz...ledwo wystarcza...tyle suplementów łykam, ale skórze się chyba nadal nic nie dostaje...wszystko zżera ten mój mały pasożyt, potrzeby ma tak duże, że przez ostatnie 3 tyg przytyłam 4 kg jestem przerażona co to dalej będzie
I nie zapycha Cię ta mieszanka? To u Ciebie odwrotnie niż u mnie, dopiero mi w ciąży się zaczął trądzik. Przytyłam tylko ok 7 kg, z dzieciem i wodami w sumie 14, przed ciążą miałam niedowagę, więc i tak nie byłam gruba, a po porodzie prędko zleciało ze mnie w ciągu dwóch tygodni wszystko. Niestety, po zakończeniu karmienia zaczęłam tyć. Metabolizm już nigdy nie był taki jak kiedyś. Muszę się pilnować z jedzeniem, dawniej pochłaniałam wszystko w dużych ilościach i nie tyłam, teraz tyję z niczego

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


ale jak człowiek patrzy w lustro i widzi słonia to to przerażające jest...zważywszy na to, że od ok 15 lat wagę miałam niezmienną...
Gadasz jak baba w ciąży Na pewno pięknie wyglądasz. A ile Ci do rozwiązania czasu zostało? Bo wiesz, w 9 tym miesiącu to już nawet paznokci u stóp nie zobaczysz.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 22:04   #4163
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

ooo, tonik rozany martiny w ciazy sie w nim rozkochalam, i teraz dalej ze mna jest (oczywiscie juz ktoras flaszka z kolei ).
no i ciezarne kobiety nie moga byc porownywane ze sloniami! ja mimo ze malo przytylam, to czulam sie sloniowato... ale to tylko takie uczucie korzystaj z wolnych chwil, ciszy i spokoju, i smaruj sie, smaruj! wymocz w wannie, zjedz cos dobrego, znow wysmaruj... kaz chlopu stopy delikatnie wymasowac, a co! ja nie mialam takiej mozliwosci, siedzielismy na kartonach w nieskonczonym domu... ech, syndrom wicia gniazda stlamszony, ojjj jak mi bylo ciezko!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 22:14   #4164
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale to z Pata przeciez bb jest, powinien sie stapiac ze skora.
BB krem to nie jest krem tonujący, a przynajmniej nie zawsze...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 22:21   #4165
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
BB krem to nie jest krem tonujący, a przynajmniej nie zawsze...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czyli moze tapete robic? Tonujacy krem tez mam, z Rival de Loop (nienaturalny) i tez robi maske.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 08:04   #4166
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czyli moze tapete robic? Tonujacy krem tez mam, z Rival de Loop (nienaturalny) i tez robi maske.
chyba nie ma na to reguły... ale w moim pojęciu, przynajmniej teoretyczne: BB to Blemish Balm - Balsam (krem) na skazy, stworzony jako produkt maskujący (po zabiegch dermatologicznych) czyli rzecz mocniej kryjąca a dodatkowo wyposażona w wartości pielęgnacyjne i filtry.
CC krem to Colour Correcting, czyli wyrównujący kolor, powinien być lżejszy. No ale to tylko takie teoretyczne dywagacje niektóre marki selektywne (np. Dior czy Mac) pod nazwą BB rzeczywiście wypuściły leciutkie podkłady, takie kremy tonujące z (niby) funkcją pielęgnacyjną...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 08:57   #4167
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chyba nie ma na to reguły... ale w moim pojęciu, przynajmniej teoretyczne: BB to Blemish Balm - Balsam (krem) na skazy, stworzony jako produkt maskujący (po zabiegch dermatologicznych) czyli rzecz mocniej kryjąca a dodatkowo wyposażona w wartości pielęgnacyjne i filtry.
CC krem to Colour Correcting, czyli wyrównujący kolor, powinien być lżejszy. No ale to tylko takie teoretyczne dywagacje niektóre marki selektywne (np. Dior czy Mac) pod nazwą BB rzeczywiście wypuściły leciutkie podkłady, takie kremy tonujące z (niby) funkcją pielęgnacyjną...
Czytalam, ze CC to wlasnie mocniej kryjace BB Co jest chyba nieprawda.
Ech, nie znam sie. I tak wole sam krem i tyle, lubie naturalnosc.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 09:19   #4168
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dodam tylko, że ja teraz używam toniku mocno podrasowanego HA, na to serum orchidea alterra wymieszane z olejem pukka i na to krem i to najlepiej stosunkowo bogaty typu just face cream z herbfarmacy kiedyś takie połączenie byłoby zabójcze dla mojej tłustej i pryszczatej gęby...a teraz...ledwo wystarcza...tyle suplementów łykam, ale skórze się chyba nadal nic nie dostaje...wszystko zżera ten mój mały pasożyt, potrzeby ma tak duże, że przez ostatnie 3 tyg przytyłam 4 kg jestem przerażona co to dalej będzie

dla mnie ten jasny bbb pat też jest za ciemny i też nie stapia się ze skórą
najcudowniejszy Pasożycik na świecie


Obiecałam zrobić fotki przy pakowaniu kosmetyków więc proszę
Oczywiście nie wszystko się załapało, ale już mi się nie chciało z pudeł wszystkiego wyciągać więc w pudłach jest trochę kosmetyków warstwowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_9076.jpg (149,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_9070.jpg (176,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_9063.jpg (155,3 KB, 40 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 09:40   #4169
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Obiecałam zrobić fotki przy pakowaniu kosmetyków więc proszę
Oczywiście nie wszystko się załapało, ale już mi się nie chciało z pudeł wszystkiego wyciągać więc w pudłach jest trochę kosmetyków warstwowo

szkoda że na wizaz nie ma funkcji: I like it
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 09:52   #4170
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

szkoda że na wizaz nie ma funkcji: I like it

już mam dość pakowania a dopiero zaczęłam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.