all eyez on me... walka grubasa z fatem:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 21:44   #91
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: all eyez on me... walka grubasa z fatem:)

Cytat:
Napisane przez Dietetyk Pokaż wiadomość
raz dzienie chudy ser jest ok ew. pol tlusty ale reszte posilkow powino zawierc jaja,mieso,ryby
A możesz powiedzieć czemu? Ja tak ze 3 razy dziennie w sumie ser biały jem... a mięso lub rybę ze 2 razy.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 11:27   #92
Dietetyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 57
Dot.: all eyez on me... walka grubasa z fatem:)

aminogram oraz sklad miesa zdecydowanie bije na glowe nabial, szczegolnie dobr jest mieso wolowe :poledwica,pieczen,ligawa
Dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:27   #93
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: all eyez on me... walka grubasa z fatem:)

Cytat:
Napisane przez Dietetyk Pokaż wiadomość
bialko z odzywki nie jest posilkiem ?
ciekawa teoria tylko ze wogole nie prawdziwa
Ja nie jestem teoretykiem ale jeśli wyjdziemy ze skądinąd rozpowszechnionego założenia, że posiłek to porcja białka, porcja warzyw i porcja zdrowych tłuszczów, to odżywka nijak posiłkiem nie jest
Nie widzę najmniejszego sensu, żeby młoda dziewczyna, która nie uprawia regularnie żadnego sportu z elementami siłowymi, zastępowała normalne posiłki odżywkami białkowymi, bo tak wygodniej czy szybciej. Ani odchudzanie, ani tym bardziej normalne odżywianie nie na tym polegają.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:29   #94
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: all eyez on me... walka grubasa z fatem:)

Cytat:
Napisane przez Dietetyk Pokaż wiadomość
aminogram oraz sklad miesa zdecydowanie bije na glowe nabial, szczegolnie dobr jest mieso wolowe :poledwica,pieczen,ligawa
Wyjątkiem (jeśli chodzi o jakość aminogramu nabiału) są jajka kurze. Tak gwoli ścisłości
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:33   #95
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: all eyez on me... walka grubasa z fatem:)

ja sie pytalam o odzywki wiec odpowiem, nie jestem juz mloda dziewczyna uwazam sie juz raczej za kobiete,hehe i mam do zrzucenia ok 5 kilo,ehh

Wczoraj niezly szok przezylam na silowni Poszlam z kolezanka, dorwala trenera i jak ją spuscilam na chwile z oka to trener od razu wmowil jej ze niezbedna jest jej odzywka bialkowa (jakies 2 kilo) za 150 zeta, masakra, nic ze tam trzeba sie dobrze odzywiac itp, tylko od razu chemia i to jako 2 posilki dziennie! ! Oczywiscie na nic sie zdaly moje gadki ze zamiast odzywki najpierw niech sproboje jesc zdrowiej bo przeciez pan trener wie lepiej,ehh

Ja zaczynam miec lekki kryzys,wydaje mi sie ze nic nie chudne, staram sie rozsadnie jesc, 2 razy w tyg silownia plus cwiczenia w domu i niccccc
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.