Niesforne koncowki :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 10:38   #1
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171

Niesforne koncowki :(


hej dziewczyny :P) dawno mnie tu nie bylo streszcze swoja historie :P rok temu scielam wlosy na zupelnie krociutko, po nieudanym eksperymencie z farba do wlosow zapuszczalam stosujac rozne cuda na porost, wloski rosly ja sie cieszylam teram mam wlosy juz za ramiona, dlugo nie bylam u fryzjera (wiecie jaki to zal sciac wlosy gdy kazdy centymetr to ponad dwa tygodnie oczekiwania ) N apoczatku wrzesnia poszlam do fryzjerki,zeby wycieniowac wlosy (uwielbiam pazurki i taki nielad we wlosach ) Zdziwilo mnie ze uzyla prostownicy, anie jak to zwykle- obciecie na mokrych wlosach. Z fryzurki nie bylam zadowolona (nie o to mi chodzilo, ale coz) ale cieszylam sie z epodciala mi koncowki. Tlumaczylam frzyjerce ze mam problem z koncowkami wloso-zakrecaja sie, zawijaja, jakbym miala loczki, podczas gdy zawsze mialm dlugie i trudne do ulozenia (zakrecenia:P ) wlosy. Powiedziala ze to wysuszone kocnowi i dlatego je podciela. No i rzeczywisic ejak dlugo trzymal sie efkt prostownicy mialam takie wlosy jak zawsze..ale nad ranem -znow koncowki byly podkrecone,kazdy wlos w inna strone.Po tygodni poszlam do innej frzyjerki, duzo drozeszej, ale wiedzial ze zrobi mi dobra fryzure.Znow podcielam ponad centymetr, chcialam pozbyc sie tych "podkrecajacyh" sie koncowek.. I nic nie pomoglo mam ladnei wycieniowane wlosy, asymetryczna grzywke i nie pdooba mi sie to ze wlosy kreca mi sie jak wsciekle Myslicie ze to dlatego ze sa suche?? uzywam dobrego szamponu i odzywki, wlosy mam blyszczace, zdrowe, bez zadnych problemow.. Zmieniem tez co meiscia szampon zeby im fundowac rozne witaminki itp. Tylko te koncowki nie wiedziec czemu robia mi na zlosc :P Myslalam, ze moze polecici mi jakies serum na koncowki?? co Co by je "wyprostowalo" i obciazylo, tak zeby ladnie lezaly. Nie che uzywac zadnych past, gumek itp zeby podkerslic pasemka (wiem jak po tym leca wlosy-musialam modelowac gdy mialam krotkie) ani zakrecac na szczotke- nigdy nie maialm takich problemow..zawsze wlosy lezaly ladnie, byly sztywne i zdrowe. Poradzcie-co zrobic z koncowkami??..
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 10:56   #2
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Niesforne koncowki :(

Jak na moje oko to kręcą Ci się właśnie dlatego, że masz wycieniowane moja koleżanka też miała całe życie grube, ciężkie proste włosy, a jak wycieniowała to jej się zaczęły kręcić Mozesz to albo zaakceptować, albo spróbować powalczyć jakimiś profesjonalnymi kosmetykami - matrixem sleek look albo liss extreme, trochę to na pewno pomoże. No i jak nie chcesz układać na szczotce, prostownicą chyba też nie? z tego co się domyślam.. to chyba tyle możesz zrobić
Sama mam takie włosy, które się kręcą na końcach i wiem, że te kosmetyki wygładzjące trochę pomagają, ale bez ułożenia szczotką ew. prorstowanicą efekt marny. No ale może dziewczyny coś doradzą, sama chętnie poczytam co
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:04   #3
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Niesforne koncowki :(

heh tez wycieniowałam i zaczęły sie kręcic :/
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:12   #4
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Niesforne koncowki :(

problem w tym ze..juz nie jeden raz mialam cieniowane wlosy i sie ladnie ukladaly chyba sprobuje jakis wygladzajacych kosmetykow. Prostownica raczej odpada-po tym zabiegu u fryzjerki wlosy lecialy mi garsciami, co jzu od ponad pol roku mi sie nie zdazylo a co myslicie o serum wygladzajacym na koncowki,znacie jakies dobre? Kiedys uzylam Joanny od kolezanki,ale nic nie pomoglo.Nie chcialabym tez nakladac na cale wlosy odzywki bez splukiwania, nie mam zaufania do "nienaturalnych" kosmetykow. Uzywam ziolowych, mozliwe jak najbardziej naturalnych szamponow i odzywek, od tego czasu moje wlosy sa ladne, nie wypadaja i nie przetluszczaja sie i dlatego nie mam pojecia czemu te koncowki tak sie tak zakrecaja..nie sa przeciez rozdwojone, ani nie wydaja mi sie byc wysuszone juz nie wiem sama..
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:17   #5
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Niesforne koncowki :(

Polecam wątek "walka o zdowe i piękne włosy", dziewczyny polecaja tam mnóstwo kosmetyków, m.in. też na końcówki. No ale żadne chyba nie są ziołowe, wszystkie regenrują to już Ci musi pomóc któraś Wizażanka obeznana w temacie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:29   #6
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Niesforne koncowki :(

Na koncowki to mi obojetne co nakladam Mam juz sprawdzone odzywki (jak np Fitomedu) Lotiony (Pertole, Seboradin) i szampony (seboradin regenerujacy oraz naphere) i jakbyscie chcialy zafundowac swoim wloskom cos innego to polecam - z czystym sumienem Ja chyba przejde sie do sklepu, spedze dobra godzine i cos wybiore na te złosliwe i uparte koncowki jak zobacze jakies efekty to na pewno sie podziele ta radosna nowinka
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:35   #7
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Niesforne koncowki :(

Cytat:
Napisane przez wolfshade Pokaż wiadomość
Na koncowki to mi obojetne co nakladam Mam juz sprawdzone odzywki (jak np Fitomedu) Lotiony (Pertole, Seboradin) i szampony (seboradin regenerujacy oraz naphere) i jakbyscie chcialy zafundowac swoim wloskom cos innego to polecam - z czystym sumienem Ja chyba przejde sie do sklepu, spedze dobra godzine i cos wybiore na te złosliwe i uparte koncowki jak zobacze jakies efekty to na pewno sie podziele ta radosna nowinka
Dzięki może ja się skuszę na którys lotion i dam odpocząc moim włoskom od chemii jak coś kupisz to napisz koniecznie, pozdrawiam!!
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 21:00   #8
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Niesforne koncowki :(

No i mam oczywiscie przeczytalam wszytskie mozliwe opisy na tego typu produktach. Dlugo zastanawialm sie co wybrac, wiem z enie mam suchych wlosow ani zniszczonym wiec zrezygnowalam z regenerujacych itp Nie wiem co mnie podkusilo, ale wzielam prawie najtanszy krem (nie liczac Joanny, jakis fluid prostujacy za 6zl,a le raz sie zawiodlam, wiec zrezygnowalam) -sunsilk wygladzajacy za 8 zl z powatpieniem nalozylam na koncowki..i stal sie cud mam proste wloski !!! przy tym bardzo przyjemnie pachnie jestem na prawde mile zaskoczona polecam, na mnie sie sprawdzil
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:24   #9
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Niesforne koncowki :(

To super, że jesteś zadowolona, cieszę się też kiedyś miałam sunsilk i byłam zadowolona zrezygnowałam z niego, bo zaczęłam prostować włoski. Ale mam szampon i odżywkę z tej serii, tez mogę polecić
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.