Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 09:41   #2611
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej
wczoraj kupiłam Koleston 12/1 + oxydant 12% bo jednak naturalne mam ciemny blond i uznałam, że lepsza od 9 będzie 12...
powiedzcie mi, ile w takim razie trzymać na odroście? na ulotce napisane jest żey trzymać ok 50 min (bez ciepła). potem jak chcę odświeżyć kolor to na 5 minut i do tej mieszanki (farba + oxy) dodać ile ML wody?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 09:43   #2612
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cześć ADZI !!!!!!!!
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:21   #2613
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
eeej ejjjjjjjj !! one serio nie są już ciemniejsze
tu moze lepiej widać, to mi uwierzycie

dzień dobry i lece na zajęcia
Dobra dobra juz sie tak nie chwal
Ładniutkie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
powiem wam ze z tego wszystkiego jak ja sie staram losu nie kusic...ale postawilam karty ost raz stawialam jak moj dad wyjezdzal do usa i sie wszystko posprawdzalo.
i wyszlo mi bardzo ciekawie...
- wielka milosc i wsparcie tz- zadnych rywalek, zdrad, nic!
-niebawem jakies pieniadze ktore latwo przyjda i dadza nam stabilizacje nie wiem albo ojciec pomoze albo tz w lotka wygra
- nie ma smierci w domu poki co... u dziadka wyszlo mi wyzdrowienie z ciezkiej choroby- w sensie ze to juz za nim a przed nim radosci, czas z rodzina ktora kocha ale i tesknoty za ukochanymi...
-no i co mnie zaskakuje ale wychodzilo mi raz za razem... jakis daleki wyjazd moj i tz, przeprowadzka za pieniedzmi lub praca
dla mnie wielki sukces zawodowy uznanie, pieniadze... no szok niepokojace jest ze z wyjazdem tym zwiazane jest niebezpieczenstwo, jakis wypadek i w grudniu mi wyszlo ze tz bedzie mial klopoty z policja/sadem/urzedem ale ze to sie dobrze skonczy...
- no i wyszlo wreszcie ze zmartwienia dobiegaja mi konca, niebawem troche radosci i spokoju....

mozecie w to nie wierzyc.
ja tez nie wierzylam.
ale wrozylam wczoraj czy dziadek wyjdzie do konca tyg i wyszlo mi ze w przyszlym tyg wyjdzie- i dzis sie potwierdzilo
wiem ze nie powinnam, ze to szarlataneria i w ogole... ale juz mi sil i nadziei zbraklo a teraz czuje nowa sile w sobie bo wiem ze los zaraz zacznie sprzyjac- a pierwsze radosci juz w przyszlym tyg i pieniadze moze chodzi o to ze pow dziadkowi o pralce i stwierdzil ze wezmie nam na raty nowa do siebie do mieszkania- i chce juz po nia jechac w pon jak tylko wyjdzie, wariat!
Oby sie wszystko sprawdziło Trzymam kciuki!
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:49   #2614
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kurka wciagnelam sie w tego bloga ktorego wkleila Kitka
którego?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:49   #2615
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dzieńdoberek ślicznotki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale piekna kopia
ładne buciki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
http://kenzas.se/2011/10/20/nelly-white-label/

o mój Boże, śmierć w butach w tych na pewno bym się zabiła, szczudła

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------


pojedyncze piosenki też zdarza mi się ściągnąć, niestety, a właściwie POBRAĆ ale jak spodoba mi się kilka piosenek to kupuję płytę
filmów za to nie ściągam w ogóle dlatego mamy całkiem pokaźną kolekcję płyt dvd cd też no i książek

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Snow... kurczę, skubaniec dobre ma opinie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-do-cery.html
rzeczywiście szczudła , mam takie jedne 15cm w szafir jak zakładam to obawiam sie ze zaraz sie wywalę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
staram sie byc silna...
dziekuje ze tak mnie wspieracie i pomagacie!


bedziemy... no bo jak inaczej?


wiesz co mojemu dziadkowi puchna i sa mega gorace...

dzwonil do mnie- zostaje do poniedzialku w szpitalu
wczoraj znow sie w nocy dusil

powiem wam ze z tego wszystkiego jak ja sie staram losu nie kusic...ale postawilam karty ost raz stawialam jak moj dad wyjezdzal do usa i sie wszystko posprawdzalo.
i wyszlo mi bardzo ciekawie...
- wielka milosc i wsparcie tz- zadnych rywalek, zdrad, nic!
-niebawem jakies pieniadze ktore latwo przyjda i dadza nam stabilizacje nie wiem albo ojciec pomoze albo tz w lotka wygra
- nie ma smierci w domu poki co... u dziadka wyszlo mi wyzdrowienie z ciezkiej choroby- w sensie ze to juz za nim a przed nim radosci, czas z rodzina ktora kocha ale i tesknoty za ukochanymi...
-no i co mnie zaskakuje ale wychodzilo mi raz za razem... jakis daleki wyjazd moj i tz, przeprowadzka za pieniedzmi lub praca
dla mnie wielki sukces zawodowy uznanie, pieniadze... no szok niepokojace jest ze z wyjazdem tym zwiazane jest niebezpieczenstwo, jakis wypadek i w grudniu mi wyszlo ze tz bedzie mial klopoty z policja/sadem/urzedem ale ze to sie dobrze skonczy...
- no i wyszlo wreszcie ze zmartwienia dobiegaja mi konca, niebawem troche radosci i spokoju....

mozecie w to nie wierzyc.
ja tez nie wierzylam.
ale wrozylam wczoraj czy dziadek wyjdzie do konca tyg i wyszlo mi ze w przyszlym tyg wyjdzie- i dzis sie potwierdzilo
wiem ze nie powinnam, ze to szarlataneria i w ogole... ale juz mi sil i nadziei zbraklo a teraz czuje nowa sile w sobie bo wiem ze los zaraz zacznie sprzyjac- a pierwsze radosci juz w przyszlym tyg i pieniadze moze chodzi o to ze pow dziadkowi o pralce i stwierdzil ze wezmie nam na raty nowa do siebie do mieszkania- i chce juz po nia jechac w pon jak tylko wyjdzie, wariat!
wow! jak to zrobiłaś? sądze ze sie sprawdzi karty nie kłamią chyba ze nie umiejętne sie je stawia

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
hej
wczoraj kupiłam Koleston 12/1 + oxydant 12% bo jednak naturalne mam ciemny blond i uznałam, że lepsza od 9 będzie 12...
powiedzcie mi, ile w takim razie trzymać na odroście? na ulotce napisane jest żey trzymać ok 50 min (bez ciepła). potem jak chcę odświeżyć kolor to na 5 minut i do tej mieszanki (farba + oxy) dodać ile ML wody?
50 min i zmalaksuj na głowie z wodą
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:52   #2616
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
fajne te beżowe ale ja bym w takich niezbyt proporcjonalnie wyglądała


piękneee


o nie, skręca mnie jak ją oglądam


roczek miała 8 października, ale jeszcze nie biega próbuje człapać trzymana za rączki, ale to jeszcze nie to, spokojnie, wyrobi się maleńka


moim zdaniem nie wygląda to źle


ale ładne
buahhot, Ty masz z natury proste włoski?


cześć kochanie
mam nadzieję, że same dobre rzeczy dzieją się u Ciebie
poogarniaj sobie wszystko i wracaj do nas prędziutko


no to teraz mam dylemat


śliczne a te ciut ciemniejsze końce excellką mi zalatują


jakie ładne pan ciastek rządzi


skoro nie jest ok to przecież powinni go jeszcze zostawić na obserwacji nie rozumiem tej polityki szpitalnej

moją babcię w poniedziałek najprawdopodobniej wypiszą, musimy poszukać jakiejś pielęgniarki, na parę godzin dziennie.. ale wesoło nie jest, nie wiem jak to będzie

musimy być dzielne


---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

ja nie wyobrażam sobie nie myć włosów przez parę dni
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:54   #2617
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
którego?
tego http://passion4fashion-madzix.blogspot.com/
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nie wyobrażam sobie nie myć włosów przez parę dni
mowisz o mnie?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 10:56   #2618
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
staram sie byc silna...
dziekuje ze tak mnie wspieracie i pomagacie!


bedziemy... no bo jak inaczej?


wiesz co mojemu dziadkowi puchna i sa mega gorace...

dzwonil do mnie- zostaje do poniedzialku w szpitalu
wczoraj znow sie w nocy dusil

powiem wam ze z tego wszystkiego jak ja sie staram losu nie kusic...ale postawilam karty ost raz stawialam jak moj dad wyjezdzal do usa i sie wszystko posprawdzalo.
i wyszlo mi bardzo ciekawie...
- wielka milosc i wsparcie tz- zadnych rywalek, zdrad, nic!
-niebawem jakies pieniadze ktore latwo przyjda i dadza nam stabilizacje nie wiem albo ojciec pomoze albo tz w lotka wygra
- nie ma smierci w domu poki co... u dziadka wyszlo mi wyzdrowienie z ciezkiej choroby- w sensie ze to juz za nim a przed nim radosci, czas z rodzina ktora kocha ale i tesknoty za ukochanymi...
-no i co mnie zaskakuje ale wychodzilo mi raz za razem... jakis daleki wyjazd moj i tz, przeprowadzka za pieniedzmi lub praca
dla mnie wielki sukces zawodowy uznanie, pieniadze... no szok niepokojace jest ze z wyjazdem tym zwiazane jest niebezpieczenstwo, jakis wypadek i w grudniu mi wyszlo ze tz bedzie mial klopoty z policja/sadem/urzedem ale ze to sie dobrze skonczy...
- no i wyszlo wreszcie ze zmartwienia dobiegaja mi konca, niebawem troche radosci i spokoju....

mozecie w to nie wierzyc.
ja tez nie wierzylam.
ale wrozylam wczoraj czy dziadek wyjdzie do konca tyg i wyszlo mi ze w przyszlym tyg wyjdzie- i dzis sie potwierdzilo
wiem ze nie powinnam, ze to szarlataneria i w ogole... ale juz mi sil i nadziei zbraklo a teraz czuje nowa sile w sobie bo wiem ze los zaraz zacznie sprzyjac- a pierwsze radosci juz w przyszlym tyg i pieniadze moze chodzi o to ze pow dziadkowi o pralce i stwierdzil ze wezmie nam na raty nowa do siebie do mieszkania- i chce juz po nia jechac w pon jak tylko wyjdzie, wariat!
Bunny to Ty wróżka oby sprawdziło się należy Ci się po tym co przeszłaś

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
eeej ejjjjjjjj !! one serio nie są już ciemniejsze
tu moze lepiej widać, to mi uwierzycie

dzień dobry i lece na zajęcia
ładnie

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek ślicznotki



ładne buciki



rzeczywiście szczudła , mam takie jedne 15cm w szafir jak zakładam to obawiam sie ze zaraz sie wywalę



wow! jak to zrobiłaś? sądze ze sie sprawdzi karty nie kłamią chyba ze nie umiejętne sie je stawia



50 min i zmalaksuj na głowie z wodą
a mi te buciki Kenzy co Kitka wklejała bardzo podobają się i 15 mi niestraszne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:58   #2619
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a tego to ja też obserwuje bo już kiedyś go pokazywała

nie tylko ale to moje własne odczucia ja czułabym się brudna
nie przetłuszczają mi się włosy jakoś bardzo i spokojnie mogłabym nie myć
ale dla swojego dobrego samopoczucia je myje
nie wyobrażam kąpać się i nie myć włosów
w sumie to nie myję tylko przed farbowaniem i jak siedzę w domu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-10-21 o 11:00
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:13   #2620
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a tego to ja też obserwuje bo już kiedyś go pokazywała

nie tylko ale to moje własne odczucia ja czułabym się brudna
nie przetłuszczają mi się włosy jakoś bardzo i spokojnie mogłabym nie myć
ale dla swojego dobrego samopoczucia je myje
nie wyobrażam kąpać się i nie myć włosów
w sumie to nie myję tylko przed farbowaniem i jak siedzę w domu
nie widze nic zlego w myciu wlosow co drugi dzien po prostu nie mam czasu codziennie rano na suszenie wlosow suszarka i checi osiagniecia ogromnego puchu dzieki moim kreconym wlosom tym bardziej ze musze poswiecic dwie godziny na dojazd na uczelnie... Co trzeci dzien zdarza mi sie naprawde rzadko-gdy np wracam pozno do domu i nie mam sily na zadbanie o wlosy- wtedy nakladam olej na noc i nastepnego dnia rano myje je zdarza mi sie to naprawde rzadko, a olej nakladam czesciej, niezaleznie od tego w jakim stanie mam wlosy
ale.. mialam kolezanke na studiach, ktorej mowilam, ze myje co drugi dzien wlosy, wtedy sa fajne, swieze (zwykle myje wieczorem i co drugi dzien rano, wiec nawet nie mijaja dwie doby), a ona: "cooo? ja caly tydzien nie musze myc, wlosy mi sie wcale nie przetluszczaja" tym mnie przerazila
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:16   #2621
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tez obserwuje tego blogaska

ja myje wlosy co drugi dzien i robie to odzywka jesli myje wlosy czesto to nie ma sensu lac na nie ciagle sls wlosy to nie naczynia raz w tyg myje szamponem i mi styka..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:21   #2622
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie widze nic zlego w myciu wlosow co drugi dzien po prostu nie mam czasu codziennie rano na suszenie wlosow suszarka i checi osiagniecia ogromnego puchu dzieki moim kreconym wlosom tym bardziej ze musze poswiecic dwie godziny na dojazd na uczelnie... Co trzeci dzien zdarza mi sie naprawde rzadko-gdy np wracam pozno do domu i nie mam sily na zadbanie o wlosy- wtedy nakladam olej na noc i nastepnego dnia rano myje je zdarza mi sie to naprawde rzadko, a olej nakladam czesciej, niezaleznie od tego w jakim stanie mam wlosy
ale.. mialam kolezanke na studiach, ktorej mowilam, ze myje co drugi dzien wlosy, wtedy sa fajne, swieze (zwykle myje wieczorem i co drugi dzien rano, wiec nawet nie mijaja dwie doby), a ona: "cooo? ja caly tydzien nie musze myc, wlosy mi sie wcale nie przetluszczaja" tym mnie przerazila
ja też nie widzę w tym nic złego tylko swoje zdanie napisałam że jak ja czuję się gdy nie umyję a innym jeśli nie przeszkadza to mi tym bardziej moja mama też myje co 2 dzień ja nigdy nie suszę suszarką włosów rozumiem ja też zazwyczaj myję wieczorem jak muszę wyjść rano a jak na popołudnie lub wieczorem to rano albo popołudniu też zaczęłam olejować i widzę fajne efekty
tydzień nie myć włosów dla mnie to nie do pomyślenia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:23   #2623
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Ja miałam w gimnazjum taką koleżanke co miała grube, gęste długie włosy i faktycznie myła raz w tygodniu. I nic a nic nie było widac zeby były tłuste, nieświeże czy cos.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:25   #2624
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

u nas w domu suszarka służy mi czasami do suszenia ubrań albo rozmrażania lodówki

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja miałam w gimnazjum taką koleżanke co miała grube, gęste długie włosy i faktycznie myła raz w tygodniu. I nic a nic nie było widac zeby były tłuste, nieświeże czy cos.
fajnie
tylko dziewczyny tu nie chodzi o to czy widać bo u mnie też nie widać nic by się nie stało jakbym nie umyła dwa dni np ale kwestie samopoczucia co ja czuję gdy wiem że nie umyłam tak już mam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:26   #2625
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też nie widzę w tym nic złego tylko swoje zdanie napisałam że jak ja czuję się gdy nie umyję a innym jeśli nie przeszkadza to mi tym bardziej moja mama też myje co 2 dzień ja nigdy nie suszę suszarką włosów rozumiem ja też zazwyczaj myję wieczorem jak muszę wyjść rano a jak na popołudnie lub wieczorem to rano albo popołudniu też zaczęłam olejować i widzę fajne efekty
tydzień nie myć włosów dla mnie to nie do pomyślenia
no masakra ja tez sobie tego nie wyobrazam, co z tego ze sie nie przetluszczaja, ale kurz, brud z dworza, nie wiem deszcz z pyłami, ktore unosily sie w powietrzu to wszystko przeciez osiada na wlosach. To dopiero brudas
ja niestety susze zimnym nawiewem jesli się spiesze, a tak to wcale
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:27   #2626
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u nas w domu suszarka służy mi czasami do suszenia ubrań albo rozmrażania lodówki

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



fajnie
tylko dziewczyny tu nie chodzi o to czy widać bo u mnie też nie widać nic by się nie stało jakbym nie umyła dwa dni np ale kwestie samopoczucia co ja czuję gdy wiem że nie umyłam tak już mam
Wiem wiem
Ja standardowo myje co 2 dni, ale zdarzy sie że co dzień jak po prostu czuje potrzebe, mimo że nie są tłuste ani nic Ot dla lepszego samopoczucia. Czasem jak mi sie nie chce to i 3 dni i tez zyje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:32   #2627
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no masakra ja tez sobie tego nie wyobrazam, co z tego ze sie nie przetluszczaja, ale kurz, brud z dworza, nie wiem deszcz z pyłami, ktore unosily sie w powietrzu to wszystko przeciez osiada na wlosach. To dopiero brudas
ja niestety susze zimnym nawiewem jesli się spiesze, a tak to wcale
o to mi chodzi zimnym to nie szkodzisz chyba? ja nie znam się już napisałam do czego służy mi suszarka dawno dawno temu suszyłam ale teraz mam porównanie i zdecydowanie lepiej układają się jak nie wysuszę

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem
Ja standardowo myje co 2 dni, ale zdarzy sie że co dzień jak po prostu czuje potrzebe, mimo że nie są tłuste ani nic Ot dla lepszego samopoczucia. Czasem jak mi sie nie chce to i 3 dni i tez zyje
dokładnie jak wiem że nie idę nigdzie to odpuszczę sobie mycie wtedy olejuje od niedawna zaczęłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:32   #2628
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie widze nic zlego w myciu wlosow co drugi dzien po prostu nie mam czasu codziennie rano na suszenie wlosow suszarka i checi osiagniecia ogromnego puchu dzieki moim kreconym wlosom tym bardziej ze musze poswiecic dwie godziny na dojazd na uczelnie... Co trzeci dzien zdarza mi sie naprawde rzadko-gdy np wracam pozno do domu i nie mam sily na zadbanie o wlosy- wtedy nakladam olej na noc i nastepnego dnia rano myje je zdarza mi sie to naprawde rzadko, a olej nakladam czesciej, niezaleznie od tego w jakim stanie mam wlosy
ale.. mialam kolezanke na studiach, ktorej mowilam, ze myje co drugi dzien wlosy, wtedy sa fajne, swieze (zwykle myje wieczorem i co drugi dzien rano, wiec nawet nie mijaja dwie doby), a ona: "cooo? ja caly tydzien nie musze myc, wlosy mi sie wcale nie przetluszczaja" tym mnie przerazila
ja też myje co 2 dwa dni a czasem codziennie


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u nas w domu suszarka służy mi czasami do suszenia ubrań albo rozmrażania lodówki

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



fajnie
tylko dziewczyny tu nie chodzi o to czy widać bo u mnie też nie widać nic by się nie stało jakbym nie umyła dwa dni np ale kwestie samopoczucia co ja czuję gdy wiem że nie umyłam tak już mam
ja susze ale zimnym nawiewem prawie zawsze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:37   #2629
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to mi chodzi zimnym to nie szkodzisz chyba? ja nie znam się już napisałam do czego służy mi suszarka dawno dawno temu suszyłam ale teraz mam porównanie i zdecydowanie lepiej układają się jak nie wysuszę

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



dokładnie jak wiem że nie idę nigdzie to odpuszczę sobie mycie wtedy olejuje od niedawna zaczęłam
mi tez lepiej sie ukladaja jak nie susze, bo jak susze to mam puch na zmiane z prostymi pasmami (mam takie od spodu). A czy szkodze zimnym-pewnie tak, ale nie az tak jak cieplym
czym olejujesz wlosy? Ja kiedys uzywalam parachute, vatiki, amli, a teraz babydream

kusi jeszcze olejek sesa, czytalam swietna opinie http://details-of-the-beauty.blogspo...ych-wosow.html trudno, jestem na odwyku kosmetycznym, ale jak skoncze babydream to chyba go kupie
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-21 o 11:39
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:38   #2630
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też myje co 2 dwa dni a czasem codziennie




ja susze ale zimnym nawiewem prawie zawsze
zimny nawiew nie jest szkodliwy? pytam bo nigdy nie interesowałam się suszeniem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:40   #2631
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

tylko trzeba pamietac ze myjac wlosy codzien i do tego szamponem z sls to nic dobrego tak naprawde jak juz wspomnialam wlosy to nie naczynia zeby je tak szorowac trzeba uzywac do codziennego mycia czegos lagodnego jak np odzywki bez silkonow prostej w skladzie jak np isana czy potters..raz na jakis czas owszem szampon
szampony i plyny do naczyn malo sie roznia od siebie..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:46   #2632
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mi tez lepiej sie ukladaja jak nie susze, bo jak susze to mam puch na zmiane z prostymi pasmami (mam takie od spodu). A czy szkodze zimnym-pewnie tak, ale nie az tak jak cieplym
czym olejujesz wlosy? Ja kiedys uzywalam parachute, vatiki, amli, a teraz babydream
aha
właśnie teraz też kupiłam babydream w rossku bo czytałam o nim na wizazu będę go używać 3 raz
zaczęłam od oliwy z oliwek bo taka była w domu pod ręką

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tylko trzeba pamietac ze myjac wlosy codzien i do tego szamponem z sls to nic dobrego tak naprawde jak juz wspomnialam wlosy to nie naczynia zeby je tak szorowac trzeba uzywac do codziennego mycia czegos lagodnego jak np odzywki bez silkonow prostej w skladzie jak np isana czy potters..raz na jakis czas owszem szampon
szampony i plyny do naczyn malo sie roznia od siebie..
spoko spoko

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Buahhot ten miałaś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hair-oil.html
chciałabym jakiś kokosowy
Elizka fajny ma ale u mnie nie wiem czy gdzieś taki znajdę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:51   #2633
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja bede upierdliwa i dalej sobie pokontynuje
a wiec odzywka moze miec takie same wlasciwosc myjace i antybakteryjne jak szampon
nalezy myc taka odzywka ktora zawiera w skladzie na poczatku cetrimonium chloride wtedy bedzie miala wlasciwosci delikatnie myjace i jednoczesnie przeciwdziala tak jak szampon antybakteryjnie
to najlepsze rozwiazanie dla dbajacych o wlosy..slsy i sole zawarte w szamponach strasznie je wyzeraja i dlatego pozniej dla jednych nie pomagaja nawet odzywki

dobra skonczylam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:52   #2634
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Buahhot ten miałaś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hair-oil.html
chciałabym jakiś kokosowy
Elizka fajny ma ale u mnie nie wiem czy gdzieś taki znajdę
tak, ten nie przyciemnil mi wlosow
mi się bardzo podobal efekt po amli, tej do ciemnych wlosow (za czasow kiedy mialam ciemne) wlosy byly bardzo blyszczace, wygladaly na zdrowe jest amla jasmin do wlosow blond, powinna miec takie samo dzialanie, ale to juz wole tą sesa, przynajmniej jedna opinię znam
a jaki ma Eliza?
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-21 o 11:53
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:56   #2635
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

właśnie najważniejsze zeby nie przyciemnił włosów
Asi to rozjaśnia olejowanie nawet

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Buahhot ten http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/...-od-franciszka

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-10-21 o 11:53
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:57   #2636
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

myślę czy kupić sobie takie botki z top shopu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14j38.jpg (37,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14dp.jpg (39,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14bou.jpg (31,8 KB, 7 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:58   #2637
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja bede upierdliwa i dalej sobie pokontynuje
a wiec odzywka moze miec takie same wlasciwosc myjace i antybakteryjne jak szampon
nalezy myc taka odzywka ktora zawiera w skladzie na poczatku cetrimonium chloride wtedy bedzie miala wlasciwosci delikatnie myjace i jednoczesnie przeciwdziala tak jak szampon antybakteryjnie
to najlepsze rozwiazanie dla dbajacych o wlosy..slsy i sole zawarte w szamponach strasznie je wyzeraja i dlatego pozniej dla jednych nie pomagaja nawet odzywki

dobra skonczylam
nie jesteś upierdliwa Ciocia dobra rada
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:59   #2638
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
myślę czy kupić sobie takie botki z top shopu
ladne
ciekawe czy miekkie?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:01   #2639
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie najważniejsze zeby nie przyciemnił włosów
Asi to rozjaśnia olejowanie nawet

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Buahhot ten http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/...-od-franciszka
to np ten jest nierafinowany http://allegro.pl/olej-kokosowy-200m...847492407.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:05   #2640
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ladne
ciekawe czy miekkie?
ciekawe właśnie

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o
a jak to nakładać

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Kotka widziałam dzisiaj podobną do Ciebie laseczkę grzywka falowane lekko włosy okularki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.