makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 14:25   #4501
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzień dobry Na początku marca mam umówiony makijaż ust, zdecydowałam się na ten salon: http://www.martaplawgo.pl i tu moje pytanie, co o nim sądzicie? Prace tej Pani wydają się być staranne i dopracowane...Muscat, szczególnie Ciebie proszę o opinię. Mam już za sobą dwa makijaże ust, jeden-udany i drugi- nieudany ( barwnik wprowadzony za głęboko ). Od ostatniego minęły już 4 lata. Jestem ,,skazana" na makijaż permanentny z uwagi na bliznę...
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2015-02-20 o 14:40
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:31   #4502
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dzień dobry Na początku marca mam umówiony makijaż ust, zdecydowałam się na ten salon: http://www.martaplawgo.pl i tu moje pytanie, co o nim sądzicie? Prace tej Pani wydają się być staranne i dopracowane...Muscat, szczególnie Ciebie proszę o opinię. Mam już za sobą dwa makijaże ust, jeden-udany i drugi- nieudany ( barwnik wprowadzony za głęboko ). Od ostatniego minęły już 4 lata. Jestem ,,skazana" na makijaż permanentny z uwagi na bliznę...

Nie jestem Muscat ale ja przeglądając galerię z pewnością nie zdecydowałabym się u tej Pani robić kresek permanentnych, do niektórych brwi też mam zastrzeżenia chociaż ciekawa jestem jak wyglądają po wygojeniu a co do ust to ciężko stwierdzić. Osobiście szukałabym dalej
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:35   #4503
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 134
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
Nie jestem Muscat ale ja przeglądając galerię z pewnością nie zdecydowałabym się u tej Pani robić kresek permanentnych, do niektórych brwi też mam zastrzeżenia chociaż ciekawa jestem jak wyglądają po wygojeniu a co do ust to ciężko stwierdzić. Osobiście szukałabym dalej

A mogłabyś to jakoś wyargumentować? Też przeglądam jej galerie i mi się jej prace bardzo podobają.
SoiSoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 08:04   #4504
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej
Jestem kilka dni po zrobieniu brwi permanentnych.
Początkowo myślałam, że zamiast na poprawkę to pójdę to usunąć, bo mi się TAK nie podobało.
Jedna jest grubsza, niżej i ojejka... Ale dziś (dwa dni po zabiegu) stwierdzam, ze jestem bardzo zadowolona

Wielkie dziękuję dla Muscat za wszelkie rady udzielane innym - poczytałam, wyciągnęłam wnioski

Wklejam moje fotki:
1. Jak kiedyś wyglądały moje brwi bez jakiejkolwiek ingerencji kosmetycznej
2. Moje brwi jak robiłam na co dzień do niedawna
3. Moje brwi dwa dni po mp (PS. Muscat jeśli masz coś do dodania chętnie poczytam i wezmę do serca (przekazując mojej lingerlistce na poprawce, choć wydaje mi się, że wszystko jest ok))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (8,6 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (8,7 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (6,2 KB, 258 załadowań)
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 08:17   #4505
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sylwina, napisz proszę co Cię tak razi, ja mam odczucia podobne do SoiSoi. Prace tej Pani są wykonane starannie a efekt jest subtelny. Oceniam z pozycji klientki ale i osoby uzdolnionej plastycznie ( mój drugi zawód konserwator zabytków-sztukator pozłotnik jestem też instruktorem ,,batiku " )
Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że nie zwróciłam uwagi na jakiś aspekt znany tylko osobom wykonującym takie makijaże.
Trochę mnie zdezorientowałaś
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:59   #4506
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość

dziękuję Muscat za odpowiedź. To odwołam zabieg. Przekażę jej Twoją poradę odnośnie olejku. Wobec tego poczekam az zakończy kurację i może odczekam jakieś 2 tygodnie czy źle myślę ?
Ja bym odczekała co najmniej miesiąc.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Hej
Jestem kilka dni po zrobieniu brwi permanentnych.
Początkowo myślałam, że zamiast na poprawkę to pójdę to usunąć, bo mi się TAK nie podobało.
Jedna jest grubsza, niżej i ojejka... Ale dziś (dwa dni po zabiegu) stwierdzam, ze jestem bardzo zadowolona

Wielkie dziękuję dla Muscat za wszelkie rady udzielane innym - poczytałam, wyciągnęłam wnioski

Wklejam moje fotki:
1. Jak kiedyś wyglądały moje brwi bez jakiejkolwiek ingerencji kosmetycznej
2. Moje brwi jak robiłam na co dzień do niedawna
3. Moje brwi dwa dni po mp (PS. Muscat jeśli masz coś do dodania chętnie poczytam i wezmę do serca (przekazując mojej lingerlistce na poprawce, choć wydaje mi się, że wszystko jest ok))
Trida nie wiem jaką masz podstawę twarzy jeśli jest kwadratowa, lub w ogóle mocno zarysowana to tak jest ok, natomiast jeśli masz spiczastą bródkę to na korekcie złagodziłabym odrobinkę "różki" No i oczywiście należy uważać, żeby ich nie przyciemnić.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dzień dobry Na początku marca mam umówiony makijaż ust, zdecydowałam się na ten salon: http://www.martaplawgo.pl i tu moje pytanie, co o nim sądzicie? Prace tej Pani wydają się być staranne i dopracowane...Muscat, szczególnie Ciebie proszę o opinię. Mam już za sobą dwa makijaże ust, jeden-udany i drugi- nieudany ( barwnik wprowadzony za głęboko ). Od ostatniego minęły już 4 lata. Jestem ,,skazana" na makijaż permanentny z uwagi na bliznę...
Anno, niestety nie pomogę Ci, po 1) ja takich kresek nie wykonuję, więc patrząc na te prace mogę sobie myśleć to i owo, ale oficjalnie oceniać ich nie będę, natomiast i tak najważniejsze dla mnie jest to, że jak widzę u kogoś niepodpisane prace to w ogóle unikam doradzania, czy odradzania, bo po prostu nigdy nie mam 100% pewności o czyich pracach dyskutuję, a że sama na sobie się przekonałam jak dzisiaj nie szanuje się cudzej własności to dmucham na zimne.
Może spróbuj poszukać dziewczyn, które tam robiły makijaż i popytaj jakie są ich wrażenia?

Teraz weszłam jeszcze na facebooka i tam jest więcej zdjęć... mam wrażenie, że to zdjęcia tej konkretnej osoby, po mimo że nie podpisane, ale jednak wolę nie doradzać. Zdaj się na swoją intuicję, byłaś na konsultacji? Jakie miałaś wrażenia w trakcie rozmowy? To często jest najprawdziwsza odpowiedź, czy iść na zabieg.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2015-02-21 o 17:04
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:34   #4507
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat dziękuję za sugestie. Robię makijaż ust, więc brwi oglądam sobie niejako przy okazji Nie potrafię myśleć kategoriami: profesjonalny-nieprofesjonalny a jedynie: podoba się- nie podoba
Konsultacji udzielała mi głównie przez Facebooka, w zasadzie były to raczej odpowiedzi na setki moich pytań
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 18:16   #4508
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Anno, właśnie dlatego zapytałam jakie były Twoje wrażenia po rozmowie, bo sama jako plastyk wiem, że można oceniać nie tylko "na zimno", ale właśnie podoba mi się, albo nie, czuję to, albo tego nie czuję No ja w każdym razie często przy wyborze czegoś kieruję się intuicją.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 21:55   #4509
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Co racja, to racja Intuicja ważna rzecz. Ostateczną decyzję podejmę po rozmowie w cztery oczy.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 22:57   #4510
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Sylwina, napisz proszę co Cię tak razi, ja mam odczucia podobne do SoiSoi. Prace tej Pani są wykonane starannie a efekt jest subtelny. Oceniam z pozycji klientki ale i osoby uzdolnionej plastycznie ( mój drugi zawód konserwator zabytków-sztukator pozłotnik jestem też instruktorem ,,batiku " )
Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że nie zwróciłam uwagi na jakiś aspekt znany tylko osobom wykonującym takie makijaże.
Trochę mnie zdezorientowałaś
ja się sugerowałam zdjęciami nie pojedynczych kresek z jednego oka tylko tymi zdjęciami z albumu z brwiami tam już jest inna perspektywa obrazu i są widoczne oba oczy i mniemam, że te kreski robiła ta Pani ale każdy patrzy według swego gustu i oka . Na fb jest kilka zdjęć więcej. To była tylko moja osobista sugestia - mam takie zboczenie, że wszystko musi być równe co do milimetra i drażnią mnie niedociągnięcia no ale juz dawno przekonałam się,że nie każdy widzi to samo co ja oczywiście nikogo nie urażając

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

dziękuję za odp. Muscat

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2015-02-23 o 22:49
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 00:45   #4511
DeathQueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Brwi metodą piórkową - okres gojenia.

Witam.

Wykonałam 3 dni temu makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Efekt po zabiegu - rewelacyjny. Tutaj fotka od razu po i teraz.

http://files.tinypic.pl/i/00635/mbvjali2ko07.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00635/8b9c9vu4qwpk.jpg

Wydaje mi się, że są nieco "rozlane", jednak czy to wina maści i tak to wygląda, czy faktycznie się rozlało. A może jednak pani źle wykonała zadanie, a może po prostu podczas gojenia tak to wygląda?

Proszę Was o opinię. Z góry dziękuję.
DeathQueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 13:25   #4512
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sylwina, osobiście bardziej skupiałam się na ustach
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:52   #4513
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muskat ślicznie dziękuję
Na Ciebie zawsze można liczyć
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 20:47   #4514
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Smaluszek Pokaż wiadomość
Witajcie. Właściwie to już zdecydowałam się na makijaż permanentny ust (usta z cieniowaniem) i teraz przygotowuję się psychicznie
Powiedzcie mi, jak to naprawdę jest, kiedy po zabiegu można malować usta?
Jak chcesz tanio zrobić a na dobrych sprawdzonych barwnikach to na kursie u p. Modrzyk w Poznaniu na Kutrzeby. Normalna cena za brwi 590 a na szkoleniu 190 ! Opłaca się ! Ja polecam. Znajdziesz przez facebooka
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:03   #4515
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez catherinne24 Pokaż wiadomość
Niestety, ale po długim namyśle dochodze do wniosku, że to chyba najlepsze wyjście dla mnie. Mam bardzo rzadkie brwi, zaczęłąm je skubać jak byłam jeszcze bardzo młodziutka, i niestety, ale widocznie uszkodziłam sobie cebulki włosowe, bo mi nie odrastają. Codzienne malowanie kresek jeszcze nie jest takie wkurzające jak fakt, że znowu wakacje, znowu plażą, a ja się nie ruszę bez makijażu!Paranoja wiem, ale niestety moje brwi są bardzo cieniutkie i bez namalowania ich wyglądam strasznie Chcałabym je "zagęśić" i troche zmnienić kształt, ale obawiam się trochę, jak to będzie wyglądało.
Przeglądałam forum, żeby nie zadawać po raz setny tego samego pytania, ale to co znalazłam zostało napisane w 2002r. myślę, że od tego czasu dużo więcej osób zrobiło sobie ten makijaż.
W związku z tym mam pytanko, czy któraś z Was ma taki makijaż i czy jesteście z niego zadowolone?Jak wygląda sam zabieg-tzn.ile trwa, ile czasu trzeba czekać aż się wszystko wygoi i oczywiście wszystkie skutki uboczne.
Mam nadzieje, że znajdą sie osóbki, które mi pomogą Będę baaaaaaardzo wdzieczna
Tak, ja robilam brwi metoda cienia bardzo naturalnie, jestem blondynką. Zabieg trwał godzinę ze znieczuleniem i rysunkie, i po 3 tygodniach tez godzina korekta, ale tak naprawdę nie była potrzebna. Robiłam u Alicjio Modrzyk z Katowickiej z Poznania. Zawsze poleca zrobić korektę w celu wzmocnienia efektu jest na dłużej wówczas. Polecam nie ma się czego bać. Ja zaluję że tak pózno się zdecydowałam.
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 10:53   #4516
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 144
Dot.: Brwi metodą piórkową - okres gojenia.

Cytat:
Napisane przez DeathQueen Pokaż wiadomość
Witam.

Wykonałam 3 dni temu makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Efekt po zabiegu - rewelacyjny. Tutaj fotka od razu po i teraz.

http://files.tinypic.pl/i/00635/mbvjali2ko07.jpg
http://files.tinypic.pl/i/00635/8b9c9vu4qwpk.jpg

Wydaje mi się, że są nieco "rozlane", jednak czy to wina maści i tak to wygląda, czy faktycznie się rozlało. A może jednak pani źle wykonała zadanie, a może po prostu podczas gojenia tak to wygląda?

Proszę Was o opinię. Z góry dziękuję.
Normalny proces gojenia. Też tak miałam, tuż po zabiegu przepiękne brwi, potem się właśnie tak rozlewają, a w miarę wyłuszczania się przybierają właściwą formę.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 12:29   #4517
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a co myślicie o ofercie z gropoona, można za 200 zł już mieć nowe brwi? oferta z Krakowa, ktoś był? Jaki gabinet polecacie? bo nosze się z zamiarem już jakiś czas...

-------------------------------------------------

muscat zapytałam o cenę w Gabinecie Rożanym - to ja

Edytowane przez Spaczyna
Czas edycji: 2015-03-03 o 12:56 Powód: odkrycie Gabinetu Różanego
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 14:09   #4518
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Z tego co przeczytałam wiele mówi się o makijażu brwi. Ten temat mnie nie interesuje. Proszę o podpowiedzi w temacie makijażu pernamentnego ust. Na czym polega i jakie są jego efekty? Czy trzeba robić jakieś poprawki?
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:13   #4519
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez finan Pokaż wiadomość
Z tego co przeczytałam wiele mówi się o makijażu brwi. Ten temat mnie nie interesuje. Proszę o podpowiedzi w temacie makijażu pernamentnego ust. Na czym polega i jakie są jego efekty? Czy trzeba robić jakieś poprawki?
Ja mam taki makijaż ust. Z pierwszego nie byłam zadowolona, kolor mi nie pasował i jakieś prześwity były. W grudniu zdecydowałam się drugi raz na taki makijaż i jestem bardzo zadowolona. Miałam 2 korekty (w styczniu i w lutym). Kolor mam bardzo zbliżony do naturalnych ust - taki brudny róż.
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 10:32   #4520
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Spaczyna
Moja kolezanka robila z grupona w Krakowie kreske na powiece, ale niestety raczej nie polecam ,bo wyszło kiepsko.
Zeby fajna kreska wyszła to trzeba zrobić linię rzęs i trochę ponad rzęsami.A oni zrobili tyko nad rzesami i widac białe placki z bliska.

Co do permanentnego ust-super sprawa ,ale moim zdaniem tylko w wersji calkowitego wypełnienia ust z konturem (można sobie fajnie powiększyć optycznie usta) .Ważne jest tez, aby nie przegiąc z odcieniem-połączenie truskawki z bladym różem daje fajny, naturalny efekt.Ja jestem bardzo zadowolona i napewno zrobie sobie nastepnym razem jak mi aktualna wersja zejdzie.Narazie mam rok i nie widać żadnych ubytków.
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 10:39   #4521
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzięki coolinska z groupoona jednak intuicja i zdrowa logika nakazały mi zrezygnować, chodzi o jakość (choć wiadomo cena też ważna) tak więc za tydzień idę do naszej muscat już odliczam
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 21:51   #4522
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
Dzięki coolinska z groupoona jednak intuicja i zdrowa logika nakazały mi zrezygnować, chodzi o jakość (choć wiadomo cena też ważna) tak więc za tydzień idę do naszej muscat już odliczam
Polecam Alicję Modrzyk z Poznania jest na facebooku robi bardzo naturalnie i co najwazniejsze nic sie nie dzieje nie ma przebarwien po paru latach.
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 17:02   #4523
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam problem tego typu ,że zdecydowałam się na makijaż pernamentny ust ale mam tenedencje do opryszki.Pani doradziła mi aby dzień przed zacząć zażywac doustnie tabletki na recepte .co bedzie jesli nie wezmę tych tabletek ,a dzień ,dwa po zabiegu ust jednak pojawi sie opryszczka? Mam dobra maść która bardzo szybko zatrzymuje rozwój opryszczki....Co poradzicie ?
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:14   #4524
ziazia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wrzucam fotkę ostatecznego efektu całkowitej rekonstrukcji brwi. Jestem tydzień po korekcie i prawie całkowitym złuszczeniu naskórka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg br.jpg (35,6 KB, 166 załadowań)
ziazia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 22:47   #4525
scarlettjohansson09
Przyczajenie
 
Avatar scarlettjohansson09
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Spaczyna
Moja kolezanka robila z grupona w Krakowie kreske na powiece, ale niestety raczej nie polecam ,bo wyszło kiepsko.
Zeby fajna kreska wyszła to trzeba zrobić linię rzęs i trochę ponad rzęsami.A oni zrobili tyko nad rzesami i widac białe placki z bliska.

Co do permanentnego ust-super sprawa ,ale moim zdaniem tylko w wersji calkowitego wypełnienia ust z konturem (można sobie fajnie powiększyć optycznie usta) .Ważne jest tez, aby nie przegiąc z odcieniem-połączenie truskawki z bladym różem daje fajny, naturalny efekt.Ja jestem bardzo zadowolona i napewno zrobie sobie nastepnym razem jak mi aktualna wersja zejdzie.Narazie mam rok i nie widać żadnych ubytków.
Witaj, czy moglabym prosic o wstawienie jakiegos zdjecia Twoich ust ???? Ciekawi mnie kolor, ponieważ szukam czegoś bardzo naturalnego, pozdrawiam serdecznie!
scarlettjohansson09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 11:48   #4526
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A ja od piątku jestem właścicielką najpiękniejszych brwi są dziełem naszej forumowej muscat, którą polecam gorąco! profesjonalistka pod każdym względem, wszystko fachowo wytłumaczyła, jestem pod ogromnym wrażeniem i po prostu zachwycona wykonaniem. A co warte podkreślenia nastawiłam się na większy ból, także miłe rozczarowanie dziękuję bardzo i do zobaczenia na korekcie.
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 12:10   #4527
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kingulaaa Pokaż wiadomość
Ja mam taki makijaż ust. Z pierwszego nie byłam zadowolona, kolor mi nie pasował i jakieś prześwity były. W grudniu zdecydowałam się drugi raz na taki makijaż i jestem bardzo zadowolona. Miałam 2 korekty (w styczniu i w lutym). Kolor mam bardzo zbliżony do naturalnych ust - taki brudny róż.
dziękuję Kingulaa
Podpowiedz proszę, na co w szczególności zwrócić uwagę przy pierwszym podejściu. Bardzo zależy mi na naturalnym wyglądzie. (jak robię paznokcie, to tak by wyglądały naturalnie, rzęsy tak samo - oczywiście różnica jest widoczna, ale nie rzuca się na kilometry )

finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 17:14   #4528
Nencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
Nencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 20:01   #4529
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
A ja od piątku jestem właścicielką najpiękniejszych brwi są dziełem naszej forumowej muscat, którą polecam gorąco! profesjonalistka pod każdym względem, wszystko fachowo wytłumaczyła, jestem pod ogromnym wrażeniem i po prostu zachwycona wykonaniem. A co warte podkreślenia nastawiłam się na większy ból, także miłe rozczarowanie dziękuję bardzo i do zobaczenia na korekcie.
Świetny wybór Muscat jest mistrzynią w robieniu brwi. Gdyby nie ona, to nawet by mi nie przyszło do głowy w ogóle robić sobie permanentnych brwi. Po wakacjach mam zamiar wybrać się na odświeżenie.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:27   #4530
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez finan Pokaż wiadomość
dziękuję Kingulaa
Podpowiedz proszę, na co w szczególności zwrócić uwagę przy pierwszym podejściu. Bardzo zależy mi na naturalnym wyglądzie. (jak robię paznokcie, to tak by wyglądały naturalnie, rzęsy tak samo - oczywiście różnica jest widoczna, ale nie rzuca się na kilometry )

Na konsultacji prosiłam o dobór pigmentu jak najbardziej pasującego do mojego koloru ust. W prawdzie mam lekko ciemniejsze niż naturalne, ale temu, że mój odcień wchodził w ciepłe barwy, a ja wolałam zgaszone. Nie przeraź się kolorem po zabiegu, moje usta były koloru wina, ale później wszystko się złuszczyło
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.