Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 09:25   #2791
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

No to Buczuś od jutra smaruję cos2.

Powiem Wam, że jestem zaskoczona reakcją mojej skóry na maskę, co to będzie jak zacznę 2x dziennie smarowanie?

Ciekawe czy te wszystkie choroby biorą się z powodu dość wysokich temperatur? Zwykle w listopadzie było zimniej niż teraz. Zarazy nie wybite i szukają żywicieli. Teraz trafiły do Niemiec Sagusia staje na nogi i to od razu wśród całej gromadki

Buczka jak Ty przeprowadzisz te testy z chorą córcią?

MagdaM co z tymi glistami?

Megusia czyżby kolejna super-fryzjerka? Może to ta sama do której Ivonka trafiła?

Madziusia
ja mam niskie ciśnienie, chyba będę równoważyć buraki jeszcze większą ilością kawy, ja nie mam nic przeciwko, herbaty nie pijam.

Castrolcia już nas opuściła.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:27   #2792
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

dziewczyny boli mnie gardło , coś mnie bierze .......
co łyknąc by sie nie rozniosło na całe?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-11-07 o 09:31
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:33   #2793
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

...... a mnie to kiedyś w szkole na tydzień zawiesili, bo badań krwi nie zrobiłam, tak sie pobrania bałam.
Ale i na to znalazłam sposób...
wysłałam na pobranie krwi swojego ówczesnego "in love chłopaka", podał, że się Iwan (moje nazwisko) nazywa...
Wyniki wydali mi bez problemu Dopisałam Iwanowi "a" i zaniosłam do szkoły. Odwiesili mnie
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:35   #2794
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Przeczytalam juz wszystko.Chcialam prosic o przyjecie mnie do grona anemiczekNie wiedzialam,ze nowe kolko zalozylyscie.Do KGW wkupilam sie filtrem,ale tu pasuje idealnie.Niestety.Miesiac zki dlugie i obfite,wlosy wypadaja bez przerwy,wiecznie zmeczona no i oczywiscie plamy.Cala ciaze bralam zelazo,a pozniej odstawilam i zapomnialam o nimMusze zrobic badania,moze zelazo okaze sie tez moim wybawieniem.
Od wczoraj zaczelam kuracje na moje naczynka.Najpierw nakladam serum Hauschki,ktore jest na noc,no ale noce mam zajete przez cosmelan i pomyslalam,ze moze w dzien tez bedzie dzialac.Na to smaruje zel xo,z ktorym sie przeprosilam.Twarz mnie szczypie ale teraz da sie wytrzymac i mija po 10minutach.Mam nadzieje,ze bedzie juz lepiej i chociaz nowych nie bedzie mi przybywac.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:50   #2795
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wini jeśli możesz sobie na to pozwolić to łap czosnek, ze 2-3 ząbki. Najskuteczniej działa w pierwszych dwóch dobach zaczynającego się choróbska. Moje dzieci w ogóle nie chorują, jak tylko pierwszego dnia pojawiają się objawy przeziębienia to stosuję zarówno dla dzieci jak i dla nas. Wersja light jest z cebulą. Ja z zasady wybieram naturalne środki.

Ivonka ja tak szłam teraz na te badania, ponad tydzień za późno. Potwornie na mnie działa myśl, że wysysana jest moja krew. Oczywiście się osunęłam z krzesła i przerwano pobieranie. Na drugiej ręce pielęgniarka już użyła igły dla dzieci - "szóstka" się nazywa i jakoś nie czułam tego wysysania i kłucie też było znacznie lżejsze. Kazała mi zapamiętać ten numer igły, żebym następnym razem jej nie odleciała.

Sagusia i Ty także anemiczna jesteś? No jest nas już chyba siedem.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:01   #2796
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=Anturium;9622668]Wini jeśli możesz sobie na to pozwolić to łap czosnek, ze 2-3 ząbki. Najskuteczniej działa w pierwszych dwóch dobach zaczynającego się choróbska. Moje dzieci w ogóle nie chorują, jak tylko pierwszego dnia pojawiają się objawy przeziębienia to stosuję zarówno dla dzieci jak i dla nas. Wersja light jest z cebulą. Ja z zasady wybieram naturalne środki.

połknąc pokrojony i zapic mlekiem?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:04   #2797
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Sagusia i Ty także anemiczna jesteś? No jest nas już chyba siedem.
NiestetyZamiast jednak zrobic badania,to ja suplementy,witaminy biore.Czas sie w koncu za to zabrac.Lysa niedlugo zostane ale najgorsze ze wszystkiego jest to notoryczne zmeczenie.W ciazy sluchalam lekarzy,ale po juz z tym gorzej.W dziecinstwie czesto lezalam w szpitalu i chyba stad moj uraz do lekarzy i wszelkich badan.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-11-07 o 10:07
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 10:09   #2798
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=wiiniii;9622778]
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Wini jeśli możesz sobie na to pozwolić to łap czosnek, ze 2-3 ząbki. Najskuteczniej działa w pierwszych dwóch dobach zaczynającego się choróbska. Moje dzieci w ogóle nie chorują, jak tylko pierwszego dnia pojawiają się objawy przeziębienia to stosuję zarówno dla dzieci jak i dla nas. Wersja light jest z cebulą. Ja z zasady wybieram naturalne środki.

połknąc pokrojony i zapic mlekiem?
najlepiej przegryśc kawałkiem chleba i popic mlekiem z miodem
aha i kawa neutralizuje zapach czosnku
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:29   #2799
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane moje prywatne lekarki

Wstałam dziś ze ściągniętą czerwonawą twarzą, przeszkadza mi to oczywiście, jestem strasznie wysuszona, mam wrażenie jakbym była nieco spuchnięta bo mi wszystkie zmarszczki wygładziło. Poza tym oprócz Osamy wystaje mi pomarańcza - zabarwienie po tej masce bo twarz myłam tylko wodą.
Castrolek ja decyduję się na system wg Twojej doktor, nie zamierzam niczym innym mazać tylko powiedz mi czy już dziś położyć cos2? Czy mam czekać z tą pustynią do jutra? Castrol Ty masz suchą cerę?

Winylku pewnie ciepło nad morzem nie będzie ale jodu nie powinno zabraknąć, wdychajcie wszyscy

Dome obserwuj Małego, dobrze że dziś "duzo lepiej", rano zwykle temperatura jest niższa.

MagdaM znalezienie dobrego lekarza nie jest takie łatwe, podobno w przysiędze jest "przede wszystkim nie szkodzić" jak to się ma do takich porad, jakich udziela Twoja rodzinna...

Castrol ja będę się przyglądała plamom podczas miesiączki, domyślam się że przy złuszczaniu wiele nie dojrzę ale to, co piszesz ma sens.

Buczka testuj kochana te Jadźki, dobra Jadźka to podstawa! Wytypuj ze trzy i zostaw sobie możliwość ewentualnej wymiany gdyby pierwsza się nie sprawdziła.

Ivonka ja kiedyś po trwałej (to były durne czasy) miałam gumiaki na głowie, wszystko do ścięcia było.


CASTROL NIE UCIEKAJ, NAJPIERW MI ODPOWIEDZ CZY JUŻ OD DZIŚ COS2!!!
Anturium jestem jeszcze,wyjeżdżam za 2 godz.
Ja po masce ,cosmelan nałożyłam po 12 godz.Myślę że ty powinnaś nałożyć go dziś na noc.Zrób tak:nałóż na noc,rano zmyj delikatnie tylko wodą i osusz ręcznikiem przez dotykanie.I znowu cos ale pamiętaj tylko CIENIUTKA warstwa.Powtarzaj to przez 14 dni.Tak aby cos był cały czas na skórze.Nie używaj nawet filtrów,bo cos w takiej postaci sam ma filtry.Nie dosmarowuj w ciągu dnia bo pogorszysz sprawę.Jak kładziesz się spać to cos na 2-3 godz przed żeby w poduszkę się nie wytarł.Wytrzymaj te 2 tyg,a zaręczam ci że plamy zejdą .Po dwóch tyg powiem ci dalej.Będziesz miała chwilę zwątpienia a skóra z dnia na dzień będzie coraz gorsza ,ale tak ma być.Póżniej wszystko wróci do normy-Bez plam.Jeżeli czymś rozcieńczysz to kuracja będzie nie pełna.Jak dojdziesz do etapu złażenia skóry,to pozwól jej samej zejść nic nie obrywaj i nie drap.

Pytaj cały czas o co chcesz i mów na jakim jesteś etapie.Powodzenia.Za 2 tyg wszystko powolutku zacznie wracać do normy.
Pamiętaj bez rozcieńczni i cos tylko cinką warstwę ale b.dokładnie
Ja właśnie tak zrobiłam,jak większość pacjętek mojej doktorki.Nikomu plamy nie wróciły
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:33   #2800
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=November17;9622874]
Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość

najlepiej przegryśc kawałkiem chleba i popic mlekiem z miodem
aha i kawa neutralizuje zapach czosnku

Anturium kwiatuszku- jak dasz rade pić to świństwo-tzn sok z buraków to pij i na zdrowie. Mój organizm tego wogóle nie przyjmował a zmuszałam sie na wszelkie sposoby, ten sok nie przechodził mi przez gardło, nawet gdy mieszałam go z sokiem z marchewki, jabłek i innymi cudami. Ale buraczki w sałatkach, soróweczkach to ja bardzo lubie- tylko coś na surowo mi nie szło. Dziwne. A za dużo kawy to też nie można- wypłukuje magnez z organizmu- bedziesz miała dobre ciśnienie i nerwice przy okazji.

listopadku- eeee zapach czosnku to chyba nic nie zneutralizuje.
Choć też jestem za naturą jak najbardziej.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:49   #2801
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Saguś i ty masz problemy z żelazem.Coś mi się zdaje że te plamy wynikają właśnie z tego.
Dziewczyny róbcie badania na poziom żelaza.Z tego co wyczytałam w necie,to kuracja jest bardzo długa,zaś dobór odpowiedniego żelaza aby się wchłaniało musi być indywidualnie dobrany przez lekarza,bo inaczej samo łykanie nic nie da.Wyczytałam też ,że w ciąży matka całe żelazo w sobie przekazuje dziecku.Po porodzie są bardzo duże ubytki żelaza,i jak karmi się piersią.No i pewnie póżniejsze spacerki z wózeczkiem przy promieniowaniu zrobiły nam plamy.

Napisano że żelazo jest trudno odbudować ,szczególnie po miesiączkach .Niektóre organizmy z tym sobie radzą,ale większość kobiet,szczególnie te co rodzą póżno(około 30 roku)powinny odbudowywać sobie żelazo farmakologicznie.Najlepie j radzą sobie z tym 20-latki.

A co dopiro jak ciąże występują w odstępach krótkich(2-6 lat).

Ze mną się zgadza.W ciąży brałam żelazo i kwas foliowy.Po porodzie już nie.Uprawiałam za to długie spacerki w słońcu.Dobiły mnie też pewnie antytabsy.Ale od PN,wezmę się za to żelazo,póki plam nie mam,tylko cienie w czasie miesiączki.Może uda mi się naprawić ten cały zamknięty krąg,do wiosny.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 10:53   #2802
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=Anturium;9622378]Megusia czyżby kolejna super-fryzjerka? Może to ta sama do której Ivonka trafiła?

Anturium myślisz,że to ten sam ? Trzeba to sprawdzić

Buczuś prawdziwa Matka Polka z Ciebie

Dome jak znadziesz na tej siłowni jakieś ćwiczenie albo machinę na podniesienie cyca zaraz mi o ty melduj Buczka i ivcia pękną z zazdrości Już nie tylko w stringach ale i toples po plaży będę śmigać


Mam PMS niech mnie ktoś przytuli
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:58   #2803
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Megi dzisiaj rano wyslalam parafine,pozniej Ci napisze co i jak

Grype ma ten maly,zasnal biedak.Mnie juz szlag trafia jak o jego matce mysle.
Dziewczyny nie pijcie czesto.
Siedze teraz przymusowo w domu,chyba zaczne sprzatac ,zeby sie Jadzki nie przestraszyly

Tez kocham czosnek

Megusa co to PMS????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-07 o 10:59 Powód: PMS
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 10:59   #2804
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Musze sie rozejrzec za jakims dobrym lekarzem i zadbac w koncu o siebie od srodka

Dziewczyny mam pytanie apropo prezentow na gwazdke dla TZ.Co kupujecie swoim facetom.Nie mam zupelnie pomysluJak wyskocze z bokserkami to TZ sie ze mna rozwiedzie
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:01   #2805
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Megus:p rzytul: :przytu l:Lepiej troszeczke?
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:02   #2806
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=Megi72;9623249]
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Megusia czyżby kolejna super-fryzjerka? Może to ta sama do której Ivonka trafiła?

Anturium myślisz,że to ten sam ? Trzeba to sprawdzić

Buczuś prawdziwa Matka Polka z Ciebie

Dome jak znadziesz na tej siłowni jakieś ćwiczenie albo machinę na podniesienie cyca zaraz mi o ty melduj Buczka i ivcia pękną z zazdrości Już nie tylko w stringach ale i toples po plaży będę śmigać


Mam PMS niech mnie ktoś przytuli



Megi- o jej bidulkoto ja Cie uściskami jeszcze i jeszcze tak do serducha i buziaczki Na te PMS.

Lepiej troszke
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:03   #2807
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wyczytałam w necie że w ciąży całe żelazo matka przekazuje dziecku,dlatego trzeba łykać żelazo.Jak byłam w obu ciążach to zawsze brałam żelazo i kwas foliowy.Jednak po porodzie już nie a karmiłam piersią a tak też dożo żelaza ubywa.Póżniej zaczęły się długie spacerki z wózkiem w słońcu.Z tymi brakami żelaza i po ciążach wyszły mi plamy,zaś póżniej jeszcze anty tabsy.Wyczytałam że żelazo trudno odbudowuje się w organizmie a po obfitych miesiączkach nie ma szans wrócić do normy.Tylko 20-latki które rodzą mają największą szansę je odnowić.Zaś z wiekiem osoby mające z tym trudności nie mają szans na prawidłowe żelazo.Trzeba wtedy farmakolodicznie.Ale każdy musi indywidualnie,bo same łykanie mało daje.Lekarz musi dobrać odpowiedni preparat,żeby się dobrze wchłaniał.Niestety efekty dopiero za pół roku i to regularnego brania.

Borę się za to od Pn.Na pewno nie zaszkodzi a może latem plamy już nie wrócą bo będe żelazna.I mam nadzieję że OB mi spadnie.Wy możecie mieć mniejsze ubytki i oB w normie.
Jednak włosy ,paznokci ,plamy i okresowe zmęczenie mimo wyspania to oznaki że brakuje nam żelaza.Myślę że to dobry moment,bo plamy zlikwidowałam,więc może po żelazie nie wrócą.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:06   #2808
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Sory raz mi zżarło więc napisałam jeszcze raz a teraz dwa razy wyszło
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:15   #2809
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Megi dzisiaj rano wyslalam parafine,pozniej Ci napisze co i jak


Dziękuję i czekam Jak ja ci się odwdzięczę ?

Tez kocham czosnek

Ja też

Megusa co to PMS????

Zespół napięciua przedmiesiączkowego


Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Megus:p rzytul: :przytu l:Lepiej troszeczke?

Lepiej,lepiej



[quote=madziusia777;962332 2]
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Megi- o jej bidulkoto ja Cie uściskami jeszcze i jeszcze tak do serducha i buziaczki Na te PMS.

Lepiej troszke

Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 11:15   #2810
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Saguś i ty masz problemy z żelazem.Coś mi się zdaje że te plamy wynikają właśnie z tego.
Dziewczyny róbcie badania na poziom żelaza.Z tego co wyczytałam w necie,to kuracja jest bardzo długa,zaś dobór odpowiedniego żelaza aby się wchłaniało musi być indywidualnie dobrany przez lekarza,bo inaczej samo łykanie nic nie da.Wyczytałam też ,że w ciąży matka całe żelazo w sobie przekazuje dziecku.Po porodzie są bardzo duże ubytki żelaza,i jak karmi się piersią.No i pewnie póżniejsze spacerki z wózeczkiem przy promieniowaniu zrobiły nam plamy.

Napisano że żelazo jest trudno odbudować ,szczególnie po miesiączkach .Niektóre organizmy z tym sobie radzą,ale większość kobiet,szczególnie te co rodzą póżno(około 30 roku)powinny odbudowywać sobie żelazo farmakologicznie.Najlepie j radzą sobie z tym 20-latki.

A co dopiro jak ciąże występują w odstępach krótkich(2-6 lat).

Ze mną się zgadza.W ciąży brałam żelazo i kwas foliowy.Po porodzie już nie.Uprawiałam za to długie spacerki w słońcu.Dobiły mnie też pewnie antytabsy.Ale od PN,wezmę się za to żelazo,póki plam nie mam,tylko cienie w czasie miesiączki.Może uda mi się naprawić ten cały zamknięty krąg,do wiosny.

Ja w ciązy z pierwszym synem regularnie piłam jakis biovital czy coś...i ciąza 22 lata, w ciązy z drugim 31 lat już sobe darowałm specyfiki, pózniej przez 8 lat antykncepcja hormonalna wiec jak sie pojawiły plamy uznałam ze to przez to. Lekarz ani nie zaprzeczył ani na potwierdził zdecydowanie- oni już tacy są- zero decyzyjności- ale tez nie każą zrobić dodatkowych badań. leczenie u nas polega na ekperymentowaniu- metoda prób i błedów i dokładnie tego się boję ze pójdę do mojego "speca" dostnę specyfik który i tak będzie o kant stołu rozbić

a ja mam spadek hormonów bomam okres i tez bym chciała byc przytulona- cłąy tydzien do bani....

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-11-07 o 11:19 Powód: przytulenie
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:16   #2811
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Jeżu muszę lecieć dzwonili że już jadą po mnie a ja w prszku.OOOOOOO Luuuuuuudzie!!!!!!!
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:16   #2812
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie apropo prezentow na gwazdke dla TZ.Co kupujecie swoim facetom.Nie mam zupelnie pomysluJak wyskocze z bokserkami to TZ sie ze mna rozwiedzie
Saguś, to ja bokserki kupię

Podbijam pytanie Buczki, co to PMS Co będę Megi przytulać, cholera wie co się okaże
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:19   #2813
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Acha... Megi niech Cię chłop tuli, to jego wina. Mógł Ci machnąć dziecię to byś nie miała PMS-a jakiegoś.





No dobra Meguś, tulam Cię tulu, tulu
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-07 o 11:24 Powód: fajnie tak post pod postem pisać ;-)
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:26   #2814
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

idę , ani tulenia ani kukuryku...
Buczka moze i jak będę miec jakąs Jadzkę- własnie pan od szafy mi powiedział, ze zna taka jedną - chętna, robotna, sprzata, piecze, gotuje, prasuje, ogódkiem sie umie zajać- jakis cud chyba- reklamował ją okrutnie- zobaczymy..
na razie szykuje mi się sprzatanie chałupy w niedziele bo pan pracuje starsznie wooooooooooooolnooooooooo ooooooo
to słowo juz tu było- ale chyba dotyczyło innych zajęć niż wooooooooooolllnyyyyyyyyy y montaz szafy
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:26   #2815
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Zespół napięciua przedmiesiączkowego
Lepiej,lepiej

BiedulkoU mnie TZ zawsze cierpi z tego powodu.Jakas franca we mnie wstepujei jestem grozna dla otoczenia.


Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saguś, to ja bokserki kupię

A ja nie mam pomysluChociaz jak wczoraj powiedzialam mu,ze Buczka to wycieczke dostanie,tak romantycznie i wogole to uslyszalam ze ja dostane suszarke bebnowa do suszenia praniaChyba musze sie zemscic.Co to wogole za prezent
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:28   #2816
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saguś, to ja bokserki kupię

Podbijam pytanie Buczki, co to PMS Co będę Megi przytulać, cholera wie co się okaże

Ivcia to rzucanie talerzami albo wylgaryzmami przed okresem .To ogarniające poczucie nieszczęścia i bezsensu egzystencji .....W sobotę wyłam na cały dom .Rodzinkę wyrzuciłam z domu i upajałam się swoim nieszczęściem.Boszzze ile to kobiety muszą przejść
Ivcia przytulaj w ciemno ....może coś fajnego z tego wyjdzie
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:35   #2817
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczka chyba robiła likier z kremem kokosowym, u mnie w sklepie jest w puszkach - kto chce?

Cos2 już rano mam posmarować?
Anturium - po masce ja odczekałam 1 dzień (tak jak było w ulotce) i smarowałam Hydra, a Cosm 2 zaczęłam dopiero od drugiej doby. Nie wiem tylko czy moja rada już nie post factum

Co do kremu kokosowego to napisz mi prosze w którym sklepie w W-wie. Ja jestem tutejsza, to mogę podjechać i kupic sama. No chyba że masz fotke opakowania, to zerknę w moich pobliskich sklepikach czy to cudo też jest.
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:37   #2818
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Jezuuuuniu!!!! Co Wy jakies zbiorowe miesiaczki macie????
Mieczaki jestescie i tyle Wezcie sie w garsc.Zycie jest piekne.
Okres tez jest piekny,to zawsze dobry znak
To co sie z Wami dziac bedzie jak wkroczycie w menopause
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:37   #2819
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Megi- pomyśl o swoich duuuuugichhh pięęęknych noooogach, dużym cyyyyyyyycu i maaaaaalinnnnooowych ustach, najlepsze na PMSa jest znalezienie w sobie czegoś fajnego- hm to Ty chodzaca seksbomba jesteś.
SZukaj aż znajdziesz saaama
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 11:39   #2820
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
A ja nie mam pomysluChociaz jak wczoraj powiedzialam mu,ze Buczka to wycieczke dostanie,tak romantycznie i wogole to uslyszalam ze ja dostane suszarke bebnowa do suszenia praniaChyba musze sie zemscic.Co to wogole za prezent
....albo żelazko albo robot kuchenny, garnek, patelkę itp fuj badziewia
Saguś gorsze od bokserek to chyba skarpetki są

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivcia to rzucanie talerzami albo wylgaryzmami przed okresem .To ogarniające poczucie nieszczęścia i bezsensu egzystencji .....W sobotę wyłam na cały dom .Rodzinkę wyrzuciłam z domu i upajałam się swoim nieszczęściem.Boszzze ile to kobiety muszą przejść
Ivcia przytulaj w ciemno ....może coś fajnego z tego wyjdzie
Obce zjawisko mi to ci jest to PMS,..... choć jakby tak część z Twoich zdań wyjąć, to ja mam PMS non stop

Listopadku


Domcia wyglada na to, że nie ma co ryzykować z tymi brązującymi samoopalającymi cudami, bo może ten tani, okaże się skuteczny i przebarwienia porobi. Dzięki na info.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-07 o 11:47
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.