kryzys trzydziestolatki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 08:54   #1
trele morele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87

kryzys trzydziestolatki...


Witam! Za 4 miesiące końze 30 lat...i choć na ogół nie dzielę się swoimi problemami to co się ostatnio dzieje mnie samą zaczyna przerażać i muszę wiedzieć czy też tak macie?
Nie sypiam, chodzę nocami po domu, w 2 tygodnie schudłam ponad 3 kg(w moim przypadku to bardzo niekorzystne bo i tak jestem szczupła), zawsze lubiłam dorze zjeść a teraz nic mi nie smakuje(nie jestem w ciąży...na pewno), cere mam jak 16! Krótko mówiąc ze strony fizycznej jestem w fatalnym stanie!
Psychika też lepiej nie stoi. Przefarbowałam włosy taki eksperyment z rudym kolorem i wyszło fantastycznie! Ogólnie więcej sie uśmiecham ale tak bardziej na siłę bo we środku się gotuję! Czuję się jak kotka na rozgrzanym blaszanym dachu...kuszę i flirtuję z mężcyznami bardziej niż kiedy kolwiek przedtem a nie powinnam bo od lat jestem w stałym związku! Popadam w stany niezrozumiałej euforii które kończą się wybuchem złości i łzami w oczach. Ciągle coś robię, układam, sprzątam, szoruję...zawsze w ruchu jak chomik w takim kółeczku do biegania
Nie mogę usiedzieć na miejscu przez chwilę a libido tak mi wzrosło, że mój facet boi się kłaść wieczorem do łóżka... Zmieniłam nawet sposóļ ubierania się na bardziej kobiecy i sexowny ale nie wyuzdany, mam w końcu swoje lata... I tu wracamy do sedna sprawy, proszę powiedzcie, że mi przejdzie kiedy już skończę te 30 lat!!
trele morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 09:11   #2
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez trele morele Pokaż wiadomość
proszę powiedzcie, że mi przejdzie kiedy już skończę te 30 lat!!
Już rankiem, w dniu 30tych urodzin, po wygramoleniu z łóżka swoich starczych gnatów, będziesz zmuszona zebrać z podłogi swój obwisły cyc, tyłek i sflaczały brzuchol żeby móc zrobić krok do przodu. O seksie zapomnisz, bo zapałasz miłością do barchanów po zęby, zresztą kto chciałby pukać taką starą raszplę, c`nie ? Generalnie przejdzie ci chęć na wszystko, skupisz się jedynie na zbliżajacym się - wielkimi krokami - zgonie.

A poza tym, to Ty tak na serio ?

No i był już wątek o podobnej - żenująco-histerycznej wymowie. Nazywał się panika, obawa, szok - 3otka się zbliża, czy jakoś tak. Poszukaj sobie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 09:37   #3
trele morele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Tak, ja tak na poważnie! Każdy ma jakieś swoje ześwirowania i wcale nie uważam tego za żenujące!!! Kiedy całe życie jesteś na wysokich obrotach i nagle wchodzisz na jeszcze wyższe to masz prawo do chociaż jednego kryzysu, mi przypadła akurat granica wieku. Niby to nic takiego a jednak zdołować potrafi I nic mnie nie obchodzi czy ktoś uważa to za śmiezne lub żenujące!
trele morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 09:39   #4
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Już rankiem, w dniu 30tych urodzin, po wygramoleniu z łóżka swoich starczych gnatów, będziesz zmuszona zebrać z podłogi swój obwisły cyc, tyłek i sflaczały brzuchol żeby móc zrobić krok do przodu. O seksie zapomnisz, bo zapałasz miłością do barchanów po zęby, zresztą kto chciałby pukać taką starą raszplę, c`nie ? Generalnie przejdzie ci chęć na wszystko, skupisz się jedynie na zbliżajacym się - wielkimi krokami - zgonie.

A poza tym, to Ty tak na serio ?

No i był już wątek o podobnej - żenująco-histerycznej wymowie. Nazywał się panika, obawa, szok - 3otka się zbliża, czy jakoś tak. Poszukaj sobie.
dałaś czadu
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 09:54   #5
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez trele morele Pokaż wiadomość
Nie sypiam, chodzę nocami po domu, w 2 tygodnie schudłam ponad 3 kg(w moim przypadku to bardzo niekorzystne bo i tak jestem szczupła), zawsze lubiłam dorze zjeść a teraz nic mi nie smakuje(nie jestem w ciąży...na pewno), cere mam jak 16! Krótko mówiąc ze strony fizycznej jestem w fatalnym stanie!
Psychika też lepiej nie stoi. Przefarbowałam włosy taki eksperyment z rudym kolorem i wyszło fantastycznie! Ogólnie więcej sie uśmiecham ale tak bardziej na siłę bo we środku się gotuję! Czuję się jak kotka na rozgrzanym blaszanym dachu...kuszę i flirtuję z mężcyznami bardziej niż kiedy kolwiek przedtem a nie powinnam bo od lat jestem w stałym związku! Popadam w stany niezrozumiałej euforii które kończą się wybuchem złości i łzami w oczach. Ciągle coś robię, układam, sprzątam, szoruję...zawsze w ruchu jak chomik w takim kółeczku do biegania
Nie mogę usiedzieć na miejscu przez chwilę a libido tak mi wzrosło, że mój facet boi się kłaść wieczorem do łóżka... Zmieniłam nawet sposóļ ubierania się na bardziej kobiecy i sexowny ale nie wyuzdany, mam w końcu swoje lata... I tu wracamy do sedna sprawy, proszę powiedzcie, że mi przejdzie kiedy już skończę te 30 lat!!
Może masz zaburzenia hormonalne po prostu ? Nie wiem, nadczynność tarczycy albo kory nadnerczy.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:54   #6
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez trele morele Pokaż wiadomość
Nie mogę usiedzieć na miejscu przez chwilę a libido tak mi wzrosło, że mój facet boi się kłaść wieczorem do łóżka... Zmieniłam nawet sposóļ ubierania się na bardziej kobiecy i sexowny ale nie wyuzdany, mam w końcu swoje lata... I tu wracamy do sedna sprawy, proszę powiedzcie, że mi przejdzie kiedy już skończę te 30 lat!!
zamiast sie cieszyc
oby ci nie przeszlo.
Cytat:
Napisane przez trele morele Pokaż wiadomość
Tak, ja tak na poważnie! Każdy ma jakieś swoje ześwirowania i wcale nie uważam tego za żenujące!!! Kiedy całe życie jesteś na wysokich obrotach i nagle wchodzisz na jeszcze wyższe to masz prawo do chociaż jednego kryzysu, mi przypadła akurat granica wieku. Niby to nic takiego a jednak zdołować potrafi I nic mnie nie obchodzi czy ktoś uważa to za śmiezne lub żenujące!
czyli 30 cie dołuje?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:17   #7
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Nie ma co się dołować tylko wykorzystać ten wiek !! Doświadczona, wie czego chce od życia 30 jest bardzo fajna
Ja wchodząc w wiek 30 latek miałam juz w swoim zyciorysie zapisanego drugiego męża, synka 9 miesięcznego.
Nie czułam się staro !! Cieszyła mnie ta magiczna cyfra 30
Zrobiłam wielką impreze w swoim domu na 30 osób. Przebrałam się za kuszacą diabliczke i bawiłam z przyjaciołmi i rodzina do białego rana.
Za pare dni kończe 31 latek i jakoś już się tym nie podniecam tak. Zycie idzie do przodu. I trzeba korzystać z niego i cieszyć się każda chwilą. Łapać te chwile bo są ulotne jak motyle
Powodzenia w pozytywnym nastawieniu
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 16:56   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez trele morele Pokaż wiadomość
Witam! Za 4 miesiące końze 30 lat...i choć na ogół nie dzielę się swoimi problemami to co się ostatnio dzieje mnie samą zaczyna przerażać i muszę wiedzieć czy też tak macie?
Nie sypiam, chodzę nocami po domu, w 2 tygodnie schudłam ponad 3 kg(w moim przypadku to bardzo niekorzystne bo i tak jestem szczupła), zawsze lubiłam dorze zjeść a teraz nic mi nie smakuje(nie jestem w ciąży...na pewno), cere mam jak 16! Krótko mówiąc ze strony fizycznej jestem w fatalnym stanie!
Psychika też lepiej nie stoi. Przefarbowałam włosy taki eksperyment z rudym kolorem i wyszło fantastycznie! Ogólnie więcej sie uśmiecham ale tak bardziej na siłę bo we środku się gotuję! Czuję się jak kotka na rozgrzanym blaszanym dachu...kuszę i flirtuję z mężcyznami bardziej niż kiedy kolwiek przedtem a nie powinnam bo od lat jestem w stałym związku! Popadam w stany niezrozumiałej euforii które kończą się wybuchem złości i łzami w oczach. Ciągle coś robię, układam, sprzątam, szoruję...zawsze w ruchu jak chomik w takim kółeczku do biegania
Nie mogę usiedzieć na miejscu przez chwilę a libido tak mi wzrosło, że mój facet boi się kłaść wieczorem do łóżka... Zmieniłam nawet sposóļ ubierania się na bardziej kobiecy i sexowny ale nie wyuzdany, mam w końcu swoje lata... I tu wracamy do sedna sprawy, proszę powiedzcie, że mi przejdzie kiedy już skończę te 30 lat!!
tak miałam jak brałam sterydy w końskiej dawce.
Idź się lepiej przebadaj, bo może coś jednak nie tego ze zdrowiem, a nie że 30tka się zbliża.
Utrata wagi, bezsenność, nadaktywność, brak apetytu, skrajnie zmienne nastroje, zmiany w cerz, - coś z hormonami nie tak.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:31   #9
poziomkowa76
Raczkowanie
 
Avatar poziomkowa76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 30
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Przestańcie, jaki kryzys trzydziestolatki,to taki piękny wiek!
To jak mam się czuć u progu czterdziestki ?
Cava dobrze radzi. Sprawdziłabym poziom hormonów i zrobiła ogólne badania.Jest tu temat o tarczycy,ona potrafi dać w kość.TreleMorele, badałaś tarczycę?

Szukałam miejsca na przywitanie forum, ale nie znalazłam. Gdzie mówi się ogólne "witam"

Edytowane przez poziomkowa76
Czas edycji: 2010-11-18 o 18:40
poziomkowa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:58   #10
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez poziomkowa76 Pokaż wiadomość
Szukałam miejsca na przywitanie forum, ale nie znalazłam. Gdzie mówi się ogólne "witam"
Nie ma takiego miejsca Po prostu wchodzisz w jakiś wątek i się w nim udzielasz Li i jedynie.

Ale witaj
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:02   #11
poziomkowa76
Raczkowanie
 
Avatar poziomkowa76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 30
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
Nie ma takiego miejsca Po prostu wchodzisz w jakiś wątek i się w nim udzielasz Li i jedynie.

Ale witaj
właśnie obok pytałam Cię o to samo dziekuję
poziomkowa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 22:50   #12
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez poziomkowa76 Pokaż wiadomość
Przestańcie, jaki kryzys trzydziestolatki,to taki piękny wiek!
To jak mam się czuć u progu czterdziestki ?
jasne ze piekny
ale sam przyznalas ze 76 to twoj rocznik wiec jeszce pare dobrych latek brakuje
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 01:17   #13
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez trele morele Pokaż wiadomość
Witam! Za 4 miesiące końze 30 lat...i choć na ogół nie dzielę się swoimi problemami to co się ostatnio dzieje mnie samą zaczyna przerażać i muszę wiedzieć czy też tak macie?
Nie sypiam, chodzę nocami po domu, w 2 tygodnie schudłam ponad 3 kg(w moim przypadku to bardzo niekorzystne bo i tak jestem szczupła), zawsze lubiłam dorze zjeść a teraz nic mi nie smakuje(nie jestem w ciąży...na pewno), cere mam jak 16! Krótko mówiąc ze strony fizycznej jestem w fatalnym stanie!
Psychika też lepiej nie stoi. Przefarbowałam włosy taki eksperyment z rudym kolorem i wyszło fantastycznie! Ogólnie więcej sie uśmiecham ale tak bardziej na siłę bo we środku się gotuję! Czuję się jak kotka na rozgrzanym blaszanym dachu...kuszę i flirtuję z mężcyznami bardziej niż kiedy kolwiek przedtem a nie powinnam bo od lat jestem w stałym związku! Popadam w stany niezrozumiałej euforii które kończą się wybuchem złości i łzami w oczach. Ciągle coś robię, układam, sprzątam, szoruję...zawsze w ruchu jak chomik w takim kółeczku do biegania
Nie mogę usiedzieć na miejscu przez chwilę a libido tak mi wzrosło, że mój facet boi się kłaść wieczorem do łóżka... Zmieniłam nawet sposóļ ubierania się na bardziej kobiecy i sexowny ale nie wyuzdany, mam w końcu swoje lata... I tu wracamy do sedna sprawy, proszę powiedzcie, że mi przejdzie kiedy już skończę te 30 lat!!
może to głupio zabrzmi ale z Twojego opisu to przypomina trochę etap hipomanii w tzw zaburzeniu maniakalno-depresyjnym... Nie chciałabym Cię urazić czy nic z tych rzeczy ale to pierwsze co mi się nasunęło na myśl po przeczytaniu Twojego posta.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:50   #14
poziomkowa76
Raczkowanie
 
Avatar poziomkowa76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 30
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
jasne ze piekny
ale sam przyznalas ze 76 to twoj rocznik wiec jeszce pare dobrych latek brakuje
Co to jest te parę latek.
Czas przyspiesza!
poziomkowa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:03   #15
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
Nie ma takiego miejsca Po prostu wchodzisz w jakiś wątek i się w nim udzielasz Li i jedynie.

Ale witaj
Musierowicz. Szósta klepka. Przepraszam, ale musiałam...

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Dlaczego, autorko, akurat trzydziestka tak cię przeraża? Dla mnie od wtedy zaczął się najfajniejszy wiek. Już pewna siebie i swojej kobiecości, spełniona zawodowo, w związki, który mi wtedy odpowiadał...co cię przeraża? Mam 40 skończone parę miesięcy temu, też jest fajnie. Nie bardzo mnie przeraża zmiana tej pierwszej cyferki w wieku. Czy coś jest nie tak, jakbyś chciała w twoim życiu?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:26   #16
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Już rankiem, w dniu 30tych urodzin, po wygramoleniu z łóżka swoich starczych gnatów, będziesz zmuszona zebrać z podłogi swój obwisły cyc, tyłek i sflaczały brzuchol żeby móc zrobić krok do przodu. O seksie zapomnisz, bo zapałasz miłością do barchanów po zęby, zresztą kto chciałby pukać taką starą raszplę, c`nie ? Generalnie przejdzie ci chęć na wszystko, skupisz się jedynie na zbliżajacym się - wielkimi krokami - zgonie.

A poza tym, to Ty tak na serio ?

No i był już wątek o podobnej - żenująco-histerycznej wymowie. Nazywał się panika, obawa, szok - 3otka się zbliża, czy jakoś tak. Poszukaj sobie.

ni dodać nic ująć

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Może masz zaburzenia hormonalne po prostu ? Nie wiem, nadczynność tarczycy albo kory nadnerczy.
Przebadaj się. Zwóć uwagę czy czujesz się bardziej nerwowa przed okresem. Ja tak mam, z tydzień przed robię się bardzo nerwowa, nadpobudliwa. Pomaga mi olej z wiesiołka ( mam z oleofarmu w butelce) i magnez z wit. b6, czasem zaparzam melisę,

Cytat:
Napisane przez poziomkowa76 Pokaż wiadomość
Przestańcie, jaki kryzys trzydziestolatki,to taki piękny wiek!
To jak mam się czuć u progu czterdziestki ?
Cava dobrze radzi. Sprawdziłabym poziom hormonów i zrobiła ogólne badania.Jest tu temat o tarczycy,ona potrafi dać w kość.TreleMorele, badałaś tarczycę?

Szukałam miejsca na przywitanie forum, ale nie znalazłam. Gdzie mówi się ogólne "witam"
Nie no, załamac się można. Masz 34 lata i jestes u progu 40-stki? Z matmy ( czy w 'moim" wieku można jeszcze tam młodzieżowym slangiem zarzucić) wybitna nie byłam, ale u progu to tak jak będziesz mieć z 39 to będziesz na mój gust. Jak miałaś 24, to byłać pod 30-stkę?
No patrz, 4 lata temu byłaś w "pięknym" wieku, a teraz już 40 prawie
Cytat:
Napisane przez poziomkowa76 Pokaż wiadomość
Co to jest te parę latek.
Czas przyspiesza!
Popier***a wręcz! Ja już tez jestem pod 40-tkę ( mam 32 lata), a co tam idę na całość "pod 50-tkę" Bliżej już niż dalej w sumie, ani się człowiek obejrzy...

Mam taką koleżankę, w moim wieku. Ostatnio jak była u ginekologa, to się pomylila i powiedziała, że ma 28 lat, pani gin mówi "chyba nie". No i owa koleżanka do mnie no niestety to JUŻ 32.Pytam, czy to tak duzo, odp. no nie mało.
Założę się, że jak miała te 28 ( jeszcze jej nie znałam wtedy) to było stękanie, ze już 30-stka. Teraz 4 lata młodsza osoba to młoda dupcia. Mogę się założyć, że już wtedy czuła się bardzo staro, w końcu już z górku, już była mamą itd.
Moje koleżanki już w wieku ok. 25 lat były stare, bo 30-tka się zbliża


Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Musierowicz. Szósta klepka. Przepraszam, ale musiałam...

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Dlaczego, autorko, akurat trzydziestka tak cię przeraża? Dla mnie od wtedy zaczął się najfajniejszy wiek. Już pewna siebie i swojej kobiecości, spełniona zawodowo, w związki, który mi wtedy odpowiadał...co cię przeraża? Mam 40 skończone parę miesięcy temu, też jest fajnie. Nie bardzo mnie przeraża zmiana tej pierwszej cyferki w wieku. Czy coś jest nie tak, jakbyś chciała w twoim życiu?
Bo 40-latka to młoda kobieta, uważałam tak nawet jak miałam 20 lat.a 30 latka to jeszcze gówniara. Ciebie nie przeraża bo nie ma co pierwsze, a po drugie nie mylisz dorosłości ze starością. Bo dopiero w okolicy 30-stki człowiek jest dorosły, nie stary , tylko DOROSŁY. Mam takie wrażenie bez urazy,że niektórzy boją się dorosnąć po prostu,a dorosłośc to dopowiedzialność, którą mylą ze starością
Nie ogarniam normalne Kończą 25 to są stare w porównaniu z 18 tkami. Kończą 30 to 25 do dla nich smarkula. Mają 30 parę to 30 to młoda. Normalnie rece i cycki opadają. Całe szczęście cyc ma się doskonale, cały czas stojący a sutki wskazują północ

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2010-11-20 o 23:31
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 23:37   #17
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Drogie dziewczyny ja mam 31 lat i chociaż widzę ze się zmieniam , nie lamie się tym za bardzo zauważyłam ze stałam się pewniejsza swojej kobiecości , już nie spuszczam wzroku gdy jakiś przystojniak się na mnie patrzy -tylko przytrzymuje spojrzenie i odkrywam nowe reakcje seks stal się o niebo lepszy , myślę ze stałam się również ciekawszym rozmówca -wiąże się to z większą śmiałością i z większą wiedza , doświadczeniem -uważam ze wiek MŁODY przesuną się do 40 ! -wiec korzystajmy ! pamiętajcie ze jesteśmy odbierane tak jak same się widzimy
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 00:26   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Kończą 25 to są stare w porównaniu z 18 tkami. Kończą 30 to 25 do dla nich smarkula. Mają 30 parę to 30 to młoda. Normalnie rece i cycki opadają. Całe szczęście cyc ma się doskonale, cały czas stojący a sutki wskazują północ
Och Boże, to jest mój ukochany paradoks Masz 29 lat 11 miesięcy i 30 dni, toś jeszcze młodziutka, możesz dzieci rodzić, na pewno wszystko będzie super. Ale już dzień później...oooo, kochana - teraz to już pozamiatane, stara jesteś i za późno na wszystko, w ciąże już nie tak łatwo zajdziesz, dzieci ci się z wrodzonymi chorobami porodzą. A jak nie masz dzieci, to się po 30tce rozleniwisz

Może jakoś naukowo trzebaby to opracować ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:22   #19
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

ja tam się cieszyłam z 3 z przodu, w końcu nie jestem podlotkiem
A już jak będzie 4 z przodu, to już chyba zrobię mega imprezkę z radości, naprawdę nie przesadzam.To piękny wiek
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 11:14   #20
poziomkowa76
Raczkowanie
 
Avatar poziomkowa76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 30
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
ja tam się cieszyłam z 3 z przodu, w końcu nie jestem podlotkiem
A już jak będzie 4 z przodu, to już chyba zrobię mega imprezkę z radości, naprawdę nie przesadzam.To piękny wiek
Przeciw 3 nic nie miałam,4-to strasznie poważnie brzmii już się boję
poziomkowa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:14   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
ja tam się cieszyłam z 3 z przodu, w końcu nie jestem podlotkiem
Podlotkiem to nie byłaś już znacznie wcześniej. Też nie przesadzajmy i nie róbmy z ludzi przed 30tką dzieci. Zwłaszcza tych minimum 5 lat przed. Bez przesady.

Ja też czekałam na 30tkę ale uważam, ze nie bardzo było na co Żadne specjalnie spektakularne zmiany nie zaszły - jak pomyślę o sobie np. 26 czy 27 letniej i 32 letniej (czyli dzisiaj), to nie widzę dużych zmian (w lustrze też ). Spokojnie i fajnie mi się żyje od kilku lat, szcześliwie. No, może bardziej mi zwisa wiele spraw, z których kiedyś robiłam halo. Ale może to kwestia wpływu otoczenia, a nie wieku.

A 40tki chciałabym doczekać w zdrowiu jak Bóg pozwoli Upływ czasu mnie nie przeraża. Może póki co.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-11-21 o 21:43
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:40   #22
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

sine.ira-no Ty masz inne doświadczenia, a ja innePoza tym w środowisku, w którym się obracam widzę jednak pewne różnice nawet na przestrzeni tych 5 lat.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

poziomkowa-a tam, 4 tylko tak groźnie wygląda, mam paru znajomych w tym wieku, no i cud miód orzechy
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:37   #23
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez poziomkowa76 Pokaż wiadomość
Przeciw 3 nic nie miałam,4-to strasznie poważnie brzmii już się boję
E tam, pomyśl, że 40-stka to taka druga 20-stka

Dla mnie 30 to fajna data była, taka okrągła, równiutka...ale to tylko data, nic sie nie zmieniło drastycznie w moim życiu. Może poza tym, że z wiekiem nabrałam dystansu do wielu rzeczy. No i wzrosło mi libido i możliwości seksualne, ale to podobno normalne - kobieta osiąga szczyt swoich możliwości w seksie około 35 roku życia
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 21:53   #24
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
E tam, pomyśl, że 40-stka to taka druga 20-stka
si si
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:00   #25
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: kryzys trzydziestolatki...

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
sine.ira-no Ty masz inne doświadczenia, a ja innePoza tym w środowisku, w którym się obracam widzę jednak pewne różnice nawet na przestrzeni tych 5 lat.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

poziomkowa-a tam, 4 tylko tak groźnie wygląda, mam paru znajomych w tym wieku, no i cud miód orzechy
to prawda, ze niektórzy potrafią się sypnąć na przestrzeni 5 lat, jakby posunęli się w czasie o 10 przynajmniej. Niestety, nie każdy ma dobre geny, poza tym, zależy też czy się rodziło czy nie. Nie chodzi nawet o zmiane ciała po ciąży ( niektóre figurę mają jak przed) tylko o inne sprawy:niewyspanie, więcej obowiazków, troski i nerwy. Wystarczy wtedy rok i się człowiek postarzeje znacznie.Jednak uważam, że geny są decydujące. Moja mama urodziła dwójkę dzieci i w wieku 35 lat wyglądała na 25, czasem jak spotkałyśmy jakąś jej koleżankę ( niejedną) z klasy, to moja mama wylądała jak ich córka. Niektórzy w wieku 20 paru lat mają kurze łapki po skronie i problemy z jędrnością skóry na twarzy, opadające powieki, wystarczy poczytać na wizaz. Inni mają po 30 parę i wygladają tak samo jak w wieku 20 paru i już. Czasem się spotyka kogoś po 5 latach i człowiek ledwo poznaje, bo tak się sypnął, a czasem się nie widzi 10 lat i ktoś wygląda jakby był dopiero co po maturze

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2010-12-01 o 13:38
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.