obiektywna opinia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 18:32   #1
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430

obiektywna opinia


Z jakiś miesiąc temu ścięłam włosy. Jestem obcięta a la Victoria Beckham i na początku mi się nawet to podobało ale z każdym dniem wydaje mi się, że coraz mniej ona mi odpowiada a co za tym idzie coraz większa ochota aby się ściąć. Dlatego potrzebuje rady, czy powinnam poczekać zanim się obetnę czy iść już teraz. Jak w ogóle mam się obciąć co mi pasuje?

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2008-07-04 o 13:34
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:00   #2
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: obiektywna opinia

według mnie, powinnaś mieć bardziej podcięty tył, a linia ścięcia powinna iść na ukos - od tyłu w kierunku przodu. na zdjęciu z boku, które wkleiłaś, wyraźnie jest widoczne, że u ciebie brakuje tego skosu, a włosy są obcięte najpierw na prosto, a później zrobiony jest schodek i już masz dłuższe włosy.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:01   #3
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: obiektywna opinia

Witaj
Szczerze jak prosiłaś,fryzura Cię przytłacza,wygląda jak peruka,grzywka jest zbyt gruba-przez to wydaje się,że bardzo ciężka,podobnie boki,które zawijają się pod spód,przytłaczają ładną twarz.Poszukam fryzur które moim zdaniem moga Ci pasować....
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:24   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: obiektywna opinia

Nie wiem jaki masz gust odnosnie fryzur,wklejam swoje propozycje
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:27   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: obiektywna opinia

__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:39   #6
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Wielkie dzięki. Jedna fryzurka z twoich propozycji bardzo mi się podoba i jest bardzo w moim stylu.

Obcięcie się w ten sposób uważam za błąd mam grube, gęste i pofalowane włosy, nie wiem co mi odbiło , to był jeden z największych błędów w życiu jak na razie. Podobają mi się mocno wycieniowane fryzury.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-23 o 21:08 Powód: post pod postem
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 20:19   #7
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: obiektywna opinia

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
Szczerze jak prosiłaś,fryzura Cię przytłacza,wygląda jak peruka,grzywka jest zbyt gruba-przez to wydaje się,że bardzo ciężka,podobnie boki,które zawijają się pod spód,przytłaczają ładną twarz.Poszukam fryzur które moim zdaniem moga Ci pasować....
Pozdrawiam
Popieram.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 12:21   #8
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: obiektywna opinia

Postanowiłam się obciąć. Czy mogę was drogie wizażystki prosić o pomoc w wybraniu fryzury. Tylko błagam nic podobnego co mam teraz na głowie.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:33   #9
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: obiektywna opinia

Twoja obecna fryzura nie podoba mi się. Jest zdecydowanie za ciężka. Uważam, że powinnaś zapuścić włosy a dopiero potem coś z nimi kombinować
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:52   #10
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: obiektywna opinia

Długie włosy to też nie najlepszy wybór. wyglądam w nich gorzej niż w krótkich. Dopiero wtedy robi mi się szopa na głowie. Co myślcie o czymś takim

http://www.ukhairdressers.com/style/....asp?pic=10250
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:06   #11
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: obiektywna opinia

Mam bardzo podobną fryzurę. Kolor, cięcie. Mam naturalnie falowane włosy więc mi fryzura odpowiada. dooorra Twoje włosy są chyba z natury poroste i dość gęste dlatego uważam, że nie jest to najlepszy wybór. To tylko taka moja skromna opinia Nie jestem specjalistka i za bardzo się na tym nie znam. Może po prostu poproś o radę swojego fryzjera.. ja zawszę tak robię
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 13:23   #12
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: obiektywna opinia

Ile ja bym dała aby moje włosy były proste a nie takie jakie mam teraz. Moje włosy są raczej kręcone niż proste. Tylko tak je układam bo w tej fryzurze jaką mam teraz jak ich w miarę nie wyprostuje to wyglądam co najmniej jak jakaś niedołęga.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:37   #13
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: obiektywna opinia

Grzywka prosta moim zdaniem nie pasuje do ciebiePowinnas zapuszczac i zaczesywac na bok lub ukosnie.Jesli chcesz zmienic fryzure to wycieniowac ale srednio.Widzialabym cie rowniez o dwie tony w jasniejszych wlosach odcienie brazu/kasztanu jasnego.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:21   #14
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: obiektywna opinia

Obcięłam się według waszych rad i w rezultacie wyglądam jak facet. Dziękuje wszystkim bardzo wyglądam gorzej niż na początku wszyscy się ze mnie nabijają. Sama sie teraz czuje jak ostatni z*** i to wszystko przez jedna głupią decyzje na dodatek będe musiała czekać co najmniej 5 mięsiecy aby włosy odrosły. Nie czułam się ładnie wcześniej teraz się czuje tak, że chce się schować w szafie przez następne miesiące i stamtąd nie wychodzić. Rodzina się nawet ze mnie śmieje i mówią, że jestem teraz strasznie próżna.
WSZYSTKO TO DLATEGO, ŻE POSŁUCHAŁAM WASZYCH RAD.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:28   #15
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: obiektywna opinia

starszne
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 16:04   #16
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: obiektywna opinia

Nie podoba mi sie twoja fryzura,jest kiepsko wykonana,myślę,że było by ci ładnie w bobie ale w takim profesjonalnie wykonanym
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:10   #17
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: obiektywna opinia

o to jak teraz wyglądam. Wszyscy się ze mnie nabijają. Jak ja siebie teraz nienawidzę. Jak się widzę w lustrze to chce mi się płakać. Czyżbym wspominała, że wyglądam jak ostatni z***.

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2008-07-04 o 13:34
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:28   #18
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: obiektywna opinia

Nikt Ci tutaj nie kazał obcinac się własnie tak, może trochę więcej dystansu? Dziewczyny wklejały zdjęcia, nie widzę tam fryzury podobnej do tej, jaką masz teraz. Zastanów się co Ty wypisujesz. I wcale nie wyglądasz najgorzej!
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 17:35   #19
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: obiektywna opinia

Nie wcale nie jest podobna. Chyba jesteś ślepa. Fryzura jest podobna nie identyczna bo napewno żaden fryzjer by takiej nie zrobił. Jest w tym samym sttylu co fryzury pokazane powyżej. Nie jestem zła na nie, tylko na to że podjęłam taką decyzje. Wiesz co może idz do fryzjera żeby obciął Cię tak, że patrząc na siebie masz ochotę płakać to na pewno będziesz miala mase dystansu do wszystkiego. Szczególnie, że taki wygląd masz przez następne tygodnie. Wyglądam jak mój brat. To mi wystarczy aby stwierzdić, że nie jest dobrze Wystarczy to, że rodzina się ze mnie nabija ty nie musisz nic mówić.

Podobna jest do fryzury Mandy Moore
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 17:55   #20
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: obiektywna opinia

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Nie wcale nie jest podobna. Chyba jesteś ślepa.
Nie życzę sobie takich uwag, dlaczego sprawiasz wrażenie jakbys chciała na wszystkich naskoczyc i im włosy powyrywac?

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Fryzura jest podobna nie identyczna bo napewno żaden fryzjer by takiej nie zrobił. Jest w tym samym sttylu co fryzury pokazane powyżej. Nie jestem zła na nie, tylko na to że podjęłam taką decyzje. Wiesz co może idz do fryzjera żeby obciął Cię tak, że patrząc na siebie masz ochotę płakać to na pewno będziesz miala mase dystansu do wszystkiego. Szczególnie, że taki wygląd masz przez następne tygodnie. Wyglądam jak mój brat. To mi wystarczy aby stwierzdić, że nie jest dobrze Wystarczy to, że rodzina się ze mnie nabija ty nie musisz nic mówić.

Podobna jest do fryzury Mandy Moore
Owszem, nie muszę nic mówic, jeśli mam prowadzic taką 'rozmowę', to faktycznie podziękuję. A co do tego, że nie jesteś zła na nie, ja to odebrałam inaczej (wybacz mi!), po tym fragmencie :

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
WSZYSTKO TO DLATEGO, ŻE POSŁUCHAŁAM WASZYCH RAD.
... który brzmi jak wyrzut, w ogóle cały poprzedni post ma wydźwięk żalu do tego, że w ogóle poprosiłaś dziewczyny o radę i ich posłuchałaś. A one wcale nie napisały nic, co Ci mogło zaszkodzic. No, ale jeśli Tobie przeszkadzają nawet słowa pocieszenia, a raczej obiektywna opinia, to nic tu po mnie.

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2008-06-25 o 19:16
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:09   #21
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: obiektywna opinia

Boze dziewczyno - wez potargaj troche te wlosy, grzywke na bok i bedzie dobrze. Teraz troche Twoja fryzura przypomina - przepraszam za okreslenie "piasta kolodzieja" - wszystko ulizane i bez wyrazu. Dziewczyny radzily Ci grzywke na bok a Ty nie posluchalas wiec nie miej do nikogo pretensji. Kolor tez jest za ciemny. Glowa do gory - troche zelu zalatwi sprawe
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 19:13   #22
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: obiektywna opinia

Radziłabym koleżance stonować trochę
Po pierwsze fryzury wklejane przez wizażanki róznią się bardzo od tej,którą posiadasz,a po drugie zmień lepiej fryzjera zamiast wyżywać się na wizażankach,które chciały ci pomóc.Na drugi raz ugryź się w klawiaturę zanim kogoś obarczysz winą
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 05:58   #23
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: obiektywna opinia

Widocznie masz bardzo kiepskiego fryzjera skoro Ci zrobił taką fryzurę. Dlatego uważam, że powinnaś mieć pretensje do niego a nie do wiżanek bo <ich propozycje były lepsze od Tego co teraz masz na glowie> Skoro nie potrafisz wytłumaczyć fryzjerowi o co Ci chodzi albo on nie wie co Ci doradzić to już Twój problem nie nasz
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 10:15   #24
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: obiektywna opinia

Jak dla mnie ty ty powinnaś z tych swoich fryzur usunąć te wielkie proste ciężkie grzywki i tyle
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:48   #25
bogunia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 36
Dot.: obiektywna opinia

ta fryzurka, którą masz teraz jest o niebo lepsza od tej na początku wątku (czyli a'la Victoria)... teraz wcale nie wyglądasz jak facet - jak piszesz... ładnie Ci tak... masz fajne gęste włosy, spróbuj pokombinować przed lustrem ze stylizowaniem tego cięcia... spróbuj wywinąć na zewnątrz, spróbuj nastroszyć, a może jakiś artystyczny nieład?...
grzywkę spróbój przenieść na bok, albo rozczochrać na dwie strony... musisz pokombinować! wydaje mi się, że z takimi włoskami można wiele zrobić... nie załamuj się!
ja to mam większy problem, bo mam 5 włosów na krzyż i nie mogę znaleźć fryzury odpowiedniej dla siebie...
pozdrawiam!
głowa do góry!
bogunia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:53   #26
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: obiektywna opinia

bogunia78 nie potrzebnie jej doradzasz.. jeszcze sie tak uczese i sie jej nie spodoba i co?? I znowu będzie wina wiżanek.. I znowu będzie rozpacz..
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:00   #27
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: obiektywna opinia

Dziewczyny Ci radziły z dobrego serce, nie naskakuj tak a nikogo , bo jak ktos następnym razem poprosi o radę bo będzie tego potrzebował , to każdy będzie się bał cokolwiek doradzić.

Co do fryzury, weź zrób tę grzywkę na bok , poczekaj aż trochę odrośnie i zetnij ją na bok. I ta fryzura jest na pewno lepsza niż ta na początku. W ogóle spróbuj ją nieco inaczej układać. A pretensje to do fryzjera , albo do siebie ,że taka wybrałaś.
Pozdr
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:02   #28
bogunia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 36
Dot.: obiektywna opinia

Cytat:
Napisane przez pomeloelo Pokaż wiadomość
bogunia78 nie potrzebnie jej doradzasz.. jeszcze sie tak uczese i sie jej nie spodoba i co?? I znowu będzie wina wiżanek.. I znowu będzie rozpacz..
hehheh
w ten sposób nie pomyślałam? myślisz, że jednak lepiej nie doradzać?...
hmmm
ale ja bym chciała aby mi ktoś poradził... na moim wątku...
bogunia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:11   #29
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: obiektywna opinia

To była ironia z mojej strony nie żebym się przejmowała jej włosami po tych kometarzach.. wegług mnie dooorra głupia się zachowała.. niech swoje frustracje wyładuje na tym kto ją tak ściął..
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:45   #30
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: obiektywna opinia

witam
moim zdanie lepiej w krotkich niz a la victoria
własnie jak czytałam wyżej "potargać je troszke " aby nie były ulizane grzywka jest zbyt cięzka do twojej szczupłej buźki... może troszke ja ścieniować albo spinac do gory
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.