Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 19:54   #4351
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Próbowała może któraś położyć khadi na brwi? Zastanawiam się jaki będzie efekt tak po 40 minutach z orzechowym brązem
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:05   #4352
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

ulenka - dzięki za szczegółowy opis powiem Ci, że ja rozrabiając Jamilę z samym sokiem z cytryn +odstawka w ciepłe miejsce na 12 godzin, nie doczekałam się efektów rozjaśniania koloru. Wręcz przeciwnie... W ogóle nie byłam za bardzo zadowolona z efektów po Jamili. Ciężko się ją wypłukiwało i kolor był "płaski". Wcześniej za to farbowałam się przez 5 lat henną polskiego producenta, który niestety już zbankrutował Zalewałam hennę dosłownie wrzątkiem, nakładałam na 3 godziny na głowę i kolor był naprawdę piękny

Zobaczymy jak to będzie z tym khadi...

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - wyczytałam na wątku, że nie kładziecie odżywki po zmyciu henny? Czym to jest powodowane? Czy gdybym nałożyła powiedzmy maskę typu kallos latte zaszkodziłabym jakoś włosom? Mam ogromne problemy z rozczesaniem włosów na co dzień, a co dopiero bez stosowania odżywki po hennowaniu... Bo chyba szamponem mogę umyć włosy - po spłukaniu błotka???

Btw - henna lubi się z w ogóle z proteinami mlecznymi??

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Próbowała może któraś położyć khadi na brwi? Zastanawiam się jaki będzie efekt tak po 40 minutach z orzechowym brązem
ja w prawdzie nie khadi, ale wielokrotnie kładłam na brwi jamilę i hennę innych producentów - trzymałam czasem nawet do dwóch godzin. Szczerze powiedziawszy - nie było żadnych efektów miałam nadzieję, że będę miała ciemno rude brwi po takich eksperymantach, ale niestety po prostu się przyciemniały + farbowała się skóra na jasny pomarańcz...
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:08   #4353
Aarktica
Raczkowanie
 
Avatar Aarktica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 70
GG do Aarktica
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - wyczytałam na wątku, że nie kładziecie odżywki po zmyciu henny? Czym to jest powodowane? Czy gdybym nałożyła powiedzmy maskę typu kallos latte zaszkodziłabym jakoś włosom? Mam ogromne problemy z rozczesaniem włosów na co dzień, a co dopiero bez stosowania odżywki po hennowaniu... Bo chyba szamponem mogę umyć włosy - po spłukaniu błotka???

Btw - henna lubi się z w ogóle z proteinami mlecznymi??
Ja mysle, ze tu chodzi o to, ze chna utlenia sie jeszcze przez jeden dzien po splukaniu i ostateczny kolor wychodzi po tym czasie. Potrzebuje kontaktu z powietrzem i chyba lepiej nie zamulac jej od razu odzywka. Raz nawet splukalam chne sama woda i tak zostawilam, ale sadze, ze to moze za bardzo wysuszyc wlosy. Mysle, ze najbardziej kompromisowym rozwiazaniem bedzie delikatne przemycie lagodnym szamponem, a odzywke mozna polozyc dzien pozniej
Aarktica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:24   #4354
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

wiecie co, właśnie siedzę z tą henną na głowie i tak mi się wydaję, że jak ją zmyję to będę płakać zrobiłam trochę więcej niż połowę paczki ale nie starczyło na całość więc dorobiłam i wyszło na to że zużyłam całe opakowanie, które i tak dokładnie mi nie pokryło wszystkich włosów nie wiem jak Wy dajecie rade to nakładać ja widocznie jakiś anty talent jestem mam tylko nadzieję, że nie będę miała jakichś widocznych plam :/
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 00:08   #4355
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
wiecie co, właśnie siedzę z tą henną na głowie i tak mi się wydaję, że jak ją zmyję to będę płakać zrobiłam trochę więcej niż połowę paczki ale nie starczyło na całość więc dorobiłam i wyszło na to że zużyłam całe opakowanie, które i tak dokładnie mi nie pokryło wszystkich włosów nie wiem jak Wy dajecie rade to nakładać ja widocznie jakiś anty talent jestem mam tylko nadzieję, że nie będę miała jakichś widocznych plam :/

Ja zawsze (czyli jak na razie trzy razy ) do gotowej, "wystanej" w ciepelku mieszanki dodaje ze dwie lychy jogurtu. Pomaga na suchość i plątanie po splukaniu henny, a do tego sprawia, że mieszanki jest więcej i lepiej się ją rozprowadza. Moja koleżanka dodaje Glorii ale ja za bardzo nie mogę, bo Gloria trzymana przez kilka godzin na głowie podrażnia mi skalp
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 09:49   #4356
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - wyczytałam na wątku, że nie kładziecie odżywki po zmyciu henny? Czym to jest powodowane?
Kolor się musi utlenić...przez 48h po hennowaniu nie używam żadnych kosmetyków...

Cytat:
Czy gdybym nałożyła powiedzmy maskę typu kallos latte zaszkodziłabym jakoś włosom? Mam ogromne problemy z rozczesaniem włosów na co dzień, a co dopiero bez stosowania odżywki po hennowaniu... Bo chyba szamponem mogę umyć włosy - po spłukaniu błotka???
Nie możesz trzeba spłukać samą wodą...

Cytat:
Btw - henna lubi się z w ogóle z proteinami mlecznymi??
Przez jakiś tydzień czy 2 należy unikać protein, gliceryny...
Aha, no i oleje, które wnikają. Też lepiej przez ten czas nie stosować
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:02   #4357
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
wiecie co, właśnie siedzę z tą henną na głowie i tak mi się wydaję, że jak ją zmyję to będę płakać zrobiłam trochę więcej niż połowę paczki ale nie starczyło na całość więc dorobiłam i wyszło na to że zużyłam całe opakowanie, które i tak dokładnie mi nie pokryło wszystkich włosów nie wiem jak Wy dajecie rade to nakładać ja widocznie jakiś anty talent jestem mam tylko nadzieję, że nie będę miała jakichś widocznych plam :/
i jak tam wszystko ok?

powiem offtopowo, że malowałam farbą Sante, to też sama natura i wosy są ładnie nawilżone, po khadi miałam suszę ;/
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 10:07   #4358
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
powiem offtopowo, że malowałam farbą Sante, to też sama natura i wosy są ładnie nawilżone, po khadi miałam suszę ;/
A masz zdjęcia po Sante?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:49   #4359
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

witam po pewnym czasie nie chwaliłam się co mi wyszło po pierwszym razie z khadi, więc wypada to zrobić
przypominam, że wcześniej nastąpiła porażka - po całonocnym trzymaniu chny eldu, prawdopodobnie z winy miodu, kolor nie złapał WCALE a do tego z odrostów wypłukało się wszystko co mogło, resztki balsamu venity, tak że miałam ogromny odrost
khadi jest prze-boska, nakładanie cud, kolor wyszedł cud, już raczej nie wrócę do eldu [chyba że w przypływie finansowego dołka]. ponadto napisałam recenzję na ich stronę i właśnie dzisiaj przyszła henna w prezencie
załączam zdjęcia, chyba nie muszę podpisywać, które przed a które po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-17 12.00.28.jpg (138,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07252.jpg (147,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PO.jpg (125,1 KB, 59 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 16:31   #4360
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Ja zawsze (czyli jak na razie trzy razy ) do gotowej, "wystanej" w ciepelku mieszanki dodaje ze dwie lychy jogurtu. Pomaga na suchość i plątanie po splukaniu henny, a do tego sprawia, że mieszanki jest więcej i lepiej się ją rozprowadza. Moja koleżanka dodaje Glorii ale ja za bardzo nie mogę, bo Gloria trzymana przez kilka godzin na głowie podrażnia mi skalp
ciekawe z tym jogurtem, zapamiętam na przyszłość

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
i jak tam wszystko ok?
pokryło jednak wszystko a kolor wyszedł bardzo ciemny, miałam nadzieję że będzie ciut jaśniejszy a wygląda prawie jak czarny
strasznie mam teraz suche włosy więc się zastanawiam czy by nie nałożyć oleju albo już umyć i odżywkę dać wcale mi nie zależy żeby kolor się jeszcze utleniał, jak ma być jeszcze ciemniejszy to ja dziękuję
zdjęcie góra przed, dół po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Henna 05.04.jpg (120,0 KB, 111 załadowań)
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:09   #4361
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
ciekawe z tym jogurtem, zapamiętam na przyszłość


pokryło jednak wszystko a kolor wyszedł bardzo ciemny, miałam nadzieję że będzie ciut jaśniejszy a wygląda prawie jak czarny
strasznie mam teraz suche włosy więc się zastanawiam czy by nie nałożyć oleju albo już umyć i odżywkę dać wcale mi nie zależy żeby kolor się jeszcze utleniał, jak ma być jeszcze ciemniejszy to ja dziękuję
zdjęcie góra przed, dół po
Pięknie wyszło. Wrzuć też do Galerii.
Ja zaraz wrzucam swoje po Hennie z amlą i jatrophą.


edit:
Przy okazji: sprawdziłam skład henny z amlą na opakowaniu(taka metalowa puszeczka z czerwoną etykietą): zawiera indygo-wprawdzie na przedostatnim miejscu, ale jest!

Black sun, Twoje też cudne! To czysta henna Khadi?

Edytowane przez Ag Rafka
Czas edycji: 2012-04-06 o 17:15
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 17:31   #4362
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
ja w prawdzie nie khadi, ale wielokrotnie kładłam na brwi jamilę i hennę innych producentów - trzymałam czasem nawet do dwóch godzin. Szczerze powiedziawszy - nie było żadnych efektów miałam nadzieję, że będę miała ciemno rude brwi po takich eksperymantach, ale niestety po prostu się przyciemniały + farbowała się skóra na jasny pomarańcz...
orzechowy brąz khadi zadziałał żałuję, że nie spróbowałam wcześniej i katowałam długo brwi henną rozrabianą z woda utlenioną

Fajny ciemny brąz wyszedł, żadnych śladów na skórze nie ma, tylko trzymać musiałam długo- po pierwszych 2 godzinach efekt był marny, założyłam na następne dwie i po tym czasie już super zadziałało
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:34   #4363
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A masz zdjęcia po Sante?
mam 2 w albumie w spiętych włosach, jutro może dodam w rozpuszczonych
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
ciekawe z tym jogurtem, zapamiętam na przyszłość


pokryło jednak wszystko a kolor wyszedł bardzo ciemny, miałam nadzieję że będzie ciut jaśniejszy a wygląda prawie jak czarny
strasznie mam teraz suche włosy więc się zastanawiam czy by nie nałożyć oleju albo już umyć i odżywkę dać wcale mi nie zależy żeby kolor się jeszcze utleniał, jak ma być jeszcze ciemniejszy to ja dziękuję
zdjęcie góra przed, dół po
ładny kolor wyszedł, poodoba mi się
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:56   #4364
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Kurier przyszedł dzisiaj z Khadi więc farbowanie jutro albo pojutrze I teraz pytanie - na opakowaniu jets napisane - czas trzymania od. 30 min do 2h... w galerii większość Was pisze, że trzyma około 3-4 godzin.. czy lepiej potrzymać dłużej?? będę kłaść na sprany rudy chemiczny + centymetrowe blond odrosty, chciałabym uzyskac mniej więcej taki efekt: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1322943285
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:44   #4365
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Pięknie wyszło. Wrzuć też do Galerii.
Ja zaraz wrzucam swoje po Hennie z amlą i jatrophą.
już są w galerii

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ładny kolor wyszedł, poodoba mi się
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:06   #4366
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Ja właśnie rozrobiłam ok. 50g henny z a&j z sokiem z 4 cytryn, jest to trochę gęste, ale przykryłam, żeby miało ciepło i jutro po 12h. doleję nieco gorącej wody, żeby rozrzedzić, mam nadzieję, że tak nie straci henna na swoich właściwościach
Mam nadzieję, że wyjdą jaśniejsze niż ostatnio po dodaniu papryki, bo po tym zrobiły się znów brązowe.. No i chyba przerzucę się na hennę naturalną red, bo wychodzi jaśniejsza niż a&j, dobrze mówię? ;>
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017

Edytowane przez ulenka2501
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:09
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:47   #4367
zula4x4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 49
GG do zula4x4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cześć dziewczyny Zamierzam pofarbować włosy Khadi orzechowy brąz, ale obawiam się, żeby nie wyszedł za rudy i tu moje pytanie. Czy mogę dodać próbkę (5g) indygo lub amli do 50 g orzechowego brązu, dla ochłodzenia koloru? Ma to sens? I co lepsze indygo, czy amla?

Edytowane przez zula4x4
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:49
zula4x4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 22:14   #4368
rita888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

hej dziewczyny! czy znacie jakies sposoby jak zmyc henne z włosów? przejrzałam spora czesc forum ale nie znalazłam odpowiedzi, wiekszosc rozmów jest o farbowaniu. a swoja drogą radze sie zastanowic powaznie zanim sie zafarbuje henna włosy pierwszy raz. farbowałam 3 razy,ostatnio 4 miesiace temu, henna wcale sie nie wypłukuje ,mam ciagle intensywnie rudy kolor. z tego co sie dowiedziałam to juz nie dam rady wrócić do jasniejszego koloru ,czyli o blondzie moge zapomnieć na pare lat ,a bardzo mi zalezy zeby je rozjasnic. więc łudze sie ze znacie jakieś sposoby jak zmyc to dziadostwo z głowy. po chemicznych farbach przynajmniej jest szansa zmienic kolor bez czekania jakichs trzech lat az odrosna ..dla mnie to wieki! nie polecam henny
rita888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 08:43   #4369
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez zula4x4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Zamierzam pofarbować włosy Khadi orzechowy brąz, ale obawiam się, żeby nie wyszedł za rudy i tu moje pytanie. Czy mogę dodać próbkę (5g) indygo lub amli do 50 g orzechowego brązu, dla ochłodzenia koloru? Ma to sens? I co lepsze indygo, czy amla?
na mieszaniu powyższych się nie znam za bardzo, ale nigdy mi sam orzech khadi nie wyszedł nawet z odrobiną rudości
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 09:38   #4370
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez zula4x4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Zamierzam pofarbować włosy Khadi orzechowy brąz, ale obawiam się, żeby nie wyszedł za rudy i tu moje pytanie. Czy mogę dodać próbkę (5g) indygo lub amli do 50 g orzechowego brązu, dla ochłodzenia koloru? Ma to sens? I co lepsze indygo, czy amla?
orzechowy brąz khadi jest chłodnym odcieniem, to po co go chcesz ochładzać?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:14   #4371
zula4x4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 49
GG do zula4x4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Chcę ochładzać, bo wcale taki chłodny nie jest, skoro na stronie khadi w przykładach farbowania jednak niektórym wyszedł mocno rudawy...
zula4x4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:57   #4372
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Mała Mi śliczny kolor! i jakie włosy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 19:17   #4373
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez rita888 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! czy znacie jakies sposoby jak zmyc henne z włosów? przejrzałam spora czesc forum ale nie znalazłam odpowiedzi, wiekszosc rozmów jest o farbowaniu. a swoja drogą radze sie zastanowic powaznie zanim sie zafarbuje henna włosy pierwszy raz. farbowałam 3 razy,ostatnio 4 miesiace temu, henna wcale sie nie wypłukuje ,mam ciagle intensywnie rudy kolor. z tego co sie dowiedziałam to juz nie dam rady wrócić do jasniejszego koloru ,czyli o blondzie moge zapomnieć na pare lat ,a bardzo mi zalezy zeby je rozjasnic. więc łudze sie ze znacie jakieś sposoby jak zmyc to dziadostwo z głowy. po chemicznych farbach przynajmniej jest szansa zmienic kolor bez czekania jakichs trzech lat az odrosna ..dla mnie to wieki! nie polecam henny
Nie ma szans. Chemiczne farby blakną po pewnym czasie pod wpływem traktowania włosów drogeryjnymi kosmetykami, ale z henną nic się nie stanie. Dekoloryzacja też nie pomaga. Możesz użyć rozjaśniacza, ale to nie zniweluje czerwonego barnika, a tylko twój naturalny i będziesz wtedy żarówiasto ruda. Mówisz, że minęło 4 miesiące od farbowania Nie pocięszę cię, ale ja nie farbuję już rok, a kolor jest identyczny jak tuż po farbowaniu.
Ja zaliczam trwałość henny do jej zalet i polecam Oczywiście o ile zależy nam na trwałym rudym kolorze.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 19:50   #4374
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Mała Mi śliczny kolor! i jakie włosy
dziękuję jednak dla mnie za ciemny, mam nadzieję że się jakoś wypłucze
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 20:09   #4375
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Malla - cudowne włosy, swoją drogą nie wiedziałam, że ciemny brąz jest aż tak ciemny

mój ciemny brąz już w drodze - mam nadzieję, że mi ładnie złapie moje 3kolorowe włosy
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 21:03   #4376
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
dziękuję jednak dla mnie za ciemny, mam nadzieję że się jakoś wypłucze
Trochę powinien sie przepłukać. Indygo się wypłukuje dość szybko (więc ten najciemniejsyz pigment).

Mi jak orzech wyszedł zbyt ciemny to nie czekałam 48 godzin, tylko myłam włosy od razu Kolor i tak został na włosach(teraz po 4 miesiącach i tak sie rpzepłukał, ze mam takie ombre ).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 02:46   #4377
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Hej, splukalam khadi do połowy włosów kolor pięknie chwycił. od połowy do końca niestety jest duża różnica-nadal przeswituje mi chemia, kolor jest mało hennowy bez polysku myślicie że nałożyć jutro od połowy raz jeszcze i.otrzymać z 3 godziny czy poczekać aż się utleni i ewentualnie wtedy kombinować ???
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 10:30   #4378
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Hej, splukalam khadi do połowy włosów kolor pięknie chwycił. od połowy do końca niestety jest duża różnica-nadal przeswituje mi chemia, kolor jest mało hennowy bez polysku myślicie że nałożyć jutro od połowy raz jeszcze i.otrzymać z 3 godziny czy poczekać aż się utleni i ewentualnie wtedy kombinować ???
Ja bym poczekała aż się utleni, nawet tak po prostu z tydzień, bo po myciu szamponem jeszcze trochę może inaczej wyglądać kolor. Raz miałam podobną sytuację do Twojej, to koloryzację powtórzyłam po tygodniu
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 10:39   #4379
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Pokaż wiadomość
Malla - cudowne włosy, swoją drogą nie wiedziałam, że ciemny brąz jest aż tak ciemny

mój ciemny brąz już w drodze - mam nadzieję, że mi ładnie złapie moje 3kolorowe włosy
dziękuję też myślałam, że będzie trochę jaśniejszy, ale w sumie co włos to inaczej przyjmie

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Trochę powinien sie przepłukać. Indygo się wypłukuje dość szybko (więc ten najciemniejsyz pigment).

Mi jak orzech wyszedł zbyt ciemny to nie czekałam 48 godzin, tylko myłam włosy od razu Kolor i tak został na włosach(teraz po 4 miesiącach i tak sie rpzepłukał, ze mam takie ombre ).
no to już się nie mogę doczekać aż się wypłucze to indygo wczoraj 3razy myłam włosy
też nie czekałam 48h z pierwszym myciem, ale od razu w sumie też nie myłam tylko dopiero po jakiś 20h, a hennę trzymałam godzinkę więc jak widać ma moc
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 15:22   #4380
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
dziękuję też myślałam, że będzie trochę jaśniejszy, ale w sumie co włos to inaczej przyjmie



no to już się nie mogę doczekać aż się wypłucze to indygo wczoraj 3razy myłam włosy
też nie czekałam 48h z pierwszym myciem, ale od razu w sumie też nie myłam tylko dopiero po jakiś 20h, a hennę trzymałam godzinkę więc jak widać ma moc
klask i:
prześliczne włoski

moje indygo wypłukuje sie tylko z odrostów, które mam naturalnie jasne, z długości nie wypłukało mi sie NIC (wczesniej miałam farbowane włosy castingiem)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.