Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 20:30   #781
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jest dostępny na All.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:33   #782
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wiem, szukam jakiegoś swatcha
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:16   #783
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Darko. Czy słyszałaś lub konkretniej czy próbowałaś nakładania na cała twarz korektora ( korektorów) typu Helena . R? Moja przyjaciółka poleciła mi to jako alternatywę dla mocnego podkładu..

Malowała ją w ten sposób jakaś makijazystka...a że mam wszystkie. 2 kolory Heleny, chyba się maźne.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-01-06 o 21:22
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 22:38   #784
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Darko. Czy słyszałaś lub konkretniej czy próbowałaś nakładania na cała twarz korektora ( korektorów) typu Helena . R? Moja przyjaciółka poleciła mi to jako alternatywę dla mocnego podkładu..

Malowała ją w ten sposób jakaś makijazystka...a że mam wszystkie. 2 kolory Heleny, chyba się maźne.
...
no jasne,ale to na wyjątkowe sytuacje,nie na codzień...albo można go pomieszać pół na pół z podkładem.....ale ten korektor nie jest moim ulubionym,,,bardziej jednak warto zainwestować chyba w mocno kryjący podkład np EL Maximum Cover...i mieszać go z lżejszymi podkładami,jeżeli skóra wymaga mocniejszego krycia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 06:50   #785
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
no jasne,ale to na wyjątkowe sytuacje,nie na codzień...albo można go pomieszać pół na pół z podkładem.....ale ten korektor nie jest moim ulubionym,,,bardziej jednak warto zainwestować chyba w mocno kryjący podkład np EL Maximum Cover...i mieszać go z lżejszymi podkładami,jeżeli skóra wymaga mocniejszego krycia.
Dziękuje. Moja skóra nie wymaga w zasadzie krycia. Mam podkład Maximum Cover. Używałam go po zabiegu chirurgicznym. Wtedy też w zbierałam jak opętani podklady kryjące. Teraz i standardowy DW jest jednak za mocny. Mój ulubiony podkład to Everlasting i chyba tak zostanie. Ma zerowy wpływ na moją cere i idealny kolor (105) . O tych korektorach pomyślałam po przeszło mi przez myśl że korektor pod oczy musi mieć dobry skład dobre krycie, ten roświetla i mogę go położyć na większy obszar twarzy potem przypudrowac lekko voyagerem lub podkładem typu invisible EL i gotowe, ale chyba przestanę kombinować bo spaskudzę sobie cere.

Staram się ustabilizować kosmetycznie.:br zydal: bo używam wszystkiego co wpadnie mi w ręce( jeśli chodzi o kolorówkę)

Ja Helenę b.lubie bo jest delikatniejsza od mojego starego korektora miałam (mam i trzymam na poranki po sytuacjach awaryjnych) Lancome effacernes long- lasting, fantastyczny ale jako solista. Zupełny mat. Totalne krycie. Mam takie naczynko na policzku.. Zerowa widoczność.
Chyba nie ma go na KWC. Zgłoszę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-01-07 o 06:56
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 06:58   #786
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dziękuje. Moja skóra nie wymaga w zasadzie krycia. Mam podkład Maximum Cover. Używałam go po zabiegu chirurgicznym. Wtedy też w zbierałam jak opętani podklady kryjące. Teraz i standardowy DW jest jednak za mocny. Mój ulubiony podkład to Everlasting i chyba tak zostanie. Ma zerowy wpływ na moją cere i idealny kolor (105) . O tych korektorach pomyślałam po przeszło mi przez myśl że korektor pod oczy musi mieć dobry skład dobre krycie, ten roświetla i mogę go położyć na większy obszar twarzy potem przypudrowac lekko voyagerem lub podkładem typu invisible EL i gotowe, ale chyba przestanę kombinować bo spaskudzę sobie cere.

Staram się ustabilizować kosmetycznie.:br zydal: bo używam wszystkiego co wpadnie mi w ręce( jeśli chodzi o kolorówkę)

Ja Helenę b.lubie bo jest delikatniejsza od mojego starego korektora miałam (mam i trzymam na poranki po sytuacjach awaryjnych) Lancome effacernes long- lasting, fantastyczny ale jako solista. Zupełny mat. Totalne krycie. Mam takie naczynko na policzku.. Zerowa widoczność.
Chyba nie ma go na KWC. Zgłoszę
...
poza tym to średnio ekonomicznie dawać drogi korektor na całą twarz,zwłaszcza jak nie potrzebujesz krycia zwłaszcza,że jest tyle miłych pielęgnujących podkładów na rynku...jak cena dla Ciebie jest ok,to pooglądaj sobie podkłady/bazy Rough Bunny Rough
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 07:04   #787
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
poza tym to średnio ekonomicznie dawać drogi korektor na całą twarz,zwłaszcza jak nie potrzebujesz krycia zwłaszcza,że jest tyle miłych pielęgnujących podkładów na rynku...jak cena dla Ciebie jest ok,to pooglądaj sobie podkłady/bazy Rough Bunny Rough
Z bunny rough mam tylko róż. Czemu nie gdy wykończę mojego DW lighta.. Mogę go posłać na drzewo i kupić coś innego.
Nie mogę sobie wyrobić opini na temat tego podkładu( DW light) mam mieszane uczucia.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 07:45   #788
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z bunny rough mam tylko róż. Czemu nie gdy wykończę mojego DW lighta.. Mogę go posłać na drzewo i kupić coś innego.
Nie mogę sobie wyrobić opini na temat tego podkładu( DW light) mam mieszane uczucia.
....
A to mój ulubieniec od lat szkoda tylko,że 1dynka nie jest nieco cieplejsza
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 07:56   #789
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
A to mój ulubieniec od lat szkoda tylko,że 1dynka nie jest nieco cieplejsza
Ja uwielbiam efekt jaki daje na mojej buzi ale chyba zaczął mnie zapychać.
Jestem w trakcie testów. Odstawiłam wszystko inne i zobaczymy.
1.0 jest dla mnie troszkę ciemny. To u mnie taki kolor już nieco opalonej buzi.
105 z Clarinsa jest duuuużo jaśniejszy.
DW light ma nad Clarinsem tę przewagę że nie jest zupełnie matowy, no i jest jednak chyba lżejszy.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-01-07 o 07:58
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 11:05   #790
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w polskich Rossmannach jest już dostępny Rimmel Lasting Finish w opakowaniu z pompką czy nadal w miękkiej tubie? Zauważyłam, że ten ostatni oznaczony został w KWC jako kosmetyk zapomniany. Czy to oznacza, że wersja w tubkach znika z półek a zastąpi ją ta w szklanych buteleczkach z pompką? W moim mieście nie spotkałam jeszcze tego podkładu w nowym opakowaniu.
Wersja w szklanej buteleczce ma dobre opinie w KWC, choć póki co jest ich tylko kilka, ale brak mi w nich odniesienia do poprzedniej wersji podkładu. Jeśli macie porównanie obydwu to proszę o opinie, interesuje mnie głównie krycie.
Dzisiaj w drogerii Koliber widziałam Rimmela,ale w czarnej tubie Także może w Rossmanie go nie będzie,ale w mniejszych drogeriach jeszcze jest.

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Wiem, szukam jakiegoś swatcha
A więc byłam w drogerii,poszlam bez niczego na twarzy i 21 Pierre Rene skin balance jest dużo ciemniejszy niż 20. Ale 20 niestety nie przykryła fajnie moich zaczerwienień więc niestety odpada i wracam do Bourjoisa
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 12:40   #791
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja zamówiłam Pierre Rene nr. 20, trochę strach w ciemno ale musiałam w jakiś podkład się zaopatrzyć.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 14:25   #792
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny, mam duży problem z dobraniem dla siebie dobrego podkładu - moja cera jest trochę dziwna. Nos i jego okolice są suche, łuszczące się, do tego zaskórniki na nosie, brodzie i policzkach i skłonnośc do wyskakiwania wyprysków na całej twarzy. Szukam czegoś, co jednocześnie dobrze by nawilżało, kryło a przy okazji miało rozsądną cenę jak na kieszeń nastolatki. Możecie coś polecic?
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 15:44   #793
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam duży problem z dobraniem dla siebie dobrego podkładu - moja cera jest trochę dziwna. Nos i jego okolice są suche, łuszczące się, do tego zaskórniki na nosie, brodzie i policzkach i skłonnośc do wyskakiwania wyprysków na całej twarzy. Szukam czegoś, co jednocześnie dobrze by nawilżało, kryło a przy okazji miało rozsądną cenę jak na kieszeń nastolatki. Możecie coś polecic?
....
na wstępie odpowiednią pielęgnacje,żeby nawilżyć i unormowac skóre,podkład Ci tego nie zapewni.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 18:27   #794
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Rozumiem Cos_, szkoda, że się nie spodobał. Też byłam dziś w drogerii ale nie mieli szafy PR, to sobie popatrzyłam róźne odcienie. I zastanawiam się czy znacie jakiś odpowiednik Affinitone, Vanilla Rose? Podoba mi się kolor, nie jest za jasny i ma żółto różowe tony, a ja jestem typ mieszany, ale SERDECZNIE nie kocham tego podkladu, nie służy mi.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 16:26   #795
mooonika1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Smile Jaki odcień podkładu proponujecie :)

Testowałam ostatnio podkład Revlon Colorstay w drogerii. Był to odcień 180 sand, miałam go na twarzy i kolor bardzo mi się podobał, ale jednak był dla mnie za jasny. Znacie może jakieś odcienie tego podkładu minimalnie ciemniejsze ale w podobnej tonacji? Zależy mi na tym że nie było w nm różowych ani pomarańczowych tonów. Z góry dziękuje za odpowiedzi
mooonika1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 17:45   #796
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Jaki odcień podkładu proponujecie :)

niestety ale nie znam tej marki...
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:06   #797
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Jaki odcień podkładu proponujecie :)

Cytat:
Napisane przez mooonika1234 Pokaż wiadomość
Testowałam ostatnio podkład Revlon Colorstay w drogerii. Był to odcień 180 sand, miałam go na twarzy i kolor bardzo mi się podobał, ale jednak był dla mnie za jasny. Znacie może jakieś odcienie tego podkładu minimalnie ciemniejsze ale w podobnej tonacji? Zależy mi na tym że nie było w nm różowych ani pomarańczowych tonów. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Może ta stronka Ci pomoże:
http://da24.republika.pl/rcso.htm
moim zdaniem dość dobrze opisane kolory.

Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
niestety ale nie znam tej marki...
To w takim razie super, że się wypowiedziałaś.
Bardzo pomocne.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:15   #798
mooonika1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki odcień podkładu proponujecie :)

Dzięki Na pewno się przyda
mooonika1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:24   #799
imagine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Smile Jaki idealny podklad do mojej cery?

Witam Szukam idealnego podkładu do mojej cery. Liczę na pomoc wizażystek z tym samym problemem jaki ja posiadam. Mianowicie, moja cera po uplywnie krótkiego czasu się świeci. Wydziela mi się nadmiernie sebum. Ma troche wyprysków, lekkich ropni. Nierowny koloryt i cienie pod oczami. Szukam podkladu, ktory dobrze by matował i ograniczył wydzielanie sebum, a jednoczenie nie tworzył nadmiernego efektu maski. Granica cenowa to do 50 zł . mam juz dosyć ciągłego eksperymentowania . odpadają podklady typu np. rimmel true match
imagine17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 09:17   #800
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki idealny podklad do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez imagine17 Pokaż wiadomość
Witam Szukam idealnego podkładu do mojej cery. Liczę na pomoc wizażystek z tym samym problemem jaki ja posiadam. Mianowicie, moja cera po uplywnie krótkiego czasu się świeci. Wydziela mi się nadmiernie sebum. Ma troche wyprysków, lekkich ropni. Nierowny koloryt i cienie pod oczami. Szukam podkladu, ktory dobrze by matował i ograniczył wydzielanie sebum, a jednoczenie nie tworzył nadmiernego efektu maski. Granica cenowa to do 50 zł . mam juz dosyć ciągłego eksperymentowania . odpadają podklady typu np. rimmel true match
....
radzę zacząć od dobrej pielęgnacji,łagodne oczyszczanie ,regularny peeeling i porządne nawilżanie niezapychającymi kremami/serami.... żaden podkład nie zapewni Ci takiego efektu jakiego oczekujesz jeśli masz skóre przesuszoną/odwodnioną-czyli przetłuszczającą się w efekcie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:33   #801
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Co polecicie pod podkład, jeśli moja skóra ma czerwony odcień?

Iwostin - 0 efektów,
Avene koncentrat - 0 efektów,
Avene krem - 0 efektów.

Używam revlona 150 i mieszam go z kurkumą, żeby był żółty, bo ten żółty odcieńzakrywa mi te czerwone płaty skóry.
ale z drugiej strony: njie mam pryszczy, grudek, itp - mam gładką cerę, ale niestety czerwoną ;/
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:05   #802
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie wiem, czy to dobre pytanie na ten wątek, ale zaryzykuje
Nie wiecie jaki jest odpowiednik koloru 150 buff Revlona CS do cery tłustej i mieszanej w MAC? Revlon bardzo mi pasuje kolorystycznie, jest jasny i nie różowy, ale niestety trochę mnie zapycha.
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:56   #803
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to dobre pytanie na ten wątek, ale zaryzykuje
Nie wiecie jaki jest odpowiednik koloru 150 buff Revlona CS do cery tłustej i mieszanej w MAC? Revlon bardzo mi pasuje kolorystycznie, jest jasny i nie różowy, ale niestety trochę mnie zapycha.
link do zdjęcia: http://karlasugar.net/wp-content/upl...MAC-FnB-Ns.jpg
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603451
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC-FnB-Ns.jpg (98,4 KB, 32 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-01-10 o 13:57
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 22:42   #804
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: Jaki idealny podklad do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez imagine17 Pokaż wiadomość
Witam Szukam idealnego podkładu do mojej cery. Liczę na pomoc wizażystek z tym samym problemem jaki ja posiadam. Mianowicie, moja cera po uplywnie krótkiego czasu się świeci. Wydziela mi się nadmiernie sebum. Ma troche wyprysków, lekkich ropni. Nierowny koloryt i cienie pod oczami. Szukam podkladu, ktory dobrze by matował i ograniczył wydzielanie sebum, a jednoczenie nie tworzył nadmiernego efektu maski. Granica cenowa to do 50 zł . mam juz dosyć ciągłego eksperymentowania . odpadają podklady typu np. rimmel true match
Serdecznie polecam Ci Mary Kay. Mam taką cerę jak Ty i jedynie ten podkład w miarę sobie z nią radzi. Ogranicza wydzielanie tłustego filmu, skóra przed długi czas pozostaje w normalnym stanie. Możesz kupić próbkę na allegro i upewnić się
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:42   #805
Ruda437
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki idealny podklad do mojej cery?

Hej. Też mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu dla mojej cery. Mam ją tłustą i trądzikową na brodzie i nosie, z kolei na czole i policzkach raczej suchą, od czasu do czasu wyskoczy mi tam jakaś niespodzianka. Odcień skóry mam beżowy, żółte podkłady mi kompletnie nie pasują, podobnie różowe, skóra z łatwością się czerwieni, co jest dużym problemem, bo mam ją baardzo jasną do tego jeszcze piegi na nosie. Do tego stopnia, że większość serii zaczyna się od odcieni zdecydowanie dla mnie za ciemnych. Póki co jestem zmuszona używać lekko ciemniejszego podkładu, ale jako wskazówkę mogę podać korektor Maybelline Affinitone odcień 001. Od podkładu wymagam trwałości, średniego krycia bez efektu maski, i dobrego stapiania się ze skórą. Wolałabym mimo wszystko do cery tłustej, tylko bez podkreślania suchych skórek. Matujący mile widziany, ale to nie konieczność. Ma któraś pomysł co mogłoby mi pasować?

PS. kiepskie możliwości kupowania przez internet, fajnie by było gdyby można było dostać go w Rossmannie lub podobnych sklepach, np. w Inglocie, Yves Rocher, ewentualnie Avon lub Oriflame.

Edytowane przez Ruda437
Czas edycji: 2014-01-11 o 13:45
Ruda437 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 14:36   #806
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki idealny podklad do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Ruda437 Pokaż wiadomość
Hej. Też mam problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu dla mojej cery. Mam ją tłustą i trądzikową na brodzie i nosie, z kolei na czole i policzkach raczej suchą, od czasu do czasu wyskoczy mi tam jakaś niespodzianka. Odcień skóry mam beżowy, żółte podkłady mi kompletnie nie pasują, podobnie różowe, skóra z łatwością się czerwieni, co jest dużym problemem, bo mam ją baardzo jasną do tego jeszcze piegi na nosie. Do tego stopnia, że większość serii zaczyna się od odcieni zdecydowanie dla mnie za ciemnych. Póki co jestem zmuszona używać lekko ciemniejszego podkładu, ale jako wskazówkę mogę podać korektor Maybelline Affinitone odcień 001. Od podkładu wymagam trwałości, średniego krycia bez efektu maski, i dobrego stapiania się ze skórą. Wolałabym mimo wszystko do cery tłustej, tylko bez podkreślania suchych skórek. Matujący mile widziany, ale to nie konieczność. Ma któraś pomysł co mogłoby mi pasować?

PS. kiepskie możliwości kupowania przez internet, fajnie by było gdyby można było dostać go w Rossmannie lub podobnych sklepach, np. w Inglocie, Yves Rocher, ewentualnie Avon lub Oriflame.
Na suche miejsca które chcesz ukryć polecam najpierw peeling, potem dobry krem.
Średnie krycie i suuuuper trwałość posiada DW light.
Z mniej popularnych i jeszcze mniejszą widocznością a trzymających się buzi jest podkład YSL Teint Resist Long Wear .
Jeżeli cena jest ok to polecam zwłaszcza ten 2 ....( pierwszy testuje - chyba mnie zapycha).
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:34   #807
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

W temacie Revlon CS do tłustej/mieszanej.

Mam 110 - jak myślicie który odcień będzie zbliżony w Loreal True Match? Zastanawiam się nad N1 (?)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:03   #808
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Raczej celuj w C1, N to odcienie neutralne, a 110 CS jest wyraźnie różowy
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:14   #809
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Raczej celuj w C1, N to odcienie neutralne, a 110 CS jest wyraźnie różowy
Wydaje mi się, że będzie za ciemny..

Nie napisałam, że gdybym mogła to mojego Revlona bym jeszcze trochę rozjaśniła. A znowu C1 z Loreal.. myślę, że będzie trochę za ciemna.

Myślałam o W1 porcelain ale wersji amerykańskiej. Niestety nie ma go na razie na allegro.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:32   #810
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

W1 znów to tonacja ciepła, w stronę żółci. No ale próbuj, znam ten ból, szukanie podkładowego św. Graala A próbowałaś Rimmela Match Perfection? Jest różowawy i jasny
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.