Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 19:10   #31
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Julittaa22, dzięki ogromne za fotki
Polowałam dzisiaj na Twoją mieszankę (wellatonów) ale nie było tej 12/1 i w ostateczności kupiłam garnier nutrisse 111. Ale pofarbuje sie dopiero za jakiś czas bo nie mam jeszcze prawie odrostów, chociaż korci mnie żeby to zrobić już, ale szkoda tych moich zmasakrowanych włosów CIekawa jestem jaki wyjdzie efekt, bo jednak mimo wszystko dół włosów mam ciemniejszy (po tej dekoloryzacji) minimalnie, ale jednak. Po moim ostatnim L'orealu (bardzo jasny pop blond) góre ma prawie platynową, a dół, te koło ramion powoli i łagodnie przechodzą w taki bardziej słomkowy. ALe ogólnie spoko jest Jak skołuję jakąś fotkę to wkleję
Pozdrawiam cieplutko w ten paskudnie zimny wieczór

A jeszcze jedno pytanko: CZym się różnią między sobą farby garniera, 100% color, naturals, nutrisse, skoro odcień 111 jest superrozjaśniający w każdym wydaniu. To jak to jest?
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 17:55   #32
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny doradzcie plis mój naturalny kolor to ciemny blond mysi, teraz mam balejaż blond i troche ciemniejsze pasemka pozostałości z castinga ciemny blond, ogólnie teraz moje włosy cos pociemniały i wygladam raczej jakbym miała słoneczny kolor niż platynowy, noi i mam odrosty naturalne, która farbą mogłabym sobie zrobić, żeby rozjasnic odrosty noi pokryć resztę włosów?? wellaton? safira? garnier? bardzo bym nie chciałą mieć zółtych ani pomaranczowych włosów, tylko zalezy mi bardziej na jasnym popielatym blodzie... Doradzcie Kochanie Doświadczone !!
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 07:34   #33
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie plis mój naturalny kolor to ciemny blond mysi, teraz mam balejaż blond i troche ciemniejsze pasemka pozostałości z castinga ciemny blond, ogólnie teraz moje włosy cos pociemniały i wygladam raczej jakbym miała słoneczny kolor niż platynowy, noi i mam odrosty naturalne, która farbą mogłabym sobie zrobić, żeby rozjasnic odrosty noi pokryć resztę włosów?? wellaton? safira? garnier? bardzo bym nie chciałą mieć zółtych ani pomaranczowych włosów, tylko zalezy mi bardziej na jasnym popielatym blodzie... Doradzcie Kochanie Doświadczone !!


Ja bym Ci doradziła wellaton bo tylko ta farba robie włoski.Ale to moje zdanie. Wiem jedynie ze dobrze pokrywa odrosty i włosy które wygladaja naturalnie i nie sa żółte ani pomarańczowe
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 10:20   #34
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci doradziła wellaton bo tylko ta farba robie włoski.Ale to moje zdanie. Wiem jedynie ze dobrze pokrywa odrosty i włosy które wygladaja naturalnie i nie sa żółte ani pomarańczowe
dzieki za odpowiedz, a powiedz mi czy ona rozjaśnia też włosy farbowane? i jak z rozjaśnianymi już wcześniej podczas balejażu??
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 11:29   #35
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, a powiedz mi czy ona rozjaśnia też włosy farbowane? i jak z rozjaśnianymi już wcześniej podczas balejażu??

Powiem ci tak odcien 8/1 rozjasnia naturalne włosy i farbowane.Wiadomo ze nie tak samo złapie ale zapewniam cie ze wyglada to bardzo naturalnie,cos jak refleksy na włosach.Pasemka sama mialam i farba je pokryła ładnie. Naprawde jestem bardzo zadowolona i moge polecic z czystym sumieniem
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 15:28   #36
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Powiem ci tak odcien 8/1 rozjasnia naturalne włosy i farbowane.Wiadomo ze nie tak samo złapie ale zapewniam cie ze wyglada to bardzo naturalnie,cos jak refleksy na włosach.Pasemka sama mialam i farba je pokryła ładnie. Naprawde jestem bardzo zadowolona i moge polecic z czystym sumieniem
więc pewnie 12.1 też bedzie,bo chciałabym jaśniejsze
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 18:50   #37
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

12/1 to krem rozjasniajacy o 3-4 tony.Nigdy go nie stosowalam samego na wlosy bo jednak balabym sie żółtka...Pomieszaj go z 8/1 lub 9/1
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 19:26   #38
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
12/1 to krem rozjasniajacy o 3-4 tony.Nigdy go nie stosowalam samego na wlosy bo jednak balabym sie żółtka...Pomieszaj go z 8/1 lub 9/1
boję sie że jak pomieszam to mi wyjdą dziwne kolory i nierównomiernie ,jak Ty mieszałas?

znalazłam jeszce coś takiego: http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t&prod_id=1757 ciekawi mnie który jest lepszy,używał ktoś może?
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:27   #39
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
boję sie że jak pomieszam to mi wyjdą dziwne kolory i nierównomiernie ,jak Ty mieszałas?

znalazłam jeszce coś takiego: http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t&prod_id=1757 ciekawi mnie który jest lepszy,używał ktoś może?



To ja mieszałam właśnie wellaton 8/1 z tym co podałaś w linku (12/1) i nie wyszły mi dziwne kolory Zreszta wrzuciłam fotki na pierwszej stronce.Ja bym sie bała jednak uzyc troche samego kremu rozjasniajacego bo po takich rozjasniaczach bardzo czesto wychodzą albo kompletnie białe albo żółte włosy Pozdrawiam
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 09:18   #40
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
To ja mieszałam właśnie wellaton 8/1 z tym co podałaś w linku (12/1) i nie wyszły mi dziwne kolory Zreszta wrzuciłam fotki na pierwszej stronce.Ja bym sie bała jednak uzyc troche samego kremu rozjasniajacego bo po takich rozjasniaczach bardzo czesto wychodzą albo kompletnie białe albo żółte włosy Pozdrawiam
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 09:42   #41
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ciesze sie ze moglam pomoc
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 09:11   #42
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mam jeszce jedno pytanko... pnieważ nigdy nie mieszałam farb chciałam zapytac jak to zrobic: kupiłam wellaton 12.1 i 9.1 zmieszac je dodajac do obu emulsji po połowie obydwu kremów tak?? Julitta... Ty to robiłas,podpowiesz,dzięki za odpowiedz, w tej dziedzinie jestm troche ciemna, bo nigdy jeszce tego nie robiłam a chciałabym to zrobić dobrze,pozdrawiam
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 09:22   #43
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Monisia, a jakie długie masz włosy? Bo ja długie to pewnie pójdą dwie farby, więc nie ma sensu mieszać po połowie tylko obie w całości. Jesli masz krótkie, no to faktycznie, połowa farby i połowa emulsji, a do tego połowa drugiej farby i drugiej emulsji. (no chyba ze wodę mają identyczną, ale radziłabym nie ryzykować, bo zawsze mogą się różnić między sobą jakimś jednym drobnym składnikiem- znaczy emulsje od farby superrozjaśniającej może sie różnic od tej drugiej., więc radzę nie kombinować)
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 16:11   #44
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Monisia, a jakie długie masz włosy? Bo ja długie to pewnie pójdą dwie farby, więc nie ma sensu mieszać po połowie tylko obie w całości. Jesli masz krótkie, no to faktycznie, połowa farby i połowa emulsji, a do tego połowa drugiej farby i drugiej emulsji. (no chyba ze wodę mają identyczną, ale radziłabym nie ryzykować, bo zawsze mogą się różnić między sobą jakimś jednym drobnym składnikiem- znaczy emulsje od farby superrozjaśniającej może sie różnic od tej drugiej., więc radzę nie kombinować)
mam włosy tak do łopatek, właśnie dlatego zastanawiam się jak mieszać żeby mi nie powychodziły różne kolory,jeśli bede dawać norlmanie jedną a na ta drugą, obie mają wode 9% tyle że jedna to jest krem rozjaśniający a druga pięlegnacyjny krem koloryzujący... wogóle sie zastanawiam czy mieszać,ale boję się zółtka albo kurczaka
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 22:25   #45
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, a mówiąc o garnierze 111 to macie na myśli którą ?
http://www.lara.pl/product.php/1,105...aty-Blond.html

http://www.delikatna.com.pl/p/pl/285...acy_-_111.html
??
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 09:25   #46
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
mam włosy tak do łopatek, właśnie dlatego zastanawiam się jak mieszać żeby mi nie powychodziły różne kolory,jeśli bede dawać norlmanie jedną a na ta drugą, obie mają wode 9% tyle że jedna to jest krem rozjaśniający a druga pięlegnacyjny krem koloryzujący... wogóle sie zastanawiam czy mieszać,ale boję się zółtka albo kurczaka



Jeśli masz włosy do łopatek to mieszaj 2 całe farby.Ja tak zrobiłam i nie powychodziły mi różne kolory
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:59   #47
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
jak mieszać żeby mi nie powychodziły różne kolory,jeśli bede dawać norlmanie jedną a na ta drugą, o
Jedną na drugą?? To Ty chciałaś najpierw jedną farbą włosy smarować a potem drugą? Tak to zabrzmiało. Jesli masz włosy do łopatek, to zużyjesz dwie farby, na bank, więc napiszę instrukcję DUŻYMI LITERAMI, żeby wsjo było jasne
Bierzesz jakąś szklaną albo plastikową miskę
wciskasz do niej farbe nr 1 (całą)
wlewasz emulsje nr 1 (całą)
wciskasz farbe nr 2 (całą)
wlewasz emulsje nr 2 (całą)
dokładnie mieszasz WSZYSTKO RAZEM

i nakładasz na włosy, aha, czyli jeszcze jakiś pędzelek do nakładania farby by się przydał. Powodzenia
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 13:35   #48
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Buuu.Nadal nie znalazłam silnie działajacej farby.Zrobiłam odrosty tym razem garnierem nutrisse 111 b.b.j.popielatym blondem superrozjasniajacym i na naturalnych ciemnobrązowych wyszły słomkowo rudawe w zaleznosci od oswietlenia.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:36   #49
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

arzdąc, u mnie tak samo. Odrost (ciemny blond jasny brąz) złapał na słomkowo rudawy. Jest do przeżycia, ale zobaczę jeszcze jak będzie po następnym farbowaniu odrostów. czy za drugim razem chwyci to co teraz jest słomkowo rude :/
madine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 07:17   #50
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

I jak tam Monisia po farbowaniu?? Ja robiłam juz drugi raz ta mieszanke teraz w czwartek i jestem zadowolona bo jeszcze bardziej rozjasniło mi włoski
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 13:53   #51
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
arzdąc, u mnie tak samo. Odrost (ciemny blond jasny brąz) złapał na słomkowo rudawy. Jest do przeżycia, ale zobaczę jeszcze jak będzie po następnym farbowaniu odrostów. czy za drugim razem chwyci to co teraz jest słomkowo rude :/
Mnie cały czas chwyta tak samo bo juz kilka razy robilam odrosty z tym ze ja uzywam za kazdym razem innej farby bo szukam tej najlepszej i tak 1 raz na cale wlosy szedl rozjasniacz potem juz farby loreal P01 j.pop.bl. za miesiac palette BC1 potem wella decore 12/1 ostatnio garnier 111 teraz w kolejce czeka loreal les blondissimes 03 za kazdym razem sa to farby z popielatym odcieniem zeby nie wychodzily zbyt zolte.Miałam róznice pomiedzy tymi włosami ktore zostaly potraktowane rozjasniaczem a tymi po farbie wiec nałozyłam ale tylko na te po rozjasniaczu loreala DG3 CHICAGO j.b.złocisto popielaty i juz mam jednolite włosy nawet niezle to wyglada..moze jednak uda mi sie znalejzc farbe ktora jeszcze troche mocniej rozjasni me naturalne włosy...
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 15:33   #52
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
I jak tam Monisia po farbowaniu?? Ja robiłam juz drugi raz ta mieszanke teraz w czwartek i jestem zadowolona bo jeszcze bardziej rozjasniło mi włoski
hehehe no więc, nałozyłam 12/1 sam najpierw wkońcu nie pomieszałam i hmm na odrostach wyszły mi takie słomkowo rude, juz myślałam ze z domu nie wyjdę, ale miałam jeszce tą 9/1 i nałozyłam ja na te odrosty i to troche zniwelowało ten odcień... ogólnie z wierzchu jest wmiare, ale spod spodu te odroty są troche rudawe...
planuję jak sobie włos troche odpoczną jeszce raz nałożyc ten 12/1 żeby je troszke jeszce rozjaśnić
ale musze powiedzieć że włoski mam nie zniszczone
dzięki dziewczyny za rady
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 09:54   #53
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
moze jednak uda mi sie znaleźć farbę która jeszcze trochę mocniej rozjaśni me naturalne włosy...
Wiesz, mnie najbardziej wkurza, że farby superrozjaśniające to te wszystkie platynowe jaśniutkie odcienie. A ja bym chciała mieć średni blond, tylko bez użycia rozjaśniacza. A jesli nie chce używać rozjaśniacza, to mam do wyboru tylko extremalnie jasne blondy :/ Tak jakby nie mogli zrobić farby, która miałaby mocną wodę a odcień ciemniejszy :/ Ech..

Monisia, może wkleisz fotkę ze swoich eksperymentów?
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 13:56   #54
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie najbardziej wkurza, że farby superrozjaśniające to te wszystkie platynowe jaśniutkie odcienie. A ja bym chciała mieć średni blond, tylko bez użycia rozjaśniacza. A jesli nie chce używać rozjaśniacza, to mam do wyboru tylko extremalnie jasne blondy :/ Tak jakby nie mogli zrobić farby, która miałaby mocną wodę a odcień ciemniejszy :/ Ech..

Monisia, może wkleisz fotkę ze swoich eksperymentów?
nie mam cyfrówki,ale jak sobie zrobię na telefonie to wkleję
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 14:27   #55
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

cytat madine:"Wiesz, mnie najbardziej wkurza, że farby superrozjaśniające to te wszystkie platynowe jaśniutkie odcienie. A ja bym chciała mieć średni blond, tylko bez użycia rozjaśniacza. A jesli nie chce używać rozjaśniacza, to mam do wyboru tylko extremalnie jasne blondy "

Szkoda ze nie mozemy sie zamienic Mnie po tych superrozjasniajacych farbach wychodzi własnie sredni blond a chce jasniejsze i tez nie chce rozjasniacza wkleje fotki co mi wyszło.....a próbowałas odcieni superroz. ale np.beżowych lub naturalnych?Wydaje mi sie ze powinny z lapac na troche ciemniejszy kolor niz platynowe lub jasno popielate....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gotowe.jpg (27,5 KB, 1288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg najnowsze 360.jpg (54,8 KB, 1789 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 21:00   #56
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

arzdąc Takie jak Ty na fotkach to ja miałam zaraz po dekoloryzacji u fryzjera i położeniu jasnej popielatej farby. (czyli może mój wyjściowy kolor, naturalny jest jaśniejszy od Twojego skoro lepiej łapie farbę, znaczy jaśniej ) A później walczyłam. Różnymi superrozjaśniającymi, i teraz 4/5 długości włosów mam prawie platyne, dół ładny beżowy blond (również bardzo jasny).
no to po kolei :
zdjęcie nr 1: mój ciemny brąz schwarzkopf natural & easy, farbowany od ok 2 lat (w takich włosach poszłam do fryzjera)
zdjęcie nr 2: po wyjściu od fryzjera, po dekoloryzacji i jasnej popielatej farbie
zdjęcie nr 3: jak farba zaczęła się wypłukiwać (ryża tragedia)
zdjęcie nr 4: po moim farbowaniu najpierw safirą księzycowy blask czy jakoś tak, a potem na to L'oreal ultrajasny popielaty blond (czy coś w ten deseń)
zdjęcie nr 5: moje włosy po czterech farbowaniach po dekoloryzacji, farba ultrajasny beżowy blond z garniera, odrosty słomkowo ryże ale całość jasna i wyglądająca nieźle (aparat troszkę przekłamuje, światło do niczego)

ostateczny kolor mam na głowie juz jakiś miesiąc albo i lepiej.
No i oto moja historia.. teraz jest dużo lepiej, ale farba i tak łapie inaczej na zdekoloryzowanych włosach (miejscami białych, a miejscami ryżych) a inaczej na naturalnym odroscie :/ ale jeszcze troche, i bede juz wiedziec wszystko o farbach BLOND doswiadczenie zdobywam w zastraszającym tempie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed dekolor..JPG (27,7 KB, 603 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po dekolor.JPG (15,1 KB, 1247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po myciu.JPG (52,1 KB, 1578 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po safirze.JPG (61,7 KB, 1573 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po farbie garnier.JPG (33,4 KB, 2027 załadowań)

Edytowane przez madine
Czas edycji: 2008-01-16 o 10:53
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 07:19   #57
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madine Pokaż wiadomość
arzdąc Takie jak Ty na fotkach to ja miałam zaraz po dekoloryzacji u fryzjera i położeniu jasnej popielatej farby. (czyli może mój wyjściowy kolor, naturalny jest jaśniejszy od Twojego skoro lepiej łapie farbę, znaczy jaśniej ) A później walczyłam. Różnymi superrozjaśniającymi, i teraz 4/5 długości włosów mam prawie platyne, dół ładny beżowy blond (również bardzo jasny).
no to po kolei :
zdjęcie nr 1: mój ciemny brąz schwarzkopf natural & easy, farbowany od ok 2 lat (w takich włosach poszłam do fryzjera)
zdjęcie nr 2: po wyjściu od fryzjera, po dekoloryzacji i jasnej popielatej farbie
zdjęcie nr 3: jak farba zaczęła się wypłukiwać (ryża tragedia)
zdjęcie nr 4: po moim farbowaniu najpierw safirą księzycowy blask czy jakoś tak, a potem na to L'oreal ultrajasny popielaty blond (czy coś w ten deseń)
zdjęcie nr 5: moje włosy po czterech farbowaniach po dekoloryzacji, farba ultrajasny beżowy blond z garniera, odrosty słomkowo ryże ale całość jasna i wyglądająca nieźle (aparat troszkę przekłamuje, światło do niczego)


No i oto moja historia.. teraz jest dużo lepiej, ale farba i tak łapie inaczej na zdekoloryzowanych włosach (miejscami białych, a miejscami ryżych) a inaczej na naturalnym odroscie :/ ale jeszcze troche, i bede juz wiedziec wszystko o farbach BLOND doswiadczenie zdobywam w zastraszającym tempie


Madine nie rozjasniaj juz włosów,masz je dosłownie białe...O wiele bardziej podobasz mi sie na drugim zdjeciu gdzie sa takie naturalne Nie myslalas o tym żeby troszke je przyciemnic??
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:25   #58
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

cyt.Madine"[quote=madine;6305216]arzdąc Takie jak Ty na fotkach to ja miałam zaraz po dekoloryzacji u fryzjera i położeniu jasnej popielatej farby. ..."

Madine własnie taki kolorek chciałabym uzyskac jak masz na ostatnim zdjeciu bez uzycia rozjasniacza ale w moim przypadku to chyba nie mozliwe super jest ten kolor
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 10:38   #59
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Madine nie rozjasniaj juz włosów,masz je dosłownie białe...O wiele bardziej podobasz mi sie na drugim zdjeciu gdzie sa takie naturalne Nie myslalas o tym żeby troszke je przyciemnic??
Zdjęcie trochę przekłamuje kolor, zrobione jest z lampą w sztucznym świetle, nie są białe, są bardzo jaśniutkie w kolorze bezowy blond, maja taki perłowy połysk. Oczywiście chcę je przyciemnić, ale jak widać na fotce nr 3 (tej z loczkami) po dekoloryzacji jak wypłukiwała sie farba, to górę włosów miałam jasną, a dół rudy, więc jedyną metodą walki z tym rudym było farbowanie na jak najjaśniejsze popielate kolory. I udało mi się dzięki temu wyrównać kolor. Ale farba inaczej łapie na tych rozjaśnionych dekoloryzacją, a inaczej na nowym zdrowym naturalnym odroście, dlatego tak kombinuje w poszukiwaniu farby I muszę się pochwalić, ze jak potem kiedyś byłam sie obciąć u tej fryzjerki , która robiła mi dekoloryzacje, to sama nie mogła sie nadziwić jaki ładny równy kolor mam, i pytała jak udało mi sie go uzyskać

arzdąc, ja nie chce takiej platyny, bo wygląda nienaturalnie, ale nie ukrywam, ze ten jaśniutki beż z perłowym połyskiem mi się naprawdę podoba. Jednak żeby kolor wyglądał naturalnie, będzie trzeba faktycznie zrobić sobie jakiś średni blond Na razie daje włosom odpocząć, do nastepnego farbowania odrostów (chociaż obawiam sie ze to bedzie szybko, bo już je widac :/)
arzdąc wydaje mi się, że gdybyś kilka razy z kolei nałożyła na swoje włosy Np. tą safirę księzycowy blask (czy jakoś tak) to na pewno muszą się rozjaśnić. Skoro moje całkiem rude po dekoloryzacji chwyciło (a pigment z farby jest przecież trudniejszy do usunięcia z włosa niz ten naturalny) to Tobie tym bardziej powinno wyjść. Zawsze możesz zminiejszyć odstępy między farbowaniem, np ok 2-3 tyg, mnie sie udało przejść z tego czarnego "ciemnego brązu" do koloru jaki mam w niewiele ponad miesiąc. ALe to był mój dziki upór i determinacja (no i nie słuchanie ostrzeżeń typu : odczekaj miesiac do nastepnego farbowania)

Edytowane przez madine
Czas edycji: 2008-01-16 o 10:46 Powód: dodanie tekstu
madine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:28   #60
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a czy któras z was nakładała ową blond farbe na ciemne(bardzo ciemny braz) włosy??
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.