Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 11:22   #421
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Ja również polecam wyciąg ze skrzypu polnego i odżywke: Rimmel Nail Rescue. Oczywiście, musisz poczekać na efekty terapii, ale warto sprobować. Przeszukaj forum, znajdziesz tu wiele dobrych rad na temat odnowy paznokci.
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:21   #422
izabella aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Witam Pisałam już wcześniej o swoich perypetiach z paznokciami, są po odpadnięciu żelu i po zbytnim opiłowaniu płytki przez manikiurzystkę. Mimo to paznokcie są twarde, ale płytka to obraz nędzy i rozpaczy, zero połysku, zadziory, lekkie zaczerwienienia pod płytką (w miejscach, gdzie spiłowano mi ją niemiłosiernie). Moczę je w ciepłej oliwce, wcieram maść, łykam witaminy, dziś kupiłam odżywkę z wapnem, żelową taką. I stąd moje pytanie - taką odżywkę to się zmywa zmywaczem i znowu pokrywa płytkę? Czy maluje się jedno na drugie?..I jeszcze jedno..czy w obecnej chwili mogę sobie pozwolić na pomalowanie paznokci jakimś lakierem? No nie wiem, na przykład coś tam pod lakier, jakaś odżywka i na to dopiero lakier?..Niekoniecznie muszę mieć zaraz pomalowane paznokcie, jesli usłyszę od Was, że Broń Boże, mam czekać, to spokojnie poczekam. Ale jeśli krzywdy tym paznokciom nie zrobię, to chętnie bym je sobie pomalowała. Powiecie mi, co i jak?..Pozdrawiam
izabella aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:38   #423
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

No pewnie ze mozesz je pomalowac... niestety nic Ci nie zregeneruje paznokci, nawet najlepsza odzywka, musza poprostu odrosnac.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:51   #424
izabella aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

A co z tą żelową odżywką? Mam ją nakładać pod lakier?..Czy nie ma to większego znaczenia? I jeśli chcę nałożyć nową odżywkę, tą żelową, to zmywam starą(jak przy normalnym lakierze do paznokci)? Nigdy nie stosowałam odżywek, więc nie wiem, zmywać czy nakładać jedną na drugą? Pozdr.
izabella aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:58   #425
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Wyciag ze skrzypu polnego naprawde warty polecenia
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:41   #426
dark_rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Jeśli odżywka wygląda jak lakier bezbarwny na paznokciu, to raczej zmyć, bo inaczej to będzie brzydko wyglądać - w jednym miejscu wielka wartswa odżwyki, a w innym tylko lekko muśnięte nią paznokcie. Ja zawsze zmywam odżywkę zmywaczem i dopiero kładę następną porcję.
dark_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:21   #427
Olilcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Cześć Miałam ten sam problem, moje paznokcie też były strasznie kruche i rozdwajały się. Ale kupiłam sobie wyciąg ze skrzypu polnego i olejek rycynowy. Codziennie rano i wieczorem wcierałam olejek w paznokcie i pomogło. Musisz się uzbroić w cierpliwośc, kuracja musi trwać co najmniej miesiąc, ale daje bardzo dobre efekty. Powodzenia
Olilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-24, 14:29   #428
MONIKA-ZABKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Witam Was bardzo serdecznie.Ja również mam problem z rozdwajającymi się paznokciamibrałam różne witaminy i od jakiegos czasu nie maluję paznokci lecz ich kondycja sie nie poprawiła.prosze was o porade. pozdrawiam sedecznie i cieplutko.
MONIKA-ZABKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 13:31   #429
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

W koncu sie zdecydowalam na zakup Nail Teka Wybralam sobie od razu Nail Tek Xtra Wlasnie odebralam paczuszke i zaraz go wyprobuje Dalam za niego gore pieniedzy i mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje. Napewno napisze Wam o efektach jakie on zdzialal na moich tragicznych pazurkach. Trzymajcie za mnie kciuki
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 15:21   #430
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

No, koniecznie daj znac A najlepiej udokumentuj efekty zdjęciem

zrób fotkę "przed" póki czas
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 15:25   #431
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Już trzymamy mocno
Agoosia ma fajny pomysł z ta fotką.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-25, 15:58   #432
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Rzeczywiscie fajny pomysl z ta fotka "przed" i "po". Wlasnie pociagnelam pierwsza warstwe na paznokciach i zaraz robie fotke. Troche mnie piekly paznokcie na samym poczatku (nie wiedzialam, ze paznokcie moga piec). Ale jakos zyje i juz mniej ta nieprzyjemna dolegliwosc odczuwam.
A wlasnie, zapomnialam dodac, ze kupilam tego Nail Teka na Allegro i jak bedzie dobry to bedziemy mialy sprawdzonego sprzedawce.

To ja mykam robic fotke moich jescze tragicznych pazurkow

Pozdrawiam Was dziewczyny i dam znac jak efekty
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:56   #433
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Hey miałam taki sam problem i kupiłam Witaminy SILICA (około 40zł za 100 tabletek ) stosuje to przez 2 tygodnie i problem zniknął. Wreszcie moge zapuscic pazurki Naprawdę polecam kup sobie to pomoże
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 13:05   #434
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Freedko wybacz ale po 2 tygodniach raczej nie zauwazysz różnicy jesli chodzi o łamliwosć i kruchość paznokci. Będzie to możliwe po okolo 3-5 miesiącach ( w zależnosci od prędkości wzrostu płytki) - dlatego wzmacnianie pazurków "od wewnątrz" jest bardzo wazne ale stosunkowo mało efektowne - na wyniki trzeba długo czekac. Co nie zmienia faktu ,że połączenie - preparat witaminowy + odżywka+ odpowiednia pielęgnacja może dać super rezultaty
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 13:18   #435
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Dzieki wielkie dziewczyny, chyba rzeczywiscie zaczne stosowac cos od wewnatrz bo mimo tego, iz wierze, ze Nail Tek pomoze to jednak napewno witaminki nie zaszkodza a i wlosy na tym z pewnoscia skorzystaja
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 13:35   #436
ViViean
BAN stały
 
Avatar ViViean
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 261
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

ja nie zawiodłąm się na bombie witaminowej, dała rzeczywiście świetne efekty. Co do Nail Tek to nie próbowałam. Wydaje mi sie po piewrsze zbyt drogi, po drugie wiele sprawdzonych produktów do paznokci nie zdaje egzaminu w moim przypadku, więc chyba raczej się nie zdecyduję.
Teraz mam odżywkę Belweder i też nie narzekam, na paznokcie bardzo często stosuję olejek rycynowy, nie podgrzewam go, po prostu wsmarowuję w paznokcie i zostawiam na jakiś czas jak jestem akurat w trakcie nicnierobienia
Ostatnio nie miałam zbyt czasu na moje pazurki i w efekcie stały sie torszke słabe i gdzieniegdzie zaczęły sie rozdwajać, wiec znów wróciły pod czułą ochronę.
ViViean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 13:49   #437
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Jesli chodzi o bombe witaminowa to niestety u mnie sie nie sprawdzila, odzywka odchodzila platami z paznokcia i chyba nawet nie miala kiedy zadzialac. Teraz mam juz druga warstwe Nail Teka i o dziwo trzyma sie jak diabli paznokci, nie luszczy sie ani nie zadziera. Wiec jak narazie jest ok przynajmniej pod tym wzgledem. Ale tak naprawde to czy dana odzywka pomoze jest cecha indywidualna, nie na kazdego wszystko dziala. Super, ze sa osoby, na ktore dziala np bomba witaminowa, bo przynajmniej nie ogolacaja swojego portfela.
Ja tak sobie mysle, ze postosuje ze dwa miesiace Nail Teka Xtra i przestawie sie na jakis czas na Bombe witaminowa, bo slyszalam, ze nie mozna zbyt dlugo stosowac NT Xtra, bo to szkodzi, paznokcie robia sie strasznie twarde, nawet za twarde, choc trudno mi sobie wyobrazic moje paznokcie zeby byly za twarde. Nie wiem ile w tym prawdy ale zobacze jak bedzie w moim przypadku. A moze ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z NT Xtra i moze cos podpowiedziec?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 16:20   #438
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: pomocy --> paznokcie :-(

Ja gdzieś wyczytałam że dobre jest stosowanie oleju rycynowego. Moczenie - czyli na całe paznokcie. Ja założyłam sobie tipsy żelowe to smaruję tylko skórki i pod tipsem naturalne moje zakraplam. Efekt jest taki że skórki faktycznie ładniej wyglądają ale czy efekt jest na całe paznokcie to nie wiem - choć słyszałam że tak
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:59   #439
dela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

jA MAM TEN SAM PROBLEM MAM SŁABE PAZNOKCIE NIE DAJA MI SPOKOJU. STOSUJE WŁAŚNIE SILICE ON 3 TYGODNI. OPRÓCZ TEGO WCIERAM KREMY DO RĄK I PAZNOKI I OD CZASU DO CZASU JEM GALARETKI. I MALA RÓŻNICE WIDZE ALE NIE WIELKA JAK NA TAKIE STARANIA. CO JESZCZE OGE ZROBIĆ?? MORZE SPRÓBOWAC Z TYM NAIL TEKIEM ALE NIE WIEM CZY KUPIC GO BO ON NIE KOSZTUJE MAŁO
dela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 21:18   #440
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Cytat:
Napisane przez dela
jA MAM TEN SAM PROBLEM MAM SŁABE PAZNOKCIE NIE DAJA MI SPOKOJU. STOSUJE WŁAŚNIE SILICE ON 3 TYGODNI. OPRÓCZ TEGO WCIERAM KREMY DO RĄK I PAZNOKI I OD CZASU DO CZASU JEM GALARETKI. I MALA RÓŻNICE WIDZE ALE NIE WIELKA JAK NA TAKIE STARANIA. CO JESZCZE OGE ZROBIĆ?? MORZE SPRÓBOWAC Z TYM NAIL TEKIEM ALE NIE WIEM CZY KUPIC GO BO ON NIE KOSZTUJE MAŁO
Oj, rozumiem Twoj bol Ja tak od kilku lat sie meczylam z moimi pazurkami i mierne efekty mialam. Tez jadlam galaretki brrrr. Mnostwo kasy wydalam na rozne odzywki, ktore nie skutkuja i w koncu zdecydowalam sie na Nail Teka Xtra, dzis jest drugi dzien jak go stosuje i teraz czekam na efekty Napewno dam znac jak na mnie zadzialal
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 11:01   #441
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: pomocy --> paznokcie :-(

Patko czemu ciagle odpowiadasz na niemalze arichalne watki ???
Przeciez to bylo ponad rok temu i nie wiem jaki sens odswierzac te starocie?
Jeszcze rozumiem ze jakis temat czy dwa bardzo Cie zainteresowaly ale cala strona na wizarzu w odwierzonych przez Ciebie dinozaurach??
Patrz prosze na daty...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 12:24   #442
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: pomocy --> paznokcie :-(

hmmm a czy nie lepiej jest odświeżać nawet archaiczny watek i miec w nim wszystkie odpowiedzi na zadane pytanie zamiast zakładac nowe wątki???????
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 14:25   #443
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: pomocy --> paznokcie :-(

to ja tez mam takie pytanko....ile razy dziennie mozna smarowac ta mascia zeby nie przedobrzyc? czy jak np.posmaruje3-4 razy dziennie to nie bedzie za duzo?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:48   #444
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: pomocy --> paznokcie :-(

demetria pewnie nie widzialas ze byla cala strona z watkami zawalona wlasnie takimi odnowionym archaikami... rozumiem ze jakis temat interesuje ale nie cala strona ...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:53   #445
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

No powiem Ci, że trochę zaszalałaś z tym Nail Tekiem Xtra. Jest to jedna z najsilniej działających odżywek. Ale najważniejsze, że widzisz efekty. Ja z Nail Teka jestem bardzo zadowolona - zawsze kupuje go w sieci. Raz na jakiś czas ściągam pazurki, żeby trochę odpoczęły i zawsze odżywkami Nail Teka szybciutko doprowadzam je do bardzo ładnego wyglądu. Ja swoją kurację zaczynam od Nail Tek Formuła II Intensive Therapy.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 17:00   #446
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Tak jak w tytule, mam paznokcie bardzo kruche i delikatne i zwykły zmywacz dziala na nie fatalnie. Są od razu przesuszone i jeszcze bardziej się rozdwajają. Poradzcie mi jakis dobry srodek do zmywania?
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 12:58   #447
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Skoro masz kruche paznokcie to na początke pomyśl o jakiś tabletkach np SILICA (ok 40zł za 100tab) A dodatkowo mozesz kupic jakies odzywki bezposrednio na paznokcie
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 13:01   #448
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

i polecam zmywacz constance caroll taki rozowy, to jedyny zmywacz ktory toleruja moje paznokcie
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 14:01   #449
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Delikatny zmywacz do lamliwych, rozdwajających się paznokci...

Polecam Inglota, najlepszy jaki miałam, nie wysusza
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 11:03   #450
zonabeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Question Dot.: paznokcie-rozdwajanie

Mój problem polega na tym ,że paznokcie mają bruzdy wzdłuż ,a nawet czasem wzłuż nich pękająi przez to się rozdwajają. Próbowałam polwrować je polerką ,ale wtedy stają się jeszcze słabsze. Proszeopomoc i wskazówki z góry dziękuje.
zonabeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.