Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 21:18   #2551
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Lekki, dzienny to jedyne co mi do głowy przychodzi to DKNY, Chloe, Karl Lagerfeld, Versace Bright Crystal, Kenzo, te nowe Korsy, Escady niektóre, Biothermy ....to tak na szybko

Co do wyprzedaży to zależy od S, u mnie w jednej było sporo, a w innych mniej lub wcale nawet. Niestety trzeba samemu sprawdzać.



093RSPL - 11% ważny do 31.01.2016
099OPPL - 10%
093OPPL -10%
Dzięki
Przyjrzę się bliżej Versace, nigdy nie wąchałam. Chloe nie dla mnie, wiem że wiele osób lubi ten zapach, ale jakoś mnie nie urzekł.
A w moim zamówieni z Locci nic nie ruszyło .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:18   #2552
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wybacz
oj to faktycznie masz niemile przezycia moze do innego specjalisty idz
Do psychiatry.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:19   #2553
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dzięki
Przyjrzę się bliżej Versace, nigdy nie wąchałam. Chloe nie dla mnie, wiem że wiele osób lubi ten zapach, ale jakoś mnie nie urzekł.
A w moim zamówieni z Locci nic nie ruszyło .

do usług

Antymionka czy ja dobrze Cię kojarzę z wątku doviaszczego?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:26   #2554
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
do usług

Antymionka czy ja dobrze Cię kojarzę z wątku doviaszczego?
Dobrze mnie kojarzysz moja droga . Myślałam że od razu zajarzyłaś
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:27   #2555
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dobrze mnie kojarzysz moja droga . Myślałam że od razu zajarzyłaś
Nick kojarzyłam, tylko avatar mi nie pasował
Jaki ten wizaz mały
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:29   #2556
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nick kojarzyłam, tylko avatar mi nie pasował
Jaki ten wizaz mały
Kawałek czasu już minęło, kilka razy zmieniałam już av.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 21:31   #2557
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Kawałek czasu już minęło, kilka razy zmieniałam już av.
No przydałoby się jeszcze jakieś takie półroczne testowanie

U mnie ten sam avatar od daaaawna, został przez zasiedzenie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 21:35   #2558
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No przydałoby się jeszcze jakieś takie półroczne testowanie

U mnie ten sam avatar od daaaawna, został przez zasiedzenie
Właśnie zauważyłam . Oj przydałoby się, ale coś mi się wydaje że wizaż już nie organizuje takich akcji. Teraz tylko testy losowe
Okropnie podobają mi się kolory tej zimowej paletki cieni z S ale nie wiem jak z jakością. Jak znów natrafię na taki bubel jak MUR to dziękuję..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:16   #2559
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Ale gwarnie dziś wieczorem
Ja już po szopingu i do końca miesiąca żyję o powietrzu. Byłam na przeprosinowych konsultacjach w Syforze i miało to polegać na wykonaniu makijażu, a że tapetę miałam swoją to pogadałyśmy i zrobiłam zakupy, dostałam 5 próbek zapachów i dwie robione No ale że napaliłam się na zestawy Helenki i błyszczyki Estee to pojechałam do drugiej Sephory... Cóż tu było fatalnie za zakupy za 560 zł dostałam jedną próbkę zapachu Guerlain poczułam się doceniona Pani chyba się męczyła dzisiaj pracując, grzecznie poprosiłam o próbkę tego nowego kremu Estee to usłyszałam głośne wzdechnięcie i wzrok mówiący odejdź żebraku aż zatęskniłam do sklepu online mińiatur i boxów. A błyszczyków i tak nie mieli

Ale ale zakupy nie poszły na marne, przyszłam z newsem w stacjonarkach na wyprzedaży są zestawy serum Chanel te 3x15ml za 269zl Chciałam kupić ale ostatnie dwa opakowania były tak wymacane, że bałam się czy czyjeś paluszki nie wydobywały zawartości.

W rośku dorwałam dwie sztuki korektorów niemacanych Loreala, ten polecany przez Never i rozświetlający Lumi. A cieni Diora nigdzie nie dorwałam

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No ja niestety miałam poskręcane korzenie.
Boleć- nie bolało, tylko to przełykanie śliny i porozciągane- popękane kąciki ust. Japę trzeba naprawdę szeroko otworzyć, ale kto ma męża- ten ma wprawę. Ja nie miałam i ... nadal nie mam, ale ...szybko się uczę.
O nadwyrężonym nerwie, który o mało nie doprowadził mnie do buldożej wargi, nie wspomnę. Przypadek jeden na milion500sto900, więc nie straszę. Skończyło się dobrze. Wychodzę na dwór dniami i nocami, nikt nie obrzuca mnie pomidorami, jajami czy kamieniami, a dzieci na mój widok nie płaczą.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------



A to ja jakaś cofnięta jestem.
Tydzień mnie nie było i tyle okazji mija. Ech, ech, wrrrr, hau hau.
No cóż, dziękuję za uświadomienie.
hue hue to co te mężatki robią
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:41   #2560
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nowa PROMO
Do każdego zamówienia kartony gratis plus nowość, gwarantowana miejscowa pod mostem.
Doborowe towarzystwo, najlepsze imprezy.
Kup, przepadnij i baw się z nami do upadłego.
Śpiesz się.
Okazja do wyczerpania zapasów.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:43   #2561
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ale gwarnie dziś wieczorem
Ja już po szopingu i do końca miesiąca żyję o powietrzu. Byłam na przeprosinowych konsultacjach w Syforze i miało to polegać na wykonaniu makijażu, a że tapetę miałam swoją to pogadałyśmy i zrobiłam zakupy, dostałam 5 próbek zapachów i dwie robione No ale że napaliłam się na zestawy Helenki i błyszczyki Estee to pojechałam do drugiej Sephory... Cóż tu było fatalnie za zakupy za 560 zł dostałam jedną próbkę zapachu Guerlain poczułam się doceniona Pani chyba się męczyła dzisiaj pracując, grzecznie poprosiłam o próbkę tego nowego kremu Estee to usłyszałam głośne wzdechnięcie i wzrok mówiący odejdź żebraku aż zatęskniłam do sklepu online mińiatur i boxów. A błyszczyków i tak nie mieli

Ale ale zakupy nie poszły na marne, przyszłam z newsem w stacjonarkach na wyprzedaży są zestawy serum Chanel te 3x15ml za 269zl Chciałam kupić ale ostatnie dwa opakowania były tak wymacane, że bałam się czy czyjeś paluszki nie wydobywały zawartości.

W rośku dorwałam dwie sztuki korektorów niemacanych Loreala, ten polecany przez Never i rozświetlający Lumi. A cieni Diora nigdzie nie dorwałam

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



hue hue to co te mężatki robią
To nawet mi w Douglasie pani za 150 zl dala dwie probki ale po szufladach szukala co mi dać... Jak ostatni raz kupowalam w D. Chcialam dobrac kolor korektora mac. Pani do mnie oczywiscie podeszla, mowie ze chcialabym ten korekor. Wybrala nc15, bo inne byly by za zolte. Wychlapala mi na dlon dwie pompki, po czym zrezygnowana powiedzialam ze w takim razie poprosze.. Chociaz sama myslalam wlasnie ze ten odcień wezme. Mialam chec tez na cień, wyszukala mi w szufladzie, dala mi do reki a wzrokiem powedrowala niewiadomo gdzie i tyle bylo konsultantki mac
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 22:44   #2562
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ale ale zakupy nie poszły na marne, przyszłam z newsem w stacjonarkach na wyprzedaży są zestawy serum Chanel te 3x15ml za 269zl Chciałam kupić ale ostatnie dwa opakowania były tak wymacane, że bałam się czy czyjeś paluszki nie wydobywały zawartości.

W rośku dorwałam dwie sztuki korektorów niemacanych Loreala, ten polecany przez Never i rozświetlający Lumi. A cieni Diora nigdzie nie dorwałam

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



hue hue to co te mężatki robią
o mezatkach rowniez mnie zaintrygowało
ana wspomnianego szanela ostrze sobie kły
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 23:13   #2563
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

gdyby jeszcze chcial wtedy gryzc

A dentinox nie pomaga?

Jak już całkiem jest źle to trochę nurofenu dawałam
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 02:20   #2564
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
To nawet mi w Douglasie pani za 150 zl dala dwie probki ale po szufladach szukala co mi dać... Jak ostatni raz kupowalam w D. Chcialam dobrac kolor korektora mac. Pani do mnie oczywiscie podeszla, mowie ze chcialabym ten korekor. Wybrala nc15, bo inne byly by za zolte. Wychlapala mi na dlon dwie pompki, po czym zrezygnowana powiedzialam ze w takim razie poprosze.. Chociaz sama myslalam wlasnie ze ten odcień wezme. Mialam chec tez na cień, wyszukala mi w szufladzie, dala mi do reki a wzrokiem powedrowala niewiadomo gdzie i tyle bylo konsultantki mac
Niestety nie dla nas, zwykłych śmiertelników profesjonalna obsługa Wiadomo jaki towar każdy widzi, a my zawracamy

---------- Dopisano o 03:20 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
o mezatkach rowniez mnie zaintrygowało
ana wspomnianego szanela ostrze sobie kły
Myśli mam przez to niespokojne

Coś kojarzę, że amyz dobrze ponad 400zł płaciła więc by się opłacało Może jeszcze dorwę gdzieś niemacane rosi:

I wychodzi na to, że zniżka wchodziła dzisiaj na przeceny ale zależało to od konsultantki. Na perfumy Armaniego zniżkę miałam, na Diora u skąpej konsultantki w drugiej perfumerii zniżki brak.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 06:27   #2565
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kuferek z EL już odżałowałam. Pół piętra ptasiowego mleczka załatwiło sprawę.
Kuferek klikłam, może w końcu do mnie dotrze, może nie, ale faktem jest, że smaka na ptasie mleczko mi narobiłaś

Cytat:
Miałam Hypnose kilka razy... w ręku. I taki sobie, ale nie aż taki zły. Po prostu, ok. Delikatnie podkreślał rzęsy i ja lubię niby to delikatne podkreślenie bez pogrubiania i sklejania rzęs, ale ten efekt był zbyt delikatny. Tusz ma być jak facet, stanowczy acz delikatny.
Co do MLSC, też mnie wkurza.
Ten Pret a Porter których mam teraz 3 ma bardzo dobre noty w KWC, z przyjemnością przetestuję i ocenię bez litości

Też nie lubię delikatnego podkreślenia. Mają być wachlarze i już Czarną czerń też lubię, bo mam rzęsy w kolorze platynowego blondu
Mogę się podzielić refleksją, że aktualnie używany Smokey Eye od Bobbi Brown pięknie mi teraz robi Lubię jak mnie pytają czy doklejam/doczepiam

A relacji z fotela tortur nie skomentuję, bo dentyści coraz namiętniej dopominają się i o moje ósemki. I obawiam się podobnych dantejskich scen
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:24   #2566
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




I znowu się zgadzamy
no a jakże by mogło być inaczej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:31   #2567
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam sie z wami w sobotni poranek. U mnie w koncu słońce zaraz wstaje i do pracy
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:36   #2568
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Niestety nie dla nas, zwykłych śmiertelników profesjonalna obsługa Wiadomo jaki towar każdy widzi, a my zawracamy

---------- Dopisano o 03:20 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------


Myśli mam przez to niespokojne

Coś kojarzę, że amyz dobrze ponad 400zł płaciła więc by się opłacało Może jeszcze dorwę gdzieś niemacane rosi:

I wychodzi na to, że zniżka wchodziła dzisiaj na przeceny ale zależało to od konsultantki. Na perfumy Armaniego zniżkę miałam, na Diora u skąpej konsultantki w drugiej perfumerii zniżki brak.
tak one kosztowały powyżej 400 - chyba 469 zł. więc jeżeli jest przeceniony na 269 to prawie za darmo ja byłam ostatnio w S ale u mnie nie było nic szanelowego na przecenie

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam sie z wami w sobotni poranek. U mnie w koncu słońce zaraz wstaje i do pracy
witam się również u mnie też słoneczko. Kurczaki miałam dziś jechać na szopping ale po tej akcji w Paryżu trochę się boję iśc do galerii
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:42   #2569
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam sie z wami w sobotni poranek. U mnie w koncu słońce zaraz wstaje i do pracy
Powodzenia, nie zazdroszczę U mnie dzisiaj leniwa sobota

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak one kosztowały powyżej 400 - chyba 469 zł. więc jeżeli jest przeceniony na 269 to prawie za darmo ja byłam ostatnio w S ale u mnie nie było nic szanelowego na przecenie

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



witam się również u mnie też słoneczko. Kurczaki miałam dziś jechać na szopping ale po tej akcji w Paryżu trochę się boję iśc do galerii
Mnie zatkało jak rano przeczytałam :/ źle się dzieje naprawdę.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 07:42   #2570
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Powodzenia, nie zazdroszczę U mnie dzisiaj leniwa sobota
A jeszcze wiatrzysko okropne, i to wlasnie u mnie nad morzem. Dzięki lubię swoja pracę i chodzenie w sobote mnie nie zniechęca
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:44   #2571
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość




Mnie zatkało jak rano przeczytałam :/ źle się dzieje naprawdę.
to jest straszne i najgorsze jest to, że prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:49   #2572
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Do psychiatry.
no wiesz to chyba by się każdemu przydało
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam sie z wami w sobotni poranek. U mnie w koncu słońce zaraz wstaje i do pracy
u mnie tez


pisałam Wam ostatnio, ze chcę kamuflaz Catrice w plynie- no i tak chodze co kazda dostawe i chodze do tej drogerii i nigdy go nie mają i w koncu wczoraj kliknelam online w kosmetykomanii.
No przeciez te Panie "Naturzanki" pomysla, ze jestem jakas nienormalna, ze dwa razy w tygodniu przychodze, a do tego zawsze coś do koszyka wsadzę- a to serum do twarzy, a to odżywkę do włosów (polecam garniera karite- robilam ostatnio keratyne na wlosy i musialam kupic cos lekkiego), a to kilka maseczek dermiki (uwielbiam i polecam dla suchych cer tą różaną- ekstra! szkoda ze nie sprzedają ich w tubach ). Pewnie dlatego tak czesto jestem poniewaz w tym samym budynku mam sklep spozywczy w ktorym robie na codzien zakupy. Ale! Mam plan nie pokazywac sie tam przez jakis czas, chociaz teraz maja invisibobble w promocji.. hmm mamę wyślę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:50   #2573
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A jeszcze wiatrzysko okropne, i to wlasnie u mnie nad morzem. Dzięki lubię swoja pracę i chodzenie w sobote mnie nie zniechęca
Też lubię swoją pracę, ale tylko niektóre weekendy mam pracujące (na szczęście)
Dzisiaj spokój, przyda się Zero wiatru, zero deszczu, 27°.
Dobrego dnia
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:54   #2574
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też lubię swoją pracę, ale tylko niektóre weekendy mam pracujące (na szczęście)
Dzisiaj spokój, przyda się Zero wiatru, zero deszczu, 27°.
Dobrego dnia
Haha no przydaloby sie tesknie za moim urlopem, ktory trwal w tym roku az 3 dni ale bylo super. Ja a weekend albo szkola, albo praca takze sobie nie odpoczne
Dziekuje i wzajemnie
Wszystkim wam kochane zycze milego dnia i jesli sie zdarzy okazja to owocnych lupow
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 07:58   #2575
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Też lubię swoją pracę, ale tylko niektóre weekendy mam pracujące (na szczęście)
Dzisiaj spokój, przyda się Zero wiatru, zero deszczu, 27°.
Dobrego dnia
ooo fajnie, a gdzie mieszkasz/pracujesz jesli mozna wiedziec?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:13   #2576
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no wiesz to chyba by się każdemu przydało

u mnie tez


pisałam Wam ostatnio, ze chcę kamuflaz Catrice w plynie- no i tak chodze co kazda dostawe i chodze do tej drogerii i nigdy go nie mają i w koncu wczoraj kliknelam online w kosmetykomanii.
No przeciez te Panie "Naturzanki" pomysla, ze jestem jakas nienormalna, ze dwa razy w tygodniu przychodze, a do tego zawsze coś do koszyka wsadzę- a to serum do twarzy, a to odżywkę do włosów (polecam garniera karite- robilam ostatnio keratyne na wlosy i musialam kupic cos lekkiego), a to kilka maseczek dermiki (uwielbiam i polecam dla suchych cer tą różaną- ekstra! szkoda ze nie sprzedają ich w tubach ). Pewnie dlatego tak czesto jestem poniewaz w tym samym budynku mam sklep spozywczy w ktorym robie na codzien zakupy. Ale! Mam plan nie pokazywac sie tam przez jakis czas, chociaz teraz maja invisibobble w promocji.. hmm mamę wyślę
Ja nie lubię takich małych drogerii, Natur itp. bez konkretnej listy zakupów, tzn. zazwyczaj mają tak przyzwoite ceny, że się kupuje za dużo nieplanowanych rzeczy (czyli jak Ty- zawsze się znajdzie coś co warto kupić ale wcale się po to nie przyszło ). Mówię zwłaszcza o kolorówce, lakierach do paznokci. Od młodości używałam tylko Inglota (bardzo, bardzo lubię jak mam wszystkie buteleczki takie same, jak wyszła ta seria oddychająca to mi strasznie nie pasowało bo buteleczka była inna ), chyba ze 2 lata temu po kolejnej podwyżce cen (na 21 zł albo 23, coś takieg0) stwierdziłam, że będę kupowała tanie lakiery w Rossie różnych firm i skończyło się to tak, że nakupowałam mnóstwo lakierów, z których nie byłam zadowolona albo z koloru albo z jakości, nie mówiąc już o ich wyglądzie Teraz kupuję tylko Essie, każdy kolor przemyślę 3 razy i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Haha no przydaloby sie tesknie za moim urlopem, ktory trwal w tym roku az 3 dni ale bylo super. Ja a weekend albo szkola, albo praca takze sobie nie odpoczne
Dziekuje i wzajemnie
Wszystkim wam kochane zycze milego dnia i jesli sie zdarzy okazja to owocnych lupow
A jutro też pracujesz? Dzień piękna i spokoju się należy :P

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo fajnie, a gdzie mieszkasz/pracujesz jesli mozna wiedziec?
Delhi

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Kurde, głupio zrobiłam z tymi pomadkami MJ. Nie chciałam ich klikać razem z Wami w S bo postanowiłam, że kliknę tylko boxa, ale dalej mi chodzą one po głowie a u mnie wychodzą po 350 zł
Żeby się pojawiły jak będzie box...
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:15   #2577
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja nie lubię takich małych drogerii, Natur itp. bez konkretnej listy zakupów, tzn. zazwyczaj mają tak przyzwoite ceny, że się kupuje za dużo nieplanowanych rzeczy (czyli jak Ty- zawsze się znajdzie coś co warto kupić ale wcale się po to nie przyszło ). Mówię zwłaszcza o kolorówce, lakierach do paznokci. Od młodości używałam tylko Inglota (bardzo, bardzo lubię jak mam wszystkie buteleczki takie same, jak wyszła ta seria oddychająca to mi strasznie nie pasowało bo buteleczka była inna ), chyba ze 2 lata temu po kolejnej podwyżce cen (na 21 zł albo 23, coś takieg0) stwierdziłam, że będę kupowała tanie lakiery w Rossie różnych firm i skończyło się to tak, że nakupowałam mnóstwo lakierów, z których nie byłam zadowolona albo z koloru albo z jakości, nie mówiąc już o ich wyglądzie Teraz kupuję tylko Essie, każdy kolor przemyślę 3 razy i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



A jutro też pracujesz? Dzień piękna i spokoju się należy :P
Jutro na szczęście nie . Niedziele zawsze wolne, chyba że mam szkołę. No i poniedziałki mam zazwyczaj wolne, cudowne uczucie, chyba czasem lepsze niż sobota
W sklepie C. torba do zakupów za min. 190 zł. Wygląda fajnie, ale jakbym do niej napakowała to uszy by się po wyjściu z domu urwały
Ja nie przepadam za Naturą. Obsługa średnia, zazwyczaj wszystko zmacane, często zważone. Wiele produktów kupionych tam w krótkim czasie się zepsuły i nie nadawały do używania. Chociaż w szafach mają lepszy porządek niż w niektórych rossmannach.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:29   #2578
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jutro na szczęście nie . Niedziele zawsze wolne, chyba że mam szkołę. No i poniedziałki mam zazwyczaj wolne, cudowne uczucie, chyba czasem lepsze niż sobota
W sklepie C. torba do zakupów za min. 190 zł. Wygląda fajnie, ale jakbym do niej napakowała to uszy by się po wyjściu z domu urwały
Ja nie przepadam za Naturą. Obsługa średnia, zazwyczaj wszystko zmacane, często zważone. Wiele produktów kupionych tam w krótkim czasie się zepsuły i nie nadawały do używania. Chociaż w szafach mają lepszy porządek niż w niektórych rossmannach.
No to jutro sobie odpoczniesz Nie widzę tej torby C, to ta plażowa czy jakaś nowa?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:30   #2579
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
No to jutro sobie odpoczniesz Nie widzę tej torby C, to ta plażowa czy jakaś nowa?
Nowa, newsletter przyszedl do mnie ale musze przyznać ze ladna jest. Do wyboru fioletowa albo rozowa.
Kod oferty:
FIOLET
ROZ
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:36   #2580
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Też nie lubię delikatnego podkreślenia. Mają być wachlarze i już Czarną czerń też lubię, bo mam rzęsy w kolorze platynowego blondu
Mogę się podzielić refleksją, że aktualnie używany Smokey Eye od Bobbi Brown pięknie mi teraz robi Lubię jak mnie pytają czy doklejam/doczepiam
O tak, zgadzam się też właśnie używam Bobbi Brown Smokey Eye i jak dla mnie jeden z lepszych jakie miałam. Piękna czerń, super pogrubia i wydłuża, nie osypuje się. Jest świetny
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.