Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 10:14   #2791
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć moje kochane
miałam od rana natłok pracy więc pisze dopiero teraz
niestety okazało się że fasolka w brzuchu jeszcze jest trochę za mała żeby podac płeć i muszę czekać
W każdym bądź razie rozwija sie prawidłowo i wczoraj miała/o 9,5 cm

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Lapi a Ty robiłas wcześniej maskę czy sam cos 2 od początku?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:36   #2792
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980

Lapi a Ty robiłas wcześniej maskę czy sam cos 2 od początku?
......................... ......................... ......................... ..............
hejka , maske ,maske Catrinko , na poczatku kwietnia robilam ....

z reszta po raz drugi- pierwsza robilam rok temu tez w kwietniu ale mi po lecie plamiska znow wyskoczyly dlatego caly zabieg cosmelan powtorzylam w tym roku znow ....i obiecalam sobie ,ze po raz ostatni
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:05   #2793
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Przy takich zabiegach powinni nam dawać gwarancję a w razie powrotów plam poprawiać w ramach gwarancji
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:08   #2794
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
cześć moje kochane
miałam od rana natłok pracy więc pisze dopiero teraz
niestety okazało się że fasolka w brzuchu jeszcze jest trochę za mała żeby podac płeć i muszę czekać
W każdym bądź razie rozwija sie prawidłowo i wczoraj miała/o 9,5 cm

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Lapi a Ty robiłas wcześniej maskę czy sam cos 2 od początku?
9,5 cm szczęścia
poczekamy z Tobą
ja tez chcę pigmanorm i tusz nivea - kto robi listę?
dobra lece troche jeszcze popracować
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:55   #2795
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Przy takich zabiegach powinni nam dawać gwarancję a w razie powrotów plam poprawiać w ramach gwarancji
......................... ......................... ......................... ....

wiesz co , lekarka mi mowila ,ze wyjsc plamiska nie powinny jak bede potem cos 2 smarowac dluzszy czas i filtra 50 uzywac ciagle
ale uprzedzila mnie od razu ,ze gwarancji nie daje bo nawroty sie zdarzaja takze oni sie asekuruja ...ja mysle ,ze ona od razu wiedziala ,ze te plamiska wracaja ...to tak jest najpierw ci mowia ,ze na bank jak tyle kasy wydasz bedziesz miec spokoj a potem jak juz zabieg zrobia to mowia ,ze gwarancji 100% nie ma ...takze ja drugi raz cosmalan na allegro kupilam i sama sobie maske polozylam bo mnie wkurza takie podejscie ....moja lekarka kasuje za cosmelan 2500 zl, nie slyszalam ,zeby ktos tyle zaplacil co ja ....teraz cena zeszla do 2000zl ...
nie powiadziala mi np. o tym ,ze niektorych firm sie filtry destabilizuja w polaczeniu z podkladem a uwazam ,ze powinna ....
za taka kase powinni udzielac rzetelnych informacji chociaz , takie moje zdanie ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:09   #2796
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
cześć moje kochane
miałam od rana natłok pracy więc pisze dopiero teraz
niestety okazało się że fasolka w brzuchu jeszcze jest trochę za mała żeby podac płeć i muszę czekać
W każdym bądź razie rozwija sie prawidłowo i wczoraj miała/o 9,5 cm

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Lapi a Ty robiłas wcześniej maskę czy sam cos 2 od początku?
Cati ależ już masz duże dzidzisuper!

Lapielq a jak po masce wyglądałaś?Pytam bo ja do pracy chodzić muszę a pracuję wśród ludzisk wiec sama rozumiesz

A ten pigma faktycznie dobre efekty ma?Ja to się zawsze boję że plamiska mi się przyciemnią

A gdzie Miszelka?

-
Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
jestem
Caterinko i co będzie?wiesz już?
trzymam kciuki za dziewczynkę Wiktorynkę, dziewczynki tez są twarde i ze wszystkim sobie poradzą, nawet lepiej niz chłopcy
a te sukieneczki, spineczki - masz rację, cudo, niestety moja córa jest chłopakiem - zazwyczaj nosi spodnie, włosy w kitkę, o podrapanych kolanach nie muszę chyba mówić
no i zapisałam ją na tańce, ale się męczyła i teraz chodzi na karate
i żaden chłopak jej nie podskoczy

kawusia, miłego dzionka wszystkim
Miszelko wpadne po pracy do douglasa, ale u mnie bieda, kolorówki givenchy w ogóle nie mają
Ewelinka pewnie zajęta ślubem tzn przygotowaniami
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:13   #2797
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cati ależ już masz duże dzidzisuper!

Lapielq a jak po masce wyglądałaś?Pytam bo ja do pracy chodzić muszę a pracuję wśród ludzisk wiec sama rozumiesz

A ten pigma faktycznie dobre efekty ma?Ja to się zawsze boję że plamiska mi się przyciemnią

A gdzie Miszelka?
super efekty, zrobi Ci się taki burak ze plam nie będzie widać
smarowałam, skóra się łuszczyła, miałam wrażenie ze plamy bledną, niestety przerwałam bo nie chciałam straszyć na komunii dziecka
ale napewno wróce do pigma...., szczególnie po obejrzeniu zdjęć Ewelinki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 12:28   #2798
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Thumbs down Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
super efekty, zrobi Ci się taki burak ze plam nie będzie widać
smarowałam, skóra się łuszczyła, miałam wrażenie ze plamy bledną, niestety przerwałam bo nie chciałam straszyć na komunii dziecka
ale napewno wróce do pigma...., szczególnie po obejrzeniu zdjęć Ewelinki
Ewelinkę widziałam ale sama przyznała że smarowała się przez trzy lata prawie wszystkim
Buraka to ja już mam.Nie zawsze ale chyba flavo c tak na mnie działaTeraz to już sama nie wiem czy chce mieć plamy czy buraka
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:34   #2799
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ewelinkę widziałam ale sama przyznała że smarowała się przez trzy lata prawie wszystkim
Buraka to ja już mam.Nie zawsze ale chyba flavo c tak na mnie działaTeraz to już sama nie wiem czy chce mieć plamy czy buraka

hi hi burak lepszy, bo jak Ci się znudzi to napewno zejdzie, z plamami gorzej
ja też ostatnio stwierdziłam że jednak mi ściemniały
ale nie jest tak źle, bo jak ostatnio opowiadałm koleżance z pracy czym smaruje plamy to nie wiedziała o co mi chodzi, bo podobno nie widać
do okulisty ją wysłałam, no i nie przyznałam się ile tapety mam na gębusi
za to nie lubie siebie rano, bez makijazu z samym filtrem
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:56   #2800
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Rano to ja wogóle siebie nie lubięzastanawiam się nad nano platyną ale się boje a Miszka radzi żebym jednak pigma spróbowała najpierw.Już sama nie wiem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:13   #2801
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Rano to ja wogóle siebie nie lubięzastanawiam się nad nano platyną ale się boje a Miszka radzi żebym jednak pigma spróbowała najpierw.Już sama nie wiem
a czytałaś jakies opinie o tej platynie?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 13:22   #2802
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej dziewczyny,

Moja mama zachęcona przez znajomą zakupiła cały zestaw Cosmelanu na allegro. Jej koleżanka nie reklamowała jednak cosmelanu jako rozwiązania na przebarwienia, ale przede wszystkim na zmarszczki, bruzdy etc. Opowiadała, że "twarz jej schodziła płatami" i pojawiła się na jej twarzy nowa skóra... Tymczasem poczytałam trochę wtym wątku i ogólnie w sieci i widzę, że cosmelan działa właściwie jedynie na przebarwienia!
Moja mama niestety jest bardzo łasa na wszelkie tego typu opowieści i chyba nie sprawdziła działania tego produktu przed zakupem, a ona ŻADNYCH przebarwień NIE MA!
Czy możecie mi wyjaśnić, czy ta koleżanka się myliła, czy może faktycznie cosmelan działa także na zmarszczki? Mama jest pewna, że jak to nałoży na siebie to będzie miała twarz o 20 lat młodszą, a sądzę, że jeżeli to działa tylko na przebarwienia, to chyba lepiej jest to sprzedać, niż używać niepotrzebnego produktu za 1500 zł...

będę bardzo wdzięczna za jakieś info
pozdrawiam serdecznie
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:33   #2803
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
a czytałaś jakies opinie o tej platynie?
Nusia no właśnie nie czytałam a o platynie dowiedziałam się z gazety,reklamy firmy która ją rozprowadza.Pisało jak to bedzie pięknie po tej platynie.Więc zaczęłam grzebać w necie ale nic ciekawego nie było na ten temat.Natomiast weszłam na all.I jest tam ta platyna ale ona ma zastosowanie w.....leczeniu raka głównie białaczki.Ale to napewno zastosowanie wewnętrzne.Moze zewnętrznie działa na plamy?Nie boję się straty kasy jak nie pomoże...boję się że moze mi zaszkodzić

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

Moja mama zachęcona przez znajomą zakupiła cały zestaw Cosmelanu na allegro. Jej koleżanka nie reklamowała jednak cosmelanu jako rozwiązania na przebarwienia, ale przede wszystkim na zmarszczki, bruzdy etc. Opowiadała, że "twarz jej schodziła płatami" i pojawiła się na jej twarzy nowa skóra... Tymczasem poczytałam trochę wtym wątku i ogólnie w sieci i widzę, że cosmelan działa właściwie jedynie na przebarwienia!
Moja mama niestety jest bardzo łasa na wszelkie tego typu opowieści i chyba nie sprawdziła działania tego produktu przed zakupem, a ona ŻADNYCH przebarwień NIE MA!
Czy możecie mi wyjaśnić, czy ta koleżanka się myliła, czy może faktycznie cosmelan działa także na zmarszczki? Mama jest pewna, że jak to nałoży na siebie to będzie miała twarz o 20 lat młodszą, a sądzę, że jeżeli to działa tylko na przebarwienia, to chyba lepiej jest to sprzedać, niż używać niepotrzebnego produktu za 1500 zł...

będę bardzo wdzięczna za jakieś info
pozdrawiam serdecznie
Metice ja Ci nie pomogę bo nie stosuję Cosmelanu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:35   #2804
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Bo cosmelan w głównej mierze jest na przebarwienia a zmniejszenie zmarszczek to efekt dodatkowy.

Laseczki ja się dołączę do listy pigmanormu ale pod koniec roku. Lekarz u którego byłam na początku ciąży mówił że będziemy plamy leczyć hydrochinonem więc to musi działać. Koleś był dermatologiem w kilku krajach i mówi że w większości państ się tym leczy. Jedynie w Polsce w zakłamanym światku lekarzy którzy nabijaja kasę na zabiegach jest to wycofane. Sam się przyznał że jak był młodszy miał gabinet gdzie było kilka kosmetyczek i cąły dzien nabijali kase na peelingach nie przynoszących efektów poza uszczupleniem portfela klienta i nabiciem go nadzieją. Teraz mówi że jest za stary na to bo ma 60 lat i leczy tym własnie kremem lub kazdym innym który ma hydrochinon. A na pewno to jest tansze niz cosmelan
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:40   #2805
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Bo cosmelan w głównej mierze jest na przebarwienia a zmniejszenie zmarszczek to efekt dodatkowy.

Laseczki ja się dołączę do listy pigmanormu ale pod koniec roku. Lekarz u którego byłam na początku ciąży mówił że będziemy plamy leczyć hydrochinonem więc to musi działać. Koleś był dermatologiem w kilku krajach i mówi że w większości państ się tym leczy. Jedynie w Polsce w zakłamanym światku lekarzy którzy nabijaja kasę na zabiegach jest to wycofane. Sam się przyznał że jak był młodszy miał gabinet gdzie było kilka kosmetyczek i cąły dzien nabijali kase na peelingach nie przynoszących efektów poza uszczupleniem portfela klienta i nabiciem go nadzieją. Teraz mówi że jest za stary na to bo ma 60 lat i leczy tym własnie kremem lub kazdym innym który ma hydrochinon. A na pewno to jest tansze niz cosmelan
cati a jaki jest ten inny?Moze bardziej przystepny niż pigma?Wiem że jeszcze kwas kojowy jest dobry na plamiska.Teraz mam do wyboru
trzy:pigma, platynę i kwas kojowy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:53   #2806
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

metice

hej dziewczyny,

Moja mama zachęcona przez znajomą zakupiła cały zestaw Cosmelanu na allegro. Jej koleżanka nie reklamowała jednak cosmelanu jako rozwiązania na przebarwienia, ale przede wszystkim na zmarszczki, bruzdy etc. Opowiadała, że "twarz jej schodziła płatami" i pojawiła się na jej twarzy nowa skóra... Tymczasem poczytałam trochę wtym wątku i ogólnie w sieci i widzę, że cosmelan działa właściwie jedynie na przebarwienia!
Moja mama niestety jest bardzo łasa na wszelkie tego typu opowieści i chyba nie sprawdziła działania tego produktu przed zakupem, a ona ŻADNYCH przebarwień NIE MA!
Czy możecie mi wyjaśnić, czy ta koleżanka się myliła, czy może faktycznie cosmelan działa także na zmarszczki? Mama jest pewna, że jak to nałoży na siebie to będzie miała twarz o 20 lat młodszą, a sądzę, że jeżeli to działa tylko na przebarwienia, to chyba lepiej jest to sprzedać, niż używać niepotrzebnego produktu za 1500 zł...

będę bardzo wdzięczna za jakieś info
pozdrawiam serdecznie

matice , cosmelan rzeczywiscie dziala rowniez odmladzajaco , z tym ,ze raczej o 20 lat nie odmladza ...moja tesciowa stosowala sam cos 2 i to nie z powodu przebarwien bynajmniej a tez w celach odmladzajacych i powiem Ci ,ze efekt byl , takze mysle ,ze Twoja mama powinna byc zadowolona po tym zabiegu , zmarszczki rzeczywiscie splyca i znacznie cere poprawia ...inaczej zadziala cosmelan na skore 30letnia a inaczej na 50letnia , na tej starszej bardziej efekt odmlodzenia widac, jak ta skora kilkakrotnie razy zejdzie a potem sie zregeneruje to rzeczywiscie wyglada o niebo lepiej , ten fakt potwierdze tyle Ci powiem z moich doswiadczen z cosmelanem i z obserwacji twarzy tesciowej oraz mojej ....no nie mowie ,ze ja nie odmlodnialam bo i owszem tez
pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:56
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:08   #2807
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka te kremy poza Pigma to:
MONOBENZONE (tez wycofany z PL)
Neostrata HQ skin lightening (wycofana oczywiście)
żel Paula`s Choice (podobno dostępny tylko w USA)
i wszystkie inne których nazwy nie wymienił ale mają hydrochinon

Pokazywał mi nawet amerykańskie i hiszpańskie książki o melaźmie i faktycznie tam też w kółko pisali o tym składniku.

U mnie normalnie zima stulecia. Wiatrzysko straszne,czarne chmury i grad. Brrrrrr
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:10   #2808
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
metice

hej dziewczyny,

Moja mama zachęcona przez znajomą zakupiła cały zestaw Cosmelanu na allegro. Jej koleżanka nie reklamowała jednak cosmelanu jako rozwiązania na przebarwienia, ale przede wszystkim na zmarszczki, bruzdy etc. Opowiadała, że "twarz jej schodziła płatami" i pojawiła się na jej twarzy nowa skóra... Tymczasem poczytałam trochę wtym wątku i ogólnie w sieci i widzę, że cosmelan działa właściwie jedynie na przebarwienia!
Moja mama niestety jest bardzo łasa na wszelkie tego typu opowieści i chyba nie sprawdziła działania tego produktu przed zakupem, a ona ŻADNYCH przebarwień NIE MA!
Czy możecie mi wyjaśnić, czy ta koleżanka się myliła, czy może faktycznie cosmelan działa także na zmarszczki? Mama jest pewna, że jak to nałoży na siebie to będzie miała twarz o 20 lat młodszą, a sądzę, że jeżeli to działa tylko na przebarwienia, to chyba lepiej jest to sprzedać, niż używać niepotrzebnego produktu za 1500 zł...

będę bardzo wdzięczna za jakieś info
pozdrawiam serdecznie

matice , cosmelan rzeczywiscie dziala rowniez odmladzajaco , z tym ,ze raczej o 20 lat nie odmladza ...moja tesciowa stosowala sam cos 2 i to nie z powodu przebarwien bynajmniej a tez w celach odmladzajacych i powiem Ci ,ze efekt byl , takze mysle ,ze Twoja mama powinna byc zadowolona po tym zabiegu , zmarszczki rzeczywiscie splyca i znacznie cere poprawia ...inaczej zadziala cosmelan na skore 30letnia a inaczej na 50letnia , na tej starszej bardziej efekt odmlodzenia widac, jak ta skora kilkakrotnie razy zejdzie a potem sie zregeneruje to rzeczywiscie wyglada o niebo lepiej , ten fakt potwierdze tyle Ci powiem z moich doswiadczen z cosmelanem i z obserwacji twarzy tesciowej oraz mojej ....no nie mowie ,ze ja nie odmlodnialam bo i owszem tez
pozdrawiam
dziękuję Ci bardzo za odpowiedz To teraz przypilnuję tylko mamę, żeby była systematyczna przy cosmelanie Mam nadzieję, że wart jest swojej ceny
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:58   #2809
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Szatanka te kremy poza Pigma to:
MONOBENZONE (tez wycofany z PL)
Neostrata HQ skin lightening (wycofana oczywiście)
żel Paula`s Choice (podobno dostępny tylko w USA)
i wszystkie inne których nazwy nie wymienił ale mają hydrochinon

Pokazywał mi nawet amerykańskie i hiszpańskie książki o melaźmie i faktycznie tam też w kółko pisali o tym składniku.

U mnie normalnie zima stulecia. Wiatrzysko straszne,czarne chmury i grad. Brrrrrr
w końcu jakiś mądry lekarz, szok te wszsytkie peelingi naprawde dużo kosztują, ale dziewczyny i tak chodzą, sama chodziłam
czyli pigmanorm jest ok, poszukam jeszcze coś o tym MONOBENZONE

u mnie jesień okropna, ciemno, mokro i burzowo brrr, tylko pod kocyk wskoczyć z grzanym piwem
zbieram sie juz, dość pracy na dziś
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 15:01   #2810
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

metice

dziękuję Ci bardzo za odpowiedz To teraz przypilnuję tylko mamę, żeby była systematyczna przy cosmelanie Mam nadzieję, że wart jest swojej ceny
......................... ......................... ....

nie ma sprawy , mysle ,ze jest wart
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:46   #2811
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny Nuska jaki avangarekCati gratulacje 9,5 cm ojejSzatanka mówie Ci probuj pigma najpierw..tansze to i zawsze masz alternatywe na zaś...Zaraz Ci jakis probasków poszukamchyba ze sie zrzucimy w pare osob na cosm 2 i kazda sprobuje,po troszku na plamki czy cienie ..bo cosm latem mozna..co Wy na to?Bozesz dopiero wrocilam z leksza zmoczona i zziebnieta ale jak wyjdzie mi interes pokaze Wam mega superasne buciki ktore mecze producenta by dla mnie zrobił..sama je nosze a sa w rozsypce..i nigdzie takowych nie ma..to zamowilam hurtowo 100 par..zobaczymy..mam dostac odp..Napewno Was namówie na zakup bo jak zyje wygodniejszych bucikow takowych nie miałam...znowyu zapomniałam o truskawkach Lapi wpadne ciohi hi..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:11   #2812
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
...znowyu zapomniałam o truskawkach Lapi wpadne ciohi hi..
......................... ......................... ......................... ..............

jeszcze sa ,kupuje koszyk codziennie czekam na cie ....Michellko poszla paczuszka do Ciebie dzis
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:59   #2813
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
...znowyu zapomniałam o truskawkach Lapi wpadne ciohi hi..
......................... ......................... ......................... ..............

jeszcze sa ,kupuje koszyk codziennie czekam na cie ....Michellko poszla paczuszka do Ciebie dzis
Dziekuję2 lata temu mieszkałam 15 lat w Ostrowie wlkp,to juz byłoby blizej CiebieLapi nie masz problemu z naczynkami po cosm?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:55   #2814
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Lapi nie masz problemu z naczynkami po cosm?
......................... ......................... .......

w zasadzie nie, nie mam ... chociaz momentami wydaje mi sie ,ze ponizej oczu, w oczodolach jakies czerwone zylki sie pojawiaja ale sa niemal niewidoczne , widze to po posmarowaniu cosmelanem2 , wiec nie wiem tak naprawde czy sa to naczynka i sie uaktywniaja po kremie czy poprosu rumien , ktory ten krem wywoluje ....tam skorka cieniutka i wrazliwa ....z dwojga zlego to ja juz chyba jednak naczynka wole niz plamiska ....poki co spokoj z jednym i drugim

no nic ide sie cosmelanem smarnac
dobrej nocki , do jutra
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 06:24   #2815
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

PobudkaMichell na kawusie zaprasza
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:01   #2816
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
PobudkaMichell na kawusie zaprasza
Cześć Miszelko właśnie zaparzyłam kawkę - dziś sporo pracy mnie czeka, a lenia mam że szok już jedną nogą na piątkowej imprezce jestem A wczoraj TŻ wyciągnął mnie na rowerki - i cóż - jak wracałam to nie było na mnie suchego miejsca kapało zewsząd ... Ale gorąca kąpiel - i jak nowo narodzona A Ty coś się tak zraniła?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:18   #2817
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Miszelko właśnie zaparzyłam kawkę - dziś sporo pracy mnie czeka, a lenia mam że szok już jedną nogą na piątkowej imprezce jestem A wczoraj TŻ wyciągnął mnie na rowerki - i cóż - jak wracałam to nie było na mnie suchego miejsca kapało zewsząd ... Ale gorąca kąpiel - i jak nowo narodzona A Ty coś się tak zraniła?
A jakos tak mi sie wstało wczesniej,to siem zameldowałam jako pierwszabozesz leje ,zimnica..brrr..nie wychodze z domku..Idziesz na ymprezkę..ide z Tobą
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:28   #2818
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Zapraszam, w Warszawie dziś Juwenalia są, jak pogoda wytrzyma to idziemy w parę osób, sporo koncertów ma być i dziś i jutro U nas też pogoda fatalna, a u mnie to bardzo na humorek wpływa - niestety chyba się przeprowadzę do jakiegoś kraju gorącego a plamki w Polsce zostawię
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:09   #2819
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Zapraszam, w Warszawie dziś Juwenalia są, jak pogoda wytrzyma to idziemy w parę osób, sporo koncertów ma być i dziś i jutro U nas też pogoda fatalna, a u mnie to bardzo na humorek wpływa - niestety chyba się przeprowadzę do jakiegoś kraju gorącego a plamki w Polsce zostawię
Taaa Malusia wsród murzynówCi taki czarny zawachluje to ucieknieszmyśle oczywiscie o wachlarzu do chłodzenia hi hi,w tych piekielnych tropikach Upałów nie lubię zarazmówi e Ci wiek pomyliłam a ja sobie nózie nasmarowałam najnowszym nabytkiem i tak sobie na wpól leże i pisze.. w sumie teraz jakis bambo by sie przydał coby mi kawy dolac
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:45   #2820
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To co spadamy laseczki na Malediwy?
Póki latać mogę
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.