Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-22, 21:25   #1
illuminate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6

Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.


Witam wszystkich.
Otóż mam wielki problem z psychiką, z brakiem doświadczenia i z ochotą na rozpoczęcie współżycia.
Mam 23 lata. Kilka lat temu był taka sytuacja, że byłam dotykana przez niewłaściwą osobę, wiedziałam, że to złe, że tak nie powinno być, ale nie mogłam wtedy powiedzieć "nie". Nie umiałam, bałam się.
Miałam później swojego pierwszego chłopaka, nie byłam przekonana do tego, że to TEN jedyny, więc do niczego między nami nie doszło. Może to jest ten moment, w którym tego żałuję? Sama nie wiem, teraz mogę sobie tylko gdybać.
Było później kilku chłopaków, z którymi miałam bliższe jakieś doznania. On mnie, ja jemu, ale nie było żadnych stosunków, w głowie taka barierka mówiąca "nie". I się cofałam z danej sytuacji, bo uważałam, że to nie jest to, czego bym chciała.
Marzyła mi się miłość, co za tym idzie, seks z miłości. No i nie było tak. Nie spotkałam kogoś, kogo bym tak prawdziwie pokochała. Zatem mam 23 lata i jestem jeszcze dziewicą.
W sumie to boli mnie ten fakt, bo ochotę na seks mam no powiedzmy, że dużą
Boję się się tego, że nie jestem doświadczona, że faceci będą oczekiwać czegoś więcej z mojej strony, a ja nie będę potrafiła tego spełnić.
Zawsze cię cofałam, zawsze było w mojej głowie: nie. Ze wstydu, ze strachu..
W głowie sobie układam różne scenariusze tego, jakby to wyglądało.
1. Idę z facetem do łóżka, ale nie mówię mu że jestem dziewicą. I pach, sam się o tym przekona i może być zawiedziony.
2. Chciałam też spotkać się z kimś poznanym przez jakiś portal czy coś, żeby to z nim przeżyć swój pierwszy raz, oczywiście on by o tym wiedział i zrobiłby to tak jak należy, delikatnie i w ogóle.. Ale to jest internet. Nie zna się ludzi, nie wie się jak to jest.
3. Nie spotykać się z nikim i zostać dziewicą do końca życia ale to to już jest naprawdę głupi pomysł.

Chyba najbardziej chodzi o ten pierwszy raz, o to żeby przełamać tą barierę w psychice. Już moje wizje pierwszego razu z miłości odrzuciłam już, bo mogę tak czekać w nieskończoność.
Byłam u ginekologa żeby się przebadać i podczas wizyty przeprowadzała ze mną wywiad, no i powiedziałam jej, że jestem jeszcze dziewicą.
Później jak przeszła do badania, to się na mnie spojrzała dziwnie i się zapytała, żeby się chyba upewnić: Pani na pewno z nikim nie spała?
Trochę mnie tym uraziła, zapisała mi tabletki - bo już od dłuższego czasu mam takie myśli o seksie z kimś, kogo nie znam - to chyba najlepsze by było dla mnie.
Gubię się już w swoich myślach..
Może powiedzcie co o tym myślicie, był ktoś w takiej lub podobnej sytuacji?
P.S. Wątki o pierwszym razie przeszperałam.
illuminate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 23:16   #2
P1ter
Raczkowanie
 
Avatar P1ter
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Ja Ci mogę od mojej subiektywnej męskiej strony powiedzieć, że sam chciałem mieć dziewczynę dziewicę. Było to dla mnie bardzo ważne, i się udało. Ale ja sam byłem bez żadnego doświadczenia. Dla mnie w każdym bądź razie byłby to wielki plus. Co do Twoich scenariuszy, to myślę, że 3 jest masochistyczny, drugi bardzo kiepski, tym bardziej, że piszesz o seksie z miłości. A co do pierwszego, to chyba lepiej żeby to wyszło w rozmowie wcześniej. Jak dla mnie mężczyzna, który by to usłyszał i uciekł, byłby "trochę" dziwny. :p Nic na siłę. Trafisz w końcu na swoją miłość.
P1ter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 23:26   #3
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez illuminate Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Otóż mam wielki problem z psychiką, z brakiem doświadczenia i z ochotą na rozpoczęcie współżycia.
Mam 23 lata. Kilka lat temu był taka sytuacja, że byłam dotykana przez niewłaściwą osobę, wiedziałam, że to złe, że tak nie powinno być, ale nie mogłam wtedy powiedzieć "nie". Nie umiałam, bałam się.
Miałam później swojego pierwszego chłopaka, nie byłam przekonana do tego, że to TEN jedyny, więc do niczego między nami nie doszło. Może to jest ten moment, w którym tego żałuję? Sama nie wiem, teraz mogę sobie tylko gdybać.
Było później kilku chłopaków, z którymi miałam bliższe jakieś doznania. On mnie, ja jemu, ale nie było żadnych stosunków, w głowie taka barierka mówiąca "nie". I się cofałam z danej sytuacji, bo uważałam, że to nie jest to, czego bym chciała.
Marzyła mi się miłość, co za tym idzie, seks z miłości. No i nie było tak. Nie spotkałam kogoś, kogo bym tak prawdziwie pokochała. Zatem mam 23 lata i jestem jeszcze dziewicą.
W sumie to boli mnie ten fakt, bo ochotę na seks mam no powiedzmy, że dużą
Boję się się tego, że nie jestem doświadczona, że faceci będą oczekiwać czegoś więcej z mojej strony, a ja nie będę potrafiła tego spełnić.
Zawsze cię cofałam, zawsze było w mojej głowie: nie. Ze wstydu, ze strachu..
W głowie sobie układam różne scenariusze tego, jakby to wyglądało.
1. Idę z facetem do łóżka, ale nie mówię mu że jestem dziewicą. I pach, sam się o tym przekona i może być zawiedziony.
2. Chciałam też spotkać się z kimś poznanym przez jakiś portal czy coś, żeby to z nim przeżyć swój pierwszy raz, oczywiście on by o tym wiedział i zrobiłby to tak jak należy, delikatnie i w ogóle.. Ale to jest internet. Nie zna się ludzi, nie wie się jak to jest.
3. Nie spotykać się z nikim i zostać dziewicą do końca życia ale to to już jest naprawdę głupi pomysł.

Chyba najbardziej chodzi o ten pierwszy raz, o to żeby przełamać tą barierę w psychice. Już moje wizje pierwszego razu z miłości odrzuciłam już, bo mogę tak czekać w nieskończoność.
Byłam u ginekologa żeby się przebadać i podczas wizyty przeprowadzała ze mną wywiad, no i powiedziałam jej, że jestem jeszcze dziewicą.
Później jak przeszła do badania, to się na mnie spojrzała dziwnie i się zapytała, żeby się chyba upewnić: Pani na pewno z nikim nie spała?
Trochę mnie tym uraziła, zapisała mi tabletki - bo już od dłuższego czasu mam takie myśli o seksie z kimś, kogo nie znam - to chyba najlepsze by było dla mnie.
Gubię się już w swoich myślach..
Może powiedzcie co o tym myślicie, był ktoś w takiej lub podobnej sytuacji?
P.S. Wątki o pierwszym razie przeszperałam.
Ja radziłabym terapię po prostu, żeby przepracować traumę, skoro sobie z tym nie radzisz.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 04:31   #4
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Autorko jestem w podobnym wieku i też mam podobnie jak Ty, z tym że bez żadnych tego typu przejść w przeszłości. Myślę, że u Ciebie nie obejdzie się bez konsultacji ze specjalistą, przepracujesz swoje problemy z psychiką to rozwiążesz także wiele innych, inaczej przeszłość wróci do Ciebie w każdej chwili i dalej nic z tego nie wyjdzie.
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:14   #5
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

A według mnie po prostu nie spotkałaś odpowiedniego faceta. Mówie to z własnego doświadczenia. Będę trochę hipokrytka przez to co teraz napisze. Jestem dziewicą ze względów religijnych. Nie chcę się nad tym tutaj rozwodzić bo każdy robi po swojemu i zyje swoim życiem, ale chce Ci pokazać ile znaczy spotkanie odpowiedniej osoby.
Ja także zawsze chciałam seks z miłości. Miałam kilku facetów i różne rzeczy między nami się pojawiały ale nigdy seks i byłam pewna, że chce z tym czekać do ślubu. Zawsze wiedziałam, że nie chce przed i mogłam asertywnie powiedzieć NIE. Faceci nigdy nie namawiali mnie na siłę.

Jednak dopiero jakiś czas temu gdy spotkałam swojego obecnego chłopaka zrozumiałam co to jest prawdziwa miłość. Kocham go, ufam mu i jestem jego tak pewna, że nadal chciałabym zrobić to po ślubie (on to rozumie i nie ma nic przeciw) ale jeśli mielibyśmy brać ślub za 5-6 lat to nie wytrzymałabym i nie wiem ile we mnie siły jest.. to się okaże, ale tak mu ufam że mogłabym z nim to zrobić. Nie boję się o nic wiem, że bedzie tak jak należy itp.

Czyli dopiero teraz zrozumiałam, że kwestia seksu nie leży do końca w kwestii religijnej a w znalezieniu odpowiedniej osoby. Kiedy wiemy, że to jest TEN facet, którego chciałyśmy to wtedy wszystko się zmienia.

Oczywiście ja mówię o sobie... są też osoby które nie łączą seksu z miłością za nich się nie wypowiadam.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:34   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Jeśli masz opory i obawy, to może znaczyć, że:

*facet jest nieodpowiedni
*faktycznie masz traumę i rozpamiętujesz tamto wydarzenie (podświadomie, dlatego się blokujesz podczas zbliżeń)
*seks tylko z miłości, więc po prostu nie znalazłaś faceta, którego możesz pokochać

Inne opcje chyba nie wchodzą w grę, bo piszesz, że libido masz normalne i ochota na seks jest

Tylko nie próbuje tracić dziewictwa "przez internet", lepiej poczekaj na normalnego chłopaka i związek, bo widzę, że chcesz związku, nie innej relacji. I nie martw się, ja zawsze podkreślam, że prawiczka bym nie chciała, ale niedoświadczona kobieta raczej kręci facetów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:53   #7
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Nie stresuj się, nie naciskaj na siebie, bo to skutek odwrotny i frustracja coraz większa, a broń Cię nie szukaj po internecie, trafisz na gorszą wersję mnie i później na drugi raz będzie się trudniej zebrać niż na pierwszy.
Jak Ci się spodoba to nauczysz się z czasem, a faceci dziewice lubią, zawsze to się pewniej człowiek czuje jak kobieta nie ma porównania. Nic tak nie denerwuje jak tekst że na podium się nie łapiesz, albo coś podobnego ;p Jak już kogoś znajdziesz to, więcej luzu, dystansu do pierwszego włożenia i poleci.
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 11:10   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
Nie stresuj się, nie naciskaj na siebie, bo to skutek odwrotny i frustracja coraz większa, a broń Cię nie szukaj po internecie, trafisz na gorszą wersję mnie i później na drugi raz będzie się trudniej zebrać niż na pierwszy.
Jak Ci się spodoba to nauczysz się z czasem, a faceci dziewice lubią, zawsze to się pewniej człowiek czuje jak kobieta nie ma porównania. Nic tak nie denerwuje jak tekst że na podium się nie łapiesz, albo coś podobnego ;p Jak już kogoś znajdziesz to, więcej luzu, dystansu do pierwszego włożenia i poleci.
To faceci mają słabo z samooceną.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 12:54   #9
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To faceci mają słabo z samooceną.
niestety tak jest, tu chyba nie różnią się od wielu pań ;p spotykam kobiety którym niczego nie brakuje, są zadbane, inteligentne, niejednokrotnie błyskotliwe, mają fajne prace, spełniają się i przez to wszystko sypie im się związek. Gdy okazuje się że kobieta przynosi do domu 2/3x tyle co facet, jest lubiana i błyszczy to w wielu przypadkach mężowi zamiast stać 24/7 to cały cas wisi. Analogicznie z seksem, usłyszy ze 2-3 razy, że było średnio to później faja w dół, a jakby usłyszał, że jest 13 na 15 to już kaplica, do końca życia ręka, albo pijane bele.
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 13:16   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Ja nigdy nie porównywałam penisów partnerów (tylko w myślach, ale nie centymetry, tylko średni-większy niż średni-normalny) i nie rozmawiałam o tym z facetami: po co? Mam w łóżku mówić o tym, że eks miał większego? No ale ja jestem kobietą, więc nie rozumiem męskiego myślenia.
Tak samo z ilością partnerów: nie interesuje mnie liczba, wystarczy, że odpowie: średnio albo dużo. Nieważne, czy 10 czy 30.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:04   #11
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie porównywałam penisów partnerów (tylko w myślach, ale nie centymetry, tylko średni-większy niż średni-normalny) i nie rozmawiałam o tym z facetami: po co? Mam w łóżku mówić o tym, że eks miał większego? No ale ja jestem kobietą, więc nie rozumiem męskiego myślenia.
Tak samo z ilością partnerów: nie interesuje mnie liczba, wystarczy, że odpowie: średnio albo dużo. Nieważne, czy 10 czy 30.
Nie pisałem o rozmiarze bo jak ktoś ma pojęcie co robi, to i z mniejszego coś wyciśnie. Tylko o liczbie 13ty na 15tu np Sama liczba nie ma znaczenia ale jak ustawia mnie na którymś miejscu już działa. Zdarzyło mi się usłyszeć w trakcie, że jestem np pod koniec 10, albo że dostałbym małego misia, mnie to nakręca. Usłyszałem też kilka razy że "to jest to", ale jakoś nie miałem takiej satysfakcji jak po tym gdy starałem się aby wskoczyć na podium ;p
Ja kobietom też nigdy nie mówiłem ile miałem partnerek, jak chciała wiedzieć to zawsze mówiłem że jest moją pierwszą, a jak nie dawała a wygraną to mówię że przestałem liczyć, żadna liczba nigdy nie będzie dobra, taka prawda
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 14:07   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
Nie pisałem o rozmiarze bo jak ktoś ma pojęcie co robi, to i z mniejszego coś wyciśnie. Tylko o liczbie 13ty na 15tu np Sama liczba nie ma znaczenia ale jak ustawia mnie na którymś miejscu już działa. Zdarzyło mi się usłyszeć w trakcie, że jestem np pod koniec 10, albo że dostałbym małego misia, mnie to nakręca. Usłyszałem też kilka razy że "to jest to", ale jakoś nie miałem takiej satysfakcji jak po tym gdy starałem się aby wskoczyć na podium ;p
Ja kobietom też nigdy nie mówiłem ile miałem partnerek, jak chciała wiedzieć to zawsze mówiłem że jest moją pierwszą, a jak nie dawała a wygraną to mówię że przestałem liczyć, żadna liczba nigdy nie będzie dobra, taka prawda
To jakieś dziwne kobiety miałeś albo byłeś w układzie FF brak taktu, nie wiem, jak laska może tak mówić
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:10   #13
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To jakieś dziwne kobiety miałeś albo byłeś w układzie FF brak taktu, nie wiem, jak laska może tak mówić
no oczywiście, nie piszę o stałym związku, tylko o takich luźniejszych, ja też mówię różne rzeczy nawet jak tak nie myślę, byle fajnie było ;p
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:17   #14
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
no oczywiście, nie piszę o stałym związku, tylko o takich luźniejszych, ja też mówię różne rzeczy nawet jak tak nie myślę, byle fajnie było ;p
Jak nie jesteś w stałym związku, to nie możesz zbyt wiele wymagać, ale i tak szacunek się należy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:26   #15
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jak nie jesteś w stałym związku, to nie możesz zbyt wiele wymagać, ale i tak szacunek się należy.
chyba jakoś za poważnie to odbierasz, to chyba kwestia charakteru, ja po takim tekście chodzę jak króliczek na duracell ;p dla mnie to sprośny element całości. Po takim haśle, klaps w tyłek, jakiś gryz, uścisk na szyi albo coś takiego, zależnie od partnerki i jazda. Mnie się podoba i partnerkom raczej też.
To jest brak szacunku, czy już ze mną coś nie halo? ;p
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:40   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
chyba jakoś za poważnie to odbierasz, to chyba kwestia charakteru, ja po takim tekście chodzę jak króliczek na duracell ;p dla mnie to sprośny element całości. Po takim haśle, klaps w tyłek, jakiś gryz, uścisk na szyi albo coś takiego, zależnie od partnerki i jazda. Mnie się podoba i partnerkom raczej też.
To jest brak szacunku, czy już ze mną coś nie halo? ;p
Myślałam, że piszesz o tym, że nie lubisz porównywania
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 15:13   #17
illuminate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Co do miłości, był tylko jeden, którego tak naprawdę kochałam i to było 6 lat temu. No ale nam nie wyszło, ma teraz dziecko w drodze i ślub w czerwcu mają brać.
Od tamtej pory nikt nie wzbudził we mnie żadnych achów i ochów, motylków w brzuchu.
W sumie jakbym miała czekać na kolejną miłość 6 lat, to będę już wtedy przed 30.


Może jest tak dlatego, że kiedyś stłukłam lusterko, nie jedno a dwa ;> 14 lat pecha. :P
illuminate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 20:30   #18
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez illuminate Pokaż wiadomość
Może jest tak dlatego, że kiedyś stłukłam lusterko, nie jedno a dwa ;> 14 lat pecha. :P
Ile ja lusterek natłukłam, nie celowo ale przypadkiem W związku z tym do końca życia powinnam być sama, ale nie wierzę w taki pech
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 23:38   #19
illuminate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
Ile ja lusterek natłukłam, nie celowo ale przypadkiem W związku z tym do końca życia powinnam być sama, ale nie wierzę w taki pech
Ja żeby uwierzyć, muszę najpierw zobaczyć. W sumie to się tyczy wszystkiego.
illuminate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 18:42   #20
Lejdi16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Moim zdaniem po prostu jeszcze nie spotkałaś odpowiedniego mężczyzny...
A seks z miłości jest piękną sprawą i uwierz,wielu facetów oddałoby wszystko by kochać się z dziewicą to,że mogą rozdziewiczyć kobietę jest dla nich pewnego rodzaju odznaczeniem (przynajmniej w tych czasach),znakiem że czekała właśnie na niego Więc z tej strony myślę,że nie masz czego się obawiać. A to,że masz 23 lata nie znaczy,że musisz się spieszyć...lepiej poczekać pół roku,rok i przez całe życie pamiętać ten dzień jako coś wspaniałego,niż pójść do łóżka z pierwszym lepszym który nie uszanuje tego że np potrzebujesz przerwy bo zbyt boli,bo to przede wszystkim zwiększy Twoją traumę...
A propos przeszłości...powinnaś ją zostawić za sobą. Nie każdy mężczyzna jest taki sam (a właściwie z mojego doświadczenia mogę powiedzieć,że każdy jest totalnie inny) i też nie możesz patrzeć na kwestie w taki sposób,że każdy będzie Cie dotykał bez Twojej zgody lub gwałcił i prał po tyłku :P
Więc,podsumowując...w mojej opinii warto jeszcze zaczekać na tego jedynego a w późniejszym etapie,gdy odpowiedni mężczyzna się pojawi,cóż...porozmawiaj z nim szczerze o tym czego oczekujesz i czego byś nie chciała - na pewno zrozumie
__________________
...ponieważ jedyne czego ludziom brakuje,to umiejętności postawienia się w czyjeś sytuacji...

A tak wyglądają moje relacje z idiotami:
Lejdi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 12:12   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez illuminate Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Co do miłości, był tylko jeden, którego tak naprawdę kochałam i to było 6 lat temu. No ale nam nie wyszło, ma teraz dziecko w drodze i ślub w czerwcu mają brać.
Od tamtej pory nikt nie wzbudził we mnie żadnych achów i ochów, motylków w brzuchu.
W sumie jakbym miała czekać na kolejną miłość 6 lat, to będę już wtedy przed 30.


Może jest tak dlatego, że kiedyś stłukłam lusterko, nie jedno a dwa ;> 14 lat pecha. :P
Ale czy to źle? Ja czekałam 8 lat, warto było, cóż, rozstaliśmy się (moja druga życiowa Miłość), teraz mam właśnie 30, co, mam czekać do 38 lat?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 02:28   #22
Adam_adam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Jestem facetem i uważam, że nie powinnaś się z tym spieszyć. Masz dopiero 23 lata, to nie jest wiek w którym kończy się życie. Jesteś młoda, skup się teraz bardziej na własnym rozwoju a na życie uczuciowe daj sobie trochę czasu a zobaczysz ze samo się wszystko ułoży i nie martw się tym bo normalny facet nigdy nie wyśmieje kobiety ze jest dziewica. Pamiętaj o tym. Jeśli chciała byś popisać i potrzebujesz psychicznego i duchowego wsparcia to odezwij się do mnie na a.adam.86@wp.pl Pozdrawiam
Adam_adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 13:43   #23
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Musisz sobie pewne rzeczy przepracować, najlepiej na terapii. Bo jeśli się przejmujesz jakimś komentarzem pani ginekolog albo tym, że facet Cię odrzuci z tego powodu, że jesteś dziewicą, to ja tu raczej widze problem z samooceną.
Moim zdaniem zrobisz sobie tylko jeszcze większą krzywdę idąc do łóżka z kimś przypadkowym.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:40   #24
fairyy
Raczkowanie
 
Avatar fairyy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Jestem praktycznie w podobnej sytuacji , tylko ze skończę niedługo 24 lata nie byłam nigdy w poważnym związku, spotykałam sie kilka miesiescy z pewnym chłopakiem , ale nic z tego nie wyszło. I tez zaczela mnie ostatnio dopadac myśl ,ze to koniec, ze juz bede dziewica do konca zycia :P najgorsze jest to ,ze ostatnio poznałam kogoś, ale on właśnie na seks głownie liczy i mile spędzanie czasu, nie domyśla sie jak to jest ze mna naprawde :P tlumaczylam mu ,ze nie ma na co liczyc przynajmniej na takim etapie znajomości, bo już nie pierwszy raz ktoś mnie w takiej sytuacji stawia, wiec podejrzewam ,ze dlatego sie nie domyśla ,ze jestem dziewica.
I właśnie przez to ,że takich facetów spotykam ostatnio, trace nadzieje, ze serio znajdzie sie ktos , komu bede w stanie zaufać i kto zauwazy we mnie cos wiecej, niz tylko obiekt do zaspokojenia swoich potrzeb. Dlatego tak jak Ty ,autorko wątku zaczęłam sie zastanawiać nad czyms podobnym jak Twoje scenariusze. Próbowałam siebie przekonac ,ze moze powinnam zrobić to z tym facetem i po problemie, lubie go w koncu ,dobrze nam się rozmawia, ale co z tego ,ja sie zaangazuje ostatecznie, a dla niego to nie bedzie nic znaczyło. I bardzo sie ciesze ,ze trafiłam na ten watek, bo to mnie bardzo otrzeźwiło.
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, to bedzie chyba pytanie retoryczne- czy ja spotkałam faceta czy chlopczyka , ktory sam nie wie czego chce? Bo ja rozumiem, ze sa ludzie, ktorzy preferuja seks bez zobowiazan, maja do tego prawo. Jednak w sytuacji w jakiej sie znalazlam, "kolega" w ogole nie umie przyjąc do wiadomości ,ze to dla kogos może być nie właściwe, on chyba nie rozumie,ze nie kazda dziewczyna po kilku spotkaniach wskakuje facetowi do łóżka. I jak raz mu odmówiłam to nie widzi problemu ,zeby probowac dalej, chociaz daje mu do zrozumienia, ze to za wczesnie mimo wszystko i nie ma na co liczyc w najblizszym czasie. Bo wychodze z zalozenia , ze jak facet tego oczekuje, a dziewczyna mu odmawia, to daje jej spokoj i szuka takiej , ktora sie godzi na jego warunki, a ten chyba mysli ,ze mnie "urobi" w koncu i dostanie to, na co liczy, mydląc mi oczy tym ,ze lubi ze mną spędzać czas... prosze o szczere opinie, bo potrzebuje kubła zimnej wody na głowę jak widać :p
fairyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 22:25   #25
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Czemu miałby rezygnować? Jestem facetem i sam bym się nie poddał tak łatwo. W tej sytuacji tylko jeden bardzo prosty, jasny, krótki komunikat może pomoc "nie, nigdy, sp******". Bez tego - co mi szkodzi? Wiem, że "nie w najbliższym czasie", ale śpieszy mi się gdzieś? On wie czego chce, a nie dostał jasnego komunikatu, że Tobie to przeszkadza. Dostanie - odpuści.

Tyle z punktu widzenia faceta. Co Ty powinnaś zrobić to nie mam pojęcia. Choć intryguje mnie nagły wysyp dziewic w tym przedziale wiekowym 22+, niby o seks w obecnych czasach jest tak śmiesznie łatwo, znalezienie partnera to kwestia chwili, a tymczasem normalne kobiety, które nie podchodzą do dziewictwa jak do świętego daru - najzwyczajniej w świecie nie miały okazji poznać kogoś ten jeden poziom wyżej. Przerażające.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 12:06   #26
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez fairyy Pokaż wiadomość
Jestem praktycznie w podobnej sytuacji , tylko ze skończę niedługo 24 lata nie byłam nigdy w poważnym związku, spotykałam sie kilka miesiescy z pewnym chłopakiem , ale nic z tego nie wyszło. I tez zaczela mnie ostatnio dopadac myśl ,ze to koniec, ze juz bede dziewica do konca zycia :P najgorsze jest to ,ze ostatnio poznałam kogoś, ale on właśnie na seks głownie liczy i mile spędzanie czasu, nie domyśla sie jak to jest ze mna naprawde :P tlumaczylam mu ,ze nie ma na co liczyc przynajmniej na takim etapie znajomości, bo już nie pierwszy raz ktoś mnie w takiej sytuacji stawia, wiec podejrzewam ,ze dlatego sie nie domyśla ,ze jestem dziewica.
I właśnie przez to ,że takich facetów spotykam ostatnio, trace nadzieje, ze serio znajdzie sie ktos , komu bede w stanie zaufać i kto zauwazy we mnie cos wiecej, niz tylko obiekt do zaspokojenia swoich potrzeb. Dlatego tak jak Ty ,autorko wątku zaczęłam sie zastanawiać nad czyms podobnym jak Twoje scenariusze. Próbowałam siebie przekonac ,ze moze powinnam zrobić to z tym facetem i po problemie, lubie go w koncu ,dobrze nam się rozmawia, ale co z tego ,ja sie zaangazuje ostatecznie, a dla niego to nie bedzie nic znaczyło. I bardzo sie ciesze ,ze trafiłam na ten watek, bo to mnie bardzo otrzeźwiło.
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, to bedzie chyba pytanie retoryczne- czy ja spotkałam faceta czy chlopczyka , ktory sam nie wie czego chce? Bo ja rozumiem, ze sa ludzie, ktorzy preferuja seks bez zobowiazan, maja do tego prawo. Jednak w sytuacji w jakiej sie znalazlam, "kolega" w ogole nie umie przyjąc do wiadomości ,ze to dla kogos może być nie właściwe, on chyba nie rozumie,ze nie kazda dziewczyna po kilku spotkaniach wskakuje facetowi do łóżka. I jak raz mu odmówiłam to nie widzi problemu ,zeby probowac dalej, chociaz daje mu do zrozumienia, ze to za wczesnie mimo wszystko i nie ma na co liczyc w najblizszym czasie. Bo wychodze z zalozenia , ze jak facet tego oczekuje, a dziewczyna mu odmawia, to daje jej spokoj i szuka takiej , ktora sie godzi na jego warunki, a ten chyba mysli ,ze mnie "urobi" w koncu i dostanie to, na co liczy, mydląc mi oczy tym ,ze lubi ze mną spędzać czas... prosze o szczere opinie, bo potrzebuje kubła zimnej wody na głowę jak widać :p
A po co się z nim spotykasz skoro Ci nie pasuje to, że dąży głównie do seksu? Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. To, co piszesz brzmi dla mnie jak "on chce seksu, ja na razie nie, ale spotykam się z nim, może on zachce głębszej relacji (podkreślone)". Więc to tak jakbyś Ty nie wiedziała, czego chcesz (albo inaczej: wiesz, czego chcesz, ale chcesz tego od złej osoby). Czy dobrze myślę?
Tak, istnieją faceci, którzy potrafią widzieć w kobiecie coś więcej niż obiekt seksualny.
Próbować będzie próbował, no bo w sumie czemu nie. Może np. myśli, że jesteś jedną z tych, co mówią "nie", a myślą "tak". Próbować zawsze może, tak jak Ty możesz mu odmawiać jeśli nie masz ochoty.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 12:17   #27
fairyy
Raczkowanie
 
Avatar fairyy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Dokładnie, masz racje... wiem czego chce, tylko to nie ta osoba i jeszcze naiwnie myślę, ze on zmieni zdanie, dlatego im szybciej zakończę tę znajomość, tym lepiej.
fairyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 13:10   #28
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Złe doświadczenia z młodości.. i seks, a raczej jego brak.

Cytat:
Napisane przez illuminate Pokaż wiadomość
Marzyła mi się miłość, co za tym idzie, seks z miłości.
...
Boję się się tego, że nie jestem doświadczona, że faceci będą oczekiwać czegoś więcej z mojej strony, a ja nie będę potrafiła tego spełnić.
Zawsze cię cofałam, zawsze było w mojej głowie: nie. Ze wstydu, ze strachu..

W głowie sobie układam różne scenariusze tego, jakby to wyglądało.
1. Idę z facetem do łóżka, ale nie mówię mu że jestem dziewicą. I pach, sam się o tym przekona i może być zawiedziony.
2. Chciałam też spotkać się z kimś poznanym przez jakiś portal czy coś, żeby to z nim przeżyć swój pierwszy raz, oczywiście on by o tym wiedział i zrobiłby to tak jak należy, delikatnie i w ogóle.. Ale to jest internet. Nie zna się ludzi, nie wie się jak to jest.
...
Już moje wizje pierwszego razu z miłości odrzuciłam już, bo mogę tak czekać w nieskończoność.
Odniosę się jeszcze raz konkretnie do postu autorki, mam nadzieję, że Wam to dziewczyny (Illuminate & Fairyy) trochę pomoże.
Jeśli facet kocha naprawdę, to nawet jeśli nie bardzo odpowiada mu brak doświadczenia, to zapewniam Was, że to przyjmie i zaakceptuje. Warunek: szczera miłość. Bo jeśli on mówi, że kocha, a ma pretensje czy jest zawiedziony z tego powodu to znaczy, że jest egoistą i nie potrafi wyjść poza siebie = to nie jest prawdziwa miłość.
Tu potrzebna jest zmiana perspektywy. Z oczekiwań faceta na swoje własne (tj. zostanę zaakceptowana taka jaka jestem - z moim doświadczeniem seksualnym czy bez niego).
Z jednej strony Fairyy pisze, że nie chce być przedmiotem, a z drugiej strony widzę w poście Illuminate, że rezygnuje ze swoich marzeń (seks z miłości). Czy to nie jest przypadkiem traktowanie siebie samej jak przedmiotu? Odmawianie sobie prawa do przeżycia czegoś na własnych warunkach w imię dopasowania się do oczekiwań innych? W sensie "pani ginekolog walnęła dziwny komentarz, może faktycznie pójdę z kimś do łóżka (obcym, przypadkowym), żeby nie wyjśc na dziwną itp.".
Wiem, że łączę dwa różne posty innych autorek, ale taki schemat myslenia zdarza się często, więc zastanówcie się, czy przypadkiem nie u Was. Przemyślcie to sobie, zrozumcie, że nie żyjecie po to, by spełniać oczekiwania innych.
Mam nadzieję, że nie wyszło zbyt chaotycznie i zrozumiecie o co mi chodzi. Facet może oczekiwać doświadczonej partnerki, ale Wy oczekujcie kogoś, kto zaakceptuje Was w 100% i nie rezygnujcie z tego, (a takiemu facetowi powiedzcie "sorry, nasze oczekiwania są sprzeczne, nic z tego nie będzie"). Musicie zbudowac najpierw zdrową relację z samą sobą, dopiero wtedy zaczniecie przyciągać innych ludzi. Jeśli samą siebie traktujesz jak przedmiot, to inni też będą. Jeśli uczynisz się ważną dla siebie, to dla innych też staniesz się ważna. Poczucie własnej wartości
Trzymam za Was kciuki
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 14:10:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.