Gorset - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 10:39   #1
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Question

Gorset


dziewczyny!!!

pomóżcie... mam problem... nie mogę znaleźć gorsetu
tj. szukam gorseciarki i w poznaniu nic jedna znalazlam to szyje do miseczki C a ja mam 75D

znacie jakiś dobry adres??

albo sklep gdzie są dobre gorsety z fiszbinami...

błagam pomóżcie
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:54   #2
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Gorset

Ja kupiłam ostatnio 75D brązowo-czarny haftowany z przodu miedziano -złotą nitką (bardzo delikanie) w Triumphie. Był też kremowy z linii Angel Curves i tez 75D było.Generalnie większośc moich bieliźnianych zakupów tam popełniam. Firma jest zdaje się niemiecka, a Niemki to kobiety o raczej solidnych atrybutach. Czasem coś mozna znaleźć w Intimissimi, choć gorsetów w rozmiarze T4 (taki przy swoim cycu kupuję) jest raczej mało. poza tym mam jeszcze problem tej materii, że mam czym oddychać, natomiast t talii mierzę sobie 65-67 cm. I z reguły mam problem żeby tego cyca zgrać z resztą bielizny, bo talia w gorsecie za szeroka

A poza tym, co to za gorseciarka, co ty;ko do 75C szyje? Przecież z założenia mają szyć rozmiary duże, nietypowe, etc.

Nie jestm co prawda z Poznania, ale Triumpha na pewno tam masz. Tylko te ceny....
Jest jeszcze Felina (myślę, że samodzielnego sklepu nie mają, tak jest u mnie w Łodzi, raczej trzeba po sklepach z bielizna popytać), ale ceny maja sufitowe (udało mi się rok temu kupić cudo gorseciarskie na wyprzedaży),za to jakoś ekstra
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:44   #3
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Gorset

nio triumph to mój ulubiony bieliźniany... ale ten gorset z stamtąd to ja mam taki "ozdobny"... a mi chodzi o taki na fiszbinach...
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.