Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 20:52   #4621
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A jak adresat nie odbierze takiej przesyłki to przesyłka wraca do nadawcy czy zasila toaletkę pani pocztowej ? (lub żony pana listonosza)?

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------



Lena pyta - ciąg dalszy:
a boxa by mi z takim ułomnym zamówieniem wysłali czy nie?
Teoretycznie przesyłka powinna wrócić do nadawcy, w praktyce słyszałam o kilku takich osobach do których taka przesyłka wróciła, ale mieszkali gdzieś za górami, za lasami i to jeszcze dawno, dawno, temu.

Prawdopodobnie anulują zamówienie.
Ewentualnie spróbują się dogadać jak w Kruku.

Niech się reszta wypowie, mądrzejszych Dam.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 20:53   #4622
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
całe zamówienie anulują
Były przypadki, że ktoś dostał zamówienie z boxem bez boxa, bo niby już brakło
Aaa, to zmienia postać rzeczy. Czyli jeśli jeden z dwóch produktów jest niedostępny na teraz (czyli zakładam, że jak dojdzie im kasa też tak będzie, choć może być inaczej) to mi całe zamówienie anulują?

Dzięki, bardzo mi pomogłaś, choć to zła wiadomość dla mnie.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 20:57   #4623
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
dobrze, że S nie robi prezerwatyw, bo czuję, że mielibyśmy niezły przyrost naturalny
Spoko a nie wiesz może, jaką zmianę na teraz Axeksiej? bo chce się do niego dodzwonić
Nie zdziwiłabym sie
A nei wiem, bo do mnie jakis babol dzownil z syforowni ale Never powinna wiedziec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 20:59   #4624
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja! Ja jestem!
Tylko gdzie byłaś miesiąc temu, jak kupowałam 400 ml?
No gdzie???
Ej, no weź... Już się ucieszyłam, że się nie zmarnują, a tu zonk.
Ale na pewno nie chcesz?

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Lena
Chy
ba najlepsze słowo, które Cię opisuje, to
Urocza.
O to to. Dokładnie to

Od jakiegoś czasu maziam rzęsy rossmannowo-alterrową pomadką rumiankową (?) i podoba mi się efekt. Rzęsy są wyraźnie mocniejsze, grubsze, dłuższe i nie wypadają tak jak wypadały. Dobry patent.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 20:59   #4625
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zdziwiłabym sie
A nei wiem, bo do mnie jakis babol dzownil z syforowni ale Never powinna wiedziec
Z babą nie będę gadać, one są wredne


https://www.facebook.com/chanel/vide...message_bubble

Czy tu dają Chanele za friko?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:02   #4626
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu maziam rzęsy rossmannowo-alterrową pomadką rumiankową (?) i podoba mi się efekt. Rzęsy są wyraźnie mocniejsze, grubsze, dłuższe i nie wypadają tak jak wypadały. Dobry patent.
Też nią smaruję, ale nie mam pojęcia czy cokolwiek robi, bo nie zauważyłam efektu poza ubytkiem pomadki A generalnie masz słabe rzęsy?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:05   #4627
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Z babą nie będę gadać, one są wredne


https://www.facebook.com/chanel/vide...message_bubble

Czy tu dają Chanele za friko?
I słusznie

Eeeee, daja?

Aaaa, ja czekam na vipusie, zeby swoja flaszke L'eau wreszcie kupić, bo dobry tydzien dzien w dzien spryskuje sie nimi z próbki i przepadłam na amen Chociaz nie wiem, czy nie wole jednak mocniejszego klasyka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 21:05   #4628
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Aaa, to zmienia postać rzeczy. Czyli jeśli jeden z dwóch produktów jest niedostępny na teraz (czyli zakładam, że jak dojdzie im kasa też tak będzie, choć może być inaczej) to mi całe zamówienie anulują?

Dzięki, bardzo mi pomogłaś, choć to zła wiadomość dla mnie.
Może tak być
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:07   #4629
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Jeju wypilam jedno piwo i to Somersby a nie kontaktuje
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:09   #4630
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu maziam rzęsy rossmannowo-alterrową pomadką rumiankową (?) i podoba mi się efekt. Rzęsy są wyraźnie mocniejsze, grubsze, dłuższe i nie wypadają tak jak wypadały. Dobry patent.
Też to robię i też mam wrażenie, że działa. Niestety rzęsy po ponad 4 latach noszenia doczepianych mam w złym stanie.
Nie używam odżywek z bimatoprostem, więc muszę korzystać z takich rozwiązań.

Ostatnio w ogóle sporo eksperymentuję. Jak już będę coś więcej wiedziała (i przeżyję swoje eksperymenty) to opowiem.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:10   #4631
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też nią smaruję, ale nie mam pojęcia czy cokolwiek robi, bo nie zauważyłam efektu poza ubytkiem pomadki A generalnie masz słabe rzęsy?
Generalnie to mam takie se. Jakieś wybitnie beznadziejne nie są, ale do dwucentymetrowych rzęs Corri, to im jakieś pół jeszcze brakuje...
Może nie widzę jakiegoś spektakularnego wzrostu, ale wzmocnienie już tak. Są bardziej sprężyste i mocniejsze.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 21:16   #4632
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Też to robię i też mam wrażenie, że działa. Niestety rzęsy po ponad 4 latach noszenia doczepianych mam w złym stanie.
Nie używam odżywek z bimatoprostem, więc muszę korzystać z takich rozwiązań.

Ostatnio w ogóle sporo eksperymentuję. Jak już będę coś więcej wiedziała (i przeżyję swoje eksperymenty) to opowiem.
Hmm Fajny skład ma ta pomadka, ale jak mam poznać czy działa? i po jakim czasie macie jakieś efekty? Ja kupiłam L4L i potem tę pomadkę - bałam się użyć L4L i w końcu się pozbyłam, i używam pomadki do rzęs

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Generalnie to mam takie se. Jakieś wybitnie beznadziejne nie są, ale do dwucentymetrowych rzęs Corri, to im jakieś pół jeszcze brakuje...
Może nie widzę jakiegoś spektakularnego wzrostu, ale wzmocnienie już tak. Są bardziej sprężyste i mocniejsze.
Będę smarować dalej i obserwować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:17   #4633
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Hmm Fajny skład ma ta pomadka, ale jak mam poznać czy działa? i po jakim czasie macie jakieś efekty? Ja kupiłam L4L i potem tę pomadkę - bałam się użyć L4L i w końcu się pozbyłam, i używam pomadki do rzęs
Trudne pytanie
Mam takie samo wrażenie jak Kili - że są mocniejsze (może grubsze, choć nie wiem czy to nie jest przesada).
Nie jest to na pewno efekt spektakularny, a szkoda, bo to by było sprawdzić łatwo (robiąc zdjęcie na początku i po np 3 miesiącach stosowania).
L4L stosowałam, nic złego się u mnie nie działo, ale u koleżanki już tak (miała bardzo wrażliwe na światło oczy i mogła to skojarzyć tylko z odżywką)
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:20   #4634
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Hmm Fajny skład ma ta pomadka, ale jak mam poznać czy działa? i po jakim czasie macie jakieś efekty? Ja kupiłam L4L i potem tę pomadkę - bałam się użyć L4L i w końcu się pozbyłam, i używam pomadki do rzęs

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Będę smarować dalej i obserwować
ja smaram jakieś 3 tygodnie (chyba tyle minęło odkąd znalazłam ją w mamy torebce, bo w rossmannie zawsze były wykupione) i stosuje prawie regularnie, czyli tak mniej więcej co drugi dzień.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:24   #4635
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Trudne pytanie
Mam takie samo wrażenie jak Kili - że są mocniejsze (może grubsze, choć nie wiem czy to nie jest przesada).
Nie jest to na pewno efekt spektakularny, a szkoda, bo to by było sprawdzić łatwo (robiąc zdjęcie na początku i po np 3 miesiącach stosowania).
L4L stosowałam, nic złego się u mnie nie działo, ale u koleżanki już tak (miała bardzo wrażliwe na światło oczy i mogła to skojarzyć tylko z odżywką)
Ja oczy mam dość wrażliwe, bo czasami szczypią mnie jak użyję cieni do powiek (Mac i Clinique nie szczypią, z innymi bywa różnie), a i do tego miałam kilka miesięcy temu jakiś problem z okiem, że jakaś grudka na rogówce mi się pojawiała na ok. tydzień i znikała (nie mam pojęcia co to było ), więc stwierdziłam, że lepiej sobie odpuszczę L4L itp, bo rzęsy mam całkiem spoko, a jednak oczom zaszkodzić nie chcę.
Kontynuuję więc smarowanie pomadką rumiankową
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:30   #4636
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja oczy mam dość wrażliwe, bo czasami szczypią mnie jak użyję cieni do powiek (Mac i Clinique nie szczypią, z innymi bywa różnie), a i do tego miałam kilka miesięcy temu jakiś problem z okiem, że jakaś grudka na rogówce mi się pojawiała na ok. tydzień i znikała (nie mam pojęcia co to było ), więc stwierdziłam, że lepiej sobie odpuszczę L4L itp, bo rzęsy mam całkiem spoko, a jednak oczom zaszkodzić nie chcę.
Kontynuuję więc smarowanie pomadką rumiankową

z tym, że nie dlatego, że mam wrażliwe oczy, a dlatego, że jestem genetycznie obciążona i nie chcę zwiększać ryzyka
a pomadka rumiankowa zaszkodzić chyba nie może, może tylko pomóc

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Anulka, mam nadzieję, że będą Wam płacić od straconej bramki.
Jesteście bogaci, gratuluję
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:34   #4637
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I słusznie

Eeeee, daja?

Aaaa, ja czekam na vipusie, zeby swoja flaszke L'eau wreszcie kupić, bo dobry tydzien dzien w dzien spryskuje sie nimi z próbki i przepadłam na amen Chociaz nie wiem, czy nie wole jednak mocniejszego klasyka
No nie wiem właśnie bo niby nie wysyłają oficjalnie do Polski , ale normalnie dało się wpisać kraj :/

Ja chyba na vipach się skuszę w końcu na coś Chanel, chyba polecany tu lotion
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jeju wypilam jedno piwo i to Somersby a nie kontaktuje
ładnie Ci weszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:41   #4638
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Lena
Obstawiam, że w natępnym meczu zablokują obstawianie.
Na brokuła powinno starczyć. Misiek żałuje, że więcej nie postawił, ale ja nie.
Znając jego szczęście!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:48   #4639
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Lena
Obstawiam, że w natępnym meczu zablokują obstawianie.
Na brokuła powinno starczyć. Misiek żałuje, że więcej nie postawił, ale ja nie.
Znając jego szczęście!
Brawa dla TŻta za intuicję (albo znajomość poziomu polskiej piłki ligowej).
Jak będziecie w przyszłości mieć takie same trafienia to dajcie cynk
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 21:58   #4640
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Anulcia pytaj o co tylko chcesz jak potrzebujesz jakichś kompromitujących faktów z mojego dzieciństwa (jak wyjedzenie cichaczem, nocą ciemną, wielkiej rolady lodowej przeznaczonej na komunię brata) to wal jak w dym
a teraz to takie tam babskie problemy mnie dopadły ale już się leczą powoli

aa no i gratuluję odzyskania myszki ja też nie umiem z taczpada korzystać



a @ to moze ze stresu czy coś będzie dobrze

dziekuję Wam wszystkim za miłe słowa i wsparcie duchowe
Corii fajnie że wreszcie doczekałaś się boxa
liv za sukienkę

więcej nie pamiętam
idę oglądac Rozenków w akcji

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
250zl prog mi wchodził na wszystko i wielorazowy, choć automat odgrazal się, że kod jest jednorazowy
A to mi tez wyskoczylo, ze niby jesnorazowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Z babą nie będę gadać, one są wredne


https://www.facebook.com/chanel/vide...message_bubble

Czy tu dają Chanele za friko?
Jutro jak dostane laptopa to sprobuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 22:05   #4641
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Fajny prezent clarinsa w D.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 23:44   #4642
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Witam wieczornie
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale nie chcę obchodzić jego urodzin...
To są jego 30. urodziny, myślałam o jakiejś imprezie rodzinnej, ale nie chcę widzieć jego rodziców w naszym domu, oni nas nie zaprosili na kawę nawet od ślubu a ja im będę imprezę robić. Jak coś wcześniej wspomniałam TŻowi to też nie chciał.
Oktawia! Zamiast planować wspólny dzień to Ty imprezę rodzinną planowałaś? Serio???
Poza tym powinnaś tak robić, żeby zawsze gnał do Ciebie, bo z Tobą najlepiej. Jak widzi Cię skwaszoną to nie dziw się, że ucieka. Nie wygrasz nic w ten sposób.
Posłuchaj dziewczyn. Wiele z nas pisze na podstawie własnych doświadczeń. Szczerze życzymy Ci jak najlepiej.
I kup mu ten scyzoryk. Co z tego, że drogi skoro o nim marzy? Trzydziestkę ma się raz. Do wongi czy innego bociana bym nawet poszła, żeby zobaczyć później ten błysk w oku. Warto!
Zresztą nie czarujmy się, Ty się dziwisz, że scyzoryk drogi, a chłopy się dziwią po co nam tyle kosmetiksów, i czemu tak drogo?

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
W ogóle to tak kozaczyłam, że nie odpuszczę, a pielęgniarka Tak się na mnie wydarła, że zwinęłam się w podskokach z przychodni
Nasluchalam się tylko, że jakby było pilne to by mi napisali na skierowaniu, a tak w ogóle to na ten rok nie mają terminów, więc mogę ewentualnie szukać w miastach ościennych, może się ktoś zlituje i zapisze mnie za miesiąc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wstrętna baba!
Mnie dwa razy baba z niemowlakiem z ponad 40 st gorączką chciała ze szpitala wyrzucić. W nocy. Za pierwszym razem ryknęłam płaczem. PrzyjęliZa drugim razem trafiłam na tą samą babę. I tym razem już mnie tak nie zaskoczyło. Powiedziałam jej, że jeżeli wizyta będzie bezzasadna to za nią zapłacę. A minę miałam taką, że nie dyskutowała.

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
a mi się strasznie komp grzeje i buczy jak tylko na wizaż wchodzę
mam ochotę mojego przez okno wyrzucić. W weekend może nowy kupię, bo ogłuchnę przez to buczenie. Podłączyłam go pod podkładkę chłodzącą logitecha i nic to nie daje
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U nas w ogrodzie zamieszkał jeż i jaszczurka; fajnie stworzyć miejsce przyjazne zwierzakom .

W TS też.
Ale fajnie!
Uwielbiam jaszczurki! Choć jedna kiedyś na spacerze z młodym mnie w buta ugryzła. I nie chciała puścićMam gdzieś fotkę nawet
Na mojej działce, póki co niezabudowanej można spotkać dziki, sarny i bażanty
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pingwinku nie znam się na sklepach, to nie moja działka. Teoretycznie jest to możliwe, bo zacytowany przeze mnie przepis kodeksu stosuje się tylko wtedy gdy przepisy szczególne dotyczące danej sytuacji nie regulują tej sytuacji odmiennie.

Przed wpisem na forum postanowiłam to sprawdzić i pogooglałam. Swój wpis oparłam na informacjach z Federacji Konsumentów:

We wszystkich przypadkach do terminu nie wliczamy początkowego dnia zdarzenia. Np. towar otrzymaliśmy 2 marca – ostatnim dniem terminu będzie 16 marca.

źródło:

http://www.federacja-konsumentow.org...-od-umowy.html

Jeśli są wątpliwości to ja to spróbuję wyjaśnić, ale dopiero jutro.
Za 20 minut jest mecz, pierwszego występu od 20 lat w LM nie chcę przegapić
Terminy dot wszelkich umów czy spraw urzędowych liczą się od dnia następnego. Jeżeli natomiast koniec terminu przypada na dzień wolny od pracy to końcem terminu jest dzień następny.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Amyzku cieszę się, że wszystko ok!

Oktawia za babcię.

Uwaga mam pytanie do wątkowych kociar. Ważne!
Kota moja ma katar. Kicha strasznie. Czy to groźne? Czy poczekać z wizytą u weta na spokojnie na popołudnie, czy brać urlop i gnać z rana?
Młody w poniedziałek coś ze szkoły przytargał. Kichał , prychał, ale już jest ok. Przeszło na kota chyba. Dom wariatów normalnie. Jeszcze nadal nie mam czucia w kciuku. Ciężko mi się dziś auto prowadziło. Ale jest lepiej! I tego się trzymam Aby do piątku!
Tak mi do głowy przyszło. Mam nadzieję, że moja kota nie dostała uczulenia na sierść...kocią : )))

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-09-14 o 23:46
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 05:38   #4643
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
całe zamówienie anulują
Były przypadki, że ktoś dostał zamówienie z boxem bez boxa, bo niby już brakło
Mi anulowali całe zamówienie, bo brakowało im najpierw dwóch produktów, później jednego. Nie chcieli wymienić na coś innego, tylko kazali składać nowe zamówienie (to było wtedy z bieda boxem).
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:10   #4644
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Hello

Już jutro piątek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:38   #4645
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Buongiorno Principesse
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:38   #4646
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dzień dobry

U Was też tak zimno? masakra. Normalnie jakby jesień miała nadejść.

Nie mogłam rano wejść na wizaż i z tej tęskności za Wami popełniłam zamówienie w Douglasie . Mam nadzieję, że zrealizują.

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:39   #4647
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

amyz, dziś powinny dojść paki poczta polska staje na wysokości zadania - paczka pocztowa idzie 3 dni jak nic XXI wiek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:40   #4648
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Kiedy ten guru przestanie medytowac ? codziennie to samo...

Lena co kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:40   #4649
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi anulowali całe zamówienie, bo brakowało im najpierw dwóch produktów, później jednego. Nie chcieli wymienić na coś innego, tylko kazali składać nowe zamówienie (to było wtedy z bieda boxem).
Dzięki
W moim boxowym zamówieniu nie ma dostępności jednego produktu. Nie będę nic kombinować i próbować go opłacać, bo szans na realizację nie ma, a jak anulują zamówienie to może komuś się uda.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 06:41   #4650
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U Was też tak zimno? masakra. Normalnie jakby jesień miała nadejść.

Nie mogłam rano wejść na wizaż i z tej tęskności za Wami popełniłam zamówienie w Douglasie . Mam nadzieję, że zrealizują.

Miłego dnia
U mnie okropnie zimno dobrze, że wzięłam sweter, bo bym zamarzła

Co zamówiłaś w D.? mnie jakoś ten sklep kompletnie przestał kusić po ostatnich akcjach z anulowaniem zamówień
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.