Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 22:33   #1381
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ehh... no i światło było dzisiaj tak beznadziejne, że na zdjęciach, które udało mi się zrobić kolor odbiega od rzeczywistości Swoją drogą, nie zapowiada się, by następne dni miły przynieść zmianę pogody, więc załączę te zdjęcia, które zrobiłam. W rzeczywistości kolor wyszedł tak słonecznie i delikatnie chłodno zarazem. Kolor się powoli wyrównuje, ale i tak widzę gdzieniegdzie pozostałości po ciemnym brązie i po nieszczęsnym Wellatonie 12/1 (najbardziej żółta farba, z jaką się w życiu zetknęłam chyba) No i przepraszam za puszaka, ale u mnie się tak zazwyczaj kończy suszenie suszarką Jak będę miała jakieś lepsze zdjęcie po tym XL1 to wstawię
piękne masz włoski na jakim poziomie jest Twój naturalny kolor włosów? przypadkiem może ciemny blond/ jasny brąz wyraźny nie mysio-szary? pytam bo takie mam sama a marzy mi się efekt jak u Ciebie
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:44   #1382
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dzień Dobry

ja wczoraj padłam jak małe dziecko..no ale przynajmniej się wyspałam W KONCU

Agatko-strasznie się ciesze, że i Tobie się maska spodobała ja już się nie mogę doczekać aż przyjdzie
taak Alfaparf ma super kosmetyki, fajne są te ampułki jeszcze...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:51   #1383
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dziewczyny.. zrobiłam ten nutrisse 90 i.. jest kiepsko

czubek jest żołtawopomaranczowy, dalej słomiany blond a od połowy długosci szarozielonkawy.. włosy okropnie matowe, przesuszone. co ja mam teraz zrobic?

juz nigdy, przenigdy nie wezme garniera, nutrissa równiez.

wczoraj jakos nie widziałam, ze jets tak źle, bo myslałam, ze ten rudawy sie spłucze.. spłukał- do żołtego. jeszce w świetle sztucznym jest ok, ale jak mi w to zaswieci słonce.. i ten obrzydliwy szarozielony na koncach o ton jasniejsyz niz na czubku.. jestem taka zmarwtiona.

nie moge zrobic nic popielatego, bo konce beda jeszcze bardziej szarobure. Myslałam nad jakims neutralnym blondem z poziomu 8, zeby to zrównac, ale wiem jakim. Czy czekac az szare zejdzie i przebolec ten czubek??

jak sie wezmie pasmo włosów i podniesie do góry to pod światło jest jednolitym piaskowym blondem, co na plus, bo wczesniej o tych piankach miałam kilka centymetrow przeswitow naturalnego koloru.

czyli wystarczyłoby to teraz czyms ujednolicic.. czym?? musi byc delikatne, bo boje sie, ze te włosy mi odpadną.

nie chce zimnego blondu, wytarczy mi neutralna 8.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

błagam.. pomóżcie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:54   #1384
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII



---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny.. zrobiłam ten nutrisse 90 i.. jest kiepsko

czubek jest żołtawopomaranczowy, dalej słomiany blond a od połowy długosci szarozielonkawy.. włosy okropnie matowe, przesuszone. co ja mam teraz zrobic?

juz nigdy, przenigdy nie wezme garniera, nutrissa równiez.

wczoraj jakos nie widziałam, ze jets tak źle, bo myslałam, ze ten rudawy sie spłucze.. spłukał- do żołtego. jeszce w świetle sztucznym jest ok, ale jak mi w to zaswieci słonce.. i ten obrzydliwy szarozielony na koncach o ton jasniejsyz niz na czubku.. jestem taka zmarwtiona.

nie moge zrobic nic popielatego, bo konce beda jeszcze bardziej szarobure. Myslałam nad jakims neutralnym blondem z poziomu 8, zeby to zrównac, ale wiem jakim. Czy czekac az szare zejdzie i przebolec ten czubek??

jak sie wezmie pasmo włosów i podniesie do góry to pod światło jest jednolitym piaskowym blondem, co na plus, bo wczesniej o tych piankach miałam kilka centymetrow przeswitow naturalnego koloru.

czyli wystarczyłoby to teraz czyms ujednolicic.. czym?? musi byc delikatne, bo boje sie, ze te włosy mi odpadną.

nie chce zimnego blondu, wytarczy mi neutralna 8.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

błagam.. pomóżcie
mysia czy ty chcesz byc lysa

a wiecie ze wlosy reaguja dopiero po 3 ms od farbowaniai wtedy albo wypadaja albo krusza sie albo wszystko jest ok
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:55   #1385
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ehh... no i światło było dzisiaj tak beznadziejne, że na zdjęciach, które udało mi się zrobić kolor odbiega od rzeczywistości Swoją drogą, nie zapowiada się, by następne dni miły przynieść zmianę pogody, więc załączę te zdjęcia, które zrobiłam. W rzeczywistości kolor wyszedł tak słonecznie i delikatnie chłodno zarazem. Kolor się powoli wyrównuje, ale i tak widzę gdzieniegdzie pozostałości po ciemnym brązie i po nieszczęsnym Wellatonie 12/1 (najbardziej żółta farba, z jaką się w życiu zetknęłam chyba) No i przepraszam za puszaka, ale u mnie się tak zazwyczaj kończy suszenie suszarką Jak będę miała jakieś lepsze zdjęcie po tym XL1 to wstawię
masz piękne włosy

uf, przebrnęłam wczoraj przez cały wątek dla blondynek....ale nadal nie wiem co najmniej niszczy włosy:
wellaton, londa,, garnier
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:57   #1386
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
masz piękne włosy

uf, przebrnęłam wczoraj przez cały wątek dla blondynek....ale nadal nie wiem co najmniej niszczy włosy:
wellaton, londa,, garnier
pociesze cie ja robie rozjasniaczem goldwella pasemka i mi nic nie niszczy i kolor staly
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:11   #1387
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nic się do Ciebie nie przyplatało? idź idź wygrzej się
nie nie, raczej nie, tylko zimno mi jakoś w domu się zrobiło jak tak siedziałam przy kompie pół dnia
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ehh... no i światło było dzisiaj tak beznadziejne, że na zdjęciach, które udało mi się zrobić kolor odbiega od rzeczywistości Swoją drogą, nie zapowiada się, by następne dni miły przynieść zmianę pogody, więc załączę te zdjęcia, które zrobiłam. W rzeczywistości kolor wyszedł tak słonecznie i delikatnie chłodno zarazem. Kolor się powoli wyrównuje, ale i tak widzę gdzieniegdzie pozostałości po ciemnym brązie i po nieszczęsnym Wellatonie 12/1 (najbardziej żółta farba, z jaką się w życiu zetknęłam chyba) No i przepraszam za puszaka, ale u mnie się tak zazwyczaj kończy suszenie suszarką Jak będę miała jakieś lepsze zdjęcie po tym XL1 to wstawię
aaaale masz piękne długaśne blond włosy
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

a wiecie ze wlosy reaguja dopiero po 3 ms od farbowaniai wtedy albo wypadaja albo krusza sie albo wszystko jest ok
dobrze, że ostrzegasz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 08:14   #1388
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

kitka no ostrzegam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:29   #1389
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pociesze cie ja robie rozjasniaczem goldwella pasemka i mi nic nie niszczy i kolor staly

czyli ryzyk fizyk
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:34   #1390
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

idę się jeszcze trochę zdrzemnąć, wstałam o 7.30, teraz lecę nadrobić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 08:36   #1391
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Agatau88 Daj znać jak sprawuje się maska Inebrya. Też zastanawiam się nad jej zakupem.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 08:59   #1392
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

no dobra, ide to sobie poratowac. wracam do średniego blondu. przynajmniej nie bedzie odrostu widac a za pol roku zobacze co dalej, ze tez mi sie jasniejszego zachciało

nie uzyłam farby z rozjasniaczem, to nie powinno się kruszyc.

zresztą za 3 miesiace to ja to sobie i tak podetne, bo włosy obcięłam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:14   #1393
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

muszę przyznać, że włosy po lorealu są super jeśli chodzi o ich kondycje...
tak się zastanawiam... może ta góra by mi się jeszcze rozjaśniła jakbym ją jeszcze raz położyła ( 10.13- bo skoro on jest ''lodowy'' to chłodny powinien być, tak ? )

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Mysiu
może powinnaś iść do fryzjera, skoro tak trudno z doborem farby ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:42   #1394
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka
kegel ma może troszkę lepsze, ale cięższe. dobrewlosy-pasemko 0,7 g, kegel pasemko 1 g a do cienkich włosów lepiej brać lżejsze.
Chociaż jakby kegla podzielić jakoś też byłoby ok.
aha... no bo wiesz te kegel są 2 razy droższe i chyba następnym razem zamówię z dobrewlosy, ale oni jakiegoś wirusa maja na stronie i to już któryś raz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja podpisuję się pod tym co infatuated powiedziała o masce Alfaparfu z diamencikami.
TA MASKA JEST GENIALNA!!!
A w połączeniu z kryształkami w ogóle super. Włoski po niej są gładkie, śliskie, błyszczące, zregenerowane.
SUPER!!!
kusisz

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny.. zrobiłam ten nutrisse 90 i.. jest kiepsko

czubek jest żołtawopomaranczowy, dalej słomiany blond a od połowy długosci szarozielonkawy.. włosy okropnie matowe, przesuszone. co ja mam teraz zrobic?

juz nigdy, przenigdy nie wezme garniera, nutrissa równiez.

wczoraj jakos nie widziałam, ze jets tak źle, bo myslałam, ze ten rudawy sie spłucze.. spłukał- do żołtego. jeszce w świetle sztucznym jest ok, ale jak mi w to zaswieci słonce.. i ten obrzydliwy szarozielony na koncach o ton jasniejsyz niz na czubku.. jestem taka zmarwtiona.

nie moge zrobic nic popielatego, bo konce beda jeszcze bardziej szarobure. Myslałam nad jakims neutralnym blondem z poziomu 8, zeby to zrównac, ale wiem jakim. Czy czekac az szare zejdzie i przebolec ten czubek??

jak sie wezmie pasmo włosów i podniesie do góry to pod światło jest jednolitym piaskowym blondem, co na plus, bo wczesniej o tych piankach miałam kilka centymetrow przeswitow naturalnego koloru.

czyli wystarczyłoby to teraz czyms ujednolicic.. czym?? musi byc delikatne, bo boje sie, ze te włosy mi odpadną.

nie chce zimnego blondu, wytarczy mi neutralna 8.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

błagam.. pomóżcie
mysiu kochana spokojnie, pokaż jakieś foto włosków, to zobaczymy!!!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------


mysia czy ty chcesz byc lysa

a wiecie ze wlosy reaguja dopiero po 3 ms od farbowaniai wtedy albo wypadaja albo krusza sie albo wszystko jest ok
nom... ja osobieście nutrissa polecam, sama używam od listpada i jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no dobra, ide to sobie poratowac. wracam do średniego blondu. przynajmniej nie bedzie odrostu widac a za pol roku zobacze co dalej, ze tez mi sie jasniejszego zachciało

nie uzyłam farby z rozjasniaczem, to nie powinno się kruszyc.

zresztą za 3 miesiace to ja to sobie i tak podetne, bo włosy obcięłam.

jakto wlosy obcięłaś????
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-03-18 o 09:43
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:30   #1395
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wiecie ze wlosy reaguja dopiero po 3 ms od farbowaniai wtedy albo wypadaja albo krusza sie albo wszystko jest ok
To właśnie pisałam jakiś czas temu Princesce

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Agatau88 Daj znać jak sprawuje się maska Inebrya. Też zastanawiam się nad jej zakupem.
Nałożyłam ją na włosy od razu jak przyszła i tak:
-włosy zostawia w bardzo dobrej kondycji
- miękkie
-ładnie pachnie
-nie wysusza jak te szampony fioletowe
-ale czy ochładza kolor to nie wiem Może lekko wysrebrza, ale szczerze nie zauważyłam takiego efektu
Liczyłam na więcej


kotka
już działa strona
A maska jest super, genialna

mysia
bedziesz zalowac, teraz na wiosnę średni blond, nie rób tego, bedzie Ci się spłukiwał na zielono, będzie szaro buro

infatuated
jakie ampułki?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:36   #1396
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Uffff dotarłam do końca
Witam blondaski
zacznę od początku Snow trzymam bardzo mocno kciuki za rozmowę a wiedz dziś farbowano No ja już po wiec czekam na Ciebie

Lady
Nie kochana nie uciekam czasem mam takie dni w pracy ze zasypiam z nudów a czasem taki młyn ze nie mogę nawet usiąść.

Bunny
dobrze ze już gorączka znika.Teraz chcesz czy nie musisz jeść aby odbudować dobra florę w organizmie.Zasuwaj do lodówy.

Agatko
Kusiłaś tymi kryształkami a teraz jeszcze maska?
Zlituj się

_eNchaNted_
No te strony rosną w oczach a tu jeszcze czasu brak na czytanie .
Ale nadrobiłam

Asia
Kochana ciesze się ze wszystko przeszło pomyślnie i ze już możesz odsapnąć.Teraz będzie już wszystko dobrze

Czekoladowo
Hey laska Twoje włoski są już całkiem przyzwoite.
Co się czepiasz
A tak na poważnie to już nie długo i będzie idealnie.

Kochane a ja już po farbowaniu C12.właśnie siedzę z maska owiniętą folia i zaraz idę ja myc.Fotki będą jak się wysuszę.Dziś mam na druga zmianę i pomyślałam ze wykorzystam czas.
Ok idę ja zmywać i się suszyć.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:36   #1397
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

kotka
już działa strona
A maska jest super, genialna
mi wyświetla zę wykryto złośliwe oprogramowanie na ich stronie i żeby nie wchodzić bo zainstaluje mi sie wirus, i że właściciel strony wie już o tym, a ja mam antywirusa dlatego mi tak pokazuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:59   #1398
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi wyświetla zę wykryto złośliwe oprogramowanie na ich stronie i żeby nie wchodzić bo zainstaluje mi sie wirus, i że właściciel strony wie już o tym, a ja mam antywirusa dlatego mi tak pokazuje
Ja też mam anty i mi sie tak nie pokazuje

Adzi
pokaż jak wyszło
Chyba miałas duzy odrost?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:07   #1399
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja też mam anty i mi sie tak nie pokazuje

Adzi
pokaż jak wyszło
Chyba miałas duzy odrost?
pokazuje komunikat ze "witryna dobrewlosy.pl zawiera treści z witryny 85.128.169.137 ltóra jest znana jako źródlo złośliwego oprogramowania, otwarcie tej witrynygrozi zainfekowaniem komputera wirusem.
w tej chwili odradzamykontynuowanie wejscia na tą strone- możesz spróbować ponownie jutro albo przejsc do innej witryny.
powiadomiliśmy właściciela 85.128.169.137 ze znaleźliśmy w niej złośliwe oprogramowanie .... a potem wchodze na info o tych numerach tej witryny to jest taki opis (Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna dla 85.128.169.0

Jaki jest obecny stan witryny 85.128.169.0?
Ta witryna nie znajduje się obecnie na liście podejrzanych witryn.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została 1 raz(y) umieszczona na liście witryn mających związek z podejrzanymi działaniami.

Co się działo podczas odwiedzin Google w tej witrynie?
Liczba stron przetestowanych w witrynie w ciągu ostatnich 90 dni: 38. Testy wykazały, że niektóre (0) z nich powodowały pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Robot Google po raz ostatni odwiedził tę witrynę 2011-03-18, a ostatni raz podejrzana treść została w niej wykryta 2011-03-18.
Malicious software includes 60 scripting exploit(s), 37 exploit(s).

This site was hosted on 1 network(s) including AS15967 (NETART).

Czy ta witryna działa jako pośrednik w dalszym rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?
W ciągu ostatnich 90 dni witryna 85.128.169.0 prawdopodobnie funkcjonowała jako witryna pośrednicząca w rozpowszechnianiu wirusów w 31 witrynach (witrynie), takich jak croceedelizia.com/, radiolegalize.com/, pincee-d-cel.com/.

Czy ta witryna przechowuje złośliwe oprogramowanie?
Tak, w ciągu ostatnich 90 dni w tej witrynie znajdowało się złośliwe oprogramowanie. Liczba domen, które zostały zainfekowane z tego powodu: 35. Są to między innymi następujące domeny: telefaiver.com.br/, radiolegalize.com/, forest.gorlice.pl/.

Kolejne kroki:
Powrót na poprzednią stronę.
Jeśli jesteś właścicielem tej witryny, możesz poprosić o ponowne przeanalizowanie swoich stron za pośrednictwemNarzędzi dla webmasterów. Więcej informacji na temat procesu sprawdzania witryn znajduje się w Centrum pomocy dla webmasterów.)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 11:08   #1400
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witajcie kochane, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie???...ale byłam, byłam tylko zdradziłam Was i farbnęłam sie na brąz;-) Jednak nie wytrzymałam, lato coraz bliżej i....znów jestem blondi w jeden dzień Przebrnęłam z dużą przyjemnością przez wszystkie części w których nie brałam udziału, czyta się Was jak książkę
Pozdrawiam i jeszcze raz melduję się na dłużej. Zamieszczę później fotki z mojej szalonej metamorfozy.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:11   #1401
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
buty przemówić muszą powiedzieć : musisz mnie mieć, kup mnie i mi muszą się oczy z zachwytu błyszczeć jak na nie patrzę
Ja mam to samo
No ale np te (załącznik) Ci się nie podobają?? Już je kiedyś pokazywałam


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dogadujecie się z TŻ On nie marnuje czasu, a Ty spędzasz czas na przyjemnościach przyjemne z pożytecznym
U mnie jak TŻ idzie ze mną, to zawsze się stara, abyśmy wyjechali max 1,5 godziny przed zamknięciem sklepów, żebyśmy dłużej nie musieli chodzić I zawsze mnie pogania..
Nie jest to tajemnicą, że nie rajcuje nas wspólne bieganie po sklepach,
dlatego czynimy to od święta
Ja bym tak nie mogła - nie lubię sama po sklepach chodzić. Ale mój też nie ma chęci ze mną chodzić - jak już gdzieś pójdzie to faktycznie święto

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czubek jest żołtawopomaranczowy, dalej słomiany blond a od połowy długosci szarozielonkawy.. włosy okropnie matowe, przesuszone. co ja mam teraz zrobic?

Czy czekac az szare zejdzie i przebolec ten czubek??
Na pocieszenie Ci powiem, że ja po majirelu wyglądałam jak debil..
Góra właśnie rudo żółta, a dół szarobury , sraczkowaty..
Na Twoim miejscu wstrzymałabym się z farbowaniem - bo nie wiesz do jakiego koloru wypłucze się dół.. Ewentualnie sam odrost czymś zgaś

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
uf, przebrnęłam wczoraj przez cały wątek dla blondynek....ale nadal nie wiem co najmniej niszczy włosy:
wellaton, londa,, garnier
To kwestia indywidualna - jakie ma się włosy i czy farby używa się z głową
Ja na przykład uważam, że wellaton strasznie wysusza włosy i generalnie nie polecam - natomiast kedud jakiś czas używała go i była zadowolona.
Musisz tak jak każda z nas szukać swojej farbki namber łan

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
muszę przyznać, że włosy po lorealu są super jeśli chodzi o ich kondycje...
tak się zastanawiam... może ta góra by mi się jeszcze rozjaśniła jakbym ją jeszcze raz położyła ( 10.13- bo skoro on jest ''lodowy'' to chłodny powinien być, tak ? )
JA też myślałam, że jak nazwa jest lodowy blond to musi być chłodno - a to nie do końca jednak jest tam trochę złotego przez co odrost wyszedł rudo-żółto - także uważaj z tym kolorem

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok idę ja zmywać i się suszyć.
To czekamy na fotorelacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ccc.jpg (19,6 KB, 10 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:16   #1402
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kotka to uważaj i nie wchodz na syfiaste strony
ja miałam tak kiedys non stop ze stronka energy 2000 i klubu mc'
No i pamiętam że raz mi komp przez to stanal na amen i byla reinstalacja systemu
teraz mam lepszy program antywirusowy, skanuje tez raz w czas on-line i jest git pokazuje mi jaki wirus, z czym chce sie polaczyc
no i porobilam partycje na dyskach i systemowy jest sam na jednej dla ochrony

Dziewczyny a ja mam znow pogorszenie
wczoraj bylo naprawde niezle, nawet posprzatalam mieszkanko...
a dzis... nie wiem czemu mam zapchany nos od nowa
nie moge oddychac nosem, oddycham buzia...
a powinno mi leciec z nosa- to prawie tydzien kataru
zaraz znow zapalenie w zatokach sie zrobi
no i wzielam ostatnia tabl. antybiotyku i brzuch mnie tak boli ze chyba skonam moje jelitka...

a najgorsze ze mam zjazd w tym tyg. i nie wiem co robic...
przeciez ja na pracowni nie dam rady 8h zapitalac na nogach- nawet godziny nie dam rady, a ta fladra nie da mi posiedziec w kaciku bo mnie nie znosi
a mam oststnie nb do wykorzystania a potem mnie nie dopuszcza do egz. a jesli cos do czerwca jeszcze sie stanie nie daj Boze
moze isc i powiedziec ze nie bede nic robic bo zemdleje i juz...

adzi czekam z upragnieniem na fotki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:19   #1403
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Bunny a lekarskie sie u ciebie nie licza?? Bo u nas to sie inaczej traktuje...

A na katar ja ci polecam Acatar Fast, bardzo szybko pomagaja te krople, ladnie oczyszczaja nos. To sa niby krople z efektem inhalacji. Ja je od paru miesiecy uzywam bo jestem alergiczka i naprawde pomagają. Jak bylam chora i z nosa mi ciekło to po 2 dniach było po katarze. A jak tego pierwszego dnia je sobie wstrzyknelam bo juz oddychac nie moglam, to rano jak wstalam to mimo kataru nosek sie odetkał
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:20   #1404
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie???...ale byłam, byłam tylko zdradziłam Was i farbnęłam sie na brąz;-) Jednak nie wytrzymałam, lato coraz bliżej i....znów jestem blondi w jeden dzień Przebrnęłam z dużą przyjemnością przez wszystkie części w których nie brałam udziału, czyta się Was jak książkę
Pozdrawiam i jeszcze raz melduję się na dłużej. Zamieszczę później fotki z mojej szalonej metamorfozy.
a ja pamiętam cie witam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:25   #1405
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja nie kuszę Ale ta maska jest genialna, naprawdę
Będę się rozglądała za innymi kosmetykami Alfaparfu, bo widzę że są świetne.
Agatko, a ja cenowo ta maska, którą kupiłaś? Zamawiałaś na all?


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochane a ja już po farbowaniu C12.właśnie siedzę z maska owiniętą folia i zaraz idę ja myc.Fotki będą jak się wysuszę.Dziś mam na druga zmianę i pomyślałam ze wykorzystam czas.
Ok idę ja zmywać i się suszyć.

Mam nadzieje, że zdążysz przed pracą się pokazac


Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie???...ale byłam, byłam tylko zdradziłam Was i farbnęłam sie na brąz;-) Jednak nie wytrzymałam, lato coraz bliżej i....znów jestem blondi w jeden dzień Przebrnęłam z dużą przyjemnością przez wszystkie części w których nie brałam udziału, czyta się Was jak książkę
Pozdrawiam i jeszcze raz melduję się na dłużej. Zamieszczę później fotki z mojej szalonej metamorfozy.
Witaj
Robiłaś Vitality'sem, prawda?
Napisz jak udało Ci się dojśc z powrotem do blondu, może jakieś zdjęcia?


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja mam to samo
No ale np te (załącznik) Ci się nie podobają?? Już je kiedyś pokazywałam
Chyba te jedyne z ccc są ładne
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:29   #1406
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Jestem dziewczynki
już się wysuszyłam i wrzucę wam parę fotek.Jestem zadowolona jak zwykle już od 4 miesięcy.Myślę ze chyba zostanę z ta farba forever!!!!!!!!
Dla przypomnienia Palett C 12.
Dobra uciekam się robić i lecę na sklepy.Moze coś upoluje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 296.jpg (81,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 298.jpg (103,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 301.jpg (65,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 300.jpg (109,4 KB, 65 załadowań)
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:29   #1407
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam znow pogorszenie
wczoraj bylo naprawde niezle, nawet posprzatalam mieszkanko...
a dzis... nie wiem czemu mam zapchany nos od nowa
nie moge oddychac nosem, oddycham buzia...
a powinno mi leciec z nosa- to prawie tydzien kataru
zaraz znow zapalenie w zatokach sie zrobi
no i wzielam ostatnia tabl. antybiotyku i brzuch mnie tak boli ze chyba skonam moje jelitka...
Ja miałam katar 3 tygodnie - pamiętasz? ciągle nos zapchany oddychałam buzią i usta mi popękały.. W końcu samo przeszło a brałam tylko syropy na kaszel i fervex
No musisz przecierpieć

No a zwolnienie jak pokażesz w szkole to będzie dobrze?
Ja wiem, że pewnie chodzi też o to co Cię ominie na zajęciach, no ale jak się tak czujesz to lepiej siedzieć w domu niż tam zemdleć

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Chyba te jedyne z ccc są ładne
No mnie się bardzo podobają i ubolewam, że nie ma rozmiaru - chociaż z drugiej strony.. i tak nie wiedziałabym do czego je nosić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:31   #1408
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

enchanted
zamawiałam, 500ml za 60 czy 70zł, jakoś tak
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:31   #1409
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem dziewczynki
już się wysuszyłam i wrzucę wam parę fotek.Jestem zadowolona jak zwykle już od 4 miesięcy.Myślę ze chyba zostanę z ta farba forever!!!!!!!!
Dla przypomnienia Palett C 12.
Dobra uciekam się robić i lecę na sklepy.Moze coś upoluje
Super, że znalazłaś wymarzoną farbkę

Ale co to? czyżbyś podcinała włosy???? Jakieś króciutkie się wydają ??
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:31   #1410
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem dziewczynki
już się wysuszyłam i wrzucę wam parę fotek.Jestem zadowolona jak zwykle już od 4 miesięcy.Myślę ze chyba zostanę z ta farba forever!!!!!!!!
Dla przypomnienia Palett C 12.
Dobra uciekam się robić i lecę na sklepy.Moze coś upoluje
Ale pięęęknieee!!
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.