kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-19, 14:17   #421
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Pamietaj, ze 3 kroki sa stworzone tak, ze trzeba je stosowac wszystkie razem! Nie mozesz uzywac oddzielnie bez 3 kroku czyli kremu/lotionu. W przeciwnym razie mozesz pogorszyc stan skory. Przesuszy sie. I pamietaj ze po 3 krokach nalezy jeszcze nalozyc zwykly krem! Najpierw mydlo, pozniej tonik, krem clinique i na to jeszcze krem nawilzajacy. A to dlatego, ze ten zolty 3 krok to nie krem nawilzajacy tylko emulsja przywracajaca skorze rownowage po zluszczaniu. Jesli masz wypryski to polecam serie anti blemish. Nadaje sie do suchej skory i usuwa wypryski.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 17:15   #422
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Pamietaj, ze 3 kroki sa stworzone tak, ze trzeba je stosowac wszystkie razem! Nie mozesz uzywac oddzielnie bez 3 kroku czyli kremu/lotionu. W przeciwnym razie mozesz pogorszyc stan skory. Przesuszy sie. I pamietaj ze po 3 krokach nalezy jeszcze nalozyc zwykly krem! Najpierw mydlo, pozniej tonik, krem clinique i na to jeszcze krem nawilzajacy. A to dlatego, ze ten zolty 3 krok to nie krem nawilzajacy tylko emulsja przywracajaca skorze rownowage po zluszczaniu. Jesli masz wypryski to polecam serie anti blemish. Nadaje sie do suchej skory i usuwa wypryski.
Spokojnie,dopiero co zakupiłam dwa produkty,bo jeszcze nie miałam okazji skupić się na trzecim.Dopiero dzisiaj zakupiłam krem z 3 kroków i mam zamiar po nim nałożyć krem nawilżający.
Co do anti blemish to zakupię to dopiero jak troszkę pooczyszczam skórę zestawem,który używam teraz.Jak narazie największy problem mam ze znalezieniem pudru,ponieważ nigdy nie używałam ani fluidu ani pudru i nie mam pojęcia jak się dobiera puder i jaki krem używać pod fluid a i jak się posługiwać korektorem.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 23:25   #423
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Pod fluid uzywaj takiego kremu jak zwykle. Czasami sie zdarza ze fluid kiepsko sie rozprowadza na kremie wiec w takim przypadku bedziesz wiedziala zeby go zmienic. Jesli masz sucha cere to polecam fluid nawilzajacy lub rozswietlajacy. Jak nalozysz na tlusty krem to bedziesz sie blyszczala. I wowczas przydaje sie puder. Hmmm....masz bardzo wiele pudrow do wyboru. Rozumiem ze wolisz zeby to byla wyzsza polka? Clinique ma podobno dosc grubo zmielone pudry (bardziej widoczne, ciezsze) Ale mnostwo osob jest zadowolonych. Jest wiele swietnych pudrow rozswietlajacych (poczytaj KWC). Z nizszej polki podobno dobry jest inglot. Ale nie testowalam. A uzywanie korektora? Nic prostszego! Bierzesz troszke na palec i wklepujesz w problematyczne miejsce
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:05   #424
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Milko, a nie pamietasz ile jest serum turnaround w kosmetyczce? Pewnie 7ml...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:11   #425
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Nie jestem pewna, ale też bym stawiała na 7 ml...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:23   #426
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Jak narazie największy problem mam ze znalezieniem pudru,ponieważ nigdy nie używałam ani fluidu ani pudru i nie mam pojęcia jak się dobiera puder i jaki krem używać pod fluid a i jak się posługiwać korektorem.
podkład powinien być nie widoczny na twarzy, powinien również nie różnić się zbytnio kolorytem od szyi (bo wtedy jest efekt maski). Jeśli chodzi o podkłady Clinique (a rozumiem, że szukasz podkładu na lato), to proponuję Ci Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 (podkład mineralny prasowany SPF 15), tutaj możesz o nim poczytać:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...up-spf-15.html
obecnie ma inne (ładniejsze pudełko). Powiem Ci, że sama go używam, na taką letnią pogodę jest naprawdę idealny. Kupiłam go jako podkład do zakończenia makijażu, jednak szybko się przekonałam do niego i zaczęłam używać go samego- mimo, że mam cerę typu 1. Ładnie zakrywa moje sińce pod oczami, nie tworzy efektu maski i trzyma się cały dzień, jestem bardzoooo z niego zadowolona. Jednak na wieczorne wyjścia uważam, że super służy jako wykończeniowy (najpierw lekko fluid, a później nim wykończenie). Używam go dopiero od miesiąca, dlatego czekam jeszcze z wystawieniem opini
aaa i jeszcze jedna rzecz - nie wiem czemu tak jest , ale podkłady Clinique czy prasowane czy płynne zawsze są ciemne, gdy nakładasz sobie próbke na nadgarstek, dlatego warto poprosić kogoś o umalowanie, by móc dobrze wybrać sobie podkład i cieszyć się promienną buzią przez cały dzień

__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:08   #427
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

W ogole clinique ma ciemna kolorowke. trudno jest dobrac odpowiedni odcien podkladu. Ja polecam supermoisture-ale on ma drobinki rozswietlajace. Nie kazdy je lubi, wg podklad fajnie nawilza i ladnie rozswietla.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 07:28   #428
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
W ogole clinique ma ciemna kolorowke. trudno jest dobrac odpowiedni odcien podkladu. Ja polecam supermoisture-ale on ma drobinki rozswietlajace. Nie kazdy je lubi, wg podklad fajnie nawilza i ladnie rozswietla.
to fakt, większość podkładów u Clinique jest ciemnych, ale do każdej karnacji można coś dobrać, ja na przykład mam jasną karnację, zaryzykowałabym nawet, że bardzo jasną (alabastrową) i spokojnie sobie dobrałam podkład, myślę, że zależy też wiele od podejścia i chęci konsultantki - bo dobranie podkładu nie trwa 5 min tylko czasami nawet 30 min. Supermoisture o którym piszesz na lato jest dla mnie jednak za ciężki - nie lubie się czuć wymalowana w lato - używam go zimą, bardzo dobrze nawilża i rozświetla.

Dziewczyny!!! czy jest u was jeszcze w Sephorze różowa kosmetyczka Clinique z mini produktami?? bo u mnie bardzo szybko się wyprzedały....
__________________
Dziabong

Edytowane przez dorwos
Czas edycji: 2009-07-24 o 14:28
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 14:26   #429
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dziewczyny!! ja rozumiem, że są wakacje, ale nie rozleniwiajmy się aż tak bardzo

skoro lato pełną parą to wypowiedzcie się na temat kosmetyków opalających?? czy warto zakupić któryś z kremów do opalania Clinique??
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:50   #430
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja mam teraz samoopalacz estee lauder bronze goddes. Podobno bazuje natych samych skladnikach (ale watpie, sama nie porownywalam). Kolor opalenizny jest ok. Delikatny brazik. troche ciezko sie rozprowadza poniewaz szybko sie wchlania i trzeba sie spieszyc. Plam raczej nie robi. Rozswietla i dosc dobrze pachnie. Mnie troche draznil ten zapach na poczatku ale teraz nawet mi sie podoba Uzywam go raz w tygodniu tylko do twarzy (mimo ze jest do ciala). Daje bardzo delikatny efekt. Jak stopniowy samoopalacz. I to mnie w nim drazni.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

A co do samoopalaczy clinique sama jestm ciekawa
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 15:59   #431
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Pod fluid uzywaj takiego kremu jak zwykle. Czasami sie zdarza ze fluid kiepsko sie rozprowadza na kremie wiec w takim przypadku bedziesz wiedziala zeby go zmienic. Jesli masz sucha cere to polecam fluid nawilzajacy lub rozswietlajacy. Jak nalozysz na tlusty krem to bedziesz sie blyszczala. I wowczas przydaje sie puder. Hmmm....masz bardzo wiele pudrow do wyboru. Rozumiem ze wolisz zeby to byla wyzsza polka? Clinique ma podobno dosc grubo zmielone pudry (bardziej widoczne, ciezsze) Ale mnostwo osob jest zadowolonych. Jest wiele swietnych pudrow rozswietlajacych (poczytaj KWC). Z nizszej polki podobno dobry jest inglot. Ale nie testowalam. A uzywanie korektora? Nic prostszego! Bierzesz troszke na palec i wklepujesz w problematyczne miejsce
Dzięki za odpowiedź.Czyli mogę spokojnie używać pudru z innej firmy jak fluid?Super.Nie zalezy mi na pudrze z wyższej półki,ale zależy mi na fluidzie z Clinique.Mam dwie próbki.Muszę je w wolnej chwili wypróbować.(może nie w wolnej,ale wolałabym ich użyć na jakieś wyjście,żeby dodatkowo przetestować)Czym najlepiej nakłada się fluid?Bo puder to wiem,że czymś w stylu małej gąbeczki.Wiem,że dużo osób nakłada palcami ,ale ja już kiedyś próbowałam i nie dość,że miałam całe łapska w fluidzie to jeszcze nierówno nałożyłam (wypryski mi się uwidoczniły).
A korektor nakładam zanim nałożę fluid czy na końcu?Przepraszam,że tak męczę,ale nie mam pojęcia jak się tym wszystkim posługiwać.Jedyne czym się posługuję od kilku lat to kredka do powiek i tusz do rzęs.(aż wstyd,żeby kobieta w moim wieku nie umawiała sobie makijażu nałożyć).
Myślałam o fluidzie Soft Finish Make Up Clinique.Czy któraś z Was go używała?

Edytowane przez uwaga
Czas edycji: 2009-08-02 o 08:47
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 17:04   #432
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja najbardziej lubie nakladac fluid palcami. Mam wrazenie ze nakladam najdokladniej. Ale bardzo duzo osob naklada specjalnym pedzlem do podkladu. Sa do kupienia np. w sephorze. Mozna jeszcze uzyc gabeczki ale wg mnie to marnowanie podkladu bo duzo zostaje na gabeczce. Z pedzlem tez sie wiecej zuzywa. Najlepiej nalozyc kilka kropek fluidu na policzki i czolo i brode i rozmsarowywac, pozniej ewentualnie mozna nadmiar zetrzec gabeczka. Korektor najlepiej nalozyc na fluid bo w ten sposob nie zmarze sie go podczas nakladania podkladu. Puder naklada sie pedzlem do pudru Musi byc taki bardziej rozlozysty...nie wiem jak to opisac. Puder sypki lub prasowany nabiera sie pedzlem i troche sie pedzel otrzepuje i naklada na twarz. Czyli najpierw krem do twarzy, potem fluid na to korektor i wszystko oprusza sie pudrem dla utrwalenia. I dopiero na taka twarz naklada sie wszelkiego rodzaju roze, brazery, cienie do powiek itp. Daje Ci kilka linkow do pedzli
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11044

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=119198

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14131

i link do KWC z akcesoriami:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/katego...avgDSC&kat=219


Wedlug mnie najwazniejszy jest pedzel do pudru. Bo rekami sie go nie nalozy. Gabeczka zrobi maske bo ma mocne krycie wtedy. Jesli chodzi o fluid to mozna rekami.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21080 - soft finish make up
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 17:59   #433
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dzięki jeszcze raz za odpowiedź.Bardzo mi pomogłaś.Jutro jeszcze postaram się zdobyć więcej próbek.
A co do pędzli to nie uda mi się ich kupić w Sephorze,ponieważ mieszkam w UK.Ale myślę,że znajdę tu jakiś pędzel.Zależy mi na takim,który ułatwi mi pierwsze kroki makijażuA czy korektory też mają różne kolory?
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:33   #434
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jasne ze tak. Korektory nie tylko wystepuja w rozych kolorach ale sa rozne rodzaje- do wypryskow, zaczeriwnien, sincow pod oczami. Zalezy co chesz ukryc. Na zaczerwienienia np pekniete naczynka najlepsze sa korektory w kolorze zielonym. One optycznie kamufluja czerwony odcien. I w tym wypadku najpierw naklada sie korektor a dopiero pozniej fluid (zeby nie bylo widac zielonych plam). Mozna tez kupic zielona baze pod fluid na naczynka np clinique redess solutions. Naklada sie ja na cala twarz i na to podklad.
Jesli masz problem z wypryskami to dobry bedzie prawie kazdy korektor. Ja czesto stosuje na pryszcze korektor przeznaczony pod oczy i dobrze wyglada (pod warunkiem ze kolor jest dobrze dobrany) Czasami jak pryszcze sa czerwone to mozna je zakryc zielonym korektorem i np na to fluid i jeszcze lekko zwyklym bezowym korektorem.
Jesli chcesz ukryc since pod oczami to z tym jest najwiekszy problem. Sama przechodzilam przez dlugotrwale poszukiwanie odpowiedniego korektora. I znalazlam. Czesto jest tak ze korektory nalozone na cienka skore pod oczami podkreslaja kazde zalamanie skory i wyglada sie jakby sie mialo zmarszczki (mimo ze normalnie ich nie widac) Po prostu uwypukla wszystko, nie tylko zmarszczki ale tez np. suchosc skory. W doborze korektora pod oczy trzeba kierowac sie najwazniejsza rzecza- wielkoscia cieni pod oczami.
1) jesli sa stosunkowo male to najlepiej wybrac delikatny korektor rozswietlajacy w pedzelku. Te korektory sa najlzejsze i zazwyczaj nie ma z nimi problemow. Ladnie rozswietlaja spojrzenie i lekko kryja.
2) Jesli ma sie duze since pod oczami (tak jak ja ) to nalezy szukac kryjacych korektorow. Te lekkie w pedzelku moga juz nie wystarczac zeby wszystko ukryc. Przetestowalam kilka korektorow (shiseido, estee lauder, kanebo, clinique, helena rubenstein i tansze) I tak naprawde najlepszy jest heleny r. magic concealer. Laczy w sobie rozswietlenie i krycie. To jest moj faworyt ale jest drogi. Na drugim miejscu jest u mnie maybelline ever fresh ALe dlatego ze dobrze kryl i nie podkreslal zmarszczek. I jest lepszy jak dla mnie od tych z wyzszej polki. Jesli chodzi o pedzel do podkladu to wg mnie na poczatku moze on byc utrudnieniem. Pedzlami posluguja sie profesjonalisci, ja sobie nie radze z pedzlem. Zostawiam smugi itp. Ale musisz wybrac metode najlepsza dla siebie. Ja bym na Twoim miejscu najpierw zaczynala od jak najmniejszych ilosci zeby nie zrobic sobie krzywdy Albo mozesz zmieszac podklad z kremem nawilzajacym w dowolnej proporcji zeby zrobic sobie krem tonujacy. Bedzie mniej kryl i latwiej sie nakladal. Aha...i na suchej skorze gorzej sie rozprowadza. Najlepiej nakremowac i odczekac minute zeby krem sie wchlonal i dopiero na taka twarz nalozyc podklad.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:18   #435
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

witam, czy ktoś używał już kremu Youth Surge ( tego z żółwiem) jestem bardzo ciekawa opinii bo mam zamiar sprawić sobie słoiczek na zimę
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:37   #436
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziękuję Ci bardzo za te wszystkie rady.Ja akurat nie mam prawie w ogóle sińców pod oczami (a przynajmniej są raczej niewidoczne).Problem w tym,że nie chcę wyjść z makijażem,który nawet z daleka wygląda na źle zrobiony.Nie mam ręki do makijażu i w tym problem.Zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki na lekcje makijażu.Jednak wolałabym sama się nauczyć (ale nie mam cierpliwości i pewności,że się nauczę dość szybko).Nie mam pojęcia w jakiej ilości używać kremu nawilżającego pod fluid (używam dwóch na zmianę L'oreal Dawka Szczęścia do suchej skóry i Avene Cold Cream do suchej skóry).Jeśli trzeba będzie kupię inny.Nie mam pojęcia jak nałożyć dokładnie fluid a potem puder,żeby nie było efektu maski.Jak widzę kobiety z maską na twarzy to mam ochotę im szczelić,żeby to wszystko spadło:P
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:53   #437
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kremu pod fluid nakladasz tyle co zwykle. Tak zeby pokryc cala twarz. Krem daje taki poslizg ze latwiej rozprowadza sie makijaz. Zeby nie bylo maski to przede wszystkim trzeba dobrac odpowiedni odcien. Pozniej naklada sie kilka kropek z podkladu na policzki i czolo. Im mniej tym lepiej. Zawsze mozna dolozyc. Rozsmarowujesz podklad na calej twarzy tak jak krem. Szczegolna uwage nalezy zwrocic przy krawedziach zeby np. kolor twarzy nie roznil sie od koloru szyji. Powinno sie rozprowadzic tez troche podkladu wlasnie na niej (ja tego nie robie tylko rozcieram jak najmocniej przy szczece. Jeszcze czesto podklad sie zbiera przy nosie i brwiach. Przynajmniej jak ja nakladam . Ale mozna to latwo usunac wacikiem Na poczatku bedzie Ci latwiej jak zaczniesz od minimalnych ilosci
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:33   #438
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

piszę do ekspertek w tej dziedzinie

mam zamiar kupić ten zestawik za 39zł. Jest pięc kolorów i nie wiem który odpowiada za co. A, czy ten mini zestaw jest w goóle opłacalny- jakie sa dla porównania pojemności 'normalnych produktów" ?

Uważam,ze mam suchą skórę, trzeba ją ciągle nawilżać. Zaczerwieniona, zmęczona, wrecz rano napuchnięta. Chodzi mi o to,aby była promienna, zdrowsza, nawilżona.

dzięki z góry
zacznę odwiedzać ten wątek
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:48   #439
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Witam kochane

Mam problem z kompem, dlatego nie mogłam ostatnio śledzić tego wątku na bieżąco-ale nadrobie zaległości. Za to mam ważne info :

W Douglasach pojawiły się ponownie kosmetyczki z miniaturami:

* zielona z serii Redness Solutions:
-Redness Solutions Soothing Cleanser,
-Redness Solutions Daily Relief Cream,
-Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15.



*różowa:

-Youth Surge- dla typu II (15ml) ,
-All About Eyes Rich (5ml),
-Rinse-Off Foaming Cleanser,



*błękitna- z linii Anti-Blemish:

-Cleansing Bar for Face and Body,
-Claryfing Lotion (60 ml)
-Anti-Blemish Solutions Clearing Moisturizer (30 ml)

*fioletowa:

-Superdefense SPF 25-TYP II

-Even Better
-7DAY Scrub.

niebieska:

-Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer,
-Instant Facial,
-Superdefense SPF 25

Milka juz podala mniej wiecej kolory.Najlepiej jeszcze w sklepie sie upewnic Ja uwazam ze oplaca sie kupic te zestawy. np. anti blemish na wypryski. Jest tonik o pojemnosci 60 ml (200ml kosztuje 85zl), mydelko 50g (150g kosztuje 85zl), i krem 30ml (nie wiem ile ml ma normalny ale kosztuje okolo 100zl). Obliczylam ze normalnie bysmy zaplacily za ten zestaw okolo 80zl. WIec napewno sie oplaca. Jednak w niektorych kosmetyczkach sa troche glupio dobrane kosmetyki.

Pierwsza zielona to produkty do cery naczynkowej. Zel do mycia twarzy, krem 15ml-bardzo ladnie lagodzi zaczerwienienia. I baza pod podklad-zielona. Rowniez lagodzi i zmniejsza widocznosc zaczeriwnienia.
Rozowa kosmetyczka jest do cer suchych. Jest w niej krem 15ml, nadaje sie teoretycznie do kazdej cery. Jesli sie nie myle ma dos lekka ale dobrze nawilzajaca konsystencje. Krem pod oczy o bogatej konsystencji. Mocno nawilza. To moj ulubiony krem pod oczy No i jest jeszcze produkt do mycia twarzy. Delikatny. Mysle ze ta kosmetyczka tylko dobrze nawilzy skore. Nic innego nie zrobi. Ale mimo to polecam
Kolejna to anti blemish. Na wypryski. Nadaje sie do cer suchych, idealna do oczyszczania twarzy. To sa te slynne 3 kroki tylko ze specjalnie do problematycznej cery. Uzywam i bardzo sobie chwale. Po uzyciu tych produktow mozna nakladac dopiero kremy, serum itp.
Fioletowa kosmetyczka jest na przebarwienia. Zawiera krem superdefence z antyoksydantami i filtrem spf 25 (15ml). Serum na przebarwienia. Ujednolica koloryt i troche rozjasnia cere. I jest jeszcze peeling.
Ostatnia niebieska kosmetyczka jest do cer szarych i zmeczonych. Dodaje skorze blasku. W niej rowniez znajduje sie krem z antyoksydantami i filtrem spf 25. Serum turnaround i maseczka turnaround. Bardzo polecam te produkty. Zreszta mozna o nich poczytac na KWC

Mysle ze jesli chcesz naprawde sprobowac clinique to powinnas kupic ze 2 kosmetyczki.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 13:51   #440
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Milka juz podala mniej wiecej kolory.Najlepiej jeszcze w sklepie sie upewnic Ja uwazam ze oplaca sie kupic te zestawy. np. anti blemish na wypryski. Jest tonik o pojemnosci 60 ml (200ml kosztuje 85zl), mydelko 50g (150g kosztuje 85zl), i krem 30ml (nie wiem ile ml ma normalny ale kosztuje okolo 100zl). Obliczylam ze normalnie bysmy zaplacily za ten zestaw okolo 80zl. WIec napewno sie oplaca. Jednak w niektorych kosmetyczkach sa troche glupio dobrane kosmetyki.

Pierwsza zielona to produkty do cery naczynkowej. Zel do mycia twarzy, krem 15ml-bardzo ladnie lagodzi zaczerwienienia. I baza pod podklad-zielona. Rowniez lagodzi i zmniejsza widocznosc zaczeriwnienia.
Rozowa kosmetyczka jest do cer suchych. Jest w niej krem 15ml, nadaje sie teoretycznie do kazdej cery. Jesli sie nie myle ma dos lekka ale dobrze nawilzajaca konsystencje. Krem pod oczy o bogatej konsystencji. Mocno nawilza. To moj ulubiony krem pod oczy No i jest jeszcze produkt do mycia twarzy. Delikatny. Mysle ze ta kosmetyczka tylko dobrze nawilzy skore. Nic innego nie zrobi. Ale mimo to polecam
Kolejna to anti blemish. Na wypryski. Nadaje sie do cer suchych, idealna do oczyszczania twarzy. To sa te slynne 3 kroki tylko ze specjalnie do problematycznej cery. Uzywam i bardzo sobie chwale. Po uzyciu tych produktow mozna nakladac dopiero kremy, serum itp.
Fioletowa kosmetyczka jest na przebarwienia. Zawiera krem superdefence z antyoksydantami i filtrem spf 25 (15ml). Serum na przebarwienia. Ujednolica koloryt i troche rozjasnia cere. I jest jeszcze peeling.
Ostatnia niebieska kosmetyczka jest do cer szarych i zmeczonych. Dodaje skorze blasku. W niej rowniez znajduje sie krem z antyoksydantami i filtrem spf 25. Serum turnaround i maseczka turnaround. Bardzo polecam te produkty. Zreszta mozna o nich poczytac na KWC

Mysle ze jesli chcesz naprawde sprobowac clinique to powinnas kupic ze 2 kosmetyczki.

łał,dziękuję za pomoc Kupie sobię te morską -oczyszczanie. Oraz różową na nawilżanie- mam spore since pod oczami -krem powinien mi się przydać Łączyć ze sobą te kosemtyki ? Np oczyszcze tymi trzema krokami, potem nawilżam kremem z różowej

W ogóle są jeszcze w Sephorach,czy wykupili wszyscy? ;D
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 14:52   #441
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Tak Najpierw oczyszczanie 3 krokami morkiej kosmetyczki a pozniej kremiki. W tej kosm. do suchej jest produkt do mycia twarzy i tylko jego juz nie uzywaj
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 20:43   #442
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Tak Najpierw oczyszczanie 3 krokami morkiej kosmetyczki a pozniej kremiki. W tej kosm. do suchej jest produkt do mycia twarzy i tylko jego juz nie uzywaj
A tam jest krem pod oczy i krem normalny ?
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:49   #443
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Krem pod oczy All About Rich(5ml) : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...eyes-rich.html oraz

Youth Surge SPF 15 (dla cery mieszanej w kierunku suchej) 15 ml-> http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...izer,2557.html
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:47   #444
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Pomylilam troche Nie wiem dlaczego przeczytalam zamiast youth surge, moisture surge To jest krem przecwizmarszczkowy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:57   #445
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Pomylilam troche Nie wiem dlaczego przeczytalam zamiast youth surge, moisture surge To jest krem przecwizmarszczkowy.

Wybaczam W zasadzie Youth Surge jest kremem zatrzymującym młodość i wypełnia lukę między Superdefense a Repairwearem.

Btw. Odnośnie Twojego ukochanego Magica Heleny Rubinstein-pani w Douglasie mi powiedziała,że go wycofują

Konsultantka HR z kolei stwierdziła zaskoczona,że o niczym nie wie
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:23   #446
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

co????????????!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze musze sie upewnic. Wiesz ile lat szukalam dobrego korektora? Ciesze sie nim dopiero kilka miesiecy Dzieki za newsy No ale nie moga go wycofac...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:40   #447
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

w takim razie biore tez te różową. Musze przetestowac ten krem pod oczy-mam since, podkrazone, do tego kurze łapki [? ]

czytałam KWC-myslę,ze moze mi pomoc

To chyba wezmę ze 3 zestawy
Czy taka sama cena jest w Douglas i w Sephora?
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:12   #448
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wszedzie kosztuje tyle samo Ale musze Cie ostrzec bo juz niewiele zostalo z tych kosmetyczek Jestes z warszawy wiec polecam salon clinique. Ja jestem z poznania i w salonie clinique maja jeszcze mnostwo kosmetyczek. A w sephorze juz nic chyba. Nie widzialam przynajmniej. U Ciebie jest chyba w galerii centrum.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:30   #449
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Wszedzie kosztuje tyle samo Ale musze Cie ostrzec bo juz niewiele zostalo z tych kosmetyczek Jestes z warszawy wiec polecam salon clinique. Ja jestem z poznania i w salonie clinique maja jeszcze mnostwo kosmetyczek. A w sephorze juz nic chyba. Nie widzialam przynajmniej. U Ciebie jest chyba w galerii centrum.
Pojade do Galerii Mokotów-tam mam galerie Centrum, Douglas, Sephora i salon Clinique postaram sie pojechac jutro albo w niedziele.
Byle gdzieś były odezwę się jak kupie. Na pewno wezme ze dwa zestawy-jeszcze mysle czy by nie kupic od razu 3
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:42   #450
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wlasnie o to mi chodzilo Jeszcze nie bylam w Warszawie

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

A mam inny pomysl Idz do salonu clinique, kup 2 kosmetyczki np. morska i jeszcze jakas (polecam zielona lub niebieska). Z rozowej zalezy Ci na kremie pod oczy wiec popros o probke. Oni maja probki w firmowych opakowaniach, zazwyczaj nie robia problemow chociaz mi ostatnio powiedzieli ze do 1 kosmetyczki nie dostane probki. Dopiero jak sie wyda wiecej kasy Wiec mysle ze jak kupisz 2 kosmetyczki to mozesz dostac kremik I to sama sobie mozesz wybrac Sa jeszcze inne kremy np na zmarszczki itp.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.