KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 10:00   #331
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez JustynaTBS Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam swój walentynkowy zestaw KONAD. Zestaw świetny, pięknie opakowany oczywiście od razu wzięłam się do robienia stempelków i pierwszy mi wyszedł świetnie tylko płytka od razu się porysowała, wzięłam się za drugi wzorek a tu... przestało mi wychodzić kilka z kolei wogóle nie odbiło się na stempelku. Tak prubowałam i aż zaczełam sie wkurzać ale stwierdziłam że prubuje dalej bo wczesniej czytałam że na początku czesto nie wychodzą. I wkoncu po pewnym czasie zaczeły mie wychodzić po prostu troche za mocno przyciskałam zdrapke a wystarczy naprawde delikatnie przejechać po wierzchu płytki. Teraz juz wychodzą mi wszystkie wzorki!!!!!! teraz po 1 dniu wychodzą mi wszystkie wzrorki we wszystkich kolorach!!! a mam duży zestaw diamentowy, mam 7 kolorów lakierów i wszystkie są świetne!!! polecam dziewczyny nie tylko dla profesjonalistek ale też dla dziewczyn które chciały by mieć piekne paznokcie "domowymi" sposobami
hmmm ciekawe to trzeba zastanowic sie nad kupnem pozdrawiam
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:07   #332
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

A ja mam dylemat. Do użytku domowego nie jest potrzebny wielki zestaw wystarczy jeden lakier, ja skłaniam się ku białemu. Problem w tym że poza lakierem zupełnie nie jestem zdecydowana co wybrać dodatkowo. Wszystkie płytki bym chciała naraz hehe.

Dziewczyny może napiszcie tu jaki kolor lakieru lubicie (używacie) najczęściej, i które płytki najbardziej lubicie, spiszmy tu takie wizazowe bestselery
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:32   #333
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Oj na konkurs chyba jest multum prac bo czekamy i czekamy
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:29   #334
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Zdecydowanie biały i czarny.

Różowy, srebrny i fioletowy niekoniecznie bo wychodzą baaardzo jaśniutkie i trzeba porządnie się przyjrzeć by je zobaczyć
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:41   #335
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Widzę, że nareszcie pojawiły się w sprzedaży nowe żelki z KONADA Easy Off, które oglądałam w sklepiku na otwarciu http://www.konadnail.pl/product.php?view=75&p=833 i foremki do akrylu
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 10:28   #336
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,


Kto sie wybiera do Wawy na najbliższe targi do nas.. na ploty i zakupy hihi.. ?


Co do konkursu to czekamy na administracje wizazowa, bo jakoś poprzedni konkurs w kolejce musi się zakończyć żeby u nas zacząć glosowanie czy jakoś tak... jeszcze trochę i będzie.. tak przynajmniej nam przekazano


Co do kolorów lakierów to temat już był omawiany, wszystko tak naprawdę zależy od kompozycji kolorystycznej.. wiadomo, ze jak kolory są jasne to bardziej kontrastowo wychodzą na ciemnych podkładach.. no ale często dziewczyny robią delikatne wzorki i specjalnie sa one w małym kontraście.. jak się to mówi nie każda chce choinkę ze świecącymi bombkami

Obla normalnie miałam newsa napisać o nowych rzeczach w sklepie a ty tak normalnie strzał w dziesiątkę
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 10:46   #337
glizdziuszek
Przyczajenie
 
Avatar glizdziuszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Kiedy pojawia sie prace konkursowe ?
Juz tyle czasu minelo i nic ...
I nie wiem czy moge juz swoja prace na blog wrzucic czy mam jeszcze czekac ;/

Czekam na odp,
Pozdrawiam
glizdziuszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 10:49   #338
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez konad.pl Pokaż wiadomość
Witam,


Kto sie wybiera do Wawy na najbliższe targi do nas.. na ploty i zakupy hihi.. ?


Ja będę na pewno
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:57   #339
bialebobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam.
Ja też miałam problemy z robieniem stempelków....ale poczytałam i wreszcie się udało...teraz wszędzie mam kwiatuszki:P...Pozdrawiam
bialebobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:20   #340
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

ja byłam w Wawie na targach
chyba 10 minut wybierałam jakie chce foremki silikonowe aż w końcu zdecydowalam się na gwiazko-bezy i koronkę póki co testowalam na pudełeczku od pudru własnie jestem w trakcie malowania pazurków i jak wyschną to będę próbowała zrobić koronki na pazurkach
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:19   #341
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nowe wzorki - zwłaszcza te duże raczej nie są dla mnie - za mało możliwości kombinowania. Ale dla totalnych amatorek zdobienia - świetna sprawa, jeden mach stempelkiem i cały pazurek jest ready
Ja też mam mały zestaw Konada, jak dla amatorki jest wystarczający. Mało tego, nawet moja przyjaciółka, która na co dzień nie maluje paznokci, po zobaczeniu moich motylkow na paznokciach czym prędzej kupiła sobie taki zestaw. Teraz każda wizyta u niej zaczyna się zabawą w manikiurzystkę A moja ciotka, ktora od czasu do czasu przyjeżdża do babci w odwiedziny, za każdym razem życzy sobie "fest paznokcie", jak to mawia. Motylki i kwiatuszki robią furorę wśród jej koleżanek z pracy

Ostatnio ciotka była dwa tygodnie temu, na weekend. Akurat w niedzielę wracałam z tygodniowego wyjazdu z Włoch. Jakieś 80 km od Warszawy już jestesmy, dzwoni moja komórka. Odbieram i słyszę: "Gdzie jesteś, Ty cholero?" "O, cześć ciocia". Wpadłam do domu i jeszcze zdążyłam jej paznokcie ostemplować
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:52   #342
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja też mam mały zestaw Konada, jak dla amatorki jest wystarczający. Mało tego, nawet moja przyjaciółka, która na co dzień nie maluje paznokci, po zobaczeniu moich motylkow na paznokciach czym prędzej kupiła sobie taki zestaw. Teraz każda wizyta u niej zaczyna się zabawą w manikiurzystkę A moja ciotka, ktora od czasu do czasu przyjeżdża do babci w odwiedziny, za każdym razem życzy sobie "fest paznokcie", jak to mawia. Motylki i kwiatuszki robią furorę wśród jej koleżanek z pracy

Ostatnio ciotka była dwa tygodnie temu, na weekend. Akurat w niedzielę wracałam z tygodniowego wyjazdu z Włoch. Jakieś 80 km od Warszawy już jestesmy, dzwoni moja komórka. Odbieram i słyszę: "Gdzie jesteś, Ty cholero?" "O, cześć ciocia". Wpadłam do domu i jeszcze zdążyłam jej paznokcie ostemplować
hi hi

mała rzecz a cieszy
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:43   #343
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
hi hi

mała rzecz a cieszy
Ciotuchna cieszy się jak nie wiem - ma w pracy koleżankę, za ktorą oględnie mowiąc, nie przepada. Owa koleżanka co jakiś czas chodzi do stylistki paznokci na przedłużanie, ozdabianie i Bóg wie co jeszcze. Dlatego kiedyś siedzialam ponad 2 godziny nad paznokciami ciotki, bo koleżanka tak ją wnerwiła, że ciotka postawila sobie za punkt honoru zdenerwować ją swoimi paznokciami I chyba się udało, po 2 godzinach roboty z malowaniem wzorków, ozdabianiem, stemplowaniem, itp...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:03   #344
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

buhahaha..
dobre
może naucz ciocię robienia stempelków jakby tak co kilka dni miała nowe to by dopiero było!! Jakby się jeszcze nie przyznała, że sama robi to wszyscy by myśleli, że co pare dni chodzi do manikiurzystki
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:06   #345
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
buhahaha..
dobre
może naucz ciocię robienia stempelków jakby tak co kilka dni miała nowe to by dopiero było!! Jakby się jeszcze nie przyznała, że sama robi to wszyscy by myśleli, że co pare dni chodzi do manikiurzystki
Ciocia za leniwa jest, za to bardzo lubi jak ktos wokół niej skacze
A przyznać to się przyznala, że bratanica jej robi paznokcie. Kiedyś się śmiała, że jak wraca ze zrobionymi pazurami, to koleżanki od razu wiedzą, że byla u nas w odwiedzinach

Kattie, kupilaś cos Konada na targach?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:57   #346
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

powiem szczerze, że zapomniałam tam wpaść
bo miałam nazbieraną kasę i wydałam wszystko na lakiery i ozdóbki, potem sobie przypomniałam, że chciałam płytkę ale nic to... jak dostanę zastrzyk gotóweczki to zrobię zamówienie internetowe, terazz się nawet opłaca bo tańszą wysyłkę zrobili, a co poniektórym lakierom nie mogłam odpuścić
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:57   #347
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

ja dostalam na gwiazdke od Tz zestaw podrozny z dodatkowa plytka i jestem bardzo zadowolona. wzorki wychodza ladne, staranne i urzadzenie jest banalne w obsludze
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:00   #348
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że zapomniałam tam wpaść
bo miałam nazbieraną kasę i wydałam wszystko na lakiery i ozdóbki, potem sobie przypomniałam, że chciałam płytkę ale nic to... jak dostanę zastrzyk gotóweczki to zrobię zamówienie internetowe, terazz się nawet opłaca bo tańszą wysyłkę zrobili, a co poniektórym lakierom nie mogłam odpuścić
Ty to niedługo kredyt weźmiesz
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja dostalam na gwiazdke od Tz zestaw podrozny z dodatkowa plytka i jestem bardzo zadowolona. wzorki wychodza ladne, staranne i urzadzenie jest banalne w obsludze
Czasem wzorki wychodza mi kiepsko, ale przypuszczam, że to kwestia złego oczyszczenia płytki i czyścika. Ogólnie całe to ustrojstwo jest proste w obsludze.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:04   #349
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ty to niedługo kredyt weźmiesz
E tam..
rodzice mają działkę, sprzedam i tyż będzie git
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 22:06   #350
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Czasem wzorki wychodza mi kiepsko, ale przypuszczam, że to kwestia złego oczyszczenia płytki i czyścika. Ogólnie całe to ustrojstwo jest proste w obsludze.
tak, dokladnie tak. i odtluszczenia gumeczki
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:32   #351
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Mam pytanie dotyczace foremek do akrylu - nowosci w konadzie czy posiadacie moze zdjecia paznokci z tymi wzorami 3D? bo intesuje mnie jak te kwiety i inne wychodza, czy wzory sa wysokie czy podobne do wykonanych recznie?
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:39   #352
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Nie wiem czy to jest to, ale Cdz coś ostatnio wrzucała do swojego wątku. Robila coś z foremek właśnie. Zapytaj u niej.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:13   #353
JustynaTBS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Foremki akrylowe są świetne. Sama jeszcze nie mam ale planuje zakup. koleżanka ma i naprawde są śliczne wzorki szczególnie do zatapiania w żel lub akryl
A co do tego że czasem wzorki z płytek nie wychodzą to czesto jest wina tego że po prostu za mocno przejedzie sie czyścikiem. Mi teraz juz wszystkie wychodza a na pocątku jakos nie chciały wogóle wyjść. Właśnie dostałam mejla ze mam 10% rabatu na dzień kobiet więc zamówię foremki i lakiery dla koleżanki bo jej obiecałam że dam jej te płytki co się mi powtarzają i czyścik ze stempelkiem.
które foremki wam się najbardziej podobają? chyba zamowie króliczki i nie wiem jakie jeszcze

Edytowane przez JustynaTBS
Czas edycji: 2009-03-05 o 20:25
JustynaTBS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:51   #354
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

dzieki LaMonica

Justyna - mowisz o tych playboya?
mnie sie najbardziej te podobaja - http://www.konadnail.pl/images/3dmolds_56.jpg i te - http://www.konadnail.pl/images/3dmolds_64.jpg
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:33   #355
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam Serdecznie,


z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalną akcję dla naszych Klientek!

Składając zamówienie w sklepie www.konad.pl, w dniach 6-8 marca, wpisz w polu 'kod promocyjny' tekst: 8marca. Dzięki temu otrzymasz dodatkowo 10% rabatu na zakupione produkty. Prezent na Dzień Kobiet od Konad Polska!

Uwaga! 6 marca w piątek, sklep firmowy KONAD w Krakowie, ul. Librowszczyzna 3 (I p.) lok. 4, będzie otwarty od godz. 10:00 do 20:00. W tym dniu także na miejscu otrzymasz 10% rabat i upominek gratis... a dla najszybszych mamy kwiaty

Dokładna informacja w załączniku
Kasia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg card1Konad.jpg (45,0 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez konad.pl
Czas edycji: 2009-03-05 o 20:12 Powód: uszczegółowienie :)
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:24   #356
JustynaTBS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 18
Talking Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
dzieki LaMonica

Justyna - mowisz o tych playboya?
mnie sie najbardziej te podobaja - http://www.konadnail.pl/images/3dmolds_56.jpg i te - http://www.konadnail.pl/images/3dmolds_64.jpg
No w sumie nie są złe tylko że kwiatki wole zrobić normalnie pędzelkiem a np króliczków już nie zrobię
A te gwiazdki widziałam na paznokciach i są świetne takie wyraźne, dużo lepsze niż te gotowe hologramy
I jeszcze te kotki mi się podobają
JustynaTBS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:08   #357
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Konad jest u mnie w Wieliczce Nie wiedziałam, wstyd
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:33   #358
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci


W Wieliczce jest zdaje się siedziba, sklepik jest w Krakowie
niedawno było otwarcie
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 12:02   #359
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość

W Wieliczce jest zdaje się siedziba, sklepik jest w Krakowie
niedawno było otwarcie
Tak tak.
Librowszczyzna w centrum więc pewnie wpadę niebawem
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 16:45   #360
konad.pl
Raczkowanie
 
Avatar konad.pl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,


dokładna mapka sklepu jest na naszej stronce kontaktowej:
http://www.konadnail.pl/contact.php

Przypominam, że oczywiście oprócz rabatu promocyjnego na Dzień Kobiet
można dostać darmową przesyłkę - wystarczy kupić produkty powyżej 200zł.

Pozdrawiam
Kasia
konad.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.